شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۱۶Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جشن نیکوکاری»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-معاون فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: آموزش و پرورش با برگزاری جشن نیکوکاری و عاطفه ها و سایر برنامه های مناسبتی با همکاری کمیته امداد پیشقدم در فرهنگ احسان و کمک به همنوع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تاکنون 250 میلیارد ریال کمک مردمی در جشن نیکوکاری در چهارمحال و بختیاری جمع آوری شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان گفت: مردم خیر و نوع دوست این استان 225 میلیارد ریال به صورت نقدی و کالایی به جشن نیکوکاری اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۰    
به مناسبت جشن نیکوکاری 17 سری جهیزیه به زوج های جوان بخش کبگیان اهداء شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان بر مشارکت حداکثری هرمزگانی ها در جشن نیکوکاری و از بین بردن فقر از چهره جامعه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام هرمزگان گفت: بعلت استقبال و درخواست مردم نوع دوست و نیک اندیش هرمزگان، جشن نیکوکاری در استان تا پایان ماه مبارک رمضان تمدید شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) ملایر از پیش بینی جمع آوری مبلغ یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک های نقدی و غیر نقدی در جشن نیکوکاری امسال خبر داد و گفت: سال گذشته 860 میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی جمع آوری و در بین خانواده های زیر پوشش این نهاد توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۰    
ساوه - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ساوه گفت: مردم این شهرستان در جشن نیکوکاری ص62 میلیارد ریال برای نیازمندان کمک کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- فرماندار تویسرکان گفت: همزمان با گرامیداشت جشن نیکوکاری، 37 سری جهیزیه بین نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۶:۴۱    
دانش آموزان مدرسه دخترانه ایت الله رضوی یک کاشان در جشن نیکوکاری امسال بیش از پنج میلیارد ریال کمک کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۰    
گنبدکاووس- ایرنا- رییس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) گنبدکاووس گفت: مردم خیر و نوعدوست این شهرستان بیش از 35 میلیارد ریال به صورت نقدی و کالایی به جشن نیکوکاری اهدا کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۰    
مردم بخش رخ تربت حیدریه 400 میلیون ریال به جشن نیکوکاری اهدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) زنجان گفت: 400 میلیارد ریال کمک های مردم نوع دوست و خیران نیک اندیش استان از آغاز برگزاری رویداد ملی و معنوی جشن نیکوکاری جمع آوری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
زنجانی ها امسال در جشن نیکوکاری 40 میلیارد تومان مشارکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۰:۳۱    
دانش آموزان بادرودی در جشن نیکوکاری امسال بیش از سه میلیارد ریال کمک کردند.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۱    
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان عیسی بابایی در نشست با خبرنگاران اظهار کرد: جشن نیکوکاری در 275 مرکز ثابت ، 20 دفاتر امداد، 40 میادین و معابر راه اندازی شد. ...
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۲۲    
رییس اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) خمام با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری با توجه به قرارگیری در روزهای پایانی سال، عنوان کرد: این جشن با شعار نوروز را هدیه دهیم در مدارس درحال برگزاری بوده و بالغ بر 7 هزار پاکت مابین دانش آموزان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گفت: بر اساس آخرین اطلاعات حدود 16 میلیارد تومان مساعدت های نقدی و کالایی بوده که امیدواریم تا پایان سال به 23 میلیارد تومان برسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۱    
زنگ جشن نیکوکاری با شعار عید همدلی با حضور پر شور دانش آموزان در مدارس شهری و روستایی منطقه کدکن نواخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس کمیته امداد شهرستان اصلاندوز گفت: با برگزاری جشن نیکوکاری در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان، بالغ بر 650 میلیون تومان کمک های مردمی و خیرخواهانه در اصلاندوز جمع آوری شده است.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، واحد خبر صدا و سیمای کرمان به همت و تلاش همکاران این حوزه برنامه های جشن نیکوکاری و عید همدلی را با هدف ترغیب مردم شهرستان به همدلی با نیازمندان پخش می کند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
40 پایگاه در میادین اصلی و سطح شهر های گلستان امروز کمک های مردم را در جشن نیکوکاری با شعار عید همدلی جمع آوری می کنند. مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اینکه هم اکنون 19 هزار دانش آموز نیازمند تحت حمایت کمیته امداد در استان وجود دارند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۳    
در آستانه آغاز سال نو و ماه مبارک رمضان، دانش آموزان خراسان شمالی با مشارکت در جشن نیکوکاری همراهی خود با اقشار کمتر برخوردار را تکرار کردند. + گزارش خبرگزاری صداوسیما
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۱:۲۳    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه ی هرمز؛ صبح امروز مراسم جشن نیکوکاری با هدف کمک به خانواده های نیازمند و بی بضاعت در آستانه سال نو در تمامی مدارس منطقه هرمز و به صورت نمادین در آموزشگاه شهید آزموده ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۷:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان از برگزاری جشن نیکوکاری در مدارس با هدف تأمین مایحتاج 54 هزار دانش آموز نیازمند و مورد حمایت این نهاد خبر داد.
