پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۰۲:۲۳Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرمدره»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره استاندارد شهرستان ابهر گفت: یک واحد تولیدکننده لنت ترمز، در شهرستان خرمدره، که به دلیل تولید انبوه، بدون داشتن مجوز استاندارد و همچنین جعل علامت استاندارد بر روی بسته بندی محصولات فعالیت می کرد، پلمب و خط تولیدی آن واحد توقیف شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد 23هزار و 548واحدی در ارتفاع یک میلیون و 390هزار و 797واحد به کار خود پایان داد و بیش از 18میلیارد و 232میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 16هزار و 633میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 832هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران تایر، قند اصفهان و بهنوش ایران در بورس و معامله گران شرکت های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، دامداری نمونه و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
وانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران تایر، قند اصفهان و بهنوش ایران در بورس و معامله گران شرکت های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، دامداری تلیسه نمونه و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های ایران تایر، قند اصفهان و بهنوش ایران در بورس و معامله گران شرکت های توسعه خدمات دریایی و بندری سینا، دامداری تلیسه نمونه و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۹    
در راستای اقدامات محرومیت زدایی و مردم یاری ، تعداد 800 بسته معیشتی و بهداشتی در قالب رزمایش مواسات و همدلی مرحله 3 توسط سپاه ناحیه خرمدره در هفته بسیج توزیع می گردد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲    
فرمانده سپاه خرمدره وجود بسیج و بسیجیان را عامل پیروزی در دفاع مقدس دانست و گفت: بعد از دفاع مقدس نیز تفکر بسیجی نجات بخش کشور و جامعه بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه صنایع کاغذ پارس، کشاورزی و دامپروری مگسال و کیمیدارو در بورس و معامله گران شرکت های بیمه تجارت نو و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد 9هزار و 577واحدی در ارتفاع یک میلیون و 366هزار و 685واحد به کار خود پایان داد و بیش از 15میلیارد و 273میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 15هزار و 490میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 722هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه صنایع کاغذ پارس، کشاورزی و دامپروری مگسال و کیمیدارو در بورس و معامله گران شرکت های بیمه تجارت نو، کشت و صنعت دشت خرمدره و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های گروه صنایع کاغذ پارس، کشاورزی و دامپروری مگسال و کیمیدارو در بورس و معامله گران شرکت های بیمه تجارت نو، کشت و صنعت دشت خرمدره و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ آقای مهندس ادیبان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان از ارسال 20000کیلوگرم انواع کود در ماه گذشته به شهرستان خرمدره خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون مه غلیظ آزادراه زنجان – قزوین، جاده ترانزیت زنجان – خرمدره – ابهر و بیشتر جاده های اصلی این استان را فرا گرفته است رانندگان از چراغ های مه شکن استفاده کنند.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: امروز سهامداران شرکت های سیمان شرق، حفاری شمال و قند اصفهان در بورس و معامله گران شرکت های کشت و دام قیام اصفهان، کشاورزی و دامپروری بینالود و کشت و صنعت دشت خرمدره در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۰    
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت 18هزار و 597واحدی، در ارتفاع یک میلیون و 356هزار و 944واحد به کار خود پایان داد و بیش از 22میلیارد و 883میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 19هزار و 836میلیارد تومان در یک میلیون و 356 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره زمین خرید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ی کمیته مهارت آموزی با محوریت توسعه و ترویج مهارت آموزی با استفاده از ظرفیت های دستگاه های فعال در سطح شهرستان خرمدره برگزار شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۸    
زنجان - ایرنا - رییس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: طی 24 ساعت گذشته بیشترین بارش باران در بین مراکز شهری این استان با هشت میلیمتر از ایستگاه هواشناسی خرمدره گزارش شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس گفت: غربی ها باید متوجه باشند که گسترش اسلام در غرب به سرعت در حال شکل گیری است و هیچگاه نمی توانند از چنین اتفاق با ارزشی جلوگیری کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رهایی از قصاص سه محکوم به اعدام در شهر خرمدره زنجان، قطع بازوی یک نوجوان 13 ساله در اهواز، دستگیری مجرم اینترنتی در یزد، کشف جنازه یک مرد گلستانی در چاه آب، تصادف مرگبار پراید و کامیون در جاده ورامین و مرگ بر اثر گازگرفتگی در شیراز را در بسته حوادث ایمنا بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۳۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: تا 4 روز دیگر محدودیت های جدید کرونا در استان زنجان اجرایی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: با تلاش و میانجی گری اعضای شورای حل اختلاف، شورای مصلحین و ریش سفیدان شهرستان خرمدره اولیاء دم از حق قانونی و شرعی خود برای اعدام قاتل گذشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۵    
خرمدره نظیر اسمش همچنان خرم ودیدنی است و این روز ها پاییز زیبایی را به نمایش گذاشته است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱    
زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: طرح ممنوعیت یک ماهه فعالیت مشاغل غیرضرور مصوبه ستاد ملی کرونا در سه شهر زنجان، ابهر و خرمدره اجرا می شود که در صورت عدم رعایت، واحدهای مشمول اعمال قانون و جریمه خواهند شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۷:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن شجاعی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با فارس، با اشاره به مصوبه کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس برای طرح شفافیت آراء گفت: شفافیت آراء در مجلس حرکت مثبت و موثری در این مسیر است و با استقبال نمایندگان مواجه خواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۲۶    
نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ماهیت واقعی دموکراسی غرب را برای جهانیان به نمایش گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۱    
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس با حمایت از راه اندازی فارس من در جهت پیگیری مطالبات، این سامانه را همسو و هم رسالت با مجلس برای حل مشکلات مردم عنوان کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: حسن شجاعی، نماینده ابهر و خرمدره در واکنش به وعده ها در صورت پیروزی جو بایدن در انتخابات آمریکا، در توییتر خود نوشت: دلار حدود 3/000 تومان بود با برجام وعده دلار 1/000 تومانی داده شد، ولی دلار به 30/000 تومان رسید یعنی رشد 1000 درصدی و 3/000 درصد بالاتر از وعده. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
کلیه ی فعالیتهای آموزشی کلیه ی فعالیتهای آموزشی مدارس مناطق قرمز استان(ناحیه1 زنجان، ناحیه2 زنجان، زنجانرود، ابهر و خرمدره) به مدت ده_روز به صورت غیر حضوری ارائه می شود. ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خرمدره گفت: مقاومت موجب شد تا نظام اسلامی به قدرت برتر بین المللی تبدیل شده و به چالش چدی برای آمریکا محسوب شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن شجاعی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: کمیسیون اصل 90 شکایت واصل شده به این کمیسیون درباره سفرهای رئیس مجلس را وارد ندانست. ...
