چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۶:۵۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چتر حمایت»

خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون صنایع و معادن مجلس یازدهم در اجلاسیه سوم به موضوعات مهمی در حوزه صنعت و معدن در حوزه تقنین و نظارت ورود کرد که بررسی فرآیند اسقاط خودرو ، واردات خودروهای کارکرده ، طرح اصلاح موادی از قانون معادن و 13 فقره تحقیق و تفحص از مهم ترین اقدامات تقنینی و نظارتی این کمیسیون بوده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز گفت: نهادهای حمایتی البرز مکلف هستند تمامی فقرای بی خانمان را شناسایی و به کمک فرمانداری ها و شهرداری ها ساماندهی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان ایلام گفت: بنیاد 15 خرداد از خانواده دارای فرزند سه قلو در شهرستان ایوان حمایت می کند.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایرانیان گفت: از سال گذشته تاکنون در دولت سیزدهم 9 میلیون و 500 هزار نفر در سه دهک در صندوق های مختلف بصورت رایگان زیر چتر حمایت بیمه سلامت قرار گرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: هیرد از جمله روستاهای مرزی از توابع شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی است که به همت خیران و در قالب کاروان نذر آب 5، مردمانش از نعمت آب شرین پایدار برخوردار شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: قانون خانواده و جوانی جمعیت، تسهیلات و تمهیدات خاصی را برای حمایت از خانواده ها و همین طور بحث فرزندآوری در نظرگرفته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
تمامی خانواده هایی که فرزند سه قلو به بالا دارند بدون در نظر گرفتن دهک درآمدی، تحت پوشش بهزیستی قرار می گیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: این نهاد به منظور کمک به امنیت تغذیه نیازمندان، ضمن حمایت از 860 کودک کمتر از پنج سال مبتلا به سوءتغذیه، ماهیانه 125 هزار تومان به حساب هریک واریز می کند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۹    
شرفی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون پنج کودک زیرپنج سال به صورت فرزندخوانده واگذار شده اند و سه کودک که به صورت غیرقانونی نگهداری می شدند به همت بهزیستی برای آنان حکم سرپرستی فرزندخواندگی موقت صادر شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: 616 خانوار دارای فرزند دو قلو و چند قلو از حمایتهای این اداره کل برخوردارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه با صدور بیانیه ای تاکید کرد که جنایات رژیم صهیونیستی علیه سوریه و فلسطین زیر چتر حمایت دولت آمریکا صورت می گیرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین ، پیمان ارفع در یک نشست خبری افزود: اکنون با حضور تیم داروسازی بالینی در تخت های بیمارستانی و بررسی وضعیت مصرف دارویی بیماران، خطاها و عوارض دارویی در مراکز درمانی کاهش یافته است و به سمت منطقی کردن تجویز داروها پیش می رویم. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) دزفول گفت: 520 خیر جدید در شهرستان دزفول از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون حامی فرزندان یتیم تحت پوشش این نهاد شدند. مسعود رحیمی افزود: 520 حامی جدید طرح اکرام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۹    
981 خیر آبادانی و خرمشهری ماه مبارک رمضان در طرح اکرام ایتام حامی یک یا چند کودک یتیم شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
برای اولین بار، طی روز های گذشته لایحه ای در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که قرار است از این به بعد زنان را زیر چتر حمایت های حقوقی و اجتماعی مهم قرار بدهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۶    
300 کودک امدادبگیر در زنجان تحت پوشش بهزیستی هستند .
