جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۰:۵۰Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت بازرگانی»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۶    
شرکت بازرگانی معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۱    
نماد معاملاتی شرکت بازرگانی و تولیدی مرجان کار (کمرجان1) متوقف شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۲    
بالاخره 17 جلسه رسیدگی به پرونده تخلفات صورت گرفته در شرکت بازرگانی پتروشیمی به پایان رسید و آنطور که مسوولان امر خبر می دهند رای این دادگاه برای 15 متهم این پرونده به 800 صفحه رسیده و...
ایران خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۹    
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: دولت به عنوان تأمین کننده گندم که مواد اولیه نان است هیچ تغییری در قیمت گندم و آرد نداده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: دولت به عنوان تأمین کننده گندم که مواد اولیه نان است هیچ تغییری در قیمت گندم و آرد نداده است.
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: با توجه به تغییر ارز اختصاصی به واردات برنج، برنج های وارد شده با ارز 4200 تومانی تعیین تکلیف و مقرر شد که برای طرح های تنظیم بازاری و به قیمت حاشیه بازار و با 10 تا 20 درصد تخفیف عرضه شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: دولت به عنوان تأمین کننده گندم که مواد اولیه نان است هیچ تغییری در قیمت گندم و آرد نداده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
قائم مقام شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: با توجه به تغییر ارز اختصاصی به واردات برنج، برنج های وارد شده با ارز 4200 تومانی تعیین تکلیف و مقرر شد که برای طرح های تنظیم بازاری و به قیمت حاشیه بازار و با 10 تا 20 درصد تخفیف عرضه شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۴۷    
مدیرعامل شرکت بازرگانی تعاونی های کشاورزی ایران با اشاره به 5 راهکار برای حل مشکلات بازار نهاده گفت: اتفاقا ظرفیت هایی در همین تحریم ها وجود دارد که به دلیل بی تدبیری ها و بی مدیریتی ها مغفول مانده و سیستم دولتی توجهی نمی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی تعاونی های کشاورزی ایران با اشاره به 5 راهکار برای حل مشکلات بازار نهاده گفت: اتفاقا ظرفیت هایی در همین تحریم ها وجود دارد که به دلیل بی تدبیری ها و بی مدیریتی ها مغفول مانده و سیستم دولتی توجهی نمی کند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دبیر ستاد تنظیم بازار همچنین گفت: یک هفته تا 10 روز آینده شرایط قیمتی مرغ نیز با رسیدن تولیدات جدید به بازار مناسب و مساعد می شود. عباس قبادی در گفت وگو با شبکه خبر، با بیان اینکه روغن خام به عنوان ماده اولیه تولید روغن جامد به وفور در کشور وجود دارد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۹    
در این مطلب که توسط شرکت بازرگانی ایمن تجارت کارآمد تهیه شده است قصد داریم بصورت کامل به موضوع مراحل ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی بپردازیم.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا در حوزه های بانکی و ماشین های اداری خدمات ارائه می کند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با تکذیب واردات گندم توسط بخش خصوصی، گفت: ورود این محصول به کشور فقط از سوی دولت به منظور تکمیل ذخایر استراتژیک و بالا بردن ضریب امنیت غذایی کشور انجام شده است.
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایرانی گفت: از سال 1395تاکنون واردات گندم توسط بخش خصوصی ممنوع بوده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۰   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام شاتا، یزدان سیف گفت: در خصوص انتشار فیلمی علیه وی مبنی بر صدور مجوز واردات گندم از طریق جریانات سیاسی، در این فیلم تلاش شده تا بنده و آن جریان سیاسی مورد نظر تخریب شویم. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر بازرگانی جهت تکمیل کادر اداری خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۷    
مشاور مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران و مدیر پروژه لجستیک کالای اساسی کشور گفت: نخستین کشتی حامل کالای اساسی بعد از سه ماه در چابهار پهلو گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- سه ماه بعد از تغییر مسیر همه کشتی های کالای اساسی کشور به سمت بنادر جنوبی و حذف چابهار از لنگرگاه شرکت بازرگانی دولتی ایران، حالا یک کشتی حامل کالای اساسی این شرکت در چابهار پهلو گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان گفت: شرکت بازرگانی دولتی ایران باید بدون توجه به طلب از مالک قبلی کارخانه روغن نباتی جهان، مواد اولیه در اختیار کارخانه قرار دهد.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۸    
بررسی ها نشان می دهد که عدم تامین ارز توسط بانک مرکزی برای واردات روغن خام و عدم عرضه آن به میزان مورد نیاز توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران از مهم ترین دلایل مشکلات اخیر در بازار روغن بوده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۱    
استخدام بازرگانی قطعات و ماشین آلات ماهان میلاد تبریز شرکت بازرگانی قطعات و ماشین آلات ماهان میلاد تبریز جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان شرقی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۲    
نماد معاملاتی شرکت بازرگانی صنعتی آینده سازان بهشت پارس (آینده1) آماده انجام معامله می باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۱:۵۵    
گروه استان ها- کشتی های حامل کالای اساسی در تعهد شرکت بازرگانی دولتی ایران از مردادماه تاکنون همگی در بنادر امام خمینی(ره) خوزستان و شهید رجایی هرمزگان تخلیه شدند و بندر چابهار سهمی در تخلیه کالای اساسی نداشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۴۲    
یک شرکت معتبر بازرگانی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۸    
شرکت بازرگانی میکرو مدرن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در پی درگذشت یکی از کارکنان این شرکت پیام تسلیتی صادر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۰    
یک شرکت معتبر بازرگانی در پاسداران جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت بازرگانی در زمینه ابزارهای بادی و تجهیزات تست گشتاور در محدوده سهروردی شمالی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد متخصص واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۷    
یک شرکت معتبر بازرگانی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۰    
یک شرکت بازرگانی بین المللی و تامین تجهیزات صنعتی در حوزه صنعت و معدن جهت تکمیل سرمایه انسانی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر به صورت تمام وقت دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۰۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: مسئولان ارشد استان اقدام شرکت بازرگانی دولتی را مبنی بر اینکه ماده اولیه را به دلیل بدهی در اختیار کارخانه روغن جهان قرار نمی دهند، اخلاقی نمی دانند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۴۴ سایت دیگر  
ایسنا: معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران اعلام کرد که توزیع 5000 تن سهمیه برنج وارداتی به قیمت هر کیلو 18 هزار و 500 تومان برای عرضه در خرده فروشی ها در سطح استان تهران آغاز شده است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۰۱    
براساس مصوبه یکصد و دهمین کارگروه ستاد تنظیم بازار کشور اختصاص و توزیع برنج وارداتی توسط شرکت بازرگانی دولتی ایران آغاز گردید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی دولتی ایران وعده تحویل 10 هزار تن روغن خام در 10 مرحله به کارخانه روغن نباتی جهان داده، اما هنگام عمل به وعده، بدهی خود را از مبلغ پرداختی کارخانه کسر می کند!
