جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۱:۳۶Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموستا»

تقریب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت صادقیه تهران تأکید کرد: شهید سلیمانی احیاگر بزرگ جمله هیهات منا الذله امام حسین (ع) است و این جمله را در برابر ترامپ و ترامپیان احیا کرد.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۰    
در همین راستا ضمن تقدیر و سپاسگزاری از اقدام نیک و زیبا خانواده گرانقدر مرحوم ارسلان غلامی منش را که با حضور در بیت امام جمعه فخیم شهر پاوه حاج ماموستا ملا قادر قادری و با وساطت ایشان و حاج آقا عباس عربی در جلب رضایت اولیای دم ختم به خیر گردید و از حق قصاص خویش گذشت نمودند
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،ماموستا فایق رستمی، امام جمعه سنندج و نماینده مردم در مجلس خبرگان گفت: بانک مهر ایران پیشروترین بانک در راستای تعالیم اسلامی در مجموعه سیستم بانکی است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۱    
ماموستا فایق رستمی گفت: همه مسئولان، خیرین و نهادهای کردستان باید کمک کنند آموزش و پرورش و مراکز علمی آموزشی استان تقویت شوند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۳    
حوزه/ امام جمعه شهرستان مریوان گفت: بی شک گروه هایی که همواره به دنبال ایجاد دودستگی در بین مسلمین هستند به صورت مستقیم و غیرمستقیم وابسته به جریان های اسلام ستیز، سرویس های جاسوسی بیگانه، جریان جهانی صهیونیست و... هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۷    
گروه استان ها-امام جمعه شهرستان بانه گفت: زنان جامعه اسلامی باید با مطالعه زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) با شیوه و سبک زندگی بانوی بزرگ اسلام آشنا شده و آن را الگوی زندگی فردی و اجتماعی خود قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۷    
گروه استان ها-امام جمعه موقت سنندچ گفت: ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا(س) چنان گسترده و دریای فضایل شان بی کران است که زبان تمام علما در سرتاسر تاریخ از توصیف شایسته اشان قاصر است.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- امام جمعه سنندج گفت: بانو فاطمه (س) دختر رسول الله (ص) و الگوی زنان مسلمانان در عرصه فردی و اجتماعی است و بانوان جامعه باید بیشتر با شخصیت والای ایشان آشنا شوند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا ملا احمد مبارکشاهی با اشاره به اقدامات ترامپ گفت: رئیس جمهور فعلی آمریکا دیوانه است و کسی است که بزرگترین جنایتها را در حق ملت ایران انجام داد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سنندج گفت: در آمارهای بانک مرکزی کردستان رتبه پنجم کشور را در حوزه بیکاری جوانان در اختیار دارد که این جایگاه به هیچ وجه در شأن مردم این استان توانمند نیست. ...
موکان بوکان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۴۹    
به گزارش موکریان بوکان آنلاین؛ روز سه شنبه (99/10/23) اولین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر شهرستان بوکان با حضور امام جمعه، امین زاده فرماندار شهرستان بوکان و سایر اعضای ستاد بزرگداشت دهه فجر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۰    
حوزه/ امام جمعه موقت سنندج گفت: کرونا باعث شد برخی از مشاغل به معنای واقعی از بین بروند و بر تعداد بیکاران استان افزوده شود. این بیکاران و آسیب دیدگان نیازمند حمایت های دولت هستند و نباید اجازه دهیم که این وضعیت آنها و خانواده هایش را در تنگنا قرار دهد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۵۸    
حوزه/ امام جمعه اهل سنت ارومیه با بیان این که داعشی ها هیچ فهمی از قرآن نداشتند، چرا که اهل قرآن به احدالناسی ظلم نمی کند، گفت: این گروه تروریستی ابزاری در دست استکبار جهانی بود و مقامات آمریکایی هم اعتراف کردند که داعش را آن ها به وجود آوردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه پاوه گفت: در دیدار با رئیس قوه قضائیه تحرکات فرهنگی دشمن در کرمانشاه و کردستان را گوشزد کردم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۲    
ماموستا محمدی، گفت: وحدت و همدلی میان مسلمانان تیری بر قلب دشمنان است و در این راستا در جهت تضعیف اقتدار مسلمانان افکار شیطانی و اسلام هراسی در مناطق مختلف مسلمان نشین توسط دشمنان برنامه های تدارک دیده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان ادیان توحیدی و علمای اهل سنت درباره نقش حاج قاسم و دیگر شهدای ادیان توحیدی در دنیای امروز سخن گفتند و تاکید کردند که حاج قاسم، سیدالشهدای این عصر است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۳:۲۱    
حوزه/ امام جمعه سنندج گفت: تفکر و آینده نگری از مولفه های مهم مدیریتی است بنابراین باید با شناخت درست توانایی و ظرفیت ها برای پیشرفت در حوزه های مختلف حرکت کنیم.
