دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۲۰Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموستا»

رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا محمودی گفت: جمهوری اسلامی با وجود برخی چالش ها و موانع، در بی نظیرترین وضعیت و موقعیت اقتدار در مقابل جبهه استکبار و صهیونیسم به سر می برد.
ماموستا ملاقادر قادری: آتش زدن قرآن کریم توهین به بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان است عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت و امام جمعه شهرستان پاوه گفت ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۱    
ماموستا عبدالسلام محمدی عنوان کرد: اهانت ها به قرآن کریم نشانه شکست دشمنان در برابر این کتاب آسمانی است، لذا سوزاندن قرآن هیچ ضرری به اسلام و مسلمان وارد نمی کند زیرا قرآن در ذهن ها و سینه ها محفوظ و برنامه و قانون اهل توحید و یکتا پرستی است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۱    
نماز جمعه این هفته پاوه علیرغم بارش برف و برودت هوا با حضور مردم متدین و مومن این شهرستان در محل مسجد جامع این شهر به امامت ماموستا ملاقادر قادری اقامه شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی عنوان کرد: جهان اسلام ضمن حفظ اتحاد، وحدت و یکپارچگی خود، نسبت به این اهانت بی شرمانه به قرآن، یکصدا به پا خیزند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا جلال مرادی عنوان کرد: دهه فجر برگ زرین دیگری را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین انداز کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۵    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: اروپایی ها از روی خشم اقدام به تحریم و تروریستی خواندن سپاه پاسداران کرده اند، در حالی که سپاه به عنوان یکی از ارکان اصلی این نظام شناخته می شود و در همه حال حامی و حافظ انقلاب اسلامی بوده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۹    
حوزه/ امام جمعه شهرستان بانه گفت: اهانت به قرآن را باید توهین به مبانی دینی تمامی آیین های آسمانی دانست، توهینی که به قرآن شد می تواند زمینه ای برای عادی شدن هتک حرمت داشته های همه ادیان الهی شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۵۵    
ماموستا عباس محمدی عنوان کرد: اکراد ایران و عراق درک کرده اند که سپاه حامی مظلومان است و اقدام مغرضانه اتحادیه اروپا را شکست دشمنان اسلام و ایران می دانند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جام جم آنلاین-کردستان- اسماعیل زارعی کوشا در همایش علما و روحانیون اهل سنت استان کردستان، ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن، گفت:بنا به روایت های گوناگون اهل سنت و تشیع حضرت فاطمه(س)برترین زنان عالم بود و از جانب رسول خدا بسیار مورد تکریم قرار می گرفت و این بانوی بزرگوار الگویی بی همتا برای ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه مریوان با بیان اینکه جهان اسلام در بُعد رسانه کم کاری های بسیاری داشته است، گفت: سیاست های کشورهای متخاصم به ما این مهم را یاد داده است که بهترین دفاع حمله است، پس باید امروز پیش از اینکه داشته ها و اعتقادمان مورد هجمه دشمن قرار بگیرد ...
عکس: دیدار و تکریم نماینده مکرم ولی فقیه در استان کردستان با علمای اهل سنت شهرستان کامیاران نماینده ولی فقیه در استان کردستان در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مبنی بر تکریم علمای اهل سنت در نماز جمعه شهرستان کامیاران به امام جماعت ماموستا سید محسن حسینی حضور پیدا ...
عکس: نماز جمعه شهرستان کامیاران/عکس با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان و مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور نماز جمعه شهرستان کامیاران به امامت ماموستا سید محسن حسینی برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا جلال مرادی با بیان اینکه سپاه یک نهاد مردمی و از مردم و برای مردم است، عنوان کرد: تروریسم کسی است که در مسائل داخلی کشورها دخیل باشد، مظهر آن آمریکای جهانخوار و اسرائیل غاصب اند و در این 43سال به کرات مابه رؤیة العین دیدیم لذا اقدام نابخردانه اتحادیه اروپا در تروریستی خواندن سپاه را محکوم ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۱:۵۶    
نماز جمعه شهر پاوه با حضور پرشور مردم متدین این شهرستان و به امامت ماموستا ملاقادر قادری برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام محمدی با بیان اینکه مسلمان واقعی سبب ایجاد فتنه و خوشحالی کفار و مشرکان نمی شود؛ عنوان کرد: مملکت و انقلاب ما با تقدیم هزاران جوان گلگون کفن حفظ شده است و هم اکنون نیز مدیران ما باید پای عمل، اخلاص و خدمت به مردم باشند.
