شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۸:۳۰May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوسانات ارز»

صما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۷    
ملک های بالای ده میلیارد تومان در فروش با مشکل روبرو هستند و سازندگان به دلیل بلوکه شدن پول، ناچار به افزایش قیمت ملک می شوند. ابراهیمی سازنده عظمیه کرج و مهندس عمران، با توجه به رخداد شهادت رئیس جمهور ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در بامداد 24 اردیبهشت نخستین پرواز حج تمتع به آسمان رفت. امسال نیز مانند سالیان دیگر این اقبال نصیب 87 هزار و 500 نفر از زائرین ایرانی شده که به دیدار خانه خدا بروند. اما با توجه به نوسانات ارز و مشکلات معیشتی حجاج، یکی از دغدغه های اصلی آنها برای حج امسال میزان ارز حج تمتع دریافتی است ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران در خصوص قیمت دلار و نوسانات ارز در روز های اینده توضیحاتی ارائه کرد.
صدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۵:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی، این مرجع تقلید در دیدار رئیس جمهوری، ضمن تبریک دهۀ کرامت و میلاد حضرت فاطمۀ معصومه (س)، از اقدامات و فعالیت های دولت تشکر و قدردانی کردند. ...
اخبار بانک   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شورای عالی هماهنگی اقتصادی، مصوبه کمیته مداخلات ارزی بانک مرکزی برای کنترل نوسانات بازار ارز برای یک سال دیگر تمدید کرد.
اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی با تمدید مصوبه کمیته مداخلات ارزی بانک مرکزی مبنی بر اعطای اختیارات لازم به این بانک برای مداخله در بازار ارز و کنترل نوسانات ارزی، موافقت کردند.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
عباس آرگون، نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران در گفت و گو با خبر نگار مهر در خصوص کاهش قیمت ارز و بازگشت دلار به نزدیکی دامنه 50 هزار تومان گفت: آن بخشی از بحث نوسانات ارز که مربوط به هیجانات ناشی از تنش های سیاسی و منطقه ای است، فروکش کرده و به نوعی با سپری شدن این دوره ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۰۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
اکوایران: در بودجه سال 1403، بودجه سازمان پژوهش و برنامه ریزی درسی که اصلی ترین وظیفه آن آماده سازی و چاپ کتب درسی است، در مجموع 5.81 درصد رشد داشته است. این در حالی است که قیمت کاغذ نسبت به شهریور 1402 تاکنون به صورت میانگین 30 درصد افزایش داشته و با نوسانات ارز نیز ناپایداری آن ادامه خواهد داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مسائل ارزی تاکید کرد: مشکلات مربوط به ارز برای مردم و اقتصاد کشور غیر قابل تحمل شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عباس مسجدی آرانی رییس سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به مشکلات نوسانات ارزی در واردات برخی تجهیزات و دستگاه ها گفت: یکی از موضوعات جدی دیگری که ما به سمت آن رفته ایم و با استدلال برای مدیران ارشد سازمان برنامه بیان کردیم و آن ها نیز پذیرفته اند این است که به جهت نوسانات ارزی که در کشور وجود ...
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با بیان اینکه نوسانات ارز همه ابعاد اقتصادی زندگی مردم را تحت تاثیر قرار می دهد خواستار ورود جدی دولت برای ساماندهی این بازار شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری مشترک با رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره نوسانات ارز و همزمانی آن با نهایی نشدن بودجه توضیحاتی ارائه داد. ...
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه لبنی گفت: براساس آخرین آمار سرانه مصرف لبنیات به 40 تا 50 کیلوگرم رسیده است که برای دستیابی به سرانه مصرف قبلی حمایت های لازم در پرداخت یارانه باید صورت بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا های مجلس: نوسانات ارز و طلا به هیچ عنوان قابل قبول نیست ودولت در زمینه کنترل بازار ارز و طلا باید برنامه ریزی داشته باشد و این وضعیت اصلا زیبنده نیست.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قیمت ها در بازار سکه و طلا در یکی از حساس ترین سطوح معامله می شود. فعالان بازار طلا نیز پیش بینی های متفاوتی از قیمت ها در هفته های آتی دارند. برخی معتقدند قیمت طلا همراه با نوسانات ارز به رشد خود ادامه خواهد داد و برخی با توجه به ریزش قیمت انس در روز جمعه شرایط بازار داخلی را رکودی می دانند.
