دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۲۴Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموستا»

رسا   ۵ ساعت پیش    
کرمانشاه ماموستا شیخی گفت: ملت ایران هم در بُعد ملی و هم مذهبی از پیشینه تاریخی برخوردارند، لذا برخی از رفتارهای هنجارشکن برای هیچ یک از مردم قابل قبول نیست.
حوزه   ۷ ساعت پیش    
حوزه/ امام جمعه مریوان گفت:مردم مریوان علیرغم کمبودها و مشکلات پای انقلاب و نظام ثابت قدم بوده و هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۵    
ماموستا جلال مرادی گفت: هر روحانی در هر روستا و یا منطقه ای که بود یک مدیر پشتیبانی از دفاع مقدس در تشویق مردم برای کمک مالی و تهیه امکانات مورد نیاز برای رزمندگان بود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا رستمی ضمن تسلیت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اظهار کرد: قیام کربلا سرلوحه آزادگی،حریت، شجاعت، ایثار، وحدت است و همه ما را به این راه دعوت می کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۳    
ماموستا امین راستی عالم برجسته اهل سنت سنندج گفت: زیارت انسان های بزرگ، قبور و زیارت امام حسین(ع) و ائمه اطهار مطابق حدیث رسول الله(ص) جائز است و راهپیمایی بزرگ اربعین مغایرتی با مبانی اهل سنت ندارد چراکه امام حسین تمام هستی ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا اقبال بهمنی با بیان اینکه امروز اقتدار کنونی در عرصه های مختلف بین المللی بخشی از دستاوردهای دفاع مقدس است گفت: دفاع ایران اسلامی در هشت سال جنگ نابرابر با رژیم بعث یک دفاع مقدس بود چون اولاً کشور ما مورد تجاوز قرار گرفت و ما فقط از خود دفاع کردیم ثانیاً ظرفیت های که شناخته شده نبود به ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه دفاع مقدس سبب خود باوری و اعتماد به توان داخلی شد؛ اظهار داشت: دفاع مقدس بعنوان یک ارزش و میراث لازم است به نسلهای جدید به بهترین شیوه انتقال داده شود .
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۲    
ماموستا فرجی گفت: امروز باید جوانان و نسل آینده را با وقایع دوران انقلاب و دفاع مقدس که سرشار از الگوهای ناب اسلامی است، آشنا کنیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۳    
ماموستا سید احسن حسینی امام جمعه موقت سنندج گفت: مردم مرزدار و همیشه در صحنه استان کردستان همواره حامی اقتدار، عزت و امنیت در طول تاریخ انقلاب بوده و همواره ثابت کرده اند که اجازه نمی دهند امنیت و آرامش آنها مورد تعدی وابستگان به استکبار قرار بگیرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : خبرنگار ؛ ماموستا ملا احمد فخری در خطبه های نماز جمعه جوانرود با یادآوری رشادتها و دلاوری های رزمندگان اسلام افزود : دفاع مقدس اوج عزت و اقتدار ایران اسلامی در برابر دشمنان نظام و انقلاب بود. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : خبرنگار ؛ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه در این مراسم گفت : ماموستا دکتر محمدعزیز حسامی از چهره های خوشنام ، متدین و علمی ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: دولت سیزدهم تمام همت و قوت خود را برای از بین بردن گرانی و مشکلات اقتصادی در کشور بسیج نموده است و امیدواریم که در این زمینه موفق باشد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا سید احسن حسینی صمن تبریک هفته دفاع مقدس به همه عاشقان مکتب امام حسین (ع) و سربازان ولایت اظهار داشت: امیدواریم با توجه به همراهی و اتحاد سه قوه در کشور هر چه زودتر شاهد رفع مشکلات در ایران اسلامی و تحقق اقتصاد پایدار باشیم.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا محمدامین راستی گفت: نظام جمهوری اسلامی در مناطق اهل سنت کشور تا به امروز در عمران و آبادانی آن کوتاهی نکرده است و همواره سعی و تلاش بر این بوده است که اختلاف مذهبی در میان ملت عزیزمان بوجود نیاید و این نشان سعی و تلاش مسئولان نظام در راستای رفع ظلم و ستم و اجرای عدالت است.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۹:۲۹    
ماموستا جلال مرادی گفت: دفاع مقدس یکی از حساس ترین مقاطع بعد از شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرصتی برای تحکیم و صیانت از ایران اسلامی بود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۲    
کردستان ماموستا رستمی گفت: دشمن بهترین و کاربردی ترین راه برای جلوگیری از وحدت در جهان اسلام را تشکیل گروهک های تروریستی می داند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۳    
سنندج/ معاونین مرکز خدمات حوزه های علمیه استان کردستان با حضور در شهرستان مریوان با ماموستا فتحی پور، از معمرین این شهرستان، دیدار کردند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۸    
ماموستا جمال کریمی گفت: حضور آگاهانه و با بصیرت مراجع عظام و روحانیت در کنار آحاد ملت و جبهه های جنگ شور آفرین بود و مردم برایشان ثابت شد که روحانیت در پرورش فکری ملت نقش اساسی و مهمی دارند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۹    
ماموستا جلال مرادی با بیان اینکه صدای اسلام خواهی در پنج قاره جهان در سال های دفاع مقدس به برکت خون شهدای مظلوم ما شنیده شد؛ گفت: ما در هشت سال دفاع مقدس جهان انسانیت را در برابر اقیانوسی از معارف الهی ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۴    
ماموستا هاشم نوری گفت: زمانی که دشمن متجاوز با نیت به زانو درآوردن حاکمیت اسلامی به کشور اسلامی ایران حمله کرد وحدت ملی و اسلامی در کشور نمود بیشتری پیدا کرد و رزمنده های اهل سنت و تشیع همچون دو برادر و مانند دو بازو در کنار همدیگر در برابر دشمن ایستادگی کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ ماموستا مُلا احمد فخری روز چهارشنبه در دیدار با بسیجیان و کارکنان سپاه ناحیه جوانرود افزود: دفاع مقدس نه تنها یک جنگِ پایان یافته بلکه الگویی تمام عیار از همدلی و گرد هم آمدن یک ملت حول هدف و آرمان مشترک و کوشش بی پایان برای رسیدن به آن است؛ الگویی [...]
