یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۵۳Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ سود»

تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
یک کارشناس بازار سرمایه با تأکید بر اینکه هنوز نرخ سود بانکی یکی از مهم ترین ریسک های بورس است، عنوان کرد: شاخص کل 10 تا 12 درصد افت سه ماه گذشته خود را جبران کرده است و شاهد روزهای خوب بورس هستیم.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بر اساس مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا، فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک رفاه از روز پنج شنبه 13 آذر ماه سال جاری توسط تمامی شعب این بانک آغاز و تا پایان اسفند ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. ...
کمال زنگنه معاون مالی و اقتصادی شرکت سرمایه گذاری شستان صبح امروز در نشست خبری یک دیدار، یک عرضه که به مناسبت پذیره نویسی اوراق اجاره سهام شرکت سرمایه گذاری شستان در فرابورس برگزار شد ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
مطابق اعلام شرکت مدیران خودرو تحویل خودروها 45 روز کاری ذکر شده و نرخ سود تسهیلات نیز 21 درصد می باشد
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در هفته بیست و هفتم از حراج اوراق بدهی دولتی نرخ سود موثر به 21.39 درصد رسیده و رکورد دیگری را به ثبت رساند. در مجموع 27 هفته حراج نیز 80 هزار و 700 میلیارد تومان از کسری بودجه دولت از این طریق تامین شد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در دوازدهمین روز آذر قیمت وام مسکن افزایشی مجدد را تجربه کرد. این افزایش سبب شد تا هزینه وام مسکن برای متاهلین بازهم به مرز 30 میلیون تومان بازگردد. نرخ سود وام مسکن نیز به بالاتر از 21 درصد رسید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
پورسید آقایی، کارشناس بازار سرمایه گفت: کاهش نرخ سپرده های بین بانکی و سپرده گذاری ها باعث می شود تا نقدینگی ها به سمت بازار سرمایه هدایت شود.
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف از پرداخت وام 12 میلیون تومانی به قالیبافان با بازپرداخت 36 ماهه خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : پس از انکه در دهم آذرماه رکورد ارزان ترین روز در فروش اوراق وام مسکن پاییز تا به آن روزبه ثبت رسید، در روز بعد با اندکی افزایش مواجه شد. اما این افزایش به حدی نبود که در نهایت بتواند نرخ سود وام مسکن را فراتر از 21 درصد برساند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 12 آذر 1399 حجم معاملات اوراق بدهی مانند دیروز با کاهش همراه بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۱    
حاتمی پور، مدیر عامل انجمن دوستی ایران و استرالیا و از فعالان صنعت گردشگری، اعتقاد دارد توریست یا گردشگر فردی است که برنامه سفر داشته باشد و در کشور ما اقامت کند و سفرهای چند ساعته، سفر توریستی نیست.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تا پایان آذر، فعالان حوزه گردشگری مهلت ثبت نام در سامانه کارا دارند، گفت: مبلغ جدید تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا مرتبط با حوزه گردشگری بین 16 تا 900 میلیون تومان با نرخ سود 12 درصد است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در هجدهم فروردین ماه سال جاری بود که رئیس جمهور روحانی گفت: تسهیلات یک میلیون تومانی با نرخ سود 12 درصد در نظر گرفته شده است که مدت زمان بازپرداخت آن 24 ماهه (دو ساله) خواهد بود و چند ماه هم تنفس داده می شود و بازپرداخت از مهر ماه سال 1399 آغاز خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
قم- رئیس سازمان صمت قم با اشاره به نرخ سود 15 درصدی تسهیلات واحدهای صنعتی گفت: این تسهیلات باعث ثابت ماندن 2 هزار و 53 شغل در واحدهای صنعتی استان قم شده است.
