پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۰۶:۵۰Oct 2020 22

جدیدترین‌های «قرارگاه خاتم»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
گروه استان ها- استاندار گلستان با اشاره به ساخت سد نرماب توسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) گفت: ساخت این سد اوایل سال آینده به اتمام خواهد رسید و آماده آبگیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیاءبا بیان اینکه قرارگاه آمادگی دارد جای خالی جهاد سازندگی را با قدرت پُر کند، گفت: اگر دولت بتواند برای 112 پروژه قرارگاه، 30 هزار میلیارد تومان تامین کند پروژه هایی به ارزش 350 هزار میلیارد تومان تکمیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیمارستان 500 تخت خوابی ولی عصر (عج) اراک که در دهه 80 کلنگ زنی شد، امروز بعد از گذشت 14 سال در کاسه چه کنم چه کنم مسوولان افتاده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
اعضای فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس در دیدار با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ضمن تقدیر از فعالیت های گسترده قرارگاه از آمادگی این فراکسیون جهت تسریع در اجرای پروژه های قرارگاه خبر دادند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق دستگاه های نظارتی، غیر قانونی بودن اساسنامه یا آیین نامه معاملاتی شرکت های وابسته به شهرداری است، تاکید کرد که اساسنامه سازمان املاک و آیین نامه معاملاتی آن غیرقانونی است ...
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس از اختصاص 500 میلیارد تومان توسط قرارگاه خاتم الانبیاء به پروژه های مهم عمرانی استان اردبیل خبرداد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
قرارگاه خاتم از سال 94 با پیگیری سردار کریمی فرمانده سپاه استان و استاندار وقت و درخواست شهرداری اراک فعالیت خود را با تفاهم نامه ای 500 میلیاردی در اراک آغاز کرد و درنهایت سه پروژه میدان امام حسن (ع)، میدان ورزش و میدان شریعتی با مبلغ 160 میلیارد تومان توسط موسسه شهید رجایی به انجام رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۶    
تهران- ایرنا- مدیرعامل هلدینگ شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیا هزینه احداث بوستان زندگی در محله هرندی را 240 میلیارد تومان عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بوستان زندگی به مساحت 25 هکتار با حضور شهردار تهران و رئیس هلدینگ قرارگاه خاتم الانبیاء افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هلدینگ شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیاء از احدث بوستان زندگی به مساحت 24 هکتار در محله هرندی خبر داد و گفت: طبق قراردادی که با شهرداری تهران انجام شده این بوستان با هزینه 240 میلیارد تومان ساخته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۱    
350 بسته لوازم التحریر توسط موسسه نصر وابسته به قرارگاه خاتم الانبیا در مدارس روستاهای بخش لاشار نیکشهر توزیع شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پروژه سد و شبکه آبرسانی نرماب قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از سال 91 بر روی سه رودخانه نرماب، چهل چای و خرمالو در شهرستان مینودشت استان گلستان آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اهواز در نشست کارشناسی "هم گفت" ، قرارداد محرومیت زدایی با قرارگاه خاتم الانبیا را در مدیریت شهری اهواز بی نظیر دانست و گفت این طرح به زودی اجرایی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از امضای تفاهم نامه بسیج دانشجویی با قرارگاه خاتم الانبیاء در راستای جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان نخبه دانشگاهی استان برای پروژه های این قرارگاه در خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۶    
گروه استان ها- استاندار مرکزی گفت: کار تکمیل پروژه بیمارستان ولیعصر(عج) اراک به قرارگاه خاتم الانبیاء سپرده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: انتقال مسئولیت ساخت و تکمیل بیمارستان ولیعصر اراک باید به قرارگاه خاتم الانبیا محول شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۲    
