شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۳۴Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشن نیکوکاری»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی گفت آثار شش نفر از دانش آموزان استان به مرحله نهایی جشنواره شادمانه های برفی سازمان دانش آموزی راه یافته و در سامانه ارتباطی پیشتازان (ساپ) در شبکه شاد بر اساس جدول زمان اعلامی بارگذاری خواهند شد. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۵    
سید علی آقا زاده ، استاندار مرکزی با اهدا لوح سپاس از سختکوشی وتلاش مجید مومنی ، مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی به جهت اهتمام مجدانه در جشن نیکوکاری و کسب رتبه دوم کشوری در برگزاری جشن نیکوکاری سال 1399 تشکر و قدردانی نمودند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۵۶    
سعادت با بیان 6 میلیارد و 500 میلیون تومان زکات فطریه امسال جمع آوری شده است، گفت: بر اساس ارزیابی مرکز ، عملکرد کمیته امداد استان در جشن نیکوکاری سال گذشته حائز رتبه یک شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بهارستان- جشن نیکوکاری حمایت از خانواده های زندانیان نیازمند بهارستان با حضور فرماندار و سایر مسئولان شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره کمیته امداد منطقه یک گنبدکاووس گفت که مردم و نیکوکاران این شهرستان مرزی پارسال 93 میلیارد ریال از طریق صندوق صدقات، پرداخت زکات، جشن نیکوکاری و عاطفه ها، کمک به طرح ایتام و محسنین و تهیه سبد کالا به این نهاد کمک نقدی و کالایی داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان شمالی از افزایش 31 درصدی کمک های مردمی به جشن نیکوکاری خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۳    
هرمزگان(پانا) - رئیس سازمان دانش آموزی هرمزگان از حضور موثر دانش آموزان استان در جشن نیکوکاری پایان سال 1399 خبر داد. اسماعیل خرامیده با اعلام این خبر افزود: حضور موثر و فعال دانش آموزان استان هرمزگان در جشن نیکوکاری پایان سال 99 علی رغم همه مشکلات قابل تحسین بود. ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: در جشن نیکوکاری سال گذشته 17 میلیارد و 697 میلیون تومان کمک های مردمی در سطح استان جمع آوری شد که 46 درصد نسبت به سال 98 رشد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از جمع آوری 17میلیاردو697میلیون تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری سال 99 خبرداد که این مبلغ با تحقق 133درصدی و46درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: 17میلیارد و 697 میلیون تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری پارسال در استان جمع آوری شده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مردم استان مرکزی بیش از 32میلیارد و 500 میلیون تومان در جشن نیکوکاری به نیازمندان از طریق واریز حساب به صورت غیر حضوری ، تحویل کمک های نقدی و کالایی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری کمک کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: شهروندان این استان در مجموع 17میلیارد و 697 میلیون تومان در جشن نیکوکاری سال 99 کمک کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از جمع آوری 17میلیاردو697میلیون تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری سال 99 خبرداد که این مبلغ با تحقق 133درصدی و46درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۶    
شیبه از جمع آوری 325 میلیارد ریال کمک های مردمی توسط مردم خوزستان در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: این مبلغ نسبت به سال گذشته 56 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مردم سبزوار در چارچوب جشن نیکوکاری در اسفند 99 مبلغ 26 میلیارد و 520 میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه پنج میلیارد ریال بیشتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر از کمک یک میلیارد و 300 میلیون تومانی مردم نیکوکار این شهرستان در جشن نیکوکاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۱    
امسال بیش از 78 میلیارد ریال کمک های مردمی به دست نیازمندان مهابادی رسیده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از جمع آوری پنج میلیارد و 200 میلیون تومان کمک در جشن نیکوکاری امسال خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان همدان از کمک 10 میلیارد و 670 میلیون تومانی مردم نوع دوست استان به جشن نیکوکاری طی امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۱    
میزان کمک های مردم نوع دوست استان کرمانشاه در جشن نیکوکاری امسال نسبت به پارسال 110 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۵    
به همت خیرین و مردم نوعدوست اشنویه بیش از 450 میلیون تومان در جشن نیکوکاری امسال جمع آوری شد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: طبق آمار اولیه مردم خیراندیش استان یزد بیش از 12 میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی در قالب جشن نیکوکاری به نیازمندان کمک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی چالوس با بیان اینکه در جشن نیکوکاری امسال یک میلیارد تومان کمک مردمی جمع آوری شده است، گفت: 835 میلیون تومان از کمک های مردم این شهرستان به صورت نقدی و بقیه به صورت غیرنقدی در قالب وسایل ضروری زندگی، مواد غذایی و البسه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: بیش از 12 میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی در قالب جشن نیکوکاری به نیازمندان کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه گفت: کمک های مردم این شهرستان در قالب جشن نیکوکاری امسال در مقایسه با پارسال با 35 درصد افزایش به چهار میلیارد و 500 میلیون ریال رسید.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۱    
