شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۳:۰۵Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

عصر دنا (asrdena.ir)

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۵۷    
عصر دنا: در این میان نامزدهای انتخاباتی وعده هایی به تشکل های دانشجویی دادند که در میان آنها حاضر خواهند شد و پاسخگوی سوالات آنها خواهند بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: کاندیدای شورای ائتلاف در شهرستان های گچساران و باشت گفت: تفکری انحصاری اجازه رشد را از بچه های این دو شهرستان گرفت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: در پیام عدل هاشمی پور آمده است: با توجه به اینکه نامزدهای حاضر هر کدام دارای جایگاه و شخصیت قابل احترام می باشند، با احترام و تعظیم به قدرت تحلیل و ادراک هواداران عزیز و گرانقدرم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: تیم تکراری موحد، افرادی که زمانی زیر سایه او در حرکت بودند، اکنون دیوار خود را بلند از او می بینند و موحد را ریشه ناکارآمدی مسائل پیش آمده می نامند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۷    
عصر دنا: حمید شیروزاده کاندیدای جوان حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی با گفتمان مستقل و با شعار از مردم و برای مردم در عرصه انتخابات حضور دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۷    
عصر دنا: امام جمعه دیشموک نسبت به اکراه و فشار در برخی از ادارات برای رأی دادن به کاندیدای خاص هشدار داد و گفت: این نمونه دین فروشی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۷    
عصر دنا: اولین نطق سخنرانی حجت الاسلام سید محمد موحد ، کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، حوزه انتخابیه شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در شهر دهدشت برگزارشد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۷    
عصر دنا: دو نماینده سابق مجلس شورای اسلامی از کاندیدای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در شهرستان گچساران حمایت کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۷    
عصر دنا: نماینده 6 دوره مجلس و کاندیدای کنونی از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ گفت مخالفان همه جا را شخم زدند اما هیچ نقطه تاریکی در زندگی من پیدا نکردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۷    
عصر دنا: در دیدار امام جمعه بهمئی با دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد درخواست هایی در زمینه های مختلف از جمله سرانجام آبرسانی به لیکک مطرح شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۷    
عصر دنا: نشست شورای وحدت اصولگرایان با برخی نامزدهای بویراحمد بزرگ برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۷    
عصر دنا: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد از سد و نیروگاه چمشیر بازدید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: کاندیدای کهگیلویه و بویراحمدی به نفع 2 تشکل اصولگرا در حوزه انتخابیه خارج از استان انصراف داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: چند عضو بدن جوان ایثارگر 17 ساله به بیماران نیازمند اهدا شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
عصر دنا: ارتش اسرائیل خانه یاسر عرفات رهبر و رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین در غزه را ویران کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
عصر دنا: اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان ها منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: وزیر علوم از اجرای شیوه پذیرش جدید برای آزمون دکتری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر دنا: تلاش جدید اشغالگران برای توقف پخش شبکه الجزیره در اراضی اشغالی وارد مراحل جدیدی شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: حماس اعلام کرد که رئیس دفتر سیاسی این جنبش دیدارهایی با مقامات مصری درباره اوضاع غزه و پرونده اسیران داشته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: منابع فلسطینی از شهادت 6 فلسطینی و زخمی شدن شماری دیگر بر اثر حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به رفح در جنوب غزه خبر دادند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (4 اسفند ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: سخنگوی جبهه اصلاحات گفت: منافع ملی را آن هایی زیر سوال بردند، که این شرایط را فراهم آوردند، نه جبهه اصلاحات. مگر می شود که 30 حزب در کشور، امکان معرفی کاندیدا نداشته باشند؟
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: آزمون کارشناسی ارشد 1403 از صبح امروز آغاز شده و آزمون دکتری نیز بعدازظهر امروز برگزار می شود، آمار داوطلبان این آزمون ها به تفکیک استانی اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲    
عصر دنا: رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) امیر اوهانا پس از بازگشت از سفر اخیر به آمریکا گفت که این رژیم در سخت ترین دوران بسر می برد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۱۲    
