شنبه ۰۴ اسفندساعت ۱۹:۲۵Feb 2019 23
 

جدیدترین‌های «دریافت ارز»

انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۹    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4752 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5423 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز از وزارت اطلاعات کشور ، تأسیس شرکت های کاغذی و صوری و تطمیع مسئولین برخی شعب بانک ها از جمله شگردهای این شبکه سازمان یافته برای دریافت ارز دولتی به بهانه واردات کالا بوده که با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی تاکنون کالایی به کشور وارد نشده و ارز حاصله در بازارهای آزاد از ...
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۷    
رییس انجمن صنفی گاوداران، از روان سازی توزیع نهاده های دامی یارانه ای شرکت پشتیبانی امور دام خبرداد و گفت: برای ادامه حیات صنعت دامی کشور انتظار می رود دولت، دست دلالان و واسطه گران را از بازار نهاده های دامی کوتاه کند. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۰    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4742 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5414 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۱    
معاون امور بین الملل دانشگاه شهید بهشتی: تخصیص نیافتن ارز دولتی به دانشجویان و استادان و دریافت ارز آزاد یکی از بزرگترین مشکلات در عرصه های علمی در سطح بین المللی است
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۰    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4737 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5430 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۶    
به رغم تمام تلاش های دولت و راهکار های اتخاذ شده هنوز قیمت گوشت قرمز آن گونه که باید کاهش نیافته است. این در حالی است که در روز های اخیر به گفته وزیر اقتصاد در حال حاضر 600 کانتیر گوشت در گمرک بدون صاحب است که پس از بررسی ها مشخص شد مالک آن با وجود دریافت ارز دولتی قصد دارد آن را با قیمت بیشتر در ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۴:۱۵    
کنون 600 کانتیر گوشت در گمرک بدون صاحب است که پس از بررسی ها مشخص شد مالک آن با وجود دریافت ارز دولتی قصد دارد آن را با قیمت بیشتر در بازار عرضه کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۱    
اسعدی سامانی، گفت: مشکل دریافت ارز شرکت های هواپیمایی با همکاری بانک مرکزی تا حدودی برطرف شده است.
نوش آنلاین   ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۲۱:۱۷    
پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین : مردادماه امسال بود که وزیر سابق صنعت و تجارت در آخرین روز های وزارتش در این وزارتخانه صادرات شیر خشک را ممنوع اعلام کرد و تلاش وزیر جهاد کشاورزی در لغو این دستور شریعتمداری نیز بی نتیجه ماند. ...
خانه ی معدن ایران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۳    
دور جدید تحریم های اقتصادی ایران از سوی ایالات متحده از ماه های گذشته و تاثیر این تغییر بر بازارهای مختلف اقتصادی و نبود برنامه ریزی درست و به موقع، سبب ساز متورم شدن حباب ارز در ایران شده است؛ ...
بهارستانه   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۹    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وزارت علوم در رابطه با دریافت ارز نیمایی دانشجویان بورسیه، فقط دانشگاه های محل تحصیل دانشجویان را از لحاظ اعتبار تایید می کند.
فرادید   ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۸    
دلار کانادا در مرکز مبادلات ارزی با قیمت 32،066 ریال، قیمت درهم امارات 11،437 ریال و قیمت لیر ترکیه نیز 8،063 ریال قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۰    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4811 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5493 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۲:۲۰    
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: حدود 8 هزار نفر برای ارز دانشجویی ثبت نام کردند و تمامی آن ها امکان دریافت ارز دارند.
تیتر شهر   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۹:۳۷    
ارز دانشجویی یکی از مهم ترین دغدغه های دانشجویانی است که قصد اخذ پذیرش و ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند.
