دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۱۸Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علما»

وبینار تجربه جوامع و جریان های اسلامی در پیاده سازی تقریب و وحدت (11 آذرماه) با حضور علما و اندیشمندان از کشورهای ایران، عراق و سوریه برگزار می شود. ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۵    
کرمانشاه آیت الله میریونسی گفت: دشمن می خواهد که علما و روحانیون ما به سمت سکولاریسم سوق داده شوند که این نیرنگی استکباری واستعماری است که نباید اجازه داد که عملی شود.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان و جمعی از پرسنل روز پنجشنبه با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار کردند.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران تشکیل جامعه روحانیت را در مناطق مختلف استان ضروری دانست و گفت: علما و روحانیون در قالب تشکل ها به فعالیت بپردازند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۱    
امام جمعه اهل سنت و مدیر مدرسه شافعیه سقز، بیان کرد: نحوه ارتباط میان علما و فرهیختگان جهان اسلام بسیار دارای اهمیت است؛ توجه به احترام و عقلانیت و دوری از تشتت و نزاع می تواند نظرات را به یکدیگر نزدیک و مشترکات را پررنگ نماید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام حسن مجتبی (ع) در روایتی به آثار هم نشینی با علما اشاره کردند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۶    
کرمانشاه آیت الله علما گفت: هر خدمتی که برای ملت ایران انجام دهیم بازهم کم است، این مردم در عمر این انقلاب به انحای مختلف روحیه انقلابی و ولایی خود را نشان داده اند.
فرماندار آق قلا در جمع ائمه جمعه و جماعات اهل سنت شهرستان؛ علما و روحانیون در راستای تشویق و ترغیب مردم به زدن واکسن تلاش کنند غراوی گفت: باید از ظرفیت علما و بزرگان برای تشویق و ترغیب مردم به زدن واکسن استفاده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: علما و روحانیون طلایه داران وحدت و همدلی در جامعه هستند و تکریم آنان ضروری است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
برنامه اذانگاهی به افق آفتاب رادیو ایران، در هفته جاری ضمن بررسی واقعیت و ادراک مطابق با واقعیت، به بزرگداشت علما نیز می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عبدالله علایی، تهیه کننده برنامه به افق آفتاب گفت: این هفته مصادف با درگذشت ملا محمدمحسن فیض کاشانی ...
امام جمعه دهگلان علما و روحانیون رسالت خطیری در ترویج امر به معروف دارند امام جمعه دهگلان با بیان اینکه علما و روحانیون رسالت خطیری در ترویج امر به معروف دارند، گفت: امر به معروف مسوولان بزرگترین امر به معروف است همه مردم باید در مسیر گفتمان وحدت، همدلی و امنیت گام برداریم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: امروز بسیج در همه عرصه ها کارگشاست و بدون تردید یکی از جلوه های اقتدار کشور محسوب می شود.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله مصطفی علما گفت: امروز ایران با قدرت پیش می رود و همانطور که امام و رهبر انقلاب بارها فرمودند آمریکا قابل اعتماد نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۹    
اهواز - ایرنا - امام جمعه اهواز با بیان اینکه مساله مهم در بحث کاهش نزولات آسمانی تضرع و استغفار به درگاه الهی است گفت: مهمترین پیام این وضعیت سر به آسمان بلندکردن و از خدا خواستن است لذا از مراجع قم و سایر علما می خواهیم با تبیین این موضوع باب استغفار و برگزاری نماز استسقا را بگشایند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه ماموستا شیخی گفت: علما و روحانیون پرچمدار فرهنگ بسیجی و مدافع ارزش های اسلام و آرمان های انقلاب هستند و در همه صحنه ها حضوری پرشور و چشمگیر دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۹    
باحضور مشاور رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی،نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در دیدار با علمای اهل سنت و شیعه آق قلا ، وحدت علما و روحانیان این شهرستان را مثال زدنی دانست.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرحوزه های علمیه گفت: با همه اختلاف سلیقه هایی که ممکن است در میان جوامع اسلامی وجود داشته باشد، آنچه مهم است تقریب بین مذاهب و پیگیری آن از سوی علما و اندیشمندان مسلمان است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مومستا کریمی روز پنجشنبه در نشست هم اندیشی علما و روحانیون اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: وحدت یک واجب دینی و شرعی و عقلانی است و اگر کسی خلاف آن را داشته باشد خلاف مقاصد قرآنی حرکت کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صدا و سیما در دومین ماه انتصاب خود در مدیریت رسانه ملی، امروز به شهر مقدس قم به عنوان پایگاه مرجعیت و خاستگاه انقلاب رفت و با مراجع عظام تقلید دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۴    
نماز عبادی سیاسی جمعه، این هفته (پنجم آذر) به امامت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اقامه می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
قرائتی گفت: نمایندگان ولی فقیه در استان ها باید پرچم تفسیر آیات الهی را در دست بگیرند و سایر علما و روحانیون نیز در این زمینه در پیروی از آن ها اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۴    
کرمانشاه -ایرنا - امام جمعه اهل سنت کرمانشاه از علما و روحانیون خواست که پاسخگوی شبهات و انحرافات دینی باشند چرا که امروز تکفیر و تندروی خطرناک ترین تهدید دنیای اسلام است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر پیمان جبلی در دومین ماه ریاست خود بر سازمان صداوسیما، صبح روز چهارشنبه سوم آذر به شهر مقدس قم به عنوان پایگاه مرجعیت و خاستگاه انقلاب رفت و با مراجع عظام تقلید دیدار کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۴    
