سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۴۰Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیبر نوری»

خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امروزه استفاده از اینترنت پرسرعت و فناوری اطلاعات به کمک کسب و کارها آمده و به یک عامل ضروری تبدیل شده تا به توسعه و بهبود آن ها در فضای رقابتی کمک کند ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۶:۵۱    
مردم نیوز : وب سایت شورای روابط خارجی آمریکا در تحلیلی نوشت: طرح جاده و کمربند که مقیاس آن طرح مارشال را تحت الشعاع قرار می دهد به تأسیس و ساخت جاده ها، نیروگاه ها، بندرها، راه آهن، شبکه های نسل پنجم (5G) و کابل های فیبر نوری در سراسر جهان می پردازد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۸    
رئیس مخابرات شهرستان پارس آباد از سرقت کابل های فیبر نوری خبر داد و گفت: ارتباط روستاهای نور محمد کندی، سورخایی کندی، شورگل، طاهرآباد از توابع شهرستان پارس آباد مجددا برقرار شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۱۰    
دقت کنید که چطور تاثیر قطع و وصل شدن اینترنتِ کم سرعت رو داره مثلا تو فضای واقعی نشون میده
شبکه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۳۸    
شرکت مخابرات ایران، اینترنت پرسرعت ثابت را در دو نوع ADSL و فیبر نوری در اختیار مشترکان خود قرار می دهد. بسته های اینترنت ADSL مخابرات به صورت بسته های استاندارد با حداقل سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه تا حداکثر سرعت 30 مگابیت بر ثانیه ارائه می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: این استان با داشتن چهار هزار و 200 کیلومتر فیبر نوری و افزایش 555 گیگابیتی پهنای باند بعد از تهران زیرساختی ترین استان کشور از نظر ارتباطی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر مخابرات منطقه قزوین گفت: پروژه فیبر نوری طارم سفلی به زودی به بهره برداری می رسد و وضعیت دسترسی اهالی این منطقه کم تر توسعه یافته به اینترنت بهبود می یابد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۲    
مدیر کل مخابرات ایلام گفت: با کابل کشی فیبرنوری مسیر جدید تپه لومار ،اهالی این روستاها خدمات تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت را در بستر فیبرنوری دریافت خواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره مخابرات مسجد سلیمان و اندیکا گفت: مشکل اینترنت اندیکا به زودی با افتتاح مسیر های جدید فیبر نوری برطرف می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۱:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ارتقاء و بهینه سازی پوشش ارتباطی و اینترنت و اختصاص شبکه فیبر اختصاصی ضرورتی برای توسعه فرودگاه مرکز استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مسوول مرکز خدمات ایرانسل در آبادان و خرمشهر گفت: حفاری شهرداری اهواز در محدوده این شهر ، موجب قطع فیبر نوری اپراتور ایرانسل و قطع ارتباط این اپراتور در شهرهای آبادان و خرمشهر شد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان با اشاره به کشیده شدن بیش از دو هزار و 600 کیلومتر فیبر نوری، در این استان گفت: استان اصفهان یکی از زیرساختی ترین استان های کشور است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۹:۲۱    
مدیر مخابرات منطقه فارس با اشاره به مشکلات ارتباطی در شهر جدید صدرا و وضعیت واگذاری خط تلفن ثابت و اینترنت، بیان کرد: در بخش اعظم شهر جدید صدرا زیرساخت تمام پروژه های مخابرات تکمیل شده است.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۰:۱۷    
شبکه ارتباطی شهرستان اندیمشک که به دلیل تخریب عمدی تجهیزات مخابراتی و سرقت فیبر نوری و مسی توسط افراد ناشناس دچار اختلال و قطعی شده بود مجددا وصل و وارد مدارشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مخابرات استان ایلام گفت: قطعی چند روزه خطوط تلفن که به دنبال قطعی عمدی فیبر نوری رخ داده بود، برطرف شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۶    
