جمعه ۲۱ مردادساعت ۱۱:۲۷Aug 2022 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین کالاهای اساسی»

سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۹:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس درباره تامین کالاهای اساسی به قیمت شهریور 1400، گفت: دولت باید یارانه را به انتهای زنجیره مصرف پرداخت کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به قانون بودجه 1401 گفت: مکانیزم کالابرگ الکترونیک و تامین کالاهای اساسی با قیمت شهریور 1400 با یکدیگر معنا پیدا می کند و انتخاب یکی و رها کردن دیگری بی معنا است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز، بحث کالابرگ الکترونیک و یا کوپن در سال های اخیر بارها در جریان اصلاح یارانه های پنهان و یا حمایت از مردم جهت تامین کالاهای اساسی مطرح شده اما هیچ گاه به نتیجه نرسیده است. ...
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان گفت: با توجه به ایام محرم و صفر و لزوم تامین کالاهای اساسی جهت نذورات مردمی در این ماهها، کالاهای اساسی مورد نیاز مردم از جمله شکر و برنج و مواد پروتئینی به اندازه کافی موجود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی: کالا های اساسی با نرخ مصوب دولتی برای نذورات در اختیار حسینیه ها، مواکب و تکایا قرار می گیرد.
رئیس کل گمرک کشور گفت: هم اکنون در بنادر ما حدود 4 میلیون تن کالای اساسی موجود است که شامل 25 قلم کالای اساسی از جمله گندم، جو و نهاده های دامی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: کالاهای اساسی یک و نیم میلیون نفری استان زنجان تامین شده است.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا گفت: در آستانه ماه محرم 39 تن اقلام اساسی به منظور برگزاری آئین های مذهبی توسط هیئت های مذهبی، تکایا و دسته های سوگواری به این شهرستان اختصاص یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : کالاهای اساسی هیئت های مذهبی استان برای برپایی آیین های ایام محرم و صفر تامین شده و هیچ کمبودی در توزیع اقلام مصرفی وجود ندارد.
توجه به نقش تأثیرگذار شرکت های تعاونی مرزنشینان در کمک به رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال، تامین کالاهای اساسی و تثبیت جمعیت در مرزها، اهمیت توجه به مسائل و مشکلات و رفع موانع موجود این تعاونی ها را دوچندان می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: کالاهای اساسی هیئت های مذهبی استان در ایام سوگواری محرم و صفر تامین شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به وضعیت مطلوب استان در تامین کالاهای اساسی و لزوم تقویت نظارت بر چرخه تولید تا توزیع در راستای برخورد با سودجویان، گفت: مدیران برای بازگشت واحدهای راکد به عرصه تولید به صورت جهادی اهتمام ورزند.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان با اشاره به وضعیت مطلوب استان در تامین کالاهای اساسی و لزوم تقویت نظارت بر چرخه تولید تا توزیع در راستای برخورد با سودجویان، گفت: مدیران برای بازگشت واحدهای راکد به عرصه تولید به صورت جهادی اهتمام ورزند. ...
