یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۱:۰۵Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اکرام ایتام»

کمیته امداد امام خمینی   ۴ ساعت پیش    
به مناسبت میلاد باسعادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) از تعدادی خادمیار رضوی که حامی طرح اکرام ایتام و محسنین بودند، تقدیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد حاجی آباد گفت: حامیان طرح اکرام ایتام بیش از دو میلیارد و 200 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در سال 1399 به ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در شهرستان حاجی آباد کمک نمودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۰۱    
حامیان طرح های اکرام ایتام و محسنین از آغاز امسال 7 میلیارد تومان به حساب ایتام واریز کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرهادی گفت: در 2 ماهه نخست سال جاری 6 میلیارد تومان توسط حامیان به حساب فرزندان ایتام و محسنین واریز شده و در استان قزوین یتیم بدون حامی نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فردیس - رئیس کمیته امداد امام (ره) فردیس گفت: تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین فردیس به بیش از 6 هزار نفر رسید.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۵    
رئیس کمیته امداد زرند با اعلام این خبر بیان داشت: تعداد 580 نفر از همشهریان زرندی در ماه مبارک رمضان در طرح اکرام ایتام و حمایت از فرزندان محسنین ثبت نام و هر کدام یک یا چند فرزند را به عنوان فرزند معنوی انتخاب و تحت چتر حمایتی خود قرارداده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال جاری، 1202 حامی جدید به حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد در استان اضافه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان گفت: یک زوج ساکن روستای قروچای از توابع شهرستان دهگلان از طریق طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد،60 کودک یتیم و نیازمند را مورد حمایت قرار دادند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
در قالب پویش ایران مهربان تعداد 188حامی جدید در طرح اکرام ایتام کمیته امداد در ایام ماه مبارک رمضان امسال ثبت نام نمودند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یک زوج دهگلانی از طریق طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد، ماهیانه به 60 کودک یتیم و نیازمند کمک می کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۱    
ساری (پانا)- نشست کمیته طرح هر ایرانی، حامی فرزند معنوی، با حضور مدیر و کارشناسان آموزش و پرورش و کمیته امداد شهرستان گلوگاه برگزار شد. در ابتدای این نشست، مشاور جوان اداره آموزش و پرورش شهرستان گلوگاه گفت: طرح هر ایرانی، حامی فرزند معنوی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۵    
کمیته امداد استان قم امسال در بخش های معیشتی، زکات، فطریه، کفارات و اکرام ایتام و محسنین 86 درصد نسبت به ماه مبارک رمضان سال گذشته رشد داشته است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۵    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال 1399 مردم و حامیان نیکوکار استان قزوین بیش از 27 میلیارد و 10 میلیون تومان در طرح های اکرام ایتام و محسنین مشارکت کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۵    
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی از رشد96 درصدی مساعدت های نقدی و غیرنقدی حامیان طی سال 99 به فرزندان طرح اکرام ایتام و محسنین این استان خبرداد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۸    
به گزارش عصر همدان ؛ 51 هزار و 245 خانواده جمعیت مستمری بگیران کمیته ی امداد امام خمینی (ره) را تشکیل می دهند. بخشی از یاری رسانی به این جمعیت کم توان جامعه به صورت مستقیم از سمت شهروندان همدانی انجام می شود طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد امام خمینی(ره) چاره ای است که کمیته ی امداد برای ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
غلامرضا صیاد زاده روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف جلب و جذب حمایت و مشارکت های مردمی راه اندازی و فعال شده که حامیان می توانند با انتخاب یک یا چند فرزند معنوی و پرداخت ماهیانه کمک های نقدی، ضمن حمایت از این افراد، [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج شوش گفت: تفاهم نامه گسترش همکاری در زمینه دست گیری از محرومان در شوش دانیال امضا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون توسعه مردمی کمیته امداد استان یزد اعلام کرد: در ماه مبارک رمضان امسال، 1400 نیکوکاری یزدی حمایت دو هزار یتیم و فرزند محسنین (غیر یتیم) تحت حمایت کمیته امداد در سطح استان را در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین برعهده گرفتند و به جمع حامیان پیوستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد با ارائه گزارشی از عملکرد طرح اکرام ایتام در ماه مبارک رمضان گفت: بیش از سه هزار نفر یتیم در استان هنوز فاقد حامی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد یزد گفت: در ماه مبارک رمضان امسال 1400 نیکوکاری یزدی حمایت 2000 یتیم و فرزند محسنین (غیر یتیم) تحت حمایت کمیته امداد در سطح استان در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین را بر عهده گرفته و به جمع حامیان پیوستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۷    
ایسنا/همدان مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر با اشاره به حمایت و همراهی 8210 نفر حامی در ملایر، گفت: این افراد از 700 یتیم در طرح اکرام ایتام و 1350 یتیم در طرح محسنین حمایت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد از ثبت نام 110 هزار حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه رمضان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۱    
از ابتدای امسال تاکنون 932 نفر در داخل و خارج از استان چهارمحال و بختیاری در سامانه اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کرده اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۳    
سپاه ناحیه مقاومت بسیج چرداول با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره )شهرستان و حوزه های مقاومت بسیج تابعه ناحیه اقدام به اجرای طرح اکرام ایتام با شناسایی جامعه هدف خود نموده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۲    
