چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۱۷:۴۷Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبه مجلس»

همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را به ارائه تسهیلات 150 میلیونی مسکن به خانوارها برای تولد فرزند سوم در سال آینده ملزم کردند.
برترین ها / ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: مصوبه مجلس برای افزایش حق السهم اپراتور ها ناشی از عدم شناخت ساختار رگولاتوری اپراتور های موبایل به حساب می آید و می تواند بدلی برای فیلترینگ شود ...
ایستنا   ۲ ساعت پیش    
مصوبه مجلس در مورد تعرفه 20درصدی ترافیک پیام رسان های داخلی بار دیگر مثل افزایش حق السهم دولت از اپراتورها نشان داد که مشورتی با متخصصان حوزه فناوری اطلاعات برای تصمیم گیری ها صورت نمی گیرد ...
چهاردهمین برنامه عیار با اجرای محسن جندقی و با حضور احسان قاضی زاده هاشمی، نماینده مجلس، محمد کشوری کارشناس ارشد فضای مجازی و مهمان تلفنی محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات شب گذشته از شبکه افق پخش شد.
برترین ها / پانا   ۷ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: مناظره جنجالی تلفنی وزیر ارتباطات با قاضی زاده نماینده مجلس درباره گران شدن اینترنت: قاضی زاده: ما از بانک مرکزی استعلام کردیم، با چک کردن تراکنشها به حساب اپراتورها گفتند جمع واریزی آنها 32هزار میلیارد تومان بوده نه 17/5هزار میلیارد تومان ...
تهران پرس   ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، با بیان اینکه نرخ جمعیت را نمی توان یک شبه بالا برد، گفت: نباید از اقدامات تشویقی از جمله مصوبه مجلس برای ارائه وام 70 میلیونی به افرادی که فرزند سوم خود را به دنیا می آورند، غافل شد.
نمایندگان مجلس بانک مرکزی را مکلف کردند از طریق بانک های عامل از محل سپرده های جاری و قرض الحسنه نظام بانکی، نسبت به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اقدام کند.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس با تخصیص مبلغ 25 هزار میلیارد بابت حمایت از اشتغال از منابع سپرده های پس انداز و جاری قرض الحسنه بانکی موافقت کردند.
خبر معتبر   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه مجلس جرایم رانندگی 5 درصد گران خواهد شد.
نمایندگان مردم در مجلس، شرکت تولید مواد اولیه و سوخت هسته ای ایران را مکلف به سرمایه گذاری در طرحها و ردیفهای تملک دارایی های سرمایه ای جهت خرید کیک زرد با منشأ داخلی یا خارجی و یا تملک سهام معادن پرتوزا و شرکتهای مرتبط با چرخه سوخت کردند.
نمایندگان مردم در خانه ملت مصوب کردند مبلغ 30 هزار میلیارد ریال و تا مبلغ 3200 میلیارد ریال جهت پرداخت سهم دولت به صندوق بیمه محصولات کشاورزی به صورت نقدی و یا اسناد خزانه اسلامی اختصاص یابد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۷ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس وزارت دادگستری را مجاز به اختصاص 3500 میلیارد ریال اعتبار به منظور تأمین کسری اعتبارات دیه محکومان معسر جرائم غیرعمد کردند.
دیار آفتاب   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جزئیاتی از مصوبه مجلس در خصوص افزایش حق السهم اپراتور ها و حواشی مطرح شده درباره آن، در این گزارش گردآوری شده است.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
عباس عبدی روزنامه نگار و تحلیلگر در یادداشتی در روزنامه اعتماد نوشت: آقای دکتر احمد زیدآبادی یادداشت کوتاهی با عنوان دانشگاه مریلند و اشتیاق کیهان! نوشته اند و از جزییات نتایج یک نظرسنجی به نام این دانشگاه امریکایی در تیتر و متن کیهان تعجب کرده اند که چگونه ممکن است 73 درصد مردم از مصوبه مجلس با ...
نمایندگان مجلس مقرر کردند؛ تخصیص اعتبار دستگاه ها و پرداخت حقوق کارکنان و مدیران دستگاه های اجرایی تنها با درج اطلاعات درآمدی در سامانه حقوق و دستمزد صورت گرفته و در غیر این صورت پرداختی ها غیرقانونی خواهد بود.