سلام نو / خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با انتقاد از وزیر جهاد کشاوری گفت: کمر مردم از گرانی شکسته است وزارت کشاورزی باید پاسخگو باشد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
همتی گفت: این وضعیت، قدرت خرید شهروندان را به شدت کاهش داده و طبعاً شهروندان در تامین کالاهای اساسی از جمله دارو با تنگایی شدید مواجه خواهند شد که این وضعیت تبعاتی را در سطح کشور در پی خواهد داشت و دولت باید به فکر تمامی این مسائل باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر چه انتقادات گسترده ای در زمینه سیاست گذاری های دولتی در حوزه واردات و تامین کالاهای اساسی از سوی کارشناسان مطرح است اما همه بر این مساله اذعان دارند که تامین کالا به اندازه کافی است.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - پرداخت یارانه معیشتی تجمیعی تصویب شده است. یارانه معیشتی ترکیبی است از چند یارانه که مجلس تصویب کرده است. یارانه معیشتی جدید به 60 میلیون ایرانی برای تامین کالاهای اساسی خود تعلق می گیرید.زمان پرداخت یارانه معیشتی مشخص شد. یارانه معیشتی 20 ام هر ماه پرداخت می شود ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۸    
سید جواد ساداتی نژاد در جریان سفر به کرمانشاه و در بازدید از گاوداری دو هزار راسی کاوات روانسر ، با اشاره به وضعیت ذخایر کالاهای استراتژیک در کشور، گفت: در حوزه کالاهای اساسی ذخایر کشور مطلوب است و دغدغه ای برای تامین کالاهای اساسی مردم نداریم.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
سید جواد ساداتی نژاد در جریان سفر به کرمانشاه و در بازدید از گاوداری دو هزار راسی کاوات شهرستان روانسر در جمع خبرنگاران، با اشاره به وضعیت ذخایر کالاهای استراتژیک در کشور، گفت:در حوزه کالاهای اساسی ذخایر کشور مطلوب است و دغدغه ای برای تامین کالاهای اساسی مردم نداریم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه براساس توافق رؤسای جمهور ایران و روسیه مشکلی در تأمین گندم و ذرت در کشور وجود نخواهد داشت، گفت: می توان با صادرات گوشت داخلی و واردات گوشت 100هزارتومانی وکیوم شده از کشور ثالث بازار داخلی را تنظیم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: ارز ترجیحی اقتصاد کشور را به شدت آلوده به رانت، فساد، قاچاق و سوء استفاده در بخش های مختلف کرده و همچنین تامین کالاهای اساسی را در کشور با چالش مواجه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روسیه در گرماگرم تحریم های غرب با هدف تضمین تجارت امن و روان و به منظور تامین کالاهای اساسی ، خدمات حمل و نقل دریایی را با هند و چین گسترش داده است .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - استاندار سمنان با بیان اینکه این استان علاوه بر تامین کالاهای اساسی خود برخی از اقلام مازاد را به استان های دیگر عرضه می کند، گفت: اصناف استان در اجرای طرح هدفمندی یارانه ها حماسه آفریدند.
وقت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد : هیچ گونه کمبودی در زمینه تامین کالاهای اساسی استان وجود ندارد و کمیته اقدام مشترک تنظیم بازار استان با هدف تأمین به موقع و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم تشکیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: کمبودی برای تامین کالاهای اساسی در استان وجود ندارد، توزیع کالا به موقع انجام و به وفور دربازار وجود دارد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۱۴    
مجلس برای سال جاری با توجه به مجوزی که برای اصلاح نرخ ارز ترجیحی به دولت داد، آن را موظف به ارائه کالابرگ الکترونیک برای تامین کالاهای اساسی کرد. اما اخیرا با ورود دولت به اجرای قانون بودجه در رابطه با تغییر رویه تامین ارز واردات و اصلاح نظام یارانه ای ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۱:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سیدجواد ساداتی نژاد روز سه شنبه در در جمع خبرنگاران در میاندوآب در خصوص تاخیر پیش آمده در توزیع نهاده های دامی اظهار کرد: تامین کالاهای اساسی و نهاده های دامی در کشور با وجود تنگناهای موجود در جهان انجام گرفته و در خصوص تامین گوشت قرمز، گوشت مرغ، ذخایر برنج، شکر ...
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در خصوص کالاهای اساسی و تامین کالاهای اساسی علی رغم تنگنانهای موجود هیچ نگرانی نداشته و در حوزه تامین گوشت قرمز و مرغ، ذخایر برنج، شکر، گندم و... وضعیت خوبی داریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان خردادماه، به منظور تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم قم، هشت هزار و 337 تُن برنج خارجی و شکر برای این استان تخصیص یافته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی با تاکید بر تلاش دولت برای خنثی سازی تحریم ها گفت:حقوق همه اقشار مورد توجه دولت است. همه باید از حقوق مناسب برخوردار باشند و دولت هم پرهزینه نباشد. رفع مشکل همه اقشار مورد توجه دولت است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی مشکلی از نظر تامین کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - ساری-رقیه سامع : محموله 6 هزار تنی روغن خوراکی از بندرامیرآباد از طریق حمل ریلی و جاده ای به کارخانه های تولیدی واقع در تهران ارسال شد. معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد با اعلام این خبر افزود ...
