پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۳۸Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبیک»

ایانا   ۲ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: تاکنون 30میلیارد و 720 میلیون ریال تسهیلات توسط بنگاههای آسیب دیده از کرونا در شهرستان آبیک جذب شد.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری بسیج قزوین، به مناسبت هفته بسیج با حضور مسوولان ارشد شهرستان آبیک، از بسیجیان نمونه این شهرستان تجلیل شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای نهضت کمک مومنانه 1000 بسته معیشتی از سوی سپاه شهرستان آبیک تهیه و بین جامعه هدف توزیع شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی بسیج را پدیده برجسته تاریخ معاصر ایران دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با بیان اینکه سهم هر بخش در آلودگی هوای آبیک باید مشخص شود، گفت: برخورد لازم با صنایع آلاینده هوای آبیک انجام خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مجتمع شیمیائی آبیک بمنظور بازگشائی پاکات استعلام بهاء خرید گالن 4 لیتری در بستر سامانه تدارکات دولت ، جلسه ای با حضور مدیر ،معاون مالی اداری، معاون بازرگانی ، رئیس امور مالی ، رئیس گروه کارشناسی و دبیرکمیسیون معاملات مجتمع در روز دوشنبه 3 آذرماه 99 ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مجتمع شیمیائی آبیک جلسه ای با حضور مدیر مجتمع ،معاون مالی اداری ، معاون بازرگانی و مسئول حراست مجتمع بمنظور تامین و تدارک مواد اولیه و ملزومات مورد نیاز واحد تولید و سایر موارد مطروحه در روز سه شنبه 4 آذرماه 99 در محل دفتر مدیریت مجتمع برگزار ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۵    
رئیس شورای شهر آبیک گفت: در پی افزایش تعرفهٔ عوارض پسماند شهرداری در سال 99، زمانی که در شرایط کرونا قرار گرفتیم و کسبهٔ محترم آبیک نسبت به این افزایش تعرفه معترض شدند، تصمیم گرفتیم با رایزنی های مختلف 60 درصد از این تعرفه را کاهش دهیم تا کسبه در پرداخت آن مشکلی نداشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : طی روزهای اخیر تکذیب افزایش قیمت سیمان و ثبت رکورد جدید صادرات توسط سیمان آبیک از مهم ترین اخبار صنعت سیمان بود. دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در مورد خبر افزایش قیمت سیمان اظهار کرد: قیمت سیمان افزایش پیدا نکرده و خبری که در مورد افزایش قیمت سیمان منتشر شده اشتباه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: اداره کل حفاظت محیط زیست استان قزوین باید تا یک ماه آینده دلایل آلودگی هوای آبیک را در کارگروه هوای پاک استان اعلام کند تا بتوانیم تصمیم نهایی را در خصوص تعطیلی فعالیت صنایع آلاینده بگیریم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: 70 درصد طرح آبرسانی از سد طالقان به شهرستان آبیک، موضوع تامین لوله و تجهیزات است که افزایش قیمت مصالح و نوسانات بازار موجب شده پیمانکار در این زمینه با مشکل مواجه شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۱    
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات کاربردی نهاده های کشاورزی کرج : در آبان ماه سال جاری تعداد 8 نمونه سم فیپرونیل 0.2% و دو نمونه سم دیازینون 10% گرانول از مجتمع شیمیایی آبیک به این آزمایشگاه ارسال که در اسرع وقت آزمایش و نتایج آن به مدیریت های ذیربط اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار شهرستان آبیک گفت: با همکاری بسیار مطلوب مردم، 95 درصد طرح محدودیت های کرونایی اجرایی شده است.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین گفت: طی هفته گذشته 10روستا در مناطق مختلف استان شامل طارم، الموت، شهرستان آوج و آبیک به شبکه اینترنت متصل شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۴    
حوزه/ نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به ریشه کنی ویروس منحوس کرونا کمک کنند تا ان شاءالله شاهد جشن شکست کرونا باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور شهرستان آبیک گفت: از ابتدای اجرای طرح محدودیت های کرونائی در این شهرستان 45 راننده که با پلاک غیربومی و بدون مجوز، برای ورود به شهر اصرار داشتند، اعمال قانون شدند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت سیمان آبیک در حالی که بناست به زودی وارد بازار سرمایه شود توانست رکوردهای پیشین تحویل ماهانه سیمان و کلینکر را در صنعت سیمان کشور جابه جا کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز یکشنبه به همراه جمعی از مدیران از نیروگاه شهید رجایی در آبیک بازدید کرد و در جریان مسایل کمبود سوخت و مشکلات زیست محیطی آن قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس اداره نظارت بر امور حیات وحش حفاظت از محیط زیست قزوین گفت: تالاب الله آباد آبیک به عنوان یکی از زیستگاه های جانوری استان آماده میزبانی از پرندگان مهاجر زمستان گذران است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۵    