فرارو   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۷:۱۹    
فرارو- اگر عازم سفر هستید حتما یک هفته تا 10 روز قبل برای ثبت نام دریافت ارز مسافرتی به بانک های منتخب مراجعه کنید. قبل از آن حتما لازم است به طور کامل شرایط ارز مسافرتی را بدانید. مردادماه امسال با اجرایی شدن بسته ارزی جدید دولت، سیستم پرداخت ارز مسافرتی به کلی تغییر کرد. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۰    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4851 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5497 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۴    
آقامیری با اشاره به شکل گیری رانت در بازارهای بدون نظارت، گفت: وقتی امکان دریافت ارز ارزان پیش بیاید برخی افراد تلاش می کنند با استفاده از رانتی که دارند به این منابع دست یابند و همین امر بستر سودجویی را فراهم می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۲    
یک اقتصاددان با تاکید بر اینکه دو نرخی بودن ارز، منجر به بروز فساد شده است، گفت: تعیین نرخ 4200 تومان برای دلار اثر مثبتی روی هیچ بخشی نداشته و مردم آن را در سفره هایشان احساس نکرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۳    
رئیس سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: در 6 ماه دوم سال جاری بالغ بر 8700 نفر برای دریافت ارز دانشجویی ثبت نام کردند، آخرین متقاضیان نیز ماه جاری به بانک معرفی می شوند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۵    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4778 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5543 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲    
وزارت علوم در هفته گذشته با اخباری حول تغییر در شورای عالی انقلاب فرهنگی و چگونگی ثبت نام رشته های بدون کنکور سپری شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۰    
تهران- ایرنا- فعالان اقتصادی می گویند برای تامین برخی تجهیزات و مواد اولیه نیاز دارند صفوف طولانی و پر مانع ثبت سفارش و دریافت ارز را دور بزنند و با ارز متقاضی تجهیزات و مواد اولیه را تامین کنند اما بانک مرکزی معتقد است واردت بدون انتقال ارز به بازار ارز فشار می آورد.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۵    
برگزاری دوره آموزشی استفاده از ارز نیمایی برای واردکنندگان کتاب مردم نیوز : در پی اعلام خبر حذف ثبت سفارش گمرکی و تخصیص ارز نیمایی به واردات کتاب ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت آشنایی متقاضیان با فرایند ثبت سفارش گمرکی و مراحل دریافت ارز نیمایی کلاس های آموزشی دایر می کند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۱    
به زودی سامانه ای در سازمان توسعه تجارت راه اندازی خواهد شد تا واردکنندگان کتاب های خارجی که خواستار دریافت ارز نیمایی از طریق ثبت سفارش هستند، بتوانند حواله ارزی خود را پس از تایید معاونت امور فرهنگی دریافت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۷    
به زودی سامانه ای در سازمان توسعه تجارت راه اندازی خواهد شد تا واردکنندگان کتاب های خارجی که خواستار دریافت ارز نیمایی از طریق ثبت سفارش هستند، بتوانند حواله ارزی خود را پس از تایید معاونت امور فرهنگی دریافت کنند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4777 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5474 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۱    
معاون دانشجویی وزیر علوم تحقیقات و فناوری: برای 6 ماه دوم سال آینده بیش از 8 هزار دانشجو برای دریافت ارز ثبت نام کردند
ارانیکو   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۵    
وزیر صمت گفت: درباره واردات بدون انتقال ارز هفته گذشته مصوبه ای از دولت گرفتیم تا یک واحد تولیدی اگر به قطعه ای نیاز داشت، در صف دریافت دلار و ارز قرار نگیرد.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۵    
اقتصادآنلاین – سپیده قاسمی؛ مدتی بعد از آشوب به راه انداختن وارداتچی معروف در بازار نهاده های دامی با خودداری از عرضه این کالاها به بازار برای دریافت ارز دولتی، شرکت پشتیبانی امور دام کشور با ارسال نامه ای به استان های کشور وعده توزیع نهاده های دامی را با قیمت مناسب داد ...
