دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۱:۲۳May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه خاتم»

راه امروز   ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصادی شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری به موازات املاکی که به رساتجارت می داده به صورت مستقیم چک هایی هم به پیمانکار می داده، گفت: آنچه مسلم است هم اقدام قرارگاه در خروج از قرارداد و پروسه تأمین مالی و موافقت شهرداری با این امر و با درخواست قرارگاه خاتم جهت پرداخت مستقیم هزینه های ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) طی دو سال گذشته، سنگین ترین ماموریت های سال های اخیر در رصد و حراست از آسمان ایران عزیز را با سربلندی و موفقیت پشت سر گذاشت.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری گفت: به برجام احترام می گذاریم و اگر ببینیم طرف مقابل به برجام متعهد است ما هم بر آن می مانیم اما اگر طرف غربی به تعهدهای خود عمل نکند، ایران هم هیچ تعهدی نخواهد داشت.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نشست خبری سردار سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در خصوص کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری 1400 با حضور جمعی از اصحاب رسانه در سالن اجتماعات باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری سردار سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در خصوص کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری 1400 با حضور جمعی از اصحاب رسانه در سالن اجتماعات باشگاه خبرنگاران جوان برگزار شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
انتشار عکس یادگاری سه نامزد انتخابات ریاست جمهوری در قرارگاه خاتم سپاه پاسداران در فضای مجازی خبرساز شد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار سعید محمد، فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران گفت: بیش از هشت سال جایگاه سرلشکری دارم و اگر معیار این باشد مصوبه اخیر شورای نگهبان مشکلی ایجاد نمی کند و تایید صلاحیت من حتمی است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در نشست خبری گفت: به برجام احترام می گذاریم و اگر ببینیم طرف مقابل به برجام متعهد است ما هم بر آن می مانیم اما اگر طرف غربی به تعهدهای خود عمل نکند، ایران هم هیچ تعهدی نخواهد داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق قرارگاه خاتم الانبیا گفت: برخی از این مفاد برجام مورد قبول ما نیست، زیرا به صورت یک طرفه است لکن قانون است و التزام به عمل دارد اگر طرف آمریکایی نسبت به تعهدات خود عمل کرد و به این قانون متعهد شد آن زمان درباره موضوعات دیگر پای میز مذاکره خواهیم رفت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۶    
سعید محمد با درجه سرتیپ دومی و با جایگاه سرلشکری بیش از 8 سال، از زمان مدیرعاملی سپاسد تا فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا، طبق قانون انتخابات ریاست جمهوری رجل سیاسی است زیرا جایگاه هر دو پست وی سرلشکری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول سازمان بسیج سازندگی گیلان با اشاره به نقش قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در اجرای پروژه های بزرگ در گیلان گفت: ساخت سد پلرود رودسر و پروژه ریلی گیلان با سرعت و قدرت در حال انجام است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
قانون جدید انتخابات دیروز رسما توسط شورای نگهبان تایید شد و رییس نهاد های عمومی غیر دولتی در سطح ملی و فرماندهان عالی نیرو های مسلح با جایگاه سرلشگری و بالاتر رجل سیاسی شناخته شدند ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
محسن رضایی با انتشار عکس مشترکی به همراه رستم قاسمی و سعید محمد در توییتر نوشت: در نگرش اسلامی ایرانی به مدیریت، داوطلبی برای مسوولیت با تلاش برای کسب قدرت کاملاً متفاوت است. در انتخابات 1400 فارغ از هر نتیجه ای، قرار است برادرانه و همه با هم ایران را بسازیم.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۴    
دکتر محسن رضایی ، مهندس رستم قاسمی و دکتر سعید محمد سه نفر از نامزدهای اعلامی برای انتخابات ریاست جمهوری با هم دیدار و گفت و گو کردند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۶    
سعید محمد از سال 1397 تا 1399 یعنی تنها 2 سال فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا بود و پیش از آن چند سالی به عنوان مدیر در شرکت های زیر مجموعه این قرارگاه فعال بوده است
