دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۸:۵۰May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوسانات ارز»

تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۱:۰۶   + ۸۶ سایت دیگر  
مداخله فعلی در بازار ارز مداخله بانک مرکزی نیست و مداخله ناشی از ارز صادرکنندگان است. بانک مرکزی به عنوان بازارساز موظف به ممانعت از نوسانات ارز است. روش مدیریت بازار ارز سه سال است که تغییر کرده است, روش ما ارز پاشی نیست
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۰    
گروه استان ها- فعال حوزه کارگری گفت: علی رغم تلاش نمایندگان در شورای عالی کار و تصویب افزایش مزد 1400، می بینیم این دستمزد حلاوت نداشته و بی انضباطی اقتصادی و نوسانات ارز کام خانواده های کارگران را تلخ کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم معاون بخش خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان قم گفت: باتوجه به افزایش روزافزون نرخ ارز در کشور طرح پنل های خورشیدی نیز تحت الشعاع قرارگرفته است واجرای آن مستلزم مساعدت دیگر ارگان ها و سازمان های دولتی است.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، نرخ ارز دارای ارتباطی متقابل با روندهای بلندمدت و بنیادی اقتصاد مانند نرخ رشد اقتصادی، تورم، کسری بودجه دولت، در پیش گرفتن سیاست های انبساطی و در نتیجه افزایش عرضه پول داخلی و مواردی از این دست است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
طهماسب مظاهری در برنامه رویداد در خصوص رفرم پول ملی کشورمان اظهار کرد: خاصیت این کار اینست که پول در ابزار در دست مردم را معنادار می کند. وی با اشاره به تورم انباشته چند سال اخیر و کاهش ارزش پول ملی، گفت: ما چند هفته خوشحالیم که جلوی نوسانات ارز گرفته شده است. ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا رستمی گفت: بازار سرمایه با توجه به وجود شفافیت نسبی و رکود نسبی سایر بازارها، بورس از خرداد سال آینده رونق خواهد گرفت زیرا بودجه تعیین تکلیف شده و فضای سیاسی کشور آرام خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در چند سال اخیر قیمت خودرو همراه با نوسانات ارز و تورم دستخوش تغییرات روزانه بوده است.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۹    
این روز ها گرانی چادر در شرایط اقتصادی امروز یکی از دغدغه های بانوان است و همین موضوع باعث بروز برخی بی حجابی و پیدایش برخی آسیب های اجتماعی در کشور شده است که مسئولین باید در این زمینه برنامه ریزی بهتر و دقیق تری انجام دهند.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت صنعت فرش دستباف کشور گفت: این صنعت یکی از صنایع مهم ایران است و وظیفه داریم با رفع موانع، از این هنر صنعت کشور صیانت و حفاظت کنیم.
معاون اداره عملیات بازار باز بانک مرکزی گفت: اگر در سال 1400 بتوانیم 2.5 میلیون بشکه نفت را صادر کنیم، قیمت دلار معادل 15 هزار تومان می شود و در غیر اینصورت، نرخ ارز در سال آینده بالای 30 هزار تومان خواهد بود.
آرتان پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۵    
نوسانات بازار ارز و رفت و برگشت 600 تومانی دلار در روز گذشته که دلایل متعددی را در خود نهفته کرده است بهانه ای شد برای اینکه به بررسی پیامدهای تغییر و نوسان نرخ ارز بپردازیم ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سعید موتمنی با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو اظهار کرد: با فروکش کردن نوسانات ارز و کاهش 35 درصدی قیمت خودرو در اواخر آبان، بازار خرید و فروش اتومبیل با ثبات نسبی به فعالیت خود ادامه می دهد و شاهد اُفت تقاضا های کاذب در بازار هستیم. ...
