شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۰:۴۰Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیجار»

بسیج پرس   ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دفاع پرس از کردستان، سردار سرتیپ دوم داود غیاثی راد معاون فرهنگی امور رزمندگان غرب و شمال غرب کشور امروز در دیدار با خانواده شهید جعفر نظامپور در بیجار اظهار داشت: با توجه به هجمه های دشمن در بخش های مختلف از جمله در حوزه فرهنگ، نیاز است بسیجیان در کنار داشتن بصیرت ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر شهرهای بانه و بیجار در وضعیت فوق بحرانی کرونا قرار دارند و کنترل شیوع بیماری کووید 19 نیازمند اعمال محدویت های بیشتر است.
پانا   ۱۰ ساعت پیش    
سنندج(پانا)- با برداشت زعفران در دبیرستان شهید باهنر طرح خوداتکایی مدارس شبانه روزی اجرایی شد. به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بیجار در راستای اجرایی کردن طرح خوداتکایی مدارس شبانه روزی، به همت مدیر توانمند ...
پلیس   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها – کردستان –فرمانده انتظامی استان از کشف یک دستگاه خودروی تویوتا استیشن قاچاق به ارزش بیش از 14 میلیارد ریال در شهرستان بیجار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۷:۰۲    
سنندج - ایرنا - پرورش اسب در دیار کهن گروس از قدمت زیادی برخوردار است و یکی از اشتغال های پایدار و مشهور مردمان این دیار از گذشته های دور تاکنون محسوب می شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-امام جمعه شهرستان بیجار گفت: وحدت میان شیعه و سنی در جمهوری اسلامی الگویی برای جهان اسلام شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۰:۳۰    
خانوده شهید سلامت دکتر سیدکمال ابوترابی پاتولوژیست بیجاری مقیم تهران تجهیزات آزمایشگاهی به ارزش 20 میلیارد ریال به آزمایشگاه بیمارستان امام حسین(ع) محل تولد این شهید اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - خانوده شهید سلامت دکتر سیدکمال ابوترابی پاتولوژیست بیجاری مقیم تهران تجهیزات آزمایشگاهی به ارزش 20 میلیارد ریال به آزمایشگاه بیمارستان امام حسین(ع) محل تولد این شهید اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - خانوده شهید سلامت دکتر سیدکمال ابوترابی پاتولوژیست بیجاری مقیم تهران تجهیزات آزمایشگاهی به ارزش 20 میلیارد ریال به آزمایشگاه بیمارستان امام حسین(ع) محل تولد این شهید اهدا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان بیجار گفت: شرایط بحرانی کرونا در شهرستان بیشترین محدودیت تجهیزاتی را برای درمان بیماران به شبکه درمان وارد کرده که برای جبران این کمبودها نیازمند یاری خیرین سلامت هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی بیجار از کشف و توقیف یک دستگاه خودروی سواری خارجی قاچاق به ارزش 14 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۴    
سنندج - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی بیجار از آغاز برداشت سیب زمینی از 200 هکتار مزرعه زیر کشت این محصول در شهرستان خبر داد و گفت: برداشت سیب زمینی در بیجار یک ماه طول می کشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۰    
سنندج - ایرنا - وضعیت بحرانی شهرستان بیجار از لحاظ شیوع کرونا، تعطیلی 10 روزه توسط اصناف و بازاریان بیشتر از قبل رعایت شده امّا هنوز هستند مغازه های غیر ضرور که در برابر اخطارهای بازرسان بهداشت محیط و اداره صمت برای بستن واحد صنفی خود مقاومت می کنند. (عکس: سیدمحمدصابر سبحانی)
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۲۱    
سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار از اعمال محدودیت های بیشتر کرونایی با توجه به شرایط بحرانی این شهرستان خبر داد و گفت: محدودیت های جدیدی توسط ستاد کرونا اتخاذ و اجرابی می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۱۷    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) شهرستان بیجار گفت: تعدادی از طلاب گروه جهادی من القلوب مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام بیجار برای مشارکت در طرح جهادی برداشت زعفران خراسان اعزام شده اند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
گروه جامعه:رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 278 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.فرزین رضاعی اظهار کرد: در حال حاضر 731 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۳    
ایرنا - سنندج - تصاویر وضعیت بازار بانه بعد از تعطیلی و اعمال محدودیت های یک هفته ای ستاد مقابله با کرونا را نشان می دهد. با توجه به حاد بودن وضعیت بانه و بیجار از لحاظ شیوع کرونا، یک هفته تمام ادارات دولتی، بانک ها ...
