یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۱۲Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اکرام ایتام»

بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: به منظور جذب حامیان طرح اکرام ایتام و محسنینTپویش ایران مهربان و طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی در استان اجرا می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: طرح اکرام ایتام و محسنین ویژه کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان تهران اجرای می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۸    
رئیس کمیته امداد کهریزک از همکاری 899 حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در هشت ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
طرح اکرام ایتام و محسنین ویژه کتابداران و اعضای کتابخانه های عمومی استان تهران اجرا می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۰    
رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد از توزیع 200 دستگاه تبلت میان دانش آموزان تحت حمایت این نهاد با همکاری خیران، حامیان طرح اکرام ایتام ومحسنین، دفتر امام جمعه و فرمانداری این شهرستان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خوزستان گفت: با مشارکت 6 هزار نفری؛ بیش از 50 درصد حامیان ایتام را فرهنگیان گرامی تشکیل می دهند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۷    
جاجرم (پانا )- جلسه هم اندیشی طرح اکرام ایتام و محسنین با حضور رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در محل دفتر مدیر آموزش و پرورش شهرستان جاجرم برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: در طرح پویش ایران مهربان، کارکنان دولت و دیگر گروه های مردمی می توانند با ورود به سامانه طرح اکرام ایتام در این طرح شرکت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد بر ضرورت همراهی رسانه ها در ترویج پویش ایران مهربان و اکرام ایتام تاکید کرد و گفت: در حال حاضر 141 هزار و 581 یتیم و 181 هزار و 593 محسنین، مشمول طرح اکرام هستند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد مازندران گفت:32هزار نفر حامی نیکوکار از ایتام و فرزندان طرح محسنین در استان حمایت می کنند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
باهدف بهبود عدالت اجتماعی، ایجاد روحیه ی تعاون و توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری در راستای جذب حداکثری حامی جهت حمایت مادی و معنوی ، تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد و بسیج ادارات خوزستان منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: طی نیمه نخست امسال 900 حامی جدید به طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد خراسان شمالی پیوسته اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۴    
طرح اکرام ایتام توسط کمیته امداد و با همراهی مردم از سال 1378 با هدف حمایت از کودکان یتیم نیازمند کشور آغاز شده است. هر خیر با پرداخت مبلغی معین به طور ماهانه، یک یا چند نفر از ایتام شناسایی شده توسط کمیته امداد را تحت حمایت خود قرار می دهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عسگریان گفت: طرح اکرام ایتام از شفاف ترین و عینی ترین طرح های کمیته امداد محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام (ره) آستارا گفت: خیران این شهرستان در سال جاری در طرح های اکرام ایتام و محسنین، هشت میلیارد ریال به یتیمان کمک کردند و این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل، 65 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۶    
سرپرست کمیته امداد منطقه 15 تهران از کمک 13 میلیون تومانی یکی از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین برای 50 بیمار صعب العلاج خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به منظورجذب حامیان طرح اکرام ایتام ومحسنین وفراهم ساختن زمینه مشارکت همگانی در حمایت از این عزیزان پویش ایران مهربان وطرح هرکارمند حامی یک فرزند معنوی در استان زنجان اجرا می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست کمیته امداد منطقه 15 تهران از کمک 50 میلیون تومانی یکی از حامیان طرح اکرام ایتام برای 100 فرزند مشمول این طرح خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حمید آرونی کاشی با اشاره به اینکه کمک های حامیان و خیران در ارائه خدمات به جامعه هدف تحت حمایت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
درحالی که بیش از 21 سال از راه اندازی طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین توسط کمیته امداد می گذرد، اکنون 141 هزار و 581 یتیم و 181 هزار و 593 محسنین مشمول این طرح هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد البرز با بیان اینکه حامیان البرزی رتبه های برتر سرانه اکرام ایتام و محسنین فرزندان موردحمایت کمیته امداد امام (ره) را به دست آوردند، گفت: 4 هزار و 233 فرزند در قالب طرح ایتام و محسنین تحت حمایت قرار گرفتند.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی امداد استان کهگیلویه و بویر احمد با صدور پیامی درگذشت مرحوم فرشاد صا دقیان کارشناس اکرام ایتام اداره گچساران را تسلیت گفت .
