چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۴۹Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس»

پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، اصلاحات صورت گرفته در قانون چک تضمین شده در مجلس و تفاوت آن با قانون قبلی را تشریح کرد. به گزارش پیام فوری به نقل از خانه ملت، موسی غضنفر آبادی ...
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون قضایی مجلس با اشاره به لایحه رتبه بندی معلمان گفت: لایحه ای که دولت تحت عنوان رتبه بندی معلمان تقدیم مجلس شورای اسلامی نموده آرمان های کلی و دست نیافتنی است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بیان کرد: تبلیغات زودهنگام ریاست جمهوری خارج از زمان قانونی در فضای مجازی و حقیقی خلاف مقررات است و مرتکب جرم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: افرادی که قصد ورود به عرصه انتخابات را دارند باید زودتر اذهان عمومی را از سردرگمی خارج کرده و وارد بحث های کارشناسی و ارایه برنامه عملکردی شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۷:۱۸    
نایب رییس کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ وحدت با استفاده از فضای معنوی ماه مبارک رمضان بین گروه ها و احزاب سیاسی و همچنین قوای سه گانه گفت: بیرق داران تبیین اخلاق سیاسی در جامعه روحانیت هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خطاب به دولت دوازدهم گفت: در فرصت ماه مبارک رمضان از افکار و خطای خود تبری جویید و عذر تقصیر به محضر ملت آورید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به سوء مدیریت و رانت ها و بی تدبیری های دولت، گفت: دولتمردان باید در فرصت باقی مانده جبران مافقات کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور در نامه ای به رییس مجلس شورای اسلامی، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس درباره استنکاف رییس جمهوری از ابلاغ 13 فقره قانون را فاقد وجاهت قانونی عنوان کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( یکشنبه، 22 فروردین ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب کلیات طرح تشکیل سازمان داوری جمهوری اسلامی ایران با حضور مسئولانی از سازمان بازرسی، دادگستری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-در حالی که تعداد قابل توجهی از طرح هایی که مجلس در ماه های اخیر تصویب کرده دخالت در اجرا محسوب می شود، و حدود 11 لایحه دولت در مجلس اعلام وصول نشده، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در مورد استنکاف رییس جمهوری از اجرای ماده یک قانون مدنی موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۹    
رفع ایرادات شورای نگهبان به لایحه شوراهای حل اختلاف در دستور کار هفته جاری کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۲    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای سند تحول قضایی، دستگاه قضا به آن دستگاه آرمانی که همه انتظار دارند خواهند رسید.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۱    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: وجود موانع موجب شده تا همه تلاش های انجام شده، به نتیجه نرسیده و ضروری است امسال با این رویکرد از تولید مانع زدایی شده و پشتیبانی و حمایت لازم انجام شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۲۹ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، با اشاره به طرح جیدد نمایندگان درباره مهریه گفت: براساس این طرح مهریه بیش از 5 سکه زندان نخواهد داشت. حجت الاسلام حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در تشریح طرح جدید نمایندگان درباره مهریه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از شکایت نمایندگان از رئیس جمهور درخصوص استنکاف از ابلاغ قوانین خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۰:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی به جای ترویج کشاورزی و باغداری در کشور به وزارت جهاد تخریب و حمله کننده تبدیل شده است، گفت: ساخت و سازهای غیر مجاز نتیجه سیاست های غلط در طول هشت سال گذشته است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۱۵    
حجت الاسلام حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی درباره میزان تعطیلی اماکن مذهبی به بهانه رعایت پروتکل های بهداشتی اظهار داشت:
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : حجت الاسلام سیدمحمد موحد نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی درباره درخواست گروه های مختلف برای تخصیص اولویت دریافت واکسن کرونا اظهار داشت ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمد موحد نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی درباره فروش واکسن قاچاق کرونا اظهار داشت:
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۷    
نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کادرسازی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: برای اجرای گام دوم و تربیت نسل پنجم انقلاب نیاز به تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد داریم.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر در سراوان فرصتی فراهم شد تا ضد انقلاب با غبار آلود کردن فضا در رسانه ها واقعیت ها را غیر از آنچیزی که بوده است، انعکاس دهند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به لایحه اصلاح ماده (29) قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی و انجام فرآیند مزبور توسط مراکز تعیین شده از سوی نیروی انتظامی و یا همان لایحه نقل و انتقال خودرو گفت: وجود دفاتر اسناد رسمی برای نقل و انتقال خودرو یک ضرورت است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷    
نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، رفع مشکلات قضایی و حقوقی در حوزه بین المللی را تنها از طریق ورود دستگاه قضایی امکانپذیر دانست.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در واکنش به ادعاهای اخیر بایدن ،توئیتی را منتشر کرد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت نوشت: مهدی باقری،عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس پیرو اظهارنظر اخیر جهرمی وزیر ارتباطات گفت: در زمانی که رئیس مجلس برای سفری عازم روسیه شد و حامل پیام رهبر معظم انقلاب بود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس یازدهم در پیامی درگذشت نماینده سابق کوهدشت را تسلیت گفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس نوشت : اللهیار ملکشاهی، نماینده سابق مردم کوهدشت در مجلس و رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس دهم به علت عوارض ناشی از بیماری کلیوی روز گذشته درگذشت.
