دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۴۲May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموستا»

بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه دهگلان گفت: اصلاح نظام پرداخت یارانه ها شمشیر برنده ای است که دست رانتخواران را از اقتصاد کشور قطع خواهد کرد.
صمت   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیسی با جمعی از علما و روحانیون اهل سنت دیدار و گفت وگو کرد. در این نشست مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت زاهدان، ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه اهل سنت پاوه، حجت الاسلام والمسلمین کاظم لطیفیان مسئول دبیرخانه شورای برنامه ریزی اهل سنت، مولوی نذیر احمد سلامی عضو مجلس خبرگان رهبری ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۶    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: دستگاه قضا در کنار رافت اسلامی، برخورد قاطع با اراذل و اوباش و متجاوزان به حقوق مردم را در دستور کار خود قرار داده است که این امر سهم بزرگی در کاهش تخلفات دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه سنندج با قدردانی از تلاش های رئیس دستگاه قضا گفت: شیوه مدیریتی و بازدیدهای میدانی حجت الاسلام اژه ای باعث امید، امنیت و رضایتمندی مردم جامعه شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۲    
امام جمعه سنندج گفت: رئیس دستگاه قضا کمر همت به خدمت خلق بسته اند و هدف وی ایجاد امنیت و آرامش هرچه بیشتر برای جامعه است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۱    
ماموستا سیدحسن قصریان امام جمعه منطقه صالح آباد شهرستان سقز گفت: قوام، طلب استغفار و خوف قبولی طاعت از نشانه های قبولی عبادات است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ماموستا رحمن غریبی، محقق، پژوهشگر و معاون فرهنگی هنری مساجد کردستان یادداشتی با عنوان مناقب حضرت علی (رض) در میان بزرگان اهل سنت نگاشت.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۶:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سُنّت زاهدان، ماموستا ملاقادر قادری امام جمعه اهل سُنّت پاوه، حجت الاسلام والمسلمین کاظم لطیفیان مسوول دبیرخانه شورای برنامه ریزی اهل سُنّت، مولوی نذیر احمد سلامی عضو مجلس خبرگان رهبری ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۳    
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه اصلاح ارز ترجیحی مبارزه با رانت است، عنوان کرد: بحث گرانی اقلام یک مشکل جهانی بوده و فقط مخصوص ملت ایران اسلامی نیست لذا از مردم این انتظار می رود که به شایعات هدفمند در فضای رسانه ای صورت می گیرد ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۴    
ماموستا جمال کریمی با بیان اینکه هدف طرح هدفمندی یارانه ها جلوگیری از مافیای ثروت و قدرت است، خاطر نشان کرد: از شعارهای اصلی دولت کنونی ظلم ستیزی و رونق دادن به معیشت مردم است، لذا این مردم به دولت اعتماد کرده و دارند و منتظر هستند به این شعار جامعه عمل بپوشاند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: ماموستا مامد کلشی نژاد گفت: خرید مازاد و بیش از اندازه برای احتکار امری ناپسند و ناصواب است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا قادری گفت: عصری که امروز در آن زندگی می کنیم به نوعی عصر آشفتگی فکری، اعتقادی و فرهنگی انسان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا رستمی گفت: هدف از اجرای طرح هدفمندی یارانه ها کمک به معیشت نیازمندان و مبارزه با رانت و رانت خواری است و انتظار داریم تولیدکنندگان نیز در این زمینه همکاری لازم را داشته و از تخلف و احتکار و گران فروشی اجتناب کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۶    
حوزه/امام جمعه سنندج گفت: انتظار مردم از دولت این است که با مفسدین اقتصادی و محتکرین به شدت برخورد شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ماموستا رستمی گفت: مقابله با احتکار و قاچاق از مطالبات جدی ما از دولت است و از دستگاه های متولی انتظار داریم در این زمینه کوتاهی نکنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲    
حوزه/امام جمعه موقت سنندج گفت: بازاریان باید به عنوان بخشی از جامعه در حل و رفع مشکلات اقتصادی مردم کوشا باشند؛ انتظار همه ما این است که همسو با دولت و مردم در ایجاد آرامش در جامعه تلاش کنند.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – طبق گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل، حسن بابایی معاون رییس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در ادامه سفر استانی خود به کردستان در دیدار با ماموستا فایق رستمی امام جمعە شهر سنندج اظهار کرد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حاج ماموستا قادری در دیدار جمعی از علماء و روحانیون اهل سنت با رییس جمهور بر حل مشکلات مناطق مرزی را مورد تأکید کرد و گفت: سر و سامان دادن به وضعیت مرزها بخصوص موضوع کولبری بصورت جدی مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی در مراسم بزرگداشت مقام والای استاد که با حضور اساتید مدعو و اعضای هیئت علمی شیعه و اهل سنت این دانشگاه در سالن شهید ماموستا شیخ الاسلام برگزار شد، با اشاره به این که شهید مطهری متفکر بزرگ اسلامی معاصر است، بر الگوگیری دانشگاه مذاهب اسلامی ...