موج   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۶    
رییس کل بانک مرکزی گفت:متاسفانه در گذشته سوءاستفاده های زیادی در فرآیند تخصیص و تامین ارز در جهت واردات کالا و خدمات صورت گرفته است و برخی به بهانه واردات کالا و... اقدام به دریافت ارز کرده و متأسفانه، متناسب با ارز دریافتی کالا به کشور وارد نکرده اند. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۰    
بانک مرکزی در جریان قیمت گذاری ارز های دولتی موجود در معاملات امروز چهار شنبه 26 دی ماه، اعلام کرد: قیمت 17 ارز نسبت به روز سه شنبه افزایش و قیمت 24 واحد پولی دیگر از جمله یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ 6 ارز دیگر مانند دلار نیز ثابت ماند ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۰    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4821 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5415 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
مرور نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۸    
دادستان تهران گفت: شرکت هایی مانند هانا تجارت 150 میلیون دلار دریافت و دو هزار کاغذ وارد کردند، افرادی که برای دریافت ارز کاغذ اقدام کردند مسئولیتی نداشتند و چند خانم را بردند و شرکت تاسیس کردند و با دریافت کارت بازرگانی توانستند این کار را انجام دهند.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۵    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4818 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5393 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۴۶    
به گزارش خبرنگار ایرنا، محمود واعظی یکشنبه شب در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان گلستان اظهار داشت: برخی با دریافت ارز دولتی کالا وارد کشور می کنند ولی کالای وارداتی به دلیل قرار گرفتن در دست واسطه ها با نرخ ارزان به دست مصرف کننده نمی رسد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۰    
رییس دفتر رییس جمهور گفت: برخی با دریافت ارز با نرخ دولتی محصول وارد می کنند اما به دلیل قرار گرفتن کالای وارداتی در دست واسطه های مختلف، کالاها با نرخ ارزان به دست مصرف کننده نمی رسد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۹    
احمد پور مدیر عامل کارخانه فاستونی آسیا کرمان در گفتگو با آرمان کرمان از خودباوری تثبیت شده جوانان این واحد تولیدی نام برد و گفت : هر جا به جوانان اعتماد کردیم شگفت زده شدیم ، در حالی که از ابتدای سال با کش و قوس های فراوان در عرصه تولید ، تامین مواد اولیه ، تامین قطعات ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۷    
صبح امروز در حاشیه نمایشگاه جهیزیه ایرانی سامانه پرتال ملی صادرات ایران یا کالاکس نیز رونمایی شد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۰    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4816 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5392 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
سروش نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به گزارش های کمیسیون اقتصادی و منابع ارزی دولت با نرخ ترجیحی از گرانی کالاهای اساسی در بازار خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۵    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4811 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5349 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۵    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4840 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5359 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۰:۴۶    
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، متقاضیان دریافت ارزهای دولتی در صورتی که واجد شرایط دریافت این ارزها باشند می توانند هر روز به مرکز مبادلات ارزی کشور مراجعه کرده و نسبت به ارائه درخواست و دریافت ارز مورد نیاز خود اقدام کنند. ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۰    
یورو در مرکز مبادلات ارزی 4799 تومان، درهم امارات 1143 تومان و پوند انگلیس نیز 5354 تومان قیمت خورده و به واجدان شرایط دریافت ارز های دولتی فروخته می شود.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۱    
به گزارش روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی استان قزوین، محمد احمدی افزود: واحد ارزی یکی از بانک های استان در خصوص عدم ایفای تعهد واردکنندگان کالا در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی با اعتباری بالغ بر 11 میلیون و 130 هزار یورو که برای ترخیص کالا تحویل شده بود ...
عصر ایران   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین گفت: 2 شرکت واردکننده کالا به دلیل عدم ایفای تعهدات ارزی در استان به 11 میلیون 137 هزار و 600 یورو محکوم شدند. به گزارش ایرنا ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۶:۴۰    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: واحد ارزی یکی از بانک های استان قزوین در خصوص عدم ایفای تعهد واردکنندگان کالا در قبال دریافت ارز و خدمات دولتی با اعتباری در مجموع به مبلغ بیش از 11 میلیون و یکصد و سی هزار یورو که برای ترخیص کالا تحویل شده بود ...