چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۰:۱۳Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

بورس نیوز (boursenews.ir)

بورس نیوز 29 اسفند 1393 بورس نیوز 27 اسفند 1394 بورس نیوز 28 اسفند 1395 بورس نیوز 15 مرداد 1396 بورس نیوز 29 اسفند 1397 بورس نیوز 29 اسفند 1398 بورس نیوز 30 اسفند 1399 بورس نیوز 29 اسفند 1400 بورس نیوز 31 فروردین 1401 بورس نیوز 31 اردیبهشت 1401 بورس نیوز 31 خرداد 1401 بورس نیوز 31 تیر 1401 بورس نیوز 31 مرداد 1401 بورس نیوز 31 شهریور 1401 بورس نیوز 1 مهر 1401 بورس نیوز 2 مهر 1401 بورس نیوز 4 مهر 1401 بورس نیوز 5 مهر 1401 بورس نیوز 6 مهر 1401 بورس نیوز 7 مهر 1401 بورس نیوز 8 مهر 1401 بورس نیوز 9 مهر 1401 بورس نیوز 10 مهر 1401 بورس نیوز 11 مهر 1401 بورس نیوز 12 مهر 1401 
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ورود نقدینگی و افزایش حجم معاملات، افزایش نرخ دلار و رشد قیمت کامودیتی ها در سطح جهانی سه عاملی هستند، که می توانند بازار سرمایه را برای رشد تحریک کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت:زمان بازدید و ارائه قیمت پیشنهادی برای متقاضیان شرکت در مزایده خودروهای سواری خارجی به مدت 2 روز (تا ساعت 24 روز پنج شنبه 14 مهرماه) تمدید شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
"تپسی" در 6 ماه نخست سال مالی منتهی به اسفندماه 1401 توانست تقریباً کل درآمدی که در سال مالی گذشته شناسایی کرده بود را پوشش دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان امور عشایر ایران گفت: در حال حاضر مجوز قرنطینه بیش از 400 هزار راس دام صادرگردیده که بعد از انجام مراحل دامپزشکی صادرات در روز های آینده انجام خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: لازم است آقای رئیس جمهور در اسرع وقت نسبت به معرفی فرد جدیدی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت اخذ رأی اعتماد، به مجلس معرفی کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: 800 هزار کارت سوخت مربوط به سال گذشته بوده که تا نیمه اول امسال تولید و در اختیار متقاضیان قرار دادیم ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: از مجموع تقاضا های ارسال شده به درگاه ملی در 6ماه گذشته 108 هزار مورد مجوز به شکل برخط و بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان و فعالان اقتصادی توسط دستگاه های مختلف صادر ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰۹ سایت دیگر  
بر اساس پیشنهاد دولت افزایش های جدید در صورت تصویب مجلس از اول شهریور 1401 اعمال خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: برای افزایش حقوق کارکنان دولت روش پلکانی در نظر گرفته شده که برای حداقل بگیران 20 درصد خواهد بود و با رویکرد عدالت در پرداخت ها به تناسب افزایش حقوق، این درصد ها تغییر می کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی از بهبود شرایط بازار پس از اجرای قانون تمرکز خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: قبلا گفته شده اگر بانک ها در زمینه وام ازدواج تخلفی داشته باشند حتما برخورد انضباطی خواهیم داشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز سه شنبه به 15میلیون و 300 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اگر فقط 15 میلیون تومان برای خرید گوشی هوشمند کنار گذاشتید و به دنبال بهترین گزینه در بازار هستید، بین برند هواوی و شیائومی کدام را انتخاب می کنید؟
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ذوب آهن اصفهان در شهریورماه سال جاری به رکورد درآمدزایی رسید و به بالاترین میزان درآمد طی 6 ماه گذشته رسید و تابستان را با عملکردی مثبت به پایان رساند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت با انتصاب زاهدی وفا در پست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موافقت نکرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۴۰ سایت دیگر  
