دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۸:۴۰Oct 2020 26

جدیدترین‌های «اوراق مشارکت»

پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۰    
تهران (پانا) - مدیرعامل مترو تهران می گوید اوراق مشارکت گوشه ای از کار مترو است اما کار اساسی تر برای تامین منابع این است که از ظرفیت مجتمع های ایستگاهی، زمین، املاک و پروژه های مشارکتی استفاده شود. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیرعامل شرکت مترو تهران، با اشاره به عدم حل مشکل وثیقه برای اوراق مشارکت سال 98 و تزریق نشدن بودجه مترو گفت: این مسائل افتتاح ایستگاه ها و توسعه خطوط مترو را به تعویق انداخت. ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۳    
در شش ماه اول امسال برای تأمین مالی بخش صنعت، معدن و تجارت کشور، 39 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت منتشر شده است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۳    
شهر بیست/ شهردار قم از درخواست انتشار دو هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت قطار شهری برای سال 1399 خبر داد.
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
افزایش نرخ سود بانکی نه تنها آثار مخرب خلق پول در بانک ها، کاهش سودآوری بانک ها و افزایش اضافه برداشت، رشد هزینه های سالانه، رشد پایه پولی و تورم ونقدینگی بعد از یکسال را مطرح خواهد کرد ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۶    
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفته است که نیمه دوم امسال 12 ایستگاه مترو جدید در خطوط 6 و 7 افتتاح خواهد شد. ایستگاه هایی که او پیش تر نیز افتتاح آن ها را نوید داده بود اما این موضوع را درگرو تزریق 50 درصدی بودجه مترو از سوی شهرداری تهران و همچنین رسیدن پول فروش اوراق مشارکت سال های ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت مترو تهران درباره اوراق مشارکت مترو گفت از 1500 میلیارد تومان اوراق مشارکت، 500 میلیارد املاک نهایی شده و در دفترخانه است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد صنعت بیمه بیان کرد: با انتشار اوراق مشارکت در ریسک می توان بسیاری از سرمایه های راکد اشخاص را در صنعت بیمه فعال کرد که در شرایط کنونی که صنعت بیمه قادر به واگذاری ریسک به خارج از کشور نیست کمک بزرگی به این صنعت می شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۷    
مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه در خصوص مجوز انتشار اوراق مشارکت سال 99 گفت: جلسه ای در این زمینه با دولتی ها برگزار شد و قرار شدمجوزها تا پایان آذر سال جاری صادر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه در خصوص مجوز انتشار اوراق مشارکت سال 99 گفت: جلسه ای در این زمینه با دولتی ها برگزار شد و قرار شد مجوزها تا پایان آذر سال جاری صادر شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران از افزایش هزار میلیاردی استفاده از اوراق مشارکت جهت توسعه حمل و نقل عمومی در پایتخت خبر داد و گفت: سرانجام املاک واگذار شده شهرداری تهران به زودی مشخص می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران لایحه ای را به تصویب رساندند که براساس آن شهرداری می تواند تا سقف 4000 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه حمل ونقل عمومی منتشر کند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۳    
معاون مالی و اقتصادی شهردار اصفهان با بیان اینکه اوراق مشارکت چهارساله است و با نرخ سود 18 درصد با بانک تسویه می شود، گفت: 50 درصد اوراق مشارکت تعهد دولت و 50 درصد تعهد شهرداری بوده که تاکنون دولت سهم خود را بموقع پرداخت کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداری و مالی شرکت بیمه کارآفرین بیان کرد: انتشار اوراق مشارکت بیمه ای (اوراق بهادار بیمه ای) نیاز به کار کارشناسی جدی دارد زیرا می تواند اوراقی با ریسک بالا باشد که تنها بخش حقوقی تمایل به خرید آن داشته باشند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت بابت خرید نردبان آتش نشانی بلند مرتبه مورد تقاضای آتش نشانی های کشور اختصاص یافته است که امیدوار هستیم با وجود اعمال تحریم ها این نردبان به کشور وارد شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
