جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۶:۴۲Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو شورای شهر تهران»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سالانه 300 میلیون مسافر از 130 ایستگاه مترو تهران تردد دارند، گفت: 20 میلیارد تومان اعتبار برای تبدیل شدن 20 ایستگاه مترو به موزه اختصاص می یابد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۸    
شهربانو امانی- عضو شورای شهر تهران حمل ونقل عمومی به ویژه حمل ونقل ریلی در کلانشهر تهران نیازمند منابع سنگین برای سرمایه گذاری اولیه است. طبیعتا با درآمدهای شهرداری تهران پاسخگویی به نیازهای حمل ونقل عمومی امکان پذیر نیست و این موضوع نیازمند توجه ویژه دولت است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سالانه 300 میلیون مسافر از 130 ایستگاه مترو تهران تردد دارند، گفت: 20 میلیارد تومان اعتبار برای تبدیل شدن 20 ایستگاه مترو به موزه اختصاص می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تهران تهدید به استیضاح شد. شورا خواستار دسترسی به سامانه قراردادها و منابع انسانی شهرداری شد. همچنین عضو شورای شهر تهران در خصوص بازگشت مدیران بازداشتی به شهرداری شروطی را عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه استدلال های حق شناس در مورد شهرفروشی در پایتخت نادرست است، گفت: بودجه 1400 شهرداری تهران می تواند الگویی برای همه کلانشهرها باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: یکی از دلایل افزایش رقم بودجه 1400 افزایش شدید بهای خدمات است
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: بودجه 1400 یکی از غیر فرهنگی ترین بودجه های ده سال گذشته است آن هم در سالی که ادعا می شود بودجه فرهنگی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: در ردیف بودجه سال 1400 به پیشنهاد کمیته معماری و طرح های شهری مقرر شد ردیفی با رقم 20 میلیارد تومان به منظور تملک آثار ارزشمند معماری اختصاص پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: برای اولین بار است که در شورای پنجم عمده منابع درآمدی صرف توجه به محلات و نگاه کالایی و تبدیل به نگاه مبنایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به سهم 39 درصدی حوزه حمل و نقل عمومی از بودجه 1400 شهرداری تهران گفت: مشکلات حمل و نقل و ترافیک اصلی ترین معضل شهر تهران است و بودجه بیشتری به آن اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: در ردیف بودجه سال 1400، مقرر شد ردیفی با رقم 20 میلیارد تومان به منظور تملک آثار ارزشمند معماری معاصر اختصاص پیدا کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران ضمن تذکر به حناچی گفت: مدیران شهرداری به بخشنامه بهسازی وضعیت قرارداد برخی از نیروهای شهرداری در سازمان ورزش، مترو و برج میلاد بی توجه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران ضمن تذکر به حناچی گفت: مدیران شهرداری به بخشنامه بهسازی وضعیت قرارداد برخی از نیروهای شهرداری در سازمان ورزش، مترو و برج میلاد بی توجه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره ابهام در مجوز غرفه های شهرداری گفت: در مناقصات و مزایدات شهرداری زدوبند وجود دارد.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران برخلاف خبرهای مطرح شده در خصوص واگذاری قطعی دو استادیوم امام رضا و شهیدکاظمی به استقلال و پرسپولیس، این موضوع را رد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به توقف بلند مرتبه سازی در پایتخت گفت:صدور مجوز اضافه طبقه در منطقه یک پایتخت به صفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: اگر با همین روند کنونی پیش رویم تا بیست سال آینده مترو تکمیل نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: برای توسعه TOD، 700 میلیارد تومان اعتبار در ردیف های درآمدی و هم دریف های هزینه ای در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۱۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: تصور من این است که ما بعضی اوقات از سر سوزن رد می شویم، اما از در دروازه رد نمی شویم.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
در جریان دویست و هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر تهران بررسی هزینه و درآمد برج میلاد در بودجه سال آینده شهرداری تهران در دستور کار قرار گرفت که در این راستا به تعویق دوماه پرسنل برج میلاد اشاره شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به بررسی بودجه 1400 شهرداری در صحن شورای شهر گفت: بررسی دقیق تبصره های این لایحه در جهت اصل شفافیت در نظر گرفته شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: در بودجه امسال تمامی بار بودجه ای تبصره ها و ردیف های مرتبط با ماموریت های 5 گانه تخصصی شهرداری انتقال پیدا کرده و ما هیچ گونه تبصره بازی نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به پرونده قضایی دو شهردار منطقه در پایتخت گفت: در صورتی که حناچی به وظایف قانونی خود در برابر فساد اقتصادی در مدیریت شهری عمل نکند، در شورا استیضاح خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: روند فساد زدایی و پیگیری فساد گذشته، در شهرداری تهران نه تنها رضایت بخش نیست بلکه عملا معطل و بلا اقدام مانده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۶    
عضو شورای شهر تهران گفت: برخلاف سنوات قبل ما تبصره بازی نداریم که قدمی بزرگ در جهت تکمیل اصل شفافیت است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
فرهیختگان نوشت: رسانه های اصلاح طلب از نامه نگاری سیدمحمد خاتمی با رهبر انقلاب خبر می دهند؛ نامه ای که محمدجواد حق شناس، عضو شورای شهر تهران می گوید طی 37صفحه تدوین شده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدجواد حق شناس، فعال سیاسی اصلاح طلب و عضو شورای شهر تهران می گوید که محمد خاتمی برای رهبر انقلاب نامه نوشته و در آن نامه برای دهه پیش رو راه حل هایی ارائه کرده است. او گفته این نامه 37 صفحه است و تقریباً برای دو ماه گذشته است. سخنان او در واقع تأیید گزارش سایت رویداد 24 در مورد این نامه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضوشورای شهر تهران از اختصاص 2 درصد از عوارض پروانه ساخت و ساز به سازمان آتش نشانی در بودجه 1400 همانند سنوات گذشته خبر داد و گفت: اگر چه این درآمد به خزانه شهرداری واریز می شود اما شهرداری ملزم به افتتاح حساب به نام سازمان آنش نشانی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران خواستار نظارت وزارت جهاد کشاورزی بر کیفیت میوه های ارائه شده در میادین میوه و تره بار شد و گفت: 60 محله دیگر صاحب میدان تره بار می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به لزوم ایجاد صنایع تبدیلی برای کاهش پسماند در میادین میوه و تره بار گفت: توسعه فروش مجازی میوه و سبزیجات در میادین میوه و تره بار باید مدنظر قرار گیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵    
عضو شورای شهر تهران گفت: میادین میوه و تره بار می توانند سبب تنظیم بازار عرضه و تقاضا شوند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: شهرداران مناطق 2 و 8 آزاد شدند. برخی می گویند موضوعات مالی دلیل این بازداشت بوده است. هنوز مشخص نیست این افراد بعد آزادی دوباره به شهرداری بازمی گردند یا خیر. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، یکی از چالش های مدیریت شهری در دوره پنجم شورای شهر، افزایش بی سابقه تعداد حقوق بگیران شهرداری در دهه قبل از آن بود؛ آنطور که مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران در سال 96 گفته بود، 68 هزار کارمند به طور رسمی در شهرداری حضور داشتند [...]
