سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۲۶Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق مشارکت»

افق تهران   ۴ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بیان کرد: فروش بدون ضابطه اوراق مشارکت و اداره کشور با اوراق در دولت تدبیر، نتایج وخیمی را برای اقتصاد کشور در پی داشته است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، امور حقوقی و املاک شورای شهر شیراز اعلام کرد که خریداران پروژه های اوراق مشارکت و سایر املاک شهرداری در صورت تمایل از 20 درصد امتیاز واگذاری کارت اوراق بستانکاری بهره مند می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه با اشاره به قرارداد ساخت 15 رام قطار برای شبکه متروی تهران، گفت: در صورت پرداخت پول های اوراق مشارکت، بخشی از آن را به عنوان پیش پرداخت قرارداد برای آغاز فعالیت و ساخت قطارهای مذکور استفاده خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
میزان بدهی شهرداری اصفهان در سال 1400 یکی از مهمترین مسائل مدیریت شهری پس از شروع به کار شورای ششم و روی کار آمدن تیم جدید در شهرداری این شهر است؛ در حال حاضر اعداد مختلفی در خصوص میزان واقعی بدهی های مستقیم شهرداری مطرح شده که نبود عدد مشخص بدهی ...
همت خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تخصیص و افزایش سهمیه شهرداری تهران از محل اوراق مشارکت برای نوسازی و بازآفرینی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم (ع) (محله نفرآباد) در جلسه ای با حضور جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها مورد پیگیری قرار گرفت.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۸    
علی رغم کاهش میزان اوراق مشارکت دولت برای توسعه حمل و نقل شهری نسبت به سال 98، آمارها نشان می دهد، شهرداری های اصفهان و مشهد توانسته اند چند صد میلیارد تومان بیشتر از تبریز، اوراق مشارکت جذب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- مدیرکل دفتر اقتصادی و خدمات مالی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: 72 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه های مترو، اتوبوسرانی و بافت فرسوده شهرداری ها برای تامین مالی برای شهرداری ها ازطریق انتشار اوراق مشارکت سال 1399 جذب شده است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سیدمرتضی حسام نژاد با اشاره به تخصیص اوراق مشارکت به شهرداری قم در سال جاری اظهار داشت: شهرداری قم برای پیشبرد اهداف چشم انداز خود طی سال جاری درخواست یک هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت کرده بود که در نهایت 650 میلیارد تومان مصوب شد. ...
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۱۶    
میرمحمد سیدهاشمی در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، با اشاره به پیگیری های صورت گرفته از صبح امروز در تهران اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش های انجام شده مجوز پذیره نویسی اوراق مشارکت شهرداری اردبیل جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی که پیش تر قول آن به شهروندان اردبیلی داده شده بود، اخذ شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- معاون سابق مالی اقتصادی شهرداری اصفهان گفت: جمع بدهی های اعلام شده شهرداری توسط ذی حساب 2100 میلیارد تومان بوده که بخش زیادی از آن مربوط به انتشار اوراق مشارکت و وام های دریافتی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از جذب بیش از 71 هزار میلیارد ریال اعتبار اوراق مشارکت سال 1399شهرداری ها خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۷:۰۳    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دریافت هزار و 400 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تکمیل خط دوم قطار شهری و خرید چهار واگن برای خط یک در شورا به تصویب رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
با هدف بهره گیری از ظرفیت های موجود در وزارت اقتصاد ودارایی و به منظور آشنایی بیشتر با ظرفیت شهر مقدس مشهد ، جلسه ای با حضور شهردار مشهد الرضا(ع) به همراه مجید دبیریان رئیس کمیسیون اقتصادی و تعدادی از اعضای این کمیسیون در دفتر وزیر اقتصاد و دارایی برگزار شد. .
