سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۸:۱۳Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیجار»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/کردستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بیجار از دستگیری و شناسایی یک نفر شکارچی غیر مجاز کبوترهای چاهی در زیستگاههای شهرستان بیجار خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۹    
تیم های فوتبال شهدای گروس بیجار و خورشید مهر قروه دو نماینده کردستان در لیگ دسته سوم روز گذشته با یک بُرد و یک تساوی به کار خود در هفته یازدهم پایان دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر پنجمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه چراغ گفت:اختتامیه پنجمین جشنواره منطقه ای فیلم چراغ باحضور برگزیدگان درسینما آزادی بیجار برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۲۵    
ایسنا/کردستان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بیجار گفت: گرفتن سرعت آب، ذخیره کردن آب پشت سدها، نفوذ آب به سفره های زیرزمینی و به تبع آن پرآب شدن چاه ها و استفاده کشاورزان از آن، یکی از اهداف پروژه های آبخیزداری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار با اشاره به فعالیت 234 هیئت مذهبی در این شهرستان گفت: هیئت های مذهبی نقش تعیین کننده ای در انتقال معارف اسلامی دارند و به همین دلیل هیئات مذهبی مهمترین سرمایه فرهنگی جامعه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۱۱    
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار از کشف و معدوم سازی بیش از 11 تن انواع فرآورده های خام دامی فاسد در بیجارخبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شبکه دامپزشکی شهرستان بیجار از کشف و معدوم سازی بیش از 11 تن انواع فرآورده های خام دامی فاسد، غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته در شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: با تلاش،هوشیاری و احساس مسوولیت اکیپ های اداره کل دامپزشکی استان سه محموله مرغ زنده فاقد مجوز بهداشتی قرنطینه ای که به قصد انتقال به تهران حمل می شد در شهرستانهای قروه و بیجار توقیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مراسم کاشت نهال با حضور فرماندار، مسوولین شهرستان بیجار، سازمان های مردم نهاد، گروهی از ورزشکاران و همکاران اداره منابع طبیعی و شهرداری این شهر در پیرامون آرامستان باغ رضوان بیجار و به مناسبت هفته منابع طبیعی برگزار شد. (عکاس: سید محمد صابر سبحانی )
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان: از پیگیری و رفع مشکلات بناهای تاریخی در شهرستان بیجار به منظور مرمت و احیاء این آثار خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۶    
مازیار توکلی عضو روشندل شورای شهر بیجار که با بالاترین رأی وارد شورا شد، از همان روزهای ابتدایی، شورای شهر را وارد حاشیه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم بیجار در مجلس می گوید: بعضی از پیشنهادهای نمایندگان 10 درصد هم رأی نمی آورد. حتی بعضی از آنها سابقاً مطرح شده و رأی نیاورده؛ اما نمایندگان اصرار بر مطرح کردن آنها دارند. مطمئناً تصویب بودجه تا دو هفته دیگر هم به پایان نمی رسد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۲۹    
حوزه/ معاون تبلیغ مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: مبلغ دینی که آشنایی کامل با فضای مجازی، سواد رسانه ای و... داشته باشد بی شک کارنامه بسیار درخشانی در انجام رسالت دینی که به وی محول شده است، خواهد داشت، لذا از این روست که همواره به مبلغین دینی این موارد تذکر و یادآوری می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۱:۲۶    
سنندج(پانا) - همزمان با هفته تربیت اسلامی مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس نهاد مقدس امور تربیتی با حضور مدیر آموزش و پرورش، جمع کوچکی از مربیان و کارشناسان اداری در سالن اجتماعات سینما آزادی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی وپروتکلهای بهداشتی برگزار شد. ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم بیجار در مجلس ضمن انتقاد از پیشنهادات انبوه در جریان رسیدگی بودجه گفت: طولانی شدن روند بررسی بودجه ضمن افزایش خستگی نمایندگان، کیفیت رسیدگی را تحت تأثیر قرار می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۰    
نماینده بیجار گفت: اگر با این روند به پیشنهادهای بودجه ای رسیدگی شود، بررسی بودجه تا دو هفته دیگر هم به پایان نمی رسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۲    
ایسنا/کردستان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بیجار به طرح ملی کاداستر اشاره کرد و گفت: در چند سال گذشته حدود 50 درصد اراضی ملی بیجار سند دار بوده و قرار است تا اواخر بهار سال آینده تمامی اراضی ملی در شهرستان بیجار سند دار شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۸    
غدیر آریان مدیر اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بیجار گفت: در 11 ماهه گذشته 115 فقره پرونده به مساحت 89 هکتار از اراضی تخریب شده ملی شهرستان بیجار بر اساس اجرای احکام قضایی رفع تصرف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- تیم های فوتبال آوالان کامیاران و شهدای گروس بیجار در هفته دهم لیگ های دسته دوم و سوم باشگاه های کشور بازی را به حریفان واگذار کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۸    
ایسنا/کردستان معاون فرمانداری بیجار به مزایای دانش بنیان شدن شرکت ها اشاره کرد و گفت: بیشتر شرکت های ما در اتاق تاریک در حال دست و پا زدن هستند و از صادرات و فروش اطلاعی ندارند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با اشاره به اینکه توهین کننده به نام و اسم رسول اکرم (ص) بویی از اسلام و دیانت نبرده اند، گفت: کسانی که در این ماجرا علناً به نام و جایگاه رسول اکرم (ص) توهین کرده اند نه در قالب اهل سنت می توان آنها را قلمداد کرد نه تشیع.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۳    
علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای گفت: گرانی ارز که به تبع آن موجب تورم و گرانی افسار گسیخته در کشور شد تخلف محرز و نابخشودنی دولت است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۴    
اقتصاد ایران: بیجار- مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان کردستان گفت: تیم صبا نور بیجار با وجود پیروزی مقابل پیشتازان اکو خراسان رضوی از صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بازماند.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - کردستان- فرمانده انتظامی بیجاراز کشته شدن یک تن و مصدومیت 4 نفر بر اثر واژگونی خودرو پژو405 خبر داد.
