دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۱۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «قرارگاه خاتم الانبیا»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه محلات مختلف اهواز هفته آینده شاهد خدمات رسانی جهادی دولت و قرارگاه خاتم الانبیا خواهد بود، گفت: همه ظرفیت و تجهیزات در اختیار دستگاه های دولتی، ارتش و سپاه برای این امر استفاده می شود تا بخشی از مشکلات زیرساختی شهر اهواز نوسازی و بهسازی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: قرارگاه خاتم الانبیا که بنا است در 5 منطقه پروژه بزرگ محرومیت زدایی را اجرا کند و شهردار اهواز، مسوولین و شهرداران مناطق 8 گانه اهواز نیز پای کار هستند تا در این مناطق، با کمک دستگاه ها، صنایع، سپاه و ارتش به حل مشکلات اولویت دار بپردازند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
پروژه 100 واحدی ساخت مسکن برای محرومان شهرستان ماهشهر با مشارکت بسیج سازندگی خوزستان و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حال ساخت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
گروه استان ها- استاندار گلستان با اشاره به ساخت سد نرماب توسط قرارگاه خاتم الانبیا (ص) گفت: ساخت این سد اوایل سال آینده به اتمام خواهد رسید و آماده آبگیری می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه یکی از مطالبات به حق دستگاه های نظارتی، غیر قانونی بودن اساسنامه یا آیین نامه معاملاتی شرکت های وابسته به شهرداری است، تاکید کرد که اساسنامه سازمان املاک و آیین نامه معاملاتی آن غیرقانونی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هلدینگ شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیا از ساخت بوستان زندگی با هزینه 240 میلیارد تومان خبر داد و گفت: ساختمان کودک نیز در بوستان زندگی ساخته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۶    
تهران- ایرنا- مدیرعامل هلدینگ شهرسازی قرارگاه خاتم الانبیا هزینه احداث بوستان زندگی در محله هرندی را 240 میلیارد تومان عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۱۱    
350 بسته لوازم التحریر توسط موسسه نصر وابسته به قرارگاه خاتم الانبیا در مدارس روستاهای بخش لاشار نیکشهر توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اهواز در نشست کارشناسی "هم گفت" ، قرارداد محرومیت زدایی با قرارگاه خاتم الانبیا را در مدیریت شهری اهواز بی نظیر دانست و گفت این طرح به زودی اجرایی می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی خراسان جنوبی از امضای تفاهم نامه بسیج دانشجویی با قرارگاه خاتم الانبیاء در راستای جذب دانشجویان و فارغ التحصیلان نخبه دانشگاهی استان برای پروژه های این قرارگاه در خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: انتقال مسئولیت ساخت و تکمیل بیمارستان ولیعصر اراک باید به قرارگاه خاتم الانبیا محول شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: پیمانکار فعلی و دانشگاه علوم پزشکی اراک در عدم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک مقصرند و قرار شد جهت تکمیل این بیمارستان تا پایان دولت دوازدهم، پیمانکار فعلی پس از انجام تعهدات در حال انجام خلع ید شود و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ادامه کار تا تکمیل پروژه را بدست بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: عملیات احداث و بهسازی خیابان های شهری با مشارکت یکهزار و 700 میلیارد ریالی توسط شرکت پیمانکاری قرارگاه خاتم الانبیا آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد اروند از انعقاد تفاهمنامه ای به مبلغ یکهزارو 600 میلیارد ریال با قرارگاه خاتم الانبیا خبر داد و گفت: این تفاهمنامه در راستای رفع محرومیت و اجرای طرح های عمرانی در خرمشهر و آبادان منعقد شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- بحث انتقال پایتخت که پس از انقلاب اسلامی تقریبا در همه دولت ها مطرح شده و به حاشیه رفته است؛ این اواخر با خبری شدن نامه قرارگاه خاتم الانبیا بار دیگر در صدر اخبار قرار گرفت و مورد مخالفت مدیران شهری قرار گرفت. چنانچه محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران آن را شعاری و غیرقابل اجرا خواند. ...