دشت حر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۴:۰۰    
دشت حر : ماموستا ملا قادر قادری در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی عالم مجاهد و یار با وفای امام و رهبری را به مقام معظم رهبری، بیت محترم آن مرحوم و ملت شریف ایران تسلیت گفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا یوسفی، گفت: اذان یکی از اعمال و شعایر مهم در شریعت اسلام است که پیام خدا و رسول را به بند گان اعلام می نماید تا خود را برای نماز آماده کنید، در حقیقت اذان دعوت به مسجد و نماز جماعت است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۹    
نخستین کنگره بین المللی سیدین شهیدین تقریب علامه حاج ماموستا سید محمد شیخ الاسلام و آیت الله سید محمدباقر حکیم روز پنجشنبه 18 دیماه با حضور دکتر سید محمد حسینی، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی، علمای شیعه و اهل سنت و مسئولان استانی در کردستان رونمایی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس قوه قضائیه با ماموستا قادری امام جمعه اهل سنت پاوه د یدار و برای وی آرزوی سلامتی کرد.
رئیس قوه قضاییه در سفر خود به شهر پاوه صبح روز 19دی در منزل ماموستا ملاقادر قادری با ایشان دیدار کردند.
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، ماموستا عبدالسلام امامی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: به دلیل شرایط شکننده بیماری کرونا و ورود نوع جدید از این ویروس به کشور، سلامت شهروندان در اولویت قرار دارد و نماز جمعه این هفته مهاباد برگزار نخواهد شد. ...
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۰    
حاج ماموستا ملاقادر قادری گفت: آیت اله رئیسی را از نزدیک می شناسم. از روزی که ایشان در قوه قضائیه شروع به کار کرده اند، اخلاص، ایمان و امید مومنین به انقلاب و سکوت دشمنان را فراهم نموده اند و این باعث افتخار است
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۵    
ماموستا غلامی، گفت: شهید سلیمانی سبب وحدت، انسجام ملت و تضعیف چهره ها وجریانات افراطی تکفیری شد.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، محفل قرآنی شمیم وصل به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، شهدای روحانی و روحانیون متوفی اهل سنت به صورت مجازی در کرمانشاه برگزار می شود. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۵    
حوزه/ ماموستا عبدالرحمن مرادی، امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در پیامی، ارتحال آیت الله مصباح یزدی(ره) را تسلیت گفت.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۹:۲۸    
سردار سلیمانی به تعبیر مقام معظم رهبری، شجاع، با تدبیر و زمان شناس بودند. ایشان در همه اقداماتی که از جانب استکبار علیه مسلمانان صورت می گرفت، در سریع ترین زمان ممکن و با هوش ذاتی خود رویکرد دشمن را تحلیل می کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - سنندج - سردیس میرزا رضا کلهر، برات علی نورایی، عبدالحمید ملک الکلامی، ابراهیم یونسی، شیخ رضا طالبانی، ماموستا محوی، مظفرپرتوماه، ماموستا گوران، ماموستا نالی و امان الله خان اردلان از مشاهیر برجسته کُرد، ساخته شده توسط هنرمند برجسته استاد هادی ضیا الدینی در پارک جنگلی آبیدر نصب شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا عبدالسلام امامی روز شنبه در اولین مراسم سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی با بیان اینکه برکات سردار سلیمانی تنها به بخش نظامی ختم نمی شود، ادامه داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۳:۰۲    
ماموستا عبدالسلام امامی سالروز شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی را تسلیت و تبریک گفت و بر ادامه راه او و همرزمانش تاکید کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا سید محمد محمدی گفت: سردار شهید سلیمانی هم قهرمان ملت ایران و ملت اسلامی بود و هم قهرمان شکست قدرت استکبار است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده قرارگاه رمضان گفت: سردار سلیمانی به امام جمعه اهل سنت پاوه عنایت خاصی داشت، ماموستا قادری یک جلد کتاب تحت عنوان "ماموستا"را به سردار سلیمانی هدیه داد که ایشان تا نیمه های شب بیشتر این کتاب را مطالعه کرد و انگشترش را به من داد که به ملا قادر هدیه دهم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا محمدی گفت: شهادت سردار سلیمانی عظمت نظام اسلامی را در جهان صد چندان کرد و انقلاب ما با دادن این شهید بزرگوار شکل دیگری به خود گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۷    
ماموستا فایق رستمی امام جمعه سنندج گفت: مکتب حاج قاسم با حضور جوانان انقلابی و مجاهدان جبهه مقاومت برای همیشه زنده و پویا خواهد بود و مستکبران عالم بدانند که نمی توانند جلوی نور ایمان و بیداری اسلامی در منطقه را بگیرند.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا قادری تصریح کرد: حاج قاسم فردی مردم شناس و شجاع و سپر امنیت ایران بود؛ و ترامپ هم با این عمل خبیث خود یعنی ترور شهید حاج قاسم سلیمانی، آبروی دموکراسی آمریکایی را برد و با دست خود شکست و ذلت خود را امضاء کرد .
