یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۶:۰۳Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره صمت»

خبرگزاری مهر   ۱۴ دقیقه پیش    
دهلران-رئیس اداره صمت شهرستان دهلران گفت: از ابتدای امسال تاکنون هفت هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان دهلران انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
رئیس اداره صمت شهریار از کشف 24 میلیارد تومان بذر سبزیجات و کود احتکاری در شهریار خبرداد.
ویلکیج   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ویلکیج به نقل از روابط عمومی اداره صمت استان اردبیل : گروه صنعتی شایسته سازان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، استاندار اردبیل،رییس کل دادگستری استان، رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ...
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت رفسنجان گفت: رفسنجان 30 درصد مرغ استان را تامین می کند
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
136 مورد بازرسی از واحدهای توزیع مواد پروتئینی در دستور کار بازرسین اداره صمت قرار گرفت.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۵    
رئیس اداره فنی و حرفه ای رازوجرگلان از برگزاری آزمون بین 160 هنرمند خانم در رازوجرگلان با همکاری فنی و حرفه ای، بهزیستی، اداره صمت و فرمانداری برای اولین بار در این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان نهاوند از تشدید گشت های مشترک برای نظارت و تنظیم بازار نوروزی و برخورد با تخلفات صنفی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان شهریار با اشاره به کشف 2 پرونده احتکار بذر سبزیجات به ارزش 18 میلیارد تومان و کود و بذر به ارزش 6 میلیارد تومان که با ارز دولتی وارد شده بودند، گفت: برای بازار شب عید شهرستان بیش از 600 تن اقلام اساسی برنج، مرغ و روغن و 350 تن میوه توزیع خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان_رئیس اداره صمت شهرستان رزن گفت: بیش از 110 تن روغن در یک ماه اخیر در شهرستان رزن توزیع شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت از جریمه 55 میلیون ریالی متخلفان آرد خارج از شبکه شهرستان قرچک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت کهگیلویه گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار کالای اساسی تا 15 فروردین 1400 ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره صمت شهرستان البرز گفت: 6 واحد صنفی مرغ فروشی در شهرستان البرز شناسایی و برخورد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره صمت شهرستان دماوند اعلام کرد: یکهزار و 927 فرصت شغلی جدید از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان ایجاد شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
همخوانی نداشتن آمار توزیع مرغ از سوی جهاد کشاورزی و دامپزشکی مسئولان اداره صمت را برای نظارت دقیق بر توزیع دچار مشکل کرده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : بهروز عبدیلی از مردم هشترود خواست هر گونه گرانفروشی را به اداره صمت گزارش نمایند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۸    
شاهرود_در راستای نظارت بر بازار، 90 دستگاه مودم قاچاق در شاهرود و 2 تن شکر دولتی احتکار شده در رویان توسط بازرسان اداره صمت شاهرود کشف شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان رضوی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان گفت: تعداد افراد شاهدو ایثارگر جویای کار در این شهرستان 20 نفر هستند که با هماهنگی هایی که با اداره صمت انجام گرفته است مقرر شد صدور مجوزهای اشتغال برای ایثارگران صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اندیمشک- رئیس اداره صمت اندیمشک عرضه دارو توسط عطاری ها را تخلف دانست و گفت: پنج هزار و 138 قلم دارو از عطاری های متخلف در این شهرستان کشف شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۶    
مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان ایوان گفت: مردم باید رعایت شیوه نامه های بهداشتی را به جد در دستور کار خود قرار دهند و بازار ها و فروشگاه های بزرگ نباید باعث ازدحام جمعیت و شلوغی شود و اداره صمت و اتاق اصناف با همکاری اداره بهداشت باید بر این موضوع نظارت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شاهرود از اختصاص سهمیه 124 تنی انواع روغن به این شهرستان و توزیع آن از هفته آینده خبر داد .
