چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۲۰:۰۶Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گواهی سپرده»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 246 میلیون اوراق مبتنی بر کالا به ارزش 5.5 هزار میلیارد تومان در بازار گواهی سپرده بورس کالا در فصل بهار 1401 معامله شد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - بازار گواهی سپرده در ماه خرداد امسال با ثبت معامله 107 میلیون گواهی سپرده کالایی به ارزش 3.2 همت رسید. معاملات گواهی سپرده کالایی روند روبه جلویی را به ثبت رساند و افزایش 68 درصدی در حجم و 137 درصدی در ارزش را نسبت به اردیبهشت تجربه کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بورس کالا با صدور اطلاعیه ای از تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده برنج با سررسید 1401 و مهلت تحویل کالا از انبار خبر داد.
صمت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۶    
فرزانه مهدوی_کارشناس بازار کالایی
صمت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بورس کالای ایران در سال های اخیر و با هدف توسعه ابزارهای مالی، اقدام به تعریف چند گواهی سپرده کالایی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده در هفته منتهی به سوم تیر, معامله حدود 25 میلیون و پانصد هزار اوراق مبتنی بر کالا به ارزش بیش از 464 میلیارد تومان را ثبت کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
براساس این اطلاعیه، همه مشتریان فروشنده و خریدار دارای موقعیت تعهدی باز، موظفند طبق ضوابط اعلام شده جهت انجام فرآیند تحویل اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
بورس کالا از گشایش 4 انبار و نماد معاملاتی آن ها برای انجام معاملات گواهی سپرده زیره سبز با سررسید سال 1402 خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۹    
اوراق گواهی سپرده کالایی (در اینجا اوراق نفت) اوراق بهاداری است که موید مالکیت دارنده آن بر مقدار معینی کالا (نفت) است و پشتوانه آن قبض انبار استانداردی است که توسط انبارهای مورد تایید بورس صادر می شود.
شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۹    
مدیر واحد کالایی کارگزاری ایساتیس پویا از گواهی سپرده به عنوان بازاری برای کسب سود بدون ریسک یاد کرد و به تشریح مزایای آن پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس حوزه بورس کالا گفت: شفافیت قیمت بر اساس عرضه و تقاضا و قابلیت دسترسی برای تمامی مردم از ویژگی های مهم گواهی سپرده شمش طلا است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه جدید بورس کالا، خریداران سکه بورسی از امروز در هر سفارش حداکثر میتوانند 10 سکه سفارش خرید بگذارند. در این اطلاعیه آمده است: تا اطلاع ثانوی حداکثر مقدار ثبت سفارش خرید در هر سفارش ارسالی برای هر کد معاملاتی (به استثنای بازار گردان) در نماد های معاملاتی گواهی سپرده کالایی سکه طلا به میزان ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - بازار گواهی سپرده در هفته منتهی به 27 خرداد با ثبت معامله نزدیک به 21.5 میلیون اوراق مبتنی بر کالا به ارزش بیش از 1039 میلیارد تومان، اگرچه افت ناچیزی را در حجم تجربه کرد، اما شاهد افزایش 50 درصدی ارزش معاملات نسبت به هفته ماقبل بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت بازار های مالی بورس کالای ایران در اطلاعیه ای حداکثر مقدار ثبت هرسفارش خرید در نماد های گواهی سپرده کالایی سکه طلا را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت بازار های مالی بورس کالای ایران در اطلاعیه ای تغییر ساعت معاملات نماد های گواهی سپرده کالایی و صندوق های کالایی سکه طلا را اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
برنامه های توسعه بورس کالا در بازار گواهی سپرده کالایی و تصمیم جدید قانونی در زمینه معافیت مالیاتی معاملات گواهی سپرده کالایی می تواند روند رو به جلوی معاملات اوراق مبتنی بر کالا را تثبیت و حتی آن را با رشد قابل توجه روبه رو کند ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۸:۰۱    
گواهی سپرده یک روزه طلا دیروز سقف تاریخ خود را شکست اما امروز با کاهش قیمت همراه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گواهی سپرده سکه که دیروز در قیمت 163 هزار و 863 تومانی (معادل سکه 16 میلون و 383 هزار تومانی) به صف خرید کشیده شده بود، امروز معاملات خود را نزولی آغاز کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
گواهی سپرده یک روزه سکه طلا، امروز با شکستن سقف تاریخی خود، قیمت 16 میلیون و 300 هزار تومان را ثبت کرد. سکه در بازار آزاد نیز با افزایش 7.7 درصدی مواجه شد. گواهی سپرده سکه طلا در سال های اخیر، به واسطه مزایایی که نسبت به سکه فیزیکی دارد، به یکی از گزینه های محبوب برای سرمایه گذاری تبدیل شده است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بانک مسکن به استناد مجوز اداره اعتبارات بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به انتشار و توزیع گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام به تاریخ انتشار 23 خردادماه سال1401 در سطح تمامی شعب خود اقدام می کند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
از زمانی که دولت سیزدهم آغاز به کار کرده است، نزدیک به 9 ماه می گذرد. فارغ از خدماتی که در حوزه های غیرنفتی اقتصاد انجام شده است، در بخش نفت، شواهد حاکی از تحولات خیره کننده به ویژه در موضوع فروش و وصول درآمدهای حاصل از آن است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - بازار گواهی سپرده در هفته منتهی به 20 خرداد با ثبت معامله بیش از 21.8 میلیون اوراق مبتنی بر کالا به ارزش بیش از 692 میلیارد تومان، افزایش 3 درصدی را در ارزش معاملات و 12 درصدی را در حجم معاملات نسبت به هفته ماقبل به ثبت رساند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : گواهی سپرده و مشتقه ارزی، گواهی سپرده و مشتقه سکه طلا و نهایتا گواهی سپرده و مشتقه نفت خام و فرآورده ها با امکان تحویل فیزیکی، 6ابزار بورسی هستند که می توانند تنش های ارزی را برای همیشه به طور کامل تعدیل کنند؛ ابزارهایی که از یکسو بر بهای ارز تمرکز دارند و از سوی دیگر ...
شما نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
بازار گواهی سپرده در هفته منتهی به 13 خرداد با ثبت معامله بیش از 19.4 میلیون اوراق مبتنی بر کالا به ارزش نزدیک 671 میلیارد تومان، افزایش 39 درصدی را در ارزش معاملات نسبت به هفته ماقبل به ثبت رساند.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۰    
بورس های کالایی در دنیا مجهز به ابزارهای مالی متعدد برای جذب نقدینگی سرمایه گذاران هستند و عموماً این ابزارها که شامل معاملات آتی، گواهی سپرده کالایی، صندوق ها و... می شود متقاضیان سرمایه ای را به خود جذب می کند.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۹:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نقدینگی در جریان معاملات بازار گواهی سپرده بورس کالا در روز گذشته هر 5 نماد سکه طلا، به میزان محدودی بالای نرخ بازار مورد دادوستد قرار گرفتند و میانگین فاصله این اوراق به رقم 036/ 0 درصد رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بورس کالا در اطلاعیه ای از تغییر ساعت معاملاتی گواهی سپرده سکه طلا و صندوق طلا خبر داد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - بورس کالا در اطلاعیه ای برنامه عرضه گواهی سپرده سیمان و شیشه جام را در هفته منتهی به 20 خرداد ماه ابلاغ کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۲۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس برآورد ایمیدرو، گردش مالی معاملات گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا به حدود 6 هزار میلیارد تومان خواهد رسید که به گفته مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو با افزایش ارزش شمش، این عدد قابلیت افزایش را دارد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملت از همه کارشناسانی که برای تنظیم قرارداد انتشار گواهی سپرده شمش طلا تلاش کردند قدردانی کرد و افزود: یکی از وثایق تسهیلات بانکی بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار، طلا است که با اجرایی شدن این طرح، از این پس گواهی سپرده شمش طلا نیز به عنوان وثیقه تسهیلات این بانک پذیرفته خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی روز گذشته در همایش سیاست های پولی و بانکی از فراهم شدن امکان انتشار گواهی سپرده عام برای بانک ها خبر داد و گفت: اضافه برداشت بانک ها از بانک مرکزی نسبت به سال گذشته نصف شده است.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اوراق مربوط به گواهی سپرده کالایی نفت خام ؛ این نام طرح تازه وزارت نفت است که از سوی شرکت ملی نفت پیشنهاد شده است؛ طرحی که بنا به گفته مدیرعامل این شرکت قرار است بخشی از تأمین مالی پروژه های نفتی را از مسیر فروش این اوراق در بورس انرژی انجام دهد.