اوراق قرضه اسنادی هستند که به موجب آن ناشر متعهد می شود مبالغ معینی (بهره سالانه) را در فاصله های زمانی مشخص به دارنده اوراق پرداخت کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران نسبت به عدم واریز پول فروش اوراق مشارکت مترو از بانک رفاه گلایه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شهردار منطقه ثامن با اشاره به اینکه طی سال های 97 و 98 بیش از 677 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای اجرای زیرساخت ها و تکمیل فضاهای عمومی بافت پیرامونی حرم مطهر منتشر شده، گفت: در حال حاضر نیز پیگیر انتشار 1000میلیارد تومان اوراق مشارکت جدید به همین منظور تا پایان امسال هستیم.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۰    
تهران (پانا) - معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران درباره معطل ماندن 1500 میلیارد اوراق مشارکت به دلیل ارائه ندادن وثیقه در بانک رفاه کارگران توضیحاتی داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- اعضای شورای اسلامی تهران دویست و چهلمین جلسه خود را به بررسی موضوعات حمل و نقل و بلیت اتوبوس و مترو، ساخت و ساز، نامگذاری معابر اختصاص دادند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری تازه ترین ها، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: علیرغم اینکه دو نفر از اعضای شورا به دلیل ابتلا به کرونا در صحن امروز حضور نداشتند ولی جلسه به موقع تشکیل شد و موضوعات مختلفی به تصویب رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۶    
اعضای شورای شهر تهران به یک فوریت لایحه مجوز انتشار 4000 میلیارد تومان اوراق مالی برای توسعه مترو و اتوبوس رای مثبت دادند.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد: شرایط کشور بحرانی است و نمی توان با مدیریت نشسته و جلسه ی کاری از پیش برد، باید با جدیت تمام برای وصول 1500میلیاردتومان اوراق مشارکت توسعه مترو تلاش کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع شهردار سمنان از جذب اعتبار 300 میلیارد ریال از محل انتشار اوراق مشارکت سال 98 توسط شهرداری این شهر خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۸    
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: اصولا ورشکسته نشان دادن شهرداری به ضرر مدیریت شهری است، همین حالا ما حداقل 3000 میلیارد تومان اوراق مشارکت باید جذب کنیم و با این اقدامات اعتبار شهرداری آسیب می بیند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت قطار شهری تهران و حومه گفت: ایستگاه برج میلاد به مرحله بهره برداری رسید و تلاش داریم آن را را حداکثر تا نیمه آبان سال جاری افتتاح کنیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
31 تیر سال جاری 1500 میلیارد اوراق مشارکت برای توسعه حمل و نقل عمومی منتشر شد.معاونت مالی تاکنون فقط 500 میلیارد وثیقه را فراهم کرده است و تا زمانی که وثایق کامل نشود پول به حساب شهرداری واریز نمی شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۱    
مدیر کل دفتر امور اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از جذب اعتبار انتشار اوراق مشارکت سال 1398 شهرداری های کشور به میزان 49 هزار و 435 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها- رئیس شورای شهر قم گفت: بلور پیامبر اعظم(ص) با هزینه ای بالغ بر 1400 میلیارد تومان و فروش اوراق مشارکت و تملک زمین و باهدف سرمایه گذاری کلان در شهر احداث شده و امکان اهدای زمین به شخصیت های حقوقی و حقیقی وجود ندارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۷    
رییس شورای شهر تهران گفت: اینکه شهرداری بتواند وثیقه فراهم کند به توان مدیر ربط دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 8هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای خرید تجهیز و نوسازی حمل نقل ریلی و حمل نقل عمومی کشور اختصاص یافت.
کاوش خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۱    
مدیرعامل سازمان قطار شهری اهواز در رابطه با سرنوشت پرونده ی شرکت کیسون گفت: رای شورای عالی فنی در این رابطه هنوز صادر نشده و پرونده ی شرکت کیسون هنوز باز است.