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد را به علت اظهارات نسنجیده نسبت به مجلس، برکنار کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: رهبری معظم انقلاب اسلامی روز گذشته در سخنرانی شان تحلیل جامعی نسبت به حوادث اخیر ارائه فرموده و دلیل فتنه ها علیه کشور و انقلاب را مطرح کردند که برای همگان قابل درک بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ظرفیت ناوگان دریایی ما به بیش از 30 میلیون رسیده و بخش خصوصی هم تعدادی ناوگان تحت پرچم یا بدون پرچم در اختیار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: پیشنهاد رفع مشکل ارزی چند سال معطل صادرکنندگان فاقد ارز سال 1397 در قالب مصالحه ریالی از سوی کمیته اقدام ارزی ارائه و توسط کمیته موضوع ماده (2) شورای عالی هماهنگی اقتصادی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۳۹ سایت دیگر  
بهای معاملات نفت برنت با 0.6 درصد افزایش، به 89 دلار و 28 سنت در هر بشکه رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
داده های مؤسسات بین المللی نشان می دهد در 8ماهه منتهی به سپتامبر 2022 صادرات ایران در سطح کمتر از 900 هزار بشکه در روز بوده است. در سه ماهه اخیر صادرات نفت حدود 27 درصد بالاتر از 3 ماهه قبلی بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت:بنابر آخرین آمار از ابتدای فصل برداشت تاکنون 7 میلیون و 550 هزارتن گندم از کشاورزان خریداری شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 57 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی با متخلفان عدم رعایت نرخ سود بانکی از طریق هیات انتظامی بانک ها برخورد می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: نسبت تسهیلات غیرجاری (دولتی و غیردولتی) به کل تسهیلات اعطایی که در سال های اخیر کمتر از 10 درصد بود در پایان سال 1400 به 6.1 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون توسعه طرح های شرکت برق حرارتی گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته دومین واحد بخار نیروگاه زمستان امسال و سومین واحد آن نیز اردیبهشت ماه سال آینده وارد مدار تولید خواهد شد تا بدین ترتیب ظرفیت کل ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۷۰ سایت دیگر  
برخورد با جرایم مالیاتی کلیه اصناف یک مطالبه عمومی و شهروندی بوده و سازمان امور مالیاتی کشور با جدیت پیگیر مطالبات مردمی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو انجمن انبوه سازان گلستان گفت: قیمت اعلامی برای هر مترمربع در طرح ملی مسکن با واقعیت فاصله زیادی داشته و با توجه به تورم ماهیانه، کشف قیمت هم به سمت خطا پیش می رود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۵۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، زمان استفاده از بسته های اینترنت همراه پس از رفع محدودیت ها تمدید می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در حکمی مسعود رهنما را به عنوان عضو و رئیس هیئت عامل صندوق ملی مسکن منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو انجمن صنایع همگن نیرو محرکه گفت: مطالبات قطعه سازان از خودروسازان روند افزایشی دارد و اکنون به حدود 15 هزار میلیارد تومان رسیده و همین موضوع یکی از مشکلات صنعت قطعه سازی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی روسیه اعلام کرد که تولید ناخالص داخلی روسیه در نیمه دوم سال 2023 به سمت بهبودی ثابت می رود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بررسی صلاحیت و برنامه های محمدمهدی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستورکار جلسه امروز نمایندگان در جلسه علنی قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از سرمایه گذاری 20 میلیارد دلاری برای توسعه زیرساخت های ریلی، دریایی و هوایی کشور طی 3 تا 4 سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در استان تهران حدود 2.3 میلیون فقره چک با ارزشی بیش از 177 هزار میلیارد تومان مبادله شده که بیانگر صدرنشینی استان تهران در مبادله چک در سطح کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا با 4.2 درصد کاهش به 1696 دلار و 40 سنت رسید و بالاترین قیمت خود از 14 سپتامبر را با قیمت 1702 دلار و 39 سنت به ثبت رساند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
از بازار سهام خبر می رسد که هلدینگ های بزرگ برای اطمینان بخشی به سهامداران و جذابیت خرید سهام خود، اقدام به انتشار اوراق اختیار فروش تبعی خواهند کرد و به اعتقاد کارشناسان این اقدام به معنای رسیدن ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