قزوین - ایرنا- فرماندار آبیک گفت: 550 فقره مجوز تردد خودرو در محدودیت های کرونایی برای صاحبان مشاغل و کارکنان واحدهای تولیدی و افراد واجد شرایط در این شهرستان صادر شده که امکان افزایش آن وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در آغاز طرح جهادی شهید قاسم سلیمانی گفت: این طرح تا 6 ماه ادامه خواهد داشت و به منظور افزایش مراکز غربالگری ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس گفت: اقدامات بدون تبعیض دستگاه قضا در جراحی درون خود در برخورد با عاملان تخلف زمین های هفت سنگان ولو آنکه برخی متهمان از درون این قوه باشند، سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم به ساز و کار اجرای عدالت را بسیار افزایش می دهد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۹    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آبیک گفت : در حال حاضر بیش از 30 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان به کشت گل محمدی اختصاص دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس با بیان اینکه اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با مسائل درون دستگاهی میزان اعتماد به قوه قضائیه را در مردم افزایش داد گفت: قطعاً برخورد قوه قضاییه با تخلفات درون دستگاهی پیرو پرونده هفت سنگان مفید و موثر بود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷    
عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از مراحل اجرای آزاد راه آبیک -چرمشهر در حوزه شهرستان ورامین بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم شهرستان های آبیک و البرز کمک های خود را در قالب بسته معیشتی و مواد ضد عفونی کننده به مناطق محروم ارسال کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه آبیک گفت: تفکر بسیجی راه گشای مشکلات جامعه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: برخوردهای سیاسی با مسائل باعث شده تا مطالبات کارگران زمین بماند و نباید کارگر طعمه نگاه سیاسی و حزبی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالرضا چراغعلی روز پنجشنبه با حضور در ورامین از پروژه های عمرانی در دست اجرا از جمله انتقال پساب جنوب تهران به دشت ورامین،بزرگراه آبیک قزوین- چرمشهر، طرح های روستایی و اجرای خط چهارم قطار حومه ای تهران- ورامین- پیشوا بازدید کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آبیک از برداشت 440 هزار تن ذرت از مزارع کشاورزی این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۹:۱۴    
نمایندگان قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی امروز در نطق میان دستور خود از مشکلات مردم استان گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۲۵    
دشت الله آباد آبیک با افزایش کاشت گیاه و بارندگی های چند سال اخیر جان تازه ای گرفته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اسامی ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز 27 آبان ماه 1399 به شرح ذیل می باشد: - فاطمه محمدبیگی نماینده قزوین، البرز و آبیک - جلال رشیدی کوچی نماینده مرودشت - حسین حق وردی نماینده شهریار، شهرقدس و ملارد - مهدی طغیانی نماینده اصفهان - محسن زنگنه نماینده تربت حیدریه و مه ولات
