دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۱:۱۶Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق مشارکت»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز ارزش معاملات بورس3 هزار میلیارد تومان و ارزش معاملات اوراق مشارکت نزدیک به 40 هزار میلیارد تومان بود.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایرج شهین باهر، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این میزان اعتبار از محل فروش اوراق مشارکت و اعتبارات تزریقی شهرداری تبریز، تامین می شود. وی با اشاره به اینکه درصدد راه اندازی فاز اول خط 2 قطارشهری تبریز در سال جاری هستیم، اظهار داشت: خط 2 قطارشهری تبریز بزرگترین پروژه شمال غرب [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران گفت: حدود هزار و 850 میلیارد تومان از اوراق مشارکت سال 99 برای مترو تهران با عاملیت بانک شهر نهایی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۳    
مدیرعامل شرکت متروی تهران از افتتاح چهار ایستگاه جدید مترو تا پایان اردیبهشت در پایتخت خبر داد و گفت: البته قرار بود این چهار ایستگاه جدید در ماه های پایانی سال 99 به بهره برداری برسد ولی از آنجا که اوراق مشارکت سال 98 به موقع دست مان نرسید و با تاخیر آزاد شد و هنوز بخشی از آن محقق نشده است ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از خرید دستکم 500 دستگاه اتوبوس برای سال جاری از طریق محل اوراق مشارکت 1399 و منابع داخلی شهرداری خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون شهرداری قم از اختصاص 650 میلیارد تومان اوراق مشارکت به شهرداری قم خبرداد.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرج شهین باهر، روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این میزان اعتبار از محل 600 میلیارد تومان فروش اوراق مشارکت پیش بینی شده در بودجه سال 1400 اختصاص یافته است و تلاش می شود با فروش این اوراق، اتوبوس های جدید خریداری و به ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز اضافه می شود. وی با بیان [...]
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر کرج از موافقت نهادهای ذی ربط با انتشار 200 میلیارد تومان اوراق مشارکت نوسازی ناوگان اتوبوس رانی خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مومن زاده، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مجد سامان با اشاره به اینکه تا سال 57 اوراق قرضه در بازار سرمایه مورد معامله قرار می گرفت و پس از آن به دلیل تغییر ساختار کشور به اوراق مشارکت تبدیل شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه 90 درصد بودجه سال 99 محقق شده است، گفت: از اقدامات مهم شهرداری حل مشکل صدور مجوز اوراق مشارکت سال 99 با عاملیت بانک شهر بود.
روزنامه البرز فردا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: از مجموع اوراق مشارکت تخصیص یافته به کرج، 480 میلیارد تومان به پروژه قطار شهری و 200 میلیارد هم به ناوگان اتوبوسرانی تزریق می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد که مصوبه انتشار 200 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی کرج دراین شورا تصویب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۶:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مهدی جمالی نژاد گفت: خوشبختانه سال گذشته 8 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت در اختیار شهرداری های کلانشهرها قرار دادیم و امسال نیز 10 هزار میلیارد تومان درنظر گرفته شده است تا بر تعداد واگن ها متروها افزوده شود و در هر واگن تعداد کمتری مسافر حضور داشته باشد و مشکل تجمع جمعیت در مترو در مدت زمان کمی ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۲    
نگاهی اجمالی به عملکرد شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در سال گذشته نشان می دهد که علیرغم وجود معضلات متعدد که با آزاد سازی دیرهنگام وجوه حاصل از فروش اوراق مشارکت سال 1398 توأم شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۷:۰۶    
دولت در حالی چهل و یکمین مرحله از فروش اوراق مشارکت در سال 99 را برگزار کرد که هنوز روش های دیگر تامین مالی در کشور تسهیل نشده اند؛ ایجاد شرکت های پروژه محور می تواند به دولت در تامین منابع مورد نیاز کمک کند و سود سرمایه گذاران را تضمین نماید.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از نهایی شدن اوراق مشارکت سال 99 در ساعات آخر سال خبر داد و گفت: 450 میلیارد تومان از این اعتبار به شرکت واحد تعلق گرفته است که برای خرید اتوبوس های جدید در سال 1400 هزینه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: 450 میلیارد تومان به اتوبوسرانی تعلق گرفت تا اتوبوس های جدیدی را خریداری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۲۷    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: با صدور مجوز دو هزار و سیصد میلیارد تومان اوراق مشارکت برای شهرداری تهران اقدامات خوبی در حوزه نوسازی و بازسازی ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت صورت خواهد گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت: در جلسه با معاون اول رئیس جمهور، رئیس سازمان برنامه و بودجه، رئیس بانک مرکزی و وزیر اقتصاد و دارایی مقرر شد، بانک شهر تا سقف 5 هزار میلیارد تومان اجازه پذیرش عاملیت اوراق مشارکت را داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از اختصاص 250 میلیارد تومان اوراق مشارکت در سال 1400 برای بافت فرسوده پیرامون حرم رضوی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۱۵    
تلاش مدیریت شهری کرج در حالی بر افتتاح فاز اول مترو کرج در بهار سال آینده متمرکز شده که شهردار این کلانشهر از تامین مالی حمل ونقل عمومی این کلانشهر با فروش کامل اوراق مشارکت خبرداده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شهردار مشهد از انتشار هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه قطار شهری و اتوبوسرانی مشهد خبرداد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه گفت: به لطف خدا امروز کار اوراق مشارکت اسلامی سال 99 نهایی شد و بخشی از این اوراق به فروش رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت: مجوز لازم برای نقد شدن 2 هزار و 300 میلیارد تومان اوراق مشارکت سال 99 شهرداری اخذ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۷    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از نهایی شدن اوراق مشارکت سال 99 پایتخت خبر داد.
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت: جایگزینی اوراق مشارکت و اسناد خزانه به جای وجه نقد برای پروژه های عمرانی، موجب کاهش استقبال پیمانکاران برای شرکت در مناقصات شده است و تفکیک حوزه های مسکن و شهرسازی و راه و ترابری می تواند به مدیریت صحیح تر و تقویت این دو حوزه کمک شایانی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۱    
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه توسعه حمل و نقل عمومی از مهم ترین اولویت های شورا در این دوره بود از جلسه مهم با معاون اول رئیس جمهوری برای پیگیری حل مشکلات انتشار اوارق مشارکت حمل و نقل عمومی تهران خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۷    
باوجود صعود قیمت کالا های پایه ای در بازار های جهانی، بورس ایران که یک بازار مبتنی بر همین کالاهاست، به صعود اندک رضایت داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران از جلسه با معاون اول رئیس جمهور درباره اوراق مشارکت توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با رشدی 0٫7 درصدی و قرار گرفتن در سطح یک میلیون و 254 هزار واحدی به کار خود خاتمه داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی در پایتخت و سایر کلانشهرهای کشور، گفت: بانک مرکزی با همکاری نظام بانکی کشور باید شرایط لازم برای فروش اوراق مشارکت به منظور توسعه و تقویت شبکه حمل و نقل عمومی در کلانشهرها را فراهم کند. ...
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت و ضرورت توسعه حمل و نقل عمومی در پایتخت و سایر کلانشهر های کشور، گفت: بانک مرکزی با همکاری نظام بانکی کشور باید شرایط لازم برای فروش اوراق مشارکت به منظور توسعه و تقویت شبکه حمل و نقل عمومی در کلانشهر ها را فراهم کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی کرج گفت: حدود 550 میلیارد تومان برای اجرای پروژه مترو کرج در سال 1400 در نظر گرفته شده که اغلب آن در قالب اوراق مشارکت است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه افتتاح چهار ایستگاه جدید مترو به سال 1400 موکول شد، گفت: نگران تأمین اوراق مشارکت سال 99 هستیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران با بیان اینکه افتتاح چهار ایستگاه جدید مترو به سال 1400 موکول شد، گفت: نگران تأمین اوراق مشارکت سال 99 هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با اشاره به جذب اوراق مشارکت سالهای 87 و 98 از سوی شهرداری گفت: اما در جذب اوراق مشارکت سال 99با بانک مرکزی دچار مشکل شده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
هاشمی با اشاره به افتتاح ایستگاه مترو شهید ستاری و یادگار امام گفت: کار بزرگی انجام داده ایم و حدود 600 میلیارد تومان هزینه شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد گفت: سال گذشته در خصوص انتشار اوراق مشارکت 327 میلیارد تومان اوراق منطقه ثامن را با عاملیت بانک ملی دریافت کردیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۲    
فروش اوراق مشارکت در شرایطی که منابع حاصله خرج توسعه زیرساخت های اقتصادی نمی شود، باعث رشد نقدینگی خواهد شد اما هدایت درست این منابع به توسعه زیرساخت ها می تواند ورق را برگرداند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نایب رئیس شورای شهر تهران از جریمه 350 میلیارد تومانی تهرانی ها به دلیل قطع درختان از زمان فعالیت شورای پنجم خبر داد و گفت: با استفاده از پول جریمه ها 17 باغ را به بوستان عمومی تبدیل کردیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
امینی گفت: امیدواریم با آزادسازی باقی مانده اوراق مشارکت در زمینه کمک به ساخت و ساز مترو، شاهد افتتاح ایستگاه های بیشتر باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مهمترین چالش این روزهای اقتصاد ایران، تکمیل پروژه های زیربنایی است که به واسطه جنگ اقتصادی با بحران مواجه شده است، ورود مردم به این حوزه با روش های نوینی چون صندوق های سرمایه گذاری پروژه محور می تواند این بحران را به یک فرصت جدی برای توسعه کشور تبدیل کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
شهردار کرج با اشاره به اینکه در دو سال اخیر 12هزار و500 میلیارد ریال اوراق مشارکت صرف پروژه های عمرانی شده است گفت: پارک ایران کوچک به عنوان پروژه ای ملی با اعتبار 400 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: شهردار اصفهان گفت: تراموای شهرداری اصفهان با توجه به بازنگری در مطالعات گذشته اجرایی می شود. قدرت الله نوروزی با اشاره به عملکرد شهرداری اصفهان طی سه سال گذشته اظهار داشت: در این بازه زمانی در کنار پروژه های بزرگ عمرانی بهره برداری از 18 پارک، 20 خیابان جدید ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۰۳    
شهردار اصفهان با بیان اینکه در سال جاری تعدیل نیروی کارگری نداشتیم، گفت: وزارت کشور با دریافت هفتصد میلیارد تومان اوراق مشارکت شهرداری اصفهان موافقت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران گفت: آزادسازی قطره چکانی اوراق مشارکت مترو همچنان ادامه دارد و در این راستا قرار است، هفته جاری 100 میلیارد تومان دیگر از پول باقی مانده از سوی بانک رفاه پرداخت شود.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره سرانجام خرید اتوبوس های جدید برای پایتخت گفت: از محل قرارداد قبل، 20 دستگاه اتوبوس و 20 دستگاه مینی بوس باقی مانده که تا قبل از پایان سال تحویل اتوبوسرانی تهران خواهد شد.
پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: اگر قرار است اوراق مشارکت در تولید به کمک خودروسازی بیاید، باید اجازه بدهند تا سقف 10هزار میلیارد تومان خودروسازان اوراق بفروشند. اوراق مشارکت به مفهوم واقعی و با هر نرخی که خود خودروساز صلاح می داند و برایشان سود دارد باید به مشتریان فروخته شود
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
محمود ترفع، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری فارس: درباره سرانجام خرید اتوبوس های جدید برای پایتخت اظهارداشت: از قرارداد قبل 20 دستگاه اتوبوس و 20 دستگاه مینی بوس باقیمانده که تا قبل از پایان سال تحویل اتوبوسرانی تهران خواهد شد. ...