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
بازتاب/ مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان ایلام، گفت: در راستای ارتقای امنیت تغذیه ای مادران باردار و دارای فرزند شیرخوار، بنیاد 15 خرداد به جد ورود کرده و در این راستا خدمات ارزشمندی به این قشر از جامعه ارائه می کند.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
حسینی بوشهری امام جمعه قم با تاکید بر اینکه اکنون وقت تسویه حساب سیاسی نیست، اظهار کرد: اگر کار خوب است دیر و زودش مهم نیست و باید در کنار هم باشیم تا هدف ارتباط با همسایگان محقق شود ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به زودی هزاران نفر می توانند با نسخه پزشک و زیر چتر حمایت بیمه درمانی دارویی را دریافت کنند که به ستاره های هالیوود کمک می کند خود را لاغر نگه دارند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز با هیئت همراه خود به خراسان شمالی سفر می کند تا از نزدیک با ظرفیت های فرهنگی و هنری خطه گنجینه فرهنگ ها و معرفت ها آشنا شود و چتر حمایت های این وزارتخانه در راستای تقویت زیرساخت های فرهنگی و هنری و حمایت از جامعه فرهنگی و هنری بیش از پیش گشوده شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۳    
خانه اول و آخر خود را مسجد حضرت حمزه سیدالشهدا(ع) معرفی می کند و هر ساعتی که به این مکان مقدس در محله آذری بروید، جواد جبلی را آنجا پیدا می کنید؛ جانبازی که خیریه ای در مسجد محل سکونتش راه اندازی کرده و چتر حمایت بر سر نیازمندان گسترده است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۲    
4جوان دهه هفتادی در محله شوش بیش از 100کودک کار را زیر چتر حمایت های خود قرار داده اند و به آنها خواندن و نوشتن یاد می دهند، حتی مدرسه ای با کمک یک خیّر برایشان ساخته و نامش را ارفک گذاشته اند که مخفف انجمن روشنگران فردای کودک است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۲    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران ، همان اظهاراتی که زاکانی در آن مدعی شده بود که به خاطر برخی ملاحظات و حکم و دستور بعضی از نهادهای مربوطه، نمی توانیم لیست 129 ساختمان ناایمن را منتشر کند! بااین حال آتش سوزی ساختمان شماره 153 خیابان بهار که اتفاقاً جزء ساختمان های این لیست بود ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۷۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، کسب وکارهای کوچک و متوسط، این روزها نقش مهمی در اقتصاد، تولید و اشتغال کشور دارند؛ کسب وکارهایی که با نگاه به آینده، می توانند پیشران بخشی از اقتصاد ایران باشند. ...
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۰    
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: 6 هزار و 240 نفر از ایتام و فرزندان محسنین این استان زیرچترحمایت خیرین و نیکوکاران قرار گرفتند
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
امید نجفی فرد روز شنبه در آیین تجلیل از 340حامی شاخص و موثر طرح اکرام ایتام و محسنین استان البرز که بیشترین فعالیت و خدمات موثر را برای ایتام داشتند ، افزود: همراهی حامیان و خیرین مایه دلگرمی ایتام است و اکنون 32 هزار نیکوکار از ایتام و فرزندان محسنین البرز حمایت می کنند. ...
عصر تبریز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین در استان گفت: خیران 14 هزار و 500 فرزند معنوی را زیر چتر حمایت خود قرار دادند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، حمید پاداش در میزگرد همایش پیشران های اقتصادی؛ فرصتی برای توسعه ملی با بیان اینکه پیشران ها دو خاستگاه نظری مستحکم دارد، تصریح کرد: نخست رشد نامتوازن در مقابل متوازن است که بارها تاکید شده ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۸:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
روز چهارشنبه، رئیس فراکسیون زنان و خانواده در مجلس از لایحه ارتقای امنیت زنان رونمایی کرد؛ لایحه ای که سیمین کاظمی، جامعه شناس می گوید یک بلوف سیاسی است. این لایحه وجود خشونت علیه زنان، به ویژه خشونت خانگی را به رسمیت نمی شناسد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۰۲    
به برکت انقلاب اسلامی اکنون به بیمه همگانی رایگان رسیده ایم که دولت مردم را تحت پوشش بیمه قرار داده است به طوری که هزینه های درمان ناباروری را تا 90 درصد پرداخت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد فرمان حضرت امام (ره) خراسان شمالی گفت: خانواده های دارای چند قلو، زیر چتر حمایتی بنیاد 15 خرداد ستاد فرمان حضرت امام هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت گفت: هم اکنون پوشش بیمه ای برای متخصصان طب ایرانی انجام شده است و به زودی دارو های سنتی نیز زیر چتر حمایت بیمه ها قرار می گیرند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تامین اجتماعی با هدف حمایت از اقشار مختلف جامعه خدمات ارزنده ای را ارائه می کند و توجه مهم و موثری را نسبت به سلامت افراد در آینده آنها و دوران بازنشستگی و سالمندی دارد بر همین اساس انواع بیمه را برای رفع نیازها و آسودگی خاطر و زندگی بدون دغدغه به همه گروه ها خدمات رسانی می کند. [...]
