یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۹:۲۱Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه خاتم»

سازمان بهزیستی کشور   ۸ ساعت پیش    
این نشست باحضور دکترکلانتری استاندار،دکترمرادی مدیرکل بهزیستی استان،دکتر مبشری مدیرکل کمیته امداد استان ،سرهنگ نظری نماینده ی قرارگاه خاتم الانبیا(ص) و مهندس جنتی مدیرکل بنیادمسکن استان برگزارشد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سردار سعید محمد تبلیغات در فضای مجازی را برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 آغاز کرد. فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) با انتشار یک کلیپ 3 دقیقه ای حاوی فعالیت های سازندگی این قرارگاه با سرودی که نگهت آتشین ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: احداث آزاد راه غدیر که با همت قرارگاه خاتم و مشارکت دولت افتتاح شد، دستاورد خوبی برای کشور است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین در برنامه زنده تلویزیونی سروش آسمانی گفت: احداث آزاد راه غدیر با همت قرارگاه خاتم و مشارکت دولت، دستاورد خوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۹    
جانشین فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: پروژه امروز 6.5 کیلومتر طول دارد که از جبهه غرب به شرق با هزینه 4 هزار میلیارد ریال در حال انجام است که برای شروع آن با موضوعات غیر قابل پیش بینی مواجه بودیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) ضمن اعلام آغاز عملیات حفاری بخش میانی خط 2 قطار شهری اصفهان گفت: این مجموعه با در اختیار داشتن بیشترین دستگاه حفار مکانیزه (TBM) در کشور، از قابلیت منحصر به فردی در حفاری مکانیزه تونل در منطقه برخوردار است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جمعی از پرسنل گروه تخصصی شهید رجایی وابسته به قرارگاه خاتم النبیاء (ص) که به عنوان پیمانکار در پروژه بزرگ تقاطع چندسطحی آزادگان مشهد فعال هستند، با گردآوری مبلغی در آزادسازی یک زندانی جرایم غیرعمد مشارکت کردند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۲    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: پروژه مترو برای مراکز مهم و اساسی کلانشهرها شکل گرفته یا در حال تکمیل است و پروژه ای که امروز حفاری آن در اصفهان آغاز می شود، 6.5 کیلومتر طول دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء حدود 304 کیلومتر خط مترو را در کشور افتتاح کرده و یا در حال اجرا دارد.
در پی افتتاح پروژه مهم آزادراه غدیر با حضور رئیس جمهور، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، در پیامی با قدردانی از اقدام بزرگ و تحسین برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در طراحی ، احداث و گشایش به موقع آزادراه راهبردی غدیر، این پروژه را محصول رویکرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی افتتاح پروژه مهم آزادراه غدیر با حضور رئیس جمهور، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، در پیامی با قدردانی از اقدام بزرگ و تحسین برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در طراحی ، احداث و گشایش به موقع آزادراه راهبردی غدیر، این پروژه را محصول رویکرد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار، مهر بابک لارتی در مراسم بهره برداری از آزادراه غدیر با بیان اینکه این آزادراه در دوره جنگ تمام عیار اقتصادی در کشورمان ساخته شد، گفت: یکی از مهم ترین مزایای اقتصادی این پروژه کاهش ترافیک، زمان سفر و مصرف سوخت است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۴    
معاون آزاد راه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: 70 درصد اعتبارات 3400 میلیارد تومانی ساخت آزاد راه غدیر توسط قرارگاه خاتم تامین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه با اشاره به این که آزادراه غدیر بخش بزرگی از جاده ابریشم آزادراهی کشور است از قرارگاه خاتم الانبیاء برای ساخت اَبرپروژه آزادراهی قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
پروژه آزادراه غدیر از چهار استان قزوین، البرز، مرکزی و تهران عبور می کند که نقش بسزایی در کاهش گره کور ترافیکی البرز و جنوب تهران خواهد داشت؛ قرارگاه خاتم و وزارت راه و شهرسازی به ترتیب نقش 70 و 30 درصدی در بهره برداری این پروژه داشته اند.