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۶    
به موجب ماده 2 قانون نحوه انتشار اوراق مشارکت، اوراق مشارکت، اوراق بهادار با نام یا بی نامی است که به موجب این قانون به قیمت اسمی مشخص برای مدت معین منتشر می شود و به سرمایه گذارانی که قصد مشارکت در اجرای طرح های موضوع ماده 1 را دارند، واگذار می گردد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست معاونت اقتصادی شهرداری مشهد از انتشار 1هزار و 230 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای 3 پروژه بزرگ شهری خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۰    
شهردار مشهدالرضا (ع) از انتشار 1230 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای 3 پروژه شهری خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازارسرمایه، اظهارکرد: انتشار اوراق مشارکت بیمه ای می تواند برای شرکت های بیمه ای همانند یک اهرم باشد زیرا شرکت های بیمه ای با تعهدات آتی سرو کار دارند وانتشاراین اوراق یک ابزارتامین مالی مناسب به منظور کاهش ریسک صنعت بیمه محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کارگزاری ملل پویا، با بیان اینکه اگر بیمه مرکزی بخواهد می تواند اورق مشارکت بیمه ای را منتشرکند، گفت: احتمالا صنعت بیمه نیازی به انتشار این اوراق برای تامین مالی ندارد زیرا صنعت پولداری است و به تامین منابع مالی نیازی ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۷    
اقتصادنیوز : عضو شورای ششم شهر تهران می گوید؛ اگر مشکل نوسازی بافت فرسوده نفرآباد حل و فصل نشود، 10 سال دیگر نیز طرح بازآفرینی آن به صحن شورا می آید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای شهر مشهد و شهردار در دیدار با مدیران عامل برخی بانک ها در تهران، به بررسی راهکار های حل مشکلات سرمایه گذاری و جذب سرمایه پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون مالی و اقتصادی شهرداری زنجان گفت: 60 میلیارد تومان اعتبار از طریق اوراق مشارکت برای خرید 30دستگاه مینی بوس 2 درب جهت استفاده در ناوگان حمل و نقل عمومی، جذب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دوازدهمین جلسه خود کمک 6 میلیارد تومانی به اربعین و لایحه 2 فوریتی، 550 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای بازسازی اطراف حرم حضرت عبدالعظیم(ع) را تصویب کردند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران رقم 550 میلیارد تومان را در قالب اوراق مشارکت برای بازسازی محله نفرآباد و اطراف حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اختصاص دادند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۴    
لایحه انتشار اوراق مالی اسلامی ( اوراق مشارکت ) جهت بازآفرینی محدوده پیرامونی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به تصویب رسید.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - فرماندار اسلامشهر ضمن بازدید از روند اجرای پروژه متروی شهرستان بر ضرورت تسریع در احداث ایستگاه متروی چهاردانگه تأکید کرد. مسعود مرسلپور فرماندار اسلامشهر در حاشیه این بازدید با بیان اینکه با وجود نوساناتی که در برخی اقلام و مصالح مصرفی رخ داد این پروژه متوقف نشده و در حال ...
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به دلیل ملتهب بودن اوضاع آینده روشنی برای جذب منابع مالی از طریق اوراق مشارکت نمی بینم، زیرا شدت کاهش ارزش پول به حدی بالا است که کسی روی بازگشت پول و یا سود آن نمی تواند روی آن حساب کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
قم-ایرنا-در هشتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که روز دوشنبه با حضور شهردار قم و اعضای شورای شهر ترتیب یافت، لایحه انتشار اوراق مالی اسلامی توسط شهرداری ها به مبلغ 100میلیارد تومان بودجه 1400 کشور جهت تکمیل و نوسازی سامانه اتوبوسرانی قم تصویب شد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار شهردار و رئیس شورای شهر اردبیل صورت گرفت؛ موافقت رئیس بانک ملی با انتشار 600 میلیارد اوراق مشارکت برای اتوبوسرانی اردبیل.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها سخنگوی شورای شهر گفت: برای نخستین بار برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر زنجان مبلغ 60 میلیارد تومان اوراق مشارکت توسط شهرداری زنجان جذب شده است.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
زیرمجموعه گروه بهمن از برنامه انتشار 140 میلیارد تومان اوراق مشارکت با نرخ سود 18 درصدی و برای تامین نقدینگی بابت خرید بیشتر از خودرو سازان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اثرگذاری نرخ اوراق مشارکت دولتی بر بازار سرمایه گفت: نرخ پایین اوراق مشارکت اثر مثبت بر بازار خواهد داشت.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
