دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۳:۵۶Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموستا»

رسا   ۱ ساعت پیش    
کرمانشاه ماموستا محمودی گفت: برای رهایی ملت فلسطین و غزه از جنایات رژیم صهیونیستی هرگز نباید به وعده و وعیدهای ابرقدرت های جهانی و اروپایی ها و آمریکایی ها دل خوش کرد.
تقریب   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ماموستا اقبال بهمنی با بیان اینکه سپاه پاسداران بالنده و مقتدر در مسیر ترسیم شده خود در حال حرکت است؛ عنوان کرد: بی شک هدف از تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن و کوشش در راه تحقق آرمان های الهی و گسترش حاکمیت قانون خدا می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۰    
در این همایش از خانواده های مرحوم ماموستا حسن زیرک و عبدالله قادر زاده مشهور به قاله مره از هنرمندان برجسته و به نام بوکانی هم قدردانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۰    
با محوریت تجلیل از مقام و جایگاه هنرمند پرآوازه کشور، منطقه و کردستان ماموستا حسن زیرک همایش تجلیل از مفاخر موسیقی نواحی و اقوام ایرانی در بوکان برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا قادری گفت: قرآن کریم قوم یهود را دشمن ترین قوم علیه اهل ایمان و مسلمانان معرفی و از آنان به عنوان مزاحمین علیه رسولان الهی یاد کرده است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۲:۱۸    
نماز جمعه اهل سنت سرپل ذهاب به امامت ماموستا ملارشید ثنایی؛ امام جمعه این شهرستان اقامه شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه عملیات وعده صادق هیمنه پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی را درهم شکست؛ عنوان کرد: بعد از قریب به هفتاد سال عملیات وعده صادق اولین حمله و دفاع یک کشور اسلامی از خود در مقابل اسرائیل غاصب است که جای افتخار و مباهات دارد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مردم، روحانیون و مسئولان شهرستان پاوه در حمایت از سیلی محکم سپاه پاسداران به رژیم اشغالگر قدس پس از نماز جمعه این هفته تجمع کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس کرمانشاه _ آئین نکوداشت استاد فقید آواز و سیاچمانه هورامان ماموستا جمیل احمدی با حضور فرهنگ دوستان در شهر نوسود برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه شهرستان بانه گفت: تا زمانی که وحدت به معنای واقعی در بین کشورهای اسلامی محقق نشود، نباید انتظار داشت که صهیونیست ها از قتل و کشتار در این کشور اسلامی دست بردارند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، گفت: با عملیات وعده صادق ابهت پوشالی اسرائیل غاصب، به دست سربازان نظام اسلامی شکسته شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۳    
نماز جمعه این هفته میرآباد به امامت ماموستا ملامحمدیوسفی؛ امام جمعه این شهر برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۷    
حوزه/ ماموستا حسینی گفت: ایران اسلامی نشان داده است که هرگز حالت هجومی نگرفته و نداشته است و همیشه به دنبال دفاع از داشته ها و خاک خویش می باشد بنابراین برای رسیدن به این مهم توان دفاعی خود را افزایش داده است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا حسینی گفت: اقدام ارزشمند سپاه ابهت رژیم غاصب اسراییل را در هم شکست و اقتدار را برای ایران به ارمغان آورد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سالروز شهادت سردار سرافراز شهید حجازی در سپاه ناحیه پاوه با سخنرانی ماموستا ملا قادر قادری و فرماندهی سپاه ناحیه پاوه برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۰    
حوزه/ ماموستا محمد صالح حاجی هاشم آبادفامام جمعه اهل سنت شهرستان پیرانشهر گفت: عملیات وعده صادق مایه مباهات برای همه مسلمانان بود. امروز جمهوری اسلامی بر دنیا نشان داد که دوران بزن و در رو تمام شده است و اگر اشتباهی از آن سر بزند باید جزای عمل اش را بپردازد ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۷    
حوزه/ ماموستا سنار تمر نژاد، امام جمعه اهل سنت شهرستان نقده گفت: عملیات وعده صادق دفاع مشروع از منافع ملی بود و خداوند را شاکریم که در راستای دفاع از مردم مظلوم غزه قدم برمیداریم.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۴    