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تا پایان این دولت 20هزار کیلومتر بزرگراه در کشور داریم، گفت: تا سال1400 به میزان 3100آزادراه کیلومتر آزادراه در کشور وجود خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون آزادراه های قرارگاه خاتم الانبیاء(ع) گفت: احداث آزادراه غدیر هنرنمایی سپاه در مدیریت بزرگ ترین پروژه راهسازی کشور را نشان داد و بار دیگر بی نیازی ما در این حوزه را به رخ دشمنان کشید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فارس: بابک لارتی امروز درمراسم افتتاح آزادراه غدیر در محل پروژه اظهار داشت: آزادراه غدیر در میانه جنگ اقتصادی علیه کشور در کوتاه ترین زمان ممکن اجرا شد و نمونه ای از توان مهندسی کشور است که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ء به اجرا رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون آزادراه های قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: آزاد راه ملی غدیر (آبیک-چرمشهر) موقعیت ارتباطی کشور در سطح منطقه را ارتقا می بخشد و موجب کاهش ترافیک آزاد راه تهران - کرج و قزوین می شود.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با سرمایه گذاری 70 درصدی قرارگاه خاتم الانبیا در آزاد راه غدیر بخشی از کریدور آزاد راهی شرق به غرب تکمیل می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۶    
وزیر راه و شهرسازی گفت: مرحله دوم عملیات توسعه بندر چابهار با هدف رسیدن به ظرفیت 30 میلیون تن با پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیاء به زودی آغاز می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمانشاه با اشاره به آماده بودن زمین 15 هکتاری باغ موزه دفاع مقدس شهر کرمانشاه گفت: آماده بستن قرارداد احداث این مرکز با قرارگاه خاتم الانبیا هستیم اما در صورت عدم آمادگی این قرارگاه، با یک پیمانکار دیگر به توافق خواهیم رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان این که فرصت جذب اعتبار 39 میلیارد تومانی باغ موزه دفاع مقدس استان محدود است، گفت: بنیاد حفظ آثار استان پیگیری لازم را برای انعقاد قرارداد ساخت این مرکز فرهنگی با قرارگاه خاتم الانبیا تا پیش از پایان سال انجام دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا با اشاره به افتتاح آزادراه غدیر اظهار داشت: با افتتاح آزادراه غدیر و تکمیل حلقه های دیگری از کریدورهای ترانزیتی، سهم ایران و مردم کشورمان از درآمدهای ترانزیتی افزایش پیدا می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۵    
کلایی گفت: پروژه های عظیم مشهد مانند قطار شهری و تقاطع چهار سطحی آزادگان با کمک قرارگاه خاتم الانبیا در حال انجام است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۸    
نشست تخصصی تامین مسکن افراد تحت پوشش بهزیستی با سازمان بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم الانبیا و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد ، رئیس بسیج سازندگی گیلان سرهنگ احمد ابراهیمی ، معاون مشارکت های مردمی ساسان جهانبخش ، مسئول روابط عمومی حجت الاسلام حمید نادم ...
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۸    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از همکاری با قرارگاه خاتم الانبیا در پروژه آزاد راه غدیر خبر داد و گفت ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بولتن جهان نیوز به برخی لایه های پنهان اخبار و رویدادهای سیاسی و فرهنگی ایران خواهد پرداخت.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره جزئیات افتتاح آزادراه غدیرگفت: این آزاد راه که در 7 اسفند 99 به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) افتتاح خواهد شد گذرگاه کنارگذر جنوبی تهران است که آبیک قزوین را با گذر از جنوب استان های البرز و ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در ماه های پیشِ رو تا پیش از پایان دولت، فاز دوم توسعه بندر چابهار را کلید می زنیم تا ظرفیت بندر به 30 میلیون تن افزایش یابد، گفت: پیمانکار فاز دوم توسعه بندر چابهار، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
در 2 سال اخیر، موضوع معدن آلبلاغ اسفراین تبدیل به یکی از چالش های مهم خراسان شمالی شده است که وعده های مسئولین نیز تاکنون نتوانسته گرهی از مشکلات این معدن را حل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: این قرارگاه بیش از 6000 کیلومتر خطوط انتقال نفت و گاز در نقاط مختلف کشور اجرا کرده است و پروژه خط لوله شازند- قم- ری یکی از این پروژه هاست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