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تسنیم: داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری از این پس باید در بازه سنی 40 تا 75 سال قرار داشته باشند، سیدمحمد غرضی (متولد بهمن 1320) و محمدجواد آذری جهرمی (متولد شهریور 1360) به دلیل عدم احراز شرایط سنی مندرج در مصوبه شورای نگهبان امکان ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را ندارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اهواز گفت: پروژه فاضلاب اهواز با ورود قرارگاه خاتم و تامین منابع مالی مناسب از تهران با جدیت در حال پیگیر است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا در پیامی ویدئویی درباره نحوه حضورش در انتخابات از وابستگی به جریان اصولگرا تبری جست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۳    
دو واحد مسکونی مددجویی در شهرستان قوچان که با مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا و بهزیستی ساخته شده بود، تحویل دو فرد دارای معلولیت گردید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرآنلاین : سردار سعید محمد برای دوران ریاست جمهوری خود وعده غنی سازی 93 درصد داد. فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 در جدیدترین اظهارات خود گفت: نیازمندی های هسته ای ما خیلی بیشتر از این حرف هاست ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۷    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار اردبیل با صدور پیام تبریک مشترکی انتصاب امیر سرتیپ قادر رحیم زاده به سمت فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) با حکم مقام معظم رهبری را نماد شایستگی فرزندان اردبیل عنوان کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء نوشت: توجه به قشر زحمتکش کارگر، به عنوان گرداننده اصلی چرخ اقتصاد کشور باید در اولویت قرار بگیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : سعید محمد فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا و کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری 1400 در جدیدترین اظهارات خود از غنی سازی 93 درصد بعد از انتخاب شدنش سخن گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به فرمایش بنیان گذار جمهوری اسلامی مبنی بر ما می توانیم تصریح کرد: مهمترین هدفم در قرارگاه خاتم الانبیاء و مسئولیت هایم این بود که طلسم نشدن و ما نمی توانیم را بشکنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا گفت: من برای کاندیداتوری جلسه ای با فقهای محترم نداشتم بلکه در سال گذشته در سالروز تاسیس قرارگاه خاتم طبق روال سنوات گذشته برای ارائه گزارش عملکرد قرارگاه خدمت تعدادی از فقهای محترم شورای نگهبان و مراجع معزز رفتم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شفیع زاده ضمن شرکت در تمامی صحنه های عملیاتی، مسئولیت فرماندهی توپخانه و طرح ریزی و هدایت آتش پشتیبانی را در قرارگاه های مختلف را به عهده داشت و آخرین مسئولیت او فرماندهی توپخانه نیروی زمینی سپاه و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) بود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در خراسان جنوبی پروژه های زیادی را اجرا کرده و در دست اجرا دارد که یکی از این پروژه هایی که در حال حاضر در استان در حال انجام است، ساخت مسکن برای مددجویان نیازمند بهزیستی استان که فاقد مسکن مقام و مناسب هستند، در چهار شهرستان قاین، نهبندان ...
فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیا درمورد احتمال افزایش یارانه های نقدی در برنامه خود گفت: شرایط اقتصادی کشور یک شوک اقتصادی دیگر مانند افزایش قیمت بنزین را برنمی تابد. اما مابه تفاوت یارانه بنزین باید به کسانی که از آن بی بهره اند پرداخت شود ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه رفع چالشهای پیش رو پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان شهید چمران با حضور شهردار اهواز، قائم مقام شهردار، معاون فنی عمرانی، معاون مالی اقتصادی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل ، مدیرکل املاک ، رییس حراست شهرداری، نماینده کمیسیون عمران شورای شهر و نماینده قرارگاه خاتم الانبیا و حجت الاسلام موسی پور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء نوشت: دیپلماسی و میدان را در برابر یکدیگر قرار ندهید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۸    