عصر دنا: مهدی رسولی مداح سرشناس کشورمان برای اقناع سازی مردم به شرکت در انتخابات 11 اسفندماه به میان مردم رفت و با آنان گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد از قهرمانان تیم فوتسال جانبازان استان تجلیل کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۷    
عصر دنا: سید علی محمد بزرگواری، نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده فعالیت های انتخاباتی را گسترش داده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: دستگاه قضایی کهگیلویه و بویراحمد با همه ظرفیت دادسراهای مرکز استان در روز انتخابات در کنار گشت های انتظامی قضایی خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه وبویراحمد از عفو 12 نفر از محکومان اداره کل با عنایت مقام معظم رهبری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: نشست اعضای شورای تامین شهرستان گچساران با اعضای هیات نظارت و اجرایی انتخابات و نمایندگان نامزد های انتخاباتی در سالن اجتماعات فرمانداری گچساران برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۷    
عصر دنا: اسامی نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۵۷    
عصر دنا: شاید اصلی ترین سوال منتظریان و طرفدارنش این روز ها این باشد که چرا ستار هدایت خواه دوماه مانده به انتخابات از ریاست شورای ائتلاف کنار می رود و یک هفته مانده به انتخابات به سفر زیارتی کربلا ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: اسامی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: رقابت تبلیغاتی 31 داوطلب برای کسب یک کرسی مجلس شورای اسلامی از بامداد امروز پنجشنبه سوم اسفند 1402 در شهرستان گچساران آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: مراسم افتتاح ستاد انتخاباتی محمد بهرامی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور اقشار مختلف مردم در یاسوج برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۲    
عصر دنا: با حکم مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد، سرپرست اداره توسعه و تعاونی ها استان منصوب شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۲۷    
عصر دنا: اسامی 30 داوطلب انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: براساس اطلاعیه ستاد انتخابات صدا و سیما، مناظره های نامزد های انتخابات امروز از کانال های انتخاباتی در سه نوبت پخش می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور گفت: یکی از نقشه ها و توطئه هایی که دشمن برای اجرایی کردن آن پول های هنگفت و تلاش زیادی کرده است و به انواع حقه ها و نیرنگ ها متوسل شده است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: برخورد حکیمانه عامل اصلی ارتقاء وجهه اجتماعی پلیس رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشور گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: حجت الاسلام ادیانی تاکید کرد: امروز مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همه را به گرم کردن تنور انتخابات با حضور پای صندوق های رای فراخوانده اند و شیوه های پر رونق کردن صندوق ها را هم بیان ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از عزل و برکناری دو مدیر دولتی حامی داوطلبان انتخاباتی در سطح این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۸:۴۲    
عصر دنا: کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون گفت: رای دادن با معیارهایی چون قومی،حزبی بدان معنا که طایفه من باید برنده شود حتی اگر فرد مورد نظر شایسته نباشد گناهی نابخشودنی است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۷    
عصر دنا: آیت الله ملک حسینی گفت:هرجا هر فسادی و فتنه ای و تباهی رخ داد بایستی بپذیریم که ناشی از این بود که با آرمانها خداحافظی کردیم و به جای حرکت به سوی آرمانها پشت به آنها کردیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیر بیمه دی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اشتغال110نفر در بیمه دی استان گفت: 33نماینده در استان داریم که فعالیت می کنند و جزء 5شعب برتر کشور هستیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیچ فرد جدیدی برای انتخابات 11 اسفند استان تایید صلاحیت نشد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۵    
عصر دنا: در جوابیه کاندیوای جوان حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون آمده است: هرگونه ادعا و شایعه درخصوص انصراف از صحنه رقابت را تکذیب می کنم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: سومین کاروان دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد به راهیان نور اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۷    
عصر دنا: در جوابیه آمده است: تاکنون چندین بار دکتر مقدم به صراحت اعلام نموده اند برای پیروزی برنامه، عملکرد و روزمه بر غوغاسالاری و هیاهوها آمده اند، به مردم شریف بویراحمد ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: درصورتی که این دانشگاه به اقدامات غیرقانونی خود ادامه دهد به صورت شفاف و علنی تخلفات این دانشگاه گفته می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
عصر دنا: سئوالی خطاب به برادرم دارم: آیا شما به دنبال مبارزه با فساد و حاکمیت خانوادگی جریان رقیب تان نبودید؟! بنده، نه آن روز ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۲    