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در پارک ها، سرچهارراه ها، کارگاه ها و هر جایی که کودکی را با عنوان کودک کار ببینند، تشویقش می کنند به کلاس های رایگان شان بیاید و پای آموزش های شان بنشیند و سواد و حرفه بیاموزد، زیرا معتقدند هیچ کودکی نباید به هیچ دلیلی از تحصیل محروم بماند .
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲    
روند خشونت پلیس آلمان در مسیر رو به رشدی قرار گرفته است که به نظر مانعی پیش روی خود نمی بیند. خبرگزاری میزان – انتشار خبر برخورد خشونت بار پلیس آلمان با معترضان اقلیمی در یک معدن زغال سنگ سبب شد تا بار دیگر موضوع خشونت پلیس آلمان به صورت جدی مورد توجه قرار بگیرد ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - فرمانده کل انتظامی کشور گفت: امنیت و آرامش حق مردم است و مشتاقانه در این مسیر حرکت می کنیم.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
فرمانده سابق فراجا همزمان با پایان ماموریتش از مردم و مقام معظم رهبری بابت قصور و تقصیرات احتمالی عذرخواهی و طلب حلالیت کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۶۲ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر اینکه عهد می بندم آسایش خود را مشتاقانه فدای آرامش شهروندانی کنم که یا هم کیشان من هستند و یا هم نوعان من، گفت: آسایش و آرامش مهمترین حق همه شهروندان با هر گرایش و مرام است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
امروز اعطای حکم فرماندهی کل فراجا به سردار رادان توسط رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح انجام گرفت، سردار رادان در این مراسم گفت: عهد می بندم که آسایش خود را مشتاقانه فدای آرامش شهروندان بکنم، هیچ کس از چتر حمایت و خدمت فراجا بیرون نیست.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۱۳    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی شرط اول برای حمایت از نیازمندان را قرارگیری آن ها در سه دهک اول جامعه بیان کرد
برترین ها / جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره نحوه فعالیت و وظایف پلیس اطفال توضیحاتی بیان کرد و گفت: پلیس اطفال برای رسیدگی به جرائم کودکان پنج و هفت ساله و ... نیست بلکه این پلیس برای رسیدگی به امور انتظامی کودکان تشکیل شده است.
برترین ها / آفتانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
زمان برای میلیون ها کاربری که همچنان از ویندوز 7 استفاده می کنند روبه اتمام است زیرا این سیستم عامل به زودی هیچ وصله ی امنیتی جدیدی دریافت نخواهد کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به افزایش اعضای صندوق اعتباری هنر در استان ، از گسترده تر شدن چتر حمایت های بیمه ای از هنرمندان خبر داد .
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۶:۱۲    
شماره 180 روزنامه رازی در حالی به چاپ رسید که در این شماره به اخبار دانشجویان بین الملل زیر چتر حمایت بیمه رازی و تقدیر از پرستاران به مناسبت روز پرستار پرداخته شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۷    
چند سالی است دولت برای خرید حمایتی زعفران نگین و پوشال ورود کرده است درحالی که تعداد زیادی از زعفران کاران استان، زعفران تولید شده خود را به صورت دسته خشک می کنند خوشبتانه با پیگیری های انجام شده امسال خرید زعفران دسته هم در دستور کار قرارگرفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با روز دانشجو تفاهم نامه همکاری ارائه خدمات بیمه ای بیمه رازی با دانشگاه علوم پزشکی ایران به امضا رسید.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۱    
اختصاصی هما خوزستان افشار پرویزی بابادی انسان ها همیشه تصمیم های مهم و اساسی در زندگی می گیرند که برای دستابی به موفقیت یا شرایط بهتر دل به دریا می زنند، تا رسید به مقصود حاصل همیشه نگران راه و روشی که انتخاب کرده ایم، هستیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۰    
ایسنا/همدان بیش از گذشت دو دهه از انجمن خیرین مدرسه ساز، سهم خیرین در ساخت کل مدارس کشور به حدود 30 درصد ارتقاء یافته است، به عبارت دیگر امروز بیش از 100 هزار کلاس درس به همت خیرین مدرسه ساز ساخته شده که یک نصاب قابل توجه محسوب می شود.