روز گذشته با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی فرماندار شهرستان زیرکوه و نماینده ی قرارگاه خاتم الانبیا ء در استان و جمعی از مسئولان شهرستان سه واحد مسکن تفاهم نامه ای ساخته شده توسط قرارگاه خاتم الانبیاء استان تحویل مددجویان و معلولان بهزیستی در شهرستان زیرکوه گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل هلدینگ راه و شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیاء از افتتاح 397 کیلومتر خط راه آهن تا دو ماه آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نشست بررسی وضعیت ساخت سد تنگ سرخ و رفع موانع آن با حضور معاون عمرانی استاندار و چندین مدیر استانی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس شورای اسلامی روستای شوگه خاش سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش های صورت گرفته و پیگیری های مستمر و با حمایت های ارزشمند خیران و بخشدار مرکزی و فرمانداری خاش و شرکت راه آهن قرارگاه خاتم در حدود دو ماه مدرسه سه کلاسه در این روستا ساخته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه ولیعصر عج خوزستان پروژه تقویت سیستم دفع آب های سطحی توسط قرارگاه خاتم الانبیا آغاز شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پروژه هدایت آب های سطحی از شهر سربندر و شهرک چمران شهرستان ماهشهر با مدیریت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا آغاز شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه خاتم الانبیاء نوشت: اجرای دقیق و تضمین شده قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت نیاز ضروری آنان و تکلیف قطعی دولت است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۹:۴۸    
اعضای شورای شهر رشت لایحه همکاری شهرداری با قرارگاه خاتم الانبیا(ص) برای احداث تقاطع های غیرهمسطح دو میدان این شهر را تصویب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون وزیر راه گفت: برای پروژه آزاد راه خرم آباد - بروجرد قرار شد از منابع اعتباری دولت 200 میلیارد تومان و قرارگاه خاتم الانبیاء 300 میلیارد تومان در فاصله زمانی2 ماهه تخصیص دهند تا بتوانیم پروژه را آماده بهره برداری کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون بازرسی قرارگاه خاتم الانبیاء و همرزم سردار حجازی گفت: شمارش معکوس نابودی صهیونیست ها رقم خورده و به زودی حیات آنها پایان می یابد.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدجواد حق شناس عضو شورای شهر تهران می گوید: سوال اساسی من این است که چرا باید قراردادی بین شهرداری و مثلا قرارگاه خاتم الانبیا منعقد شود و عنوان محرمانه داشته باشد! این عنوان محرمانگی چیست؟ شما قراردادی تنظیم می کنید و می خواهید در این شهرکاری کنید و همه اش هم سخن از توزیع یک سری فرصت هاست ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: محمدجواد حق شناس درباره ماجرای قرارداد محرمانه شهرداری تهران دوران قالیباف توضیح داد. محمدجواد حق شناس عضو شورای شهر تهران می گوید: سوال اساسی من این است که چرا باید قراردادی بین شهرداری و مثلا قرارگاه خاتم الانبیا منعقد شود و عنوان محرمانه داشته باشد! این عنوان محرمانگی چیست؟ ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۷    
پروژه فاضلاب اهواز در حال حاضر 42درصد پیشرفت دارد که با تأمین اعتبارات لازم و ورود قرارگاه خاتم امید است پروژه در کمترین زمان ممکن با پیشرفت محسوسی روبه رو شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه میزان خسارت در 12 روستای شهرستان گناوه بیشتر بوده، گروه های جهادی به این روستاها اعزام شده و در کنار مردم آسیب دیده هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۳    
گروه استان ها مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به عنوان متولی پروژه فاضلاب اهواز در حال فعالیت است و مقرر شده تا پایان سال 60 درصد پروژه را تحویل دهد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
صادق حقیقی پور روز دوشنبه 30 فروردین 1400 در حاشیه بازدید از روند اجرای بخشی از پروژه ساماندهی فاضلاب اهواز در کوی ملت با حضور جمعی از مدیران آبفای استان و اهواز و نماینده قرارگاه خاتم الانبیا بعنوان پیمانکار پروژه، در جمع خبرنگاران بیان کرد: پروژه فاضلاب اهواز نسبت به طرح جامع آن ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عباس صوفی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با مطالعات انجام شده و پیگیری های صورت گرفته عملیات ساخت مجموعه فرهنگی، تجاری، گردشگری و اقامتی کبابیان همدان به عنوان یکی از مهمترین طرح های سرمایه گذاری با مشارکت این قرارگاه با هدف هویت بخشی به این محله تاریخی آغاز می شود ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم گفت: بحث امروز کشور ما بحث مدیریت است، از رئیس جمهور شما باید مدیریت بخواهید و چیز دیگری نخواهید و من در بحث مدیریت صاحب سبک، توانمند و دارای رتبه های بین المللی هستم. ...