چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۱:۵۳Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حاشیه نشین»

ایرنا   ۴۸ دقیقه پیش    
کرمان- ایرنا- سعید شعرباف شهردار کرمان در جریان بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان کرمان توضیحاتی در مورد آخرین تلاش ها برای مناطق حاشیه نشین شیشه گری و چهارده معصوم این شهر ارائه و تاکید کرد که این مساله موردتاکید وزارت کشور قرار دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سایت فدراسیون فوتبال با انتشار فیلمی به علاقه مندانی که قصد خرید بلیت های جام جهانی را دارند آموزش داد. بیست ودومین دورهٔ جام جهانی فوتبال از 21 نوامبر تا 18 دسامبر 2022 (30 آبان تا 27 آذر 1401) در قطر برگزار خواهد شد و بسیاری از ایرانیان علاقه دارند تا با حضور در این کشور حاشیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول اجتماعی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: طرح های کرامت از سال گذشته در 104 محله با جمعیتی حدود 950 هزار نفر که عمدتا در حاشیه شهر ساکن هستند اجرا می شود و از این تعداد 22 محله در حاشیه شهر اصفهان قرار دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ جهانبخش با بیان اینکه ماموریت بسیج سازندگی محرومیت زدایی، اظهار داشت: در راستای محرومیت زدایی شناسایی طرح های اولویت دار در محلات حاشیه نشین ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
خیابان 45 متری انقلاب، بزرگترین پروژه مسیرگشایی تبریز است که با 500 میلیارد تومان اعتبار، تملک و تخریب واحدهای مسکونی در این مسیر آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به همت اداره سلامت معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در محله ی محروم و آسیب پذیر آقاجان، دارو بصورت رایگان توزیع شد.
استاندار آذربایجان غربی گفت: برنامه های سه گانه توسعه برای شهرستان های استان تدوین شده و در سه فاز برای توسعه شاخص های مختلف مناطق به اجرا در می آید.
صدای جویا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۳:۴۹    
جریان مطالبه گر عدالت خواهی شاهین شهر بار با انتشار مطلبی مستندگونه در شبکه های اجتماعی رویکرد تبعیض آمیز مسئولان شهری شاهین شهر را در مناطق حاشیه نشین را سؤال برده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه، با بیان اینکه کرمانشاه از نظر جمعیتی سومین کلانشهر حاشیه نشین کشور بعد از مشهد و تهران است، گفت: هر هفته روزهای یکشنبه با حضور تمام ادارات برای حل مشکلات شهرک های حاشیه نشین کرمانشاه در محلات مسائل آنها بررسی و پیگیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۱    
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه رفع مشکلات حاشیه نشینی کلانشهر کرمانشاه در دستور کار دولت مردمی و خدمتگزار سیزدهم است، گفت: حضور وزیر کشور در محلات حاشیه نشین کرمانشاه موجب سرعت بخشیدن به عملیات عمرانی در این مناطق بخصوص در محلات مرادآباد و ملاحسینی شده است. (فیلم: علیرضا مولوی)
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۲۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر دارالشفاء مسجد مقدس جمکران از برگزاری نخستین اردوی جهادی مشترک درمانی برای رسیدگی به بیماران بی بضاعت منطقه جمکران، شهرقائم و دیگر نقاط حاشیه ای شهر در ایام دهه اول محرم خبر داد و گفت: در این طرح 395 نفر نیز از بیماران نیازمند مورد درمان قرار گرفتند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۹:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی:یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، در واکنش به آمار 18 میلیون حاشیه نشین در کشور گفت: این آمارها و ارقام دقیق و واقعی نیستند. البته ما در سطح کل کشور حاشیه نشین داریم که منشأ آسیب های اجتماعی در جامعه هستند اما تعداد آنها به این رقم نمی رسد ...
