چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۳۵Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راهدارخانه»

ساوالان خبر   ۴ ساعت پیش    
چند خبر از استان اردبیل 8 اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل از پایش کرونایی 173 هزار نفر از جمعیت استان از ابتدای اجرای طرح سپهبد قاسم سلیمانی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استانها-مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از شال و کلاه اکیپ راهداری استان برای خدمت رسانی زمستانی خبر داد و گفت: 420 نیروی راهداری در راهدارخانه ها مستقر می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: امسال در طرح زمستانی 80 گروه راهداری برای خدمات رسانی در راهدارخانه ها و جاده های استان مستقر خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بهار گفت: 4 راهدارخانه در شهرستان بهار برای مسافران زمستانی درجاده های این شهرستان فعالند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۵    
ایسنا/زنجان رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ماه نشان، از آمادگی راهدارخانه های این شهرستان برای طرح زمستانی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به آغاز فصل سرما، سی درصد از نیرو های راهداری در راهدارخانه های واقع در محور های استان همدان مستقر شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از آماده باش کامل راهداران در راهدارخانه های استان خبر داد و گفت: در حال حاضر در محورهای بازفت و گردنه چری کولاک و در محورهای فارسان، چلگرد، دشت زرین، شهرکرد و شلمزار نیز بارش باران گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
با شروع طرح راهداری زمستانی از 15 آذرماه 60 مامور راهداری و 21 دستگاه انواع ماشین آلات سبک و سنگین راهداری در راهدارخانه های ثابت و سیار این شهرستان مستقر خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تالش گفت: ارتفاعات و محورهای کوهستانی این شهرستان از جمله مسیر اسالم به خلخال شاهد بارش برف پراکنده است اما مشکلی در تردد وسایل نقلیه وجود ندارد و راهداران در راهدارخانه ها مستقر هستند.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: در حال حاضر همه راه های استان زنجان باز بوده و تردد امکانپذیر است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل،معروف خسروی با اشاره به بارش بیش از 20سانتی متر برف در گردنه الماس تصریح کرد: با ادامه وضعیت بارش برف استفاده از امکانات و تجهیزات زمستانی برای رانندگان در محورهای کوهستانی شهرستان خلخال الزامی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۷:۵۵    
سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: این اداره کل برای تسهیل در ارایه خدمات راهداری در جاده های این استان تعداد راهدارخانه های ثابت خود را از 22 مورد فعلی به 26 مورد می رساند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
همدان - سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: 300 دستگاه وسایل راهداری و راهسازی به همراه عوامل و ماشین آلات در راهدارخانه های استان همدان مستقر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسعود جمیلی گفت: بارش اولین تگرگ پائیزی در محور جبالبارز راهداران جیرفتی را محک زد و با تلاش این راهداران اکنون جاده ها و گردنه های مناطق کوهستانی جیرفت باز است و تردد در آنها جریان دارد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: در عملیات راهداری زمستانی امسال 350 راهدار به همراه 300 دستگاه ماشین آلات در 26 راهدارخانه استان قزوین خدمات رسانی خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای اشنویه گفت: 17 دستگاه سبک و سنگین برف روب در قالب طرح زمستانی برای پاکسازی محورهای مواصلاتی در راهدارخانه های این شهرستان مستقر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان از برنامه ریزی برای آغاز فعالیت طرح زمستانی راهدارخانه ها از اول آذرماه خبر داد و گفت: 500 نیروی راهداری در 32 راهدارخانه مستقر در محورهای استان فعالیت خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ملایر گفت: از هم اکنون 83 نیروی راهداری آمادگی لازم برای آغاز طرح زمستانی از نیمه آذرماه را به صورت شبانه روزی دارند و در پنج راهدارخانه این شهرستان استقرار پیدا می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردل از ذخیره سازه 900 تن شن و نمک برای بازگشایی محورهای این شهرستان در مواقع بارش برف و یخ زدگی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان سمنان از ذخیره سازی 22 هزار تن ماسه و نمک با هدف مدیریت بهینه راهداری در آستانه فصل سرما در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از آمادگی 24 راهدارخانه استان برای بارش های احتمالی خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۵۰    
گروه استان ها- سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: هم اکنون 289 دستگاه از انواع ماشین آلات مورد نیاز برای برف روبی و نمک پاشی در 34 راهدارخانه استان مستقر شده که 24 پایگاه از امروز فعالیت خود را آغاز می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: 6 هزار تن نمک و ماسه برای طرح زمستانی در راهدارخانه های مهاباد انباشت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۱    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: برای طرح زمستانی امسال در مجموع 6 هزار تُن ماسه و نمک در راهدارخانه های این شهرستان ذخیره می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از تجهیز 42 راهدارخانه این استان برای فصل زمستان خبر داد و گفت: از این تعداد 31 راهدارخانه دائمی و 11 راهدارخانه فصلی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده امسال، 450 راهدار در 46 راهدارخانه ثابت و سیار برای ارایه خدمت در فصل زمستان ساماندهی شده اند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: 700 نیروی راهداری در 44 راهدارخانه استان کرمانشاه برای فصل زمستان آمادگی کامل دارند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ، دردومین جلسه راهداری زمستانی که به منظور کسب آمادگی حداکثری، درسالن اجتماعات این اداره کل تشکیل شد ، محمد حسن کلهری مدیرکل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به آمادگی 37 راهدارخانه برای زمستان امسال، گفت: در مجموع 700 نفر در قالب اکیپ های مختلف در این راهدارخانه ها آماده هستند.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا_معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور از راهدارخانه ها و محورهای شریانی استان کرمانشاه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری، حمل و نقل جاده ای کردستان گفت: 25 هزار تُن شن و ماسه برای رفع یخبندان در راه های ارتباطی اصلی بین شهری و روستایی این استان ذخیره شده است.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: دکتر رضا اکبری معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به استان کرمانشاه به همراه مهندس کرمی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان از راهدارخانه ها و پروژه های راهداری در محورهای شریانی بازدید کرد. ...
