پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۳۴Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس کالا»

دنیای اقتصاد   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالی سازمان بورس کالا ابلاغیه تغییر فرمول قیمت پایه میلگرد مبنی بر 16درصد بیشتر از آخرین میانگین نرخ پایه شمش را صادر کرد که نوردکاران تحت تاثیر این موضوع روز چهارشنبه 5اردیبهشت در قالب فروشنده ظاهر شدند ...
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه میزبان دادوستد 306 هزار و 803 تن انواع کالا و محصول بودند.
ملت بیدار آنلاین   ۹ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: با راهبرد و برنامه ریزی "عرضه اعتباری محصولات پتروشیمی" توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ارزش معامله های بورس کالا 19 درصد رشد داشته است.
جهان صنعت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تالار خودرو بورس کالا سال جدید را با عرضه 30 دستگاه کامیون کشنده فاو (کامیون کشنده FAW J6P-460) آغاز می کند. این خودروها قرار است یکشنبه 9 اردیبهشت در بورس کالا عرضه شوند. ...
صفحه اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
صفحه اقتصاد - حجم ویدیو: 2.44M مدت زمان ویدیو: 00:00:28 دانلود ویدیو
عصر خودرو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر خودرو- بورس کالا شرایط خرید خودرو کامیون کشنده فاو که قرار است یکشنبه 9 اردیبهشت عرضه شود را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یکی از چالش های اقتصاد ایران مسئله فروش کالاهای داخلی با قیمت دلاری است، بسیاری از تولیدکنندگان در بورس کالا شیوه قیمت گذاری شان به نحوی است که با قیمت های جهانی خودشان را هماهنگ می کنند، اما چرا بورس کالا قیمت گذاری دلاری دارد؟ در این گزارش ویدیویی گفت وگوی ایسنا را با طاهر رحیمی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: علیرغم افزایش قیمت پایه مقاطع فولادی در بورس کالا که در ظاهر به نفع نوردکاران است، دولت با کنترل رقابت سعی در کنترل قیمت شمش و میلگرد دارد.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: تالارهای بورس کالای ایران روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 632 هزار و 283 تن انواع کالا و محصول هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس حوزه بورس کالا گفت: با عرضه زعفران در بورس کالا به سبب قاعده های پذیرش این محصول به شکل مستقیم به افزایش کیفیت این محصول کمک می شود.
بورس کالا روز نهم اردیبهشت 1403 میزبان کشنده تک محور فاو J6-460 می شود و در این نوبت فروش قیمت پایه کشنده فاو 460 معادل چهار میلیارد و 778 میلیون تومان اعلام شده است.
می متالز - دیروز 03 اردیبهشت ماه 1403، بورس کالا میزبان عرضه بیش از 185 هزار تن شمش بلوم 5sp بود که با توجه به تقاضای 1.11 برابری و با احتساب معاملات مچینگ 57 درصد این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
می متالز - تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 240 هزار و 72 تن انواع محصول است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه میزبان دادوستد 484 هزار و 187 تن انواع کالا و محصول بودند.