هرمز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مراسم جشن نیکوکاری با شعار عید همدلی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد هرمزگان در دبستان دخترانه دانا برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور، جشن نیکوکاری در مدارس شهرستان مهریز و به صورت نمادین در مدرسه پسرانه حضرت ابوالفضل برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: جشن نیکوکاری در مدارس سراسر خراسان رضوی در حال برگزاری است و آشنایی دانش آموزان با سنت حسنه و کار نیک از اهداف برگزاری این مراسم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۵    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد، از برپایی جشن نیکوکاری در کشور، همزمان با آخرین روز های سال خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان؛ مراسم جشن احسان و نیکوکاری با شعار عید همدلی با حضور محمود غیبی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۳    
جشن نیکوکاری هم زمان با هفته احسان و نیکوکاری در مدارس شهرستان قوچان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دانش آموزان شهرستان طرقبه شاندیز جشن نیکوکاری را باشکوه برگزار کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه عید نوروز و با هدف کمک به دانش آموزان، زنگ نیکوکاری امروز همزمان با سراسر کشور در مدارس استان گلستان به صدا درآمد. زنگ جشن نیکوکاری در گرگان با حضور مسؤولین استانی و شهرستانی در دبیرستان سید مصطفی خمینی نواخته شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین تهران، عباس دهباشی رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه گفت: جشن نیکو کاری از 14 اسفند همزمان با سالروز تأسیس نهاد انقلابی کمیته امداد امام (ره) به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سراسر کشور آغاز شد ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خرمدره گفت: در آستانه سال نو، جشن نیکوکاری با شعار عید همدلی از 14 تا 22 اسفندماه در قالب هفته احسان و نیکوکاری در خرمدره برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معافی از برپایی 200پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: امید است مازندرانی ها امسال 200میلیارد تومان برای دستگیری از دانش آموزان مددجوی این خطه از شمال کشور انفاق کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۷    
نوکنده ضمن تحسین همدلی اولیای مدرسه با خانواده ها برای تربیت دینی دانش آموزان، گفت: فعالیت دانش آموزان در راستای ترویج فرهنگ خیر و احسان شایسته تحسین است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه در خصوص برگزاری جشن نیکوکاری در آستانه سال جدید،گفت : هدف از برگزاری این جشن، ترویج فرهنگ کمک و همدلی مؤمنانه با کمک خیرین در راستای تأمین نیازهای ضروری خانوارهای نیازمند است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از برنامه ریزی برای جمع آوری 60 میلیارد تومان کمک های مردمی در جشن نیکوکاری امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیر کل کمیته امداد خوزستان با بیان اینکه سال گذشته 450 میلیارد ریال کمک مردمی در جشن نیکوکاری جمع آوری شد گفت: هدفگذاری شده امسال این میزان کمک به 600 میلیارد ریال افزایش یابد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۱    
در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان، فرماندار شهرستان گرگان با حضور در جشن نیکوکاری با شعار عید همدلی از پایگاه اصلی کمیته امداد در میدان وحدت بازدید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل کمیته امداد سمنان بابیان اینکه جشن نیکوکاری 18 و 25 اسفند در میعادگاه نمازجمعه سراسر استان برپا است، گفت: مردم می توانند با مشارکت در این جشن، یاریگر نیازمندان باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه فرا رسیدن عید نوروز و آغاز جشن نیکوکاری کمیته امداد گنبدکاووس با برگزاری جشنی در پارک شهرداری این شهر هدایای مردم را جمع آوری کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا-معاون توسعه و منابع انسانی استاندار کردستان گفت:جشن نیکوکاری تبلور نوع دوستی و مهرورزی در کردستان است.
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قائمشهر با بیان اینکه یکهزار و 654 دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان قرار دارند، گفت: بیش از 10 هزار پاکت بین دانش آموزان این شهرستان به منظور شرکت در جشن نیکوکاری توزیع شد .
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان تهران از برپایی 150 پایکاه جشن نیکوکاری در سراسر استان تهران خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۱:۱۵    
جشن احسان و نیکوکاری و یادواره شهید فائزه رحیمی با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و عاون سیاسی فرماندار در شهرستان نیکشهر برگزار شد.