جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۱۶May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازآفرینی شهری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: سقف تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده در کلانشهرها از 500 میلیون ریال به یک میلیارد و 200 میلیون ریال و در سایر شهرها از 400 میلیون ریال به 800 میلیون ریال افزایش یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - آغاز تکمیل بازارچه صنایع دستی آق قلا، بازنگری طرح هادی در 10 روستای بندرترکمن، حضور دو بسکتبالیست گلستانی درنخستین اردوی آماده سازی تیم ملی، توزیع سه هزار تبلت دانش آموزی و اجرای طرح بازآفرینی شهری در میدان های شهرداری و عباسعلی گرگان از جمله اخبار کوتاه امروز چهارشنبه استان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از نوسازی 198 واحد مسکونی استان ایلام با استفاده از تسهیلات بازآفرینی شهری در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ معاون شهردار قم گفت: محدودیت ارتفاع، نبود سیاست های تشویقی مؤثر در سطح کلان کشور با توجه به مشکلات اقتصادی افراد ساکن در بافت فرسوده ها، سبب شده تا کمتر شاهد بازآفرینی شهری و رونق در بافت فرسوده باشیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۸    
شهرکرد- علیرضایی، معاون بازآفرینی شهری و مسکن راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح اقدام ملی مسکن برای پنج هزار نفر در استان خبر داد و گفت: مراحل ساخت این تعداد مسکن آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۳    
از واکسیناسیون 80 هزار سالمند اصفهان تا پایان خرداد، تندیس هایی که نفس می کشند،نو سازی اصفهان با بازآفرینی شهری در ایران تیتر درشت صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
عضو هیات مدیره بانک مسکن با اعلام امضای تفاهم نامه همکاری بانک مسکن با شرکت بازآفرینی شهری ایران برای احداث بزرگ ترین پروژه مسکونی بندرعباس، تعهد بانک را در اجرای پروژه 3 هزار میلیاردتومان اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران اظهار داشت: در راستای برنامه ریزی و سیاست های اجرایی و عملیاتی، ساخت و ساماندهی پروژه 10هزار واحدی مسکن بندرعباس با همکاری شرکت بازآفرینی شهری به اتاق تعاون ایران واگذار شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
اراک- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بازآفرینی شهری ایران گفت: اراک در تعیین تکلیف اسناد مالکیت سکونتگاه غیر رسمی پیش رو بوده است و نداشتن سند مالکیت و نبود هویت ملکی مشکل جدی سکونتگاه های غیررسمی است. ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: امروز به همراه نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، شهردار و مدیرکل راه و شهرسازی استان از محلات بافت ناکارآمد و سکونتگاه های غیررسمی بازدید کردیم، متاسفانه کیفیت زندگی در این محلات پایین است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: نداشتن سند مالکیت و نبود هویت ملکی مشکل جدی مردم در سکونت گاه های غیررسمی است و نیاز است با ساز و کاری موثر برای تعیین تکلیف املاک این مناطق گام برداشته شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار کشور در ادامه سفرهای استانی خود امروز شنبه به استان مرکزی رفت تا ضمن بررسی نتایج سفر قبلی به این استان از نزدیک در جریان آخرین وضعیت پروژه ها و محلات هدف بازآفرینی قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری اصلاحیه آیین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از اتصال پنج هزار و 46 متقاضی به طرح اقدام ملی مسکن در این استان خبر داد و گفت: روند احداث واحد مسکونی برای این تعداد متقاضی در حال انجام است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
هرمزگان- با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندارهرمزگان و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، عملیات اجرایی احداث 10 هزار واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان که بزرگ ترین پروژه تولید مسکن کشور به شمار می رود در بندرعباس آغاز شد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی عملیات ساخت 10 هزار واحد مسکونی در بندرعباس با همکاری اتاق تعاون ایران و شرکت بازآفرینی شهری را بزرگترین طرح تولید و عرضه مسکن در کشور عنوان کرد و افزود: اجرای این پروژه نشان از درمدار قرار گرفتن ظرفیت تعاون کشور دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: از سال 98 که 145 هزار واحد از تعهد 400 هزار واحدی اقدام ملی را بر عهده شرکت بازآفرینی شهری قرار دادند برنامه های اجرایی آغاز شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندارهرمزگان و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، عملیات احداث 10هزار واحد مسکن در بندرعباس آغاز می شود.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی گفت: عملیات اجرایی احداث 10 هزار واحد مسکونی در شهر بندرعباس با اعتباری بالغ بر 7000 میلیارد تومان در حالی آغاز شد که بزرگ ترین پروژه تولید مسکن در کشور به شمار می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از اختصاص 126 میلیارد ریال بودجه ملی برای بازآفرینی شهری در استان قزوین خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام ضمن اعلام وجود بیش از 86 پروژه راه و شهرسازی در سطح استان، مبلغ قرارداد طرح های عمرانی حوزه های راه، ساختمانهای عمومی ، دولتی و پروژه های بازآفرینی شهری را افزون بر 2000 میلیارد تومان عنوان کرد.
