شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۹:۲۷Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ سود»

اتاق نیوز   ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران با رشد 40 درصدی نقدینگی همراه است و از تورم حدود 50 درصدی رنج می برد حال در چنین شرایطی هرگونه تصمیم گیری در تعیین نرخ سود، باید عواقب آن نیز در نظر گرفته شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : دراتفاقی کم سابقه در بازار مسکن هزینه تهیه وام برای سومین هفته متوالی راکد مانده و تغییری را ثبت نکرده است. برهمین اساس نرخ سود به ثبت رسیده نیز از 9 تیرماه تاکنون همواره معادل با 20.8 درصد محاسبه شده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مقام مسئول وزارت راه از پرداخت وام مسکن 250 میلیون تومانی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد. اقساط این وام حدود 3.9 میلیون و سود آن 676 میلیون تومان است. ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در سقف شعبه و تا 50 میلیارد ریال در رکن اعتباری مرکز بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 29 تیر در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 28 تیرماه1400 حجم معاملات اوراق بدهی مجددا به زیر مرز 200 میلیاردتومان رسید.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است که روند کلی بازار مثبت و متعادل است و اصلاح قیمتی و ریزش در برخی از نمادها طبیعی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 27تیر 1400 حجم معاملات اوراق بدهی نسبت به دیروز تغییر چندانی نکرد.
دنیای بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، شرکت بیمه “ما” در راستای اجرای مواد آیین نامه 68 شواری عالی بیمه، در سال مالی 1399، نرخ سود مشارکت در منافع 93 /40 درصدی را برای اندوخته بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری محاسبه و به حساب بیمه نامه های مشمول واریز کرد. ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر امور شعب و بازاریابی بانک توسعه صادرات ایران گفت: این بانک بالغ بر 30 میلیارد ریال تسهیلات و تعهدات در سقف شعبه و تا 50 میلیارد ریال در رکن اعتباری مرکز بدون ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به شرکت های دانش بنیان اعطا می کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۹    
کارشناس بازار سرمایه گفت: یک از دلایل ریزش، افزایش نرخ سود بین بانکی است که به سرمایه گذاران القا می کند که شاید سود بانکی ارقام بالاتری را هم ببیند.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه نوین نرخ سود قطعی تخصیص یافته به اندوخته بیمه نامه های عمر انفرادی در سال 1399 را 25.5درصد اعلام کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نرخ سود بین بانکی افزایش یافته و انتظارات مثبت برای احیای برجام همچنان وجود دارد. با وجود این دو سیگنال برای ارزانی طلا اما از سوی دیگر طرح مالیات بر عایدی سرمایه فعلا به آینده موکول شده و پایه پولی هم به رشد خود ادامه می دهد. دو اتفاقی که احتمالا برای خریداران طلا جذاب باشد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اثر کاهش نرخ سود بین بانکی به پایین تر از 15 درصد برای جذابیت و تقویت بورس گفت: منابع مالی در اختیار بانک ها به سه طریق وارد بازار سهام می شود. ...
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک مرکزی آمارهای کلان اقتصادی در خردادماه را منتشر کرد. این گزارش حاکی از رشد شدید پایه پولی در سه ماه ابتدایی امسال است و از استقراض دولت از بانک مرکزی خبر می دهد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عرضه 140 میلیون دلار در سامانه نیما، ابلاغ بخشنامه شیوه ترخیص کامیون های وارداتی و ادامه بارش ها در جنوب کشور از اخبار اقتصادی امروز است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 26 تیر 1400 حجم معاملات اوراق بدهی دولت روندی افزایش داشت و بالاتر از مرز 200 میلیاردتومانی قرار گرفت.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۵    
بازارهای مالی در هفته سوم تیر ماه هیچ کاهشی را ثبت نکردند. در این میان نرخ سود بین بانکی با افزایشی اندک مجددا بالاتر از سطح 18 درصد قرار گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بازارهای مالی در هفته سوم تیر ماه هیچ کاهشی را ثبت نکردند. در این میان نرخ سود بین بانکی با افزایشی اندک مجددا بالاتر از سطح 18 درصد قرار گرفت.
