شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۷May 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس کالا»

دنیای اقتصاد   ۳۴ دقیقه پیش    
دنیای اقتصاد-راضیه احقاقی : حجم معاملات هفتگی مس در بازار فیزیکی بورس کالای ایران در شرایطی که این فلز سرخ متاثر از سیگنال های قیمتی جهانی که به نسبت در اوج قیمتی خود به سر می برد به یک رکورد معنی دار رسید ...
دنیای اقتصاد   ۳۴ دقیقه پیش    
دنیای اقتصاد : نوسان بهای ارز خروجی های متفاوتی در بورس کالا برای محصولات مختلف داشته ولی در هر حال این نوسان نرخ یکی از ریسک های قطعی در بازار خواهد بود. کمتر کسی انتظار دارد که بهای نیمایی ارز رشد جدی داشته باشد و حتی فاصله بین بهای آزاد و نیمایی ارز افزایش یابد ...
می متالز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - شمش بلوم ذوب آهن اصفهان و بسیاری از دیگر عرضه کننده ها ظاهرا در معاملات امروز به تاریخ 31 فرورردین ماه 1400مورد اقبال تقاضا واقع نگردیده است. اما ورق سرد خودرو و ورق قلع اندود معامله شدند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
آغاز عرضه املاک برخی از نهادها در بورس کالا که با واگذاری اموال غیرمنقول شرکت ها و نهادهایی نظیر شرکت عمران پردیس، بانک اقتصاد نوین و وزارت دفاع در سال 1399 کلید خورد، فصل جدیدی را در شیوه های واگذاری املاک و اموال نهادها باز کرد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
پتروشیمی خراسان در هفته منتهی به 23 اردیبهشت ماه 330 تن کریستال ملامین تولیدی اش را در بورس کالا عرضه کرد که با تقاضا و حجم معاملات 175 تنی همراه بود که مقایسه با آخرین عرضه این محصول در بورس کالا یعنی 16 اردیبهشت ماه کاهش 40 تنی را به همراه دارد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۹    
در هفته گذشته شاهد عرضه 2.000 تنی آرتوزایلین پتروشیمی برزویه در بورس کالا بودیم که با تقاضا و حجم معاملات 1.120 تنی از این محصول همراه بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۹    
شرکت فولاد مبارکه اصفهان در هفته سپری شده، فروش 10 هزار و 449 میلیارد ریالی را ثبت کرد. در این هفته شاهد عرضه و معامله بیش از 49 هزار تن محصول از جمله 20 هزار تن ورق سرد بودیم.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پتروشیمی امیرکبیر در هفته ای که گذشت 2.800 تن پلی اتیلن سنگین در بورس کالا عرضه نمود که با تقاضای 1.870 تنی و حجم معاملات 1.780 تنی این محصول در هفته گذشته، با نرخ میانگین 261.494 هزار ریال در هر تن صورت گرفت.
در هفته ای که گذشت شاهد رویدادها و اظهارنظرهای مختلفی در حوزه بورس کالای ایران بودیم که مهم ترین عناوین آن ها به پذیرش کنسانتره و گندله سنگ آهن گل گهر، بورس کالا نسخه بازگشت سرمایه به بخش معدن و حمایت از شالیکاران با بورسی شدن برنج اختصاص داشت.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت فولاد خراسان در جریان معاملات هفته سپری شده در بورس کالا موفق به کسب درآمد عملیاتی 677 میلیارد ریالی شده که بیش از 25 درصد نسبت به هفته دوم اردیبهشت ماه کاهش را نشان می دهد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴    
بر اساس معاملات صورت گرفته در بورس کالا، شرکت صنایع ملی مس ایران در هفته سوم اردیبهشت ماه سال جاری موفق به کسب درآمد 13 هزار و 700 میلیارد ریالی شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در هفته گذشته شاهد عرضه 8.714 تن محصولات پلی پروپیلن در گرید های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای 4.466 تنی مشتریان و حجم معاملات 3.014 تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به 16 اردیبهشت ماه با افزایش 1.782 تنی همراه بود.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در ادامه پذیرش و عرضه محصولات معدنی در بورس کالای ایران که در هفته های قبل به سنگ آهن دانه بندی و کنسانتره شرکت چادرملو رسیده بود، کنسانتره و گندله سنگ آهن شرکت معدنی و صنعتی گل گهر نیز در بازار اصلی این بورس پذیرش شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن - گندله سنگ آهن شرکت صنعتی و معدنی اپال پارسیان سنگان در بازار اصلی بورس کالا پذیرش شد تا شمار عرضه کنندگان و تنوع محصولات معدنی در بورس بیشتر شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بورس کالا روز چهارشنبه 22 اردیبهشت در تالار شیشه ای با نوسانات بسیاری همراه بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
فعال بخش کشاورزی گفت: اتحادیه ها و تشکل های کشاورزی باید در آموزش برنجکاران تلاش کنند چراکه کشاورزان به شیوه سنتی به تولید و فروش محصولات خود می پردازند و نیاز دارند تا مزایای ورود به بورس کالا برای آن ها اطلاع رسانی شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۲    
خرید آهن آلات با توجه به کاربرد بسیار زیاد محصولات مرتبط با آن تبدیل به یک چالش در یکی دو سال اخیر برای کاربران شده است. هر چند فعال تر شدن بورس کالا در یکی دو سال اخیر باعث روان تر شدن این بازار شد ...