فرمانداری سمیرم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۱    
مهندس شیشه فروش مدیرکل بحران استانداری اصفهان به همراه محمد رضا عسگریان فرماندار شهرستان سمیرم از راهدارخانه، انبار شن ونمک به منظور آمادگی دستگاههای خدمت رسان وشروع فصل سرما بازدید کردند . ...
تاریخ انتشار: 1399/07/23 مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: تمام تدابیر لازم برای بهبود وضعیت راه های استان اندیشیده شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۵    
ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث راهدارخانه در معمولان ضروری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۴    
گروه استان ها- نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس به لزوم احداث راهدارخانه در معمولان تاکید کرد و گفت: انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی جهت حذف عوارض آزاد راه برای مردم پلدختر اقدام کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از آغاز عملیات ذخیره سازی 9 هزار تن نمک و 21 هزار تن ماسه برای بازگشایی و برف روبی راه های استان در فصل زمستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ، مهندس حیدر نوروزی مدیر کل باتفاق معاونین، رئیس حراست و عامل ذیحساب اداره کل با بازدید از راهها و راهدارخانه های حوزه استحفاظی استان تهران ، اولویت کاری خود را هماهنگی ، برنامه ریزی، و تجهیز امکانات به منظور ارزیابی کمیت ها ...
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تامین لاستیک و برخی اقلام ضروری ناوگان عمومی جاده ای تا پایان سال 99 خبر داد. *** طرح احداث راهدارخانه مرکزی ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در نشست هم اندیشی مسولین ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان های مازندران و تهران که در محل راهدارخانه گدوک برگزار شد ، عنوان کرد : فعالیت های حوزه راهداری و حمل و نقل مرز نمی شناسد.
روسای جدید ادارات راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان های کلیبر، هریس و ورزقان و وروسای ادارات ماشین الات و تجهیز راهدارخانه ها وتوسعه منابع، پشتیبانی و رفاه اداره کل معرفی شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران روز پنجشنبه در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: طرح سراسری ارتقای کیفی روکش راه های استان، منظرآرایی راه ها، طرح ابرار، احداث و تجهیز راهدارخانه ها و بهسازی کمربندی دوم تهران از جمله این طرح هاست ...
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۱    
کنعانی فرماندار کوثر در جلسه با مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کوثر اظهار داشت: راههای روستایی از جمله روستاهای رستم آباد، گزور سفلی فاقد آسفالت بوده و نیز محورهای مواصلاتی شهرستان از جمله محور گیوی به فیروزآباد دارای جاده ای نامناسب از نظر آسفالت بوده که باید با اقدام آن اداره کل که متولی این ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت:پروژه راهدارخانه مرکزی استان اردبیل 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار ، مهندس محمود مسلم زاده فرماندار به همراه معاونت سیاسی، اجتماعی فرمانداری و دیگر همکاران ضمن بازدید از راهداری شهرستان از نزدیک در جریان امکانات وظرفیت های این مجموعه قرار گرفتند.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اکوفارس: مهندس حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان به همراه احمد جمشیدی مدیرکل دفتر برنامه و بودجه و مدیرکل و معاونان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کردستان از فعالیت های راهداری انجام شده در محور سنندج- مریوان و راهدارخانه در حال ساخت گردنه تیتور در کیلومتر 22 این محور بازدید کرد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل| مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: احداث راهدارخانه مرکزی شهرستان گرمی و راهدارخانه لنگان از اولویت های کاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه/قلم: مراسم صبحگاهی راهبران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در راهدارخانه مرکزی شهرستان صحنه برگزار شد.
زرک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان از مهناز بهرامی نخستین بانوی راهدار کشور تقدیر کرد. به گزارش خبرنگار زرک ؛ عباس شرفی با حضور در راهدارخانه بزنوید شهرستان الیگودرز از مهناز بهرامی نخستین بانوی راهدار کشور تقدیر کرد. ...