عصر دنا: چهره ای که دارای جایگاه های علمی است و تا مقام موسس یک دانشگاه در استان پیش رفته دلباخته و فریفته جریان ها و جایگاه های سیاسی نیست که در قالب پوششی در صحنه انتخابات ظاهر شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه آمار افراد واجد شرایط رأی دادن در این شهرستان را 92 هزار نفر اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۲    
عصر دنا: محمدابراهیم مجاهد کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا و مارگون به صورت رسمی انصراف خود را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۷    
عصر دنا: نامزد پوششی تا آخرین لحظات پوششی بودن خود را انکار می کند و گواه بر این موضوع را می توان کلیپ غلام محمد زارعی یک روز قبل از کناره گیری دانست که پوششی بودن و کناره گیری را انکار می کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۲    
عصر دنا: اگر چه حضور غلام محمد زارعی نتایج انتخابات را دچار تغییر خاصی نمیکرد، ولی عدم حضور وی بر روی نتایج انتخابات بویراحمد تاثیر زیادی خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۷    
عصر دنا: در مجموع، گام دوم انقلاب اسلامی به مثابه نظریه ای برای تکامل، مسیر پیشرفت و تعالی انقلاب را در چهل سال آینده ترسیم می کند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرعامل کانون پرورش فکری در حکمی سلیمان شهبازی را به عنوان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: امین رایگان نامزد جوان انتخابات حوزه کهگیلویه با اقبال عمومی به ویژه در بین نسل جوان مواجه شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس مرکز اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد از جان باختن یک کودک 12ساله در شهرستان بویراحمد بدلیل سیل ناشی از بارش های اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۱    
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): اگر کسب و کار شما می تواند سرمایه را تبدیل به سود کند این مطلب را بخوانید ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: ممانعت از حضور یکی از نامزدهای حوزه انتخابیه کهگیلویه در نشست شورای تأمین در حالی است که مسئولان می گویند این نامزد انصراف خود را به شورای نگهبان تقدیم کرده است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: شورای وحدت و شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد از کاندیداتوری آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی حمایت کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۱    
عصر دنا: شورای وحدت و شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد از کاندیداتوری آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی حمایت کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: متقاضیان خودروی تارا دستی که سال گذشته در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده بودند باری دیگر در مقابل مقابل وزارت صمت تجمع کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۳    
عصر دنا: در تازه ترین فیلم رسیده به عصر دنا شاهد برخورد خشن و همراه با تهدید یکی از حامیان ندای وحدت در جلوی جمع راهپیمایی مهدی روشنفکر هستیم که از تصویر بردار می خواهد دوربین خود را خاموش کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: رییس مرکز اورژانس و فوریت های پیش بیمارستانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموز یاسوجی که هنگام عبور از جدول در آن افتاده بود پیش از رسیدن به رودخانه بشار نجات یافت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد به رانندگان توصیه کرد با توجه به وجود مه غلیظ در جاده های استان از چراغ مه شکن استفاده کنند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): به گزارش عصر دنا، مدیرکل مدیریت بحران استان از ریزش سنگ در برخی جاده های استان و افزایش شدت بارش ها طی امشب خبر داد. ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
عصر دنا: سرپرست اورژانس و مرکز فوریت های پیش بیمارستانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد صاعقه در شهرک سرآسیاب لنده سه مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۳    
عصر دنا: همه ما جریان ندای وحدت را جریانی برخاسته از ایل بزرگ تامرادی می دانیم ولی بزرگان این ایل پس از یک تجربه چهار ساله به موقع و به هنگام از نیت شوم افراد پشت صحنه آگاه شدند و خواستار ایجاد وحدت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: به مناسبت روز جانبازان و در قالب طرح علمداران حماسه ساز از ایثارگران دهدشت، سوق، قلعه رئیسی و دیشموک تجلیل شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
عصر دنا: تداوم بارش ها در استان کهگیلویه و بویراحمد موجب آب گرفتگی معابر در شهر یاسوج شده است. بارش ها از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد و موجب اختلال در رفت و آمد و مشکلاتی برای مردم شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: امام جمعه کهگیلویه، سرنوشت این شهرستان و رهایی از مشکلات و چالش ها را در گرو رأی دادن برنامه و نه به قومیت و طایفه در انتخابات مجلس دانست.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: علی آراوند کاندیدای حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون با حضور در دفتر عصردنا ضمن گلایه از اتاق فکر تخریب برخی کاندیدا علیه خودش، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۰۱:۵۳    