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
باید مشخص شود چرا مبلغ نزدیک به 90 میلیون باید توسط عامل توزیع تخم مرغ به حساب شخصی در اتاق اصناف واریز شود و افراد دیگری از دریافت سود قانونی محروم شوند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۵    
رئیس اداره صمت درگز گفت: هیچ یک از اصناف حق افزایش خودسرانه قیمت کالا و خدمات را نداشته و انتظار داریم کاسبان شهر جوانب حق و انصاف را رعایت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-رئیس اداره صمت آبدانان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تشکیل 218 پرونده برای واحدهای صنفی متخلف تشکیل شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت هرسین از توزیع 48تن برنج و روغن تنظیم بازاری در 36 نقطه شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت دامغان گفت: 94 تُن میوه شامل سیب و پرتقال خریداری و در انبار ذخیره شده است که برای ایام نوروز در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۳:۵۰    
به گزارش شمال نیوز، در مراسمی با حضور معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران، مهدی باقریان جویباری به عنوان رئیس اداره صمت شهرستان بابلسر معارفه و از زحمات 5 ساله علی اصغری تقدیر به عمل آمد. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس اداره صمت شهرستان سرپل ذهاب گفت: سالن ها و واحدهای آرایشگاههای بانوان پیرامون رعایت پروتکل های بهداشتی مورد پایش قرار گرفتند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اکبر انبارته روز دوشنبه در جلسه پیشگیری از سرقت در این شهرستان افزود: سرقت به عنوان یک آسیب اجتماعی باید بیش از پیش کاهش یابد و برای تحقق آن باید اقدامات پیشگیرانه در دستور کار قرار گیرد. وی بر الزام طلافروشان به نصب دوربین های مداربسته و ویترین های ضدسرقت از سوی اداره صمت شهرستان تاکید کرد و [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
بازرسان اداره صمت مازندران عرضه خارج از شبکه 2 هزار و 172 کیسه آرد را کشف کردند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۰    
به گزارش عصر همدان ، مراد ناصری فرماندار نهاوند به همراه کاکاوند رئیس اداره صمت از روند اجرای پروتکل های بهداشتی توسط اصناف بازدید کردند. این بازدیدها که از بازار ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از کشف احتکار 90تن نخ ویسکوز احتکار شده به ارزش تقریبی 72میلیارد ریال در انبارهای شهرستان ری توسط بازرسان اداره صمت ری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۶    
سرپرست اداره صمت باغملک گفت: صدور کارت بهداشت و رعایت نکات بهداشتی طبق روال قبل از طریق شبکه بهداشت و درمان صورت می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دهلران-رئیس اداره صمت شهرستان دهلران گفت: از 53 واحد صنعتی و تولیدی دارای پروانه بهره برداری در شهرستان دهلران، تعداد 36 واحد فعال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۰    
رئیس اداره صمت گنبدکاووس گفت: به منظور تنظیم بازار و رفع نگرانی های مردم در دی و بهمن ماه امسال مقدار 644 تن روغن دولتی از پنج شرکت معتبر جذب و توزیع شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت قرچک از شرکت دینگو (تولیدکننده ماکارانی و لازانیا) در این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۴    
رئیس اداره صمت شهرستان ری گفت: تعداد زیادی از صنوف مزاحم در ری فعالیت می کنند که مشکلاتی را برای این شهرستان ایجاد کرده اند اما تحت نظر اتحادیه شهر تهران قرار دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۴۱    
رئیس اداره صمت فومن از کشف 400 حلقه لاستیک قاچاق موتورسیکلت در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کهگیلویه گفت: با همکاری اداره صمت شهرستان و مدیرعامل کارخانه آجر دهدشت، 50 کامیون آجر به منطقه زلزله زده سی سخت ارسال خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا وفادوست قراملکی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هیچ گونه کمبود در خصوص کالاهای اساسی و مواد پروتئینی وجود ندارد و بازرسان ما در مجموعه اداره صمت شهرستان مرند به همراه کارشناسان تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی و اداره تعزیرات حکومتی نظارت بر بازار عرضه مرغ و تخم مرغ را تشدید ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۱    
شاهرود_رئیس اداره صمت شاهرود از تخصیص 214 تن شکر سهمیه ای به شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: 57 تن روغن خوراکی سهمیه ای هم برای واحد های صنفی روغن بر از جمله قنادی ها تخصیص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کهگیلویه گفت: با همکاری اداره صمت و کارخانه آجر 50کامیون آجر به مناطق زلزله زده ارسال شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت دامغان گفت: 850 تُن کالای اساسی مورد نیاز مردم در آذر، دی و بهمن امسال توسط فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ماسال با تأکید بر آمادگی کامل نانوایی های دوگانه سوز و تأمین ارزاق ضروری مردم از سوی اداره صمت گفت: باید قبل از بروز بحران مایحتاج مردم تهیه گردد و اقلام مصرفی، آب، برق و گاز در دسترس باشد و جایگاه داران توزیع بنزین و گازوئیل نسبت به تهیه و تأمین فرآورده های نفتی خود در اسرع وقت اقدام کنند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه کردستانی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری، رئیس اداره صمت و مسئول حراست فرمانداری از واحد تولیدی خاور صنعت هما بازدید و مشکلات آن را بررسی کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت شهرستان آبدانان گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 1200مورد بازرسی از نانوایی ها این شهرستان صورت گرفته که متخلفین 154 میلیون ریال جریمه شدند.
فرمانداری خوانسار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۵    
به گزار ش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با موضوع بررسی مشکلات صنایع نخ خوانسار به ریاست دهاقین معاونت برنامه ریزی و هماهنگ کننده امور عمرانی فرمانداری وبا حضور سرپرست اداره صمت شهرستان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۸    
رئیس اداره صمت دامغان گفت: با توجه به نیاز مردم دامغان به کالاهای اساسی، جلوگیری از افزایش قیمت ها و تنظیم بازار طی 3 ماهه گذشته بالغ بر 850 تن کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در دامغان توزیع شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره صمت شهرستان اردستان گفت: اداره صمت جهت پاسخگویی به تقاضای مردم و تنظیم بازار اقدام به توزیع بیش از 412 تن انواع کالاهای اساسی کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس اداره صمت شهرستان رفسنجان گفت: با نظارت مستقیم بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری بسیج اصناف بازرسی گسترده از واحدهای عرضه کننده گوشت مرغ ادامه دارد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
در پی دستور ویژه دکتر بلوچ زاده، ریاست دادسرای زرند، صبح امروز تیمی متشکل از نمایندگان بهداشت، اداره صمت و اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، رییس واحد پیشگیری و صلح و سازش به سرپرستی قاضی سامان جعفری نماینده ویژه دادستان در امر نظارت بر بازار و صنوف، بصورت سرزده از 40 فروشگاه واقع در بازار ...