پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۳:۳۳May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چتر حمایت»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۵    
با همت مؤسسه سلامت بنیاد علوی بنیاد مستضعفان در سال 1403 حمایت های درمانی در مناطق محروم با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال صورت گرفت.
خبر ماشین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رالی خانوادگی تهران- خزر با مشارکت حدود 200 دستگاه انواع خودروهای خاص و کلاسیک در روزهای 26 تا 28 اردیبهشت ماه با حمایت شرکت صنایع خودروسازی ایلیا برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۵    
مشهد- ایرنا- نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه مشهد و کلات گفت: اقتصاد مقاومتی باید مورد توجه مسوولان باشد و اکنون با توجه به تورم بالایی که وجود دارد، چتر حمایت از اقشار ضعیف باید گسترش یابد.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: صندوق بیماران خاص و صعب العلاج حدود دو سال است که شکل گرفته و با اعتبار کمتر از هزار میلیارد تومان به بیش از 7 هزار میلیارد تومان در سال 1402 و به 9 هزار میلیارد تومان در سال 1403 رسید و این رشد مناسب بودجه نشان می دهد که دولت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - بیماران خاص، صعب العلاج و نادر گروه های متعددی از انواع بیماران را تشکیل می دهند که با وجود درد و رنج ناشی از بیماری می کوشند به زندگی پر از امید خود ادامه دهند، در این میان چتر حمایتی دولت توانسته است بخشی از نیازهای آنان را تامین کند اما تا رسیدن به حد مطلوب فاصله وجود دارد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۱    
[شهروند] بخش دوم لایحه بودجه 1403 اعلام وصول شد. در این لایحه سهم هر دستگاه و موضوعات مرتبط از محل هزینه کرد یک درصد اعتبارات هزینه ای شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت روشن شده است ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۴:۵۴    
کامران نرجه خبرنگار اطلاعات نوشت: این روزها شمار موسسات و بنگاه های خیریه ای که به بهانه کمک به افراد بی سرپرست و محروم یا درمان بیماران نیازمند از مردم اعانه می گیرند، بقدری زیاد شده که انتظار می رود هیچ نیازمندی در ایران بی پاسخ نباشد و چتر حمایت این قبیل موسسات روی سر [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی آذربایجان غربی گفت: 9 هزار و 228 نفر از زنان سرپرست خانوار در استان تحت پوشش این نهاد هستند که از خدمات حمایتی و اشتغال زایی بهزیستی بهره مند می شوند.
شبکه دو سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دو؛ مستند اسلحه مادری ساخته سیده زهرا موسوی ازغندی روایت مادری شجاع است که در هنگام رزم همسر و فرزند شهیدش با اشرار، مسلح شده و از خانه و فرزندانش دفاع می کند ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۶    
جنایت های رژیم صهیونیستی علیه فلسطین به ویژه غزه زیر چتر حمایت های آمریکا ادامه دارد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۳    
رژیم صهیونیستی مانند 200 روز گذشته زیر چتر حمایت های گسترده و همه جانبه آمریکا به جنایت های خود علیه غزه ادامه می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۳    
صندوق حمایت از بیماران خاص وصعب العلاج از یک سال پیش و با هدف کمک به تامین بخش عمده ای از هزینه های درمانی بیماران در سازمان بیمه سلامت راه اندازی شد.
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، محسن اسدبیگی مدیرکل بیمه سلامت لرستان با اشاره به اینکه سال گذشته همچنین 58 هزار و 865 مددجوی کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته است ،اظهار داشت: سال گذشته همچنین برای 73 هزار نفر از افراد حاشیه نشین پوشش بیمه ای ایجاد شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - سرپرست اداره کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات مختلف بهزیستی در سالهای 1401 و 1402به مددجویان گفت: چتر حمایت از مددجویان بهزیستی در دولت سیزدهم گسترش یافت.
