یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۱۶:۴۳Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت همراه»

همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
پرسپولیس با غلبه بر مس رفسنجان، قهرمان لیگ بیست وسوم شد و این موضوع با واکنش وزیر سابق دولت همراه بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده اردبیل در مجلس گفت: باید راه جهادی آیت الله رئیسی و دولت همراه ایشان را به خصوص وزیر عزیز سفر کرده آقای امیرعبداللهیان، حضرت آیت الله آل هاشم و استاندار و محبوب آذربایجان شرقی آقای رحمتی را ادامه دهیم و ایثار و فداکاری آنان را فراموش نکنیم.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کسانی اعتقاد دارند دولت فعلا در برابر صنف طلا و جواهر کوتاه آمده و اینطور نبوده که از ابتدا قانون زنجیره ساخت و پرداخت و فروش طلای طلا فروشان را از قانون تجارت استثنا کرده باشد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش صادقانه دولت همراه با کار شبانه روزی برای حل مشکلات کشور در همه سطوح بر کسی پوشیده نیست.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۲    
تصویر فوق متعلق به زمستان 1357 در تهران است. روز هایی که زندگی عادی مردم با تحولات انقلابی و محدودیت های نظامی دولت همراه شده بود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۶    
به گزارش سلام نو به نقل از تسنیم، جعفر امیرآبادی زاده گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق طبق مصوبه هیئت دولت همراه با 20 درصد افزایش، امروز پرداخت می شود ...
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق طبق مصوبه هیات دولت همراه با 20 درصد افزایش، امروز پرداخت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق طبق مصوبه هیات دولت همراه با 20 درصد افزایش، امروز پرداخت می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۴    
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق طبق مصوبه هیئت دولت همراه با 20درصد افزایش، امروز پرداخت می شود ...
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق فروردین ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق طبق مصوبه هیات دولت همراه با 20 درصد افزایش، امروز پرداخت می شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
واردات خودرو با تعلل بسیار زیاد از سوی دولت همراه بود. اختلاف نظر بین اعضای تیم اقتصادی دولت در بحث واردات خودرو سبب شد تا هر هفته اظهار نظر جدیدی در این خصوص منتشر شود.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کامالا هریس، معاون رییس جمهوری آمریکا می گوید حمله اسرائیل به رفح با تبعاتی برای این دولت همراه خواهد بود. وی در مصاحبه با شبکه ای بی سی گفت آمریکا بارها به مقام های اسرائیلی گوشزد کرده که عملیات زمینی در رفح اشتباه است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۳   + ۵۰ سایت دیگر  
یکی از مهمترین اولویت های سال 1403 توجه به بخش حمل و نقل و نوسازی این ناوگان در حوزه های مختلف خواهد بود که باز این مهم توسط سرمایه گذاران و مشارکت سرمایه های خرد با تسهیل گری دولت همراه خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
شاهرود- امام جمعه شاهرود بابیان اینکه کوهستان شاهوار مهمترین ذخیره گاه تامین آب شهرستان، نباید مورد دست اندازی قرار گیرد، گفت: در سفر دولت حفظ شاهوار یکی از مطالبات جدی مردم خواهد بود.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر به کسانی رای داده شود که با دولت انقلابی همراه نباشند در نهایت دعوای مجلس و دولت راه می افتد.
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۷    
افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان به علاوه یک میلیون و دویست هزار تومان دیگر عیدی کارمندان دولت همراه با حقوق بهمن ماه واریز می شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مهرشاد کاظمی؛ تهران پژوه پیشینه اجرای نمایش در تهران سابقه چند صد ساله دارد و می توان از نخستین آثار تمدنی شهر تهران، ساخت تکیه یعنی محل اجرای نمایش مذهبی در زمان صفویه را نام برد. در این مکان، نمایش تعزیه در شرح شهادت امام حسین(ع) و یارانش اجرا می شد ...
