جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۰:۰۹Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گواهی سپرده»

خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
کارشناس بازار سرمایه گفت: ریالی بودنِ تسویه گواهی سپرده نفت خام و میعانات گازی باعث تسهیلِ نقدشوندگی آن می شود.
کارشناس بازار های مالی گفت: معاملات نماد های (نفتگ 0412 پ 1 د) و (میعا 0412 پ 1 د) نشان دهنده 36 میلیون بشکه نفت خام و 36 میلیون بشکه میعانات گازی، به صورت گواهی سپرده در بورس انرژی هستند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
با رای نمایندگان مجلس، بانک مرکزی مجاز است ضمن اعطای مجوز به بانک ها برای انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار خاص به منظور تأمین مالی طرح ها و ابلاغ دستورالعمل انتشار اوراق مذکور به شبکه بانکی، سقف مبلغ ریالی قابل انتشار این اوراق را تا پایان فروردین ماه هر سال تعیین و اعلام نماید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
عرضه های سیمانی ها از دیروز (دوشنبه 3مهر) آغاز شده و تا امروز ادامه دارد. در عرضه های روز دوشنبه، 67شرکت سیمانی در مجموع یک میلیون و 223 هزار و 124تن انواع سیمان را روی تابلو بردند. از نکات قابل توجه عرضه های روز دوشنبه سیمان، افزایش 8 هزار و 248تنی عرضه ها بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان، کشاورزان با گواهی سپرده کالایی پسته بادامی می توانند محصول خود را بدون واسطه و محدودیت به وسعت ایران به فروش برسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاملات گواهی سپرده پسته بادامی از امروز دوشنبه در بورس کالا آغاز و در کمتر از یک ساعت، 800 کیلوگرم پسته معادل 800 گواهی سپرده پسته بادامی دست به دست شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۲    
مدیر بازار مشتقه بورس کالا گفت: کشاورزان با گواهی سپرده کالایی پسته بادامی می توانند محصول خود را بدون واسطه و محدودیت وارد انبار کنند و به فروش برسانند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
درآمدزاترین بخش از سپرده گذاری های بانک صادرات در مردادماه مربوط به گواهی سپرده ویژه سرمایه گذاری عام و سپرده های بلندمدت دو ساله است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۵    
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته پایانی شهریور میزبان معامله 5 میلیون و 751 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 263 میلیارد و 248 میلیون تومان بود.
بورس انرژی ایران در آخرین هفته از شهریورماه میزبان دادوستدهایی به ارزش 50.5 هزار میلیارد ریال بود که طی آن به دنبال رقم خوردن 305 معامله، مالکیت انواع فرآورده هیدروکربوری، برق، اوراق سلف، قرارداد آتی، گواهی ظرفیت، گواهی سرمایه گذاری صندوق های قابل معامله و گواهی سپرده حامل های انرژی تغییر کرد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۹    
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته پایانی شهریور میزبان معامله 5 میلیون و 751 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 263 میلیارد تومان بود. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالا در هفته پایانی شهریور میزبان معامله 5 میلیون و 751 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 263 میلیارد تومان بود.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۹    
بیش از 5 میلیون ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 263 میلیارد تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 5 میلیون ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 263 میلیارد تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
با گشایش دومین خزانه شمش طلا در بازار مالی بورس کالای ایران از دیروز 27 شهریور ماه در مرحله نخست 64 شمش طلای یک کیلوگرمی در این خزانه سپرده شد. به گزارش روند بازار به نقل از کالاخبر ، در راستای توسعه بازار گواهی سپرده شمش طلا، خزانه شمش طلای بانک صادرات ایران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
بورس کالا برنامه معاملات گواهی سپرده سیمان را در هفته منتهی به 7 مهر 1402 ابلاغ کرد.
پولی مالی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ طبق اعلام مدیر بازار مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران، معاملات گواهی سپرده پسته بادامی از دوشنبه آینده آغاز می شود و از همان روز صندوق های کالایی امکان معامله در این بازار را پیدا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صندوق های کالایی بورس کالا گفت: فعالان بازار می توانند در کنار دارایی گواهی سپرده شمش طلا از خاصیت اهرمی بودن قرار داد آتی استفاده کنند.
میثم علیمحمدی گفت: باتوجه به آنکه شمش طلا در صندوق امانت بانک نگهداری می شود، سرمایه گذاری روی گواهی سپرده شمش طلا از امنیت بالایی برخوردار است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پرهام اخلاقی امروز (یکشنبه) در گفت وگو با ایران اکونومیست به مزایای معاملات طلا در بورس اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به وجود برخی مزیت های مهم مانند نگهداری، سهولت و شفافیت معامله، بورس طلا می تواند توسعه پیدا کند و تامین کننده بخشی از تقاضای بازار طلا باشد. ...
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به 24 شهریور 1402 میزبان معامله 6 میلیون و 803 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 341 میلیارد تومان بود. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به 24 شهریور 1402 میزبان معامله 6 میلیون و 803 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 341 میلیارد تومان بود. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد.
پایگاه خبری بازار سرمایه ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۵    
با توجه به استقبال سرمایه گذاران از معاملات گواهی سپرده شمش طلا و عبور حجم معاملات در این بازار از 1139 کیلو شمش طلا، در سری ویدئوهای آموزشی با جزییات و نحوه معاملات در این بازار آشنا می شویم.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -آمارها نشان می دهد از ابتدای راه اندازی معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالای ایران که به تاریخ 18 اسفندماه سال گذشته برمی گردد تا 21 شهریور امسال، یک تن و 139 کیلوگرم شمش طلا در قالب 11 ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
براساس اطلاعیه مدیریت بازارهای مالی بورس کالای ایران دارایی های موجود در این انبار در نماد معاملاتی گواهی سپرده شمش طلا (SD1GOB0001) قابل معامله خواهد بود. دارایی پایه هر گواهی سپرده کالایی معادل 0.1 گرم یا 100 سوت از شمش طلای یک کیلوگرمی با عیار 995 (قسمت در 1000) است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک کارشناس بازار سرمایه به مزایای قابل توجه معامله طلا که از چند ماه گذشته در بورس آغاز شده است، اشاره کرد و گفت: امکان وثیقه گذاری گواهی های سپرده طلا برای گرفتن وام نیز وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان نقدشوندگی بالا، عدم ریسک نگهداری طلا، معافیت مالیاتی، امکان سرمایه گذاری خرد از جمله مزایای خرید گواهی سپرده شمش طلا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه بازار فیزیکی بورس کالا گفت: توسعه ابزار گواهی سپرده کالایی و کارکرد های آن، مسیر بلندمدتی است که بورس کالا برای خود ترسیم کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس حوزه بورس کالا گفت: عدم نیاز به حمل و نگهداری فیزیکی شمش طلا در نتیحه امنیت بالا در سرمایه گذاری از جمله مزیت های گواهی سپرده شمش طلا بورس کالا محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اسکندری گفت: وجود بازار نقدشونده گواهی سپرده کالایی در کلیه روز های کاری، دسترسی کشاورزان به بازار و رصد قیمت ها را تسهیل کرده است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۱    
در بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به 17 شهریور ، 7 میلیون و 83 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 412 میلیارد تومان معامله شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به 17 شهریور میزبان معامله 7 میلیون و 83 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 412 میلیارد تومان بود.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالا در هفته منتهی به 17 شهریور میزبان معامله 7 میلیون و 83 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 412 میلیارد تومان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره توسعه بازار فیزیکی بورس کالا گفت: قطعا اوراق بهادارسازی کالا ها از راهبرد های اصلی بورس کالا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران گفت : انتشار گواهی سپرده نفت خام، مهم ترین اقدام انجام شده از سوی وزارت نفت بود که این موضوع از دی ماه 1400 و به دنبال تغییرات ایجاد شده در شرکت ملی نفت ایران در دستور کار قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بورس کالای ایران در راستای توسعه ابزارهای مالی خود، اسفند سال گذشته معاملات گواهی سپرده شمش طلا را راه اندازی کرد که با توجه به امکان ورود سرمایه های خرد به این معاملات، بالغ بر یک تن شمش طلا در این بازار معامله شده است ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: روز گذشته هر گواهی سپرده سکه در بورس کالای ایران در حدود یک درصد کاهش قیمت داشت و نماد مختص سکه بانک رفاه برخلاف بازار آزاد به زیر 28 میلیون تومان افت کرد
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گفته یک مقام بورس کالا اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با دریافت کد بازار مالی بورس کالا، با حداقل 300 هزار تومان، وارد بازار گواهی سپرده شمش شوند./
به گفته یک مقام بورس کالا اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند با دریافت کد بازار مالی بورس کالا، با حداقل 300 هزار تومان، وارد بازار گواهی سپرده شمش شوند.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در اطلاعیه مدیریت بازار مشتقه و صندوق های کالایی آمده است: فرآیند تحویل این قرارداد ها در روز دوشنبه 27 شهریور و از طریق گواهی سپرده زعفران نگین مطابق ضوابط انجام خواهد شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۱:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
جعفر قادری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس امروز (شنبه) در گفت وگو با ایرنا به معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا اشاره کرد و اظهار داشت: شرایط اقتصادی به گونه ای شده که افرادی که سرمایه زیادی ندارند ...
بورس انرژی ایران در هفته نخست شهریورماه میزبان دادوستدهایی به ارزش بیش از 40.8 هزار میلیارد ریال بود که طی آن به دنبال رقم خوردن 228 معامله، مالکیت انواع فرآورده هیدروکربوری، برق، اوراق سلف، قرارداد آتی، گواهی ظرفیت، گواهی سرمایه گذاری صندوق های قابل معامله و گواهی سپرده حامل های انرژی تغییر کرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل لله گانی در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی بانک رفاه کارگران ، با بیان اینکه بانک رفاه از طرق مختلف از رونق تولید ملی حمایت می کند، از انتشار اوراق گواهی سپرده خاص به عنوان یکی از ابزارهای طراحی شده از سوی این بانک به منظور حمایت از واحدهای تولیدی و پیشبرد برنامه های توسعه ای آنها نام ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس ایران در هفته منتهی به 10 شهریور 1402 میزبان معامله 7 میلیون و 88 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 380 میلیارد تومان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده کالایی بورس ایران در هفته منتهی به 10 شهریور 1402 میزبان معامله 7 میلیون و 88 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 380 میلیارد تومان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
7 میلیون و 88 هزار و 648 ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش 380 میلیارد و 423 میلیون تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
میثم رادپور ضمن اشاره به معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا، اظهار کرد: بازارهای مالی کارکردهای مهمی از جمله فراهم کردن نقدینگی، افزایش مدیریت ریسک از طریق فراهم کردن بازار مشتقه و همچنین کشف قیمت و رقابت سالم برای ایجاد تعادل در بازار دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران از تمدید فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) این بانک خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۲:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاملات گواهی سپرده شمش طلا از اسفندماه سال گذشته در بورس کالا راه اندازی شده که مردم با سرمایه های اندک می توانند بدون ریسک سرقت و جابه جایی و نگهداری طلا، اقدام به سرمایه گذاری در بازار طلا کنند.