شنبه ۲۴ مهرساعت ۲۳:۵۵Oct 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبه مجلس»

اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: چنانچه شورای نگهبان با مصوبه مجلس که بار مالی خواهد داشت، مخالفت کند دولت در بودجه سال آینده باید منابع مورد نیاز این لایحه را در نظر گرفته و اجرای آن را عملیاتی کند.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس بیان گفت: اتاق فکر تخریب مجلس و دولت فعلی برای پوشش اقدامات سخیفشان دروغ محرمانگی اموال مسئولان را مصوبه مجلس یازدهم عنوان کردند.
ایستنا   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی شورای نگهبان با تاکید براینکه اگر مصوبه مجلس درباره طرح صیانت برخلاف قانون و شرع باشد، این شورا بدون هیچ ملاحظه ای نظر خواهد داد، ابراز امیدواری کرد که نمایندگان مجلس با بلندنظری این طرح را مورد بررسی قرار دهند. ...
مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، محسن دهنوی نماینده مجلس در توییتر نوشت: عده ای، درست بعد از تصمیم سرنوشت ساز مجلس در جهت رفع انحصار تولید و وکالت، مصوبه ای قدیمی را به گردن مجلس کنونی انداخته اند. معلوم شد رانت خواران را حسابی ناراحت کرده ایم! ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
باید صبر کنیم و ببینیم که مصوبه مجلس در نهایت چه خواهد بود. اگر مصوبه برخلاف قانون و شرع باشد، شورای نگهبان حتما بدون هیچ گونه ملاحظه ای نظر نهایی خود را می دهد.
سخنگوی شورای نگهبان از رد طرح ساماندهی صنعت خودرو در این شورا و هیأت عالی نظارت مجمع خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به شایعات اخیر مبنی بر مصوبه مجلس برای محرمانه ماندن اموال مسئولان، از سوی برخی رسانه ها اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان گفت: هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام جایگاه قانونی دارد و بر اساس مقرراتی تحت عنوان نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام دارد بر مصوبات نظارت می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در توئیتی تاکید کرد، با مصوبه مجلس دیگر سابقه نمایندگی و قضاوت جایگزین آزمون وکالت نیست!
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به مغایر بودن مصوبه مجلس هشتم درباره اموال مسئولان کشور و انتشار آن توسط برخی رسانه ها اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۵    
نماینده مردم مرودشت در مجلس در توئیتی به مصوبه مجلس و حذف امتیاز ویژه نمایندگان در اخذ پروانه وکالت اشاره کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه کیهان، افشاگری در باره تلاش مجلس یازدهم به منظور محرمانه دانستن اموال و دارایی های مجلس را شگرد تبلیغی برای به حاشیه بردن اقدامات انقلابی مجلس خواند! این روزنامه نوشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۹   + ۴۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس تأکید کرد: قید محرمانگی بر اعلام اموال کارگزاران و مسئولان کشور در مجمع تشخیص مصلحت نظام و در زمان ریاست مرحوم آیت الله هاشمی قید شد و ارتباطی با مجلس یازدهم ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیس مجلس گفت: با مصوبه مجلس برای آزمون وکلا در طرح تسهیل صدور مجوز های کسب و کار قیمت های نامتعارف حق الوکاله هم کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس هیچ مصوبه ای در خصوص محرمانه بودن اموال مسئولان ندارد.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تعداد وکیل در کشور کفاف حجم بالای پرونده های مطروحه در دادگستری را نمی دهد.از حدود 73هزار متقاضی در آزمون وکالت تنها حدود 3 هزار نفر در این آزمون پذیرفته می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۵    
یک وکیل دادگستری گفت: مصوبه مجلس در تغییر نحوه پذیرش کارآموز وکالت را باید یک گاف بزرگ قانونگذاری در کشور دانست که نتایج زیانباری از آن حاصل خواهد شد.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس طی مصوبه ای شرایط پذیرش در آزمون وکالت را مشخص کردند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی آمار و اخبار رسمی وزارت نیرو و شرکت توانیر، نشان دهنده نکات مهمی در خصوص قبوض برق تابستان 1400 است؛ قبوضی که بخشی از جامعه نسبت به نحوه محاسبه تعرفه های مصرفی درج شده در آن انتقاد داشته اند ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