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۸:۲۶    
حوزه/ ماموستا رستمی با تاکید بر اینکه باید مکتب شهید سلیمانی برای نسل جوان تبیین شود، گفت: شهید سلیمانی با شهادت خود مکتبی در جهان اسلام و جبهه مقاومت ایجاد کرد که بی شک این مکتب به تدریج باعث اضمحلال و فروپاشی نظام استکبار و رژیم صهیونیستی خواهد شد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پاوه گفت: سردار حاج قاسم سلیمانی سد محکمی در مقابل تندروی های افراطی مانند داعش و سپر امنیت ایران اسلامی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۱    
نماز جمعه سردشت به امامت ماموستا واوی امام جمعه این شهرستان و با حضور نمازگزاران با رعایت کامل پرتکل های بهداشتی اقامه شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۳    
حوزه/امام جمعه شهرستان بانه گفت: بی شک هیمنه تروریسم منطقه ای و جهانی که در دنیای اسلام و برای بدنام کردن چهره اسلام ظهور کرده بودند با تلاش های شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر رزمندگان در هم شکست و این یک شکست استراتژیک برای مستکبرین و ابرقدرتها بود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا محمد واوی روز چهارشنبه در نشست هم اندیشی روحانیون و علما با رویکرد وحدت، بصیرت افزایی و منیت پایداردر مسجد دارالسلام سردشت اظهار داشت: علما و روحانیون در هدایت و روشنگری مردم بخصوص نسل جوان نقش مهم و بی بدیلی دارند ...
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ماموستا ملا احمد مبارکشاهی امام جمعه و مسئول کتابخانه ی عمومی نودشه در جلسه ی انجمن کتابخانه های عمومی نودشه و نوسود با حضور فرماندار پاوه و اعضای انجمن ها در سخنانی اظهار کرد: علم و علم آموزی در شهر نودشه قدمتی دیرینه دارد و این شهر به دار العلم مشهور بوده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۸    
ماموستا اقبال بهمنی عالم اهل سنت سنندج گفت: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی عامل تقویت وحدت بین شیعه و سنی بود و خلوص نیت این بزرگ مرد موجب جاودانگی او شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۵    
گروه استان ها- امام جمعه شهرستان بانه با بیان اینکه حماسه عظیم 9 دی چشم فتنه گران را کور کرد، گفت: ملت ایران در سال 88 با ایستادگی و مقاومت تو دهنی محکمی به استبکار جهانی زدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۵    
گروه استان ها-امام جمعه شهرستان مریوان گفت: ملت ایران در حماسه 9 دی نقشه های شوم چندساله فتنه گران را سرکوب و در نطفه خاموش کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۳۲    
گروه استان ها امام جمعه موقت سنندج گفت: ملت انقلابی ایران در سال 88 با بصیرت خود آتش فتنه را برای همیشه خاموش کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۳:۴۵    
ماموستا مصطفی شیرزادی گفت: 9 دی روز بیداری، آگاهی و بصیرت ملت ایران در برابر دشمن بود و در این روز مردم ایران امتحان عظیم الهی را در حق این انقلاب و رهبری آن ادا کردند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت:جامعه اسلامی هرگز رشادت ها وجانفشانی های سردار سلیمانی در مبارزه و شکست داعش و دیگر گروهک های تروریستی در منطقه را از یاد نخواهد برد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ماموستا فایق رستمی گفت: دلسوزی و سخاوت در قبال مردم اموری است که مدیران و مسئولان برای تحقق توسعه استان باید همواره مدنظر داشته باشند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۰    
ماموستا جمال کریمی گفت: در طول انقلاب اسلامی فتنه های زیادی را پشت سر گذاشتیم اما دشمن در این فتنه ها نتوانست به مقاصد شوم خود در آسیب و ضربه به نظام جمهوری اسلامی برسد.