جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۹:۱۱Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عزاداری»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا علیزاده از آزادگان سرافراز جنگ تحمیلی، در کتاب خاطرات خود با عنوان فرار از خود به بیان حال و هوا و واکنش اسرای ایرانی در برابر خبر رحلت جانسوز بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) پرداخت.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۲    
مرصاد نیوز: مردم ولایتمدار سرپل ذهاب در سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) در جوار بقعه متبرکه احمد ابن اسحاق (ره) به عزاداری و سوگواری پرداختند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ساماندهی ترحیم خوانان در آرامستان های خرم آباد به یک دردسر جدید برای شورای شهر و شهرداری این شهر تبدیل شده است چرا که برخی افراد عزادار مجبور به پرداخت رقم های میلیونی به ترحیم خوان ها هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۱    
در جامعه های مذهبی، طراحی های مذهبی مانند طراحی آگهی ترحیم و بنر محرم، نقش مهمی را در انتقال ارزش ها، مفاهیم دینی و عزاداری ها دارند. این طرح ها برای ایجاد حس تعظیم و احترام استفاده می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شرکت تدارکات مراسم عزاداری در ادینبورگ اسکاتلند، دست به طراحی تابوت هایی زد که احساس منفی درباره مرگ را کاهش دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم شاهین شهر در آستانه رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، با برپایی مراسم عزاداری بر استمرار حرکت در راه امام و شهدا تاکید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۵۰    
به مناسبت رحلت جانسوز بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و گرامیداشت شهدای پانزده خرداد، محفل انس با قرآن به همراه عزاداری با حضور علاقه مندان و عزاداران آن امام فقید در مسجد قمربنی هاشم(ع) شهرستان زابل برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۴۳    
برگزاری روضه خانگی در منازل سران عشایر عرب منطقه کوی علوی به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) به همت حوزه مقاومت بسیج 10 شهری ناحیه امام حسین ع اهواز برگزار شد
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
. همزمان با سی و چهارمین سال عروج ملکوتی امام راحل و قیام خونین 15 خرداد مردم ولایت مدار رامهرمز ، در جوار حرمین مطهر شهدای گمنام در حسینیه عاشقان ثارالله مراسم عزاداری برپا کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
از 11 تا 15 خرداد 1342 به مناسبت ایام عزاداری ماه محرم تظاهراتی در مشهد و قم و شیراز و تبریز و تهران روی داد که البته جنبه سیاسی داشت. به دنبال این تظاهرات، بعضی از علما و روحانیان قم و مشهد و شیراز و تبریز به تهران تبعید و بازداشت شدند. منبع: دانشجو
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۹    
همزمان با سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، امام خمینی(ره) مردم عزادار اسدآباد به سینه زنی پرداختند. به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی، مردم مرید امام(ره) در اسدآباد با حضور در دسته عزاداری به سوگ رحلت جانسوز او سینه زنی کردند. ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۳    
در سی و چهارمین سالروز رحلت بنیانگدار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مردم ولایت مدار اسفراین به دسته روی و عزاداری پرداختند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کمیلی گفت: جو حاکم بر اردوگاه بواسطه عزاداری آزادگان برای پیر و مرادشان آنقدر سنگین بود که بعثی ها تا اربعین رحلت امام خمینی (ره) پخش ترانه را تعطیل کردند!