اراک - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: نحوه مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) برای تسریع در فرآیند تکمیل طرح توسعه بیمارستان ولی عصر (عج) اراک مورد بررسی قرار گرفت که نتیجه نهایی آن به زودی مشخص می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: تخت خالی در بیمارستان های استان برای پذیرش بیماران کرونایی وجود ندارد و تمام بیمارستان ها از بیماران کرونایی پُر است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: پیمانکار فعلی و دانشگاه علوم پزشکی اراک در عدم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک مقصرند و قرار شد جهت تکمیل این بیمارستان تا پایان دولت دوازدهم، پیمانکار فعلی پس از انجام تعهدات در حال انجام خلع ید شود و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ادامه کار تا تکمیل پروژه را بدست بگیرد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: در خصوص چهار خطه کردن سرچم، قرار گاه خاتم الانبیا در قالب ماده 56 آمادگی خود را اعلام کرده و توافق نهایی به عمل آمده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: عملیات احداث و بهسازی خیابان های شهری با مشارکت یکهزار و 700 میلیارد ریالی توسط شرکت پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا آغاز شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
محمود رضا شیرازی از همکاری نزدیک این شهرداری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای اجرای پروژه های بهسازی معابر آبادان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه به رغم تمام مشکلات و فشارها هیچ پروژه عمرانی تعطیل نشد گفت: پروژه ها تا پایان سال به صورت هفتگی افتتاح می شود.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سید محسن حسینی گفت : ساخت کانال بند ولی می تواند در زمان سیلاب های بزرگ با انحراف 200 متر مکعب آب از رودخانه گرگانرود به حوضه اترک، مانع ورود سیلاب به شهر آق قلا و روستاهای مجاور شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) با بیان اینکه به رغم تمام مشکلات و فشارها هیچ پروژه عمرانی تعطیل نشد گفت: پروژه ها تا پایان سال به صورت هفتگی افتتاح می شود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۴    
اردبیل| رئیس شورای شهر اردبیل گفت: در سفر اخیر تعدادی از اعضای شورای شهر به تهران عقد قرارداد با قرارگاه خاتم الانبیاء برای اجرای پروژه های عمران شهری به ارزش 500 میلیارد تومان به امضا رسید.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: پروژه های عمرانی شهر اردبیل برای اجرا شدن به قرارگاه خاتم ارائه شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی و امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند از انعقاد قرارداد 2 هزار میلیارد تومانی این سازمان با قرارگاه خاتم الانبیاء برای اتمام پروژه های نیمه تمام و انجام پروژه های جدید در شهرهای آبادان و خرمشهر خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدمحمود رضوی، مشاور رسانه ای قالیباف در توییتر نوشت: از نظر دولت، اصلاح طلبان و عدالت خواران هر کس کار کند انتخاباتی و سیاسی است! سفر روسای قوا، فعالیت کرونا ستاد اجرائی، همدلی کمیته امداد، آبرسانی قرارگاه خاتم همه را انتخاباتی نامیدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند از انعقاد تفاهمنامه ای به مبلغ یکهزارو 600 میلیارد ریال با قرارگاه خاتم الانبیا خبر داد و گفت: این تفاهمنامه در راستای رفع محرومیت و اجرای طرح های عمرانی در خرمشهر و آبادان منعقد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۲    
معاون فنی و امور زیر بنایی منطقه آزاد اروند از بهره برداری قریب الوقوع ترمینال جدید فرودگاه آبادان و انعقاد تفاهمنامه 20 هزار میلیارد ریالی با قرارگاه خاتم برای اجرای پروژه های عمرانی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با بیان "در هیچ عرصه ای نیازی به کشورها و شرکت های خارجی نداریم" گفت: تحریم را به یک فرصت برای کشور تبدیل کردیم.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۱۵    
جام جم: انتقال پایتخت بع ICU؛ جمهوری اسلامی: کرونا در آستانه خروج از کنترل؛ رسالت: مردی در میدان؛ قدس: قرارگاه خاتم رکورد توتال را شکست؛ گل: آخرین مدافع استقلال
