دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۰۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه خاتم الانبیا»

نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا حمید پناهی روز یکشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان دنا با نماینده فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا اظهار داشت: اقدامات خوبی در راستای خدمات رسانی صورت گرفته است ولی کافی نیست، باید بیشتر از بحران های قبلی وزارت خانه ها و نهاد ها به این شهر توجه [...]
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سردار سعید محمد تبلیغات در فضای مجازی را برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 آغاز کرد. فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) با انتشار یک کلیپ 3 دقیقه ای حاوی فعالیت های سازندگی این قرارگاه با سرودی که نگهت آتشین ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۹    
جانشین فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: پروژه امروز 6.5 کیلومتر طول دارد که از جبهه غرب به شرق با هزینه 4 هزار میلیارد ریال در حال انجام است که برای شروع آن با موضوعات غیر قابل پیش بینی مواجه بودیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۲    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: پروژه مترو برای مراکز مهم و اساسی کلانشهرها شکل گرفته یا در حال تکمیل است و پروژه ای که امروز حفاری آن در اصفهان آغاز می شود، 6.5 کیلومتر طول دارد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۴۳ سایت دیگر  
در پی افتتاح پروژه مهم آزادراه غدیر با حضور رئیس جمهور، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، در پیامی با قدردانی از اقدام بزرگ و تحسین برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در طراحی ، احداث و گشایش به موقع آزادراه راهبردی غدیر، این پروژه را محصول رویکرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی افتتاح پروژه مهم آزادراه غدیر با حضور رئیس جمهور، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی، در پیامی با قدردانی از اقدام بزرگ و تحسین برانگیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در طراحی ، احداث و گشایش به موقع آزادراه راهبردی غدیر، این پروژه را محصول رویکرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
با سرمایه گذاری 70 درصدی قرارگاه خاتم الانبیا در آزاد راه غدیر بخشی از کریدور آزاد راهی شرق به غرب تکمیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کرمانشاه با اشاره به آماده بودن زمین 15 هکتاری باغ موزه دفاع مقدس شهر کرمانشاه گفت: آماده بستن قرارداد احداث این مرکز با قرارگاه خاتم الانبیا هستیم اما در صورت عدم آمادگی این قرارگاه، با یک پیمانکار دیگر به توافق خواهیم رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان این که فرصت جذب اعتبار 39 میلیارد تومانی باغ موزه دفاع مقدس استان محدود است، گفت: بنیاد حفظ آثار استان پیگیری لازم را برای انعقاد قرارداد ساخت این مرکز فرهنگی با قرارگاه خاتم الانبیا تا پیش از پایان سال انجام دهد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا با اشاره به افتتاح آزادراه غدیر اظهار داشت: با افتتاح آزادراه غدیر و تکمیل حلقه های دیگری از کریدورهای ترانزیتی، سهم ایران و مردم کشورمان از درآمدهای ترانزیتی افزایش پیدا می کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۵    
کلایی گفت: پروژه های عظیم مشهد مانند قطار شهری و تقاطع چهار سطحی آزادگان با کمک قرارگاه خاتم الانبیا در حال انجام است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۸    
نشست تخصصی تامین مسکن افراد تحت پوشش بهزیستی با سازمان بسیج سازندگی و قرارگاه خاتم الانبیا و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل بهزیستی گیلان دکتر حسین نحوی نژاد ، رئیس بسیج سازندگی گیلان سرهنگ احمد ابراهیمی ، معاون مشارکت های مردمی ساسان جهانبخش ، مسئول روابط عمومی حجت الاسلام حمید نادم ...
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۸    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از همکاری با قرارگاه خاتم الانبیا در پروژه آزاد راه غدیر خبر داد و گفت ...