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
14 هزار واحد اقدام ملی برای شهر جدید پردیس تعریف شده است. همچنین عملیات آغاز پروژه مترو تهران - پردیس هم پس از انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه خاتم الانبیا (ص) قرار است امسال محقق شود. این در حالی است که رکود پروژه های عمرانی و زیرساختی، موجب کاهش میزان تقاضا برای فلزاتی همچون فولاد ساختمانی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفای خوزستان گفت: طرح جامع فاضلاب اهواز با حضور قرارگاه خاتم الانبیا و از کوت عبدالله آغاز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۲    
گروه استان ها- مدیرعامل آبفا خوزستان با اشاره به اینکه طرح جامع فاضلاب اهواز به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار شده است گفت: طرح جامع فاضلاب اهواز ظرف 3 سال آینده نهایی می شود و نقطه شروع این طرح منطقه "کوت عبدالله" است.
اطلاعات روز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۲    
فرمانده جدید قرارگاه خاتم الانبیا (ص) در سال 2014 موفق به کسب تندیس برنز جایزه بین المللی پروژه برتر در سطح مگاپروژه ها از انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) شد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از انعقاد تفاهم نامه بین قرارگاه و وزارت بهداشت خبر داد و گفت: قرارگاه 7300 تخت بیمارستانی در 11 استان می سازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) از تکمیل 11 پروژه عمرانی در شهر اراک توسط این قرارگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: 11 پروژه عمرانی توسط قرارگاه خاتم الانبیا در استان مرکزی عملیاتی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه کشور به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده از اجرای 285 پروژه توسط قرارگاه خاتم الانبیا در سطح کشور خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کتاب پوتین قرمزها خاطرات مرتضی بشیری، بازجو و مدیرمسئول جنگ روانی قرارگاه خاتم الانبیا به صورت صوتی منتشر شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۸    
شفیعی شهردار اراک، از انعقاد قراردادی به ارزش 300میلیارد تومان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای 4پروژه شهری در اراک خبر داد.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۹    
1:56 PM 1399/07/08 تعداد بازدید: 2   مدیر امور شعب بانک صادرات استان به همراه کارشناسان، از مجتمع پرورش میگو گمیشان بازدید به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران به نقل از شیلات گلستان، طی جلسه برگزار شده با حضور استاندار گلستان، مجمع نمایندگان استان ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا سپاه گفت :بعد از کلنگ زنی اولین پتروپالایشگاه صددرصد بومی کشور در بندرعباس ، کلنگ دومین پتروپالایشگاه کشور در کرمانشاه به زمین زده می شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شفیعی شهردار اراک، گفت: قرارداد چهار پروژه جدید شهری با اعتباری 300میلیارد تومانی با قرارگاه خاتم الانبیای سپاه منعقد خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در خصوص مباحث مطرح شده از سوی برخی برای انتقال پایتخت اعلام کرد: آن مساله ای که مربوط به انتقال پایتخت است باید دولت اعلام کند و به صورت لایحه در مجلس مطرح شود. وی در خصوص اعلام آمادگی قرارگاه خاتم الانبیا برای انتقال پایتخت و [...]
