دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۳۰Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آل هاشم»

نصیر نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در دیدار فرماندهان نظامی و انتظامی آذربایجان شرقی و اعضای ستاد گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس استان با ایشان، افزود: شهدای دوران دفاع مقدس به ما حیات دوباره داده و جانبازان ...
تجارت گردان   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در دیدار با مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، از اقدامات ارزنده بیمه آسیا در حمایت از جامعه طلاب کشور تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۰۲    
فرماندهان نظامی و انتظامی استان آذربایجان شرقی و اعضای ستاد گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس استان، با حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۲    
حجت الاسلام آل هاشم گفت: حیات ما در سایه دفاع مقدس تضمین شده است و شهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس حیات دوباره به ما دادند و جانبازان، آزادگان، ایثارگران و رزمنده ها به ما این اقتدار و عزت را در سطح جهان آفریدند و صبوری پدران و مادران شهدا فراموش نشدنی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۱    
سردار عباسقلی زاده با بیان اینکه با رهنمودهای نماینده ولی فقیه در استان در راستای تداوم راه سعادت تلاش خواهیم کرد، گفت: رهنمودهای حجت الاسلام آل هاشم چراغ راهی برای خدمت به شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم گفت: شهریار شاعر بزرگ و محبوب روزگار ماست و کمتر کسی است که بیتی یا مصرعی از شهریار در ذهنش ماندگار نشده باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: شهریار از نظر مردمی بودن و زیستن با انقلاب و دفاع مقدس نمونه بی نظیری بود و زمانی غزل گفت که همه می گفتند دوره غزل سرایی به پایان رسیده و نوآوری در شعر امکان پذیر نیست؛ اما او با یک روش نوین مکتبی ایجاد کرد و به محبوبیت رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: شهریار از نوابغ معاصر ایران اسلامی است که برای انقلاب دل سوزاند و هزینه این دلسوزی را هم با تحمل ملامت روشنفکرنماها پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: شیرزنان ایران عزیز اسطوره های صبر و مقاومت هستند که در دامان خود فرزندانی غیرتمند و شجاع پرورش دادند و در راه دین و میهن آنان را به قربانگاه عشق و ایثار فرستادند و در فراقشان چون کوه ایستادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه این هیات ها و علم ها به آسانی در اختیار ما قرار نگرفته است، گفت: هیأت های حسینی خاستگاه مبارزه با طاغوت و پشتیبان رزمندگان اسلام بودند که باید قدر این پرچم و هیات ها را بدانیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: هیئت های تبریز خاستگاه عدالت خواهی و مبارزه با طاغوت، پشتیبانی از دفاع مقدس و دفاع از حرم هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
آل هاشم با انتقاد از روند کند بازسازی سینما 29 بهمن تبریز گفت: به رغم تزریق کامل بودجه استانی این سینما که طرح ملی است الان نزدیک 3 سال است که در حال بازسازی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم روز یکشنبه در دیدار با جمعی از سینماگران تبریز با اشاره به تاریخچه هنر هفتم در تبریز و اهمیت سینما، اظهار کرد: هنر هفتم را باید نقطه عطف و تکامل تمامی هنرها در کنار یکدیگر و تلفیق آن ها بدانیم. وی با اشاره به جایگاه سینما، گفت: سینما، به [...]
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: استقرار نماز جمعه در سراسر کشور از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی است که موجب تقویت جایگاه نمازهای جمعه در کشور شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم روز شنبه در مراسم بزرگداشت شهید آیت الله مدنی، افزود: تبریز شهر ستارخان، باقرخان، شهید آیت الله قاضی طباطبایی، شهید آیت الله مدنی و علامه ها امینی و جعفری است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز از فرآیند انتخاب استاندار برای آذربایجان شرقی و طرح نام های کوچک برای مسئولیت های اجرایی به شدت انتقاد کرد و گفت: هرکس یک رزومه دستش گرفته خود را استاندار معرفی می کند!