جانشین رئیس و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از جذب اعتبار انتشار اوراق مشارکت سال 1398 شهرداری های کشور به میزان 49 هزار میلیارد ریال خبر داد.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جمال الدین عزیزی؛ شهردار شهر میراث جهانی یزد درباره برنامه های شهرداری در روز بدون خودرو و همچنین اقدامات شهرداری در زمینه ایجاد زیرساخت های مناسب برای گسترش حمل ونقل پاک، توضیحاتی ارائه می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: برای تکمیل متروی شهر اهواز مجوز انتشار 5 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت اخذ شده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۷    
شفقنا – حضرت آیت الله العظمی سیستانی به پرسشی درباره حکم سود اوراق مشارکت پاسخ داده اند. به گزارش شفقنا متن پرسش و پاسخ به این شرح است: پرسش : آیا سود اوراق مشارکت حرام می با شد؟ انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام حضرت آیت الله سیستانی ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: به شهرداری تهران تذکر داده می شود ظرف یک هفته نسبت به ارائه گزارش درباره علت عدم دریافت اوراق تجهیز حمل و نقل، به شورای شهر اقدام کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: 15 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکتی که باید صرف توسعه حمل و نقل عمومی می شده است به دلیل عدم ارائه وثیقه در بانک رفاه کارگران معطل مانده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
علی امام مدیرعامل شرکت مترو تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری تازه ترین ها، درباره سرانجام راه اندازی ایستگاه مترو برج میلاد اظهار داشت: از ابتدای امسال در تلاش بودیم که اول شهریور ایستگاه مترو برج میلاد افتتاح شود ولی به دلیل اینکه منابع اوراق مشارکت سال 97 دیر آزاد شد و با تأخیر به دست مان رسید ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سخنگوی شورای شهر اراک گفت: بدهی 80 میلیارد تومانی شهرداری اراک به بانک شهر تهاتر می شود. به گزارش اقتصادتهرانف سعید نادری در گفت وگو با ایسنا ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شرکت تامین سرمایه امید پذیره نویسی و بازارگردانی اوراق مشارکت شهرداری تبریز را به عهده گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۴۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصادی با بیان اینکه شرکت های بورسی می توانند با انتشار اوراق مشارکت شرکتی، در جهت توسعه و تامین منابع مالی خود گام بردارند، گفت: باید شرایط این اقدام برای آن ها فراهم شود، زیرا این اتفاق دو تاثیر مثبت در پی دارد که یک مورد آن ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه از عرضه اوراق مشارکت شهرداری تبریز برای فاز اول پروژه خط دو قطارشهری تبریز خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بیان کرد: قرارداد خرید 120 دستگاه اتوبوس و 130 دستگاه مینی بوس با شرکت ایران خودرودیزل نهایی شده است و اوراق مشارکت سال 98 نیز نقد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۲۰:۲۶    
در این بسته خبری از کاشت گل های کاغذی در خرمشهر تا تکمیل پروژه های راهسازی فردیس و راه اندازی باغ گل و گیاه شناسی در شهرکرد را بخوانید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۲    
الوندی با اشاره به جذب 50 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی همدان، گفت: با قرارداد این اوراق 28 دستگاه اتوبوس درون شهری نوسازی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور گفت: دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بر هزینه کرد اوراق مشارکتی که به شهرداری ها تخصیص داده شده اند نظارت می کنند.
برترین ها / تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: محمد باقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت خط 10 مترو و توسعه شمالی خط 7 مترو تهران با بیان اینکه باید از سمت دولت برای قدردانی در زمینه خدمتی که به مردم بزرگ تهران ارائه می شود، فردی در این جلسه حاضر می شد ...
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: 40 هزار تاکسی تهران فرسوده است و اگر ایران خودرو همکاری کند و دولت نیم نگاهی داشته باشد امسال در برنامه نوسازی 15 هزار دستگاه تاکسی را در دستور داریم.