امام جمعه سردشت دفاع از منافع ملی هدف مشترک شیعه و سنی در جنگ تحمیلی بود ماموستا واوی با اشاره به وحدت و انسجامی که در جنگ هشت ساله در کشورمان به وجود آمد گفت: در این راستا، فارغ از هر دین و مذهب و قومی ...
امام جمعه اشنویه افزایش وحدت و همبستگی در دفاع مقدس باعث ایجاد تقریب مذاهب شد ماموستا سید مصطفی خاتمی اظهار داشت: در جنگ تحمیلی اتحاد، وحدت و همبستگی در بین اقوام افزایش یافت و بی شک همین خود باعث تقریب مذاهب شد.
امام جمعه اهل سنت ارومیه رشادت های بدون چشم داشت وبی وقه جوانان ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس بود ماموستا کلشی نژاد اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت گران بهایی است برای بازشناخت حماسه عظیمی که با ایثار و فداکاری فرزندان قهرمان وبا اخلاص این مرز و بوم افسانه شکست ناپذیری قدرت های سلطه گر را باطل ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۴    
ماموستا مصطفی شیرزادی گفت: باید ارزش های دفاع مقدس به نسل های جوان که این دوران را ندیده اند منتقل گردد همانطوریکه اصحاب رسول خدا (ص) که درس های قرآن و یا اتفاقات غزوه های اسلام با کفار را برای فرزندان و جوانان خود نقل می کردند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۵    
در عکسنوشت زیر به زندگی شهید ماموستا سید محمد شیخ الاسلامی، معروف به ماموستا شیخ الاسلام (نماینده مردم استان کردستان و استاد دانشگاه) میپردازیم.
با صدور پیامی؛ دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت درگذشت حاج ماموستا سهرابی را تسلیت گفت حجت الاسلام والمسلمین لطفیان دبیر شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت درگذشت حاج ماموستا قادر سهرابی از علمای برجسته اهل سنت استان آذربایجان غربی ...
امام جمعه موقت شاهین دژ قرآن عالیترین تعبیر مفاهیم زندگی است ماموستا حسین محمدکیا اظهار داشت: قبل از دین اسلام در ادیان قبل از اسلام خداوند کتابهایی را برای راهنمای انسان بواسطه پیامبران فرستاده بود که در برابر قرآن مانند کتاب اول ابتدای بودند ولی قرآن کاملترین کتاب خداوند است و خواندن قرآن در ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۹    
محسن مسچی معاون امور ایران و مشاور عالی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پیامی درگذشت ماموستا ملا قادر سهرابی را تسلیت گفت.
مدیر مرکز اسلامی استان آذربایجان غربی ماموستا سهرابی روحانی خدوم، انقلابی و تقریبی بود حجت الاسلام فعال آذر اظهار داشت: مقاومت و تلاش خستگی ناپذیر این روحانی مبارز در مسیر خدمت به اسلام و انقلاب و ترویج معارف دینی به ویژه اتحاد و همدلی امت اسلامی برجسته و نمایان بود.
روابط عمومی مرکز اسلامی آذربایجان غربی “حاج ماموستا قادر سهرابی” بیش از سه دهه در کسوت امامت جمعه مهاباد بودند مرکز اسلامی مهاباد ، بیش از سه دهه حضور ماموستا سهرابی در کسوت امامت جمعه منشا خیرات و برکات و وحدت برای مردم مؤمن و خداجوی استان آذربایجان غربی به ویژه مردم شریف مهاباد بود.