رئیس اداره مخابرات شهرستان پارس آباد گفت: با ردیابی از طریق محل قطع ارتباط مخابراتی و با همکاری نیروهای نظامی و انتظامی سارقان فیبر نوری متواری شدند و ارتباط روستاهای دوست کندی، پارا قشلاق و خان قشلاق وصل شد.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یک شنبه 00/1/08 ، (اخبار رسمی) : در این مطلب با انواع کابل های فیبر نوری و اجزای شبکه فیبر نوری آشنا خواهید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- شبکه ارتباطی شهرستان اندیمشک امروز شنبه به دلیل تخریب عمدی تجهیزات مخابراتی و سرقت فیبر نوری و مسی توسط افراد ناشناس دچار اختلال و قطعی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
طرح فیبر نوری که از سپیدان آغاز شده بود به مهرنجان خواهد رسید
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۶    
به گزارش خبر روز، با توجه به لزوم ارائه خدمات با کیفیت به مشترکان جهت پاسخگویی به نیاز ارتباطی شهروندان، پایداری ارتباطات در شهرهای ویس و ملاثانی شهرستان باوی انجام شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان از پایداری ارتباطات در شهر های ویس و ملاثانی با نصب تجهیزات فنی و برقراری مسیر جدید فیبر نوری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان با بیان این که وزارت ارتباطات و مخابرات ایران به ما اجازه داد برای احداث 500 کیلومتر فیبر نوری را از محل اعتبارات ملی USO هزینه کنیم، گفت: در این طرح ما سعی کردیم شهرستان های دوره چگنی، کوهدشت، رومشگان و پلدختر را از بن بست ارتباطی بیرون بیاوریم.
یک پزشک   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۵    
این روزها اینترنت ماهواره ای استارلینک همه توجه ها را به خود جلب کرده است و حسابی سر زبان ها افتاده است. جدای از اینکه استارلینک اولین اینترنت ماهواره ای رسمی در دنیا است که توسط شرکت پرسروصدای اسپیس ایکس عرضه می شود و مدیریت آن با ایلان ماسک است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات گفت: دیتاسنتری افتتاح شده، در حال حاضر به صورت فیبرنوری اختصاصی تا هاب مرکزی اینترنت ایران بوده و امکان افزایش این ظرفیت تا چند برابر نیز وجود دارد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مودم فیبر نوری یکی از اجزای شبکه فیبر نوری و از نوع اکتیو به شمار می آید. این دستگاه عنصری ضروری برای دسترسی و استفاده از اینترنت فیبر نوری است. پشتیبانی این نوع مودم ها از چندین پورت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: پروژه فیبرنوری خرم آباد به پلدختر هیچ وقت متوقف نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۰:۲۸    
دنیای اقتصاد : سال 1399، در حالی شروع شکوفایی تولید در صنعت انواع سیم و کابل برق، مخابرات، ابزار دقیق، کنترل و کابل های شبکه فیبر نوری بود که به تناسب آن معضلات پیش روی تولیدکنندگان سیم و کابل نیز مضاعف شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۲۰:۳۱    
مسیر کابل فیبر نوری شوشتر-مسجدسلیمان اصلاح و ایمن سازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: در استان بیش از 4000 کیلومتر شبکه فیبر نوری داریم که در سه حوزه و مقوله شهری، بین شهری و روستایی تقسیم می شود.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
با تلاش شبانه روزی کارکنان مخابرات منطقه اصفهان،عملیات اجرایی طرح فیبر نوری مسیر کلنجه کوه به شهر کمه، شهر حنا و سمیرم با طول مسیر تقریبی پنجاه کیلومتر، در تاریخ 23 اسفند 1399 به مرحله پایانی خود رسید.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
این بدترین پایان بندی برای سال پر از اختلال اینترنتی است. درحالی که گلایه ها از کیفیت اینترنت به امری دائمی بدل شده و به دلیل وجود انحصار در برخی بخش ها حداقل در کوتاه مدت امکان بهبود شرایط وجود ندارد، به تازگی اتفاق جدیدی کلکسیون اختلالات اینترنت کشور را کامل کرده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : کابل فیبر نوری به همین ضخامت کم می تواند اینترنت پرسرعت خانه ها را تامین کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مبلغی با اشاره به کلنگ زنی پروژه فیبر نوری خرم آباد به کوهدشت و رومشکان، گفت: سیل لرستان استدلال وزارت نیرو در عدم ساخت سد معشوره را بر باد داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 6 هزار و 43 مشترک در روستاها و مناطق محروم این استان اینترنت پرسرعت دارند. به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا ...
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا پایان خردادماه سال آینده، 100درصد روستاهای هرمزگان از ارتباطات اینترنتی بهره مند می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قطعی کابل فیبرنوری مسیر خط لوله انتقال فرآورده های نفتی اصفهان نایین با همت کارشناسان معاونت مخابرات منطقه اصفهان ترمیم و وارد مدار بهره برداری شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۹:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه عرصه اجرا در کشور نیازمند نیروی جوانانه است گفت: امیدوارم پیرمردها و پدرخوانده های سیاسی عرصه مدیریتی کشور را کنار بگذارند و سنگ جلوی پای جوانان نیندازند و اجازه دهند تا جوانان وارد عرصه شوند و با تنگ نظری قطار انقلاب ...
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۲    
آغاز ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات شوراهای شهر در تهران افتتاح پروژه های فیبر نوری در استان هرمزگان توسط وزیر ارتباطات آغاز تزریق واکسن کرونا برای سالمندان سراهای سالمندان خوزستان
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان گفت : 418 کیلومتر توسعه فیبر نوری در روستاهای استان انجام گرفته است که با این اقدام شبکه ارتباطی در مناطق روستایی خوزستان ارتقاء و بهبود یافته است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محمد رضا شجاعی مدیر کل مخابرات استان البرز گفت: اکنون 40 هزار برد اف تی اچ برای واگذاری به مشترکان در سطح استان آماده است و در مجموع واگذاری انشعاب فیبر نوری تا 100 هزار مشترک ظرفیت سازی شده است.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مراحل اجرای طرح فیبر نوری با انجام حفاری شهرک شهید سلیمانی شهر بافران( مسکن مهر ) آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: همکاران من در طول 4 ماه توانستند در حرکتی جهادی با بردن فیبرنوری و ایجاد ارتباط برای سایت های مخابراتی، نسل جدید اینترنت همراه را بیش از 35 هزار نفر فراهم کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل گمرکات استان مرکزی گفت: اجرای شبکه فیبر نوری در منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان زرندیه منجر به توسعه صادرات و شکوفایی اقتصادی در این منطقه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
آذری جهرمی به بچه های گروه جهادی شهید سلیمانی بشاگرد که در پی ریزی دکل های ارتباطی و اجرای فیبرنوری منطقه به مخابرات کمک کرده بودند، قول داد تا زمین چمن روستای وی را تا خرداد چمن کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام اینکه 85 درصد روستاهای بشاگرد به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند، گفت: همه روستاهای بشاگرد تا فروردین به شبکه جهانی اینترنت متصل می شوند.
8 صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
به دلیل نداشتن توازن بین اینترنت خانگی و تلفن همراه، که البته معضل مخصوص کشور ما نیست و در کشورهای کوهستانی یا جاهایی که فیبرنوری در آنها توسعه ندارد نیز این مشکلات وجود دارد، 5G به عنوان اینترنت خانگی استفاده خواهد شد تا 30 برابر ظرفیت، کیفیت را بالا ببرد.
گیلان صدر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
شهردار رشت از ارائه خدمات الکترونیک توسط شهرداری رشت خبر داد و گفت: خدمات پرداخت آنلاین کرایه تاکسی در رشت راه اندازی می شود. گیلان صدر: سید محمد احمدی اظهار داشت ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شبکه ارتباطی بخشی از شهرستان باوی که به دلیل قطع فیبر نوری ناشی از حفاری غیر مجاز دچار اختلال شده بود مجددا وصل و وارد مدارشد.
روزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، پل کوچرین، خبرنگار مستقل در مقاله ای در میدل ایست آی نوشت: ائتلاف اطلاعاتی غربی موسوم به “پنج چشم” متشکل از آمریکا، انگلیس، کانادا، استرالیا و نیوزیلند چندین دهه از طریق کابل های فیبر نوری استراتژیک دریای سرخ از منطقه خاورمیانه جاسوسی کرده اند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۲    
ساری- اصغرپور، مدیرعامل شرکت مخابرات مازندران از تجهیز 200 روستای استان از طریق فیبر نوری به اینترنت پرسرعت در سال جاری خبر داد.