هزار ماسوله   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه این هفته به امام حاج ماموستا ملا قادر قادری برگزار و در ادامه گزارش تصویری از حضور مردم مومن پاوه انتشار داده می شود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: نباید اینگونه پنداشت که دولت به تنهایی می تواند زمینه از بین رفتن مشکلات در کشور را مهیا کند، بلکه مردم هم برای برون رفت از این وضعیت باید با دولت تعامل داشته باشند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۴    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: سواد رسانه ای در این زمانه یک ضرورت است که طلاب باید آن را به خوبی یاد بگیرند تا در مقابل هجمه هایی که توسط دشمن اسلام ایجاد می شود، به خوبی دفاع کنند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی نقش عالمان دینی استان کردستان را به عنوان طلایه داران سنگر عبودیت، دعوت کنندگان مردم به وحدت، اخوت و برادری دانست و افزود: این فداکاران با بصیرت و مجاهدان، همواره خنثی کننده توطئه های دشمنان بوده و هستند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۵    
امام جمعه موقت بانه ماموستا کریمی گفت: عزت کنونی ملت ایران در سایه ایستادگی در مقابل استکبار جهانی به دست آمده است، و در این مسیر ملت ایران از قرآن و سنت پیامبر (ص)و ائمه اطهار (ع) تبعیت می کنیم،
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه بانه گفت: جوانان با هزار امید وارد مراکز عالی می شوند به امید اینکه آینده خود را بسازند ولی بعضا کم کاری های برخی از مسئولان زمینه سرخوردگی آنان را فراهم می آورد، لذا این دسته از مسئولان برکنار شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۵    
صبح امروز ماموستا ملا قادرقادری امام جمعه شهرستان پاوه و تنی چند از علمای اورامانات با آیت الله علماء دیدار و گفتگو کردند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در حکمی از سوی حجت الاسلام و المسلمین حسن منتظری؛ ماموستا ملامحمد محمودی، بعنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکزاسلامی استان کرمانشاە، منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ماموستا ملاقادرقادری امام جمعه شهرستان پاوه و تنی چند از علمای اورامانات با آیت الله علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
صحرایی گفت: علما در خط مقدم جهاد تبیین هستند و به عنوان نمونه ماموستا مُلا قادری قادری امام جمعه پاوه اکنون در مسیر انجام یک جهاد جدی هستند که از توان بسیاری خارج است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعۀ شهرستان پاوه، متفکری عمل گرا، عمل گرایی عالم، عالمی مجاهد، مجاهدی سیاستمدار و البته تبیین گر. کسی که سالیان متمادی مرکز ثقل وحدت و مردم داری در منطقه اورامانات بوده است
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا جلال مرادی عنوان کرد: مقام معظم رهبری رهبر عموم ملت ایران است و مشروعیت رهبری دینی در متون اهل سنت حجت را بر مخالفین تمام می کند، لذا با ضرس قاطع و براهین ساطع اقدام نابخردانه نشریه ی فرانسوی در توهین به این عالم عامل و رهبر فاضل را محکوم می نمائیم .
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام محمدی عنوان کرد: کشور فرانسه به عنوان یک کشور دین ستیز در سالیان متمادی با اقدامات معاندانه از قبیل قرآن سوزی، هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم و کاریکاتور های موهن و اخیرا هم نسبت به شخصیت مقام معظم رهبری (دام عزه) توهین وبی ادبی نموده ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۹:۴۸    
ماموستا فایق رستمی با محکوم کردن اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به مراجع عظام گفت: دمکراسی و تمدن به معنای اهانت نیست، دین اسلام به هیچ کس توهین و اهانت نکرده است بلکه دین احترام به بشریت است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام امامی درخطبه های نماز جمعه مهاباد هرگونه توهین به مقدسات و مراجع دینی مسلمانان را به شدت محکوم کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۱    
حوزه/ امام جمعه شهرستان سنندج گفت: حضرت فاطمه (س) برای تمام زنان عالم نمونه نجابت، پاکی و اخلاق مداری است و باید سیره این بزرگ بانوی اسلام برای همه زنان الگو باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا رستمی با محکوم کردن نشریه فرانسوی شارلی ابدو گفت: آنچه در این نشریه در راستای هتک حرمت به ارزش های اسلامی و مرجعیت دینی بیان شده را به شدت محکوم می کنیم و خواهان شدیدترین برخوردها با گرداندگان این نشریه هستیم.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه موقت سنندج گفت: حضرت فاطمه (س)، بانویی که لحظه لحظه زندگی ایشان برای زن مسلمان و حتی دیگر زنان عالم درس زندگی، وفاداری و انسانیت است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۶    
حوزه/ امام جمعه شهرستان بانه گفت: دشمنان با طرح شبهات پیچیده می خواهند که قدرت پاسخگویی مراکز دینی و حوزه های علمیه را به چالش بکشانند.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
همه باید بدانند که مسئله فتنه و فتنه گری هرگز یک مسئله مذهبی نیست و نظام جمهوری اسلامی همانطور که فتنه گری امثال منتظری و موسوی را تحمل نکرد؛ طبعا فتنه گری آن ماموستا و این مولوی و ... را نیز تحمل نخواهد کرد. و مجددا تأکید می شود که مسئله، فتنه گری است نه مذهب!
