پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۳۹Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس کالا»

برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۱:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: با وجود آنکه مسئولان وزارت صمت گفته اند قیمت سیمان به پاکتی 40 هزار تومان رسیده است، کف بازار خبری از این نرخها نیست و در تهران سیمان کمتر از 65 هزار تومان پیدا نمی شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۰    
گروه شرکت ها: در معاملات روز چهارشنبه 13 مرداد جاری، مقاطع عرضه شده در بورس کالا شاهد افزایش قیمت از سوی واحدهای تولیدی بود. به رغم افزایش بهای مقاطع فولاد، شمش از سوی ذوبی ها با کاهش نرخ همراه شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - نگاهی به اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران برای روز شنبه 16 مرداد ماه نشان می دهد که سیمانی ها با عرضه های گسترده راهی تالار معاملات خواهند شد به طوریکه در این روز 941 هزار و 750 تن انواع سیمان از سوی 44 شرکت عرضه خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۷    
پس از سه هفته توقف عرضه شمش فولادی در بازار فیزیکی بورس کالا بالاخره در روز گذشته عرضه ای بالغ بر 126 هزار تن انجام شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۶    
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به ستون معرفی متخلفان که دیگر خالی نیست و مدیر بد حسابی که برای ورود به پاستور، ساک بسته و حرکت عجیب دشمن عرضه سیمان در بورس کالا و...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۱    
به گزارش باشگاه آلومینیوم، تاکنون شمش آلومینیوم خالص که محصول شرکت های بالادستی است و انواع شمش آلیاژی که از محصولات شرکت های پایین دستی آلیاژساز است و راد و مفتول آلومینیومی که توسط شرکت های خصوصی تولید می شود برای فروش برروی تابلوی بورس کالا رفته اند. ...
معدن24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۰    
قیمت جدید معاملاتی شمش فولاد خوزستان برای هفته جاری اعلام شد. به گزارش معدن 24، روز سه شنبه 12 مرداد ماه، در مجموع 15 هزار تن شمش فولاد خوزستان در بورس کالا به قیمت میانگین 142609 ریال عرضه و معامله شد . ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۴۰    
مرکز پژوهش های مجلس با انتشار گزارش جامعی درباره صنعت سیمان و ضمن تاکید بر پیشنهاد سه سال پیش این مرکز برای فعال شدن رینگ داخلی و صادراتی بورس کالا برای معاملات سیمان به دولت ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۷    
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد: به رغم اینکه صحبت درباره آینده صنایع پیشرو سخت خواهد بود، اما به نظر می رسد با ورود سیمان و سنگ آهن به بورس کالا شاهد افزایش سودآوری در این دو حوزه بوده ایم.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با انتشار یک گزارش جامع درباره صنعت سیمان اعلام کرد: سیاست های نادرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، صنعت سیمان را با چالش های ساختاری مواجه کرده است.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
هلدینگ سیمانی شستا در راستای شفافیت و صیانت از حقوق صاحبان سهام و در حالی که برق کارخانه های سیمان هنوز تامین نشده ، روز شنبه 1400/05/16 نیم میلیون سیمان به بورس کالا عرضه می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۰   + ۵۱ سایت دیگر  
نگاهی به اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران نشان می دهد که سیمانی ها با عرضه های گسترده راهی تالار معاملات خواهند شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۷    
یک شرکت کارگزاری در تهران آگهی استخدام معامله گر بورس کالا و انرژی منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تالار صادراتی بورس کالا امروز میزبان عرضه 45 هزار و 10 تن قیر، 100 تن عایق رطوبتی، 2 هزار و 500 تن الکیل بنزن خطی است.
براساس اطلاعیه عرضه بورس کالای ایران، پی وی سی (پلی وینیل کلراید) پتروشیمی آبادان شنبه 16 امردادماه برای نخستین بار در تالار صادراتی این بورس عرضه می شود که از شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی خبر می رسد با موفقیت عرضه های صادراتی ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۱۵    
اطلاعیه عرضه انواع محصولات فولادی در بورس کالا در روز چهارشنبه 1400/05/13
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - امروز سه شنبه 12 تیرماه، بورس کالا میزبان عرضه 107 هزار و 500 تن شمش بلوم بود که با احتساب معاملات مچینگ، 105 هزار و 500 تن شمش مورد معامله قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۹    
گروه شرکت ها: ذوبی ها در انتظار عرضه مقاطع در روز چهارشنبه 13 مرداد ماه در بورس کالا، نرخ های خود را به صورت ثبات نسبی عرضه کردند. در این روز ، به جز شمش فولاد کیمیا که شاهد افت اندک قیمت بود، مابقی واحدهای تولیدی نرخ های خود را همچنان به صورت توافقی اعلام کردند.