تا ششم مهر به حدود 224 هزار نفر بالغ بر مبلغ 1048 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت گذاری فصل جدید خودرو ها در زمان حال تحت نظر ستاد تنظیم بازار کارخانه ای انجام می شود، تورم عمومی و هزینه تولید، دو عامل مؤثر در تعیین فرمول محاسبه قیمت خودرو به حساب می آیند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: هر شرکت خودروساز خود از طریق سایت های خود اقدام به فروش خواهد کرد. مجدد تاکید می شود که ایران خودرو نیز برای همین تعداد محصول باقی مانده در فرآیند قرعه کشی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۳۵   + ۷۲ سایت دیگر  
بانک سپه تا پایان شهریورماه سال جاری بیش از 46 هزار میلیارد ریال در قالب 117 هزار فقره تسهیلات خرد، در حوزه های ودیعه مسکن، ازدواج، فرزند آوری، وام بدون ضامن و قرض الحسنه خوداشتغالی پرداخت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: هم اکنون عملیات اجرایی بیش از یک میلیون و 500 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن شروع شده و اراضی بیش از یک میلیون و 500 هزار واحد دیگر نیز آماده بارگذاری است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: با هماهنگی با سازمان امور اداری و استخدامی و تامین زیرساخت های لازم آزمون معلمان فاقد شناسه استخدامی، 22 مهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بازار متشکل معاملات ارز ایران گفت: طی مدت 20 روز تعیین شده برای دریافت ارز اربعین، یک میلیون و 170 هزار نفر نسبت به دریافت ارز اربعین اقدام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز نسبت به روز های گذشته بدون تغییر است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: باید بتوانیم از تبصره 14 قانون بودجه کشور به کشاورزان یارانه کشت دهیم و برای اجرا به کمک مجلس شورای اسلامی نیاز داریم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین میزان ارزش بازار در صورت وضعیت پرتفوی شرکت های بورسی در اختصاص شرکت بهمن دیزل با 7 هزار میلیارد تومان و شرکت سرمایه گذاری بهمن با یک هزار و 652 میلیارد تومان بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: منابع ارزی مسدود شده جزء منابع بانک مرکزی است و در اختیار این بانک قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: صرفه جویی 10 هزار مگاوات برنامه های مدیریت مصرف از هم اکنون برای تابستان 1402 در دستور قرار گرفته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت:فردا آخرین مهلت بازدید متقاضیان و ثبت قیمت پیشنهادی برای شرکت در مزایده فوق العاده شماره 565 با عرضه 1040 خودرو به ارزش کارشناسی بالغ بر 2037 میلیارد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: از مردم تقاضا داریم که نسبت به ثبت نام، وارد کردن اطلاعات و تایید در سامانه املاک و اسکان هرچه سریع تر اقدام کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت: بر اساس تصمیم قبلی 15 مهرماه پایان مهلت قانونی درج کد رهگیری و شناسه روی کالاهاست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی کشور در اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان از تخصیص شماره اقتصادی جدید به فعالان اقتصادی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن گفت: در برنامه بنیاد مسکن است تا 3 هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن تحت مسئولیت بنیاد در شهر ها تا پایان امسال تکمیل و تحویل شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه اظهار کرد: ما به روند گفتگو ها پایبند هستیم تا روند به نتیجه مطلوب منتهی شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی فراجا از کشف 116 هزار میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در کشور و دستگیری 39 هزار متهم در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۵۹ سایت دیگر  
ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به منظور حمایت از تولید داخلی، مهلت تعیین شده برای واردات ماشین آلات و تجهیزات تولیدی را تمدید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