طلا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نرخ سود بین بانکی درحالی مجدد وارد کانال 18 درصدی شده که هفته قبل و در ادامه روند نزولی ماه های قبل وارد کانال 17 درصدی شده بود ولی خیلی در این کانال ماندگار نبود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش دولت برای کاهش قیمت تمام شده مسکن ملی، گفت: قیمت مسکن ملی تغییری نداشته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نرخ سود بین بانکی که حدود 10 روز پیش به کمتر از 18 درصد رسیده بود، حالا بار دیگر به بالای 18 درصد بازگشته است. کامران ندری، کارشناس امور بانکی احتمال می دهد این افزایش نرخ در اثر ورود و مداخله سیاستگذار باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
نرخ سود بین بانکی درحالی مجدد وارد کانال 18 درصدی شده که هفته قبل و در ادامه روند نزولی ماه های قبل وارد کانال 17 درصدی شده بود ولی خیلی در این کانال ماندگار نبود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ نرخ سود بین بانکی در ابتدای نیمه دوم تیرماه 1400 به 17.95 درصد رسیده بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که نرخ سود در بازار بین بانکی در مقایسه با ارقام هفته های گذشته افزایش یافته و به 18.31 درصد رسیده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : عملیات بازار باز در جهت مدیریت نرخ سود در بازار بین بانکی برگزار می شود. زمانی که نرخ بهره بین بانکی از دامنه مورد انتظار سیاست گذار برای مدیریت تورم خارج شود این نهاد در بازار باز دست به جذب یا تزریق پول می زند.جذب با هدف انقباض پول و تزریق با هدف بسط پول ...
گزارش اخیر بانک مرکزی، خبر از رشد 2.5درصدی اقتصاد بدون نفت در سال99 می دهد. همچنین طی دوماهه نخست امسال ارزش صادرات گمرکی در حدود 6.3 میلیارد دلار بوده که افزایش 47 ...
برترین ها / شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سیمانیوز: نرخ سود بین بانکی در تاریخ 24 تیر ماه نسبت به رقم هفته گذشته با افزایش مواجه شد و به عدد 18.31 درصد رسید. نرخ سود بین بانکی در ابتدای نیمه دوم تیرماه 1400 به 17.95 درصد رسیده بود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به داده های سایت بانک مرکزی نرخ سود بین بانکی در تاریخ 24 تیر ماه نسبت به رقم هفته قبل با افزایش مواجه شد و به عدد 18.31 درصد رسید. گفتنی است، نرخ سود بین بانکی در تاریخ 1400/4/17 به 17.59 درصد رسیده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۵    
نرخ سود بین بانکی نسبت به هفته قبل افزایش یافت و به عدد 18.31 درصد رسید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
در شرایط فعلی که مشکلات اقتصادی مردم افزایش پیدا کرده است بانک هایی با نرخ سود کم، وام ارائه میکنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که در ماه های اخیر شاهد رشد نقدینگی در کشور بوده ایم، نرخ سود بین بانکی روندی کاهش داشته است و این کاهش نرخ سود بانکی زمینه ساز تورم جدید در اقتصاد کشور خواهد شد؛ زیرا پول های سرگردان وارد بازار املاک، خودرو و ... می شود و دلالی دوباره افزایش می یابد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز:منحنی بازدهی اوراق دولتی در آخر هفته نشان می دهد بازدهی آتی که منعکس کننده نرخ سود اتی است با افزایش روبرو بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۱:۰۱    
کارآفرینانی که هر مددجوی بهزیستی را به کار گیرند می توانند از تسهیلات 500 میلیون ریالی با نرخ سود چهار درصد بهره مند شوند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۹    
دولت نرخ بهره بانکی را به صورت دستوری تعیین می کند و همین مداخله دستوری موجب شده تا بانکها از مصوبات شورای پول و اعتبار سرپیچی کنند. دولت با مداخله خود در تعیین نرخ سود بانکی موجب شد تا نظام بانکی به مقابله به این امر اقدامات خود را اجرایی کند ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- با وجود تاکید مصوبات شورای پول و اعتبار و پرداخت تسهیلات مرابحه به نرخ 18 درصد، بانک ها عملا با حفظ حدود 20 درصد تسهیلات پرداخت شده، عملا نرخ سود بالاتر حدود 22 درصد تا 23 درصد را برای این تسهیلات در نظر گرفته اند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در روزهای اخیر تغییری در قیمت وام مسکن به ثبت نرسیده است. این اتفاق موجب شده تا نرخ سود موثر در 10 روز گذشته در محدوده 20.8 درصد ثابت بماند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۱۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
در روزهای گذشته بازار روند مثبتی را تجربه کرد. باید دید فضای مثبت ایجاد شده در روزهای اخیر ناشی از خبرهای مذاکرات، کاهش نرخ سود بین بانکی و احتمال تزریق نقدینگی به بازار سهام، در هفته آینده هم ادامه می یابد؟
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نقدینه - کارشناس بازار سرمایه گفت: سهامداران باید اصول اولیه برای حضور و فعالیت در بورس را رعایت کنند و به طور مشخص مازاد سرمایه و پول خود را وارد بازار سرمایه کنند. ...