ایلنا: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جلسه ای با حضور کارشناسان دولتی و خصوصی، قطعه سازها، مرکز پژوهش های مجلس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس و همچنین یکی از اعضای شورای نگهبان برگزار و نقطه نظرات به اشتراک گذاشته شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - معاون راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور با اشاره به اصلاحیه مصوبه مجلس شورای اسلامی برای اختصاص اعتبارات تامین قیر گفت: رایزنی ها با پالایشگاه ها و شرکت های قیرساز درحال انجام است و تا اوایل آبان قیر مورد نیاز برای اجرای سه هزار راه روستایی تامین می شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۲۰    
هشدار درباره خیز ششم کرونا و مصوبه مجلس در خصوص تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار از جمله مهم ترین مطالبی بود که در صفحه اول روزنامه های امروز جای گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هشدار درباره خیز ششم کرونا و مصوبه مجلس در خصوص تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار از جمله مهم ترین مطالبی بود که در صفحه اول روزنامه های امروز جای گرفت.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رهبری هم مدتی پیش در سخنان خود با اشاره به وجود ضعف و کم کاری در کارهای رسانه ای و تبلیغاتی در داخل کشور خواستار عملکردی قوی تر و هوشمندانه تر در این مسائل شده بودند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوز های کسب و کار، ماده 6 این طرح را مورد بررسی قرار دادند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با یک رای قاطع بر تعارض منافع درونی خود غلبه کرده و مصوب کردند که سابقه قضاوت یا نمایندگی مجلس جایگزین آزمون وکالت نخواهد شد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
پس از بحث و بررسی های فراوان در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان نهایتا تصمیم خود را درباره نحوه جذب وکیل اتخاذ کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز وکار انتخاب کارشناسان رسمی دادگستری تعیین و شرط نیاز مناطق کشور حذف شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۷    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری اصفهان گفت: با اعتباراتی که به روستاها اختصاص داده شده و کارهای زیربنایی و عمرانی از جمله اشتغال زایی که در روستاها شده است، 5 شهرستان استان مهاجرت معکوس از شهر به روستا داشته که سمیرم هم یکی از این شهرستان هاست. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۶۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پاون، محمدحسن متولی زاده در خصوص شائبه قبوض نجومی برق اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 85 میلیون قبض برق برای 30 میلیون مشترک خانگی صادر شده که از این رقم بیش از 93 درصد معادل 27 میلیون مشترک به دلیل رعایت الگوی مصرف ماهانه کمتر از 50 هزار تومان صورتحساب دارند ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
10 سال از اجرای طرح پارک حاشیه ای در شهر مشهد براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و شورای شهر مشهد می گذرد اما اجرای غیرشفاف آن همچنان بعد از گذشت یک دهه از فعالیت آن، گلایه های مهمی را برای شهروندان در پی داشته است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مشترکان بد مصرف که معادل 850 هزار مشترک هستند بیش از دو برابر الگوی تعیین شده مصرف داشته اند و طبق مصوبه مجلس یارانه انرژی آنها حذف می شود.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۳   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور گفت: اکنون بنابر آخرین مصوبه تردد پلاکهای غیربومی به شهرهای نارنجی نیز همانند شهرهای قرمز مشمول یک میلیون تومان جریمه و این جریمه ها اعمال می شود.
