چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۰۸May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اکرام ایتام»

به گزارش پایگاه خبری روزنگار البرز؛ محمد علی خدائی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان چهارباغ بیان داشت: هم زمان با ولادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر، از دختران حامی فرزندان ایتام و محسنین تجلیل به عمل می آید. ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان مهدی شهر از همکاری خیر مهدی شهر با طرح اکرام و حمایت از 40 کودک نیازمند در طرح اکرام ایتام خبر داد و گفت: این خیر نیک اندیش در دهه کرامت 200 میلیون تومان به حساب فرزندان معنوی خود واریز کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان، با اشاره به مشارکت 70 میلیارد تومانی خیرین در طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: بر اساس آمارهای موجود 37 هزار و 118 حامی با کمیته امداد استان زنجان همکاری دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: میزان مشارکت مردم در طرح اکرام ایتام و محسنین طی سال گذشته 700 میلیارد ریال برآورد شد که نسبت به مدت مشابه قبل 45 درصد رشد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد از مساعدت 12 میلیارد ریالی حامیان خارج از کشور به ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان یزد خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) از راه اندازی بازوی حامی باش برای ثبت نام و جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در پیام رسان بله خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از راه اندازی بازوی حامی باش برای ثبت نام و جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در پیام رسان بله خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس از واریز بیش از 13 میلیارد تومان کمک نقدی حامیان نیکوکار طرح اکرام به حساب ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران، از برپایی پایگاه ثبت نام از خیّران در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه وبویراحمد گفت: در حال حاضر 2500 نفر از فرهنگیان این استان از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین هستند.
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال حاضر 2500 نفر از فرهنگیان این استان از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال حاضر 2500 نفر از فرهنگیان این استان از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - رییس کمیته امداد آب پخش گفت: حامیان اکرام ایتام و محسنین فرهنگی بخش آبپخش تجلیل شدند.
خبرگزاری میزان- طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب اله آسوده گفت: مراکز نیکوکاری سراسر کشور در سال 1402 بیش از 231 میلیارد تومان صدقه را جمع آوری و در اختیار مددجویان قرار دادند. ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - مدیرکل کمیته امداد اما خمینی(ره) استان زنجان از همکاری 1689 حامی معلم در طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد استان زنجان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مامای نمونه کشوری در سال 1403 که حامی چند کودک در طرح اکرام ایتام و محسنین است، گفت: کودکان نیازمند باید آینده ای روشن با حمایت های مادی و معنوی داشته باشند.
هورگان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۲    
کمک نی ریزی ها به نیازمندان در یک سال
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با فراخوانی که در برنامه های محفل و ماه من اعلام شده بود، در طرح اکرام ایتام و محسنین 134 هزار نفر حامی جدیدثبت نام کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی معلم خیر بیرجندی که سال هاست در طرح اکرام ایتام ثابت قدم است حس خوب یتیم نوازی را دلیل ماندگاری اش در این مسیر عنوان کرد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد گفت: یک میلیون و 400 هزار حامی در سراسر کشور 516 هزار فرزند یتیم و محسنین را حمایت می کنند که تعداد زیادی از این افراد معلمان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: بیش از 2 هزار و 100 معلم به عنوان حامی ایتام و محسنین با واحد طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان البرز همکاری دارند و از این عزیزان حمایت می کنند .
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: 6440 معلم نیکوکار کرمانی در قالب طرح اکرام ایتام حمایت 8039 فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان را برعهده دارند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۵    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ مراسم تجلیل از فرهنگیان فعال طرح اکرام ایتام با حضور نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین و ناصر ظاهری مدیر کل کمیته امداد امام خمینی ( ره) استان برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: از ابتدای سال جدید، 3663 نفر حامی به جمع حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین افزوده شده است که 145 نفر از آن ها معلمان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: براساس آمارها 778 کارگر زنجانی حامی طرح اکرام ایتام کمیته امداد استان زنجان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۰    
در مراسمی از معلمان حامی طرح اکرام ایتام قدردانی شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه 2 هزار و 357 معلم در استان حامی فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت هستند گفت: به مناسبت گرامیداشت روز معلم از مقام شامخ معلمان حامی طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد تجلیل خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از حمایت 1110 معلم حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین این استان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ زنگنه گفت: طرح اکرام ایتام و محسنین توسط فرماندهان، کارکنان پایور و وظیفه در تیپ 292 زرهی نزاجا برگزار و در این طرح حسنه 100 نفر از ایتام و کودکان بی سرپرست تحت حمایت معنوی و مالی کارکنان قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: 5800 گیلانی در قالب پویش باران مهربانی و طرح اکرام ایتام و محسنین ماه مبارک رمضان ثبت نام کرده اند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان کرمان از اجرای طرح اکرام ایتام در دادگستری شهر کرمان خبر داد و گفت:این طرح با استقبال خوب کارکنان عدلیه کرمان مواجه شد و برای 135 نفر از کودکان یتیم تحت پوشش کمیته امداد حامی تعیین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست کمیته امداد بهشهر از تحت حمایت بودن 847 فرزند یتیم و محسنین این شهرستان در طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۳    
ایلام - ایرنا - خبرنگاران فعال استان ایلام در حوزه ترویج زکات و اکرام ایتام و پویش به عشق علی در آیینی با حضور جمعی از مدیران استانی تجلیل شدند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان از ثبت نام چهار هزار و 565 حامی جدید در طرح اکرام ایتام در ماه مبارک رمضان خبر داد.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میناب از پیوستن 384 حامی جدید به طرح اکرام ایتام این نهاد در ماه مبارک رمضان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان میناب از جذب 384 حامی برای 681 فرزند ایتام و محسنین در طرح اکرام ایتام خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: 9 هزار و 650 نیکوکار البرزی به عنوان حامی طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان به این طرح پیوستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۸    
رئیس کمیته امداد شهرستان قشم از جذب 220 حامی جدید برای فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد در طرح اکرام ایتام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از ثبت نام 3 هزار و 300 حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین در ماه رمضان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۰۲    
ضیافت افطار و اکرام ایتام در اشتهارد، با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان، امام جمعه شهرستان و جمعی از مسئولین برگزار شد و فرمانده این ناحیه ضمن تکریم ایتام به گفتگوی صمیمانه با آن ها پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از ثبت نام بیش از 2400 نفر در طرح اکرام ایتام ماه رمضان خبر داد و گفت: خیران با هر مبلغی می توانند در این طرح مشارکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۶    
475 خیر شهرضایی در ماه مبارک رمضان و شب های قدر امسال حامی طرح اکرام ایتام و محسنین شدند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۳    
به همت پایگاه بسیج خواهران ام البنین (س) گناوه طرح اکرام ایتام اجرا شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۵۷    
در یکی از آخرین شب های ماه مبارک رمضان به همت معاونت فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری مهستان مراسم پر فیض و معنوی قرائت قرآن با حضور کودکان و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی شهرستان ساوجبلاغ در مصلی نماز جمعه شهر مهستان برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
محفل انس با قرآن و اکرام ایتام و محسنین با حضور رییس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران -ایرنا -معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) از ثبت نام 134 هزار حامی جدید در طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح اکرام ایتام و محسنین تا پایان ماه مبارک رمضان در شهرستان نهاوند فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) سراوان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون، با اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین، تعداد 280 کودک یتیم و محسنین این شهرستان صاحب حامی شده اند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از رشد 32 درصدی ثبت نام حامیان در طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد.