چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۰:۲۱Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارز مسافرتی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سفرهای خارجی بعد از کاهش ارز مسافرتی، افزایش قیمت ارز، افزایش عوارض خروج و نرخ پروازهای خارجی گران تر از قبل شده است بنابراین در میزان خروج مسافران با هدف تفریح نیز تاثیر می گذارد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرارو - قانون جدید ارز مسافرتی سقف فروش را به یک چهارم کاهش داده و سود حاصل از خرید آن حالا حدود دو میلیون تومان است. درحالی که قبلا خرید ارز مسافرتی نسبت به بازار آزاد می توانست 8.5 میلیون تومان برای متقاضیان کمتر تمام شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سقف جدید فروش ارز مسافرتی با ویزا اعلام شد که حاکی از کاهش رقم آن است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۳    
سقف جدید فروش ارز مسافرتی با ویزا اعلام شد که حاکی از کاهش رقم آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی ایران از کاهش سقف فروش ارز مسافرتی از 2 هزار یورو به 500 یورو خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز سقف فروش ارز مسافرتی برای کشور های با ویزا از 2000 به 500 یورو در سال کاهش یافت. سهمیه مسافران کشور های بدون ویزا تغییر نکرد و 300 یورو (یا معادل آن به سایر ارز ها) باقی ماند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سقف خرید ارز مسافرتی با نرخ سنا برای سفر به کشور های با ویزا به 500 یورو کاهش یافت. کامران سلطانی زاده، رئیس کانون صرافان کشور روز گذشته از کاهش سقف خرید ارز مسافرتی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی به صرافی ها سقف فروش ارز مسافرتی با نرخ توافقی 2000 یورو و با ویزا و هوایی500 یورو تعیین شده است.
بانک مرکزی در اطلاعیه ای به همه صرافی ها سهمیه جدید ارز مسافرتی را اعلام کرد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی به صرافی ها سقف فروش ارز مسافرتی با نرخ توافقی 2000 یورو و با ویزا و هوایی500 یورو تعیین شده است. به گفته رئیس کانون صرافان سقف جدید فروش ارز مسافرتی با ویزا و هوایی 500 یورو است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
این روزها که نوسانات ارز بیشتر از هر زمان دیگری است، به کمک روش هایی می توانید خرید ارز مسافرتی را مقرون به صرفه تر مدیریت کنید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در روز هایی که پای دلار توافقی هم به ادبیات اقتصادی کشورمان باز شده است و از طرفی دلار 4200 دیگر جایی ندارد، حال خبر ها حکایت از کاهش چشمگیر سهمیه ارز مسافرتی دارد. این در حالی است که دی ماه سال گذشته نیز این سهمیه کمتر شده بود.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سقف فروش ارز مسافرتی برای کشور های با ویزا (هوایی کد 51) مبلغ 500 یورو یا معادل آن به سایر ارز ها تعیین شده و برای کشور ها بدون ویزا نیز 300 یورو یا معادل آن به سایر ارز ها است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
میی متالز - طبق بخشنامه جدید بانک مرکزی به صرافی ها سقف فروش ارز مسافرتی با نرخ توافقی 2000 یورو و با ویزا و هوایی500 یورو تعیین شده است.
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
براساس اطلاعیه بانک مرکزی، متقاضیان و مسافران سفرهای خارجی می توانند طبق نیاز خود یکی از روش های خرید ارز مسافرتی با ارائه مدارک تعیین شده تا سقف 500 یورو با نرخ صرافی یا خرید 2000 یورو به نرخ توافقی را انتخاب کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، بانک مرکزی در اطلاعیه ای سقف فروش ارز مسافرتی با ارز توافقی را 2000 یورو و سقف فروش ارز مسافرتی با ویزا و هوایی را 500 یورو اعلام کرد. در این اطلاعیه آمده است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
براساس اطلاعیه بانک مرکزی، متقاضیان و مسافران سفر های خارجی می توانند طبق نیاز خود یکی از روش های خرید ارز مسافرتی با ارائه مدارک تعیین شده تا سقف 500 یورو با نرخ صرافی یا خرید 2000 یورو به نرخ توافقی را انتخاب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۲   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس کانون صرافان از کاهش سقف فروش ارز مسافرتی برای کشورهای با ویزا خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۵    
یکی از بهترین راه ها برای دریافت کالا و خدمات در کشورهای خارجی استفاده از ارز مسافرتی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۳    
رئیس کل دادگستری استان کردستان از بازداشت 4 نفر از دلالان و اخلالگران بازار ارز سنندج خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۶:۲۴    
تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا شرایط و مدارک لازم برای دریافت ارز مسافرتی را بدانید.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
برای دریافت ارز مسافرتی باید ابتدا بلیط هواپیمای خود را بخرید و آن را به یکی از صرافی های دولتی که ارز مسافرتی ارائه می کنند، نشان دهید و حواله ارز مسافرتی خود را دریافت کنید. در حال حاضر نرخ ارز مسافرتی در صرافی ها 27 هزار و 500 تومان است که 2 هزار دلار پرداخت خواهد شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کامران سلطانی زاده درباره آخرین وضعیت بازار در روز جمعه، اظهار کرد: صرافی های عضو بازار متشکل ارزی همزمان با فعالیت این بازار، در روز جمعه نیز به کار خود ادامه داده اند و خرید و فروش ارز در روز تعطیل نیز ادامه دارد. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یارانه ها باید به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به خود مردم برسد/ ارز مسافرتی هم باید حذف شود/یارانه نقدی اختیار خرید به مردم می دهد
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۷:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
روز سه شنبه از نرخ توافقی ارز رونمایی شد و قیمت دلار سهمیه ای درآمد. از سوی دیگر صف ارز مسافرتی طولانی تر شد و قیمت سکه نیز ریزش کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: فروش ارز مسافرتی به افراد دو تابعیتی و مقیم خارج از کشور، ممنوع است.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ها، ارز مسافرتی صرفا به افرادی تعلق می گیرد که ویزای توریستی یا مسافرتی داشته باشند و دوتابعیتی ها و افراد مقیم خارج، مشمول دریافت ارز مسافرتی نمی شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
براساس بخشنامه بانک مرکزی به صرافی ها، فروش ارز مسافرتی به افراد دو تابعیتی و کسانی که در خارج از کشور اقامت دارند، ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۸   + ۶۳ سایت دیگر  
براساس بخشنامه بانک مرکزی به صرافی ها، فروش ارز مسافرتی به افراد دو تابعیتی و کسانی که در خارج از کشور اقامت دارند، ممنوع است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ارز مسافرتی سهمیه ای است که دولت سالی یکبار به افرادی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند می دهد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
بررسی وضعیت بازار ارز پس از ورود مستقیم بانک مرکزی حاکی از آن است که فروشندگان در بازار غیررسمی افزایش یافته و تقاضا برای ارز مسافرتی نیز در صرافی های رسمی این بازار بیشتر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۳۴ سایت دیگر  
بررسی وضعیت بازار ارز پس از ورود مستقیم بانک مرکزی حاکی از آن است که فروشندگان در بازار غیررسمی افزایش یافته و تقاضا برای ارز مسافرتی نیز در صرافی های رسمی این بازار بیشتر شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی ، به پیشنهاد سازمان حج و زیارت میزان ارز تخصیصی به هر زائر حج تمتع 1401، از 200 به 500 یورو با نرخ بازار متشکل ارزی افزایش یافت. حجاج می توانند از هفته آینده به کارگزاران عضو بازار متشکل ارزی ایران برای دریافت این ارز مسافرتی مراجعه کنند. ...
راه امروز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۶   + ۵۴ سایت دیگر  
اسامی اشخاص دریافت کننده ارز مسافرتی به کشور هایی که نیازمند دریافت ویزا هستند، به صورت دوره ای به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می شود تا در پایگاه داده رفاه ایرانیان ثبت و برای تصمیم گیری در خصوص شمول یا عدم شمول دریافت یارانه استفاده شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اسامی اشخاص دریافت کننده ارز مسافرتی به کشور هایی که نیازمند دریافت ویزا هستند، به صورت دوره ای به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می شود تا در پایگاه داده رفاه ایرانیان ثبت و برای تصمیم گیری در خصوص شمول یا عدم شمول دریافت یارانه استفاده شود. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: بر اساس مصوبه هیات عامل این، اسامی اشخاص دریافت کننده ارز مسافرتی به کشورهایی که نیازمند دریافت ویزا هستند به صورت دوره ای به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال می شود تا در پایگاه داده رفاه ایرانیان ثبت و برای تصمیم گیری در خصوص شمول یا عدم شمول دریافت یارانه استفاده شود ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی لیست تمامی اشخاص دریافت کننده ارز مسافرتی به کشورهایی که نیازمند دریافت ویزا هستند به صورت دوره ای به وزارت کار ارسال می کند تا در خصوص شمولیت دریافت یارانه بررسی و تصمیم گیری شود.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
ارز مسافرتی به افراد بالای 12 سال داده شده و مدارک مورد نیاز شامل کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و روادید (ویزا) اعلام شده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۶    
اما این افراد نیز برای دریافت ارز مسافرتی خود با مشکلات عدیده ای مواجهند؛ به طوری که در مشاهدات میدانی ما بسیاری از مسافران با سردرگمی به صرافی های متعددی برای دریافت ارز مورد نیاز خود مراجعه می کنند. ...
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۸:۳۶    
اگر شما هم قصد مسافرت به کشور دیگری را دارید و می خواهید هزینه های سفرتان کمی کاهش یابد، به شما توصیه می کنیم که از ارز مسافرتی استفاده کنید، چرا که تاثیر زیادی در کمتر شدن هزینه مسافرت شما دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴    
ارز مسافرتی چیست، به هر مسافر چقدر ارز مسافرتی تعلق می گیرد و برای دریافت آن باید چه کار کرد؟ اگر قصد سفر به کشوری دیگر را داشته باشید، ارز مسافرتی برایتان اهمیت زیادی پیدا می کند. یارانه ای که سالی یکبار هر ایرانی برای سفر به خارج از کشورمی تواند از آن استفاده کند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
برخی نیز با اشاره به تصویب قانون جدید مبارزه با قاچاق ارز، این شبهه را مطرح کرده اند که با توجه به توقف اعطای ارز مسافری به مقصد ترکیه، آیا خانواده آقای قالیباف ارز مورد نیاز خود را خارج از شبکه رسمی صرافی های تحت نظارت بانک مرکزی ایران خریداری کرده اند؟ چرا که مطابق قانون ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
تخصیص ارز مسافرتی یکی از خدمات 25 گانه ای است که صرافی ها ارائه می دهند و بررسی سرگذشت این ارز در سال گذشته حاکی از تغییرات قابل ملاحظه در روند تخصیص آن توسط بانک مرکزی و فراهم شدن امکان خرید غیرحضوری در سامانه برخط بازار متشکل ارزی است.