چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۱۹:۱۲Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین کالاهای اساسی»

رادیو گفت و گو   ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل ابوالفضل عمویی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه "رویداد" در رابطه با احتمال پایان یافتن فعالیت های رایزنان اقتصادی در سفارتخانه های کشور اظهار کرد: برای ما در شرایط فعلی دیپلماسی اقتصادی یک اصل است که موجب تقویت مناسبات اقتصادی و تجاری می گردد. ...
ملیت   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تامین کالاهای اساسی کشور گفت: برای کالاهای اساسی تا پایان سال افزایش قیمت نخواهیم داشت.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش    
بوشهر - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تامین کالاهای اساسی مورد نیاز کشور خبر داد و گفت: روغن به اندازه کافی در بازار موجود است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم گفت: یک هزار و 100 تن روغن خوراکی سویا برای مصرف وارد بازار استان می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۷:۰۸    
مشهد- شمارش معکوس برای پایان سال و فرارسیدن ایام نوروز فرا رسیده اما متأسفانه امسال علاوه بر سایه اندازی کرونا، کمبود و نگرانی برای تأمین کالاهای اساسی در بازار موجب نگرانی و دغدغه بسیاری از خانواده ها شده است.
نماینده مردم بافق و مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: فشار اقتصادی روی دوش مردم سنگینی می کند و حتی تامین کالاهای اساسی هم برای آنها دشوار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرماندار کرج گفت: مردم نگران تامین کالاهای اساسی خود در روزهای پایانی سال نباشند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۰۸    
دریافت فایل محمد خدابخشی، نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در ارتباط مستقیم با مجله خبری تحلیلی "رویداد" در رابطه با موافقت مشروط مجلس با ارز 4200 تومانی در بودجه سال آینده اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار ویژه کاشان گفت: 10 مرکز توزیع کالا با همکاری شهرداری برای تامین کالاهای اساسی مردم در روزهای پایانی امسال و نوروز در این شهر در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیر شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم گفت: مرغ مورد نیاز بازار شب عید در استان به موقع تامین و وارد بازار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کار نظارت بر نحوه تخصیص و توزیع ارز ترجیحی برای تامین کالاهای اساسی در سال 1400 را تعیین کردند.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه افزایش رفاه مردم، کنترل قیمت ها و تامین کالاهای اساسی مزایای فروشگاه های زنجیره ای است، گفت: رصد شبکه توزیع کالاهای اساسی در این فروشگاه ها راحت تر است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۳    
شفقنا- عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه در تامین کالاهای اساسی شب عید مشکلی نداریم، گفت: قیمت زمانی بالا می رود که کمبود داشته باشیم اما مواد غذایی و خوراکی زیادی در کشور تولید می شوند؛ لذا افزایش قیمت نشان دهنده عدم نظارت است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصاد صنفی فراکسیون اصناف و اشتغال مجلس از تشکیل کمیته رصد تنظیم بازار پایان سال در فراکسیون متبوعش خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در سطح بازار برای شب عید تامین شده است، گفت: 150 هزار تن روغن خوراکی مایع و نیمه به بازار تزریق می شود.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر تاثیر مثبت سیاست واردات در مقابل صادرات در اقتصاد کشور، روند تامین کالاهای اساسی در کشور را قابل قبول عنوان کرد و گفت: در چند روز آینده توزیع کالاهای پرمصرف خانوار در ایام عید، از جمله برنج، روغن، گوشت و مرغ منجمد و شکر مازاد بر نیاز استان ها، آغاز خواهد شد.
معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت اعلام کرد: اکنون وضعیت روغن در کشور خوب و ذخیره به صورت قابل قبول است. ، عباس قبادی با اشاره به اینکه 70 تا 80 درصد روغن خام کشور وارداتی است، افزود: قیمت روغن پالم از 600 یورو به 900 یورو در تن افزایش داشته است ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر تاثیر مثبت سیاست واردات در مقابل صادرات در اقتصاد کشور، روند تامین کالاهای اساسی در کشور را قابل قبول عنوان کرد و گفت: در چند روز آینده توزیع کالاهای پرمصرف خانوار در ایام عید، از جمله برنج، روغن، گوشت و مرغ منجمد و شکر مازاد بر نیاز استان ها، آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار: در روز های پایان سال گوشت قرمز و مرغ منجمد به اندازه کافی در اختیار مردم قرار می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
عابدی گفت: هیچ مشکلی در رابطه با تأمین اقلام اساسی برای ایام پایانی سال و شب عید در استان خراسان جنوبی وجود ندارد.
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
تامین کالاهای اساسی و روزمره زندگی همواره یکی از دغدغه های روزمره خانوارهای ایرانی بوده و زمان زیادی را نیز از خانواده ها می گیرد. به خصوص اگر جنبه اقتصادی را نیز به موارد مورد تاکید خانواده ها اضافه کنیم و در نظر بگیریم که فردی بخواهد کالاهای مورد نظر خود را از فروشنده اصلی و با کمترین تعداد واسطه ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نقدینه - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: شرط مجلس برای ابقای ارز ترجیحی این است که دولت اجازه ندهد همچون گذشته از این ارز سوءاستفاده شود و رانت و فسادهایی صورت گیرد و باید مانع از این اتفاق شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون مدیرکل در امور برنامه ریزی توزیع شرکت توانیر می گوید که همه ساله بخش عمده ای از زمان و توان کارکنان صنعت برق کشور صرف تامین کالاهای اساسی برق از طریق برگزاری مناقصات و سایر روش های متداول می شود، اما با ورود به معاملات مناقصه بورس کالا می توان در مدیریت بهینه زمان ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش فارس: رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: با اقدامات تخصصی و تلاش های شبانه روزی کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی، انواع کالای قاچاق به ارزش 146 میلیارد ریال طی هفته گذشته در کشور کشف شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: به منظور تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز روستاییان و با هدف تنظیم بازار کار توزیع این کالاها در سطح روستاهای شهرستان آغاز شد.