این دیدار در اداره کل بهزیستی استان و با حضور دکتر مرادی مدیرکل بهزیستی استان،سرهنگ نظری نماینده قرارگاه خاتم الانبیا و محسن مظلومی معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان صورت گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سرهنگ نظری گفت: ماشین آلات مهندسی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای آواربرداری و فعالیت های عمرانی در شهر زلزله زده سی سخت آماده هستند و با اعلام مسئولان کهگیلویه و بویراحمد وارد میدان می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در خصوص جزئیات آزادراه غدیر و کاهش ترافیک چندین استان با افتتاح این پروژه توضیحاتی داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل - شهردار اردبیل گفت: بر اساس طرح جامع حمل و نقل و ترافیک اردبیل اجرای پروژه قطار برقی درون شهری با همکاری قرارگاه خاتم الانبیاء شکل اجرایی و عملیاتی به خود می گیرد.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
آئین گلنگ زنی طرح جاده دسترسی مردم دهستان شهید مردان به جاده اصلی سیریک میناب با حضور حجت الاسلام محسن سالاری امام جمعه سیریک، نماینده قرارگاه خاتم الانبیاء، و دیگر مسئولان شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
آزادراه غدیر که با سرمایه گذاری و پیمانکاری قرارگاه خاتم و مشارکت دولت ساخته شد، در کریدور بین المللی شمال به جنوب و شرق به غرب واقع شده است و نقشی استراتژیک در توسعه ترانزیت کشور و جذب بارهای ترانزیتی کشورهای منطقه و جهان در رقابت با سایر کریدورها دارد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم در پیامی، روز مهندس را به طلایه داران مواجهه با تحریم های صنعتی دشمن تبریک گفت. *** پیام تبریک فرمانده قرارگاه خاتم به مناسبت روز مهندس ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۳    
با همت سازمان بسیج سازندگی استان قزوین و با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران درمانگاه عمومی شهر آبگرم به تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی مجهز شد.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۸    
جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه در امور اقشار بسیج خراسان شمالی گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه طی مکاتبه ای، آمادگی خود را بر انجام مطالعات، بهره برداری و برقراری امنیت در منطقه معدنی آلبلاغ در شهرستان اسفراین را اعلام کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۷    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس بسیج اقشار خراسان شمالی گفت: قرارگاه خاتم الانبیا برای ورود به تعیین و تکلیف معدن آلبلاغ اعلام آمادگی کرده است اما در حال حاضر رسیدگی به این موضوع در اختیار ایمیدرو است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۴    
جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار گفت: قرارگاه خاتم الانبیا سپاه برای محافظت و بهره برداری از معدن آلبلاغ اسفراین اعلام آمادگی کرده و طبق تعهدات، تا شعاع 40 کیلومتری منطقه، مسئولیت اجتماعی خود را ایفا می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۰    
گروه استان ها- جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) در اقشار بسیج خراسان شمالی گفت: قرارگاه خاتم آمادگی را دارد که در منطقه آلبلاغ حاضر شود و تمامی مشکلات و آسیب های اجتماعی 40 کیلومتری معدن را سر و سامان دهد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیا گفت: من هفت سال است که در نیروی قدس هستم. در واقع بعد از وزارت توفیق خدمت در نیروی قدس را داشته ام و این موضوع مربوط به امروز نیست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با حضور در تئاتر شهر ضمن تماشای نمایش برونسی به کارگردانی مرتضی شاه کرم و تقدیر از آن، با مدیر این مجموعه نیز دیدار و گفت گو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۶    
گروه استان ها سد " نرماب" قرار است با کمک قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) و اختصاص اعتبارات از سوی دولت فروردین 1400 آبگیری شود تا مشکل آب شرب 550 هزار روستایی در شرق استان گلستان را برطرف کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاء: این قرارگاه با رصد گلوگاه های کشور و بن بست شکنی در زمان تحریم ها نقش بسزایی در خنثی کردن توطئه های دشمن دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان از احداث سه مسیر فیبر نوری جدید در پل دختر با پیمان کاری قرارگاه خاتم الانبیا خبر داد.