دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۰۵Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اظهارات روحانی»

جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در واکنش به سخنان روز چهارشنبه روحانی نوشت: لطفا بازی با اعداد را تمام کنید. چه 100 روز، چه یک ساعت؛ شما منافع ملت را به صورت واقعی تامین کنید و کشور را از دور باطل دیپلماسی کاغذی و امضابازی بی ضمانت که راه انداختید، خارج کنید ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنان امروز حسن روحانی در جلسه هیئت دولت واکنش فعالان شبکه های اجتماعی را به همراه داشته است.
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: ورود به سیاسی کاری کار ما نیست و من مطلقا نمی گذارم تیمم وارد این بازی ها شود و کسی بخواهد از کرونا و مرگ مردم، برای خودش پوستین سیاست ببافد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
واکنش غیرمستقیم نمکی به اظهارات رییس جمهور: اگر توقع تک صدایی از وزیر کارشناس مملکت در برابر حرف غیرکارشناسی را دارید، بدانید این اتفاق نخواهد افتاد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی به اظهارات روحانی درباره موج چهارم کرونا اشاره کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: کشورهای اروپایی که مرزها را بستند، مصون ماندند؟ ما باید واکسن خارجی را با قدرت وارد کنیم و واکسن داخلی هم تولید کنیم تا مرگ و میر کاهش یابد. صدای ستاد کرونا باید واحد باشد. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
رییس جمهور گفت: متاسفانه سه خیز و موج را پشت سر گذاشتیم و همه تلاش ما از اسفندماه این بود که وارد موج چهارم نشویم و باید خدمت مردم بگوئیم متاسفانه امروز وارد موج چهارم شدیم. اولین عامل ورود ویروس انگلیسی از کشور از عراق بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، در پی اظهارات روحانی درباره توبه آمریکا، کاربران توییتر نسبت به این سخنان رئیس جمهور واکنش نشان دادند و یادآور شدند که توبه گرگ، مرگ است. این کاربران خاطرنشان کردند که ای کاش به جای آمریکا، دولت و رئیس جمهور توبه می کردند و توبه دروغین برای مردم ایران، سردار نخواهد شد. ...
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
راه دانا: پس از ادعای دولتمردان مبنی بر موفقیت دولت در خصوص توزیع مناسب مرغ در ایام تعطیلات نوروز؛ مردم به این اظهارات واکنش نشان دادند.
برترین ها / شهریار نگار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
انتخاب: پیروزی سیاسی ملت ایران و دولت را با هدایت رهبری را چرا نمی گوییم چرا با پول ملت این را به نمایش نمی گذارید فیلم بسازید و واقعیت ها را به مردم بگویید. ...
برترین ها / فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین شریعتمداری در کیهان نوشت: آقای روحانی در جلسه روز چهارشنبه -11 فروردین- هیئت دولت گفته اند: راه حل مشکلات پیچیده کشور فقط اصل 59 قانون اساسی است... مگر ما به 12 فروردین افتخار نمی کنیم؟ 12 فروردین چیست؟ یک همه پرسی است، مگر غیر از این است؟ 12 فروردین چیست؟ یک رفراندوم است. مگر ما به این ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: معاون کل وزارت بهداشت: مگر صنعت گردشگری در دیگر کشورهای دنیا چه کار می کنند، برخی صنایع مثل گردشگری باید دندان روی جگر بگذارند. طوری برخورد می کنند انگار وزارت بهداشت کرونا را آورده است، همکاران ما دارند زیر فشار خورد می شوند. قطعا وارد پیک چهارم کرونا شده ایم.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در ستون گفت و شنود خود در مطلبی با عنوان صدا نمیاد! به اظهارات روحانی درباره برگزاری رفراندوم واکنش نشان داد. در این ستون آمده: گفت: چه خبر؟ گفتم: آقای روحانی گفته است برای حل مسائل پیچیده ما راه حلی جز همه پرسی نداریم ! گفت: خُب بفرمایند مسائل پیچیده کشور چیست؟! ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مینو محرز، عضو کمینه علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا در واکنش به اظهارات روحانی درباره پایان پیک کرونا گفت: باز هم پیک کرونا خواهیم داشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عباس باصولی، تحلیلگر در واکنش به این اظهارات روحانی که ما آماده ایم اگر بگذارند قدمها را برداریم تا بخشی و یا شاید همه تحریم ها را برداریم. طی توییتی نوشت: سندرم فکر بی قرار رؤسای جمهور ما را رها نمی کند ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
درباره اظهارات روحانی که گفته است: با وجود همه سختی ها در کشور قحطی و صف طولانی کالا وجود ندارد