هاژه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۲:۵۱    
آیا شما با افراد حاشیه نشین در سازمان برخورد کرده اید؟ علاوه بر حاشیه نشینی کارکنان ️آیا یک سازمان هم ممکن است روزی در حاشیه قرار بگیرد؟ اصلا آیا پدیده ای به نام حاشیه نشینی سازمان وجود دارد؟ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴    
مسئول برگزاری نمایشگاه نقاشی ماهی سیاه کوچولو که دربرگیرنده آثاری از کودکان کار و حاشیه نشین است، به ارائه توضیحاتی از فرآیند آموزش و گردآوری آثار نقاشی این هنرجویان کوچک و انعکاس دنیای خلاقانه آن ها در این آثار پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۵    
حسینی گفت: اگر اخیرا گامی در خصوص رفع محرومیت از مناطق حاشیه نشین و محروم صورت گرفته، مرهون همکاری مشترک سپاه فجر و شورای شهر شیراز بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: راه اندازی کتابخانه ها در مناطق حاشیه نشین استان ضروری است و این مهم با همکاری سازمان های مردم نهاد و خیرین و مردم میسر می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: در سفر رئیس جمهور ، وزیر کشور به عنوان نماینده ویژه دولت از مناطق حاشیه نشین کرمانشاه بازدید کرد و دستور ساماندهی این مناطق را به فرماندار و شهردار داد و با اقدامات انجام شده زیرساخت های محله های حاشیه نشین ساماندهی می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
سردار کریمیان با بیان اینکه جهادگران سفیرانی بی منت خدمت هستند، گفت: 40 گروه جهادی در قالب قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی به مناطق محروم روستایی و حاشیه نشین اعزام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
موضوع حاشیه نشینی در تبریز یک ویژگی منحصر به فرد دارد که شرایط آن را بسیار متمایز و البته نگران کننده می کند و آن گسترش مناطق حاشیه نشین این شهر بر روی یکی از مشهورترین و البته خطرناک ترین گسل های جهان است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی جمالی نژاد روز پنج شنبه در خصوص اقدامات مرتبط با ساماندهی محلات حاشیه نشین شهر همدان، اظهار داشت: با پیگیری های وزارت کشور و سازمان شهرداری ها برای تامین و توسعه زیر ساخت ها در الحاقیه ها ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۰۸:۵۹    
بجنورد-ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: 140 هزار نفر از شهروندان استان در مناطق حاشیه ای سکونت دارند که معادل 32 درصد از جمعیت شهرهای این خطه از کشور است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۲۰:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد، بسیاری از شهر های ایران، بسیار کمتر از استحقاق خود، در مجلس نماینده دارند. این مسئله به خصوص درباره شهر های بزرگی که طی سه دهه گذشته، میزبان مهاجران از شهر ها و روستا های دیگر بوده اند، بیشتر دیده می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه دستور رسیدگی فوری به مشکلات و معضلات محله حاشیه نشین آقاجان شهر کرمانشاه را صادر کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) کرمانشاه گفت: 50 سری جهیزیه در پویش احسان به صورت متمرکز به زوجین مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین شهر کرمانشاه اهدا شد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدت هاست معضل سگ های ولگرد در مناطق حاشیه نشین شهر کرمانشاه به یک معضل تبدیل شده و مردم را نیز از بابت امنیت خود و فرزندانشان نگران کرده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: بارش باران موسمی ناشی از فعالیت سامانه جوی مانسون در شهرستان های جنوبی سیستان و بلوچستان از ظهر امروز آغاز شده و طغیان رودخانه های محلی و جاری شدن سیل را به دنبال داشته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در تاریخ عالمانی آگاه و بصیر داشته ایم که به ظاهر حاشیه نشین و به کار موعظه خلق بوده اند، اما در بزنگاه طغیان باطل به صحنه آمده و با نقض و ابرام خویش در احقاق حق نقشی بزرگ آفریده اند ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بررسی ها در 35 شهر حاکی است که به جز سرانه مذهبی و کارگاهی، باقی سرانه ها در بافت های حاشیه پایین تر از متوسط سرانه همان شهر است. بنابراین مجموعه این عوامل به همراه مسائل اجتماعی و فقر اقتصادی سبب شده تا ساکنان بافت های حاشیه ای در حوزه اشتغال، معیشت، بهداشت، و. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: طبق آمارها 53 درصد بناها در بافت های حاشیه ای ناپایدار بوده و از مقاومت لازم برخوردار نیستند و چنانچه حوادث غیرمترقبه ای همچون زلزله رخ بدهد عمده تلفات انسانی در این محدوده ها خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: 44 منطقه حاشیه نشین در استان وجود دارد که اقداماتی از جمله توزیع وسایل گرمایشی، توزیع بسته های معیشتی و وسایل سرمایشی در 2 سال گذشته در این مناطق انجام شده، علاوه بر این باید خدمات زیربنایی و ساختاری انجام دهیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۹    
کرمانشاه - ایرنا- وزیر کشور در سفر استانی رییس جمهور به استان کرمانشاه در 23 تیرماه به عنوان نماینده دولت از مناطق حاشیه نشین کلانشهر کرمانشاه بازدید کرد و دستور ساماندهی این مناطق را به فرماندار و شهردار داد و اینک پس از گذشت 10 روز از این سفر ساماندهی مناطق حاشیه نشین این کلانشهر وارد مرحله ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: در پی دریافت برخی گزارش ها در خصو ص حمله پلنگ به چند راس دام اهلی و بازتاب آن در شبکه های خبری و فضای مجازی شهرستان رودبار، موجی از نگرانی ها و ترس در میان مردم حاشیه نشین مناطق جنگلی و کوهستانی این شهرستان بوجود آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اجتماعی درباره آمار حاشیه نشینی در تهران گفت: اگر سکونتگاه های غیررسمی را در نظر بگیریم، بیش از 400 هزار نفر در حاشیه شهر زندگی می کنند.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه جهادی شهید عبدیانی اصحاب رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد در عید غدیر تعداد300 پرس غذای گرم تهیه و در مناطق حاشیه نشین شهر یاسوج توزیع کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۰۱:۱۲   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مستاجران این روزها مدام در حال حساب و کتاب هستند، دنبال فرمولی می گردند تا کف حقوق و دستمزدهایشان را به سقفی برسانند که خانه ای مناسب گرفته و در آن زندگی کنند. اما مشکل اینجاست که تعیین نرخ اجاره بها توسط بنگاه داران و صاحب خانه ها از هیچ قاعده و قانونی تمکین نمی کند.
