پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۵۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین کالاهای اساسی»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر بی توجهی مسئولان در تامین کالاهای اساسی به همین منوال ادامه داشته باشد نه تنها شاهد کاهش و کمبود گوشت قرمز در کشور خواهیم بود بلکه با کمبود عرضه نشدن فرآورده های لبنیاتی هم روبرو خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه ستاد توسعه سواحل مکُران با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور در چابهار برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه سفره مردم نباید به دلار و دانه های روغنی بند شود، گفت: 600 هزار هکتار از مزارع استان های شمالی را می توان به کشت دانه های روغنی اختصاص داد و برای سه دهک جامعه باید کارت اعتباری صادر شود تا برای تامین کالاهای اساسی در رنج نباشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- عابدی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه در تأمین کالاهای اساسی در استان هیچ مشکلی نداریم، گفت: 60 تن گوشت مرغ روز گذشته در استان توزیع شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۵۹    
تا سال 1402 با اقداماتی ویژه کاری خواهیم کرد که مخاطرات سهام داران خرد را پوشش دهیم و حداقل سود انها تضمین شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۱    
خارگ نیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری: برای استقلال واقعی کالاهای اساسی برنامه داریم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۰:۵۶    
سید ابراهیم رئیسی: وقتی کالاهای اساسی وابسته به ارز می شود، این به معنی بند کردن سفره مردم به خارج کشور است. نامزد انتخابات ریاست جمهوری: برای استقلال واقعی کالاهای اساسی برنامه داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهرکرد با بیان اینکه مردم به شدت از بحث کمبود مرغ در چهارمحال و بختیاری گلایه مند هستند، گفت: مسئولان نباید از خود سلب مسوولیت کنند، تنظیم بازار در بحث تامین کالاهای اساسی مردم باید در اولویت مسئولان متولی قرار بگیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در سال ابتدایی فعالیت خود موضوعات مهمی مانند خرید تضمینی محصولات اساسی کشاورزی، تقویت امنیت غذایی کشور و لغو تعلیق دو ساله قانون تمرکز وظایف و اختیارات مربوط به بخش کشاورزی را در دستور کار خود قرار داد، تا دغدغه مردم نسبت به تامین کالاهای اساسی رفع شود.
اقتصاد آنلاین / حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
دویست و سی امین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت روز سه شنبه به ریاست رییس جمهور برگزار و گزارشی از آخرین وضعیت واردات کالا در گمرکات کشور و همچنین موجودی کالاهای اساسی در انبارها و گمرکات و اقدامات انجام شده برای ترخیص سریع این کالاها و توزیع آن به بازار مصرف ارائه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: بازار استان تا حدودی به آرامش رسیده و وضعیت بهتر از گذشته است، خوشبختانه کالا در بازار به وفور یافت می شود و مشکلی در این خصوص نداریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس جمهور بر ضرورت استفاده بهینه از منابع ارزی برای حمایت از تولید و تامین کالاهای اساسی تأکید کرد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۳۶ سایت دیگر  
با توجه به تصویب تمدید تسهیلات و حمایت های کرونایی از بنگاه ها و کسب و کارها پیشنهادها برای حمایت از کسب و کارها در سال 1400 در محورهای مختلف مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه در سه سال گذشته چندین میلیارد دلار ارز با قیمت ترجیحی به منظور تامین کالاهای اساسی اختصاص پیدا کرد، گفت: دولت باید در قبال هزینه کرد 55 میلیارد دلار ارز 4200 تومانی به مردم گزارش دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مجلس به اصرار دولت، با اختصاص 8 هزار میلیارد دلار برای تامین کالاهای اساسی در بودجه 1400 موافقت کرد تا در طول سال شاهد افزایش قیمت نباشیم اما اجناس گران می شود.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سید نورالله حسن زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در خصوص اقدامات انجام شده جهت تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، با اشاره به ایجاد سامانه ساتکا به نشانی www.satka ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۵    
بنادر خوزستان نقش مهمی در تامین کالاهای اساسی در کشور دارند .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن اشاره به حضور معاون سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان هدفمندی یارانه ها، در نشست امروز این کمیسیون گفت: با توجه به عدم حصول منابع 2 ماه سال جاری به صورت کامل مقرر شد براساس اولویت ها حقوق و اعتبار کالاهای اساسی پرداخت شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۳    
ایسنا/خراسان رضوی یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، تصویب طرح های تامین کالاهای اساسی و توزیع رایگان قیر برای آسفالت جاده های روستایی را به عنوان اهم اقدامات کمیسیون برنامه و بودجه در یک سال نخست فعالیت مجلس یازدهم نام برد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد در گفتگو با مهر ، در تشریح جلسه امروز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، گفت: بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از عملکرد دولت درخصوص اجرای قانون تامین کالاهای اساسی و تخصیص ارز 4200 تومانی در این جلسه بررسی شد و به تصویب اعضای اعضای کمیسیون رسید. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس: نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص درباره پرداخت و دریافت حقوق های نامتعارف و نجومی در کمیسیون خود خبر داد. ...