زریان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سرویس موکریان _ پوستر نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی ناله شکینه در مراسمی پرشکوه در موزه مفاخر بوکان رونمایی شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: بعد از خانواده این مدرسه است که فرزندان ما با آن آشنا هستند و انس می گیرند، بنابراین باید این فضا، فضایی معنویی، پاک و بانشاط باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا فخری گفت: اتحاد و همدلی نیاز امروز مسلمانان و عامل رشد، ترقی و پیشرفت همه جانبه کشور های اسلامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زمانی که عوامل ضدانقلاب برای ایجاد تفرقه و آشوب از سوی بیگانگان در نقاط مختلف کردستان سر برآوردند ملا عبدالحمید با سخنرانی و خطابه هایش به افشای هویت آنان پرداخت و مردم را از چاه فریب آنان برحذر داشت...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
همسر شهید ماموستا بزرگ امید می گوید: در ملاقاتی که با ماموستا در زمان اسارت ضدانقلاب داشتم، می گفت: "به خاطر آزادی از بند و زنجیر ضدانقلاب، هیچگاه از راه خود برنمی گردم".
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۵    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: بسیجیان در عرصه سازندگی با حضور در بسیاری از مناطق محروم کشور به ویژه استان کردستان، جایگاه اصیل انقلابی و روحیه جهادی خویش را نشان داده است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۶    
ماموستا عبدالسلام محمدی گفت: همه افراد ارزشی و انقلابی برای اسقرار، حمایت و تبلیغ دولت کنونی زحمات فراوانی را متحمل شدند و در این راه مدام توسط برخی افراد داخلی و خارجی ترور شخصیتی شدند، لذا از دولت انقلابی وارزشی آقای رئیسی انتظار حرکت قاطعانه در رفع مشکلات اقتصادی ...
توسعه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۱    
ماموستا ملاقادر قادری در خطبه های این هفته نمازجمعه پاوه افزود : ما پست و مقام نمی خواهیم ولی مردم از ما توقع دارند؛ متأسفانه دارند کارها را به افرادی واگذار می کنند که توان ادارۀ منزل خود را هم ندارند ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
ماموستا رستمی گفت: پروردگار قبل از هر چیزی در قرآن، خود را معلم و آموزش دهنده توصیف کرده است، بنابراین حفظ جایگاه معلمان بر همه اقشار جامعه ضروری است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا حسامی گفت: پایه و اساس توسعه هر جامعه ای آموزش و پرورش آن است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۳    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: در این روزها شاهد ترور و کشتار مسلمانان در برخی از کشورها هستیم که این کاری به دور از انسانیت و دین است و اسلام که به عنوان دینی رحمانی شناخته می شود با هر گونه خشونت و خونریزی به شدت مخالف است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۳    
حوزه/ امام جمعه شهرستان بانه گفت: امروز عده ای فرصت طلب و سودجو بازار را با کارهای غیرقانونی، غیرانسانی و غیرشرعی به تلاطم بکاشند و به نوعی با آبروی نظام بازی کنند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/امام جمعه سنندج گفت: تنوع اقوام و مذاهب در کشور بسیار بالاست و بی شک این تنوع خود پیش نیازهایی برای خود دارد، بنابراین لازم است اولین اولویت، در انجام کارهای فرهنگی و رسانه ای نگاه وحدت آفرین در کشور باشد.
امام جمعه پیرانشهر رژیم صهیونیستی پایبند هیچ کدام از قوانین بین المللی نمی باشد ماموستا مصطفی محمودی اظهار داشت: با وجود این همه قانون شکنی و ظلم و زور به مردم فلسطین ...
