جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۹:۰۹Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشن نیکوکاری»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش فارس با اشاره به تغییرات پیش آمده در برگزاری جشن عاطفه های امسال، گفت: مقارن بودن این جشن با ایام صفر و نامگذاری آن به شور عاطفه ها در جهت کاهش آلام و رنج افراد نیازمندی است که در بین ما زندگی می کنند. ...
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۸    
سلامت نیوز : امروز مدارس سراسر کشور بازگشایی شد و به جرات می توان گفت این متفاوت ترین بازگشایی مدرسه در طول سال های گذشته است، مدارسی که بدون جشن نیکوکاری و یا حتی زنگ آغاز سال تحصیلی بازگشایی شدند و حالا دانش آموزان از ترس جانشان مجبورند فاصله یک و نیم متری را با سایر همکلاسی هایشان رعایت کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: مردم نیکوکار این استان در جشن نیکوکاری امسال، 80 میلیارد ریال هدیه نقدی و غیرنقدی به نیازمندان اهدا کردند که این میزان نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از کسب رتبه سوم کشوری جشن نیکوکاری توسط این نهاد در سال گذشته خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیکوکار استان البرز با کمک 25 میلیارد تومان ضمن کسب رتبه اول کشوری فاتح قله جشن نیکوکاری شدند
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به جمع آوری 14 میلیارد و 317 میلیون تومان کمک مردمی در جشن نیکوکاری سال 98، گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه رتبه چهارم کشور را در این جشن مذهبی ملی کسب کرده است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۲:۲۷    
امام جمعه شوط گفت: حضرت زهرا (س) بهترین الگو برای کمک به نیازمندان است زیرا آن حضرت در دوران مختلف زندگی خود، به نیازمندان کمک کردند و امیدواریم جشن نیکوکاری امسال به عطر فاطمی مزین شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم گفت: مردم استان قم در جشن نیکوکاری که زمستان سال گذشته برگزار شد 75 میلیارد ریال کمک کردند که نسبت به سال گذشته 50 درصد رشد داشت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
میرشکار از رشد 109 درصدی کمک های مردمی در دو ماهه ابتدای سال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد و گفت: همچنین ما در جشن نیکوکاری سال گذشته که دغدغه و نگرانی زیادی با توجه به تعطیلی مدارس و صنوف داشتیم، نزدیک به پنجاه درصد رشد کمک های مردمی داشتیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از رشد 13 درصدی مشارکت مردمی در جشن نیکوکاری خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سید علی موسوی روز سه شنبه در اینباره اظهار داشت: به دلیل شیوع بیماری کرونا، سال گذشته قادر به برگزاری جشن نیکوکاری به شکل مرسوم هرساله نبودیم و از طریق روش های نوین کمک های مردمی جمع آوری شده است. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۶    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان سمنان گفت: مردم نیکوکار استان سمنان در جشن نیکوکاری 9 میلیارد و 400 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم نیکوکاری استان در جشن نیکوکاری 9 میلیارد و 190 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۹    
رفیعی گفت: مردم نیکوکار خراسان جنوبی در جشن نیکوکاری بیش از 5 میلیارد و 493 میلیون تومان به نیازمندان این استان کمک کرده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۶    
مردم استان مرکزی بیش از 15 میلیارد و 948 میلیون تومان در جشن نیکوکاری به نیازمندان از طریق واریز حساب به صورت غیر حضوری، تحویل کمک های نقدی و کالایی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان کمک کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: خیران در جشن نیکوکاری پنج میلیارد و 350 میلیون تومان به نیازمندان خراسان جنوبی کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۶    
مردم نیکوکار خمین 13 میلیارد ریال در جشن نیکوکاری پارسال به نیازمندان این شهرستان کمک کردند که در مقایسه با سال 97، 100 درصد افزایش داشت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جواد داودی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این کمک ها در قالب صدقات، زکات، اکرام ایتام و محسنین، نذر و قربانی، جشن نیکوکاری، پرداخت هزینه های درمان، مسکن، معیشت و تحصیل نیازمندان بوده است. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۷    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی بجهت افزایش مشارکت عمومی در جشن نیکوکاری با وجود بیماری کرونا از مردم قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ماکو گفت: مردم نوع دوست این شهرستان در جشن نیکوکاری سال گذشته، 7 میلیارد و 600 میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲    
رئیس کمیته امداد اداره دشتابی گفت: مردم نیکوکار و خیر دشتابی علیرغم پایان جشن نیکوکاری و شروع سال جدید، مبلغ 34 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند تا جریان زندگی برای محرومین ، با مشارکت عمومی و پر شور در جشن نیکوکاری با قدرت بیشتری استمرار یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کاشان گفت: مردم این شهرستان در قالب جشن نیکوکاری اسفند 98 مبلغ 6 میلیارد و 800 میلیون ریال برای کمک به نیازمندان اهدا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد فارس گفت: مردم استان فارس در سال گذشته، 54 میلیارد تومان به مراکز نیکوکاری استان کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مردم سبزوار در چارچوب جشن نیکوکاری در اسفند 98 مبلغ 21 میلیارد و 580 میلیون ریال به نیازمندان کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه 6 میلیارد ریال بیشتر است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۰۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست کمیته امداد گلستان از کمک پنج میلیارد تومانی گلستانی ها به جشن نیکوکاری خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: در آستانه سال نو افراد خیر در جشن نیکوکاری که به صورت غیرحضوری برگزار شد،پنج میلیارد ریال به نیازمندان شهرستان کمک کردند که این مبلغ نسبت به سال 97، 100 درصد افزایش دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) مهریز گفت: امسال مردم نوعدوست این شهرستان در جشن نیکوکاری، سه میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند که این مبلغ نسبت به پارسال 15 درصد افزایش دارد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۸    