بانک اقتصاد نوین درآمدی ماهانه که در شهریورماه از بخش تسهیلات اعطایی کسب کرد، افزایش 4 درصدی را نسبت به مردادماه تجربه کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان خوزستان، از تهیه طرح تحقیق و تفحص از سازمان برنامه و بودجه در مجلس شورای اسلامی و قطعی شدن اجرای این طرح در خانه ملت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۱   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: 70 هزار میلیارد تومان اصل اوراق بدهی دولت گذشته را پرداخت کرده ایم و انتشار اوراق هم کاهش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گاهی اوقات جای تعجب دارد که مسئولین نوسانات را با هیجانات مرتبط می دانند و سعی بر توجیه آن دارند. تا زمانی که سیستم سفارش گذاری و بازیگران آن اصلاح نشوند وضعیت بازار سهام این چنین می ماند و تاریخی را ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون ارتقای کسب و کار های تجاری سازمان توسعه تجارت گفت: در 5 ماه نخست سال جاری، صادرات مان به آفریقا برابر کل صادرات انجام شده در سال گذشته بوده است،
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
روند افزایش قیمت کالا های اساسی در بازار های جهانی ادامه داشت و هر بوشل گندم با 12 دلار رشد قیمت همراه شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
تولید غلات ایران از 17٫9 میلیون تن در سال 2021 به 20٫3 میلیون تن در سال 2022 رسیده که حاکی از افزایش 2٫4 میلیون تنی تولید غلات ایران در این سال است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 2 دلار و 19 سنت معادل 2.57 درصد افزایش به 87 دلار و 33 سنت رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع آگاه امروز اعلام کردند که گروه اوپک پلاس قصد دارد در نشست آتی خود که 3 روز دیگر برگزار می شود عرضه نفت به بازار جهانی را بیش از یک میلیون بشکه در روز کاهش دهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
صادرات گاز ایران به ترکیه در روز های 2 تا 9 اکتبر برای انجام تعمیرات برنامه ریزی شده متوقف می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاملات بیمه پاسارگاد در نماد "بپاس" آنقدر خاص است که برای دومین روز پیاپی در مورد این نماد بنویسیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
منفی های تمام نشدنی بازار سهام بیشتر ریشه در محقق نشدن وعده ها و نگرانی ها دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بیمه دی در ششمین ماه از سال جاری رشد 28 میلیارد تومانی (19 درصدی) را نسبت به دوره مشابه سال گذشته از خود بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
با پذیرش 800 فروند شناور در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه در مجموع 23 میلیون تن کالای نفتی و غیرنفتی تخلیه و بارگیری شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت از واگذاری 5040 فقره محدوده اکتشافی، پروانه اکتشاف، گواهی کشف، پروانه بهره برداری و معادن متروکه در هفته جاری خبر داد
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
در پنج ماهه نخست امسال شاهد صادرات 175 میلیون دلاری لوازم خانگی بودیم. در حالی که در کل سال 99 این رقم 354 میلیون دلار و در سال گذشته این رقم 376 میلیون دلار بود و به نظر می رسد تا پایان سال جاری از ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: در راستای سیاست های مدیریت مصرف تا پایان شهریورماه 1000 میلیارد تومان پاداش خوش مصرفی به مشترکان صنعت برق داده شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
بهای هر اونس طلا با چهار درصد افزایش به 1665 دلار و 10 سنت رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان حج و زیارت اعلام کرد: فعلا سفر زائران ایرانی به دو شهر زیارتی کاظمین و سامرا متوقف است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی ابعاد مسئله اطلاعات، اخبار و محتوای خلاف واقع در فضای مجازی را بررسی و بر نیاز جدی نسبت به ورود مجلس از باب تقنین در این زمینه تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ها در این تاریخ ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
با صدور مجوز فعالیت صندوق تضمین اصل سرمایه کاریزما، سرانجام برای اولین بار اصل سرمایه در بورس تهران تضمین می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۳   + ۶۷ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه فروش و صادرات نفت خام، میعانات و فرآورده های نفتی بدون وقفه در حال انجام است، اظهار کرد: هم اکنون صادرات بدون هیچ گونه مشکلی جریان دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور سه شنبه برای دفاع از وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس حضور می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل کشور از اتمام پروژه چهارخطه شدن کریدور جاده ای شمال - جنوب با بهره برداری از 10 کیلومتر باقی مانده در محدوده بادرود به کاشان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
