پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۸:۳۰Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک نقدی»

ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: همزمان با عید قربان تاکنون خیران استان بیش از 120 میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی به پویش نذر قربانی برای کمک به نیازمندان اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با عید سعید قربان تاکنون خیران بیش از 12 میلیارد و 47 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی به پویش نذر قربانی برای کمک به نیازمندان اهدا کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد قزوین گفت: سال گذشته شهروندان قزوینی 99 میلیارد ریال بابت نذر و قربانی در عید قربان کمک کردند و برای سال جاری نیز پیش بینی شده 117 میلیارد ریال در راستای نذر قربانی کمک نقدی از سوی مردم صورت گیرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
با همت فعالان بخش خصوصی، مسئولان و خیرین نیکوکار بالغ بر 2 میلیارد و 300 میلیون تومان تعهد مالی برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به خانواده های زندانیان ایجاد شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مردمی جشن 10کیلومتری غدیر از پیش بینی برگزاری مهمانی 10کیلومتری غدیر امسال با شرکت 2200 موکب و 5 میلیون نفر خبر داد. ساسان زارع با اشاره به نکاتی از مهمونی کیلومتری غدیر در سال 1402 بیان کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بخش خصوصی چهارمحال و بختیاری برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به خانواده های زندانیان در بام ایران دست به جیب شد و بالغ بر 2 میلیارد و 300 میلیون تومان کمک نقدی جمع آوری کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دیانا گالیوا/محقق کالج سن آنتونی، دانشگاه آکسفورد ترجمه: محمدحسین باقی در نوامبر2018، اسرائیل به قطر اجازه داد تا تزریق 6ماهه 90میلیون دلاری به غزه را برای دستمزدهای مربوط به خدمات کشوری و سوخت آغاز کند؛ اما سومین کمک نقدی 15میلیون دلاری در ژانویه2019 به دلیل خشونت در مرز مسدود شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۲    
برنامه جهانی غذا از توزیع کمک نقدی برای 3.5 میلیون نفر در چهار ماه اول سال جاری میلادی در افغانستان خبر داده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان بوشهر از اهدای 14 میلیارد ریال کمک نقدی خبر داد و گفت: با زندانی شدن فرد، بیشترین آسیب به اعضای خانواده وی می رسد، پس باید نیازمندی هایشان در اختیاریشان قرار داده شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه دریافت اجباری کمکهای نقدی از اولیای دانش آموزان و سوءاستفاده از فصل ثبت نام برای دریافت کمک نقدی ممنوع است، اظهار کرد: در صورت عدم رعایت این مهم، برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس از واریز بیش از 13 میلیارد تومان کمک نقدی حامیان نیکوکار طرح اکرام به حساب ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: مردم ایران در نمایش دلبستگی به مردم مظلوم غزه بیش از 160 میلیارد تومان کمک نقدی کردند که هلال احمر نسبت به جمع آوری و ارسال این کمک ها اقدام کرده است.
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۱    
یکی از دغدغه های ایرانیان نیکوکار در خارج از کشور ارسال کمک نقدی از خارج برای موسسه های نیکوکاری داخلی است. به ویژه در اعیاد و مراسم های مذهبی که تمایل به کار خیر چند برابر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
سنندج_ مدیرعامل جمعیت هلال احمر کردستان گفت: بیش از 31 میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی مردمی در فعالیت های داوطلبانه هلال احمر جمع آوری شده است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: خیران زنجانی 13 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی کمک کردند که این مقدار نسبت به سال گذشته رشد 38 درصدی داشته است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دادگستری بوشهر گفت: با کمک های صورت گرفته یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان کمک نقدی برای زندانیان جمع آوردی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۲    
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: مبلغ 2 میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی جمع آوری و در قالب 40 تن اقلام معیشتی و بهداشتی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۲    
سازمان جهانی غذا می گوید که این سازمان ماهانه برای 6 میلیون نفر در افغانستان کمک نقدی و غذایی می کند.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، موسی رحیمی مدیر شعب بانک مسکن استان هرمزگان با بیان این مطلب گفت: در این جشن با کمک مشتریان و همکاران خیر و مشارکت ستاد دیه توانستیم پنج میلیارد و 300 میلیون ریال کمک نقدی جمع آوری کنیم و هفت زندانی را در روزهای نخستین سال جاری به آغوش گرم خانواده باز گردانیم. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مردم خیر و نوعدوست استان یک میلیارد و 700 میلیون ریال به مردم مظلوم و جنگ زده غزه کمک نقدی کردند.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
علی علیزاده، معاون حقوقی و نظارت این بانک گفت: پیرو ایفای مسئولیت اجتماعی سازمان ها و با دستور مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران، بالغ بر بیست میلیارد ریال کمک نقدی از سوی بانک توسعه صادرات ایران برای آزادی زندانیان جرایم مالی تخصیص داده شد که موجبات آزادسازی چهل زندانی از زندانیان محکوم به پرداخت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خیران و فعلان اقتصادی این شهرستان در گلریزان امروز بیش از 400 میلیون تومان کمک نقدی اهدا کردند
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان در مراسم جشن گلریزان ستاد دیه استان خوزستان، از آزادی 401 زندانی جرایم غیرعمد مالی در سال 1402 از ندامتگاه های این استان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت 6 ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر، کمک های نقدی ایرانیان به مردم مظلوم غزه به 150 میلیارد تومان رسید.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۱    