وزیر راه و شهرسازی طی سفر امروز خود به استان هرمزگان، چندین مجتمع تجاری و مسکونی را افتتاح کرده و طی آیینی، دستور آغاز عملیات اجرایی مسکن اقدام ملی 250 واحدی و عملیات اجرایی 10 هزار واحدی مسکن شرکت بازآفرینی شهری را صادر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: زمین مورد نیاز برای 70 درصد از بخشهای روبنایی طرح ملی جامع بازآفرینی شهری مشهد شامل 67 محله در هشت پهنه حاشیه این کلانشهر، تامین شده است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم با انتقاد از اینکه در موضوع بازآفرینی، شهر قم تعطیل است و همواره اعتراض خود را نیز اعلام کرده ایم، گفت: در حال حاضر با توجه به عدم اختصاص اعتبار موردنیاز و همچنین اختلاف نظرهای موجود ...
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عملیات اجرایی احداث 2000 واحد مسکونی در شهرک جوانان به عنوان بزرگ ترین پروژه بازآفرینی شهری فردا آغاز می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۵    
سخنگوی دولت گفت: دولت با هدف کمک به مسکن دار شدن ساکنین مناطق کمتر برخوردار مرزی و ایجاد جذابیت برای نوسازی بافت های فرسوده و انبوه سازان، با اصلاح آیین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار موافقت کرد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهرهای ایران از ساخت 10 هزار واحد مسکن در بندرعباس خبر داد. *** آغاز ساخت 10 هزار واحد مسکونی در بندرعباس به گزارش خبرگزاری صنایع ، مهدی عبوری با یادآوری این که یکی از وظایف شرکت بازآفرینی شهری ایران برنامه ریزی برای تولید و عرضه پایدار مسکن است، اظهار کرد: ...
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۶    
دیدار آقای تأملی فرماندار اردستان با جناب الماسی معاون فنی و نظارت شرکت ملی بازآفرینی شهری ایران با حضور شهرداران محترم اردستان زواره ومهاباد جهت اخذ کمک های اعتباری و مالی به شهرداری های شهرستان
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سیده زهرا عباسی خبرنگار صحبت پیرامون حاشیه نشینی، سکونتگاه های غیررسمی و بافت فرسوده در خوزستان همیشه بر چند شهرستان اهواز، مسجدسلیمان و ماهشهر متمرکز بوده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری گفت: مجموعه 10 هزار واحدی در بندرعباس به عنوان بزرگترین پروژه تولید و عرضه مسکن کشور با سرمایه گذاری بالغ بر 7 هزار میلیارد تومان چهارشنبه کلید می خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری مشهد گفت: 4000 میلیارد تومان اعتبار برای احیا و بازآفرینی محلات حاشیه شهر مشهد تعریف شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۸    
شهردار دوگنبدان اظهار کرد: درنظر گرفتن ابعاد فرهنگی و اجتماعی و تطبیق ساختمان سازی با فرهنگ مردم منطقه یک اصل مهم است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۴:۱۳    
پروژه بازآفرینی بازار روز دهدشت یکی از مهمترین طرح از چند پروژه بازآفرینی شهری در دهدشت و استان است که نیمه کاره رها شده است. بعد از گذشت بیش از دو سال و نیم از برگزاری جلسات بی حاصل ستاد بازآفرینی شهری دهدشت ...