حسین رییسی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: وقتی با عدم کارایی در طرح های بخش کشاورزی، تنظیم نادرست بازار و همچنین عدم حمایت درست از کشاورز و تولید مواجه هستیم، دولت باید از ظرفیتی مثل بورس کالا برای معامله محصولات کشاورزی و امکان عرضه مستقیم کالاها استفاده کند تا شاهد رونق اقتصاد بخش کشاورزی باشیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 22 اردیبهشت، بورس کالا میزبان عرضه 159 هزار و 17 تن انواع مقاطع طویل فولادی است.
تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 22 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 55 هزار و 710 تن قیر و 2 هزار و 200 تن میلگرد است.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۹    
عرضه نبشی و ناودانی به همراه سبد میلگرد و تیرآهن در تاریخ 1400/02/22
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سید احسان مصطفوی مدیر طرح OSEC در دیدار با مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: بورس کالا بازوی مهم برای راه اندازی سازمان جهانی زعفران از سوی ایران است چراکه برای بحث قیمت دهی به بازار داخلی و خارجی و همچنین تعریف استانداردهای زعفران ایران باید از ظرفیت های بورس کالا استفاده کنیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: علت مخالفت دولت با ورود سیمان به بورس کالا، عدم همخوانی فروش با بهای تمام شده در صنعت سیمان است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۰۵    
آزاد شدن صادرات برای محصولات فولادی آنهم به مدت 3 ماه که از سوی وزارت صمت اعلام شده، می تواند خبری خوش برای فعالان صنعت فولاد کشور باشد، البته الزام و برداشته شدن سقف عرضه در بورس کالا که به عنوان شرط صادراتی گذاشته شده ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: به رغم اهمیت بخش اکتشاف در کشور در قوانین توجه ویژه ای نشده است، اکتشاف حمایت های لازم را می طلبد. در این راستا علی یزدانی، مدیرعامل شرکت مدیریت اکتشاف منابع معدنی پایا گفت: مواد معدنی استراتژیک مانند فولاد، مس، سرب و روی باید در بورس کالا عرضه شود ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو توانست 10 هزار تن شمش فولاد خود را در بورس کالا مورد معامله قرار دهد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در بورس کالای امروز 21 اردیبهشت ماه، 71 هزار و 800 تن تختال فولادی عرضه شد که 25 هزار و 800 تن از آن میزان به فروش رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محسن ورزشکار، عضو هیات مدیره انجمن قیر ایران با اشاره به اینکه عرضه محصولات در بورس کالا مزایای فراوانی دارد، گفت: با عرضه محصولات در بورس کالا، مشخص می شود که فروشندگان چه مقدار محصول و با چه قیمتی عرضه می کنند، چقدر تقاضا برای محصول مورد نظر وجود دارد ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲    
مدیر تدارکات و خرید شرکت آلومینیوم هزار گفت: تفاوت قیمت آلومینیوم در بورس کالا و بازار آزاد باعث شده است تا عمده مصرف کنندگان شمش آلومینیوم به بازار آزاد رجوع کنند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: اعلام شده که تولیدکنندگان محصولات فولادی ابتدا باید تعهدات خود را در بورس کالا ایفا شود و بعدازآن، مازاد تولید روانه بازارهای صادراتی شود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۹    
امروز سه شنبه 21 اردیبهشت، بورس کالا میزبان عرضه 90 هزار تن اسلب، 130 هزار و 200 تن شمش بلوم و 52 هزار و 200 تن انواع ورق فولادی است. آمار معاملات فولاد، قیمت پایه و حجم عرضه و قیمت کشف شده معاملات را در جدول زیر ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
کالا های 3 شرکت تولید شمش، میلگرد، قیر و عایق رطوبتی، به بازار اصلی بورس کالا راه یافتند.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۴    