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۱    
پدال نیوز: بازار خودرو که همزمان با افزایش قیمت ارز و به دنبال آن خودروها، روزهای متفاوتی را تجربه می کند، این روزها به دلایل متعددی شاهد افت فروش بوده به اعتقاد فعالان اسفندماهی جدید را تجربه می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کافه خبر برنا، برنامه ای است که هر شب می توانید ساعت 20:10 دقیقه در برنا تماشا کنید. این برنامه به بررسی مهمترین اتفاقات و رخدادهای روز از نگاه تحریریه برنا می پردازد. روزهای پنجشنبه این برنامه به تجزیه و تحلیل رویداد های یک هفته گذشته می پردازد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۲    
آلن گرینسین از آگوست 1987 تا پایان ژانویه 2006 زمان امور فدرال رزرو یا همان بانک مرکزی آمریکا را بر عهده داشت. او با حضور نزدیک به دو دهه در این سمت یکی از سرشناس ترین چهره های بانکداری مرکزی در جهان است که به عنوان یک سیاست گذار پولی موفق شناخته می شود ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا ، یکی از معضلات کشور کمبود مواد خوراک و افزودنی های خوراکی در صنعت دامپروری است. معمولاً گاوداری ها و مرغ داری ها از افزودنی های خارجی استفاده می کنند که به دلیل نوسانات ارز قیمت های همواره صعودی دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۶    
از تغییرات مدیریتی در بورس تهران، افزایش قیمت طلا و سکه در بازار های داخلی به دلیل نوسانات ارز تا بازار کالا های پروتینی.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تداوم کرونا باعث شد تا نهاد های مسئول فرهنگ کشور برگزاری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را در دستور کار قرار دهند. اتفاقی خجسته که توانایی جذب مخاطبان از سراسر کشور را داشت، اما برخی از مشکلات زیرساختی باعث شد تا این اتفاق مهم رخ ندهد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: امروز قیمت طلا فقط متاثر از رشد نرخ ارز افزایش یافته و عامل تقاضا و اونس در این روند نقشی نداشته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به نوسانات ارز و ریزش سهام بورس خطاب به رئیس جمهور گفت: شما میزبان خوبی برای دعوت مردم به بازار سرمایه نبودید؛ حال که کسری بودجه خود را از این بازار تأمین کردید، شایسته نیست سهامداران مال باخته را به حال خود رها کنید.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۴    
یک عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با کاهش نرخ ارز هزینه تولیدکنندگان کاهش نمی یابد و برای بهبود وضعیت اقتصاد قیمت ها در بازار باید برای طولانی مدت ثبات داشته باشد.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۱    
حقوقی که در حال حاضر بازنشستگان تامین اجتماعی دریافت می کنند، با توجه به نوسانات ارز و گرانی کالاها، کفاف فقط یک هفته زندگی آنها را می دهد، اکنون که ارزش درآمد بازنشستگان پایین آمده است، در واقع می توان گفت که قدرت خرید آنها نیز به شدت کاهش یافته است.
تلنگر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
آخرین قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در بازار را در پایگاه خبری تحلیلی تلنگر به شرح زیر می باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وجود نوسانات ارز در بازار، خرید و فروش محصولات به خصوص دوربین مداربسته را با چالش جدی رو به رو کرده است. دیجی داهوا به عنوان مرجع تخصصی، قیمت دوربین داهوا را با توجه به روند بازار در اختیار همراهان خود قرار می دهد ...
سالم خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۱:۳۷    
سالم خبر: شیوه ی قیمت گذاری دارو باید با توجه به نوسانات ارز و تورم موجود تغییر کند. شرایط برای صنایع دارویی کشور در حالی سخت تر شده که یکی از نگرانی های پررنگ و بزرگ صنعت دارو تخصیص ارز است که این روزها با آن دست به گریبان است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 136 هزار تومان، قیمت دلار 25 هزار و 980 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 300 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 11 میلیون و 800 هزار تومان است. ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس امور اقتصادی اظهار کرد: نوسانات ارز خسارات جبران ناپذیری به بدنه اقتصاد کلان کشور وارد ساخته و زندگی مردم دچار مشکل کرده است، به نظرمی رسد زمان آن فرارسیده تا به سلطه دلار پایان داده شود و در سبد ارزی تنوع به وجود آید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی زنجان با اشاره به پرداخت وام های کرونایی در رسته صنایع دستی گفت: وام های پرداختی در رسته صنایع دستی برای 531 پرونده تقریبا 12 میلیارد و 500 میلیون تومان شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۵    
زنجان- کفش هیدج، امروز به دلیل شیوع بیماری کرونا و نوسانات ارز و افزایش قیمت مواد اولیه دچار شوک شده و این آشفته بازار باعث افزایش بیکاری و تعطیل شدن تعداد زیادی از کارگاه های تولید کفش در هیدج شده است.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه آهن و فولاد گفت: بالا و پایین رفتن قیمت آهن و فولاد با نوسانات ارز منطقی نیست، زیرا این بازار هیچ ربطی به بازار جهانی ندارد و تمام زنجیره تولید داخلی است و به ارز وابسته نیست. ما وارداتی نداریم که بخواهد روی این بازار تاثیر بگذارد، لذا این یک سیاست اشتباه است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۱    
جدی، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حذف فرمول فعلی تنظیم بازار در طرح نهایی مجلس که به صحن علنی ارائه شده، خبر داد و تاکید کرد: قرار است نرخ فولاد در بازار داخلی کشور از وابستگی به نوسانات ارز نیمایی نجات یابد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
بهتر است شرکت های انتخاب شوند که از اثرات منفی نوسانات ارز و بودجه، مصون بمانند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
یاسینی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک استان یزد با اشاره به ارتباط مستقیم قیمت املاک با نوسانات ارز، گفت: معاملات املاک در یزد به صفر رسیده است.