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ ماندانا زنگنه؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در این جلسه با بیان این که این مصوبه به منظور توسعه مبادلات مرزی و با هدف تامین کالاهای اساسی و تنظیم بازار کشور و استان ابلاغ شده است ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ذخایر کنونی کشور 100 تا 150 هزار تن است که 2 تا 3 ماه آینده تمام می شود و این امر برای کشور خطرناک است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در جریان پیک چهارم کرونا ما در خوزستان تنها استانی بودیم که موفق شدیم معافیت های مالیاتی، بخشودگی دیون و تسهیلات بانکی برای استان خوزستان اخذ نماییم و با رایزنی ها و پیگیری هایی که از مرکز داشتیم مصوبه ای 14 صفحه ای ویژه استان خوزستان برای حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت خوزستان:کمبودی در تامین کالا های اساسی به ویژه با نزدیک شدن به ایام عید فطر در استان نداریم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران در نامه ای به رییس اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد:دستگاههای دولتی با استفاده از شرایط تحریم و با توجیه تامین ذخائر استراتژیک ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتحادیه بنکداران و حق العمل کاران اهواز گفت: کالاهای اساسی به وفور در انبارهای بنکداران اهواز وجود دارد و کمبودی در خصوص کالاهای اولیه برای بازار عید فطر وجود ندارد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۴    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گالیکش در دومین جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان گفت: بررسی آخرین وضعیت و ارزیابی عرضه کالاها در بازار و جلوگیری از افزایش قیمت ها کالاها و سوء استفاده های احتمالی و تامین کالاهای اساسی و تلاش مضاعف مهمترین اهداف برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار در ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران با اشاره به تجربه موفق و ظرفیت بالای بخش تعاون در تامین کالاهای اساسی از مذاکره با مسئولان بهداشتی و درمانی کشور در خصوص تامین و خرید واکسن کرونا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تامین کالاهای اساسی مورد نیاز کشور، عملیات تخلیه و بارگیری کشتی حامل شکر و گندم و انتقال به مقاصد مصرف 24 ساعته در بندر چابهار در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین کالاهای اساسی به ویژه در ماه مبارک رمضان گفت: توزیع 500 تن برنج هندی در این استان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: مشکلی در تامین و عرضه کالاهای اساسی استان وجود ندارد و اجناس مورد نیاز شهروندان به اندازه کافی ذخیره سازی شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
جلسه تنظیم بازار روز یکشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به گزارش های رئیس کل گمرک در این جلسه درخصوص موجودی کالاهای اساسی در بنادر و انبارهای گمرک گفت: براساس این گزارش 5 میلیون و 300 هزار تن کالای اساسی در بنادر ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش نما، مجلس یازدهم در کمتر از یک سالی که از عمر آن می گذرد مصوباتی را از سر گذرانده که در بسیاری موارد به طور مشخص رفع مشکلات اساسی مردم را هدف قرار داده بود؛ یکی از این موارد که به قانون هم تبدیل شد قانون تامین کالاهای اساسی است که پاسخی به مشکلات معیشتی مردم بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از تلاش مضاعف سازمان بسیج کارگری در تامین کالاهای اساسی مردم تقدیر کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۹   + ۷۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه تنظیم بازار ظهر امروز (یکشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهوری برگزار شد. اسحاق جهانگیری در این جلسه با اشاره به گزارش های رییس کل گمرک درخصوص موجودی کالاهای اساسی در بنادر و انبارهای گمرک گفت: براساس این گزارش 5 میلیون و 300 هزار تن کالای اساسی در بنادر ...
آبادان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عرضه کالاهای اساسی نظیر مرغ ،برنج و روغن خوراکی در بازارهای شهرستان آبادان و خرمشهر به میزان تقاضای مردم در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۱    
2 هزار و 300 تن کالای اساسی به عنوان سهمیه ماه مبارک رمضان برای خراسان جنوبی جذب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: کمبود کالایی نداریم و نگرانی در ارتباط با تامین کالاهای اساسی مردم وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ها بزرگترین مانع بر تامین کالاهای اساسی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۶    
کالا های اساسی برای شهروندان در بازار ارائه شده و در صورت نیاز دوباره تامین می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۶    
در ماه مبارک رمضان تامین کالاهای اساسی مانند مرغ و روغن ضروری است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۱:۱۵    
رامین صادقی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، اظهار داشت: کالاهای اساسی و ضروری ماه مبارک رمضان جهت دسترسی راحت تر مردم تامین و در اختیار هم استانی های عزیز قرار می گیرد تا مشکلی در این خصوص پیش نیاید. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
احمد حکیم با اشاره به تامین کالاهای اساسی طرح ضیافت ماه مبارک رمضان گفت: بیش از صدتن کالا در بازارهای کهگیلویه، چرام و لنده توزیع خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها قیمت کالاهای اساسی با شروع سال جدید نه تنها کاهش نداشته بلکه در مواردی نیز افزایش داشته است و به نظر می رسد که با این شرایط چاره اندیشی برای تامین کالاهای اساسی ویژه ماه رمضان ضرورت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-معاون استاندار قم گفت: استان قم در پایین ترین نرخ تورم، دارای جایگاه مطلوبی در کشور است و از همه ظرفیت ها استفاده شد تا کمترین اجحاف در حق مصرف کننده اتفاق بیفتد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۴    
فرماندار زاهدان با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد، گفت: ساز و کار جدی و برخورد قهری با دلالان بازار شکل گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تامین کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان در دستورکار مراجع ذیربط قرار داشته تا در این ماه هیچ کمبودی در عرضه اقلام مورد نیاز سفره روزه داران به وجود نیاید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان به منظور تنظیم بازار و تامین کالاهای اساسی مردم در این استان آغاز شده است.