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره جزئیات افتتاح آزادراه غدیرگفت: این آزاد راه که در 7 اسفند 99 به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) افتتاح خواهد شد گذرگاه کنارگذر جنوبی تهران است که آبیک قزوین را با گذر از جنوب استان های البرز و ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
این دیدار در اداره کل بهزیستی استان و با حضور دکتر مرادی مدیرکل بهزیستی استان،سرهنگ نظری نماینده قرارگاه خاتم الانبیا و محسن مظلومی معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان صورت گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۷    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس بسیج اقشار خراسان شمالی گفت: قرارگاه خاتم الانبیا برای ورود به تعیین و تکلیف معدن آلبلاغ اعلام آمادگی کرده است اما در حال حاضر رسیدگی به این موضوع در اختیار ایمیدرو است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۴    
جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در امور اقشار گفت: قرارگاه خاتم الانبیا سپاه برای محافظت و بهره برداری از معدن آلبلاغ اسفراین اعلام آمادگی کرده و طبق تعهدات، تا شعاع 40 کیلومتری منطقه، مسئولیت اجتماعی خود را ایفا می کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده پیشین قرارگاه خاتم الانبیا گفت: من هفت سال است که در نیروی قدس هستم. در واقع بعد از وزارت توفیق خدمت در نیروی قدس را داشته ام و این موضوع مربوط به امروز نیست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با حضور در تئاتر شهر ضمن تماشای نمایش برونسی به کارگردانی مرتضی شاه کرم و تقدیر از آن، با مدیر این مجموعه نیز دیدار و گفت گو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در سفر خود به شهرستان لامرد گفت: با کمک قرارگاه خاتم الانبیا و سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو ) ساخت آزاد راه لامرد - پارسیان سرعت بیشتری می گیرد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۶    
گرگان به عنوان یکی از مقاصد گردشگری به دنبال ایجاد زیرساخت های جذب مسافر و گردشگر است که شهربازی یکی از این پروژه هاست که از سوی قرارگاه خاتم الانبیا در دست ساخت قرار دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرمخابرات منطقه لرستان از احداث سه مسیر فیبر نوری جدید در پل دختر با پیمان کاری قرارگاه خاتم الانبیا خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۶    
سرویس سیاسی انصاف نیوز: رستم قاسمی وزیر نفت دو سال آخر دولت احمدی نژاد بود. او پیش از وزارت، سابقه ی فرماندهی قرارگاه خاتم الانبیا و سمت های نظامی دیگر هم در کارنامه ی خود دارد. وزیری که از روز انتصابش جنجال هایی داشت ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۲۰    
فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) سپاه پاسداران دیدار و در خصوص رفع محرومیت مناطق استان بحث و تبادل نظر کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا با اشاره به افتتاح آزادراه غدیر تا چند روز آینده گفت: آزادراه غدیر در کریدور بین المللی شمال به جنوب و شرق به غرب واقع شده است و بهره برداری از آن در ترانزیت موثر خواهد بود.
رادیو ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، در دهه مبارک فجر ویژه برنامه صبح انقلاب میزبان مسئولین و کارشناسان بود. این برنامه در نهمین روز از ایام الله دهه فجر با سعید محمد ، فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص)گفت و گو می کند. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- معاون اول رییس جمهور و وزیر نفت از قرار گاه سازندگی خاتم الانبیای سپاه درخواست کردند برای تکمیل شدن پالایشگاه ناتمام آناهیتا در استان کرمانشاه وارد عمل شود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
بیژن زنگنه با بیان اینکه پروژه پالایشگاه آناهیتا از اهمیت فراوانی برخوردار است، گفت: در حال حاضر این پروژه متوقف است؛ پروژه ای که بسیار مهم است و می تواند منجر به توسعه شود و از قرارگاه خاتم الانبیا خواهیم خواست به صورت جدی پای کار بیاید و پروژه را به اتمام برساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
بیژن زنگنه با بیان اینکه پروژه پالایشگاه آناهیتا از اهمیت فراوانی برخوردار است، گفت: در حال حاضر این پروژه متوقف است؛ پروژه ای که بسیار مهم است و می تواند منجر به توسعه شود و از قرارگاه خاتم الانبیا خواهیم خواست به صورت جدی پای کار بیاید و پروژه را به اتمام برساند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۸    
مریم محمدپور: یکی از وزرای جنجالی دولت دوم محمود احمدی نژاد است و در زمان آغاز تحریم های گسترده نفتی سکان وزارت نفت در دستان او بود. در همان زمان نفت خوبی فروخت آنقدر که از سوی برخی رسانه های خارجی به او عنوان "سردار دور زدن تحریم ها" را دادند، اما چرا سردار؟ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا با بیان اینکه خانواده های شهدا چهار دهه است صادقانه و مخلصانه همه سرمایه های خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی به میدان آورده اند گفت: زندگی خانواده شهدا نقشه راه و عزت این کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: متخصصین قرارگاه خاتم الانبیا سپاه به همراه مشارکت بخش های مختلف صنعت کشور از جمله مپنا موفق شدند سه فاز 160 مگاواتی را به ظرفیت خروجی برق نیروگاه سبلان اضافه کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۱    