فرمانده پایگاه علی بن ابیطالب (ع) شهرستان سرخه از توزیع 10 بسته معیشتی و برپایی ایستگاه اکرام ایتام و محسنین در زائرسرای حضرت امام رضا (ع) در ماه مبارک رمضان در سرخه خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: در هفته اکرام ایتام 4474 حامی برای حمایت از 13 هزار و 478 فرزند یتیم و محسنین ثبت نام کردند در عین حال همچنان430 نفر از این فرزندان چشم انتظار حمایت خیران در فرصت باقی مانده ماه مبارک رمضان هستند. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 932 نفر در داخل و خارج از استان در سامانه اکرام ایتام و محسنین ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در هفته اکرام ایتام 4 هزار و 474 حامی برای حمایت از 13 هزار و 478 فرزند یتیم و محسنین ثبت نام کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: 5000 فرزند محسنین و یتیم استان در سامانه اکرام ایتام و فرزندان محسنین کمیته امداد ثبت نام شده اند که از این مجموع 160 فرزند فاقد حامی مالی هستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۳۳    
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در راستای طرح اکرام ایتام و محسنین، 3400 یتیم در سیستان و بلوچستان صاحب حامی شده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۸    
شب های قدر فرصتی برای مشارکت در طرح اکرام ایتام وفرزندان محسنین وفرصتی برای کمک به خانواده های محروم ونیازمند است وکمیته امداد استان زنجان این فرصت را به صورت غیر حضوری برای نیکوکاران وخیرین ارزشمند استان فراهم کرده است
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رنیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: خیرین نیکوکار کفالت معنوی بیش از 2 هزار نفر از ایتام و فرزندان محسنین در استان را در ماه مبارک رمضان پذیرفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان شمالی گفت: در استان هزار و 130 نفر از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین، دبیر، معلم، استاد دانشگاه و فرهنگی هستند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۰    
شاهرود_ پایگاه های حوزه بسیج مساجد و محلات مالک اشتر بیارجمند در راستای رزمایش کمک مومنانه اقدام به تهیه بسته های معیشتی و شرکت در طرح ایتام نمودند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی و امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد با بیان اینکه از زمان شروع ماه مبارک رمضان نمودار ثبت نام حامیان نسبت به ماه های گذشته بیشتر شده است، گفت: تاکنون بیش از 32 هزار حامی در ماه مبارک رمضان ثبت نام کرده و برای حمایت از ایتام و محسنین اعلام آمادگی کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۳    
امام جمعه شهرستان طبس از برگزاری اولین مرحله رزمایش کمک های مومنانه شهرستان در ماه رمضان خبر داد و گفت: در این رزمایش، حامیان طرح اکرام ایتام شناسایی و چندین زندانی آزاد شدند.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -صبح امروز جلسه ای با حضور آقایان دکتر محمدرضا خضری پور عضو هیئت مدیره و معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین، یحیی صادقی مدیر کل کمیته امداد استان، سید شجاع الدین گلسرخی مدیر مجتمع و مدیران این مجموعه در سالن کنفرانس ساختمان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سایت گهرزمین برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
150 پایگاه اکرام ایتام و فرزندان نیازمند در دفاتر کمیته امداد استان اصفهان و مراکز نیکوکاری این نهاد و محل های برگزاری مراسم احیا و عزاداری در ایام شهادت امام علی(ع) آماده ثبت نام از حامیان می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از آمادگی این نهاد برای ثبت نام از حامیان نیکوکاری جهت حمایت از ایتام در شب های قدر خبر داد و گفت: دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سطح استان کرمان آماده ثبت نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و دریافت نذورات مردمی برای اطعام و افطار نیازمندان هستند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام همزمان با ولادت کریمه اهل بیت، امام حسن مجتبی(ع) ازپانزدهم ماه مبارک رمضان آغاز و تا روز بیست و یکم این ماه سالروز شهادت حضرت علی (ع) در سراسر استان ادامه خواهد داشت
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - ایلام - همزمان با هفته اکرام ایتام و اطعام نیازمندان، 20 هزاربسته معیشتی در آیینی بین مددجویان کمیته امداد استان ایلام توزیع شد. خیر شهرستان ایوان نیز 2 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با هفته اطعام ایتام ، یک هزارو 400 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان دزفول توزیع شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
در تداوم خدمات بی منت و کاهش آلام نیازمندان، سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان به پویش طرح اکرام ایتام و محسنین پیوست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بهداشت مجلس هفته اطعام نیارمندان و اکرام ایتام را فرصتی برای کمک و یاری هموطنان نیازمند و بنیان گذاشتن و تداوم امور خیر در ابعاد مختلف دانست.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد- مداح هیئت دانشجویی یا فاطمه الزهرا دانشگاه پیام نور بجنورد از برگزاری طرح اکرام توسط فعالان هیئت خبر داد و گفت: خیران با مراجعه به خادمان هیئت از نحوه مشارکت اطلاع حاصل کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت تولد امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام ایتام ضیافت افطاری در مرکز شبه خانواده حضرت ام البنین(س) شهرستان پاکدشت برگزار شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در شب های قدر دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری سطح استان یزد آماده ثبت نام از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین و دریافت نذورات مردمی برای اطعام و افطار نیازمندان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۶    
همزمان با ماه مبارک رمضان،کمکهای مومنانه و اکرام ایتام و اطعام نیازمندان به اوج خود رسیده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی به مناسبت ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) روز اکرام ایتام و تکریم خیرین پیام تبریکی را صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یک بانوی نیکوکار اهل گرمی همزمان با روزهای اکرام ایتام ساختمان و زمینی را وقف یتیمان کرد.