امام جمعه سردشت معیشت مردم سردشت بیشتر وابسته به کشاورزی است ماموستا محمد واوی اظهار داشت: معیشت مردم بیشتر وابسته به کشاورزی است دو محصول این شهر یکی سماق و دومی انگور سیاه که به یک برند تبدیل شده اند که از مسئولین شهرمیخواهیم به این محصولات به عنوان یک فرصت شغلی نگاه کنند.
مدیر مدرسه صلاح الدین ایوبی پیرانشهر حضور حجت الاسلام لطفیان نشان از حمایت نظام جمهوری اسلامی ایران از مدارس اهل سنت دارد ماموستا عمر شریفی اظهار داشت: خدا را شاکریم که در کشوری هستیم که با رهنمود ها و توصیه های مقام معظم رهبری ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/امام جمعه شهرستان بانه گفت: یکی از مهمترین و اصلی ترین درسی که باید طلاب دینی در مدارس بیاموزند، وحدت است، زیرا امروز جهان اسلام بیشتر از هر زمان دیگری نیازمند انسجام است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۸    
ماموستا رمضانی، گفت: طرح بهره برداری از موقوفات سردرختی منطقه پاوه و اورامانات با هدف بهره برداری از درختان گردو اجرا شد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین سیدموسی موسوی قائم مقام مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پی درگذشت ماموستا ملا قادر سهرابی پیام تسلیت صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: مرحوم ماموستا سهرابی در سالیان متمادی در اوج اختلافات منطقه ای توانست در مهابادی که افراد بسیاری قصد ایجاد منازعات داشتند با اشرافیت کاملی که بر منطقه و مردم داشت آنجا را مدیریت کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: ماموستا سهرابی، امام جمعه سابق مهاباد دارفانی را وداع گفت.
به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی؛ محمدمهدی شهریاری روز یکشنبه در این پیام ضمن ابراز تاثر و تالم از درگذشت عالم پارسا مرحوم ماموستا ملاقادر سهرابی، امام جمعه سابق مهاباد، نوشت: این روحانی وارسته ...
جانشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه شهید ماموستا شیخ الاسلام مصداق عینی شهید منادی وحدت بود جانشین دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه: شهید ماموستا شیخ الاسلام مصداق عینی شهید منادی وحدت بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کرمانشاه، این هفته نیز نماز جمعه اهل سنت در شهرستان های مختلف کرمانشاه با حضور مومنین برگزار شد. خلاصه ای از بیانات ائمه جمعه اهل سنت استان به شرح زیر است : ماموستا مرادی: کارکرد اصلی مسجد حل مشکلات مردم است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، ماموستا فایق رستمی در خطبه های نماز جمعه سنندج اظهار داشت: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای تامین واکسن کرونا به کار گرفته و در چند هفته اخیر چندین میلیون دُز واکسن کرونا وارد کشور شده است. وی اضافه کرد: مردم هم باید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و استفاده [...]
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام امامی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دلیل شرایط قرمز مقابله با بیماری کووید- 19، سلامت شهروندان در اولویت قرار دارد از این رو نماز جمعه این هفته نیز همچون هفته های گذشته برگزار نخواهد شد ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا: امام جمعه پاوه با بیان اینکه امروز به دین، قرآن و مسجد مسلمانان اهانت می شود گفت: ضرورت دارد مسلمانان دفاع کنند تا مانند ابوسفیان که در جنگ احد به نفع بت ها شعار می دادند در عصر حاضر بر ما پیروز و غالب نشوند و ضد ارزش ها را در جامعه اسلامی ترویج کنند. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی با بیان اینکه مسئولین باید با الگو پذیری از پیامبر اسلام (ص) باید رفتاری قرآنی و اسلامی داشته باشند؛ عنوان کرد: مسئولی شایسته است که به مردم خدمت بی منت داشته باشد و این جایگاه و شخصیت مسئولین به خاطر مردم است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۳    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: دولت سیزدهم نگاه بسیار ویژه ای به سلامت دارد و نمونه آن را می توان وارد کردن چندین میلیون واکس کرونا عنوان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا کلشی نژاد گفت: حماسه ماندگار دفاع مقدس و ثمره خون های پاک هزاران شهید دشمنان را از فکر تهاجم به کشور بازداشته است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا جمال کریمی امام جمعه موقت بانه گفت: رضا خان در استبداد، فرهنگ ستیزی، دین ستیزی، نوکری اجانب، خیانت به کشور، ستمگری، خدمت به استعمار، چپاول اموال مردم درصدر منفورترین حکومت تاریخ ایران قرار دارد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۱    
ماموستا مصطفی شیرزادی امام جمعه مریوان گفت: ایران توسط خاندان پهلوی پاتوقی برای کشورهای بیگانه و استعمارگر شده بود و مردم هیچ نقشی در آینده کشور خود نداشتند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۰    
ماموستا امین راستی عالم برجسته اهل سنت کردستان با بیان اینکه خاندان فراری پهلوی از پدر گرفته تا پسر باید تا ابد فراری باشند گفت: محمدرضا شاه مخلوع با گرفتار شدن در چنگ بیماری مردم گریزی و مردم ستیزی ...