تنفیذ رییس جمهور جدید، صحبت از عزم جدی دولت سیزدهم برای مهار تورم و گرانی و احتمال تعطیلی و قرنطینه به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا مهم ترین سیگنال های اثرگذار بر بازار شمش و محصولات فولادی ظرف روزهای اخیر بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سیمان خوزستان گفت: این شرکت از بدو ورود به بورس کالا و قبل از محدودیت برق، همیشه عرضه ای بیش از تقاضای بازار ارائه داشته است و در هفته های آتی نیز، تصمیم به بالاترین عرضه تاریخ خود را دارد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - در حالی صنعت سیمان از نبود برق برای تولید رنج می برد که برخی این مشکلات را نتیجه عرضه سیمان در بورس می دانند به طوری که مدیران وزارت صنعت و معدن نیز در این ریل اشتباه افتاده اند و با عرضه سیمان در بورس مخالفت می کنند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مجدالدین خادمی با اشاره به آسیب های قطع برق به کارخانه سیمان زنجان گفت: 24روز برق مصرفی کارخانه قطع و علی رقم زیان بیست وپنج میلیاردی همه موجودی های داخل سیلو که بالغ بر 8هزار تن بود، از طریق بورس کالا روانه بازار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا سه شنبه 12 مردادماه میزبان داد و ستد 151 هزار تن فولاد بود.
کارنامه بورس انرژی در تامین مالی صنعت برق شامل معامله بیش از یک میلیون و چهارصد هزار ورقه گواهی ظرفیت به ارزش 15,695 میلیارد ریال، 23 350 میلیارد ریال از طریق انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برق و 1000 میلیارد ریالی از طریق پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پروژه است.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۹    
با وجود این که انحصار در محصول سیمان وجود ندارد با ورود سیمان به بورس کالا قیمت سیمان چند برابر شد، حال که در خودرو انحصار وجود دارد با ورود خودرو به بورس کالا قیمت خودرو جهش قیمتی شدیدی خواهد داشت مرتضی ابراهیمی ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حجم معاملات 200 تنی در قیمت میانگین 295.671 هزار ریال در هر تن معامله شد. به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی شازند ؛ شرکت پتروشیمی شازند در هفته ای که گذشت 1.480 تن از انواع پلی پروپیلن را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضای 220 تنی همراه بود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه از پذیرش پلی اتیلن ترفتلات (Pet) گرید بطری شرکت Wankai New Material کشور چین، شمش روی شرکت سپنتا روی، ورق فولادی شرکت نورد و لوله اهواز و گندله سنگ آهن شرکت آهن اسفنجی اردکان در بازار اصلی این بورس خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بورس کالا به دلیل نوسان مثبت 50 درصدی قیمت سهام با توقف نماد روبرو و ملزم به افشای اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۴    
معاملات شمش فولادی بعد از حدود 20 روز تعطیلی و توقف در عرضه از فردا در رینگ معاملاتی بورس کالا قرار می گیرد. با وجود اینکه نگاه بازار به این عرضه ها مثبت خواهد بود اما نگرانی هایی از نبود خریدار در این بازار دیده می شود ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - به موجب توافق اولیه بورس انرژی، نیروگاه ها می توانند بیش از دو برابر سقف تعیین شده از سوی وزارت نیرو، در بورس قیمت گذاری کنند؛ در این راستا باید کار کارشناسی انجام و هزینه های نیروگاه ها برآورد و بر اساس این هزینه ها ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - یکی از مشکلات اساسی در قیمتگذاری قیر صادراتی ایران اینست که مشتریان خارجی، "قیمت قیر" را بصورت مستقیم و بدون لحاظ نمودن هیچگونه پارامتر دیگری با "قیمت وکیوم باتوم" مرتبط می نمایند ...