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر بازرگانی جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۱۱۶ سایت دیگر  
با توجه به ساز و کار تعیین شده نرخ فروش برنج ذخایر راهبردی 17 هزار تومان درب انبار شرکت بازرگانی دولتی و قیمت مصرف کننده نهایی در اختیار کارگروه های استانی با تلورانس 1500 تومان حداکثر تا سقف 18 هزار و 500 تومان تعیین شده است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۵۷    
شرکت بازرگانی مَهراد تجارت بین الملل ( مَهرادکو )، وارد کننده مواد اولیه شیمیایی از جمله فنل ، سدیم تری پلی فسفات ، کربنات باریم ، اسید بوریک و ... و عامل فروش جوش شیرین کارخانه پارس شیراز، بازار جهانی این ماده پرکاربرد را بررسی و نتایج به دست آمده را به صورت زیر گزارش کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: طی سه روز اخیر 30 هزار تن روغن خوراکی توسط این شرکت در بین اصناف، بازاریان و همچنین صنایع غذایی و کارخانجات توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۵    
سومین نمایشگاه بین المللی واردات چین با حضور 2700 شرکت بازرگانی و صنعتی از سراسر جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران در حال برگزاری است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۸:۰۲    
یک شرکت بازرگانی معتبر در محدوده بازار جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: تولید نفت عراق شامل منطقه نیمه خودمختار کردستان در اکتبر 6.7 درصد نسبت به سپتامبر رشد کرد و از سهمیه تولید اوپک پلاس فراتر رفت. آمار رسمی شرکت بازرگانی نفت عراق (سومو) نشان داد که عراق در اکتبر 3.842 میلیون بشکه در روز نفت تولید کرده که بالاتر از تولید 3 ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۲۰    
بازهم بخشی از سهمیه روغن خام خراسان رضوی نصیب استان های دیگر شد. از 2400 تن سهمیه روغن خامی که مسئولان شرکت بازرگانی دولتی ایران برای استان ما درنظر گرفته اند، قرار است 1150 تن یعنی کمتر از 50 درصد آن به 4 کارخانه فعال تولیدکننده روغن در خراسان رضوی داده شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۵    
شرکت بازرگانی میکرو مدرن جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله وخدمات بازرگانی استان بوشهر گفت: همه محموله های برنجی که شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر بوشهر کرده، از گمرک ترخیص شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۰:۲۸    
یک شرکت بازرگانی معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان اصفهان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا)-طبق گزارش شرکت بازرگانی دولتی ایران، مقدار خرید تضمینی گندم در سال جاری 8 میلیون و 225 هزار تن بوده و ارزش این مقدار گندم بیش از 20 هزار و 780 میلیارد تومان است که تمام مطالبات گندم کاران تسویه شده است. : مطالبات گندم کاران در نیمه اول سال 99 به طور کامل تسویه شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل صنایع غیر فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اخذ 20 هزار تن سهمیه روغن طی مذاکره با معاونت بازرگانی وزارتخانه و شرکت بازرگانی دولتی ایران از اختصاص 30 هزار تن روغن خوراکی دیگر طی چند روز آینده به تولیدکنندگان خبر داد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۶:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ساعت 24 - مدیر امور منطقه آسیای شرکت بازرگانی نفت ویتول اعلام کرد با تجدید قرنطینه در غرب اروپا شامل آلمان، فرانسه و انگلیس، تقاضا برای نفت ممکن است صدها هزار بشکه در روز کاهش پیدا کند اما تکرار ریزش شدید قیمتها بعید است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۶:۰۵    
بر اساس مکاتبه ای که یزدان سیف، معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با وزارت صمت داشته است، هماهنگی با شرکت بازرگانی پتروشیمی ایران صورت گرفته تا 2 هزار و 800 تن مواد اولیه با قیمت پایه بورس و بدون رقابت در اختیار کارخانه های گونی بافی قرار گیرد.