شنبه ۰۱ آبانساعت ۱۲:۴۹Oct 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین کالاهای اساسی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- اصفهان- ضرورت حفظ وحدت مسلمانان، بهره گیری از ظرفیت های اقتصادی موجود، توانمندسازی، تامین کالاهای اساسی و حفظ عمومی قیمت ها، از محورهای مهم خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان های اصفهان بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان با بیان این که بندرامام خمینی (ره) سهم 70 درصدی در تامین کالاهای اساسی کشور دارد، گفت: ذرت، کنجاله سویا، دانه روغنی و شکر به میزان 9 میلیون و 696 هزار تن از عمده ترین کالاهای اساسی واردشده به کشور هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تاثیرات ناشی از همه گیری ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی ازجمله آمریکا خود را نشان داد به نحوی که اکنون این کشور با کمبود یا نبود کالاهای اساسی مواجه شده و قفسه های فروشگاه ها دربرخی از ایالات آمریکا خالی مانده است.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: صنعت خودرو امروز کمی نسبت به مسیر پیش روی خود سردرگم است زیرا وزارت صمت برنامه مشخص شده ای را برای این بخش ارائه نکرده است. البته با توجه به شرایط موجود شاید تصمیم وزیر صمت برای تاخیر در ارائه این برنامه تصمیم به جایی باشد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۰۴    
تسنیم : معاون اول رئیس جمهور از بانک مرکزی خواست نسبت به تامین به موقع ارز کالاهای اساسی اهتمام ویژه داشته باشد تا دستگاه های متولی تامین کالاهای اساسی بتوانند بهتر به وظایف خود در این خصوص عمل کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۸    
گروه استان ها- با توجه به اینکه هرازچندگاهی شاهد کمبود برخی اقلام اساسی در بازار هستیم که این امر بروز مشکلاتی را برای مردم به دنبال دارد، ضروری است تامین این کالاها در اولویت نهادهای مربوط قرار گیرد.
محمد مخبر در جلسه ستاد تنظیم بازار تاکید کرد: بانک مرکزی به موقع ارز مورد نیاز کالاهای اساسی را تامین کند.
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۳   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه نوسانات قیمتی در بازار از یک سو موجب بروز مشکل در تولید می شود و از سوی دیگر نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال دارد، بر ضرورت هماهنگی و تمرکز همه دستگاه ها به منظور ایجاد ثبات در بازار و وفور کالاها تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۹    
سفیر ایران در روسیه با تاکید بر ضرورت پتانسیل های بازرگانی و تجاری آستراخان برای تجار ایرانی جهت دست یابی به بازار روسیه گفت: اهمیت و جایگاه اقتصادی منطقه آستراخان برای کشورحائز اهمیت است و به عنوان قطب راهبردی در حوزه حمل و نقل و تامین کالاهای اساسی ایران قلمداد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان گفت: با استقرار دولت جدید، سیستان و بلوچستان می تواند محل تامین کالاهای اساسی از جلمه برنج، گوشت و میوه های گرمسیری مورد نیاز کشور باشد.
نمایندگان بخش خصوصی در اتاق بازرگانی تهران و تشکل های حوزه کشاورزی در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی از مشکلات و معضلات این بخش که به نوعی درگیر تامین کالاهای اساسی و معیشت مردم است ...