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، اظهارات امروز حسن روحانی در جلسه هیئت دولت که اتفاقا زیر باران هم برگزار شد و همچنین سخنان وی در شصتمین اجلاس مجمع سالانه بانک مرکزی که گفته بود من از تمام مسؤولان اقتصادی تشکر می کنم، یک کار عظیم انجام دادیم 3 گل زدیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
یکی از مخاطبان در واکنش به اظهارات روحانی نوشت: واقعا سه گل زدی و یک گل خوردی؟؟؟ پس چرا از مردم عذرخواهی کردی؟ اصلا قبول، شما مسابقه را بردی، شما قهرمان، دوره شما ان شاءالله کی تموم می شه؟
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
31 سال حبس قطعی برای اکبر طبری/ توییت کنایه آمیز ظریف به غربی ها در آستانه سی وسومین سالگرد قتل عام شیمیایی در حلبچه/ اظهارات روحانی در شصتمین اجلاس مجمع عمومی بانک مرکزی/ تاکید قالیباف بر حفظ کرامت مردم در توزیع کالا و.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
36 نماینده مجلس طی تذکر کتبی به اظهارات رئیس جمهور در هیئت دولت پیرامون نحوه رسیدگی به لایحه بودجه در مجلس اعتراض کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۵    
احمد علی مقدم خطاب به رئیس جمهور گفت: آقای روحانی شما از چرخیدن کدام چرخ سانتریفیوژ و چرخ اقتصادی سخن می گویید از عمل به کدام وعده حرف می زنید که مردم خبر ندارند؟ چرا آمار دروغ و وارونه و عملکرد ساختگی به مردم می دهید؟
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
اظهارات روحانی در حالی است که پس از گذشت 8 سال اعداد و ارقام اقتصادی وضعیت دیگری را نشان می دهد. از یک طرف طبق اعلام مرکز آمار ایران نرخ تورم نقطه ای در بهمن ماه امسال نسبت به بهمن سال گذشته به عدد 48.2 درصد رسیده است ...
برترین ها / نواندیش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کیهان نوشت: حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور چهارشنبه گذشته (20 اسفند) در جلسه دولت باز هم اظهاراتی عجیب و قابل تاملی بیان کرد که با حاشیه های زیادی همراه بود و واکنش های متعددی را هم در پی داشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۶:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد در مجلس گفت: اظهارات روحانی درباره برداشته شدن گام به گام تحریم ها توسط آمریکا تنها مصرف انتخاباتی دارد و فاقد ارزش مبنایی است.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: انشاالله سال 1400 سالی است که خداوند رحمت خودش را بر این مردم نازل می کند و ما می توانیم پرده های مختلفی که موجب ناراحتی مردم شده را کنار بزنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور به تازگی در اظهاراتی مدعی شده تصویب لوایح مرتبط با FATF ارتباطی با تحریم های ایران نداشته و مستقلاً می تواند اثر مثبتی بر اقتصاد ایران داشته باشد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۹    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون وعده بازدهی 25 درصدی سهام برای جبران خسارات سهامداران خرد و اظهارات روحانی درباره تصویب اف ای تی اف پرداختند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مراد از آیه شریفه 56 سوره انفال این است که عادت آن ها (طرف های مقابل) نقض عهد است و اشاره به یک ویژگی آن ها دارد و آن اینکه در آینده، نقض هایی رخ خواهد داد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۱    
کاهش و افزایش دستوری قیمت ارز آن هم به دلایل سیاسی و جناحی نه تنها می تواند ضربات سنگینی بر پیکره اقتصاد کشور وارد کند که جامعه و مردم را بیش از پیش به دولتمردان بدبین و بی اعتماد خواهد کرد.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در کردستان هم به پاسخ مقام معظم رهبری به نامه مولوی عبدالحمید اشاره کردم که فرمودند مردم ایران بدون توجه به مذهب و قومیت در حقوق و مسئولیت هیچ تفاوتی ندارند و تنها موضوع برای کسب مسئولیت شایستگی مدیریتی است، قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی هایی شده است.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس جمهوری امروز در جریان دریافت استوارنامه سفیران پنج کشور در ایران، با تاکید بر اینکه شرایط برای همکاری های بین المللی ایران با گذشته تغییر کرده است، بر اهتمام ایران برای توسعه همکاری ها با کشورهای مختلف تاکید کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: باید ایران را به عنوان کشوری قابل اعتماد و پیش بینی پذیر در حوزه تعاملات بین المللی و تجاری معرفی کنیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: مدیریت درآمد و هزینه بودجه سال 99 در شرایط جنگ اقتصادی و فشار حداکثری دولت ترامپ حاصل شد.