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: بسیاری از نشریات در جهان غرب به بهانه آزادی بیان به مقدسات ادیان الهی به ویژه آیین مقدس اسلام و ساحت رسول خدا(ص) و دیگر بزرگان دین توهین می کنند که این نشان دهنده استیصال آنان در برابر بزرگی اسلام است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا شیخی،گفت: توهین به اسلام و رسول خدا (ص) هرگز نمی تواند خللی در این آیین ایجاد کند اسلام از چنان استواری و استحکامی برخوردار است که هیچ قدرتی نمی تواند آن را مورد هجمه قرار دهد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
در مراسم تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان سقز از زحمات چندین ساله ماموستا سیدحسین حسینی تقدیر بعمل آمد، و ماموستا محمودابن الخیاط به عنوان امام جمعه جدید این شهر منصوب شد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۵:۴۶    
در حکمی از سوی سرپرست مرکز اسلامی استان کرمانشاه؛ ماموستا جنید کرمی ؛ بعنوان امام جمعه جدید بخش شاهو، از توابع شهرستان روانسر منصوب شد.
توسعه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۲:۴۱    
ماموستا ملافادر قادری امام جمعه پاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه تصریح کرد :دو روز پیش امام جمعۀ محترم مهاباد مهمان ما بود به ایشان گفتم چرا شما در مهاباد مرگ بر پاوه گفتید؟ گفت: آن هایی که این کار را کردند، می گفتند: پاوه شهری مهم و در این انقلاب موردتوجه بوده است؛ ولی ساکت است.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۳:۲۵    
ماموستا جلال مرادی با بیان اینکه تقوا مقیاس و میزان تفاضل و برتری انسانهاست، عنوان کرد: تقوا ابزاری است که انسان مسلمان توسط آن قدرت پیدا می کند خود را در گفتار، کردار و رفتار در گناه نیندازد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی با بیان اینکه ماموستایان باید زمینه وحدت را در جامعه فراهم کنند، عنوان کرد: این وظیفه روحانیون به ویژه امامان جمعه و جماعت و دارندگان تریبون است که در راستای آگاه سازی و بصیرت افزایی جامعه تلاش کنند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۲۳:۱۳    
در حکمی از سوی سرپرست مرکز اسلامی استان کرمانشاه؛ ماموستا جنید کرمی ؛ بعنوان امام جمعه جدید بخش شاهو منصوب شد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا کریمی گفت: انقلاب اسلامی هیچ تقابلی با ادیان و مذاهب ندارد، چرا که ما اسلام را گوهر همه ادیان می دانیم و بر اساس دیدگاه قرآن هیچ تفاوتی بین انبیاء وجود ندارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۷    
حوزه/ امام جمعه موقت شهرستان سنندج با اشاره به اینکه امروز همه ملت های منطقه مدیون رشادت های شهید سلیمانی هستند، گفت: در شرایط حساسی که جریان های تکفیری و تروریستی در حال پیشروی و جنایت در منطقه بودند، این محور مقاومت به رهبری شهید سلیمانی بود که ماشین جنگی آنان را از کار انداخت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- خطیب نماز جمعه سنندج گفت: امروز مردم با مشکلات اقتصادی زیادی از جمله گرانی و تورم مواجه هستند و دولتمردان باید برای رفع این دغدغه ها اقدام کنند. ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۷    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: افزایش بی ضابطه قیمت کالاهای ضروری در سطح بازار به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی نیز در این دیدار با اشاره به زندگی مسالمت آمیز پیروان اقوام و ادیان مختلف در کشور، گفت: هیچ خط و مرزی بین ادیان و اقوام در کشور وجود ندارد و همه با هم متحد و همدل در کنار یکدیگر برای اعتلای ایران اسلامی تلاش می کنند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا جلال مرادی عنوان کرد: اهمیت و ضرورت بصیرت را در گذر از فتنه ها باید جست وجو کرد و هدف از بصیرت، عمق بخشیدن به شناخت ها، راسخ کردن ایمان ها، مهار کردن خواهش های نفسانی و تشخیص مصداق حق، برای تحقق بخشیدن به آرمان همۀ انسان ها است.