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۲    
گروه بهمن از عرضه 30 دستگاه کشنده فاو در بورس کالا خبر داد. به نقل از تالار خودروی بورس کالا، این خودروها روز یکشنبه، 9 اردیبهشت ماه، در بورس کالا عرضه خواهند شد. تمامی کشنده های عرضه شده نیز از سری جدید این محصول هستند که با نام فاو J6P-460 شناخته می شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در راستای سیاست فروش شفاف زعفران در بورس و استقبال متقاضیان در عرضه زعفران در فروردین ماه، هزار و پانصد کیلو زعفران دیگر از زعفران های سال 1401 تعاونی های روستایی فردا در بورس کالا عرضه خواهد شد.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بورس کالا در سال 1403 نیز به عنوان بستری مطمئن و شفاف برای عرضه خودرو به کار خود ادامه می دهد. نخستین مزایده در سال 1403، مربوط به کامیون کشنده فاو می شود که از روز یکشنبه مورخ 9 اردیبهشت ماه سال 1403 در ویترین بورس کالا قرار می گیرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تعداد 30 دستگاه کامیون کشنده فاو یکشنبه هفته بعد در تالار خودرو بورس کالا عرضه شوند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بر اساس اعلام سازمان تعاون روستایی این سبد زعفران که مربوط به تولیدات استان خراسان رضوی در سال 1401 است، با قیمت پایه 94 میلیون تومان در ازای هر کیلوگرم و با حداقل خرید 10 کیلوگرم با شرایط اعلامی مندرج در آگهی بورس کالا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۴۵ سایت دیگر  
در راستای سیاست فروش شفاف زعفران در بورس و استقبال متقاضیان در عرضه زعفران در فروردین، 1500 کیلوگرم زعفران دیگر از زعفران های سال 1401 تعاونی های روستایی فردا در بورس کالا عرضه خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تالار های بورس کالا در روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 982 هزار و 83 تن انواع کالا و محصول هستند.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
119 هزار تن شمش بلوم در تالار صنعتی و بازار فرعی بورس کالا فروخته شد.
می متالز - روز دوشنبه سوم اردیبهشت بورس کالا در ابلاغیه ای اعلام کرد از روز 10 اردیبهشت ماه، قیمت پایه میلگرد 16 درصد و قیمت پایه تیرآهن، نبشی و ناودانی 19 درصد بالاتر از آخرین میانگین نرخ پایه عرضه شمش تعیین خواهد شد.
می متالز - تالار های بورس کالای ایران در روز دوشنبه 03 اردیبهشت ماه میزبان دادوستد 364 هزار و 105 تن انواع کالا و محصول بودند. از این حجم معامله، 119 هزار تن آن متعلق به شمش بلوم بود که در تالار صنعتی و بازار فرعی فروخته شد.
می متالز - تالار خودرو بورس کالا سال جدید را با عرضه 30 دستگاه کامیون کشنده فاو (کامیون کشنده FAW J6P-460) آغاز می کند. این خودرو ها قرار است یکشنبه 9 اردیبهشت در بورس کالا عرضه شوند.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تالار سیمان بورس کالای ایران روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه میزبان معامله یک میلیون و 48 هزار و 997 تن سیمان بود.
معدن24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۱    
شرکت فولاد خوزستان نسبت به عرضه شمش بلوم در بازار معاملاتی امروز اقدام کرد که در پایان 50 هزار تن از آن به فروش رفت. به گزارش معدن 24، این شرکت در بازار امروز – دوشنبه 3 اردیبهشت ماه – نسبت به عرضه شمش بلوم اقدام کرد و از این محصول در مجموع 15 هزار تن در بورس کالا عرضه کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
براساس آنچه که سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از کارنامه ی روش نوین تامین نقدینگی این سازمان در سال 1402 ارائه کرده، ارزش معاملات گواهی سپرده شمش طلا واحد های زیرمجموعه ایمیدرو طی سال گذشته در بورس کالا ...
معدن24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معدن24: بورس کالا طی ابلاغیه ای اعلام کرد که از روز دوشنبه مورخ 1403/02/10 قمیت پایه کالای میلگرد 16 درصد و تیرآهن نبشی و ناودانی 19 درصد بالاتر از آخرین میانگین نرخ پایه عرضه شده شمش بلوم همان هفته در بورس کالا لحاظ خواهد گردید. با ما در اولین کنفرانس زغال سنگ و کک همراه باشید. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران روز دوشنبه 3 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 601 هزار و 604 تن انواع کالا و محصول است.
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۷    
معاملات در بورس کالا وابسطه به نرخ ارز آزاد و قیمت های جهانی محصولات است، در حال حاضر بازار در شوک اتفاقات اخیر و افزایش نرخ ارز قرار دارد.