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: بدهی هشت زندانی زن از سوی شهرداری منطقه پنج با پویش آزادی مادران زندانی پرداخت شد و آزاد شدند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۲:۰۵    
عضو شورای شهر تهران در واکنش به اظهار نظر اخیر امام جمعه مشهد گفت: اینگونه سخنان آقای علم الهدی که چهره غیرقابل دفاعی از کشور مخابره می کند و سمبل نوع نگاه آقایان به نیمی از جامعه است چرا با مخالفت گروه های مرجع جامعه روبرو نمی شود؟
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سالاری، عضو شورای شهر تهران گفت: جبران بودجه وزارتخانه های دولت، از محل شهرفروشی و تغییر کاربری املاک و اراضی حاصل می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران درباره تغییر کاربری املاک چندین وزارتخانه به بهانه درآمدزایی و بدون پرداخت هزینه توضیحاتی داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس با اشاره به بیان چند روز گذشته وزیر بهداشت در انتقاد از بی توجهی برخی افراد در مواجه با کرونا و دلخوری کارکنان بهشت زهرا از وی ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۱۸    
یک ماه از آغاز به کار کمپین آرزوهای شهرداری تهران می گذرد و استقبال کم پایتخت نشینان از این طرح، صدای برخی از مسوولان مدیریت شهری را درآورده است. درهمین راستا الهام فخار، نایب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، عقب نشینی مردم از پرداختن به آرزوهایشان را ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه پایتخت نیاز به 145 ایستگاه آتش نشانی دارد گفت: تجهیز هر ایستگاه آتش نشانی 30 میلیارد تومان هزینه به همراه دارد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
خرداد: محمدجواد حق شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در گفت: بر اساس قانون مهم ترین وظیفه شورای شهر در دو حوزه نظارت و مقرره گذاری و یا تسهیل مصوبات مجلس شورای اسلامی لوایح و طرح های شهر است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تصویب طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت از جمله مطالبات اصلی شورای عالی استان تهران است، گفت: راهکار اساسی برای رفع مشکل آلودگی هوا توسعه خطوط مترو است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با تاکید ارزش 5 هزار میلیارد تومانی ساخت و تجهیز ایستگاههای آتش نشانی گفت: از لحاظ تامین منابع در فشاریم اما برنامه ریزی کردیم که نیازها را به صورت اصولی تامین کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۹    
عضو شورای شهر تهران گفت: اعتقاد من این است که نهاد شورایاری ها نباید زیر مجموعه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران باشد چرا که حوزه عمل شورایاری ها فرا حوزه ای است.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو شورای شهر تهران عنوان کرد: لازم است ستاد مقابله با کرونا اولویت های خود برای دریافت واکسن را به طور شفاف اعلام کند. حجت نظری در جلسه علنی امروز شورای شهر ضمن تبریک اعیاد پیش رو گفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۷    
عضو شورای شهر تهران گفت: وقتی طرحی را در شهر اجرا می کنیم باید به نسبت این طرح با طبیعت به تاریخ و جامعه محلی پاسخ دهیم در غیر این صورت مشخص نیست که بتوانیم به آرامش شهروندان کمک کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه ادغام دو معاونت شهرداری درجهت ارتقاء انضباط اداری است، گفت: نهایت تلاش را انجام خواهیم داد که ذره ای آسیب به کارکنان از طریق این ادغام وارد نشود.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در پی دفاع ناهید خداکرمی عضو شورای شهر از وزیر بهداشت به دلیل حواشی اخیر، نایب رئیس شورای شهر به دلیل عصبانیت از سخنان خدا کرمی دستور قطع میکروفون و سخنان وی را داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به 1200 پروژه توسعه محلی در سال 99 گفت:12500 ساختمان پرخطر داریم.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران در جریان بررسی لایحه ادغام دو معاونت منابع انسانی و برنامه ریزی شهرداری تهران تاکید کرد که باتوجه به اینکه در ادغام این دو معاونت این احتمال وجود دارد که یکی از مشاغل مشابه در معاونت ها حذف شود ...