جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۷:۲۹Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرم دره»

امام جمعه خرم دره با تبیین مذاکرات صورت گرفته در شورای حکام، گفت: دیپلماسی مقاومت، تنها راه غلبه بر خواسته دشمن به ویژه شیطان بزرگ است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۰    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: در روزهای اخیر در شهرستان های ابهر، خدابنده، خرم دره و طارم شاهد افزایش میزان مثبت شدن تست های PCR انجام شده هستیم که نشان دهنده گردش بالا و خطرناک ویروس است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۰    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره گفت: فرافکنی در حوزه بازار برای مردم آسیب زاست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۶    
ایسنا/زنجان رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خرم دره گفت: از مهم ترین دغدغه های مددجویان این نهاد در خرم دره، مسکن است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
هرساله در آخرین روزهای سال بنا بر یک سنت دیرینه ایرانی ها شروع به خانه تکانی می کنند. اما از سوی دیگر اجرای همین سنت دیرینه هر ساله تعداد زیادی را نیز روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۱۹    
ایسنا/زنجان رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خرم دره گفت: با اجرای طرح تشدید بازرسی ها با 15 واحد صنفی متخلف در این شهرستان برخورد شده است.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
فتاح امینی، پدر شهید والامقام رجب علی امینی از شهدای استان زنجان دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد. مرحوم فتاح امینی پدر شهید والامقام رجب علی امینی از شهدای شهرستان خدابنده پس از سال ها دوری از فرزند بر اثر کهولت سن و بیماری، دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اصغر رجبی که کتابخانه خانگی خود را در روستای نصیرآباد از توابع شهرستان خرم دره (واقع در زنجان) به یک کتابخانه عمومی با 3000 جلد کتاب و 700 عضو تبدیل کرده است، عنوان برگزیده بخش نگاه ویژه را در هفتمین جشنواره سراسری تقدیر از مروجان کتابخوانی از آن خود کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۹    
رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خرمدره اعلام کرد: از آغاز اجرای طرح تشدید بازرسی تاکنون 15 پرونده صنفی در شهرستان خرمدره تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۹    
ایسنا/زنجان پدر شهید ایوب کوهی از شهدای خرم دره به فرزند شهیدش پیوست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه خرم دره با اشاره به توافق هسته ای با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: دولت باید در مدت توافق سه ماهه با آژانس از موضع عزت و اقتدار با طرف مقابل برخورد کرده و اجرای دقیق قانون مصوب مجلس، در ارتباط با لغو تحریم ها و خروج از پروتکل الحاقی را مد نظر قرار دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره حفاظت محیط زیست خرم دره گفت: پسماند صنایع این شهرستان برای استقرار کارگاه های معدنی و وابسته به معدن عمدتاً باطله های معدنی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره با اشاره به عرضه قرص های غیرمجاز در برخی از عطاری ها، گفت: فعالیت عطاری ها با دقت رصد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۸    
زجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون مه غلیظ موجب کاهش دید افقی در آزادراه های زنجان – قزوین و جاده ترانزیت زنجان – خرم دره – ابهر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۹    
ایسنا/زنجان معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش خرم دره گفت: اجرای طرح مهارت آموزی یکی از طرح های تحولی وزارت آموزش وپرورش است که در دوره اول متوسطه به صورت پایلوت در این شهرستان برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۹    
باحضور رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان زنجان، سرپرست اداره آموزش و پرورش، معاونین و کارشناسان اداری مراسم معارفه کارشناس جدید حراست آموزش و پرورش خرم دره برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۳    
نماینده مردم ابهر خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آنچه که امروز مردم در زندگی واقعی خود می بینند، نتیجه عملکرد انقلاب اسلامی نیست و بلکه نتیجه عملکرد گفتمان لیبرال دموکراسی غربی است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: کثرت داوطلبان انتخابات باعث خواهد شد تا کار احراز صلاحیت با چالش مواجه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه خرم دره با اشاره به تلاش های آمریکا برای حفظ نفوذ در خاورمیانه، گفت: خارج کردن انصارالله از لیست گروه های تروریستی، یک اقدام نمایشی و فریبکارانه برای حفظ عربستان به عنوان ابزار دست آمریکا در خاورمیانه است، چرا که آغاز کننده این جنگ دموکرات ها و اوباما بود که بایدن هم معاون اول او بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش باران،سطح آزادراه های زنجان – قزوین، زنجان – تبریز و جاده های ترانزیت زنجان – میانه و زنجان – خرم دره – ابهر را لغزنده کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۱    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره گفت: برگزاری یادواره های شهدا نماد زنده بودن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۹    
ایسنا/زنجان معاون دانشگاه علوم پزشکی خرم دره از انتخاب خرم دره به عنوان شهر پایلوت اجرای طرح شهر بدون دخانیات خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۴    
ایسنا/زنجان با توجه به همسایگی ابهر و خرم دره با استان قزوین، کرونای انگلیسی بیش از هر زمان دیگری این دو شهرستان را تهدید می کند.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت کشت و صنعت دشت خرم دره زدشت جهت برگزاری مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده صاحبان سهام متوقف می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۱    