حوزه/ ماموستا مامد کلشی نژاد، امام جمعه اهل سنت شهرستان ارومیه گفت: رژیم صهیونستی خود را مزدور منطقه می دانست لکن با عملیات وعده صادق هیمنه پوشالی این رژیم غاصب توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درهم کوبیده شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۸    
حوزه/ ماموستا عبدالسلام امامی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و امام جمعه اهل سنت مهاباد گفت: عملیات وعده صادق مایه عزت و مباهات برای ما ایرانیان و همه مسلمانان و آزادی خواهان جهان است ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۷    
ماموستا عبدالرحمن محمد پور مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت ارومیه گفت:حتی دشمنان نظام اسلامی اعتراف کردند که انتظار چنین حمله ای را نداشتند و کل دنیا با حیرت به عظمت و قدرت وعده صادق خیره شدند و بی شک عملیات وعده صادق قلب رژیم صهیونستی را لرزاند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - ماموستا محمد محمودی امام جمعه شهر اهل سنت نشین روانسر در شمال غربی استان کرمانشاه با حمایت از عملیات وعده صادق نیروهای مسلح علیه رژیم اسرائیل از صهیونیستها به عنوان دشمن دیرینه اسلام یاد کرد و گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - ماموستا عبدالرحمان مرادی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با قدردانی از پاسخ سربازان به اقدامات جنایت بار صهیونیست ها، گفت: بت شکنان نظام مقتدر اسلامی بت ساختگی رژیم صهیونیستی را درهم شکستند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ماموستا سید محمد محمدی امام جمعه جوانرود گفت: عملیات وعده صادق علیه همه استکبار جهانی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۴۰    
کرمانشاه- ماموستا ملامحمد محمودی امام جمعه اهل سنت روانسر در خصوص حمله به رژیم صهیونیستی گفت: انتقام سخت از رژیم جنایتکار صهیونیستی ضروری است.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا ملاحسین عینی گفت: پاسخ مقتدرانه سپاه پاسداران به رژیم صهیونیستی یک حرکت تاریخی و سیلی قاطع ای بود به رژیم جنایتکار اسرائیل غاصب که قلب همه را خوشحال کرد، تبریک می گوییم این پیروزی را.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۸    
ماموستا ملامحمد محمدی؛ امام جمعه شهرستان روانسر گفت: موشک باران اهداف معینی در سرزمین های اشغالی در عملیات وعده صادق توسط سپاه پاسداران را به ملت ایران تبریک عرض می کنیم.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۲    
ماموستا عبدالمطلب ابراهیمی گفت: بسیاری فکر می کردند که هیچ دولتی توان رویاروی را با رژیم غاصب اسرائیل ندارد اما به حمدالله هیمنیه پوشالی این رژیم توسط مجاهدان جمهوری اسلامی ایران شکسته شد.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۷    
ماموستا عبدالقادر کُردی، امام جمعه نالوس اشنویه با بیان اینکه حمله مستقیم جمهوری اسلامی ایران به رژیم اسرائیل بر اساس حقوق بین الملل حق مسلم ایران بود، گفت: این حمله گسترده هیمنه پوشالی اسرائیل را در هم شکست و امیدها را در دل مردم زنده کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی طی بیانیه ای اعلام کرد: امروز شاهد تنبیه کردن ظالم یهودی هستیم که هیچ قید و بندی نداشته وهرآنچه خط قرمز شرع و انسانیت است از زمان تولد نامشروعش تابه بحال در حق اسلام و مسلمین مظلوم فلسطین خصوصاً ملت مقتدرغزه بوده وهستیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا مامد کلشی نژاد گفت: لازمه تحقق یافتن امنیت ملی همراهی مردم است به طوری که شب گذشته توانستیم سیلی محکمی به دشمن ایران و بشریت بزنیم.
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷    
ماموستا طاهر کله باشی امام جمعه مسجد پیرمگرون سلیمانبه فتوای ماموستا قردە داغی درباره وضعیت معیشت مردم اقلیم کردستان نشان از بی خبری او از شرایط مردم دانست.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۴:۳۳    
نماز جمعه میرآباد به امامت ماموستا ملامحمد یوسفی امام جمعه این شهر اقامه شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۲:۲۲    
نماز جمعه پاوه به امامت ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه این شهرستان اقامه شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۲    
نماز جمعه مردم اهل سنت سرپل ذهاب به امامت ماموستا ملارشید ثنایی؛ امام جمعه اهل سنت این شهرستان اقامه شد.