بانک مردم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: وزرای اقتصادی دولت بر تأمین ارز بدون مشکل توسط بانک مرکزی تأکید و اعلام کردند: با تلاش دولت در سال 1403 مشکلی برای تأمین ارز نخواهیم داشت. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۷:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روزها افسار گسیختگی بهای سکه و طلا و افزایش 25 درصدی قابل پیش بینی قیمت ارز، البته بیش از همه حقوق بگیران ثابت و کارمندان دولت را نگران کرده است که همین آغاز سال افزایش 20 درصدی حقوقشان را پیش خور شده می بینند و آنها می مانند و بازاری که کاری به دغدغه های آنان و قدرت خرید شان ندارد و ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس بانک مرکزی گفت: بانک مرکزی تمامی واردات قانونی به کشور و نیازهای خدماتی مردم را با نرخ های ارز 28500 تومان برای کالاهای اساسی و حدود 40هزار تومان برای سایر کالاها و خدمات تامین می کند.
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۸:۳۲    
در سال گذشته قیمت پژو پارس علاوه بر تاثیرپذیری از نوسانات ارز و تورم، به دلیل خبرهای منتشر شده مبنی بر توقف تولید آن و تاخیر ایران خودرو در تحویل پژو پارس های ثبت نامی با افزایش قابل توجهی رو به رو بود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: در حال حاضر رکود تورمی بر بازار مسکن حاکم است. خریداران رغبتی برای خرید و سرمایه گذاری ندارند و از طرفی هم سازندگان نمی توانند پیش فروش کنند.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۲۳:۳۱    
ویدیو/ برخی از رسانه ها در مواجهه با نوسانات ارزی و حجم تقاضای پایانی سال بسیار هیجانی عمل کردند.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۹:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش تجارت نیوز، روند بازار خودرو در سال 1403 به عوامل مختلفی بستگی دارد. سیاست های دولتی، نرخ تورم، نوسانات ارز به عنوان عوامل کلان اقتصادی تأثیر به سزایی روی قیمت خودرو خواهد داشت ...
پردیسان آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۷    
دومین سال قرن پانزدهم شمسی با رخدادهای گوناگونی در زمینه اقتصاد گذشت از شکستن رکورد فروش نفت و رشد اقتصادی گرفته تا ثبت تورم 41 درصدی، نوسانات ارز و بازارهای مالی که در پرونده اقتصادی 1402 ثبت شدند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۰۲    
ویدیو/ کاهش رشد نقدینگی به 25 درصد، تورم را به خوبی کنترل کرد و هدفگذاری 23 درصدی برای سال آینده نیز باعث کنترل نوسانات ارز و کاهش تورم خواهد شد.
مدیرکل دفتر خدمات عمومی وزارت صمت با بیان اینکه بیشتر گرانی کالا در بازار حاصل گران شدن است نه گرانفروشی، گفت: تورم، نوسانات ارز و مشکلات بخش تولید و عرضه از عوامل گرانی کالاهاست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ - ۲۲:۵۱    
قاسمی، مدیر عامل شرکت نورد آریان فولاد در واکنش به خرید 90 هزار تن فولاد از طریق بورس کالا برای اجرای پروژه های نهضت ملی مسکن گفت: سرعت ساخت مسکن ملی تولید فولاد را رونق می دهد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۲    
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان تجهیزات پزشکی جمعیت هلال احمر درباره تاثیرات نوسانات بازار ارز بر قیمت و روند توزیع داروهای تک نسخه ای توضیح داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۲    
اقتصاد ایران: تولیدکنندگان دارو با توجه به نوسانات ارز و هزینه های سربار تولید خواستار اصلاحاتی در قیمت گذاری دارو هستند، مقوله ای که سازمان غذاودارو با آن مخالف است زیرا قیمت گذاری دارو نهایی شده و قرار است مردم تا 9ماه آینده شاهد افزایش قیمت دارو نباشند، اما...
وانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۴:۱۶    
وانانیوز| نوسانات نرخ دلار یکی از تأثیرگذارترین عوامل موثر بر قیمت کالاهای اساسی مانند قیمت مقاطع فولادی و رونق اقتصادی صنایع مختلف است و از این رو هرگونه تغییری در آن می تواند آینده بسیاری از مشاغل را تعیین نماید ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۵۷    
ارز دیجیتال تتر ارزی است که قیمت آن با دلار آمریکا همخوانی دارد و هدف آن محافظت از سرمایه گذاران در برابر نوسانات ارز است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ، تفاوت قیمت دام زنده به عواملی مانند نژاد و نوع دام، وزن، قیمت نهاده های دامی، مکان توزیع، فصول مختلف، و نوسانات ارز بستگی دارد. در بعضی فصول به دلیل کمبود علوفه و افزایش نرخ آن، قیمت ها افزایش می یابد. قیمت گوسفند زنده در تهران معمولا بر اساس قیمت گوشت قرمز [...]
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۰    
در تازه ترین اتفاق بانک مرکزی دستورالعمل انتشار گواهی سپرده خاص با نرخ سود علی الحساب بانکی 30 درصد سالانه (با پرداخت سود ماهانه) را ابلاغ کرده است.