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد اصفهان از مشارکت فولاد مبارکه در طرح اکرام ایتام و حمایت 2520 نفر از کارکنان فولاد مبارکه ازایتام و فرزندان محسنین تقدیر کرد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: بیش از 29 هزار حامی نیکوکار در این استان حمایت 4000 نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیریتیم تحت حمایت این نهاد را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین برعهده دارند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قادر ولی نژاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مبالغ جمع آوری شده در قالب مراکز خیریه، صندوق های صدقات، طرح های مبتنی بر نیاز شامل کمک به سیل زدگان، مسکن، جهیزیه و اکرام ایتام به صورت نقدی و غیرنقدی بوده است. وی ادامه داد: امسال در طرح اکرام ایتام، 9 میلیارد و [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۱    
ایسنا/همدان رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اسدآباد از همکاری 2900 حامی سخاوتمند در قالب طرح های اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: در حال حاضر6 هزار و 784 کودک کردستانی زیرپوشش طرح اکرام ایتام و طرح محسنین در استان هستند.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، اکبر میرشکار اظهار داشت:کمیته امداد استان قم، با همراهی و مشارکت شما مردم نیکوکار، موفق به کسب رتبه اول جذب درآمد اکرام ایتام و محسنین در سطح کشور در سال 98 شد و با همت و تلاش کارکنان این نهاد عنوان دستگاه برتر استان قم را در جشنواره شهید رجایی امسال به خود اختصاص داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خیران از طریق طرح اکرام ایتام و محسنین در 6 ماهه نخست امسال 10 میلیارد تومان به کودکان نیازمند کردستانی کمک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: بیش از 32 هزار حامی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان غربی حمایت می کنند.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در فارس طی 7 ماهه امسال، 742 میلیارد و 929 میلیون 101 ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد بیش از 29 هزار حامی نیکوکار در استان یزد حمایت 4000 نفر از ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت کمیته امداد را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده دارند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر 26 هزار حامی در استان قزوین با مشارکت در طرح های اکرام ایتام و محسنین در امداد رسانی به فرزندان تحت حمایت این نهاد، مشارکت دارند.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه تاکنون 3750 کارمند نیکوکار در سطح استان اردبیل حمایت از ایتام و محسنین را برعهده گرفته اند، گفت: درصدد هستیم با همکاری های مضاعف دستگاه های اجرایی، بنگاه ها ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس از حمایت 339 حامی جدید برای 545 یتیم و فرزند نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
هر کسی که از مکنت و توانی هر چند اندک برخوردار است وظیفه دارد در طرح خداپسندانه اکرام ایتام و محسنین مشارکت نماید و جاری کردن فرهنگ یتیم نوازی و تکریم ایتام و نیازمندان در جامعه وظیفه همگانی است
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه 6400 یتیم تحت حمایت کمیته استان فاقد حامی هستند بر لزوم مشارکت خیران و حامیان نیکوکار در طرح اکرام ایتام تأکید کرد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به منظور فضاسازی و گفتمان سازی در حوزه یتیم نوازی و جذب حامی از میان کارکنان دستگاههای اجرایی استان برای فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان و ایجاد همت همگانی در این بخش، دبیرخانه هر کارمند حامی یک فرزند معنوی در استان زنجان تشکیل می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: در ستاد اکرام ایتام و فرزندان محسنین با اجرای برنامه های متنوع و جذب حامیان جدید به دنبال افزایش سرانه دریافتی فرزندان ایتام و محسنین استان قزوین هستیم تا از این طریق مشکلات ناشی از فشارهای اقتصادی را از خانواده ایتام بکاهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: باید فرهگ اکرام ایتام را باید در فضای فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای جامعه جاری کرده و و باور را به فرهنگ تبدیل کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۶    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) مه ولات گفت: در دیداری که به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت، 20 سبد غذایی با مشارکت فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان بین سربازان توزیع و 15 نفر از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان حامی طرح اکرام ایتام شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجرایی مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین اعلام کرد که در حال حاضر 9336 نفر از فرزندان ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد، فاقد حامی هستند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان خاتم گفت: حامیان نیکوکار این شهرستان در شش ماهه نخست امسال 447 میلیون تومان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین (فرزندان نیازمند غیر یتیم) به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۴    
عبدالحسن رفیعی پور فرماندار تنگستان در نشست طرح اکرام ایتام و محسنین گفت: این طرح بحث رسیدگی به نیازهای مادی و معنوی خانواده های مستضعف با شعار هر کارمند، حامی یک فرزند می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۱    
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی از ثبت نام 4981 کارمند در سامانه اکرام ایتام خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی گفت: استان مرکزی داری بیش از 36 هزار کارمند رسمی و غیررسمی است که از این تعداد 4981 کارمند به طور مستقیم در سامانه اکرام ایتام ثبت نام کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سردشت گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، کمک حامیان به طرح محسنین و اکرام ایتام در این شهرستان 43 درصد افزایش داشته است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سامان چیانه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از این تعداد، 340 حامی در طرح اکرام ایتام و 303 حامی در طرح فرزندان محسنین فعالیت دارند. وی اضافه کرد: 343 یتیم و فرزند محسنین در این شهرستان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند و از این میان 196 فرزند یتیم [...]
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
بیش از 40 هزار کارمند در استان یزد مشغول خدمت هستند، این در حالی است که 3000 نفر از آنان حمایت ایتام تحت حمایت کمیته امداد را در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین بر عهده دارند، امیدواریم تمامی آنان در این طرح خداپسندانه مشارکت کنند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: در شرایط فعلی حدود پنجاه هزار خانوار تهرانی شناسایی شدند که از شیوع کرونا به شدت لطمه دیده اند. ابوالفضل پرپنچی در گفتگو با مدیران مدارس که به صورت زنده در سامانه شاد برگزار شد ...