چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۲۳Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نرخ سود»

ندای پیشوا   ۱ ساعت پیش    
سود بین بانکی به 20 درصد نزدیک شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، جدول تغیرات نرخ سود بین بانکی نشان می دهد که نرخ سود در این بازار از 19.1 درصد در اوایل مهرماه ...
سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: ملاک بهره مندی استان ها از نرخ سود تسهیلات پایین، بالا بودن نرخ بیکاری استان از متوسط کشوری آن است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۴    
تیمور رحمانی استاد اقتصاد دانشگاه تهران به بررسی چرایی نوسان نرخ سود در بازار بین بانکی پرداخت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
جدول تغیرات نرخ سود بین بانکی نشان می دهد که نرخ سود در این بازار از 19.1درصد در اوایل مهرماه سالجاری به 19.86درصد در اواخر این ماه رسیده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۷    
عملیات بازار باز خرید و فروشِ اوراق قرضه دولتی در بازار آزاد، برای گسترش یا انقباض میزان پول در سیستم بانکی گفته می شود، که توسط بانک های مرکزی کشور ها انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی در گزارشی نرخ انواع سود بانکی از جمله نرخ سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری مدت دار و نرخ سود انواع تسهیلات در بانک های دولتی و غیردولتی را اعلام کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری عام بانک سینا تا پایان سال 1400 به مشتریان عرضه می گردد. به گزارش پیام فوری؛ پیرو صدور مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیات مدیره بانک مبنی بر انتشار اوراق گواهی سپرده مدت دار (عام) ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در اول آبان ماه قیمت هرکدام از اوراق که در بازار خرید و فروش این اوراق به دست می آید در حد 70 هزار و 400 تومان ثبت شد که با کاهش هزار و 900 تومان کاهش به 68 هزار و 500 تومان رسید.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بانک ها برای اینکه با بحران خروج منابع مواجه نشوند به ناچار مجبور می شوند نرخ سود سپرده بانکی را افزایش دهند و به این ترتیب انتشار اوراق در بازار پولی و مالی تاثیر می گذارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 3 آبان 1400 حجم معاملات اوراق بدهی دولت روندی کاهشی داشت، با این حال همچنان در کانال 400 میلیاردی باقی ماند.
یکی از دغدغه های مهم این روزهای اهالی بازار سرمایه حول محور رشد نرخ سود بانکی می چرخد؛ به عبارتی زمزمه های افزایش نرخ بهره یا نرخ سود از دلایلی است که بین سهامداران هراس ایجاد کرده و نسبت به آن شتابزده دست به تصمیم گیری گرفتند.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۰    
بر اساس اطلاعات و آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی روند صعودی نرخ سود بین بانکی نه تنها همچنان ادامه دارد ، بلکه شیب افزایشی آن نسبت به دو هفته گذشته کمی تندتر شده است. ابتدای مهر ماه نرخ بازار بین بانکی 19،1 درصد بود که یک هفته بعد به 19،35 درصد افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۲    
اقتصادنیوز: در هفته پایانی مهر ماه 1400 نرخ سود تمام بازارها مسیری صعودی داشته و در برخی اقدام به ثبت رکورد های جدیدی کرد. در این میان نرخ سود بین بانکی با افزایشی قابل توجه به بالاترین سطح خود در شش ماه اخیر رسید.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۹    
آیا اندوخته ای دارید که در کوتاه مدت برای هزینه کردن آن برنامه ای ندارید؟ سپرده بلندمدت بانک ها می توانند برای شما جذاب باشند. شما در ازای سپرده گذاری بلندمدت می توانید از بانک ها سود دریافت کنید. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاملات عمده اوراق در بازار بدهی دولتی به 13.8 هزار میلیارد تومان رسید که عمدتا به عملیات اعتباردهی بانک مرکزی ارتباط دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاملات عمده اوراق در بازار بدهی دولتی به 13.8 هزار میلیارد تومان رسید که عمدتا به عملیات اعتباردهی بانک مرکزی ارتباط دارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رویداد 24 مدعی شده است که برخلاف ادعای دولت مبنی بر پرداخت هزینه های دو ماه گذشته بدون هرگونه استقراض از بانک مرکزی و در نتیجه جلوگیری از تورم، اما کاهش معاملات بین بانکی و رشد نرخ سود در بازار بین بانکی گویای کاهش ذخایر مازاد آن ها بود که در نتیجه دست درازی دولت به این ذخایر صورت گرفته و در نتیجه ...