بانک ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
گواهی سپرده شمش طلا با مشارکت بانک ملت، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو)، بورس کالا و شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران به صورت رسمی رونمایی شد. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه رمز ریال شهریورماه سال جاری متولد خواهد شد، گفت: اضافه برداشت بانک ها از بانک مرکزی نسبت به سال گذشته نصف شده است. ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ایستانیوز:علی صالح آبادی، رئیس کل بانک مرکزی از فراهم شدن امکان انتشار گواهی سپرده عام برای بانک ها خبر داد و گفت: اضافه برداشت بانک ها از بانک مرکزی نسبت به سال گذشته نصف شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۰    
سازمان نوسازی معادن از نخستین گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا از سوی یک معدن طلا رونمایی کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از سازمان توسعه نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمیدرو ) رئیس هیأت عامل ایمیدرو در مراسم امضای قرارداد خزانه داری شمش طلا با یک بانک نیمه دولتی به منظور ارائه نخستین گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم امضای قرارداد خزانه داری شمش طلا با بانک ملت به منظور ارایه نخستین گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا، اظهار امیدواری کرد که ارایه گواهی سپرده شمش طلا در بورس کالا منجر به افزایش سرمایه گذاری مردمی در این بازار و همچنین جذب بخشی از نقدینگی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نخستین قرارداد خزانه داری شمش طلا با هدف عرضه شمش طلا در بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالا با هدف قابلیت خرید توسط مردم، شرکت ها و سرمایه گذاران حتی تا واحدهای کوچک 0.1 گرم امضا شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: نخستین قرارداد خزانه داری شمش طلا با حضور معاون وزیر صمت و مدیران عامل بانک ملت و طلای زرشوران به امضا رسید. با امضای این قرارداد، عرضه شمش طلا در بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالا تسریع میشود.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
بورس کالا با صدور اطلاعیه ای از تاریخ انقضای اعتبار گواهی سپرده زیره با سررسید 1401 و مهلت تحویل گرفتن کالا از انبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
بورس کالا در اطلاعیه ای از تغییر هزینه ارزیابی سکه طلا در معاملات گواهی سپرده کالایی خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از رو به اتمام بودن فرآیند کارشناسی انتشار اوراق گواهی سپرده کالایی نفت خام خبر داد که می تواند به تغییر در مکانیزم فروش و همچنین تامین مالی گسترده صنعت نفت منتهی شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
حجم معاملات هفتگی بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالای ایران در هفته منتهی به 6 خرداد به 19 میلیون و 776 هزار و 955 ورقه بهادار مبتنی بر کالا به ارزش نزدیک به 483 میلیارد تومان رسید که اگرچه نسبت به هفته منتهی به 30 اردیبهشت به لحاظ حجم کاهش را نشان داد اما از نظر ارزش افزایش 7 درصدی را به ثبت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین بابالو گواهی سپرده کالایی، مهم ترین قراردادی است که در بازار مالی بورس کالا آغاز به کار کرد و به زودی در بازارهای مختلف بورس انرژی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از رو به اتمام بودن فرآیند کارشناسی انتشار اوراق گواهی سپرده کالایی نفت خام خبر داد که می تواند به تغییر در مکانیزم فروش و همچنین تامین مالی گسترده صنعت نفت منتهی شود ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: پیشنهاد و الگویی تازه را در شرکت ملی نفت ایران ارائه کردیم که فرآیند کارشناسی آن رو به پایان است و آن هم انتشار اوراق مربوط به گواهی سپرده کالایی است که با انتشار این اوراق ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، صادرات نفت خام ایران در دولت سیزدهم روندی افزایشی داشته و در این مدت ایران توانسته علاوه بر افزایش صادرات، مطالبات نفتی خود را نیز دریافت کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بورس انرژی ایران، قرارداد های اختیارمعامله ، گواهی صرفه جویی ، گواهی سپرده کالایی و واحد های صندوق های کالایی را از ابزار های مالی جدید بورس انرژی ایران معرفی کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
می متالز - ارزش معاملات روزانه گواهی سپرده کالایی در 2 خرداد از 150 میلیارد تومان عبور کرد. این نخستین رکورد این بازار در سال جاری به شمار می رود.