ملیت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۰    
کلنگ احداث ساختمانی جهت بخش ICU در بیمارستان امام حسین(ع) در بیجار با همت خیر سلامت این شهرستان بر زمین زده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان و با حمایت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان، قرارداد نگارش فیلم نامه حماسه حضور 13 نوجوان بیجار در هشت سال دفاع مقدس منعقد شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان از حمل 198 تن کود اوره پتروشیمی رازی و مرودشت شیرازو پتروشیمی کرمانشاه به مقصد شهرستان بیجار خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - آبان از راه رسیده و برداشت سیب زمینی از مزارع زیر کشت در شهرستان بیجار آغار شده، بطور متوسط از هر هکتار زمین 50 تا 60 تن محصول برداشت می شود. (عکاس: سیدمحمدصابر سبحانی)
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس مرکز فوریت های پزشکی بیجار گفت: در تصادف رانندگی میان یک دستگاه کامیون با یک دستگاه سواری پراید یک نفر کشته و سه نفر هم مصدوم شدند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۴۱    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار با بیان این که عقلانیت به معنای محافظه کاری نیست، گفت: در اندیشه ی رهبر انقلاب اسلامی، اسلام با سه گانه ی عدالت ، عقلانیت و معنویت معنا می شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۸    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق(ع) بیجار با صدور بیانیه ای توهین بی شرمانه رییس جمهور فرانسه به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) و اسلام را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آبفا بیجار از تعویض 15 پمپ معیوب و جایگزینی آنها با پمپ های جدید خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تقویت آبرسانی روستایی و تقویت توان ایستگاههای پمپاژ انجام شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۷:۵۶    
بهمن مرادنیا گفت: به دلیل حاد بودن دو شهرستان بیجار و بانه از لحاظ گسترش ویروس کرونا، فعالیت ادارات و بخش های خصوصی این دو شهرستان تعطیل شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، دو شهرستان بیجار و بانه به دلیل شرایط حاد کرونا و بالا بودن میزان بستری ها در بیمارستان های این شهرستان ها به مدت یک هفته تعطیل شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - استاندار کردستان از تعطیلی یک هفته ای طلا فروشی ها، بنگاه های املاک و ماشین استان و تعطیلی 2 هفته ای ادارات شهرستان های بانه و بیجار خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان استاندار کردستان در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به تعطیلی یک هفته ای در شهرستان های بانه و بیجار اعلام کرد که از سه شنبه نمایشگاه های اتومبیل، طلا فروشی ها و بنگاه های معاملات ملکی به مدت دو هفته در سراسر استان کردستان تعطیل خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: با توجه به حاد بودن وضعیت بانه و بیجار از لحاظ شیوع کرونا، از فردا به مدت یک هفته تمام ادارات دولتی، بانک ها، دستگاه های خدماتی و شرکت های بخش خصوصی در این شهرستان ها تعطیل است.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کردستان از تعطیلی یک هفتەای شهرستان های بانە و بیجار بە دلیل شیوع بیماری کرونا و در جهت کنترل این بیماری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان بیجار از فعال شدن سومین بخش مراقبت ویژه کرونا خبر داد و گفت: با ورود شهرستان به وضعیت بحرانی و افزایش مبتلایان، روزهای سختی، پیش رو خواهیم داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۶    