شورای نگهبان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مجمع مشورتی حقوقی شورای نگهبان عصر امروز با بررسی دو مصوبه در پژوهشکده شورای نگهبان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۱    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: این مصوبه مجلس بر قیمت خودرو تاثیر گذار بود، زیرا زمانی که فقط خبر این مصوبه به جامعه مخابره شد شاهد بودید که یک شوکی به بازار خودرو وارد شد و حباب قیمت ها ترکید و قیمت ها کاهشی شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۰    
پس از بررسی مصوبه مجلس درباره رفع موانع تولید کشاورزی از سوی اعضای هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، 4 مورد مغایرت با سیاست های کلان، مشخص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی دهیاری ها در روستاها باید خود کفا و درآمد زا باشند و نیازی به اعتبارات دولتی نداشته باشند .
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پس از رسانه ای شدن دستور رهبر معظم انقلاب، مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی از دو شرکت خاص کره ای، دیدگاه های مختلفی درباره این دستور در فضای مجازی مطرح شد که اصل ماجرا را به حاشیه برد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۷:۵۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شبکه های اجتماعی و تلفن های نمایندگان در این روز ها پر از پیام هایی است که از نمایندگان می خواهند که مصوبه طرح تسهیل صدور مجوز های کسب و کار عملیاتی نشود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان -بنا به اعلام اداره کل روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، هیئت عالی نظارت به ریاست محمدباقر ذوالقدر، دبیر مجمع و نائب رئیس هیأت عالی نظارت و با حضور اعضای این هیأت بعد از ظهر شنبه 17 مهرماه تشکیل جلسه داد. ...
انتخابات پارلمانی عراق از فردا یکشنبه 18 مهرماه در 18 استان عراق برای انتخاب 329 نماینده برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پارلمان عراق، با بازنشر مصوبه مجلس در 31 مارس 2020 انحلال مجلس عراق برای برگزاری انتخابات پیش از موعد را اعلام کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
روز های اخیر و با توزیع قبض های برق، برخی مشترکان با قبض هایی با قیمت چند برابری روبرو شدندو همین امر سبب ابراز نارضایتی آنان شد. مشترکان بد مصرف که معادل 850 هزار مشترک هستند بیش از دو برابر الگوی تعیین شده مصرف داشته اند و طبق مصوبه مجلس یارانه انرژی آن ها حذف شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مشترکان بد مصرف که معادل 850 هزار مشترک هستند بیش از دو برابر الگوی تعیین شده مصرف داشته اند و طبق مصوبه مجلس یارانه انرژی آنها حذف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: واردات خودروهای خارجی با چارچوب های قانونی پیش بینی شده توسط مجلس سبب رشد قطعه سازان خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه 3 تا 4 ماه زمان تا تصویب نهایی و قانون شدن رتبه بندی معلمان مانده است گفت: زمان اعمال رتبه بندی در احکام معلمان به مصوبه مجلس مرتبط است و زمان های سابق مصوب برای اجرای آن شاید تغییر کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : گروه تازه ای از موجران در بازار اجاره مسکن تهران رصد شد. با افزایش تقاضای فروش خودروی خارجی، حجم موجران در بازار اجاره مسکن پایتخت، افزایش پیدا کرد. موجران جدید اغلب آپارتمان ها را به شکل رهن کامل اجاره می دهند. این پدیده اثر مصوبه مجلس برای آزادسازی واردات خودرو را نشان می دهد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ابوالفضل اینانلو روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه مسوول نظارت بر انتخابات شهرستان فردیس با اشاره به بیانات امام ره و مقام معظم رهبری افزود: شورای نگهبان یکی از مهمترین ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و نظارت این شورا بسیار مهم و ارزشمند است ...
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه این کمیسیون رئیس سازمان انرژی اتمی موضوع توسعه ظرفیت تولید نیروگاههای برق اتمی را یکی از نیازهای امروز سند هسته ای دانست و تاکید کرد ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به مشکلاتی که در استفاده مردم از گاز مایع به عنوان سوخت خودروها وجود دارد و همچنین مصوبه مجلس برای تسهیل آن، به نظر می رسد یکی از اولویت های وزارت نفت تدوین آیین نامه اجرایی آن باشد.