اقتصاد ایران: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که به منظور داشتن فرصت کافی برای ارائه پیشنهادات نمایندگان در خصوص تعیین تکلیف ارز 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی در سال 1400، ردیف مربوطه در لایحه بودجه در جلسه علنی فردای مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که به منظور داشتن فرصت کافی برای ارائه پیشنهادات نمایندگان در خصوص تعیین تکلیف ارز 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی در سال 1400، ردیف مربوطه در لایحه بودجه در جلسه علنی فردای مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون توسعه تجارت و صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران اظهار داشت: برزیل یکی از بزرگترین شرکای ما در حوزه تامین کالاهای اساسی و نهاده های دامی است و حتما افزایش واردات در این حوزه را نیز خواهیم داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۲۶    
تسنیم : اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری روز گذشته در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و افتتاح همزمان طرح های اقتصادی و عمرانی استان کردستان، سال 99 را سخت ترین سال بعد از انقلاب از لحاظ درآمدی خواند و با بیان اینکه این سال حتی با دوران جنگ نیز قابل مقایسه نیست ...
سروش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از پرداخت 9.2 میلیارد دلار ارز برای تامین کالاهای اساسی و دارو خبر داد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
شفقنا- معاون اول رییس جمهور گفت: سعی کردیم در تامین کالاهای اساسی زندگی مردم، بهترین عملکرد را داشته باشیم. اسحاق جهانگیری صبح امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و افتتاح همزمان طرح های اقتصادی و عمرانی که در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کردستان برگزار شد ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۴    
اکوفارس: معاون اول روحانی گفت: آمریکایی ها مجبور به تسلیم در برابر اراده ملت ایران هستند، تاب آوری مردم در این سه سال باید در تاریخ پرافتخار ایران ثبت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: آمریکایی ها مجبور به تسلیم در برابر اراده ملت ایران هستند، تاب آوری مردم در این سه سال باید در تاریخ پرافتخار ایران ثبت شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرکل عملیات بازرگانی خارجی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: کالاهای اساسی این شرکت با اعمال سخت گیرانه ترین استانداردها وارد کشور می شوند و پس از دریافت گواهی های سلامت ملی و بین المللی به مصرف می رسند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: مبارزه با فاصله های اجتماعی و اقتصادی و تبعیض از تاکیدات مقام معظم رهبری است و مدیران باید این موضوع را عملیاتی کنند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم یکی از مهم ترین اقداماتی است که دستگاه های متولی بایستی به آن توجه داشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۲۶    
دنیای اقتصاد : سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 از مصوبه این کمیسیون برای اختصاص 8 میلیارد دلار به بخش سلامت و تامین کالاهای اساسی در سال آینده با ارز 4200 تومان خبر داد ...
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 از مصوبه این کمیسیون برای اختصاص 8 میلیارد دلار به بخش سلامت و تامین کالاهای اساسی در سال آینده با ارز 4200 تومان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص ارز 4200 تومانی برای تأمین کالاهای اساسی و دارو در سال آینده گفت: کمیته ای برای نظارت بر نحوه تخصیص این ارز به کالاهای اساسی تشکیل خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 مجلس شورای اسلامی با اشاره به تخصیص ارز 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی و دارو در سال آینده گفت: کمیته ای برای نظارت بر نحوه تخصیص این ارز به کالاهای اساسی تشکیل خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ای به منظور تعیین ساز وکار و زمان بندی حذف رانت ارز 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی در سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس گفت: در جریان بررسی لایحه اصلاحی بودجه سال 1400، اعضای کمیسیون تلفیق بودجه با پیشنهاد دولت برای بازگشت ارز 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی موافقت کردند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رکنا : در دویست و چهارمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، گزارش وضعیت تأمین و توزیع کالاهای اساسی و ضروری مردم در ماه های پایانی سال 1399 و برنامه سال 1400 ارائه شد.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۱۴۶ سایت دیگر  
در این گزارش فعالیت ها و اقدامات بانک مرکزی، وزارتخانه های جهادکشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در ایجاد سیستم های هوشمند سفارش، تخصیص اعتبار، ترخیص کالا و چرخه توزیع کالاهای اساسی و تمهیدات لازم برای تامین کالاهای اساسی در ماه های پایانی سال و سال 1400 تشریح شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - استاندار کرمان با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات مردم در تامین کالاهای اساسی گفت: خروج مرغ از این استان به دلیل کمبود تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵    
علیرضا رزم حسینی، وزیر صمت گفت: در تامین کالاهای اساسی مردم به خوبی عمل کردیم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۰:۲۷    
پگاه آفرین زاد : در یک سال اخیر که ویروس کرونا در ایران و جهان شیوع پیدا کرده بسیاری از کسب و کارها به ویژه مال ها تحت تاثیر قرار گرفته اند، زیرا از یکسو درآمد مردم کاهش داشت و توان خرید آنها تنها به تامین کالاهای اساسی محدود شد و از طرف دیگر تورم افسارگسیخته ای که در یک سال اخیر بر اقتصاد کشور ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه: مسئولان باید نسبت به مدیریت زنجیره تولید تا مصرف، کنترل قیمت ها و رفع دغدغه مردم در تامین کالاهای اساسی تلاش کنند.