سنندج - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیجار از آمادگی 110 گروه جهادی بسیجیان این شهرستان برای کمک و همیاری شبکه بهداشت و درمان در مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: بسیجیان از ابتدای شیوع ویروس در کشور، در خط مقدم این مبارزه حضور دارند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اگر به مقدار زیاد ترشی را درست کنید تا سالی دیگر ترشی خواهید داشت. ترشی ها اسم های مختلف دارند و با توجه به ذائقه خود می توانید ترشی را تند، نمکی یا شیرین کنید. معمولا ترشی به سمت طعم تند می رود. از ترشی های معروف ترشی بندری، ترشی لیته، ترشی بادمجان، ترشی هفت بیجار و ترشی مخلوط است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۸    
سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار با اشاره به قرار گرفتن این شهرستان در مرحله بحرانی از لحاظ شیوع کرونا از عموم مردم درخواست کرد توصیه ها و پروتکل های ابلاغی وزارت بهداشت را جدی بگیرند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۶    
سیدمجید سیدمومنی مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان در دومین روز از سفر خود به استان کردستان با حضور در شهر حسن آباد یاسوکند از توابع شهرستان بیجار را به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به بهره برداری رساند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان گفت: با تامین اعتبار مورد نیاز پروژه پل چنگیز قلعه بیجار تا پایان آبان امسال به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس ستاد بحران شهرستان بیجار گفت: بامداد امروز در چهار روستای این شهرستان 207 هکتار از باغات و مراتع طعمه حریق شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۶    
سنندج - ایرنا - فصل پاییز از راه رسید و جنب و جوش بانوان بیجاری در بازارچه های میوه و تره بار، خبر از آغاز فصلی می دهد که تولید محصولات غذایی کاملا سالم، بدون مواد نگهدارنده و ارگانیک خانگی از جمله ترشیجات در اولویت است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۸    
علی اکبر ورمقانی گفت: برگزاری هرگونه تجمعات فرهنگی و ورزشی در شهرستان بیجار تا عبور از وضعیت قرمز کرونا ممنوع است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۹    
سنندج - ایرنا - فرماندار بیجار از تعطیلی اماکن عمومی پر خطر و باشگاه های ورزشی این شهرستان با مصوبه ستاد کرونا خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان از حمل 158 تن کود اوره به مقصد انبار کارگزاران شهرستان بیجار از مبادی بندر امام و مرودشت شیراز وپتروشیمی عسلویه خبر داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷    
علیرضا زندیان نماینده مردم شهرستان های بیجار و حسن آباد یاسوکند در مجلس شورای اسلامی در جلسه شرکت توسعه و عمران شهرستان بیجار گفت: سرمایه های سرگردان در جامعه را می توان با کار تعاونی و شیوه تعاونگری به حوزه تولید و اشتغال برگرداند
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۱    
فرماندار بیجار در جلسه شرکت تعاونی توسعه و عمران گفت: قانون تعاون یکی از کاملترین، کارآمدترین و مترقی ترین قوانین تدوین شده کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان بیجار با بیان اینکه زدن ماسک عامل مهمی در کاهش شیوع کرونا است، گفت: مردم انتظار داشتند در تابستان بیماری کرونا ریشه کن شود به همین دلیل ماسک زدن و رعایت پروتکل های بهداشتی را فراموش کردند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کَُردپرس، در متن ابلاغ یادشده آمده است: احتراماً با توجه به سوابق علمی و تجربیات ارزنده به موجب این ابلاغ حضرتعالی با حفظ سمت به عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان بیجار منصوب می شوید. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان از حمل 148 تن کود اوره به مقصد انبار کارگزاران شهرستان بیجاراز مبادی کرمانشاه - مرودشت شیراز و پتروشیمی رازی و پردیس خبر داد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۹    
حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه امام صادق(ع) بیجار در یادداشتی به جایگاه و اهمیت وقف در اسلام پرداخته است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان از حمل 10 تن کود سوپر فسفات تریپل به مقصد انبار کارگزار شهرستان بیجار از مبداء انبار سازمانی استان خبر داد. ...