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۳    
یکی از مهم ترین بهانه ها برای افزایش قیمت ها در ایران همواره نوسانات قیمتی در بازار دلار بوده است. این نوسانات هر از چند گاهی صورت می گیرند و اقتصاد را به سمتی هدایت می کنند که درحقیقت دودش به چشم مردم می رود ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
آیا بازار مسکن نیز به طور مستقیم از نتیجه انتخابات آمریکا تاثیر خواهد گرفت و یا اینکه با نوسانات ارز این تاثیر پذیری را تجربه خواهد کرد؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۱۵    
در نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و رئیس کل بانک مرکزی تحولات ارزی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بوکس طی سفر به خراسان شمالی به وضعیت تیم ملی اشاره کرد و گفت: شرایط اقتصادی، نوسانات ارز و شیوع کرونا باعث ناقص ماندن اجرای برنامه های آماده سازی تیم ملی بوکس شده است.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه افزایشی برای هزینه شرکت در آزمون های بین المللی نداشته ایم، گفت: هزینه شرکت در آزمون بین الملل همچون سالهای گذشته 220 دلار است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۳۰    
بازار گوشت، مرغ و ماهی مدتی است تحت تأثیر نوسانات ارز متلاطم است، اما به گفته فروشندگان، این یگانه عامل گرانی قیمت گوشت قرمز نیست.
معاون سازمان صنایع کوچک گفت: برخی از صنایع که فصلی نیستند، به دلیل نوسانات نرخ ارز در کشور و تأمین مواد اولیه با مشکلاتی روبه رو می شوند و همین موضوع باعث می شود که از مدار تولید خارج شوند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
طی هفته های اخیر، قیمت اقلام اساسی سبد خانوار در پی نوسانات ارز یکی پس از دیگری در بازار افزایش یافته که این امر بیش از پیش اقشار حقوق بگیر جامعه را در تهیه مایحتاج خود دچار مشکل کرده است.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
احمد حکیم رئیس اداره صمت کهگیلویه و چرام نوسانات شدید قیمت ارز و تحریم ها را از دلایل گرانی ها دانست و بیان کرد با گران فروشی واحتکار مبارزه می کنیم
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیرکل امور استان های وزارت جهاد کشاورزی گفت: تولیدات کشاورزی دستخوش نوسانات ارز و بازی های سیاسی قرار گرفته است.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
روز سه شنبه زمانی برای کوتاه شدن بازه نوسان دلار بود. اسکناس آمریکایی در این روز در دامنه ای 200 تومانی تغییرات محدودی را به ثبت رساند؛ حال آنکه روز دوشنبه دامنه نوسان بازار بیش از هزار تومان بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها_ در این روزهایی که گرانی به دلیل نوسانات ارز و عدم مدیریت صحیح و کارآمد، بازار را تحت سیطره خود درآورده است، یکی از دغدغه های جدی، گرانفروشی و اعمال قیمت های خودسرانه است که هیچ چارچوب قانونی و منطقی ندارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
نصب پله برقی های ایرانی در مترو مدیرعامل شرکت متروی تهران از نصب پله برقی های ایرانی در ایستگاه های مترو خبر داد.علی امام در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه از ابتدای سال 98 مقرر شد که افتتاح هر ایستگاه جدید مترو منوط به نصب و راه اندازی پله های برقی باشد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
درنخستین روز فصل پاییز 3 معامله بالای 10 میلیارد تومان به ثبت رسیده که هر سه معامله نیز در منطقه یک انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با باز گرداندن معوقات بازرگانان به چرخه تولید پس از یکسان سازی نوسانات ارز باز می توان تا 250 میلیارد تومان به تولید کمک کرد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۳۹ سایت دیگر  
طبق تصمیم شورای رقابت که به خودروسازان اجازه داده هر سه ماه یکبار با توجه به تغییرات قیمتی، هزینه های تولید و همچنین با توجه به نرخ تورم بخشی، قیمت محصولات خود را در صورت تایید افزایش دهند، اکنون قیمت هفت محصول گروه صنعتی ایران خودرو برای فصل پاییز جاری مشخص شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از تشدید برخورد با گرانفروشان و محتکران در استان خبر داد و گفت: با کسانی که به بهانه نوسانات ارز احتکار کنند، به شدت برخورد خواهد شد.