الهیار ملکشاهی نماینده سابق مردم کوهدشت در مجلس و رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس دهم درگذشت.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سید محمد موحد نماینده مردم کهگیلویه در گفت وگو با میزان با اشاره به سفر رییس قوه قضاییه به کشور عراق، گفت: سفر رییس قوه قضاییه به عراق مورد استقبال خوبی قرار گرفت و در یک فضای دوستانه و قابل قبول انجام شد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از بررسی درخواست حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس و کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خصوص اعمال ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس ( اجرای ناقص جزء یک بند (ج) تبصره 17 قانون بودجه 1399 موضوع حذف انواع دفترچه های کاغذی بیمه) با حضور مدیر عامل ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حسینعلی شهریاری در گفت وگو با خانه ملت از بررسی درخواست حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس و کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خصوص اعمال ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس ( اجرای ناقص جزء یک بند (ج) تبصره 17 قانون بودجه 1399 موضوع حذف انواع دفترچه های کاغذی بیمه) با حضور مدیر عامل ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۲    
نشست کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یکشنبه 19 بهمن ماه برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین اختلاس تاریخ ایران توسط محمدرضاشاه ملعون انجام شد ودولت و قوه قضائیه باید اقدامات لازم را برای بازگرداندن این سرمایه انجام دهند.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری خانه ملت: نماینده مردم بم در مجلس، با اشاره به اختلاس 35 میلیارد دلاری شاه هنگام فرار از کشور گفت: سهم هر ایرانی از این اختلاس 23 میلیارد تومان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: موافقت مجلس با لایحه اصلاح معاضدت پروانه های مدنی و جزایی بین ایران و روسیه مشکل تجار 2 کشور را حل می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به ضرورت تنقیح قوانین مازاد، گفت: مجلس دهم گام جدی در این زمینه برداشت، اما حداقل 7 هزار قانون دیگر در کشور باید نسخ شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۰    
کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس 19 بهمن به بررسی سند تحول قضایی با حضور مسئولان قوه قضاییه می پردازد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سند تحول قضائی ابلاغی از سوی رئیس قوه قضائیه یکشنبه هفته آینده با حضور معاون حقوقی و امور مجلس و راهبردی قوه قضائیه در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بررسی می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۲۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( دوشنبه، 13 بهمن ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از حضور علیرضا آوایی وزیر دادگستری در نشست امروز این کمیسیون برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان خبر داد و گفت: سوال نخست توسط حسن محمدیاری نماینده مردم طوالش ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سیدمحمد موحد نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در پیامی آغار چهل و دومین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۶    
بیش از پانصدنفر از کنشگران حقوق زنان، همزمان با تصمیم کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در خصوص اصلاح قانون مهریه، با صدور بیانیه ای، رعایت حق زنان و اتخاذ راهکار های عادلانه برای حل مسئله مهریه را گوشزد کرده اند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( یکشنبه، 12 بهمن ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز مقرر شد پیشنهادات کمیسیون که در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 تصویب نشده در صحن علنی مطرح شود. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رکنا : حسن نوروزی، نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار کرد:مبنای شرع مقدس این است که زندان جای بزهکار است نه بدهکار و موارد زندان در اسلام چند مورد مختصر بیشتر نیست.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس می گوید زندانی کردن برای مهریه هیچ جایگاهی در شرع اسلام ندارد و وضعیت فعلی دریافت مهریه در جامعه باعث از بین رفتن آبروی اسلام و انقلاب شده است چراکه برخی با دریافت مهریه تجارت می کنند. حسن نوروزی: ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۰۱    
رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت مبانی اعتقادی و دینی جوانان گفت: اگر جامعه ای فرهنگش خاموش و کم سو شد، آن جامعه دیگر توان ایستادگی در مقابل هجمه های دشمن را ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دادگستری هفته آینده برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس حضور می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس آخرین وضعیت بررسی طرح حمایت از افشا کنندگان فساد در این کمیسیون را تشریح کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه مراکز فرهنگی افشاگر و روشنگر دروغ پردازی های آمریکا هستند، گفت: تحریم آستان قدس با شکست مواجه خواهد شد.