الف   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۰۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهمترین چالش های شهرنشینی در بسیاری از کشورهای جهان و بویژه کشورهای درحال توسعه، بوجود آمدن محلات حاشیه نشین در شهرهاست. این حاشیه نشینی ناشی از رشد شتابان و بدون برنامه ریزی شهرها در بسیاری از این کشورها است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساماندهی حاشیه شهر کرمانشاه "ملا حسینی، مرادآباد و محله آقاجان" توسط شهرداری کرمانشاه آغاز شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ جشنواره تئاتر عروسکی و اولویت تئاتر کاغذی با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی در روزهای 29 و 30 تیرماه در تالار انتظار و محلات حاشیه نشین شهر برگزار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه جهادی هیأت روضة الجواد(ع) در ایام عید غدیر امسال جشنواره خدمت رسانی آوای مهربانی غدیر را به راه انداخت و خدمات متنوعی از قبیل سرگرمی برای کودکان، عمرانی، بهداشت و سلامت و معیشتی و ... ارائه کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۳:۳۷    
یک نویسنده و کارگردان تئاتر گفت: تاریخ نگاری سنتی، تک صداست و به روایت طبقه حاکم و افراد صاحب قدرت سیاسی می پردازد، ولی تاریخ گرایی نوین، قصه آنهایی را که در حاشیه هستند، سرکوب و فراموش شده اند و در چشم دیگران نیستند و دیده نمی شوند، روایت می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۶    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان سراوان ، اختتامیه مسابقات مینی فوتبال جام هفته بهزیستی مناطق حاشیه نشین سراوان باحضور 12تیم با حضور مسئولین شهرستانی برگزار شد و از تیم های برتر با اهدای جوایزی تقدیر به عمل آمد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه شهردار کرمانشاه با اشاره به برنامه ویژه مدیریت شهری در دو حوزه فرهنگی اجتماعی و عمرانی برای مناطق حاشیه ای کرمانشاه، گفت: محلات حاشیه نشین کرمانشاه به زودی ساماندهی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده پایگاه شهید اشرفی محله اسدآبادی خرم آباد از طبخ و توزیع 11 هزار پرس غذا در محلات حاشیه نشین این شهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
میکائیل دیانی کارگردان مستند بچه های زمین خاکی به ارایه توضیحاتی درباره این مستند پرداخت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۱    
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف مراسم جشن عید سعید غدیر خم با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در محله حاشیه نشین سرکوره تهران برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- دراپادی مورمو 64ساله زنی از قبیله آدیواسی از ایالت شرقی اودیشا در هندوستان قرار است بالاترین کرسی هند طبق قانون اساسی آن کشور را در اختیار گیرد. بسیاری امیدوارند دوران تصدی او به جمعیت بومی حاشیه نشین هند کمک کند. ...
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی آذربایجان شرقی از برپایی کاروان سلامت و انجام خدمات دندانپزشکی رایگان در مناطق حاشیه نشین شهر تبریز در روز عید غدیر خم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد- استان یزد 6 محله حاشیه نشین در شهرستان های یزد و میبد دارد که با مشکلاتی از جمله فقدان مراکز خدماتی، تفریحی، فرهنگی و ورزشی زندگی خود را می گذرانند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 27 تیرماه 1401 همزمان با عید سعید غدیر خم در طرح احسان غدیر به همت بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و با مشارکت گروههای جهادی و مردمی در مناطق کم برخوردار و محلات حاشیه نشین استان 130 هزار غذای گرم طبخ و توزیع شد که ارزش ریالی هر وعده غذای گرم 40 هزار تومان می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۰    
استاندار ایلام با اشاره به ساماندهی مناطق حاشیه نشین ایلام گفت: توسعه و خدمات در همه مناطق شهری به شهروندان باید به صورت یکسان ارائه شود.