یزد آوا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام بشکانی گفت: دفاع مقدس موجب خودباوری و خود اتکایی ملت ایران شد و قرارگاه خاتم الانبیا با پیچیده ترین کارهای پالایشگاهی و خود کفایی در تولید بنزین نمونه آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین گردهمایی هلدینگ تخصصی مشاورین قرارگاه سازندگی خاتم الا نبیاءروز دوشنبه مورخ 7 مهرماه سال جاری در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرتیپ قاسم فراوان در گفتگو با ایرنا با بیان اینکه پیشرفت های دفاعی کشور مرهون تجربیات دفاع مقدس است، گفت: شاید آمریکایی ها قدرت بالقوه برای ضربه زدن به ایران را داشته باشن اما می دانند در صورت کوچک ترین حرکتی برای تجاوز به حریم کشورمان، با پاسخ سنگین نیروهای مسلح روبه رو خواهند شد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۳:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
[ad_1] سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در برنامه گفتگوی ویژه خبری گفت: نیروهای دریایی سپاه و ارتش در راستای همدیگر هستند ما تحت فرمان فرماندهی کل قوا و زیر چتر دو ستاد عملیاتی و ستادی یعنی ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه خاتم الانبیا هستیم. ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
قرارگاه خاتم الانبیا (ص) سپاه اولین پتروپالایشگاه تمام ایرانی را در کنار پالایشگاه ستاره خلیج فارس می سازد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۵    
محمدباقر نوبخت, سازمان برنامه و بودجه گفت: در جلسه ای که طی روز شنبه با سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خواهیم داشت، مباحث مربوط به این طرح را مطرح و پیگیری می کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت های مختلف انتقال پایتخت سیاسی اداری را مورد توجه قرار داده اند و هیچکدام در این امر موفق نبودند؛ اخیرا قرارگاه خاتم الانبیا مدعی است که می تواند این کار را به سرانجام برساند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرستان 70 هزار نفری و مرزی راز و جرگلان از توابع استان خراسان شمالی که سال ها از داشتن بیمارستان محروم بوده حالا به همت قرارگاه خاتم قرار است به خواسته و مطالبه چندین ساله مردمان این منطقه دست یابد.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: تمرکز بیش از حد مردم، ثروت، دانش و صنعت در تهران یک تهدید واقعی است؛ چه از لحاظ طبیعی و چه حمله های نظامی و چه نافرمانی های اجتماعی. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
خسارت 170 میلیارد تومانی سیل در تالش ، درخواست کمک مدیریت بحران گیلان از سپاه و قرارگاه خاتم الانبیا ، عادی سازی شرایط زندگی مردم در مناطق سیل زده تالش اولویت است از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان از وصل شدن بخش عمده ای از انشعابات آب، برق و گاز در کنار بازگشایی راه های دسترسی در تالش خبر داده و گفت: مردم روستاهای سیل زده نیاز به کمک سپاه ازجمله تجهیزات لجستیکی قرارگاه خاتم الانبیا دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان از سپاه و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) برای ارسال تجهیزات و امکانات لجستیکی به شهرستان تالش درخواست کمک کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: عضو ناظر مجلس در شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و تمرکز زدایی از تهران آخرین تصمیمات در زمینه انتقال پایتخت سیاسی-اداری کشور را تشریح کرد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که نزدیکی های غیرقابل انکاری به جبهه پایداری به عنوان تندروترین خرده جریان اصولگرا دارد بار دیگر مساله انتقال پایتخت سیاسی از تهران را به سرتیتر رسانه ها برگرداند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۵   + ۸۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - خانه ملت نوشت: ابوالفضل ابوترابی در خصوص اولویت های شورای ساماندهی مرکز سیاسی و اداری کشور و تمرکز زدایی از تهران، اظهار داشت: همکاری خوبی با مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری داشته ا یم و فرایند های خوبی طی شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: شهر کوت عبدالله از مناطق مورد تاکید مقام معظم رهبری است که برای این نقطه طراحی و برنامه ریزی خوبی انجام شده تا بتوانیم شاهد توسعه و اشتغال پایدار باشیم.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و استاندار خوزستان، رییس مجمع نمایندگان استان، شهردار اهواز و جمعی از مسئولان تفاهمنامه پروژه خط یک مترو شهری اهواز میان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و شهرداری اهواز امضا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا ضمن بیان اینکه پروژه مترو یک زخم کهنه بر تن اهواز است به تشریح اقدامات این قرارگاه جهت محرومیت زدایی در خوزستان پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه احداث و عملیات تکمیلی خط یک فطار شهری اهواز امروز بین قرارگاه خاتم الانبیا و شهرداری اهواز منعقد شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۶    
معاون ارزیابی قرارگاه خاتم الانبیا گفت: در رابطه با هواپیمای اوکراینی ما هنوز بررسی هایمان به آنجایی که باید نرسیده است. یک بحثی در مسائل نظامی داریم که به نام جنگ الکترونیک؛ به یاد دارید که در سوریه هواپیمای روسی را ترک ها زدند. این اتفاق یک جنگ الکترونیک بود ...
سراج24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون ارزیابی قرارگاه خاتم الانبیا گفت: آمریکا برنامه ای به نام خاورمیانه بزرگ داشت. کارش را با داعش شروع کرد. نقشه آمریکا نقش بر آب شد و انتقام آن نقشه ای را که به ثمر نرسید از سردار سلیمانی گرفت.