در بهار سال 97 در حالی که زمزمه خروج آمریکا از برجام شنیده می شد دولت برای کم اثر کردن تحریم ها و با هدف تامین کالاهای اساسی با قیمت مناسب برای مصرف کننده به سیاست تخصیص ارز 4200 تومانی روی آورد؛ سیاستی که از همان ابتدا با حواشی بسیاری همراه شد و بعد ها نیز دست مصرف کننده از این دلار خالی ماند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از کارگران و بازنشستگان حتی برای تامین کالاهای اساسی چون درمان، آموزش و خوراک خود با مشکلاتی جدی مواجه هستند. آنها خواستار آن هستند که مسئولان صدای شان را بشنوند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بندر چابهار مسیری کم هزینه برای آسیای میانه و قدرتی نوظهور برای تحول اقتصادی منطقه و حتی فراتر از آن دنیا محسوب می شود، بندری استراتژیک که نزدیک ترین و کم هزینه ترین مسیر دسترسی کشورهای حاشیه اقیانوس هند به بازار جهان بوده و این روزها به دروازه ای برای تامین کالاهای اساسی کشور شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۰۷    
فرهاد منتصر کوهساری معاون بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی پیش از هر چیز، باید این سوال را مطرح کرد که رسوب کالا تا چه اندازه برای سازمان بنادر و دریانوردی کشور، چالش محسوب می شود؟ بدون شک ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: متاسفانه نظارت مستقیم بر روی قیمت کالاهای اساسی وجود نداشته و دلالان مشکلات زیادی را به مردم تحمیل کرده اند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۳    
بهزادیان با تاکید بر اینکه یکی از مهم ترین اولویت دولت، تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نظیر گندم، ذرت، جو، سویا، دانه های روغنی، برنج، شکر و روغن خوراکی است، افزود: با توجه به نیاز روزانه کشور به مصرف کالاهای اساسی، ضروری است تا این گونه کالاها پس از ورود به بنادر کشور ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان تهران گفت: مهم ترین مسأله در حوزه تامین کالاهای اساسی این است که تا زمانی که مسأله ارز 4200 تومانی حل نشود، مشکلات تامین کالاهای اساسی نیز برطرف نخواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
هر چند در حدود سه سال و نیم گذشته، دولت دوازدهم تلاش کرد با برنامه ریزی برای تخصیص ارز 4200 تومانی به کالاهای اساسی، تامین این کالاها در کشور را تضمین کند، اما به نظر می رسد خود این سیاست به عاملی برای تهدید تامین این کالاها تبدیل شده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۴۴ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در 5 ماهه نخست 1400، بیش از 10 میلیون تن کالای اساسی از طریق بنادر وارد کشور شده است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، روانبخش بهزادیان با تاکید بر اینکه یکی از مهم ترین اولویت دولت در شرایط فعلی، تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم نظیر گندم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 169 هزار تن کالای اساسی از مبدا بندر امام خمینی (ره) به استان حمل شده که نشان دهنده تلاش برای تامین کالاهای اساسی توسط ناوگان باری استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۴    
کرج - ایرنا - این روزها بازار داغ خرید دستمال کاغذی، برنج ، خرما، ماکارونی و گوشت و انبار آنها در خانه به نگرانی هایی در حوزه اقتصاد تبدیل شده در حالی که مسئولان بارها به صراحت اعلام کرده اند هیچ مشکلی برای تامین کالاهای اساسی مردم وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم در استان به میزان لازم تامین شده و با اجرایی کردن طرح ارتقای معیشت مردم نیمه دوم سال نگرانی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۱    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان : مردم نگران تامین کالاهای اساسی مورد نیاز نباشند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:اینکه رئیس جمهور مملکت در نقطه صفر مرزی حضور پیدا می کند و مشکلات را بررسی می کند نشان از این دارد که بالاخره یک فرد متفاوت بر سر اداره امور کشور قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین کالاهای اساسی به ویژه در ماه های محرم و صفر گفت: توزیع 600 تن برنج هندی و تایلندی در این استان آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در تامین کالاهای اساسی هیچ مشکلی نداریم/چالش های زنجیره تامین و آسیب کسب و کارها/ از عناوین روزنامه های امروز قم است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۳۴    
مرصاد نیوز: یکی از دغدغه های فعلی دولت و مجلس مردمی و انقلابی تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بازنگری در سیاست تخصیص ارز برای تامین کالا های اساسی یکی از اولویت های مهم این کمیسیون است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