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان مدیر دفتر مشارکت های مردمی حساب 100 حضرت امام خمینی ره استان گلستان با تبریک فرا رسیدن دهه حساب 100 (21 تا 31 فروردین ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت 6 ماه از آغاز پویش بشردوستی هلال احمر، کمک های نقدی ایرانیان به مردم مظلوم غزه به 150 میلیارد تومان رسید.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
آباده (پانا) - جمعی از خیرین شهرستان آباده در اقدامی خداپسندانه در جشن گلریزان برای جمع آوری کمک های نقدی جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد شرکت کردند که حدود 500 میلیون تومان کمک نقدی و تعهدی برای این امر خیر، جمع آوری شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی موسسات غیردولتی، مشارکت ها و اشتغال اداره کل بهزیستی استان گیلان از راه اندازی کد دستوری بهزیستی گیلان و استقرار1650 پایگاه بهزیستی جهت جمع آوری زکات فطریه خبر داد و گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با مشارکت عموم هموطنان تا کنون بیش از 140 میلیارد تومان کمک نقدی جمع آوری شده است که به منظور خریداری اقلام غذایی و دارویی و ارسال برای مردم مظلوم غزه استفاده خواهد شد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، خیران بنابی با اهدای زمین و 300 میلیون کمک نقدی، جشن گلریزان بیماران صعب العلاج را برگزار کردند. خیران شهرستان بناب در دومین جشن گلریزان بیماران صعب العلاج و سرطانی افراد نیازمند ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۰    
به مناسبت ماه مبارک رمضان (ماه احسان و نیکوکاری) و به همت جهاد کشاورزی اهر و با هماهنگی فرماندار، رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب و سایر مسئولان ذیربط این شهرستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با برگزاری جشن گلریزان بیش از 12 میلیارد ریال کمک نقدی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مالی در چالدران جمع آوری شد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت Lucid Group یک میلیارد دلار از بزرگترین سرمایه گذار خود، وابسته به صندوق سرمایه گذاری عمومی عربستان سعودی، کمک نقدی دریافت می کند و به این خودروساز برقی مشکل دار در این برهه از زمان، کمک شایانی انجام می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست وحید سلیمی با قدردانی از حمایت دکتر کولیوند - رئیس جمعیت هلال احمر- گفت: اعتبارات مرحله نهم خدمات اجتماعی و حمایتی هلال احمر مربوط به سال 1402 برای کمک نقدی بلاعوض به بیماران نیازمند و مددجویان دارو و درمان این جمعیت، تا چند روز آینده به حساب استان ها واریز خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در جشن گلریزان شهرستان خوی خیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد بیش از 40 میلیارد ریال کمک نقدی کردند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۱:۰۹    
جشن گلریزان شهرستان های ملکان و لیلان به همت انجمن حمایت از زندانیان و با حضور امام جمعه،فرماندار،رئیس دادگستری،دادستان و جمعی از مسئولین محلی و خیران در تالار وحدت شهر ملکان برگزار گردید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر از پیش بینی جمع آوری مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی در جشن نیکوکاری امسال خبر داد و گفت: سال گذشته 860 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی جمع آوری و در بین خانواده های زیر پوشش این نهاد توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۷    
به منظور ترویج فرهنگ حسنه ازدواج در سال جاری بیش از 100 میلیون تومان کمک نقدی به ازدواج دانشجویی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن انجام شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: با گذشت 10 روز از پویش همدلی و مهربانی هلال احمر تا دیروز، کمک های نقدی هم وطنان به خانوارهای سیل زده سیستان و بلوچستان به 71 میلیارد ریال رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت 10 روز از پویش همدلی و مهربانی هلال احمر تا دیروز، کمک های نقدی هموطنان به خانوارهای سیل زده سیستان و بلوچستان به 71 میلیارد ریال رسید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: مردم خیر این استان امسال 750 میلیارد ریال به مددجویان این نهاد حمایتی کمک نقدی و غیر نقدی کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۰:۳۶    
خیرین ماهیانه برای فرزندان ایتام و غیر ایتام (محسنین) مددجوی خراسان رضوی 230میلیارد ریال کمک نقدی می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
دبیر کل جمعیت هلال احمر گفت: 115 هزار بسته معیشتی در سال جاری توسط جمعیت هلال احمر بین خانوارهای نیازمند توزیع شده است و 120 میلیارد تومان نیز به صورت کمک نقدی بلاعوض در قالب خدمات حمایتی دارو و درمان به مددجویان و بیماران نیازمند پرداخت شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۷:۵۰    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: تعدادی از معلمان بجنورد با کمک نقدی به امر مدرسه سازی جهت بهره مندی دانش آموزان از فضای آموزشی مناسب کمک کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: اهالی خیر و نیکوکار استان اردبیل از ابتدای امسال تاکنون بیش از 187 میلیارد تومان کمک نقدی و جنسی به کمیته امداد داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی، با بیان اینکه 310 مرکز نیکوکاری در سطح استان به فعالیت مشغول هستند، گفت: 420میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی در این مراکز جذب شده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران از کمک 10 میلیارد تومانی نیکوکاران تهرانی برای مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد. سیدابوالفضل پرپنچی، با اشاره به اقدامات کمیته امداد استان تهران برای ارسال اقلام مورد نیاز سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران گفت: در حال حاضر 81 هزار و 288 خانوار در کل استان تهران مورد حمایت هستند و همچنین در سیل اخیر 1.5میلیارد تومان به سیل زدگان سیستان و بلوچستان کمک نقدی شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ساوه گفت: این کمیته امسال جمع آوری 120 میلیارد ریال کمک نقدی و غیرنقدی در جشن نیکوکاری را هدف گذاری کرده است.