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر دوم کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: ساداتی نژاد وزیر مقتدری است که باید به آن زمان داد که برنامه های خود را عملیاتی کند و بحث هایی مبنی بر استیضاح وی قطعی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۹    
بیرجند - ایرنا - فرماندار فردوس گفت: رصد به موقع و مستمر بازار و تامین کالاهای اساسی می تواند از بروز بحران در بازار و احتکارهای خانگی جلوگیری کند.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۶۳ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی دولتی ایران از تامین کالاهای اساسی سال 1401 کشور خبر داد. *** کالاهای اساسی سال 1401 کشور تأمین شد به گزارش صنایع ، بر اساس گزارش شرکت بازرگانی دولتی ایران، با تداوم اجرای برنامه های تأمین ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مرتضوی گفت: در حوزه اقتصاد مقاومتی و تامین کالاهای اساسی و ارزاق عمومی، وضعیت نانوایی ها و توزیع نهاده های دامی 10 جلسه با 43 مصوبه برگزار شد و در سایر حوزه ها نیز سال گذشته بدون تشکیل پرونده، 200 مورد مشکل رسیدگی و حل و فصل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
همدان- استاندار همدان گفت: با اقدامات دولت سیزدهم در زمینه تامین کالاهای اساسی و نهاده های دامی در کشور و استان، میزان ذخایر مطلوب است و در این زمینه کمبود خاصی وجود ندارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حسین هاشمی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 300 تن برنج تایلندی به ارزش 38 میلیارد و 210 میلیون ریال از ابتدای سال جاری تاکنون با قیمت تنظیم بازار در راستای جلوگیری از افزایش قیمت این محصول و تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم توسط تعاون روستایی استان مرکزی توزیع شده است. [...]
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۲:۱۶    
اصفهان- ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی گفت: شرایط تامین کالاهای اساسی در کشور مطلوب است و هیچ کمبودی در این زمینه نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
قزوین -ایرنا-رییس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: زنان روستایی، نقش موثری در چرخه اقتصادی استان و تامین کالاهای اساسی دارند و باید حمایت از کسب و آنها در اولویت بخش خصوصی قزوین قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در خصوص شرایط تامین کالاهای اساسی گفت: در بنادر کشور بیش از 4 میلیون تن کالای اساسی داریم، همچنین بخشی زیادی نیز بر اساس قراردادها در مسیر هستند یعنی از نظر تامین مشکلی نداریم و ارسال نهاده های دامی به کل کشور به صورت روزانه انجام می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۲۱:۴۰    
به مناسبت هفته جهاد کشاورزی ، نظارت ویژه بر بازار محصولات کشاورزی از امروز آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رضا مظلومی مدیر جهاد کشاورزی کاشان روز یکشنبه در نشست خبری به مناسبت هفته جهاد کشاورزی (21 تا 27 خرداد) با اشاره به تلاش های انجام شده برای تثبیت قیمت ها و تامین کالاهای اساسی مردم گفت: یک هزار و 600 تن مرغ مازاد منجمد در سردخانه این شهرستان ذخیره سازی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نابسامانی در بازار کشور و گرانی برخی اقلام مردم را بسیار نگران کرده است. امروز مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص آخرین وضعیت تامین کالاهای اساسی و نهاده های کشاورزی جلس غیر علنی برگزار کرد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:معاون توسعه بازرگانی و صنایع غذایی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه به میزان کافی برنج، شکر، روغن، ماکارونی و دیگر اقلام اساسی موجود است و مشکلی از نظر تامین کالاهای اساسی وجود ندارد .
سلام نو / تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رییسه مجلس از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس به منظور بررسی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی و آخرین وضعیت تأمین نهاده های ضروری و کالاهای اساسی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۰    
سخنگوی هیئت رییسه مجلس گفت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس آخرین وضعیت بازنشستگان و همچنین تامین کالاهای اساسی با حضور وزرای تعاون و جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۷:۰۲   + ۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس از برگزاری جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس برای بررسی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی و آخرین وضعیت تامین نهاده های ضروری و کالاهای اساسی با حضور 3 عضو کابینه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره غله شهرستان گنبدکاووس گفت: براثر خشکسالی و کاهش بارندگی مناسب اراضی شمال گنبدکاووس دچار خسارت شده و حدود 40 هزار تن گندم با کیفیت در این منطقه از بین رفت.