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نما ،نماد پالایشی یکم یا همون دارا دوم بالاخره بعد از حواشی بسیار بازگشایی شد و در اولین روز کاری خود توانست 13 درصد سود دهد، یعنی اگر فردی پنج میلیون تومان این صندوق را خریداری می کرد، بعد از چهار ماه 13 درصد سود به او داده است که این میزان از نرخ سود بانکی بسیار بیشتر است ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۳    
رکورد ارزانی وام مسکن شکسته شد. کاهش هزینه اوراق وام مسکن در آذرماه باعث شده نرخ سود در این بازار به کمتر از 21 درصد برسد. به گزارش کاماپرس، روند ارزانی وام مسکن ادامه دارد. در روز نهم آذرماه رکورد جدیدی به نام وام مسکن ثبت شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : کاهش هزینه اوراق وام مسکن در رندترین روز سال به حدی بود که نرخ سود در این بازار را به کمتر از 21 درصد رسید. این پنجمین روزی است که در آذر ماه شاهد رکورد ارزانی وام مسکن در پاییز بوده ایم. چه عاملی می تواند در پس پرده این ارزانی ها باشد؟
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حدود 3 ماه قبل شورای پول و اعتبار نرخ سود بانکی را در بازار پول تغییر داد؛ بر این اساس نرخ سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی 10 درصد، نرخ سود سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه سه ماهه 12 درصد، نرخ سود سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه شش ماهه 14 درصد، نرخ سود سپرده سرمایه گذاری با سررسید دو ساله به 18 رسید.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۲:۵۴    
می متالز - بانک مرکزی اولین عملیات برای بازگردان نرخ سود به کریدور را با موفقیت انجام داده است. جزئیات منتشر شده نشان می دهد بانک مرکزی با استفاده از عملیات بازار باز که شامل خرید قطعی، ریپو و اعتبارگیری قاعده مند است، توانسته نرخ سود بازار بین بانکی را به محدوده 14 تا 22 درصد بازگرداند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 10 آذر 1399 حجم معاملات اوراق جهشی بسیار بزرگ را تجربه کرد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۶    
در آبان ماه چهار مرتبه عملیات بازار باز و با هدف تزریق نقدینگی به بازار بین بانکی و هدایت نرخ سود به سمت نرخ سود هدف انجام شد که به دنبال آن نرخ سود در این بازار از 8 تا 29 آبان در مسیری نزولی از 23.2 به 21.6 و در ششم آذرماه به 20.7 درصد رسیده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- متقاضیان وام مسکن برای هر کدام از اوراق تسهیلات مسکن تنها 64 هزار و 500 تومان پول پرداخت کردند که در دو ماه گذشته بی سابقه بوده است. اما وام خرید مسکن در حالی با ارزانی تسه در روزهای اخیر روبرو شده است که باز هم کارآیی لازم را برای خرید خانه ندارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: یک دستی در مدیریت اقتصادی، مهار سفته بازی در بازار ارز، سکه، مسکن و خودرو و تعیین نرخ سود مناسب در بازار پولی می تواند سبب رشد اقتصاد کشور شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی اظهار داشت: بنابراین یک راه برای دولت باقی می ماند و آن هم تسعیر نرخ ارز است که از این طریق تعهدات خود را برطرف کنند و دولت می خواهد در این بخش به نرخی برسد که در بودجه از لحاظ ریالی توازن ایجاد کند.
بانک مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۹    
به گزارش بانک مردم و به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، نرخ سود موزون بازار بین بانکی در ابتدای آبان ماه امسال معادل 23.2 درصد بود؛ با توجه به بالا بودن این نرخ نسبت به نرخ سود سیاستی تعیین شده و همچنین فراتر رفتن آن نسبت به نرخ سود سقف دالان (22 درصد) ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: به نظر می رسد سوخت لازم برای رشد شاخص بورس در روزهای باقیمانده از سال فراهم آمده؛ چنان که با ظهور 3 محرک تازه برای تداوم رشد بورس، ارزش بازارسهام دیروز با رشد 175هزار میلیارد تومانی مواجه شد و نماگر این بازار از محدوده مقاومت یک میلیون و 400هزار واحد عبور کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نرخ سود در بازار بین بانکی در ششم آذرماه به 20.7 درصد رسیده است. ( منبع )
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۷   + ۸۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک مرکزی اولین عملیات برای بازگردان نرخ سود به کریدور را با موفقیت انجام داده است. جزئیات منتشر شده نشان می دهد بانک مرکزی با استفاده از عملیات بازار باز که شامل خرید قطعی، ریپو و اعتبارگیری قاعده مند است، توانسته نرخ سود بازار بین بانکی را به محدوده 14 تا 22 درصد بازگرداند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 9 آذر 1399 بازار معاملات اوراق بدهی روندکم رمق چند هفته اخیر را تداوم بخشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
با وجود مانع شدن رئیس بانک مرکزی از افزایش نرخ سود بانکی و بین بانکی حال شاهد آن هستیم که کارشناسان می گویند تاسیس صندوق های جدید برای نهاد های مالی می تواند سبب افزایش نرخ سود بانکی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد از پرداخت تسهیلات کرونایی بر اساس نوع فعالیت، مقیاس واحد صنفی، درجه و ستاره تاسیسات گردشگری از حداقل 16 میلیون تا 900 میلیون تومان با نرخ سود 12 درصد خبر داد و گفت ...