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فاطمه محمدبیگی در نشست علنی امروز (سه شنبه 27 آبان) مجلس شورای در نطق میان دستور گفت: سلامم را از قزوین پایتخت خوشنویسی ایران زمین پذیرا باشید، از آبیک انقلابی که آبش صفر هم نیست، از زیاران با گوشت قرمز معروفش که دیگر در سفره های مردم جایی ندارد ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی از برگزاری دومین نشست کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و تعالی خانواده خبر داد و گفت: اعضای هیات رئیسه کمیسیون مشترک رسیدگی به این طرح مشخص که بر این اساس امیرحسین بانکی پورفرد نماینده مردم اصفهان به عنوان رئیس، فاطمه قاسم پور نماینده مردم تهران به عنوان نایب رئیس اول ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فارس: برنامه به وقت ایران یکشنبه 25 آبان با حضور محمد صادق افراسیابی، معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های سواد رسانه ای و عضو شورای رده بندی سنی بازی های رایانه ای و لطف الله سیاهکلی، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک درمجلس شورای اسلامی با موضوع سواد رسانه ای از شبکه هفت سیما روی آنتن رفت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
طرح تعطیلی صنوف غیر ضرور پس از ساعت 18 با همکاری مطلوب کسبه متدین شهرستان آبیک بیش از 90 درصد اجرا شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
مهدی سندانی جوانی معلول و کارآفرین اهل شهرستان آبیک از توابع استان قزوین است که توانسته در خانه انواع ماهی و مرغ عشق پرورش بدهد. او با گذراندن دوره های آموزشی شیلات و کمک گرفتن از مدرسان این رشته، اشتغالزایی کرده و اگر امکانات و مکان مناسب داشته باشد ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۵۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مجتمع شیمیائی آبیک جلسه ای با حضور معاون مالی اداری، رئیس امور مالی ،رئیس امور اداری ،مسئول حراست ، رئیس گروه کارشناسی و دبیرکمیسیون معاملات مجتمع بمنظور بازگشائی پاکات استعلام بهاء امور خدماتی در بستر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (setadiran) در ...
اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان آبیک وخانه فرهنگ شهر زیاران به مناسبت بیست وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران مسابقه مجازی کتابخوانی برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
کرج - استاندار البرز گفت: ابرپروژه آزادراه چرمشهر - آبیک به سرعت در حال تکمیل است و امیدواریم قطعه یک و دو آن تا دهه فجر امسال زیر بار ترافیک برود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده قزوین، آبیک و البرز از بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو و فولاد در کمیسیون صنایع مجلس خبر داد و گفت: دلیل بررسی همزمان این 2 طرح در کمیسیون صنایع این است که فولاد مهمترین نهاده تولید خودروست و نقش اصلی را در تعیین قیمت تولید خودرو دارد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: بیش از 40 درصد آلودگی استان قزوین مربوط به واحدهای صنعتی است که در این میان صنایع کانی غیرفلزی و معادن آبیک بیشترین آلایندگی را دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
جانشین ستاد مقابله با کرونا استان قزوین گفت: تعهد اجرای ضوابط تعیین شده، مجوز آغاز فعالیت آرایشگاه ها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - چهار هزار میلیارد ریال در بخش کشاورزی شهرستان آبیک با هدف ایجاد مجموعه کشت و صنعت از سوی سرمایه گذار بخش خصوصی سرمایه گذاری می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۷    
قزوین- ایرنا- نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور کمک به رشد و بالندگی میهن اسلامی باید امکانات و زیرساخت های لازم برای پرورش نخبگان و استعدادها از سوی مدیران و دست اندرکاران فراهم شود.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۱    
با حضور حبیبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، قبادی معاون اقتصادی استاندار، احمدپور فرماندار شهرستان آبیک، مدیر کل سرمایه گذاری استان، مدیر سازمان جهاد کشاورزی استان، معاونین سیاسی و عمرانی فرماندار و بخشداران ...
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۶    
جلسه شورای حفاظت از منابع آب با ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در محل فرمانداری شهرستان آبیک برگزار شد.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۶    
مشاغل و اصناف پرخطر شهرستان پیرو تصمیمات ستاد کرونا استان از فردا به مدت یک ماه تعطیل می شوند.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۶    
با عنایت به قرار داشتن در فصل برداشت چقندر، غلامرضا اخلاقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار به همراه شیشه گرها بخشدار بخش بشاریات و کارشناسان فرمانداری و بخشداری از شرکت کارخانه قند یزبر بازدید کرد.