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۷    
حجت الاسلام آل هاشم گفت: شهید مدنی در ولایت مداری جزو انسان های نمونه و مطیع محض امام (ره) بوده و معنویت ایشان مثال زدنی بود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی آل هاشم گفت: آیت الله شهید مدنی عالم عامل بودند و الگوی تمام عیار ائمه جمعه هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در این مراسم که صبح جمعه در تبریز برگزار شد، از 50 هیئت مذهبی که در طول محرم امسال پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده بودند در حضور حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز تجلیل به عمل آمد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم گفت: هیئت مذهبی انقلابی، نه سیاست زده است نه سکولار، نه بی تفاوت به سیاست و مسائل روز است نه آلوده به اغراض سیاسی، بلکه تبیین کننده سیاست حسینی است که همان سیاست مدنظر قرآن است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم با صدور پیامی، درگذشت شاعر معاصر مرحوم محمدرضا ملک پور مشهور به ناظر شرفخانه ای را تسلیت گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم و پورمحمدی طی پیامی مشترک درگذشت پدر شهیدان والامقام سیف الله و خیرالله خوش اقبال خواجه را تسلیت گفتند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم از پلیس به عنوان یکی از محبوب ترین اقشار جامعه نام برد و گفت: نیروهای مسلح کشور همواره محبوب دل مردم بوده اند و مردمان زیادی برای پیروزی آن ها دعا می کنند و شکست آنها را به هیچ وجه برنمی تابند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم با تاکید بر اینکه حوزه علمیه هرگز مسیر سکولاریسم و دوری از ارزش های بلند اجتماعی و سیاسی اسلام را طی نمی کند؛ گفت: حوزه پشتوانه مردم، جامعه، اسلام و انقلاب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: باید در کنار حمایت از تولید داخل، بحث فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی را نیز نهادینه کنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۳    
آل هاشم گفت: شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور، مجموعه ای است که جهت فرماندهی و کنترل بر عملیات کلیه یگان ها و تجهیزات پدافند هوایی کشور طراحی شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: یاد و خاطره شهدا برای همیشه در قلوب بیداردلان، استقلال طلبان، عدالت خواهان و آزادی خواهان زنده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز(پانا)- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی عنوان کرد پدافند هوایی کشور بر مبنای دکترین دفاعی با تولید ابزار قدرت برای بازدارندگی فعال و دفاع مبتکرانه و مؤثر ستون فقرات تأمین امنیت آسمان ایران است. ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم روز شنبه در دیدار با فرماندهان یگان های ارتش مستقر در استان آذربایجان شرقی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در اهمیت پدافند هوایی و نقش این نیرو در مقابله با تهدیدات هوایی دشمنان گفت ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آل هاشم نسبت به در اختیار گذاشتن مدارس علوم دینی و مصلای اعظم امام خمینی (ره) تبریز برای تجهیز و سرعت بخشیدن به واکسینه کردن عموم مردم اعلام آمادگی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: سرلشکر فیروزآبادی فعالیت های گسترده ای در طول سال ها تلاش مبارزه داشته است. مصحف پرافتخار نظام اسلامی ایران سرشار از خدمات ماندگار آن یار صدیق انقلاب در دفاع از ارزش های خاک پاک ایران اسلامی است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز(پانا)- نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی، رمز موفقیت شهردار را همدلی و هماهنگی با شورای شهر دانست و گفت شهردار تبریز باید از سهم خواهی های سیاسی و جناحی دوری کرده و زیر بار آنها نرود. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم با اشاره به استقرار کارگزاران و مدیران انقلابی در دولت، از مواضع وزیر امور خارجه در اجلاس بغداد تقدیر کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پنجشنبه ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در مراسم رونمایی از پوستر هفتمین کنگره ملی شعر اربعین اظهار داشت: زبان شعر زبان تاثیرگذار، فاخر و ماندگار است و جلوه گری حماسه عاشورا و اربعین با بهره گیری از آن می تواند در تقویت و گسترش فرهنگ عاشورایی تاثیرگذار باشد ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم شامگاه چهارشنبه در دیدار اعضای کمسیون هماهنگی بانک های آذربایجان شرقی با وی گفت: چند سالی است دهم شهریور سالروز تصویب قانون عملیات بانکی بدون ربا و اغاز هفته بانکداری اسلامی است و این روز را به تمام بانکی ها تبریک عرض می کنم. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، روز گذشته خبری از بازدید رئیس رسانه ملّی رسانه ای شد که در سفر خود به استان آذربایجان شرقی علاوه بر افتتاح نخستین واحد سیار فول اچ دی داخل کشور با ظرفیت 10 دوربین و 140 پروژه فنی و عمرانی صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی که شبِ گذشته اتفاق افتاد و دیدار با ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم مبارزه بی ملاحظه با فساد باید از اولویت های دیگر مدیریت شهری باشد، گفت: شهردار منتخب و شورای شهر به ملاقات های چهره به چهره با مردم اهتمام جدی داشته باشد و برای رفع دغدغه های مردم از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۳:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم عصر دوشنبه در مراسم افتتاح 141 طرح فنی صدا و سیمای آذربایجان شرقی، اظهار کرد: دوربین های موجود قابلیت کافی انعکاس صحنه های ورزشی استان را نداشت و شرکتی که این طرح را اجرا کرده، تبریزی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۴    
مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: جناب آقای حجت الاسلام آل هاشم نیز از فضای مجازی گلایه داشتند و گفتند حرف هایی که از قول بنده در فضای هواداری منتشر شده، کاملا برعکس بوده است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۹:۵۵    
جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتور با حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز دیدار و گفت و گو کرد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم عصر شنبه در دیدار جمعی از هواداران تیم فوتبال تراکتور، از به وجود آمدن برخی تبعیض ها بین تیم های شهرستانی و تهرانی انتقاد و اضافه کرد: تراکتور هم باید مثل بقیه تیم های پایتخت از سوی نهادهای دولتی حمایت شود اما چنین نیست ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه هواداران تراکتور در آسیا هم شاخص هستند، گفت: من صحبت های هواداران را هم در اینجا و هم در فضای مجازی شنیده ام و از خواسته های شما عزیزان اطلاع دارم و ان شالله از مسئولان ورزش و سیاسی استان هم پیگیر این مطالبات خواهم بود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شنبه راهبردنیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم در برنامه ی پیام جمعه با اشاره به قرار داشتن در هفته دولت اظهار کرد: هفته ی دولت، هفته قدردانی و سپاس از دولتمردانی است که در راه خدمت به مردم قدم برداشته اند و شهیدان رجایی و باهنر دو نام آشنا ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: آنچه مسلم است، افغانستان نباید گرفتار جنگ داخلی شود و گفتگوهای بین الافغانی تداوم یافته و منجر به حکومت فراگیر با عدم دخالت آمریکا شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: شهیدان رجایی و باهنر، دو نام آشنا و دو وجود با برکت و دو انسان مکتبی انقلابی، تا ابد در وجدان امت اسلامی زنده و جاویدانند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه / حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم انتصاب دکتر محسن رضایی به سمت “معاون اقتصادی رئیس جمهور، دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و دبیر ستاد اقتصادی دولت” را تبریک گفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۷:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام آل هاشم گفت: راهبرد ما می توانیم در صنعت دفاعی به اوج بالندگی خود رسیده است، این راهبرد را بنیانگذار کبیر انقلاب تعیین و ترسیم کرده اند و رهبر معظم انقلاب تاکید ویژه ای به آن دارند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت السلام آل هاشم گفت: رسانه ملی باید نقش پیرغلامان حسینی را در جامعه تبیین کنند و برای معرفی این عزیزان برنامه های خاص تهیه کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۰    
آل هاشم گفت: سخنرانان، شاعران و مداحان بااستفاده از فرصت فضای مجازی به اعتلای روحیه مقاومت و پایداری و نفوذ این فرهنگ در زندگی فردی و اجتماعی مسلمانان تلاش کنند.