گلستان ما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان گفت: با اجرای طرح هادی و بهسازی واحدهای مسکونی به رونق روستاها کمک می کنیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - دانش؛ سرارزیاب شرکت های دانش بنیان در استان اصفهان گفت: رویکرد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت عمومی، یکسان و هوشمندانه از همه شرکت های دانش بنیان و متناسب با نیاز واقعی آنها است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی هرساله با شروع فصل بهار زاد و ولد حیوانات وحشی آغاز می شود و زیر چتر حمایت و حفاظت محیط بانان حفاظت محیط زیست به زندگی خود ادامه می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۳    
ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت: در راستای تحقق برنامه راهبری مازندران عاری از اعتیاد مرکز بازپروری بزرگ ترک اعتیاد بابل تقویت و حمایت می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۲    
نخستین دیدار سال جدید مدیرعامل بانک توسعه تعاون به سازمان تعاون روستایی اختصاص یافت تا حمایت از تعاونی ها با جدیت دنبال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۰:۰۲    
بانوی نیک اندیش، مرحومه زهرا سعادت در وصیت خود، منزل شخصی اش را با هدف توسعه بیمارستان آنکولوژی امیر، به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اهدا کرده بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۱۵    
بانوی نیک اندیش ، مرحومه زهرا سعادت در وصیت خود، منزل شخصی اش را با هدف توسعه بیمارستان آنکولوژی امیر، به دانشگاه علوم پزشکی شیراز اهدا کرده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۴    
کانون خادمیاری مسجد خاتم الانبیا (ع) کرمان اقدام به پخت نان و ارسال به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان با شعار پنج تا بخر یکی ببر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نامزد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه مشهد و کلات گفت: تاسیس یک شورای عالی موجب جلوگیری از موازی کاری در حمایت از محرومان می شود و این شورا می تواند نهادهای دولتی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به ظرفیت بالای شرکت های دانش بنیان البرز گفت: دانش بنیان ها زیر چترحمایت ویژه دولت سیزدهم قرار دارند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۵    
حمایت بانک توسعه تعاون از تولید و اشتغالزایی منجر به بهره برداری از 183 طرح تعاونی و تولیدی به اشتغالزایی 4525 نفر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمد مهدی ناصحی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات در جمع خبرنگاران افزود: سازمان بیمه سلامت در دولت سیزدهم گامهای مهمی در بحث سیاست گذاری ...
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان از ارائه خدمات درمانی رایگان به مددجویان و نیازمندان با همکاری سازمان نظام پزشکی استان خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی ایران آنلاین ، مددجویان تحت پوشش بهزیستی از اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه به شمار می رود که برخی از این خانواده ها با دریافت مستمری از این سازمان روزگار می گذرانند همین امر سبب شده تا دولت سیزدهم نگاه ویژه تری برای پرداخت مستمری به این قشر داشته باشد به طوری که امسال زنان ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۰۲    
بانک صادرات ایران تفاهم نامه ای با دانشگاه امیرکبیر امضا کرد و مقرر شد بورس تحصیلی به نخبگان داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اوراسیا گفت: جنگ روسیه و اوکراین پیچیدگی های زیادی از جمله توجه به بودجه دفاعی، تولیدات نظامی، کارخانه های اسلحه سازی، تضعیف روند رشد و توسعه روسیه دارد، اما بعید است غربی ها به یک باره دست از حمایت اوکراین بردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: بیش از 29 هزار خانوار زنجانی تحت پوشش بهزیستی از خدمات مددکاری بهزیستی استفاده می کنند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نازنین هاشمی رفسنجانی برادر زاده اکبر هاشمی رفسنجانی و پدرخوانده اصلاح طلبان است، رابطه بسیار نزدیکی با مسیح علی نژاد دارد و سر دبیر ایندیپندنت فارسی نیز حقوق بگیر وی است و نکته جالب کمک 900 هزار دلاری برادران طیبی بهایی به نازنین و شرکت اوست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