سقوط نرخ ارز و ذهنیت استمرار این روند ریزشی در هفته گذشته باعث شد تا بهای هر گواهی سکه در بازار مالی بورس کالا به کف قیمتی خود پس از نیمه تیر سال گذشته برسد؛ این ریزش در بازار فیزیکی سکه نیز به شکل پررنگی نمایان بود. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۰    
میزان حداکثر ثبت سفارش در بورس کالا اعلام شد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، یک هزار تن ورق گالوانیزه خود را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه می کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۵    
همچنان تقاضای چندانی در بازار آهن موجود نیست و بازار آهن در بلاتکلیفی تاثیر پذیری از نرخ دلار و یا بورس کالا روزهای خود را می گذراند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 130 هزار و 200 تن شمش بلوم است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۹    
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالا نیز در این روز عرضه 75 هزار و 473 تن مواد پلیمری، قیر و وکیوم باتوم را تجربه می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه های جداگانه از پذیرش شمش فولادی شرکت ذوب آهن فجر صوفیان، میلگرد فولادی شرکت صنایع فولادسازان امیرآباد و قیر و عایق رطوبتی شرکت داناپوش دلیجان در بازار اصلی این بورس خبر داد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۳    
شرکت فولاد خوزستان امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، 20 هزار تن شمش فولادی خود را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۹    
بازار داخلی فولاد کشور در همه حوزه ها دیروز کاملا آرام و توام با یک رکود نسبی همراه بود. البته در معاملات فولاد مبارکه شاهد رشد تقاضا بودیم. بازار نقشه راه مشخصی ندارد و تعدد فاکتورهای کلیدی اقتصادی نظیر نوسانات نرخ ارز و خبرهای برجامی باعث شده تا معاملات به حداقل سطح خود از ابتدای سال جاری برسد
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۳    
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، 10 هزار تن شمش بلوم فولاد خود با گرید 5SP را در بورس کالا عرضه خواهد کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۳    
شرکت فولاد خورستان امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، 50 هزار تن تختال را در بورس کالا عرضه خواهد کرد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۳    
امروز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه، شرکت فولاد خراسان پنج هزار تن شمش فولادی با گرید 3SP را در بورس کالا عرضه خواهد کرد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۹    
عرضه انواع انواع شمش و تختال فولادی به همراه انواع ورق فولادی در تاریخ 1400/02/21
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 130 هزار و 200 تن شمش بلوم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۳    
گروه شرکت ها : در معاملات روز دو شنبه 20 اردیبهشت ماه جاری، شمش فولاد با افزایش اندک 50تومانی در هر کیلو پیشنهاد شد. قیمت پایه شمش برای عرضه روز سه شنبه در بورس کالا به قیمت هر کیلو 11 هزارو 350 تومان بدون احتساب مالیات ارزش افزوده تعیین شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-طیبه مرادی : حجم معاملات مواد اولیه پلیمری و شیمیایی در بورس کالا طی هفته گذشته در حالی افت جدی خود را به ثبت رساند که برای چندین هفته متوالی میزان دادوستدها بسیار کمتر از متوسط حجم معاملات سال گذشته است ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به تازگی فروش آلومینیوم در رینگ صادراتی بورس کالا برای نخستین بار توسط مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب صورت گرفت. مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در عرصه تولید و فروش آلومینیوم با بالاترین درصد خلوص پیشتاز بوده است.
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد گفت: همه تولیدات شرکت فولاد مبارکه در بورس عرضه می شود و خرید از بورس هم براساس رقابت انجام می شود پس امکان رانت فراهم نیست. ...