موسی نژاد از استقبال بیش از 13 میلیاردی مردم استان مرکزی در جشن نیکوکاری ها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی گفت: مردم نوع دوست این استان در جشن نیکوکاری امسال 160 میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در ادامه تحقق شعار عید را به خانه هایشان ببریم کمک های مردم به جشن نیکوکاری ادامه دارد و طی روز گذشته نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین نیز کمک هفت میلیون تومانی خویش را به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) اهداء کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸    
معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: میزان کمک و مشارکتهای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران از طریق دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری از ابتدای شروع جشن نیکوکاری تا 25 اسفندماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، از رشد 57 درصدی برخودار بوده است.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۸    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان همدان در گفتگو با خبرنگار عصر همدان ؛ اظهار کرد: امسال در هفته احسان و نیکوکاری خیرین و مردم نوعدوست استان همدان بیش از 6 میلیارد تومان به مددجویان و نیازمندان کمک کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) یزد گفت: امسال مردم نیکوکار استان در جشن نیکوکاری ، 82 میلیارد ریال نقدی و غیرنقدی به نیازمندان استان کمک کردند که این مبلغ نسبت به پارسال 20 میلیارد ریال افزایش دارد.
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد محمدی فرد گفت: تعهد کمیته امداد در استان البرز برای جشن نیکوکاری 16 میلیارد و 700 میلیون تومان بود اما به همت نیکوکاران بالغ بر 25 میلیارد تومان جمع آوری شد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) همدان گفت: مردم نیکوکار این استان 6 میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان در جشن نیکوکاری کمک کرده اند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۳    
مردم نوع دوست خوزستان تاکنون 20 میلیارد تومان در قالب جشن نیکوکاری به هم استانی های نیازمند خود کمک کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل کمیته امداد استان یزد گفت: مردم نیکوکار استان یزد در جشن ملی نیکوکاری امسال که با شعار عید را به خانه هایشان ببریم برگزار شد، هشت میلیارد و 200 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان مرکزی از شهروندان خواست هنگام پرداخت های اینترنتی برای جشن نیکوکاری، مراقبت وبگاه های جعلی باشند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رفیعی گفت: مردم خیر و نیکوکار خراسان جنوبی تاکنون 4 میلیارد و 200 میلیون تومان به صورت کمک های نقدی و غیرنقدی به جشن نیکوکاری کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۶    
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: مردم نیکوکار استان یزد در جشن ملی نیکوکاری امسال، هشت میلیارد و 200 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.
مدیرکل کمیته امداد استان قم از کمک 6 میلیارد و 653 میلیون تومانی جشن نیکوکاری به 22 هزار و 878 نفر از مددجویان برای تأمین نیازهای شب عید و پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۱    
مدیر کل کمیته امداد استان از افزایش حدود 90درصدی مشارکت مردم استان کرمان در جشن نیکوکاری امسال خبرداد .
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل کمیته امداد استان قم از کمک 71 میلیارد ریالی مردم خیر استان قم به جشن نیکوکاری خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مردم استان مرکزی بیش از 13 میلیارد و 700 میلیون تومان در جشن نیکوکاری به نیازمندان از طریق واریز حساب به صورت غیر حضوری، تحویل کمک های نقدی و کالایی به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان کمک کردند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: تاکنون خیران اردبیلی بیش از شش میلیارد تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان در جشن نیکوکاری کمک کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: مردم نیکوکار استان تا امروز بیش از سه میلیارد و 500 میلیون تومان به روش های مختلف در جشن نیکوکاری کمک کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
در جشن نیکوکاری امسال، مردم استان چهارمحال و بختیاری 87 میلیارد ریال به نیازمندان کمک نقدی و غیرنقدی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: مردم خراسان شمالی در جشن نیکوکاری امسال بیش از 6 میلیارد و 400 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان البرز گفت: مردم نیکوکار استان از طریق دفاتر کمیته و مراکز نیکوکاری در آستانه سال نو با کمک 250 میلیارد ریالی در جشن نیکوکاری رشد 150 درصدی را رقم زدند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
علی الهیاری عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: کمک های مردم نیک اندیش هرمزگان در جشن نیکوکاری 98 از رشد 21 درصدی نسبت به سال گذشته برخوردار بوده است. ...