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۹    
در روزی که سهامداران نظاره گر ریزش شاخص کل بورس در اولین روز آبان ماه بودند، نرخ سود بین بانکی برخلاف ماه های قبل، گام به گام به رقم بیست درصدی نزدیک شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
شتاب افزایشی نرخ سود بین بانکی در ایران روندی افزایشی پیدا کرده و بعد از دو ماه صعود پی در پی در نهایت به بالاترین میزان در شش ماه گذشته رسید. این اقدام می تواند ناشی از تسلیم بانک مرکزی در بازار باز و موافقت با افزایش نرخ سود در این بازار باشد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، بنابر اعلام محمدرضا حسین زاده، اقشار متوسط جامعه به تسهیلات کم بهره و با نرخ سود پایین نیاز دارند. این طرح هم به منظور فراهم کردن شرایطی برای اعطای تسهیلات به اقشار کم درآمد جامعه شکل گرفته است ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: در قالب طرح جهش تولید مسکن واحدهای مسکونی مازاد تولید نمی کنیم بلکه تقاضامحور این کار را انجام می دهیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- بانک ها موظف به پرداخت 360 هزار میلیارد تومان تسهیلات در حوزه جهش تولید مسکن هستند که نرخ سود و مابقی کم و کیف آن طبق قانون مشخص شده است. به گزارش شفقنا به نقل از اردبیل ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
نرخ بهره بین بانکی به عنوان یکی از انواع نرخ های بهره در بازار پول به نرخ های سود یا بهره در سایر بازار ها جهت می دهد که در واقع این نرخ، قیمت ذخایر بانک هاست و زمانی که آن ها در پایان دوره مالی کوتاه مدت اعم از روزانه یا هفتگی، دچار کسری ذخایر می شوند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان این که دولت هنوز درباره نرخ بهره موضع نگرفته است، گفت: با توجه به این که در حوزه ارز، سیاست تثبیت قیمت دنبال می شود، تهدیدی از این سمت در بازار نداریم، بنابراین امیدواریم کاهش های اخیر شاخص برگردد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نرخ سود وام مسکن در آخرین روز از آخرین هفته مهر ماه به سطح 21.5 درصد افزایش پیدا کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 28 مهر 1400 روند معاملات اوراق بدهی دولت صعودی بود.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵    
پدال نیوز: یکی از دلایلی که مردم بخشی از سرمایه یا پس انداز خود را در چند سال گذشته روانه بازار خودرو یا بازار سهام کردند، کاهش نرخ سود بانکی بود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۸۸ سایت دیگر  
نرخ سود تسهیلات کارت رفاهی 18 درصد و مهلت بازپرداخت آن نیز 18 ماهه است که با احتساب سود یک میلیون و 200 هزار تومان بر مبلغ هفت میلیونی کارت رفاهی هر یک از دریافت کنندگان این کارت باید ماهانه تقریبا 458 هزار تومان بپردازند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 27 مهر 1400 حجم معاملات اوراق بدهی دولت روندی نزولی را تجربه کرد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت نیروکلر مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات را دریافت کرد.
افزایش نرخ بهره بین بانکی یکی از علت های اصلی نوسانات اخیر بازار سرمایه محسوب می شود. رشد از محدوده 18 درصد به بیش از 19 درصد نیز گواه این موضوع است. قاعدتا افزایش نرخ بهره بین بانکی سیگنالی به بازار می دهد مبنی بر این که قرار است نرخ سود بانکی نیز افزایش پیدا کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در عملیات بازار باز هفته پایانی مهر 1400 دو اتفاق مهم رخ داد. نخست دومین رکورد بسط نقدینگی در این بازار شسکته شد. دوم: نرخ سود بسط پول نسبت به تمام هفته های اخیر افزایش محسوسی را به ثبت رسانید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 26 مهر 1400 حجم معاملات اوراق بدهی دولت وارد کانال 500 میلیارد تومانی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: به دنبال روش هایی هستیم تا بتوانیم از منابع مردم در ایران و ایرانی های خارج از کشور آزادراه، راه آهن و بندر بسازیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۵۳ سایت دیگر  
بر اساس تبصره 3 از ماده 4 قانون جهش تولید و تامین مسکن، مجموع دوران مشارکت و فروش اقساطی واحد ها 20 ساله است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در طرح اعتباری "پژواک پارسیان"، مبلغ تسهیلات، نرخ، مدت بازپرداخت و نرخ سود سپرده ی آن را خودتان انتخاب کنید!
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: مساله دیگر موضوع نرخ سود بین بانکی است که متغیر مهم اثرگذار بر نرخ سود سپرده های بانکی است، این امر به نوعی تعیین کننده نرخ بازده بدون ریسک در اقتصاد کشور خواهد بود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 25 مهر 1400 حجم معاملات اوراق بدهی نسبت به دیروز تفاوت چندانی نداشت.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمد رضا حسین زاده با بیان این که اقشار متوسط جامعه به تسهیلات کم بهره و با نرخ سود پایین نیاز دارند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مجددا روند نرخ سود بین بانکی صعودی شده و این اتفاق می تواند پیامد ناگواری برای بازار سهام به همراه داشته باشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هزینه وام مسکن پس از افتی که در هفته گذشته به ثبت رسانید دوباره افزایش یافته و مسیری صعودی را ثبت کرد. این رخداد موجب شد تا نرخ سود وام مسکن به 21.44 درصد برسد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۲    
چشم انداز مذاکرات هسته ای در کنار قیمت های جهانی و نرخ سود بانکی نقش قابل توجه ای در روند آتی بازار ایفا می کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نرخ سود بین بانکی برای هفتمین هفته متوالی در کشور روندی افزایشی داشته و به رکورد 5 ماهه خود دست پیدا کرد. با این حال حجم داد و ستد در بازار باز از سرعت رشد این متغیر کاسته و میزان افزایش آن را کاهش داده است
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نرخ سود بازار بین بانکی به 19.55 درصد افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۳    
اقتصاد نیوز : نرخ سود بازار بین بانکی به 19.55 درصد افزایش یافت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵    
نرخ سود تسهیلات به زیر 10 درصد رسید؟ گزارش اکوایران را ببینید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۴:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نرخ سود سپرده بانکی، یکی از ابزارهای کنترل سیستم های اقتصادی است که در صورت مدیریت صحیح و علمی می تواند تأثیرات قابل توجهی بر بهبود اقتصاد یک کشور داشته باشد. محققان ایرانی این موضوع را بررسی کرده و توصیه هایی را ارائه داده اند.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تسهیلات ودیعه مسکن در بانک ها با نرخ سود 12درصد پرداخت می شود یعنی 6درصد کمتر از نرخ موصبه شورای پول و اعتبار. بررسی ها نشان می دهد، بانک ها تا نیمه مهرماه سال جاری بیش از 6400میلیارد تومان به 267هزار متقاضی تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت کرده اند. ...
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به حواشی پیرامون ساخت مسکن در کشور توسط چینی ها پاسخ داد. رضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران ...