شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۳۱Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیبر نوری»

اقتصاد نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمداحسان خرامید رییس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات به اظهارنظر آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات در مورد اقدامات دولت سیزدهم در حوزه توسعه فیبرنوری و اینترنت واکنش نشان داد.
سیتنا   ۷ ساعت پیش    
جانشین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در دولت سیزدهم پوشش فیبرنوری از 900 هزار خانوار به هشت میلیون خانوار رسید که همان 40 درصدی است که در مناظره [جلیلی] اشاره شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به ادعای وزیر ارتباطات در دولت قبل، اعلام کرد: در 2 سال گذشته بیش از 10 هزار کیلومتر فیبرنوری در 200 شهر کشیده شده و 40 درصد خانوارهای شهری به فیبرنوری دسترسی دارند.
سیتنا   ۸ ساعت پیش    
جلیلی گفت: دولت برای 40 درصد خانواده های شهری امکان فیبرنوری فراهم کرده است، این ها زحمات ارزشمند دولت شهید رئیسی است.
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سومین مناظره انتخاباتی: قطعا نیاز به اینترنت سریع باکیفیت و امن داریم، دولت هوشمند بدون اینترنت اتفاق نمیفتد، نقد و نظارت بر مسئولین بدون اینترنت امکان پذیر نیست ...
پویشگران گیل   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
عاطفی:شهر هوشمند گامی است برای فراهم آوردن رفاه بیشتر برای شهروندان که اقدامات متعددی در این مبحث اجرا می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۸    
طرح فیبر نوری در روستای زیدشت طالقان، در راستای رویداد بزرگ جهاد امید آفرینی و خدمت رسانی در این شهرستان، در حال پیگیری و اجرا است.
شهرخوان   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۳:۵۲    
در چشم انداز دائماً در حال تکامل اتصال به اینترنت، گزینه های مختلفی برای مصرف کنندگان ارائه می شود که هر کدام دارای مجموعه ای از مزایا و معایب منحصربه فرد...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که با افتتاح پروژه فیبرنوری به طور کامل در همه شهرهای استان خراسان شمالی در روز شنبه (دوم تیرماه)، پوشش در کشور به هشت میلیون می رسد و 40 درصد خانوارهای شهری تحت پوشش قرار خواهند گرفت.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی: ما بهترین استفاده از اینترنت خواهیم کرد. شبکه فیبر نوری را تا در منازل خواهیم برد و سرعت اینترنت را چندین برابر می کنیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۱    
وزیر ارتباطات گفت با توجه به مطالبه ای که در شهرهای مختلف کشور برای توسعه فیبر نوری شکل گرفته، بعید است دولت بعد از این پروژه چشم پوشی کند.
کاشف اسرار   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کاشف اسرار – به موجب توسعه زیرساخت های ارتباطی و برنامه های مخابرات منطقه گیلان ، پروژه اجرای عملیات فیبرنوری منطقه فخرآباد بخش لشت نشاء شهرستان رشت آغاز شد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از مطالبات جدی از دولت آینده پروژه فیبرنوری است که در برنامه هفتم توسعه اتصال 20 میلیون پورت فیبرنوری آمده و باید انجام شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: بهترین استفاده را از اینترنت خواهیم داشت، فیبر نوری را تا درب منازل می بریم و سرعت را 50 درصد افزایش می دهیم.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۴۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: تقریبا 40 درصد شهرهای کشور تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفته است و پوشش فیبرنوری را برای هشت میلیون خانوار فراهم کردیم.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ما در وزارت ارتباطات آینده را فدای امروز نکردیم و متناسب با نیازهای آینده کشور برنامه ریزی کردیم تا در سال های آینده دچار مشکل نشویم.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: ما در دولت سیزدهم هیچوقت اینترنت را به طور کامل قطع نکردیم و تنها اینترنت همراه در ساعاتی از روز قطع شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات آذربایجان غربی با اشاره به اینکه کلید آغاز طرح فیبر نوری منازل و کسب و کارها در دولت سیزدهم زده شد، گفت: در این دولت تاکنون 350 کیلومتر شبکه فیبر نوری در استان اجرا شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، عیسی زارع پور به مناسبت هزار روز خدمت دولت سیزدهم گزارشی از اقداماتی که در این دولت در راستای افزایش سرعت و کیفیت شبکه ارتباطی کشور انجام شده را منتشر کرده است. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: هماهنگی دستگاه های خدمت رسان منطقه با آموزش و پرورش در همکاری با حوزه های اجرا و تصحیح قابل تقدیر بوده است، به عنوان مثال با تقویت خطوط اینترنت و راه اندازی شبکه فیبر نوری در تعدادی از حوزه های تصحیح و اجرا ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل مخابرات منطقه البرز اعلام کرد: تمام روستاهای این استان با حمایت و اهتمام دولت سیزدهم به شبکه فیبر نوری مجهز شدند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام از اتصال سه روستای استان در شهرستان های چوار و سیروان به اینترنت پرسرعت خبر داد و گفت: تاکنون بیش از 95 درصد عملیات حفاری و داکت گذاری فیبرنوری در استان پایان یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات وفناوری اطلاعات آذربایجان غربی در برنامه تلویزیونی امتداد جمهور گفت:پروژه ملی فیبر نوری منازل و کسب وکارها به عنوان بزرگترین پروژه ارتباطی تاریخ استان ، یادگار ارزشمند دولت شهید رئیسی در استان آذربایجان غربی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح فیبر نوری در شهر سفیددشت از توابع شهرستان بروجن راه اندازی شد.