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزیر راه و شهرسازی مهلت بازپرداخت وام مسکن ملی از 12 سال به 20 سال افزایش یافت. ( منبع )
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در هشتمین مرحله از حراج اوراق بدهی سومین صفر تامین کسری بودجه رقم خورده و حجم معاملات در مقایسه با سال قبل 88 درصد کاهش پیدا کرد. بانکها و نهاد های سرمایه ای که خریداران اوراق هستند گویا نه از نرخ سود راضی هستند نه از تاریخ سررسید اوراق.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 22 تیرماه 1400 حجم معاملات اوراق بدهی دولت مجددا روند نزولی داشت و کمی بالاتر از مرز 100 میلیارد تومانی ایستاد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۴   + ۴۳ سایت دیگر  
با توجه به اینکه نرخ سود در بازار بین بانکی پس از گذشت 9 ماه به زیر 18 درصد رسیده است، یک تحلیلگر اقتصادی دلیل روند کاهشی این نرخ بهره را در برداشت دولت از تنخواه و منابع بانک مرکزی برای تامین کسری بودجه می داند و معتقد است که این امر برای اقتصاد تهدیدی در جهت افزایش پایه پولی و نقدینگی به شمار می ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۹    
یک تحلیلگر بازار سرمایه با بیان اینکه تقاضای بانک ها برای دریافت پول کاهش یافته و همین امر منجر به کاهش نرخ سود در بازار بین بانکی شده، گفت: بورس امیدوار است در آینده نقدینگی بیشتری جذب کند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۳۳ سایت دیگر  
یک تحلیلگر بازار سرمایه با بیان اینکه تقاضای بانکها برای دریافت پول کاهش یافته و همین امر منجر به کاهش نرخ سود در بازار بین بانکی شده، گفت: بورس امیدوار است در آینده نقدینگی بیشتری جذب کند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
بازار سرمایه در انتظار کابینه جدید، مذاکرات برجام و نرخ سود بانکی با احتیاط کامل عمل می کند. تهران – اقتصاد برتر – 22 تیر 1400 روزبه شریعتی تحلیلگر بازار سرمایه با اشاره به ابهامات فعلی بورس، گفت : تا چندی پیش یکی از ابهامات حاکم بر بازار بورس ...
ایستا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:شقاقی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت آینده باید برروی کاهش تورم داشته باشد، یادآورشد: در صورتی که ما بتوانیم سه ناترازی نظام بانکی، بودجه ای و تجاری خود را را اصلا ح کنیم، آن زمان می توانیم تورم را مهار کنیم، بنابراین اینکه ما بیاییم به صورت دستوری نرخ سود بانکی را کاهش دهیم ...
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۴    
یکی از بانک های خصوصی که در بحث افتتاح حساب با نرخ سود بالاتر مشهور است، به تازگی افتتاح حساب 18 درصدی با قابلیت برداشت پس از یک ماه را برای مشتریان خود انجام می دهد.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. بانک مرکزی در هفته جاری ضمن اینکه در بازار باز و بین بانکی 14 هزار و 460 میلیارد تومان از بانک ها جذب کرد با فروش 3800 میلیارد تومان اوراق با نرخ سود 18 درصد و تاریخ سررسید هفت روزه نیز موافقت کرد. ...