عصر دنا: با شروع آزمون های استخدامی بانک ها یکی از مهمترین سوالات پیش آمده اینست که چگونه در آزمون استخدامی بانک قبول شویم؟ آیا آزمون استخدامی بانک سخت است؟
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۸:۰۳    
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): ورق فلزی طرح دار یکی از محصولات مورد توجه در صنعت ساختمانی و دکوراسیون داخلی است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: در سایه ضعف نظارت بر پیمانکار آسفالت روستای آتشگاه در شهرستان لنده تنها پس از 2 ماه بهره برداری تخریب شده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: سید ناصر حسینی با تغییر حوزه انتخابیه برای کسب یکی از سه کرسی حوزه انتخابیه آبادان رقابت خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عصر دنا: پوستر اولین جام و رویداد رسانه ای امید استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، فرمانده سپاه فتح و جمعی از مسئولان استانی در یاسوج رونمایی شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۴۲    
عصر دنا: محمود پولاب به عنوان رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عصر دنا: مدیرکل تعاون روستایی کهگیلویه و بویراحمد از استقرار ساختار جدید نظام صنفی کشاورزی و راه اندازی سامانه الکترونیک صدور پروانه کسب کشاورزی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
عصر دنا: تردد بیش از 966 هزار خودرو در کهگیلویه و بویراحمد
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: به همت سازمان بسیج دانشجویی و مراکز آموزشی کهگیلویه وبویراحمد320 دختر دانشگاههای استان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: با حضور رئیس فدراسیون ورزش نابینایان وکم بینایان کشور و با رای اعضا ، رئیس این هیات در کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۱۰۴ سایت دیگر  
عصر دنا: سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون استخدامی سراسری، 4902 نفر را برای اشتغال در واحد های بیمه ای و درمانی این سازمان در 31 استان کشور به صورت استخدام پیمانی جذب خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۸:۲۲    
عصر دنا: سعادتیان در همایش ایل بابکان گفت: مردم آگاهند و فریب وعده های دروغین و کارت هدیه را نمی خورند؛ برای نجات از وضع موجود باید به دیکتاتوری پایان داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از استقرار بالگرد اورژانس 115 در فرودگاه یاسوج خبر داد
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: فرماندار کهگیلویه گفت:سپاه پاسداران از برکات نظام حاکمیتی اسلام و یک افتخار برای ما است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: "مرتضی مبشری" عکاس کهگیلویه و بویراحمدی در غم از دست دادن برادر خود به سوگ نشست.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۳    
عصر دنا: عدم همسویی آقای بهرامی با دولت رئیسی، این تعامل و همکاری را به مخاطره انداخته و عملاً گرهی از مشکلات مردم را نخواهد گشود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۳    
عصر دنا: گروهی از کوهنوردان موفق به کشف یک غار در تنگ سیاه شهرستان چرام شدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۰۳    
عصر دنا: نامزد انتخابات مجلس کهگیلویه گفت: معامله گر نیستم بخواهم سر حقوق مردم با استانهای دیگر معامله کنم دنا پلاس و شاسی بلند نمی گیرم که نتوانم از حقوق شما دفاع کنم.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: سرپرست فرمانداری دنا از عزل یکی از مدیران این شهرستان بدلیل حمایت جانبدارانه از یک کاندیدای انتخاباتی با استفاده از امکانات اداری خبرداد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دنا: وزیر جهاد کشاورزی دولت سیزدهم در حُکمی، یک کهگیلویهوبویراحمدی را بعنوان عضوموظف هیات مدیره شرکت توسعه خدمات مهندسی آب و خاک پارس منصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: سعادتیان با تمجید از خدمات هاشمی پور گفت: آقایان 24 سال در مجلس حضور دارندهیچ کار که نکردند ادعای عزت هم دارند از کدام عزت حرف می زنید ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عصر دنا: غلام محمد زارعی با انتشار بیانیه ای با تغییر حوزه انتخابیه به تهران از رقابت در حوزه بویراحمد، مارگون و دنا انصراف داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
عصر دنا: همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شب شعر مرز پرگُهر به همت انجمن شعر فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور شاعران بومی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر دنا: مسئول عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 400 گروه جهادی در ایام نوروز 1403 در مناطق محروم و دورافتاده این استان فعالیت و خدمات رسانی می کنند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی عصردنا (Asrdena.ir): کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
مشاهده نتایج بیشتر...