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه ای از پذیرش ورق برنجی شرکت صنایع مس شهید باهنر و ضایعات مواد شیمیایی شرکت پالایش نفت اصفهان در بازار فرعی این بورس خبر داد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۱    
شرکت کالسیمین شرکت در مزایده شرکت می کند.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت کارگزاری در تهران آگهی استخدام پذیرش بورس کالا منتشر کرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۴    
امروز قرار است در مجموع 107،500 تن شمش با نرخ میانگین موزون 133،677 ریال ( حدود 14،570 تومان +vat ) در بورس کالا عرضه شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای معدن -تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه 12 مردادماه میزبان عرضه9 هزار و 900 تن ورق فولادی، 40 هزار تن تختالC و 107 هزار و 500 تن شمش بلوم است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۴    
معاملات قیمت تضمینی محصولات کشاورزی در بورس کالا اگرچه مدتی است که به حاشیه رانده شده ولی هنوز زیرساخت قانونی و پتانسیل اجرایی آن وجود دارد؛ مطلبی که نه تنها به نفع دولت است بلکه امنیت تولید و فروش محصولات کشاورزی را در پی خواهد داشت.
سید رضا فاطمی امین می گوید که اجرای طرح قیمت تضمینی محصولات کشاورزی در بورس کالا از راه های جبران کسری بودجه است به طوریکه دولت به جای صرف 20 هزار میلیارد تومان برای خرید تضمینی گندم به سادگی می تواند گندم را در بورس کالا عرضه کند و به جای پرداخت کل هزینه خرید ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - معاملات ثانویه صندوق سرمایه گذاری مبتنی بر گواهی سپرده سکه طلای کهربا در نماد "کهربا" امروز در بورس کالای ایران آغاز شد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران، امروز دوشنبه 11 مرداد ماه، میزبان دادوستد 7 هزار و 150 تن قیر، 5 هزار تن گوگرد و 80 تن عایق رطوبتی بود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۲    
قائم مقام سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: تعیین نرخ پایه محصولاتی پتروشیمی عرضه شده در بورس کالا تابعی از دو مولفه نرخ ارز نیمایی و قیمت جهانی است که قیمت پایه محصولات مذکور برای معامله در بورس از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی اعلام می شود.
در حالی که حدود سه ماه از عرضه سیمان در بورس کالا می گذرد بسیاری از فعالان این صنعت در مورد خرید این کالا از بورس کالا سوال دارند در همین راستا سخنگوی بورس کالای ایران نحوه خرید سیمان از بورس کالا را تشریح کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از بورس کالا، تالار صادراتی بورس کالای ایران، امروز دوشنبه 11 مرداد ماه، میزبان دادوستد 7 هزار و 150 تن قیر، 5 هزار تن گوگرد و 80 تن عایق رطوبتی بود. ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
آقابزرگی، کارشناس ارشد بازار سرمایه، از ورود سیمان به بورس کالا استقبال کرد و این روند را موجبِ شفافیت در عرضه و تقاضا و سدی در برابر فرار مالیاتی در بخش سیمان دانست.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
در حالی اکثر کارشناسان قطعی های مکرر برق و توقف تولید را عامل اصلی التهاب در بازار سیمان می دانند که برخی سعی در مقصر جلوه دادن بورس کالا داشتند.
اقتصاد آنلاین / معدن24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۰   + ۵۰ سایت دیگر  
همزمان با پذیرش شرکت های سیمان سپهر قیر و کارزین، فراز فیروزکوه، صنایع سیمان نهاوند، نیزار قم، کویر کاشان، پیوند گلستان، زاوه تربت، استهبان و کاوان بوکان از سوی کمیته عرضه بورس کالای ایران، تعداد تولیدکنندگان سیمان پذیرش شده در بورس کالای ایران به 54 شرکت رسید.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان از بازگشت قیمت سیمان به کیسه ای زیر 30 هزار تومان در بورس کالا و 45 تا 50 هزار تومان در خرده فروشی ها خبر داد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
با بیان اینکه در واقعیت تلخ انحصاری بودن بازار سیمان، شک و شبهه ای وجود ندارد، گفت: همان گونه که مسئولان انجمن سیمان اعلام کرده اند، 15 دلال بزرگ بازار این محصول مهم را در اختیار دارند.