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های حمل و نقل توکا، پلی پروپیلن جم و آهنگری تراکتورسازی ایران در بورس و معامله گران شرکت های کشت و صنعت دشت خرمدره و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های حمل و نقل توکا، پلی پروپیلن جم و آهنگری تراکتورسازی ایران در بورس و معامله گران شرکت های کشت و صنعت دشت خرمدره و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: محدودیت های کرونایی برای مشاغل 3 و 4 در شهرستان های زنجان، ابهر و خرمدره از روز چهارشنبه (14 آبان ماه) به مدت 10 روز اعمال خواهد شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۵:۲۸    
پیکر دومین شهید مدافع سلامت استان، شهید حمزه مقدم رئیس مرکز اورژانس شهرستان خرمدره با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زنجان، شهرستان خرمدره و پرسنل اورژانس استان تشییع، و در بهشت زهرای شهرستان خرمدره آرام گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۴    
زنجان-فرماندار خرمدره،گفت: با اجرای محدودیت های کرونایی در شهرستان خرمدره میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان افزایش یافته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ ماه گذشته 193.673 کیلوگرم کود جهت توزیع میان کشاورزان به کارگزاری های مجاز شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان در شهرستان خرمدره ارسال شد . این مقدار متشکل از 166.643 کیلوگرم کود اوره ، 25.030 کیلوگرم کود سوپر فسفات تریپل و 2 ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۷:۴۸    
زنجان - ایرنا - مسوول امور بانوان فرمانداری خرم دره گفت: با کمک های خیران 26 دستگاه گوشی تلفن همراه و تبلت به دانش آموزان نیازمند این شهرستان اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: طبق اعلام ستاد ملی کرونا محدودیت های کرونایی درشهرستان خرمدره شامل مشاغل رده 2، سه و چهار از اواسط هفته گذشته اعمال شده که بر نحوه اجرای این مهم نظارت های لازم انجام و با متخلفان نیز از سوی مراجع ذی ربط برخورد خواهد شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۳۰    
حمزه مقدم رئیس اورژانس شهرستان خرمدره، در اثر ابتلا به ویروس کرونا به شهادت رسید و به عنوان دومین شهید مدافع سلامت استان زنجان نام خود را جاودانه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- "حمزه مقدم" رئیس اورژانس شهرستان خرمدره شب گذشته در اثر ابتلا به ویروس کرونا به شهادت رسید و به عنوان دومین شهید مدافع سلامت استان زنجان نام خود را جاودانه کرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۳:۱۵    
رئیس مرکز اورژانس استان زنجان با اشاره به شهادت رئیس اورژانس خرمدره گفت: متاسفانه آقای حمزه مقدم در اثر مبتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: حمزه مقدم مسئول فوریت های پزشکی شهرستان خرمدره بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
زنجان-رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: حمزه مقدم مسئول فوریت های پزشکی شهرستان خرمدره بر اثر ابتلا به بیماری کرونا به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۱    
از میان 192 شهرستان دارای وضعیت قرمز در کشور، 43 شهرستان در وضعیت حاد وخطرناک بیماری کووید 19 قرار دارند که شهرستان خرمدره یکی از این 43 شهرستان با وضعیت حاد است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۸    
زنجان-فرماندار خرمدره گفت: طی یک هفته گذشته 42 واحد صنفی و خدماتی درشهرستان خرمدره به علت رعایت نکردن بهداشت فردی و اجتماعی پلمب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۳۲    
رئیس پلیس راه استان زنجان گفت: هم اکنون تردد در اتوبان زنجان_قزوین و محور زنجان_خرمدره نیمه سنگین گزارش شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه خرمدره در وضعیت بحرانی قرار دارد، گفت: باید حساسیت مردم شهرستان خرمدره به کرونا افزایش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، بر لزوم تقویت اطلاع رسانی در شهرستان خرمدره تاکید کرد وگفت: باید رعایت بهداشت فردی و اجتماعی به خوبی در این شهرستان تقویت و پر رنگ شود.