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۷    
مدیرعامل شرکت آسیاتک گفت: دولت و وزارت ارتباطات در مصوبه ای رقمی از سهم دریافتی اپراتورها در توسعه شبکه فیبرنوری را به مشوق برای سرمایه گذاری اختصاص داده اند ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
درخواست وزارت نفت برای به تعویق افتادن زمان اجرای استانداردهای سوخت تا سال 1407 با مخالفت دولت همراه بود اما دولت مشخص نیست که دولت تا چه زمانی برای اجرای تولید سوخت استاندارد موافقت کرده است.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۸    
یک مدرس دانشگاه ضمن تشریح وضعیت بازارهای مالی، بورس را برای بلندمدت ناامن خواند چرا که این بازار با تصدی و دخالت بیشتر دولت همراه است اما در سایر بازارها چنین چیزی وجود ندارد.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۹:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
دکتر علیرضابیگی گفت: سمت گیری مجلس در حوزه اقتصاد، بدون نگرش و درک صحیح از واقعیت های اقتصادی صورت پذیرفت؛ همین امر هم سبب شد به رغم وجود دولت همراه که می توانست رونق را در کشور فراهم کند، کشور با مشکلات اقتصادی عدیده ای مواجه شود ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- پاییز 1402 برای گلستانی ها با میزبانی از رییس جمهور و اعضای هیات دولت همراه با افتتاح ده ها طرح عمرانی و زیرساختی به پایان رسید تا زمستان ساکنان دیار استرآباد با طعم و گرمای خدمت رسانی دولت سیزدهم آغاز شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مجلس و دولت به رغم تمام همراهی ها با یکدیگر و اختلافات موجود که همواره آن را کتمان می کردند بالاخره در ایستگاه بودجه به تقابل رسیدند. چنانکه دولت همراه مجلس نیز در این ایستگاه دیگر تاب همراهی دولت را نیاورد و تابلوی چراغ قرمز را مقابل دولتیون گرفت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
بهادری جهرمی که برای دیدار با دانشجویان، راهی دانشگاه امیرکبیر شده بود، پیش از آغاز جلسه، کنار دانشجویان در سلف دانشگاه حاضر شد و ضمن صرف غذا پای صحبت دانشجویان نشست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۷:۰۷    
جوان آنلاین: سید یوسف پژوهنده، فعال رسانه در کانال تلگرامی اندیشکده تبیین نوشت: ارزیابی سفر نماینده ویژه دولت فرانسه به بیروت ژان لودریان، فرستاده ویژه دولت فرانسه در امور لبنان دیروز چهارشنبه وارد بیروت شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، مجید امن زاده، فعال رسانه در کانال تلگرامی اندیشکده تبیین نوشت: عملیات طوفان الاقصی را می توان به عنوان عاملی در جهت به پایان رساندن عمر سیاسی نتانیاهو ارزیابی کرد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حرکت به سمت بروزرسانی قیمت خودرو را در راستای کیفی سازی محصولات خودروسازان دانست و بیان کرد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۱    
با بروز پدیده های نو، شیوه های آموزشی قدیمی دیگر پاسخگوی حل مسئله نخواهد بود. مشق امید به تمرینی تعاملی برای شکل گیری کلاس های درس جدید تبدیل شده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عکس قدیمی از محمود احمدی نژاد و 2 چهره اصلاح طلب در کابینه سیدمحمد خاتمی منتشر می شود. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، این تصویر در سال 1384 و در روز تقدیر محمود احمدی نژاد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست بهزیستی استان زنجان گفت: کلیه مددجویان تحت پوشش بهزیستی می توانند بدون مراجعه به مراکز و مددکاران آخرین وضعیت خدمات دریافتی خود را در بستر دولت همراه USSD استعلام کنند.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
حضور روسای جمهوری ایران در نیویورک برای شرکت در جلسات مجمع عمومی سازمان ملل در دوره های مختلف همواره مورد توجه بوده است و گاهی حاشیه ها بر متن اجلاس غلبه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان فرماندار ویژه ملایر عملکرد مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان را مثبت و مطلوب ارزیابی کرد و خطاب به مدیران گفت: کارمندانی که در ادارات با سیاست های دولت همراه نیستند و در اجرای پروژه ها سنگ اندازی می کنند، باید مورد مؤاخذه و تذکر قرار گیرند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۲    
گرگان- هاشمی، رئیس کمیسیون کشاورزی وصنایع وابسته اتاق بازرگانی گرگان گفت: برای رسیدن به اقتصادی مطلوب در استان باید از جزیره ای عمل کردن بخش دولتی و خصوصی در حوزه مطالبه گری پرهیز شود.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری فارس از خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی امروز در خطبه های نماز جمعه با اشاره به سفر وزیر ارشاد به استان لرستان ابراز امیدواری کرد سفر وزرا در هفته دولت همراه با خیر و برکت و گشایش در امور مردم باشد. وی با بیان اینکه [...]