گروه استان ها- رئیس ستاد اقامه نماز کشور خطاب به علما و روحانیون خواستار خارج کردن قرآن از مهجوریت و چشاندن مزه قرآن به نسل جوان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست علما و روحانیون استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم استان سمنان آغاز شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۶:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
حوزه/ مراجع عظام تقلید و علما در دیدارهای خود با رئیس رسانه ملی بر ضرورت جلب رضایت و انعکاس مشکلات مردم تاکید کردند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان قم با بیان اینکه تعریف صدا و سیما در نظام جمهوری اسلامی ابلاغ دین خدا و اسلام ناب محمدی است، گفت: کار راهبردی صدا و سیما نسبت به قم این است که تماس و ارتباط مستمر با قم داشته باشد زیرا افراد و مراکزی که در قم هستند حرف برای گفتن دارند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله مصطفی علما با اشاره به اینکه اهداف مساجد و بسیج در یک راستا است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در بحث تعامل مساجد و بسیجیان می فرمایند که باید بین بسیج و مسجد یک ارتباط تنگاتنگ حاکم باشد و در دیدار اخیر خویش با بسیجیان بر این موضوع تاکید فراوان داشتند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی سعیدی شامگاه چهارشنبه در همایش راه مشترک مجمع علما و روحانیت استان سمنان در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم(عج) استان افزود: ایران اسلامی مستقل و سربلند در دنیا زندگی می کند و تنها راه این استقلال، تکیه بر سلاح و نیروهای انسانی و تکیه بر توان مردم سازماندهی شده یا [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- همایش راه مشترک مجمع علما و روحانیت استان سمنان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در حسینیه سپاه قائم(عج) سمنان برگزار شد.(عکاس:علی اکبر بندری)
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مراجع و علما در دیدار با پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما بر لزوم تولید برنامه های غنی در راستای حراست از حریم دین و بازتاب مشکلات مردم توسط صدا و سیما تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج، نشست سران طوایف، معتمدین و علما در شهرستان نوپای زرآباد برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علما گفت: اگر امروز عزت و سربلندی داریم مرهون مجاهدت شهدای بزرگ ماست که برای اعتلای کلمه اسلام از جان ارزشمند خود گذشتند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس رسانه ملی گفت: باید این نقش 42 ساله جامعه مدرسین در انقلاب و تداوم آن، بازسازی و مستند سازی شود نه این که تنها به عنوان نوشتاری در جایی بماند و کسی از آن همه نقش آفرینی علما خبری نداشته باشد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه آیت الله علما گفت:بزرگترین امانتی که خداوند در اختیار ما قرار داده، وجود این نظام اسلامی و امامین انقلاب است که باید برای حراست از آنها کوشا و متعهد باشیم.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۴    
حوزه/حجت الاسلام سید مهدی هدایتی گفت: شهر مقدس قم به برکت حرم حضرت معصومه(س) ملجاء و پناه همه مردم به ویژه علما شده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۵    
جبلی رییس صدا و سیما صبح امروز در سفر به شهر مقدس قم به دیدار مراجع تقلید و علما رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار کردستان گفت: مدیریت استان از تجارب و نگاه های بلند و خیر اندیش علما در کردستان بهره خواهد برد.
رادیو معارف در برنامه "یاد یاران" به بازخوانی روایتهای جانبازی می پردازد که چشم ها و دست هایش را در سردشت جا گذاشت
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۱۶    
حوزه/ پیمان جبلی امروز با سفر به شهر مقدس قم با برخی از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو می کند.
معاونت فرهنگی و امور روحانیون مرکز اسلامی آذربایجان غربی انسان بوسیله کتاب می تواند کسب علم کند حجت الاسلام حسن اسماعیلی اشاره به مهرواره ویژه قرآن طلاب خواهر و خانواده های علما کرد و اظهار داشت ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: امروز وظیفه علما و روحانیان و یک طلبه این است که بدون تعارف با تفکر بسیجی و روشنفکری دینی از اصول و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود_به مناسبت هفته بسیج، مجمع علما و روحانیون بسیجی شهرستان شاهرود به همت حوزه بسیج اساتید، طلاب و روحانیون شهید مطهری سپاه ناحیه شاهرود برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۴۷    
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: علما و روحانیون بیان کننده و مروج معارف دینی هستند و نقش سازنده ای در تقویت فرهنگ اسلامی دارند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین حکمتی نیک در گردهمایی علما و روحانیون کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز تشکیل بسیج طلاب و روحانیون به فرمان امام راحل(ره) گفت: روحانیون طلایه دار عرصه بسیج بوده و نقش بصیرت بخشی دارند.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کهگیلویه وبویر احمد و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بویر احمد، در این جلسه معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد بیان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۳    
همزمان با هفته گرامیداشت بسیج و با حضور علما و روحانیون اهل سنت و اهل تشیع کردستان گردهمایی در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از علما و شیعیان آفریقا پیش از ظهر امروز با معاون علمی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) دیدار کردند.