با افزایش نرخ دلار آزاد در ماه های پایانی سال قبل و بهمن ماه امسال، شائبه مرتبط با جبران کسری بودجه به وسیله نوسانات نرخ ارز، دوباره مورد بحث قرار گرفت. با این حال، بررسی ها نشان می دهد که عوامل سیاسی و منطقه ای تأثیرات موقتی بر نرخ ارز دارند ...
دولت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۲    
بانک مرکزی در واکنش به انتشار گزارشی با عنوان افسار ارز را بکشید در روزنامه جهان صنعت، توضیحاتی را ارائه کرد که در ادامه می خوانید.
آرتان پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۱    
به دنبال بی ثباتی بازار ارز، قیمت میلگرد صادراتی ایران افزایش پیدا کرد. بی ثباتی بازار در سایه نوسانات ارز قرار دارد و تقاضا نیز همچنان کمرنگ است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به حداقل رساندن نوسانات ارز و برخورد با مافیایی که در ایجاد تنش در بازار اثرگذارند از جمله عملکردهای مثبت رئیس کل بانک مرکزی است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین بخشنامه بانک مرکزی درباره ممنوعیت ارایه گواهی سپرده در قبال سکه و شمش طلا واکنش های زیادی را در محافل کارشناسی ایجاد کرد. بانک مرکزی خود را پاسخگوی نوسانات ارز و طلا می داند و این محدودیت ها را برای نیل به کنترل بازار طلا اعلام کرده است.
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه هیچ گونه مشکلی برای تامین ارز وجود ندارد و چشم انداز وضعیت ارزی کشور برای پایان سال و سال آینده بسیار مثبت است گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 57 میلیارد دلار ارز برای تامین نیاز واردات کالاهای اساسی و بخش صنعت و طی این مدت 6 میلیارد دلار هم ارز برای واردات خودرو و ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۷    
قیمت طلا و سکه مانند روزهای اخیر روند صعودی دارد و در آخرین قیمت ها سکه وارد کانال جدید قیمتی شده است؛ کشتی آرای فعال بازار طلا معتقد است اگر بانک مرکزی جلوی نوسانات ارز را بگیرد، قیمت طلا هم کاهشی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۵    
سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرنگار تابناک گفت: هنوز تصمیمی برای تعیین نرخ دستمزد کارگران در سال 1403 گرفته نشده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرنگار تابناک گفت: هنوز تصمیمی برای تعیین نرخ دستمزد کارگران در سال 1403 گرفته نشده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه مانند روز های اخیر روند صعودی دارد و در آخرین قیمت ها سکه وارد کانال جدید قیمتی شده است؛ کشتی آرای فعال بازار طلا معتقد است اگر بانک مرکزی جلوی نوسانات ارز را بگیرد، قیمت طلا هم کاهشی می شود.
قیمت طلا و سکه مانند روزهای اخیر روند صعودی دارد و در آخرین قیمت ها سکه وارد کانال جدید قیمتی شده است؛ کشتی آرای فعال بازار طلا معتقد است اگر بانک مرکزی جلوی نوسانات ارز را بگیرد، قیمت طلا هم کاهشی می شود.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۱   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش دولت بهار به نقل از تسنیم، قیمت انواع سکه و طلا در بازار سبزه میدان امروز با افزایش محسوس همراه بوده تا جایی که قیمت سکه یک کانال جلوتر رفته و وارد کانال 31 میلیونی شده است. ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، قیمت انواع سکه و طلا در بازار سبزه میدان امروز با افزایش محسوس همراه بوده تا جایی که قیمت سکه یک کانال جلوتر رفته و وارد کانال 31 میلیونی شده است. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به اینکه حمله تروریستی کرمان موجب شد تا با سوء استفاده دلالان و سوداگران، نرخ ارز افزایش یابد، گفت: این نوسان ناشی از هیجانی شدن بازار و جوسازی سودجویان بود که در کمتر از 3 روز روند کاهشی خود را دوباره آغاز کرد.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۲    
امروزه برای سرمایه گذاری و افزایش دارایی ها و همچنین جلوگیری از افت ارزش آن ها با راه ها و پیشنهادات زیادی مواجه می شویم. در دنیای اقتصاد امروز و با توجه به نوسانات ارز و تورم در کشور ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۶:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا : عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: : همانطور که در تجارب قبلی همچون عملیات طوفان الاقصی و یک تنش ارزی در کشور ایجادشد در ماجرای حادثه تروریستی کرمان نیز به زودی شاهد خواهیم بود که نوسانات ارز در بازار فروکش خواهد کرد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۲    
شرکت هواوی در سال های اخیر گوشی های هوشمند متنوع و باکیفیت میا ن قیمتی را به بازار گوشی های هوشمند عرضه کرده است. با توجه به نوسانات ارز و افزایش قیمت لوازم الکترونیکی، گوشی های هواوی در بازار کنونی طرفداران بسیاری دارند. کاماپرس در این گزارش به معرفی 10 گوشی هوشمند پرفروش هواوی می پردازد: ...