برترین ها / ایفنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۰۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس هیئت عامل صندوق تثبیت بازار سرمایه گفت: مبلغ یک هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار سرمایه واریز شده است. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۰   + ۱۰۹ سایت دیگر  
در آبان ماه چهار مرتبه عملیات بازار باز و با هدف تزریق نقدینگی به بازار بین بانکی و هدایت نرخ سود به سمت نرخ سود هدف انجام شد که به دنبال آن نرخ سود در این بازار از 8 تا 29 آبان در مسیری نزولی از 23.2 به 21.6 و در ششم آذرماه به 20.7 درصد رسیده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
روز پنجم آذرماه با کسر هزینه تهیه اوراق برای مجردین و متاهلین از مبلغ وام مسکن اشخاص نرخ سود موثر برای مجردها 21٫36 درصد و برای متاهلین 21٫30 درصد به ثبت رسید.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نرخ سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی در بانک های دولتی طی سال های 1397 تا 1399، رقم 10 درصد بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آمارها نشان می دهد طی هفته منتهی به اول آذر ماه (28 آبان تا 4 آذر)، 5/ 5 هزار میلیارد تومان اوراق دولتی به فروش رسیده است. کاهش انتظارات تورمی در هفته های گذشته سبب روند نزولی در بازارها شده که می توان گفت بر افزایش تقاضای اوراق دولتی اثرگذار بوده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در بیست و ششمین هفته از فروش اورق بدهی دولتی حجمی معادل با 5 هزار و 400 میلیارد تومان اوراق به فروش رسید که قله 18 هفته گذشته بوده است. به نظر می آید آنچه بازار اوراق را از کما درآورده، پذیرش نرخ سود بالاتر بوده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 5 آذر1399 حجم معاملات اوراق بدهی دولت با رشدی اندک همراه بود.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران می گوید: راهنماهای گردشگری از آبان سال گذشته رسما بیکار شده اند و خیلی هایشان حالا راننده تاکسی اینترنتی هستند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در چهارمین روز آذر دومین رکورد ارزانی وام مسکن به ثبت رسید. در این روز هزینه وام مسکن مجردین به 20 میلیون کاهش یافت و همین امر سبب شد تا نرخ سود این وام به پایین تر از حد 22 درصد تنزل پیدا کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
استاد دانشگاه امام صادق(ع) با بیان این که بازار سرمایه با روال کنونی کمکی به اقتصاد کشور نمی کند گفت: مخالفت های بورسی ها با افزایش نرخ سود بانکی و احتمالا مانع تراشی در برابر کاهش نرخ ارز بازار سرمایه را اینک به یک معضلی برای اقتصاد تبدیل کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 4 آذر ماه 1399 پس از چند روز افزایش نسبی فروش اوراق بدهی دولت، شاهد کاهش معاملات این اوراق بودیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۳    
مدیرجهادکشاورزی شهرستان طبس گفت: با عنایت به اختصاص تسهیلات سرمایه در گردش با نرخ سود 12 درصد جهت تامین نهاده های کشاورزی (کود و ... ) در قالب کشاورز کارت به عاملیت بانک کشاورزی، کشاورزان متقاضی می بایست با جهاد شهرستان تماس حاصل کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
فروش اوراق دولتی در آبان ماه 4.5 برابر شد دولت طی 24 مرحله حراج اوراق بدهی از خرداد تا آبان ماه امسال، 75 هزار و 200 میلیارد تومان منابع مالی را جذب کرده و در آبان ماه، فروش اوراق 4.5 برابر شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : چندی پیش علی صالح آبادی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران اعلام کرده بود که نرخ سود تسهیلاتی که از سمت منابع بانک باشد معادل 18 درصد است و منابع تلفیقی بانک با صندوق توسعه ملی 5/ 14درصد و برای شرکت های دانش بنیان ها معادل 12 درصد است ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک مسکن امکان جدیدی برای پس انداز مشتریان خود در قالب راه اندازی سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی فراهم کرد. به گزارش راه مردم به نقل از روابط عمومی بانک مسکن ، طرح جدید بانک مسکن امکان پس انداز در شرایط اقتصادی را ایجاد خواهد کرد ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
روز یکشنبه 2 آذر ماه قیمت اوراق تسه نزدیک به هزار تومان کاهش یافت و این کاهش سبب شد تا نرخ سود وام مسکن نیز اندکی افت پیدا کند
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران گفت: نرخ سود بانکی و هم زمان با آن رشد نقدینگی، تورم و نرخ ارز، در حرکتی موازی و مشابه روی قیمت در بازار مسکن اثر افزایشی دارند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز سوم آذرماه 1399حجم معاملات اوراق بدهی دولتی در ادامه روند دیروز افزایش یافت.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
می متالز - یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سهام به طور قطع نسبت به بازارهای موازی مانند ارز، خودرو، طلا و سکه پیش تاز خواهد بود مگر آنکه نرخ سود و بهره بانکی افزایش پیدا کند و نقدینگی ها روانه بانک شوند.