6 واحد نیروگاهی مجموعا ظرفیت 873 مگاوات تولید برق را بر عهده دارند و به مرحله سکنرون سازی با شبکه سراسری تولید برق کشور رسیده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
"وتجارت" توانست در شهریورماه تراز مثبت 41 درصدی را طی این دوره ماهانه به ثبت برساند، سود عملیاتی بانک تجارت طی این دوره ماهانه به مبلغ یک هزار و 369 میلیارد تومان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره راه آهن گفت: 5 قطار دیگر نیز از روسیه و از ایستگاه سولین کامز بارگیری شده و در مسیر ایران در حال سیر است که این موضوع نویدبخش ترانزیتی پیوسته برای کشورمان به حساب می آید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هوشمندسازی و فناوری های نوین شرکت توانیر گفت:طبق برنامه ریزی های صورت گرفته کنتور هوشمند برق برای 4،5 میلیون نفر مشترک برق در کشور نصب خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۳۴ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره انجمن قطعه سازان گفت: عرضه خودرو در بورس کالا، راهی است تا خودرو از کالای سرمایه ای به کالای مصرفی تبدیل شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۶۹ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:اکنون قیمت انواع روغن های خوراکی 10 درصد و روغن های صنف و صنعت 15 درصد کاهش یافته و اگر اتفاق جدیدی در بازار جهانی رخ ندهد ما شاهد کاهش مجدد قیمت های این محصول در بازار ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی با ارسال نامه با روسای جهاد کشاورزی برخی استان ها دستور تخلیه مرغداری های گوشتی داری مرغ 42 روزه داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۳    
قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران به 15میلیون و 250 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
خبر آزادی زندانیان ایرانی - آمریکایی و آزادسازی 7 میلیارد دلار منابع ارزی مسدود شده ایران در کره جنوبی در صدر اخبار خبرگزاری ها قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
شرکت انی ایتالیا اعلام کرد که روسیه گفته به خاطر عدم امکان انتقال گاز از خاک اتریش، صادرات گاز به ایتالیا متوقف شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۸   + ۶۱ سایت دیگر  
درصد تعداد و مبلغ چک های وصول شده در ماه گذشته به ترتیب معادل 90.7 درصد و 89.6 درصد بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
برپایه آمار های رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید خودرو سواری در این مدت با رشد یک درصدی به 449 هزار و 564 دستگاه رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بانک اقتصادنوین در شهریور ماه سال جاری موفق شد از محل خالص عملیات واسطه گری پولی یک هزار و 194 میلیارد ریال سود کسب کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش بانک مرکزی نشان می دهد که در شهریورماه متوسط قیمت خرید و فروش یک متر مربع زیربنای واحد مسکونی معامله شده از طریق بنگاه های معاملات ملکی شهر تهران 432 ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت صمت گفت: امروز اصلاح ماده واحده تبصره 7 قانون بودجه در صحن علنی مجلس مطرح می شود که بر اساس آن حقوق گمرکی واردات تجهیزات از 4 به یک درصد می رسد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
جلسه کمیته رسیدگی به طرح های جدید سرمایه گذاری وزارت نفت در بخش گاز، به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت نفت عراق اعلام کرد که این کشور در ماه سپتامبر 98.76 میلیون بشکه نفت فروخته و از محل این صادرات 8.77 میلیارد دلار درآمد داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۲۹ سایت دیگر  
مدرسه بانک اقتصادنوین در روستای نائب کندی از توابع شهرستان ماکو، در مراسمی با حضور دانش آموزان، معلمان اهالی روستا و جمعی از مسئولان استان آذربایجان غربی افتتاح شد.
مشاهده نتایج بیشتر...