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۵:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: با نزدیک شدن به زمان بهره برداری از پروژه NGL غرب کارون، رکورد شرکت توتال در صنعت نفت کشورمان به دست متخصصان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) شکسته شد.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- بحث انتقال پایتخت که پس از انقلاب اسلامی تقریبا در همه دولت ها مطرح شده و به حاشیه رفته است؛ این اواخر با خبری شدن نامه قرارگاه خاتم الانبیا بار دیگر در صدر اخبار قرار گرفت و مورد مخالفت مدیران شهری قرار گرفت. چنانچه محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران آن را شعاری و غیرقابل اجرا خواند. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس از چند و چون طرح انتقال پایتخت خبر داد و گفت: پیش بینی ما این است که از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برای اجرای این طرح می توان استفاده کرد زیرا دولت فرصت زیادی را از دست داده و بعید است انگیزه ای برای اجرای طرح داشته باشد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تحقق توصیه رهبر معظم انقلاب در استفاده بهینه از ترکیبات هیدروکربوری معروف به بنزین وحشی که طی یک قرن گذشته از زمان استخراج نفت در مسجد سلیمان این ماده در کنار میادین نفتی سوزانده می شد ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۱۲    
خبرگزاری تسنیم نزدیک به سپاه از سرتیپ سعید محمد به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری سال 1400 ایران نام برده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۸۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت:رکورد شرکت فرانسوی توتال در صنعت نفت کشورمان به دست متخصصان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) شکسته شد.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
14 هزار واحد اقدام ملی برای شهر جدید پردیس تعریف شده است. همچنین عملیات آغاز پروژه مترو تهران - پردیس هم پس از انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم الانبیا (ص) قرار است امسال محقق شود. این در حالی است که رکود پروژه های عمرانی و زیرساختی، موجب کاهش میزان تقاضا برای فلزاتی همچون فولاد ساختمانی شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رشت با بیان اینکه باید از ظرفیت ورود قرارگاه خاتم برای ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهررود نهایت بهره برده شود، تاکید کرد: برنامه زمانبندی جهت اجرای این پروژه در اسرع وقت تدوین و اجرایی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۷    
بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید از طرح های استکبار پرده برداری شود، گفت: قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) نقش راهبردی و بیدارگری داشته باشد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از بیرجند، آیت الله سیدعلیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی امروز در دیدار با اعضای شورای راهبردی نمایندگی قرارگاه خاتم الاوصیاء (ص) در بیرجند ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی رهیاب، حجت الاسلام والمسلمین موسوی نماینده ولی فقیه در خوزستان، صبحگاه امروز برای چندمین بار با هدف پیگیری اقدامات انجام شده در منطقه اسلام آباد اهواز حاضر شده و روند اقدامات آبفا در منطقه را پی گیری نمود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۲    
گروه استان ها- مدیرعامل آبفا خوزستان با اشاره به اینکه طرح جامع فاضلاب اهواز به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار شده است گفت: طرح جامع فاضلاب اهواز ظرف 3 سال آینده نهایی می شود و نقطه شروع این طرح منطقه "کوت عبدالله" است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله عبادی با انتقاد از بی تفاوتی جامعه بشری نسبت به جنایات گسترده استعمارگران، گفت: باید با روشنگری و پرده برداری از طرح های استکباری و بی تفاوتی های داخلی و انواع طرح هایی که به اسم فرهنگ و اقتصاد در جامعه پیاده می شود، مردم را بیدار کنیم.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گلستان با بیان اینکه ساخت 5 بیمارستان در استان در دست اقدام است، گفت: ساخت بیمارستان 400 تختخوابی جایگزین بیمارستان شهدا در اولویت قرار دارد و به محض تحویل زمین به قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه، قرارگاه تعهد کرده در مدت 3 سال آن را تحویل دهد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: 285 طرح عمرانی با مشارکت این نهاد انقلابی در نقاط مختلف کشور در حال اجرا است.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۲    
فرمانده جدید قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در سال 2014 موفق به کسب تندیس برنز جایزه بین المللی پروژه برتر در سطح مگاپروژه ها از انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) شد.