ایمیدرو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۵۰ سایت دیگر  
ارزش معاملات گواهی سپرده شمش طلا واحدهای زیرمجموعه ایمیدرو طی سال گذشته در بورس کالا، از 147 هزار میلیارد ریال عبور کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو انجمن نوردکاران فولادی ایران با بیان اینکه مجبور به عرضه 100درصدی محصولات در بورس کالا هستیم گفت: وقتی در تولید اشباع هستیم و محصولات تولیدی ما رقابت منفی دارد، بورس کالا نباید سخت گیری کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: کارشناس بازارسرمایه با اشاره به عرضه ربع، نیم و تمام سکه ها درحراج با دلار 73، 84 و 90 هزار تومانی در قبال فروش محصولات صنایع در بورس کالا با دلار 40 هزار تومانی، انتظار سه ماه پربازده برای بورس دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
تالار سیمان بورس کالای ایران در روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه میزبان معامله یک میلیون و 48 هزار و 997 تن سیمان بود.
می متالز - قیمت پایه محصولات پتروشیمیایی برای عرضه در بورس کالا از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی، اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۰    
عرضه سیمانی ها در بورس کالا امروز یکشنبه 2 اردیبهشت و فردا دوشنبه 3 اردیبهشت انجام می شود. در عرضه های امروز 67 شرکت سیمانی یک میلیون و 215 هزار و 674 تن انواع سیمان را روی تابلو می برند.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت پایه محصولات پتروشیمیایی برای عرضه در بورس کالا از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی، اعلام شد.
ایفنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- آکینسولا آکردولو آل، مدیر اجرایی بورس کالا و آتی لاگوس در مصاحبه ای که روز جمعه منتشر شد گفت، نیجریه، بزرگترین تولیدکننده نفت آفریقا، قصد دارد تا 20 درصد از تولید نفت خام خود را برای تجارت در بورس کالای خود عرضه کند ...
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۰    
رئیس هیات مدیره سبدگردان گندم با اشاره به غیرقانونی بودن مرکز مبادله ارز و طلا، گفت: نمی توان گفت مرکزمبادله ارز و طلا ، یک عامل اختلال محسوب می شود اما به طور واقعی در حال موازی کاری با بورس کالا است.اما تعطیلی این مرکز گزینه مناسبی نیست.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون مالی و اقتصاد شهرداری تهران درباره وضعیت دارایی های شهرداری تهران گفت: در حال حاضر نزدیک 3500 میلیارد خریدهای ما از طریق بورس کالا انجام می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بورس کالا در نخستین روز هفته (شنبه اول اردیبهشت ماه) میزبان دادوستد 796 هزار و 615 تن انواع کالا و محصول بود
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عرضه سیمانی ها در بورس کالا امروز یکشنبه 2 اردیبهشت و فردا دوشنبه 3 اردیبهشت انجام می شود. در عرضه های امروز 67 شرکت سیمانی یک میلیون و 215 هزار و 674 تن انواع سیمان را روی تابلو می برند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تالارهای بورس کالای ایران در روز یکشنبه 2 اردیبهشت ماه میزبان عرضه یک میلیون و 494 هزار و 897 تن انواع کالا و محصول هستند.
می متالز - امروز شنبه 01 اردیبشهت 1403، بورس کالا میزبان عرضه 142 هزار تن آهن اسفنجی بود که با توجه به ثبت تقاضای 1.3 برابری نسبت به عرضه، 92 درصد عرضه ها مورد معامله قرار گرفت.
می متالز - در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران 4 میلیون و 187 هزار و 29 تن انواع محصول به ارزش 52 هزار میلیارد تومان دادوستد شد که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد 35 درصدی در حجم و 48 درصدی در ارزش معاملات را تجربه کرد ...
می متالز - بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه اول اردیبهشت ماه) میزبان عرضه یک میلیون و 777 هزار و 347 تن انواع کالا و محصول هستند.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
در اولین ماه از سال جدید 12 میلیون و 217 هزار و 336 تن انواع کالا به ارزش 129 هزار و 421 میلیارد تومان در بازار فیزیکی بورس کالا دادوستد شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: بورس کالای ایران در نخستین روز هفته (شنبه اول اردیبهشت ماه) میزبان دادوستد 796 هزار و 615 تن انواع کالا و محصول بودند.