طی این سال ها در راستای حمایت از بیماران گام های موثری برداشته شده که یکی از بی نظیرترین این موارد چتر حمایتی است که بر سربیماران خاص و صعب العلاج گسترده شده، اقدامی که مسئولان امر پیرو کلام رهبری که تاکید دارند بیماران جز رنج بیماری درد و دغدغه دیگری نداشته باشند، هر روز وسیع تر می شود.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز گفت: 21 هزار نفر تحت پوشش چتر بیمه ای صندوق در استان البرز گفت: تاکنون حدود 21 هزار نفر تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته اند که از این تعداد هشت هزار و 300 نفر بیمه شده فعال هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند-مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خراسان جنوبی از حمایت بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان امام از چند قلوهای استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان افزود: در سطح استان 26 هزار خانوار زیر چتر حمایت کمیته امداد استان زنجان هستند و خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته جشن خودکفایی 2 هزار مددجوی زنجانی برگزار خواهد شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان ایلام گفت: بنیاد 15 خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در راستای حمایت از جوانی و افزایش جمعیت از خانواده های سه قلوی و بیشتر حمایت جدی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، بیمه سلامت از زوج های نابارور و مادران باردار حمایت می کند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۲    
مدیرعامل منطقه آزاد ارس در بازدید از مجموعه، برای توسعه خط تولید پاک سون نوین ارس زمین اختصاص داد تا تولید و تولیدکنندگان زیر چتر حمایت منطقه آزاد ارس باشند.
روراستی   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۲    
مسؤول صندوق بیمه کشاورزی رفسنجان با اشاره به تعهدات این صندوق در زمان خسارت، از کشاورزان خواست هرچه سریعتر نسبت به بیمه باغات خود اقدام کنند و ضمن قرارگرفتن زیر چتر حمایت این صندوق، از تخفیف 15 درصدی نیز بهره مند گردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه امام رضا (ع) متعلق به همه انسان ها با هر عقیده و مذهب است، گفت: ما تا جایی که می توانیم باید چتر حمایت امام رضا (ع) را بر سر انسان ها بگسترانیم و دایره خادمین را وسیع کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۱    
تهران- ایرنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه ای در محکومیت حملات علیه یمن اعلام کرد که این تجاوز در چارچوب ایجاد چتر حمایت نظامی انجام شد که کشورهای استعماری غربی برای پادگان نظامی خود در فلسطین ایجاد کرده اند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه سه مشهد گفت: یکی از رویکردهای اصلی این دوره شورا و شهرداری مشهد که در قالب پروژه های زودبازده اجرا می شود، تجهیز و نوسازی مساجد است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی در تمرینات هوای بازیکنان جوان را دارد و سعی می کند بیشتر در کنار آنها باشد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در نشست با شورای اسلامی و دهیاران برای رفع مشکلات سیاستگذاری کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با اشاره به آمار 4 میلیونی زنان سرپرست خانوار در کشور، گفت: چتر حمایت اجتماعی در نظام رفاه و تامین اجتماعی برای زنان سرپرست خانوار با شرایط موجود تطبیق ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان های مردم نهاد بابیش از 150 نفر عضو در زمینه های مختلف اجتماعی، مدنی، اخلاقی و زیست محیطی در مناطق محروم فعالیت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دادستان مرکز مازندران از راه اندازی مجتمع شوق زندگی با هدف پایش، شناسایی و پیگیری آسیب های اجتماعی در قالب حمایتی، مشاوره ای، قضائی از کودکان کار، بی سرپرست، بدسرپرست و زنان در معرض آسیب در راستای کاهش آسیب های اجتماعی آنان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم از ساماندهی محل زندگی اعضای یک خانواده زندانی نیازمند در این شهرستان خبر داد و گفت: اعضای این خانواده که در شرایط بسیار بدی و در یک بنای متروکه زندگی می کردند زیر چتر حمایت های مادی و معنوی انجمن حمایت از زندانیان قرار گرفتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرمسئول پایگاه خبری تابناک معتقد است: تغییر عنوان معاونت مطبوعاتی به امور رسانه ای و تبلیغات حاکی است که باید چتر حمایت رسانه ها گسترده تر شود اما در کنار این تغییر، سایر ارکان دولت نیز می بایست کمک کنند ...