تجارت گردان   ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس حوزه فرآورده های نفت و گاز گفت: در کشور ما انگار یک عده همیشه خواسته اند که ما وابسته به بنزین باشیم، وابستگی به بنزین در تعاملات و تجارت خارجی برای ما ضعف و شکنندگی آورده است.
کرج رسا   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، مهدی عسگری روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی مالیات بر ارزش افزوده واحدهای تولیدی صنعتی می بایست در استان های محل استقرار این واحدها پرداخت شود. ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقادی به صدور بیانیه از مجلس تأکید کرد: این اقدام بر اساس روال عادل صورت گرفته است.
نمایندگان مردم در مجلس وزارت دادگستری را مجاز به اختصاص 3500 میلیارد ریال اعتبار به منظور تأمین کسری اعتبارات دیه محکومان معسر جرائم غیرعمد کردند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۰۵    
خلیج فارس: رییس کانون وکلای دادگستری استان بوشهر با بیان اینکه استقلال کانون ها باید حفظ شود، می گوید: وکالت جزو کسب وکار نیست و شورای نگهبان نباید مصوبه مجلس در این خصوص را تصویب کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه امروز (سه شنبه) با اختصاص 2 هزار میلیارد تومان به ناجا نسبت به تقویت توان عملیاتی این نیرو اقدام کردند.
اقتصاد آنلاین / آی اسپورت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۵۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس وزارت ورزش و جوانان را مکلف کردند که 30 درصد منابع حاصل از تبلیغات پخش مسابقات ورزشی را به وزارت ورزش و جوانان برای کمک به فدراسیون های ورزشی اختصاص دهند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی به مصوبه مجلس درباره ارائه گزارش شرکت های دولتی به دیوان محاسبات اشاره کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین مصوبه مجلس در مورد حقوق گمرکی کالاهای وارداتی می گوید که از سال 1400 مبنای ارزشگذاری کالاها، ارز بازار سنا خواهد بود.
نمایندگان مجلس وزارت آموزش و پرورش را مکلف کردند اعتبارات مربوط به تامین سرانه دانش آموزی را بدون کسر هر گونه وجهی به حساب مدارس سراسر کشور واریز نماید.
نمایندگان مجلس، منبع اعتباری را برای کاهش آسیب های اجتماعی و محرومیت زدایی در سکونتگاه های غیررسمی در نظر گرفتند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس مصوب کردند تا درآمد ناشی از اخذ عوارض استفاده از چاه های آب فاقد و دارای کنتور برای حفظ و احیای آبخیزداری هزینه شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
متولی زاده گفت: با مصوبه مجلس در قانون بودجه 1400، یارانه برق تنها برای صنایع بزرگ کاهش یافته است و نباید این موضوع بهانه ای برای افزایش قیمت کالا ها شود.
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در نشست علنی نوبت دوم روز شنبه 9 اسفندماه، با الحاق یک بند درآمدی به ماده واحده لایحه بودجه 1400، با پیشنهاد کمیسیون عمران و 138 رأی موافق ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا مجلس شورای اسلامی مصوبه ای را برای دریافت مالیات از موسسات کنکور داشت اما ابهاماتی در خصوص تعریف موسسه کنکور و تفکیک آن از انواع دیگر و امکان پذیر بودن اجرای مصوبه مجلس به وجود آمده است.
ایستنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
حتی کانال های فیلترشده تلگرام هم شامل مالیات می شوند درحالی که هفته گذشته مجلس طی مصوبه ای اخذ مالیات از اینفلوئنسرهایی که دارای بیش از 500 هزار دنبال کننده هستند را تصویب کرد واین موضوع واکنش های گسترده ای را در پی داشت ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، سخنگوی صنعت برق کشور گفت: با مصوبه مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال1400، یارانه قیمت برق تنها برای صنایع بزرگ کاهش یافته و این موضوع شامل حال صنایع کوچک و متوسط نمی شود و نباید بهانه ای برای افزایش قیمت کالا ها باشد. ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دستان نظام جمهوری اسلامی و دولت در برابر طرف های مذاکره کننده است تا مبادا با دستان خالی مقابل مذاکره کنندگان غربی بنشیند، بلکه در برابر آنها بر این نکته تأکید کنند که مجلس قانون بی اثر کردن تحریم ها را به تصویب رسانده و ما مجبور هستیم که طبق این قانون رفتار کنیم.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۵۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، دستگاههای اجرایی را موظف کردند تا کلیه دریافت ها و پرداخت های خود را فقط از طریق حساب های افتتاح شده نزد بانک مرکزی انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان فارس گفت: توقف صدور دفترچه های بیمه درمانی تامین اجتماعی و نسخه الکترونیکی یک قانون بوده که با داشتن مصوبه مجلس اجرای آن برعهده حوزه سلامت گذاشته شده است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۵   + ۱۰۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای کلیه صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی و دامپزشکی را مکلف به استفاده از پایانه فروشگاهی کردند. ...
بازار گوشی همراه در ایران در یک سال گذشته بارها دستخوش تغییرات فراوان شده و هر روزنه امیدی برای کاهش قیمت، با خبر یا مصوبه ای تازه رنگ می بازد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: رییس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که این سازمان خود را ملزم به اجرای قانون می داند و مصوبه مجلس در حال اجراست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، وزارتخانه نیرو و نفت را مکلف به ارائه گزارش مبالغ پرداختی شرکت های بیمه ای به کمیسیون های برنامه و بودجه و انرژی کردند.
به گفته رییس کمیسیون تنظیم بازار انجمن موبایل ایران، اکنون تنها تلفن همراه گران تر از دوران پیش از رجیستری نیست، بلکه ارزان تر است و کاربران می تواند با چهار میلیون تومان یک تلفن همراه با امکانات کامل بخرند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مصوبه مجلس به منظور افزایش چهاربرابری تعرفه برق صنایع بزرگ منجر به صرفه جویی 50 هزار میلیاردی در ارائه یارانه انرژی معادل رقم تأمین مالی پویش وزارت نیرو می شود.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی عنوان کرد تاکیداتی مبنی بر اینکه مصوبه مجلس با کمترین هزینه در حوزه سیاست خارجی ایران اجرایی شود، شده بود و بر این اساس مقرر شد مهلت سه ماهه در نظر گرفته شود تا اطلاعات در سایت های هسته ای ضبط اما در اختیار آژانس قرارداده نشود تا اگرغربی ها به تعهدات خود عمل کردند و تحریم ها ...
ماین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه صنایع معدنی فولاد - عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد با بیان اینکه با مصوبه جدید هزینه مستقیم فولادی ها 4 درصد افزایش می یابد، گفت: این مصوبه، قیمت تمام شده را افزایش می دهد.
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی اینفلوئنسرهایی که بیش از 500 هزار دنبال کننده دارند مانند بسیاری از کشورهای دیگر دنیا مالیات پرداخت می کنند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
خرداد: طی مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق مجلس، قرار بر این است تا سود بازرگانی واردات تجاری موبایل بالای 600 دلاری از یک به هشت درصد افزایش یابد. به این ترتیب با احتساب چهار درصد حقوق و عوارض گمرکی، تعرفه واردات از 5 به 12 درصد افزایش خواهد یافت. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با هیات بلندپایه نظامی عراق ضمن قدردانی از مصوبه مجلس این کشور درباره خروج آمریکایی ها از عراق گفت: اخراج آمریکا به عنوان مهم ترین اقدام برای بازگشت امنیت و ثبات به منطقه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی قم گفت: در راستای قانون تابعیت،نمی توانستیم به فرزندان حاصل از مادران ایرانی و پدران خارجی تابعیت ایرانی اعطا کنیم، با تلاش های صورت گرفته مصوبه مجلس در سال 98 تبدیل به قانون و در سال 99 اجراشده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به توضیحات علی اکبر صالحی در جلسه امروز این کمیسیون درباره توافق با آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: رییس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که این سازمان خود را ملزم به اجرای قانون می داند و مصوبه مجلس در حال اجراست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : ا توجه به مصوبه مجلس نرخ 4200 تومانی ارز از رسمیت می افتد و نرخ سامانه سناکه میانگین معاملات صرافی ها به صورت روزانه است مبنای عمل قرار می گیرد.