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۰۵    
مراسم عزاداری سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و سالروز قیام 15 خرداد با حضور هیئت های عزاداری در شهرستان خلیل آباد با شکوه خاصی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۴۴    
به مناسب سالروز رحلت حضرت امام خمینی(ره) دسته عزاداری بسیجیان عاشقان روح الله با حضور در خیابان های همدان ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام راحل به عزاداری پرداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۲۵    
همدان_ مردم ولایتمدار همدان در سالروز رحلت امام خمینی (ره) به سوگ نشستند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۳:۱۳    
مردم لرستان در سالروز ارتحال امام خمینی(ره) در شهرهای مختلف به عزاداری و سوگواری پرداختند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان به مناسبت سالگرد امام راحل برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مردم لرستان در سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی به سوگ نشستند و عزاداری کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
آستارا- امام جمعه آستارا با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) در برابر انحراف و نفوذ هیچگاه سکوت نکرد، گفت: پیروی و پیگیری خط امام(ره) و رهبری یکی از راهکارهای مقابله با نفوذ است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم دارالمومنین همدان همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)، با راه اندازی دسته های عزاداری به سوگ نشستند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
هیئت عزاداری محله هدش ده بالا در سنتی همه ساله در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در مسجد روضه محمدیه عزاداری کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۹    
با شنیدن خبر ارتحال امام خمینی(ره)، قیامتی در اردوگاه برپا شد، دیگر از عزاداری پنهانی و بی سر و صدا رزمندگان خبری نبود، دسته های عزا را تشکیل دادیم و به سر و سینه می زدیم و بعثی ها تنها تماشایمان می کردند، عظمت امام آنچنان بود که حتی خبر رحلت ایشان بعثی ها را ترساند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۸    
همدان-به مناسبت سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) مراسم عزاداری همراه با دسته سینه زنی با حضور پرشور مردم ولایتمدار شهر بهار و مسئولین شهرستانی برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
هیئت رزمندگان اسلام ایلام در سالروز رحلت امام روح الله (ره) به سوگ عزا نشست و دسته عزاداری برگزار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پارس آباد - مردم شهرستان پارس آباد در سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران عزاداری کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۲۴    
کاروان مردم لرستان در سی و چهارمین مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در تهران عزاداری سنتی(ساز چمری) اجرا کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۵    
مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) امروز یکشنبه در مسجد حظیره یزد در کنار مرقد سومین شهید محراب آیت الله صدوقی برگزار شد. هیئت عزاداری محله هدش ده بالا و هیئت عزاداری روحانیون یزد نیز عزاداری کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۴    
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، پیش از ظهر امروز دسته روی عزاداری سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) با حضور مسؤولین و اقشار مردم انزلی از مقابل مسجد گلشن تا میدان امام خمینی (ره) برگزار شد، مردم ولایتمدار شهرستان بندرانزلی با برگزاری دسته ها و مراسم عزاداری ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم ستمدیده افغانستان که با پیروزی انقلاب اسلامی امیدی در دل هایشان روشن شده بود آن روز به سر و صورت زدند و در فراغ حضرت روح الله اشک ریختند. بسیاری از آن ها هیچ گاه امام را از نزدیک ندیده بودند، اما قلب هایشان عمیقا محبت ایشان را طلب می کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) در شهر و روستاهای شهرستان نهاوند برگزار شد. به گزارش عصر همدان ، نیمه خرداد که فرا می رسد عاشقان و دلدادگان امام امت در هر شهر و روستایی به یاد امام راحل مراسم عزاداری برگزار می کنند. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
همدان-مراسم عزاداری هیئت 14 خرداد بسیجیان شهرستان همدان به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف بسیج در دارالمومنین همدان برگزار شد.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری و بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) در جوار یادمان شهدای گمنام آق قلا برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه | عزاداری خیابانی به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور حجت الاسلام ناصری امام جمعه هادیشهر در این شهرستان برگزار شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - بمناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) مردم و مسئولان آستارا با راه اندازی دسته های عزاداری و حمل پرچم های سیاه در خیابان های این شهر سوگواری کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- همزمان با 14 خرداد سالگرد ارتحال امام راحل، حزن و اندوه و عزاداری اردبیلی ها در سوگ پیر جماران باشکوه و عظمت خاص انجام شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۳    
دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان امروز به مناسبت رحلت امام خمینی(ره) در زنجان برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۶    
در سی و چهارمین سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی، مردم جامانده از حضور در مراسم سالگرد ارتحال مرقد امام(ره) شهرهای مختلف استان اصفهان با سیاه پوش کردن شهرها، مجالس عزاداری برگزار و دروس مکتب امام خمینی(ره) را مرور کردند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۳    
در سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) جمع کثیری از شهروندان آستارایی در سوگ امام خوبی ها به عزاداری خیابانی پرداختند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مراسم عزاداری نیرو های مسلح استان اردبیل و اقشار مختلف مردم با حضور فرماندهان عالی رتبه استان، پیش از ظهر امروز و همزمان با سالروز رحلت امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در مسجد اعظم اردبیل برگزار شد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مردم استان سمنان در رثای پیرجماران، بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، همزمان با سالگرد ارتحال ایشان، به عزاداری و برگزاری مراسم مختلف پرداختند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۶    
حوزه/مردم شهرستان پلدشت در سوگ امام راحل به عزاداری خیابانی پرداختند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۰    
آرش جوهری: جمعی از مردم و مسئولان آستارا در سالروز ارتحال امام امت حضرت امام خمینی (ره)، با ترتیب دسته های عزاداری و حمل پرچم های سیاه، از مقابل سپاه تا مصلای نماز جمعه این شهر عزاداری کردند. مداحی و سینه زنی از بخش های دیگر این آئین بود. ...