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت سالگرد شهادت شهیدان رجایی و باهنر و گرامیداشت هفته دولت همراه با بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی اخیر حرم حضرت شاهچراغ(ع) در شیراز برگزار شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۹    
انتشار فایل صوتی گفت وگوی تلفنی یک داروخانه دار و پزشک در هفته های اخیر در فضای مجازی بازتاب های مختلفی را به همراه داشت و باعث جریحه دار شدن افکار عمومی شد. این فایل صوتی که با واکنش درخور از سمت دولت همراه نبود حکایت از وضعیت بحرانی در داروخانه های کشور دارد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۰۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی اکبر رضایی فرماندار با خبرنگاران و اصحاب رسانه همزمان با هفته دولت همراه با اعلام افتتاح و کلنگ زنی بیش از 67 پروژه با هزینه ای بالغ بر 750 میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
علی صوفی، وزیر رفاه دولت اصلاحات در ارمان ملی نوشت: اکنون که در آستانه انتخابات مجلس هستیم رسما جناح بندی ها برای رسیدن به صندلی های پارلمان را مشاهده می کنیم. دولت تمایل دارد که مجلس همسو و همراه با دولت تشکیل شود. آن هم درحدی که مخالفان چندانی در مجلس آینده نداشته باشد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ صبح روز پنجشنبه دوم شهریورماه محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در نخستین روز از هفته دولت همراه با مسئولین استانی با آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دیدار و گفتگو کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت:آیا عاقلانه است فرد یا جریانی درون دولت به نوعی وارد انتخابات شوند که فرصت های موجود را پای رقابت انتخاباتی بگذارد؟ آن هم مجلسی که حداقل در مهم ترین پروژه های دولت همراه بوده و در عرصه عمومی یک کاسه محسوب می شود؟
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
آیا عاقلانه است فرد یا جریانی درون دولت به نوعی وارد انتخابات شوند که فرصت های موجود را پای رقابت انتخاباتی بگذارد؟ آن هم مجلسی که حداقل در مهم ترین پروژه های دولت همراه بوده و در عرصه عمومی یک کاسه محسوب می شود ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۳    
پس از مدت ها افت، رشد بیش از 43 هزار واحدی شاخص کل اتفاقی بود که باعث تعجب سرمایه گذاران شد اما کارشناسان معتقدند که این رشد کاملا طبیعی است و بازار اصلاحات خود را انجام داده است ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: دبیر هئیت مدیره اتحادیه چاپخانه داران تهران با بیان اینکه با وجود ناترازی در برق کشور انتظار شق القمر از وزارت نیرو نداریم، گفت: احداث نیروگاه با هزینه های سنگینی برای دولت همراه است ...
بازار مشترک   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت فولاد گفت: محقق شدن اهداف کلی در چشم انداز فولاد به برنامه ریزی دقیقی نیاز دارد تا دستیابی به منابع اولیه و انرژی ارزان در صورتی تأمین شود که با آسیب به بهداشت و سلامت عمومی و از بین بردن منابع محیط زیستی کشور و در نتیجه ایجاد هزینه برای دولت همراه نشود.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرح بسیار خوب اقتصادی باک پر و اقدامات قابل تقدیر مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در بزرگترین مرز زمینی کشور با تعامل و همراهی مسئولین محلی و استانی ...