محمدتقی تذروی از برگزاری جلسه کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای شهر شیراز با دو موضوع رفع مسائل و مشکلات پروژه های مسکوت مانده اوراق مشارکت و پارک دراک خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: دریافت یک هزار و 400 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای تکمیل خط دو مترو و خرید چهار واگن برای خط یک در جلسه شورا تصویب شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس کل بانک مرکزی در نشست بانکداری اسلامی که 8 شهریور برگزار شد عنوان کرد: انتشار اوراق ودیعه توسط بانک مرکزی و بازپرداخت در سررسید با نرخی حداکثر معادل نرخ تورم سالانه در شورای پول و اعتبار تصویب شده و امسال جایگزین اوراق مشارکت بانک مرکزی خواهد شد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین: کارشناس بازار سرمایه گفت: اگر روند نزولی بازار بورس ادامه پیدا کند، شاخص تا سطح یک میلیون و 480 هزار واحد ریزش می کند. اکبر ادهم در رابطه با دلایل ریزش های بازار سرمایه در دو روز گذشته گفت: در چند ماه گذشته شاخص کل بورس رشد بیش از 40 درصدی را تجربه کرد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سیاستگذار پولی از یک عملیات تهاجمی برای کنترل رشد پایه پولی خبر داده و ابراز امیدواری کرده که اوراق ودیعه با نرخی حداکثر معادل نرخ تورم سالانه جایگزین اوراق مشارکت شود ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رشد 39.4 درصدی نقدینگی و 42 درصدی پایه پولی در 12 ماه منتهی به تیر 1400 / اوراق ودیعه جایگزین اوراق مشارکت بانک مرکزی می شود / رشد 2.5 درصدی سرمایه گذاری ثابت ناخالص در سال 99 / 126 هزار میلیارد تومان اوراق بدهی در سال 99 / اقدامات و عملکرد بانک مرکزی در زمینه مدیریت و کنترل بازار ارز
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، اکبر کمیجانی صبح امروز در همایش بانکداری اسلامی درباره عقود اسلامی گفت: منابع جذب و تجهیز شده در بانک ها در قالب تسهیلات بانکی و با توجه به عقود اسلامی مورد توجه قرار می گیرد و به بهره برداری می رسند ...
اکبر کمیجانی گفت: انتشار اوراق ودیعه توسط بانک مرکزی و بازپرداخت در سررسید با نرخی حداکثر معادل نرخ تورم سالانه در شورای پول و اعتبار تصویب شده و امسال جایگزین اوراق مشارکت بانک مرکزی خواهد شد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۴    
ICTna.ir – شرکت مدیریت سامان سازه غدیر به نمایندگی از شرکت مخابرات ایران در نظر دارد 307 ملک خود در استان های مختلف کشور را در مزایده عمومی با شرایط ویژه به صورت نقد و اقساط و بدون کارمزد بفروشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت متروی تهران و حومه در خصوص توسعه مترو، کمک دولت، خرید 630 دستگاه واگن، بودجه شهرداری و .... توضیحاتی ارائه کرد.
عیار آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از شرکت های سهامی عام پروژه محور، بر خلاف روش فروش اوراق مشارکت و به جای خرید بدهی، دارایی واقعی را در اختیار مردم قرار می دهد. بنابراین هم می تواند به واسطه وجود نظارت مردمی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در پی جوابیه بانک رفاه به اظهارات معاون شهرداری تهران درباره گروکشی سازمان تامین اجتماعی و باقی ماندن 400 میلیارد تومان پول اوراق مشارکت سال 1398 در حساب بانک مذکور ، شرکت مترو نیز از گره زدن پول حمل و نقل عمومی به بدهی و دیون گذشته شهرداری تهران انتقاد کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، به موجب ماده واحده قانون مذکور، مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی قانون بودجه سال 1399 کل کشور اعم از وجوه نقد و اوراق بهادار اسناد خزانه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا -عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران با لایحه ای 2 فوریتی از ظرفیت اوراق مشارکت برای نوسازی بافت فرسوده اطراف حرم عبدالعظیم و محله نفرآباد استفاده کند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: بانک رفاه کارگران با ارسال جوابیه ای به اظهارات امروز معاون شهرداری تهران با عنوان با تخلف بانک رفاه و سازمان تأمین اجتماعی برخورد شود واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل شهرداری تهران با اشاره به انچه گروکشی سازمان تأمین اجتماعی بر سر پول حمل و نقل عمومی خواند، بر لزوم ورود سازمان بازرسی به موضوع پول های اوراق مشارکت مترو و اتوبوس که در حساب بانک رفاه باقی مانده است تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در بازدید از ایستگاه های مترو شهید رضایی و توحید، گفت: 6 ماه می شود که 400 میلیارد تومان پول اوراق مشارکت سال 1398 در حساب بانک رفاه قرار دارد که باید با این تخلف برخورد شود.