ساری (پانا) - مدیر آموزش و پرورش شهرستان تنکابن از جمع آوری 250 میلیون ریال وجه نقد برای دانش آموزان نیازمند این شهرستان در آستانه عید نوروز خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد امام(ره) استان چهارمحال و بختیاری گفت: 17 هزار بسته مواد غذایی و معیشتی در این هفته به دست نیازمندان تحت پوشش و نیازمندان غیر تحت پوشش کمیته امداد استان در قالب رزمایش سوم جشن نیکوکاری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت:تا به امروز 11 میلیارد و 600 میلیون تومان در جشن نیکوکاری استان قزوین جمع آوری شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۴    
کرج(پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی البرز اعلام کرد جشن نیکوکاری با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در طول اسفند ماه و با شعار عیدی برای همه در سطح مدارس استان البرز برگزار می شود. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کمک کرمانشاهیان به جشن نیکوکاری از مرز 30 میلیارد تومان فراتر رفته است، گفت: این میزان کمک مردمی از رشد 110 درصدی نسبت به جشن نیکوکاری سال گذشته برخوردار بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: مردم، خیران و مراکز نیکوکاری این شهرستان چهار میلیارد و 284میلیون ریال به جشن نیکوکاری کمک کردند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۰    
شهرری(پانا)- هر سال در اسفند ماه و در آستانه عید نوروز و بهار طبیعت، کمک های نیکوکارانه در کشور ما همزمان با هفته احسان و نیکوکاری که تبلور نوع دوستی، نیکوکاری و مهرورزی است، برای خانواده های نیازمند و کودکانشان پررنگ تر می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کریم زارع با اعلام زمان برگزاری جشن نیکوکاری از امکان فراهم شدن کمک به نیازمندان و مشارکت در این جشن از طریق روشهای غیر حضوری و الکترونیکی خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران ، گفت: مردم استان تهران تا کنون بیش از 100 میلیارد تومان در جشن نیکوکاری به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی اداره کل کمیته امداد چهارمحال و بختیاری گفت: اداره کمیته امداد امام خمینی و 92 مرکز نیکوکاری وابسته به این نهاد در قالب رزمایش سوم و جشن نیکوکاری پایان سال 17 هزار بسته مواد غذایی تهیه و در بین نیازمندان توزیع کرده است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در آستانه عید نوروز، مردم استان بیش از 10 میلیارد تومان کمک های نقدی و غیرنقدی خود را از طریق این نهاد به دست نیازمندان رساندند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۱    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت: 153 پایگاه شامل مراکز نیکوکاری، میعادگاه های نماز جمعه و ادارات کمیته امداد در سراسر استان کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار استان را جمع آوری کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا _شهرکرد _مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری گفت : امسال در جشن نیکوکاری، مردم استان بیش از 107 میلیارد و 600 میلیون ریال برای کمک به نیازمندان با "شعار عیدی برای همه" اهدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل امداد فارس از جمع آوری بیش از 52 میلیارد تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری امسال خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مردم استان مرکزی تا امروز بیش از 46 میلیارد و 573 میلیون تومان در جشن نیکوکاری به نیازمندان از طریق واریز حساب به صورت غیر حضوری ، تحویل کمک های نقدی و کالایی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: مردم نیک اندیش این استان در جشن نیکوکاری امسال 217 میلیارد و 864 میلیون ریال برای دستگیری از نیازمندان کمک کردند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۴    
تهران ( پانا) - انوشیروان رضایی؛ معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه 18 در مراسم جشن نیکوکاری بر نهادینه کردن آیین حسنه و نیک نیکوکاری تاکید کرد. در آستانه سال نو، آیین جشن نیکوکاری با هدف نهادینه کردن سنت حسنه احسان و نیکوکاری با حضور انوشیروان رضایی؛ معاون پرورشی وتربیت بدنی منطقه ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری افزایش کمک های مردمی به کمیته امداد را نشانه اعتماد عمومی به این نهاد دانست و گفت: مردم کمیته امداد را یاری کنند تا نیازمندان در رفاه بیشتری زندگی کنند. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۳    
صبح امروز و در راستای تحقق اهداف طرح کوچ دانش آموزان (کنترل وزن و چاقی) به مناسبت بعثت پیامبر اعظم ،آئین کاشت نهال و جشن نیکوکاری در راستای تحقق هدف دانش آموزان در دست یابی به وزن مطلوب در محل دهکده ورزش دانش آموزی استان آذربایجان شرقی برگزار گردید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس کمیته امداد بهاباد گفت: خیرین و مراکز نیکوکاری شهرستان هشت میلیارد ریال به جشن نیکوکاری کمک کردند که در اختیار نیازمندان قرار می گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در استان البرز امروز چهارشنبه با محوریت جشن نیکوکاری در مصلی کرج برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رخصی ، با بیان اینکه طبق آخرین آمار کرمانشاهیان 26 میلیارد و 552 میلیون تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند، گفت: جمع آوری این کمک تا سال نو همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۵    
گنبدکاووس - ایرنا - مطابق اعلام روسای 2 اداره کمیته امداد منطقه یک و 2 گنبدکاووس، مردم این شهرستان با مشارکت گسترده در جشن نیکوکاری، 15 میلیارد و 140 میلیون ریال کمک نقدی و کالایی برای توزیع میان نیازمندان و نیز مددجویان این نهاد اهدا کردند که در مقایسه با پارسال حدود 2 برابر افزایش یافته است.