قم ایرنا مرتضی حیدری فرماندار قم، از سیلوی بِتُنی 110هزار تُنی شهید آصف نخعی و مجتمع انبار غله قم بازدید و اعلام کرد: در تامین کالاهای اساسی همچون آرد، برنج و شکر مشکلی در قم وجود ندارد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بازنگری در سیاست تخصیص ارز برای تامین کالاهای اساسی یکی از اولویت های مهم این کمیسیون است و امروز وزیر صمت طی توضیحاتی اعلام کرد، نظر دولت هم برهمین موضوع است و به زودی بحث تعیین نرخ ارز ترجیحی برای تامین کالاهای اساسی تعیین تکلیف خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
قم ایرنا فرماندار قم گفت: در تامین کالاهای اساسی همچون آرد، برنج و شکر مشکلی در قم وجود ندارد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از خانه ملت، احد آزادی خواه عصر یکشنبه در تشریح نشست امروز کمیسیون با حضور وزیر جهاد کشاورزی، افزود: در این نشست وزیر جهاد کشاورزی برنامه های خود را در خصوص کشاورزی قراردادی، تامین جوجه یک روزه، واردات تخم مرغ نطفه دار و تامین کالاهای اساسی مانند گندم و ذرت ارائه کرد. ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۴۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با بیان اینکه مردم آثار ارز 4200 تومانی را در دولت قبل در سفره های خود ندیدند، گفت: هیچ نگرانی برای تامین کالاهای اساسی وجود ندارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دیوار مرز ایران و افغانستان در زابل که برای ایجاد امنیت در این استان احداث شد نه تنها معیشت هزاران خانواده را به صفر رساند بلکه سبب گشت تا چند صد خانواده دیگر بار سفر از منطقه سیستان ببندند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۲۷    
مسکو - ایرنا - اهمیت و جایگاه اقتصادی منطقه آستاراخان برای جمهوری اسلامی آنچنان مهم و زیاد است که مسوولان و کارشناسان از آن به عنوان قطب راهبردی در حوزه حمل و نقل و تامین کالاهای اساسی کشور سخن به میان می آورند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی ذخیره کالاهای اساسی را در وضعیت خوبی توصیف کرد و گفت که تمهیدات لازم برای تامین کالاهای اساسی تا پایان سال اندیشیده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور از ابلاغ بخشنامه وزیر کشور به استانداران سراسر کشور مبنی بر مشارکت فعال مدیریت شهری در اجرای طرح ارتقاء معیشت و تامین کالاهای اساسی خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون وضعیت ذخایر استراتژیک ما از لحاظ ذخیره کالاهای اساسی خوب است و تمهیداتی انجام شده که مشکلی در تامین کالاهای اساسی نداشته باشیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر وضعیت استراتژیک ما از لحاظ ذخیره کالاهای اساسی خوب است و تمهیداتی انجام شده که مشکلی در تامین کالاهای اساسی نداشته باشیم.
اقتصاد آنلاین / صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۲۴   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر جهاد با اشاره به مشکل تامین ارز بخشی از کالاهای رسوبی در گمرکات گفت: با پیگیری های انجام شده از امروز مشکل ارز این کالاها بر طرف می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رییس قوه مقننه تخصیص ارز ترجیهی در نیمه دوم سال برای تامین کالاهای اساسی را در گرو درخواست دولت و مجوز مجلس عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دفتر خدمات بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با تخصیص ارز مورد نیاز مشکلی در تامین کالاهای اساسی به ویژه نهاده های دامی نخواهیم داشت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رشد پایه پولی، رشد نقدینگی، افزایش تورم، کاهش ارزش پول ملی، مشکلات معیشتی خانوارها، اجرای هدفمندی یارانه ها، سهام عدالت، تامین کالاهای اساسی بخشی از میراث به جا مانده دولت دوازدهم است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در جلسه دیدار رییس اتاق بازرگانی تهران با هیات مدیره اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران بر سیاست های ارزی دولت با برای تداوم روند تامین کالاهای اساسی تاکید شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت مشورت با مردم در تصمیم گیری های اقتصادی، رفع تحریم ها را شرط اصلی مذاکره دانست و از مردم خواست نگران تامین کالاهای اساسی نباشند. *** دیدگاه دولت نسبت به مذاکرات/ ضرورت همراهی و مشارکت مردم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رای بالای نمایندگان به وزرای دولت گفت: گام اول در تعامل دولت و مجلس با روحیه خوب و با حسن نظر و همکاری برداشته شد.