با انعقاد قراردادی بین شرکت توسعه منابع آب و نیرو و قرارگاه خاتم الانبیاء دو پروژه بزرگ آبرسانی در استان کردستان به اجرا در می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیاء گفت: بیش از 6 هزار و 300 کیلومتر خط انتقال و 300 کیلومتر تونل انتقال آب توسط قرارگاه خاتم الانبیا در کشور انجام شده است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پوشش بیمه ای سلامت، مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا در طرح های عمرانی و ایجاد سامانه تدارکات الکترونیکی دولت جزو مصوبات امروز هیئت دولت بود.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: قرارگاه خاتم الانبیا با 280 میلیارد تومان اعتبار و تهیه تکنولوژی های مناسب تلاش می کند تا تولید انرژی از برق را به صورت یک طرح ارزشمند دنبال کند.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
قاسمی در سال 60 به عضویت سپاه پاسداران درآمد و مدت ها در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت کرده است. پس از دوران جنگ 8 ساله هم به قرارگاه خاتم الانبیا می پیوندد و در سال 86 نیز به عنوان فرمانده این قرارگاه منصوب می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی سپاه استان، سرهنگ دانیال نقویان روز دوشنبه اظهار داشت: این طرح ها در قالب پروژه های کوچک عام المنفعه اجرا شده که مجموعا 70 میلیارد ریال برای اجرای آنها هزینه شده است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
برنامه ما ایرانی ها به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی امشب ساعت 22 به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر روی آنتن می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) طی بیانیه ای ضمن تکذیب دیدار انتخاباتی فرمانده قرارگاه با آیت الله خاتمی، تاکید کرده است که در این دیدار صرفا گزارشی از عملکرد مجموعه ارائه شده است.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا به چرایی عقد قرارداد با مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری که شبهات زیادی را ایجاد کرده، پاسخ داد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
کعبی با بیان اینکه توقع و انتظار مردم و مسئولان آبادان از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) بیش از پروژه های گذشته است گفت: انتظار داریم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) پروژه ها را با کیفیت مطلوب و سرعت عمل بیشتر انجام دهد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در تصاویر منتشر شده از توافق مجتمع فولاد بناب مهدی جهانگیری با سعید محمد -که حالا یکی از گزینه های مطرح اصولگرایان برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری 1400 است- دست همکاری می دادند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از سفر معاون وزیر و راه شهرسازی و معاون قرارگاه خاتم الانبیاء به استان اردبیل خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت: با بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس (ساخت قرارگاه خاتم الانبیا سپاه)، ایران از واردات بنزین بی نیاز شد و اکنون به عنوان صادرکننده بنزین به کشورهای همسایه مطرح شدیم
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۰:۵۴    
اسلامشهر-الناز عباسی: اتصال اسلامشهر به عنوان یکی از شهرهای بزرگ استان تهران به مترو از سال 1384 در دستور کار مسئولان پایتخت و شهرستان قرار گرفت اما متاسفانه با وجود وعده های دولت برای توجه به این پروژه، همچنان اما و اگرها درباره ساخت مترو اسلامشهر ادامه داشت ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۵    
به نظر می رسد باید رستم قاسمی را هم به گزینه چهره هایی با سابقه نظامی برای 1400 اضافه کرد. وزیر اسبق نفت در دولت احمدی نژاد و رئیس اسبق قرارگاه خاتم الانبیا در گفت وگویی با برنا، آمدنش را نه صریحا تأیید کرده نه رد؛ اما به صراحت خواستار عدم شناسایی خود تحت عنوان نامزد نظامی انتخابات شده است ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار همدان از آغاز مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در اجرای برخی از طرح های بزرگ عمرانی مدیریت شهری در همدان خبر داد. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری همدان ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۷:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه شرق نوشت: به نظر می رسد باید رستم قاسمی را هم به گزینه های 1400 اضافه کرد. تا اینجای کار، حسین دهقان، محمدباقر قالیباف، محسن رضایی و حتی عزت الله ضرغامی همگی چهره هایی با پیشینه دور یا نزدیک نظامی اند که به صراحت یا به صورت تلویحی قصد ورود به رقابت های انتخاباتی 1400 را دارند ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس اسبق قرارگاه خاتم الانبیا گفت: 22 میلیون دلار در شرایط دفاع و حضور در محور مقاومت عددی بود که در سالروز شهادت سردار سلیمانی مطرح شد چون برخی می خواستند، این قهرمان مقاومت کشور را با علامت سوال روبرو کنند.