توسعه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۲    
حاج ماموستا ملاقادر قادری در خطبه های این هفته نماز تصریح کرد: ما به عنوان مرزنشین و دلسوز ایران که درد بیشتری از مردم شهرهای مرکزی داریم، از مسئولان جمهوری اسلامی توقع داریم مستقیم درگیر نشوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا ملا عباس احمدی گفت: خشونت و ترور عملی ضدانسانی و اسلامی و به شدت محکوم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۲۷    
ماموستا امام جمعه موقت پیرانشهر برلزوم انس بیشتر با قرآن و اهتمام والدین به تربیت دینی فرزندان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_ نماز جمعه مسجد جامع سنندج با حضور پرشور نمازگزاران این شهر به امامت ماموستا فایق رستمی امام جمعه این شهر اقامه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه سنندج با انتقاد شدید از بی توجهی مسئولان به مساجد به ویژه مسجد جامع این شهر که بنای تاریخی و روزگاری محل تحصیل صدها نفر طلبه و ماموستا بوده است، گفت: مشخص نیست درآمد موقوفات شهر سنندج در کجا هزینه می شود.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۱:۳۲    
مراسم اقامه نماز عید فطر در مسجد جامع نوسود به امامت ماموستاملا حسین عینی؛ امام جمعه نوسود و با حضور پر شور مردم این شهر برگزار شد، همچنین بعد از نماز، با صرف غذای تهیه شده توسط خیرین و به همت عوامل اجرایی موسسه خیریه امام شافعی و جوانان نوسود، از نمازگزاران پذیرایی به عمل آمد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۲    
ماموستا اقبال بهمنی عنوان کرد: عید سعید فطر عید بازگشت به فطرت پاک انسانی، خالص شدن روح و جسم و پیروزی نفس در جهاد اکبر است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۰    
ماموستا امامی، امام جمعه مهاباد به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر پیام تبریک صادر کرد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
نماز عید سعید فطر مردم اهل سنت شهرستان سرپل ذهاب امروز به امامت ماموستا ملارشید ثنایی در مسجد قادر الحسینی برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به شکرانه یک ماه بندگی و عبادت پروردگار در ماه پر برکت رمضان، امروز مردم متدین پاوه با حضوری باشکوه در مسجد قبای این شهر، نماز عید سعید فطر را به امامت ماموستا ملا قادر قادری؛ امام جمعه این شهرستان اقامه کردند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۲    
حوزه/ امام جمعه شهرستان سنندج گفت: امروز مسلمانان باید در برابر جنایات رژیم جعلی صهیونیسم متحد شوند و با تمام توان از مردم غزه دفاع نمایند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ماموستا رستمی اذعان داشت: مردم از گرانی دارو گله مندند تا کی نباید این مشکل برطرف شود؟ بیماران با مشکل مواجه اند.
ادیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس خبری ردنا ( ادیان نیوز )، ماموستا ایل بیگی به خبرنگاران اعلام کرد: هلال ماه شوال قابل رؤیت نبود و به هیچ وجه در هیچ جای جهان اسلام امروز عید فطر نیست. وی افزود: رؤیت هلال فرداشب در صورت مساعد بودن شرایط جوی با چشم غیر مسلح نیز امکانپذیر است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: براساس توافق اعضای شورای روحانیت و افتاء اهل سنت کرمانشاه در خصوص تعیین حد نصاب زکات فطر و فدیه امسال (1403) مقدار زکات فطر برای هر نفر حداقل 50 هزار تومان و مقدار فدیه هم 30 هزار تومان تعیین شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مراسم شب خاطره ماموستا سید محمد شیخ الاسلام از علمای برجسته استان کردستان همزمان با سالگرد شهادت وی دوشنبه شب با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان در پردیس سینمایی بهمن سنندج برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: همزمان با سالگرد شهادت این شهید والا مقام در 26 شهریور ماه از کتاب مجموعه سخنرانی ها و فتاوای این شهید معزز که توسط دکتر اسماعیل احمدی گردآوری شده است رونمایی خواهد شد.