اقتصاد آنلاین / سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۸:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
در ادامه پروژه توسعه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای مختلف کشور، عملیات اجرایی این پروژه در شهرهای اندیشه و بندر دیر، آغاز به کار کرد.
زومیت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در ادامه پروژه توسعه فیبرنوری ایرانسل در شهرهای مختلف کشور، عملیات اجرایی این پروژه در شهرهای اندیشه و بندر دیر، آغاز به کار کرد. تبلیغات به گزارش روابط عمومی ایرانسل، پروژه فیبرنوری منازل و کسب وکارها (FTTx) ایرانسل در شهر اندیشه از استان تهران و شهر بندر دیر از استان بوشهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۳۳    
26 ولایت افغانستان به فیبر نوری متصل هستند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۶:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنارسانه- رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از افزایش حداقل 20 درصدی سرعت اینترنت ثابت و همراه از نیمه دوم آذرماه سال گذشته تا نیمه اول خرداد ماه امسال در کشور خبر داد و گفت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست؛ رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به آمارهای جهانی، از افزایش حداقل 20 درصدی سرعت اینترنت ثابت و همراه از نیمه دوم آذر سال گذشته تا نیمه اول خرداد امسال خبر داد و گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سر پرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت عید قربان بیش از هزار خانوار شهر سفید دشت از پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کار بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۰۸   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از افزایش حداقل 20 درصدی سرعت اینترنت ثابت و همراه از نیمه دوم آذرماه سال گذشته تا نیمه اول خرداد ماه امسال در کشور خبر داد و گفت ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
با حضور قلی زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارها FTTX در شهر کیاکلا شهرستان سیمرغ افتتاح و بهره برداری شد و امکان دسترسی 2691 خانوار این شهر به شبکه پرسرعت فیبرنوری فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر دفتر نظارت بر طرح های خطوط شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: عملیات احداث فیبر نوری بر روی خط 230 کیلوولت چهل مایل نیروگاه افق ماهشهر به پایان رسید و آماده بهره برداری است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای اجرایی شدن طرح ملی فیبر نوری، اقدامات زیادی مثل تامین منابع مالی، الزام قانونی به دستگاه ها برای همکاری، صدور مجوز برای 10 اپراتور، تاسیس حساب و صندوق توسعه فیبرنوری و ... انجام شد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای اجرایی شدن طرح ملی فیبرنوری، اقدامات زیادی مثل تامین منابع مالی، الزام قانونی به دستگاه ها برای همکاری، صدور مجوز برای 10 اپراتور، تاسیس حساب و صندوق توسعه فیبرنوری و. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با تلاش همکاران واحد ارتباطات زمینی و ماهواره ای صداوسیمای فارس مراسم پایانی لیگ سرود ایران به میزبانی شیراز به طور زنده روی آنتن رفت. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : مدیرعامل فناپ تلکام در یک نشست گفت: پیش بینی می کنیم تا پایان سال امکان دسترسی 200 هزار خانوار را به شبکه فیبرنوری فراهم کنیم. در اواخر دولت دوازدهم توجهات به سمت توسعه فیبر نوری جلب شد. البته کابل فیبر نوری از سال های گذشته در شهرهای مختلف کشور راه اندازی و نصب شده بود ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۴    
معاون سیاستگذاری و برنامه ریزی توسعه فاوا و اقتصاد دیجیتال وزیر ارتباطات، اعلام کرد: در آیین های جداگانه ای، پروژه های فیبرنوری منازل و کسب و کار های شهرهای بهارستان و مجلسی (اصفهان) و سفیددشت (چهارمحال بختیاری) را با پوشش 100 درصدی افتتاح کردیم.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۳:۵۱    
معاون کسب وکار شرکت آسیاتک خبر داد: با افتتاح پروژه توسعه شبکه فیبرنوری منازل و کسب وکارهای شهرستان سیمرغ (کیاکلا) توسط آسیاتک، بیش از 135 خانوار مشترک اینترنت فوق سریع فیبرنوری آسیاتک هستند .
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۹    
با افتتاح پروژه توسعه شبکه فیبرنوری آسیاتک در شهر سفید دشت، بیش از 1500 خانوار سفید دشتی می توانند از اینترنت فوق سریع فیبرنوری آسیاتک استفاده کنند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۲۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات، پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارهای شهرهای بهارستان، مجلسی و سفید دشت را در استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری افتتاح کرد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حفاری پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای شهر رشت به بیش از 112 کیلومتر رسید مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان ضمن بازدید از آخرین وضعیت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای مسکن مهر شهر رشت، درباره آخرین وضعیت پیشرفت این پروژه با صداوسیمای مرکز گیلان گفت وگو کرد. ...
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۷:۱۰    
8 میلیون خانوار و کسب و کار تحت پوشش فیبرنوری قرار گرفت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت:نزدیک به 8 میلیون خانوار و کسب و کار تحت پوشش قرار گرفته اند و سرعت اینترنت ثابت افزایش یافت. ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: تعداد مشترکین فیبرنوری از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون تقریباً سه برابر شده، ولی هنوز این آمار بسیار پایین است و باید این سرویس هر چه بهتر و بیشتر به مردم معرفی شود تا اقبال بیشتری صورت بگیرد. ...
کرج رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، جلسه بررسی اقدامات و پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در استان البرز به ریاست اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و مدیر معین پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای استان البرز برگزار شد. ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در ویراستی با اشاره به گزارش هزار روز خدمت این وزارتخانه گفت تعداد مشترکین فیبر نوری در کشور 2 برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 30 کیلومتر شبکه اینترنت پرسرعت بهار امسال در سبزوار اجرا شد.