برترین ها / هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: مجید آقازاده با 8 رای موافق به عنوان شهردار ارومیه انتخاب شد. جلسه صحن شورای اسلامی شهر ارومیه امروز 9 اسفند به ریاست حسین بخشایشی و با حضور اعضای شورا با دستور جلسه انتخاب شهردار ارومیه برگزار شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان - ابوذر شریف پور رئیس دادگستری شهرستان بیجار در استان کردستان اظهار داشت: خوشبختانه در 10 ماهه سال جاری از 84 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی این شهرستان رفع تصرف شد. وی ادامه داد: بدون شک با افرادی که به بیت المال دست درازی می کنند با قاطعیت برخورد می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۵    
همزمان با ایام خجسته سالروز میلاد مولی الموحدین حضرت علی(ع) جشن و کاروان شادی در بیجار برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - رقابت های والیبال قهرمانی نونهالان استان کردستان با حضور 10 تیم در 2 گروه و 2 مرحله شامل مرحله اول در بیجار و مریوان و مرحله نهایی در سنندج برگزار شد که عصر روز پنجشنبه پس رقابت های ضربدری در دیدار نهایی تیم هیات والیبال سنندج تیم مریوان را در خانه شکست داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۲:۱۴    
ایسنا/کردستان تیم فوتبال شهدای گروس بیجار موفق شد با یک گل خورشید مهر قروه را در استادیوم ورزشی 17 شهریور شکست دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - کاروان خودرویی به مناسب ولادت امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام و روز پدر توسط جوانان بیجاری در سطح شهر برگزار شد.(عکاس : سید محمد صابر سبحانی)
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۱    
جدال تیم شهدای گروس بیجار با خورشید مهر قروه با برد میزبان به پایان رسید.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۲    
امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: حضرت علی(ع) با درایت حکیمانه و روشنگری ریشه نحله های انحرافی را در عصر خودشان خشکاند.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها – سرنوشت پروژه زنجیره فولاد پس از گذشت 5 سال از مصوبه سفر جهانگیری به کردستان همچنان در گیر و دار اختلاف دولتمردان و نمایندگان مجلس در استان است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پژو در محور بیجار به دیواندره ، چهار مصدوم و یک کشته برجا گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با دو خانواده شهید و جانباز در شهرستان بیجار دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کاش به جای سفرهای تبلیغاتی معاونان رئیس جمهور به استان ها همچون کردستان کاری برای مردم انجام می شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۷    
حوزه/ معاون تبلیغ مدرسه سفیران هدایت بیجار گفت: برگزاری کلاس های سواد رسانه ای و آشنایی تخصصی با فضای مجازی می تواند برای طلاب و روحانیون بسیار مثمر ثمر باشد و از سوی دیگر به نظر می رسد برگزاری این کلاس ها برای طلاب یک امر واجب باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بیجار از پیگیری و رفع مشکلات بنای تاریخی امام زاده عقیل یاسوکند بیجار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام معاون اداره کل منابع طبیعی استان کردستان، امسال 900 هکتار در سطح استان در قالب طرح زراعت چوب در هفته منابع طبیعی نهال کاری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۲    
تیم های شهدای گروس بیجار و خورشید مهر قروه به عنوان نماینده استان در لیگ دسته سوم فوتبال کشور با یک بُرد و یک باخت به کار خود در هفته هشتم این مسابقات پایان دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان امام جمعه بیجار گفت: اختلاس هایی که اتفاق افتاده، کار افراد بی سواد نیست و فسادهای اقتصادی که در کشور اتفاق می افتد، کار تحصیل کرده های غیرمهذب است و لذا تربیت بر آموزش مقدم است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۴    
استیضاح شهردار بیجار برای دومین بار در طی دو ماه گذشته رای نیاورد و شهردار در سمت خود ابقا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰    
ایسنا/کردستان جلسه استیضاح شهردار بیجار برگزار شد که در پایان رای گیری، شهردار با چهار رای مخالف در سمت خود ابقا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بیجار- تیم شهدای گروس بیجار در جریان هفته هشتم لیگ دسته سوم با نتیجه دو بر یک حریف خود را شکست داد اما خورشید مهر قروه بازی را به حریف اشنویه ای واگذار کرد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کردستان از برگزاری پنجمین جشنواره منطقه ای فیلم چراغ به میزبانی شهرستان بیجار خبر داد. علی عباس داودنیا اظهار کرد: پنجمین جشنواره فیلم کوتاه چراغ در دو بخش فیلم و فیلم نامه به میزبانی شهرستان بیجار برگزار می شود. ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۲:۰۶    
طرح پایش سلامت و ویزیت خانواده شهدا و ایثارگران در منزل در شهرستان بیجار اجرا شد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس شبکه توزیع برق بیجار از خسارت 100 میلیون ریالی تندباد دو روز گذشته به تأسیسات شبکه برق بیجار خبر داد.