امام جمعه اهل سنت شاهین دژ به همدیگر بغض و کینه نداشته باشید و حسادت نکنید ماموستا سید خالد رسول زاده اظهار داشت: خداوند فرموده که خودتان را از حسادت دور نگه دارید که حسادت باعث می شود که اعمال صالح و حسنه تان از بین برود همانطور که آتش چوب را می سوزاند و از بین می برد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۸:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در اولین برنامه سفر خود به استان کردستان با حضور در بهشت محمدی سنندج به مقام والای شهدای دفاع مقدس ادای احترام کرد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، همزمان با چهارمین روز از هفته بزرگداشت مقام معلم که به نام معلم ...
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۰:۲۱    
ماموستا "پژمان شیری" عنوان کرد: بدیهی است که تقریب به معنای دست شستن از ارزش های مذهبی نیست و هیچ یک از علمای اسلام چنین برداشتی از تقریب ارائه نکرده اند؛ بلکه همواره بر اصول ثابت ارزش های دینی و مذهبی تاکید داشته اند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
ماموستا رستمی با بیان اینکه اختلاف رویت ماه شوال در کشورهای اسلامی و اعلام روز عید فطر، نشان دهنده وجود اختلاف بین مسلمانان نیست گفت: نباید به صرف اعلام حلول ماه شوال در دیگر کشورهای اسلامی، خودسرانه اقدام به برگزاری نماز عید فطر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - کرمانشاه - نماز عید سعید فطر روز سه شنبه با حضور باشکوه مسلمانان اهل سنت در مسجد جامع امام شافعی (رض) شهر کرمانشاه به امامت ماموستا عبدالرحمن مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه اقامه شد. (عکاس: بهمن زارعی)
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۱    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: برای جلوگیری از هرگونه تفرقه و دودستگی و نیز سوءاستفاده دشمنان همه در بحث رویت ماه باید تابع نظرات ستاد استهلال باشیم.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی با بیان اینکه عید فطر روز بشارت و فراخوان گسترش رحمت الهی بر مومنان است؛ عنوان کرد: از حضرت احدیت که تنها صاحب جود و جبروت است، برای تمامی مسلمانان جهان وحدت ،صلح، سلامت و بخشش الهی و برای ایران اسلامی خاصتا مردم شریف و دیندار کردستان آرامش، امنیت روزافزون وسربلندی طلب می نمایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای افتای استان کردستان روئیت هلال ماه شوال را ملاک اعلام عید فطر دانست و گفت: دیروز ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب با تجهیزات مدرن هلال ماه را رویت نکردند لذا نمی توان عید فطر را اعلام کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه مریوان گفت: با وجود اینکه شیعه و سنی در یک مسیر به سمت معنویات در حرکت هستند به عینه می بینیم که جریانات ملحد و دین ستیز با حمایت دشمنان اسلام به دنبال ایجاد انحراف در این مسیر هستند، لذا می طلبد که برادران اهل سنت و تشیع این شیطنت ها را به خوبی بشناسند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گفت: دانشگاه مذاهب اسلامی باید خانه نخبگان علمی مذاهب اسلامی و از جمله اهل سنت باشد و از ظرفیت ایشان استفاده حداکثری شود. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۲    
ماموستا قادری، گفت: این روزهای انتهایی ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای تجدیدنظر است چون خیرات ماه مبارک رمضان 70 برابر ماه های دیگر است.
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا دکتر کریمی؛ مشاور رئیس جمهور در امور قوام و اقلیت های دینی و مذهبی به مناسبت روز معلم پیام تبریک صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا کلشی نژاد تأکید کرد: حکام عرب اگر فکر می کنند با عادی سازی روابط، می توانند به ابقای خود تحقق بخشند کور خوانده اند! همین رژیم صهیونیستی بلای جان آنها خواهد شد و برای آنها از هیچ دشمنی دریغ نخواهد کرد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا مُلا سید محمدی گفت: علما و روحانیون در تعالی اسلام و آرمان های انقلاب اسلامی مجاهدت های فراوانی داشتند و شهدای روحانی مرتبه بالاتری دارند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۰:۱۵    
ماموستا عبدالسلام محمدی عنوان کرد: کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی هردو در مسیر خدمت و حمایت از اقشار کم درآمد وآسیب دیده حرکت می کنند، لذا از مردم متدین این شهرستان خواستاریم که زکات و تبرعات خود را به این دو نهاد رسمی و موسسات خدمتی و مردم نهاد تحویل دهند.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا خدایی گفت: روز قدس نماد اتحاد و همدلی مسلمانان در حمایت از فلسطین است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان در دیدار با خانواده شهید ماموستا برهان عالی، وی را از شهدای شاخص و عالم و روحانی بلندمرتبه و دارای خدمات ارزنده توصیف کرد.