در این مراسم استاندار اظهار داشت:امکان نداردکه زیرکان تلاش نکنند ما بتونیم ثمره ای داشته باشیم. بنده امروز باخوشحالی عرض می کنم نقشه راهی برای خدمت به مردم ترسیم شده که دربعد ملی نمایش داده شده است0
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۳    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره گفت: علی رغم شایعات، پای کرونای انگلیسی به خرم دره باز نشده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در مراسم بهره برداری از مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان خرم دره که با حضور نماینده مردم شهرستانهای ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلام، استاندار زنجان، امام جمعه و فرماندار این شهرستان برگزار شد، گفت: یکی از مهمترین ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۷    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره، از اخذ مجوز بیمارستان 226 تخت خوابی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: همه ما باید به هنر ایثار و از خودگذشتگی مسلح باشیم و به خاطر مردم دست از درگیری و اختلاف برداریم، زیرا زیان دیدگان اصلی اختلاف، مردم هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان حاجیه خانم زینب کلانتری، مادر شهید والامقام غلام علی کلانتری از شهدای شهرستان خرم دره دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
زنجان | رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرمدره در مراسم افتتاح 5 طرح اشتغال زایی به مناسبت دهه مبارک فجر که گفت : در سال جاری 32 مورد تسهیلات اشتغال قرض الحسنه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 200 میلیون ریال به اقشار تحت پوشش و معتادین بهبود یافته از محل بند ب تبصره 16 که در زمینه های دامداری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/زنجان شهردار خرم دره گفت: رفع مغایرت های طرح تفصیلی خرم دره در حال پیگیری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: اکنون روند بیماری کرونا در خرم دره با شیب تندی در حال افزایش بوده و رفتار ویروس در این منطقه متفاوت بوده و بیماران کرونایی خرم دره بیشتر نیاز به بستری دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۲:۰۸    
زنجان (پانا) - برگزیدگان مسابقات دانش آموزی پایه دوازدهم در راستای اجرای برنامه عملیاتی سالانه اعلام شد. به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان خرم دره، با اعلام نتایج مسابقه دانش آموزی پایه دوازدهم که در راستای اجرای برنامه عملیاتی سالانه (برنامه بومی و محلی) برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۸    
ایسنا/زنجان امام جمعه خرم دره گفت: به برکت انقلاب اسلامی، هیچ تحلیل گری در مسائل جهانی نمی تواند ایران را در حاشیه ببیند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۸    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره گفت: همکاری مردم و گزارش تخلفات اصناف توسط آنان یکی از ارکان اصلی تنظیم بازار است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه خرم دره گفت: پذیرش هر گونه شرط و مذاکره جدید برای بازگشت به برجام مخالف عزت ملی است و تیم دیپلماسی نباید زیر بار هیچ تعهدی برود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: نوزدهمین اهدای عضو انجام شده در استان با اهدای سه ارگان حیاتی طی سال جاری ثبت شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مهندس ناصر فغفوری در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان خرم دره اظهار داشت: در حوزه اصناف تمرکز ویژه بر روی تکمیل سامانه جامع انبارها در سطح کشور و استان می باشد به طوریکه هم اکنون سامانه جامع انبارها ملاک تشخیص احتکار بودن و یا قاچاق بودن یک کالا به شمار می رود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره گفت: همزمان با دهه فجر 39 طرح با اعتبار 228 میلیارد تومان در شهرستان خرم دره به بهره برداری خواهد رسید که شامل 7 کلنگ زنی و 32 افتتاحیه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۳    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در خانه ملت گفت: یکی از مشکلاتی که سالیان متمادی است ابهری ها را رنج می دهد، زمین های شریف آباد است که می توانست به بهبود وضعیت اقتصادی مردم و معیشت آن ها منجر شود، ولی به حال خود رها شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/زنجان معاون فرماندار خرم دره گفت: نباید از ظرفیت مشاغل خانگی در ایجاد اشتعال غافل بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس جهادکشاورزی خرم دره، از احداث باغ الگویی و تحقیقاتی بادام از ارقام مختلف تجاری و دیرگل در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان فرماندار خرم دره گفت: همزمان با دهه فجر پروژه های عمرانی و سرمایه گذار در این شهرستان افتتاح یا کلنگ زنی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۸    
ایسنا/زنجان رئیس دامپزشکی خرم دره گفت: زنده فروشی پرندگان خطری جدی برای شیوع آنفلوانزای پرندگان است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: میانگین سنی فوتی های کرونایی استان زنجان 71 سال است و شهرستان های زنجان، ماه نشان، طارم و خرم دره در وضعیت زرد کرونایی هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص حواشی ایجاد شده در رابطه با یکی از نمایندگان مجلس و برخورد وی با سرباز وظیفه، این موضوع باید با دقت بررسی شود تا حقی از کسی ضایع نشود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/زنجان نماینده مردم ابهر، خرم دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: هر طرحی که تاکنون در مجلس مطرح شده و نفع آن به عموم مردم می رسد، با رای بسیار بالا در مجلس تصویب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۵    
ایسنا/زنجان رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم دره گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در خرم دره به 95 درصد رسیده است.