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه منشاء بسیاری از تحولات بزرگ دنیا در حقیقت به نظری برمی گردد که در یک کتابی مکتوب و نقد شده است، تصریح کرد: اندیشه ای که از تراوش ذهن یک عالم بزرگ تبدیل به یک کتاب شود، عمر جاودانه می یابد.
روحانی گفت: برای پرداخت پول کواکس از این بانک به آن بانک از این کشور به آن کشور می رفتیم. تنها کشوری بودیم که در کنار کرونا تحریم هم داشتیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۶    
توصیه های رئیس جمهوری برای سال جدید کرونایی، که بتوانیم به سلامت از این مرحله هم عبور بکنیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه از همان آغاز ورود کرونا به ایران در این زمینه اطلاع رسانی شد، گفت: اینکه ضد انقلاب شبهه می کند دولت به خاطر انتخابات واقعیت را به مردم نگفته یا دیر گفته ایم، دروغ محض است.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۱    
روحانی: در هیات دولت تصمیم گرفتیم تا ورود کرونا را به مردم اعلام کنیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴    
روحانی: در هیات دولت تصمیم گرفتیم تا ورود کرونا را به مردم اعلام کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - خبرگزاری های فرانسه، رویترز و آناتولی در گزارش هایی اظهارات روز چهارشنبه حجت الاسلام دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران را بازتاب داده و از قول دکتر روحانی اعلام کردند ایران بازرسان آژانس اتمی را اخراج نمی کند و همکاری با آژانس مطابق توافق پادمانی ادامه خواهد یافت.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
انتخاب: مدیر کل سابق خاورمیانه وزارت خارجه تاکید بر این مساله دارد که باتوجه به شرایط خطیر فعلی، ایران و طرفین برجام بهتر است هرچه زودتر به توافق برسند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حسن روحانی در جلسه امروز هیات دولت، درباره اجرای مصوبه مجلس در مورد خروج از پروتکل الحاقی گفت: با خروج از پروتکل الحاقی بازرسان آژانس را اخراج نمی کنیم اینها شایعه است. جزئیات را در این ویدئو ببینید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: من مانده ام که این رسانه های بیگانه و بیگانگان چه حرفی دارند تا از امروز در بوق و کرنا کنند؟ تا دیروز می گفتند بسیاری از کشورها واکسیناسیون را آغاز کرده اند و ایران کاری نکرده، حالا از امروز این بندگان خدا چه حرفی داشته باشند که بزنند، نمی دانم!
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد: مردم مطمئن باشند اگر واکسنی وارد کشور می شود، همه مسئولین به آن اعتماد دارند.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: ما طبق قانون بودجه را به مجلس تقدیم کردیم؛ امسال مثل همه سال ها دولت در حد توان بهترین بودجه ای که می توانیت را تهیه کرد. توقع ما بود که بودجه به تصویب برسد. اینکه نمایندگان بودجه ای را تصویب یا رد کنند حق آنهاست
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاکید کرد: مساله آب آشامیدنی برای سلامت و امنیت روانی مردم سنندج بسیار مهم است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مالک شریعتی، نماینده مجلس در خصوص اظهارات روحانی در دفاع از وزیر ارتباطات در توییتر نوشت: مسوولیت دلار جهانگیری، اتلاف میلیاردها دلار و دهها تن طلا، پرواز قیمت مرغ، تخم مرغ و پراید، تعطیلی مسکن مهر، صنایع هسته ای و فضایی، باستی هیلز، هفت تپه و هفت سنگان ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
خرداد: رئیس جمهور گفت: جنگ اقتصادی چند سال گذشته کم نظیر بود و شبی در این سال ها نبود که با خیال آسوده بخوابم. به گزارش خرداد، مراسم بهره برداری و افتتاح طرح های آب و خاک و منابع طبیعی وزارت جهاد کشاورزی در استان های اردبیل ...
اقتصاد آنلاین / سخت افزار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت ارتباطات به صحبت های غلامحسین اسماعیلی درباره احضار آذری جهرمی واکنش نشان داد.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
اظهارات امروز رئیس جمهور درباره محاکمه آذری جهرمی به بهانه افزایش پهنای باند اینترنت در ایران موجی از واکنش ها را به دنبال داشته است.