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۵۸ سایت دیگر  
هیأت وزیران به منظور اثربخشی مناسب طرح ضربتی گازرسانی در استان سیستان و بلوچستان که از سال 1397 آغاز و منتج به گسترش و توسعه زیرساخت های گاز در شهرهای هدف طرح مذکور شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۸    
کارشناس بازآفرینی شهری راه و شهرسازی هرمزگان گفت: امسال 140 میلیون تومان تسهیلات نوسازی بافت های فرسوده به متقاضیان پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: در قالب طرح بازآفرینی شهری هزار و 140 واحد مسکونی در منطقه آپادانا ارومیه ساخته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ساخت 10 هزار واحد مسکن در اراضی موسوم به 350 هکتاری بندرعباس آغاز می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: پارسال 125 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای 17 پروژه بازآفرینی شهری در سه شهر این استان هزینه شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی همدان از آغاز عملیات بهسازی، جداره سازی و کف سازی بازار و محله باغ نظر فامنین خبر داد. مجید صالحی امیر در جمع خبرنگاران با توجه به اهمیت اجرای پروژه بازآفرینی شهری در استان از آغاز عملیات بهسازی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - فرماندار خاتم با بیان اینکه مسوولان اداره های مختلف دولتی باید در اجرای طرح های بازآفرینی شهری فعالانه با مردم همکاری کنند، گفت: آنها موظف هستند مشارکت های مردمی را به عنوان یک رویکرد اصلی در این بخش همواره در دستور کار خود قرار دهند.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری قم گفت: سند ملی بازآفرینی شهری طرح جامعی است که 5 سال قبل از سوی دولت با هدف بررسی مسائل و مشکلات بافت های ناکارآمد شهری و بافت فرسوده به تصویب رسید اما هنوز یک جلسه از این کارگروه در شهر قم برگزار نشده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از ایجاد مرکز آموزشی فنی و حرفه ای ویژه خواهران واقع در شهرک شهید رجایی با هدف حرفه آموزی و توانمندسازی اجتماعی-اقتصادی و تحقق اهداف بازآفرینی شهری خبر داد.
ندای موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
15:39:10 - سه شنبه 24 فروردین 1400 مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 34 طرح بازآفرینی شهری به ارزش یک هزار و 100 میلیارد ریال طی امسال در این استان اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: حدود 75 هکتار از بافت فرسوده اصفهان مربوط به محله همت آباد است و این پروژه یکی از مهمترین پروژه های بازآفرینی در شهر اصفهان محسوب می شود که با حمایت و اعتماد مردم به خوبی در حال پیشرفت است.
خبرنما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار در آئین آغاز عملیات اجرایی 1000 واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن در استان مطرح کرد: عملکرد استان در حوزه مسکن در دولت تدبیر و امید حدود 2 برابر 35 سال گذشته بوده است/ در طرح بازآفرینی شهری جزو سه استان برتر هستیم آغاز عملیات اجرایی احداث 1000 واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن [...]
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس: به نقل از شرکت بازآفرینی شهری ایران، مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار کشور که دیروز در سفری یک روزه به چابهار رفته بود، از مناطق حاشیه نشین و پروژه های در دست اقدام از جمله پروژه مسکن محرومین 1000 واحدی میرآباد و مرادآباد بازدید کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: در سه سال گذشته40 پروژه بازآفرینی شهری در این استان اجرا شده است.
معاون بازآفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: در سال 1400 تکمیل پروژه مجتمع تجاری محله دو پردیسان قم در دستور کار است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد جزییات مصوبات سفر اخیر مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به این استان را تشریح کرد.