سه شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۳۶Oct 2020 20

جدیدترین‌های «عضو شورای شهر تهران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ دقیقه پیش    
خداکرمی، عضو شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری، خواهان افزایش بیلبورد های هشداردهنده برای مقابله با بیماری کرونا شد.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شرکت خدمات مالی شهر در تملک شهرداری نیست، گفت: همچنین شرکت های هادیان شهر و خودروسرویس هر چند قبلا متعلق به شهرداری بوده ولی اکنون به سازمان بازنشستگی منتقل شده است.
عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری به عنوان مدیر پایتخت می تواند در ایپدمی کرونا فعال تر عمل کند تا همه با هم تلاش کنند تا بیش از این جان مردم از دست نرود.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه سامانه 137 شهرداری تهران نیاز به بازنگری جدی دارد، گفت: این سامانه به دلیل قدیمی بودن نارضایتی تهرانی ها را به همراه داشته است.
عضو شورای شهر تهران گفت: یکی از بیماری های مزمن مدیریت شهری تهران بلکه کشور ما، بروکراسی پیچیده و تمرکزگرا است.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به فعالیت سامانه 137 شهرداری به همان شیوه قدیمی گفت: در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری آنقدر قدیمی است که ایجاد رضایت نمی کند و شاید نارضایتی را دامن می زند و نیازمند بازنگری است.
عضو شورای شهر تهران گفت: برای مشکل رفع تملک 40 ملک در حاشیه بزرگراه یادگار امام خمینی (ره)شهرداری باید با سازمان املاک جلسه ای برگزار کند و مشکل برطرف شود.
عضو شورای شهر تهران گفت : درآمدهای شهرداری پایتخت در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد کاهش یافته است.
عضو شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر ابهام های فراوانی در عملکرد درآمد و هزینه های شهرداری ایجاد شده است.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: اولین پرونده ثبت میراث طبیعی مربوط به این منطقه و میراث هفت چنار است، اما طبیعت آن در حال از بین رفتن است. از همین هفت چنار تنها دو چنار باقی مانده و پنج عدد از آنها خشک شده است.
برترین ها / اعتدال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
جماران: برج میلاد اتهامات آروین را وارد ندانسته و تاکید کرده که هیچ مصداقی از پنهان کاری وجود ندارد و از اعضای شورای شهر و مراجع ذی صلاح دعوت کرده تا جهت تنویر افکار عمومی و روشن شدن آنچه خلاف نمایی نامیده می شود اسناد برج میلاد را بررسی کنند و نتایج آن را در اختیار اصحاب رسانه و افکار عمومی قرار ...
خداکرمی عضو شورای شهر تهران : وضع امروز ما در آبان ماه خودش را نمایان میکند و با کمال تاسف میگویم که در هشت ماه گذشته به هیچ عنوان تصمیمات درستی گرفته نشد
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۱۶    
عضو شورای شهر تهران ضمن هشدار درباره دفن پسماندهای کرونایی در آرادکوه گفت: شرایط دفن این پسماندها چندان به صورت خاص نیست و پروتکل های ویژه رعایت نمی شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران در مخالفت با لایحه اصلاح ساختار شهرداری گفت دست از شلیک دائمی شهرداری برداریم. الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در مخالفت با تصویب لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران در صحن علنی شورای شهر گفت: دست از شلیک دائم به شهرداری تهران برداریم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حناچی در زمان رأی اعتماد موافق اصلاح ساختار بود، گفت: شهردار تهران می ترسد که وارد تصمیم های بزرگ شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۸    
خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران در تذکری نسبت به نطق پیش از دستور حجت نظری دیگر عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: لازم است وقت لازم برای پاسخ به ابهامات و نسبت های ناروا به کمیسیون برنامه و بودجه درباره موضوع اصلاح ساختاری شهرداری تهران اختصاص داده شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از ثبت بیش از 15 هزار مرگ در سازمان بهشت زهرا (س) تهران به علت کرونا یا مشکوک به آن خبر داد.به گزارش فارس، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور امروز خود در صحن شورای شهر تهران اظهار داشت: بیش از 15 هزار [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۶    
عضو شورای شهر تهران با انتقاد از اینکه نخبگان و متخصصین در شهرداری تهران جایی ندارند گفت: در سال پایانی دوره قبل بدون داشتن مدرک در شهرداری تهران جذب شدند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران، حسن رسولی عضو شورای شهر تهران با اشاره به ارسال نامه شهرداری تهران در ارتباط با استرداد لایحه اصلاح ساختاری شهرداری خاطرنشان کرد ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، ناهید خداکرمی عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور امروز خود در صحن شورای شهر تهران اظهار داشت: بیش از 15 هزار مرگ به علت ابتلا به کرونا و یا مشکوک به آن در بهشت زهرا (س) تهران داشته ایم که وحشتناک ترین آمار آن 12 مهر سال جاری با فوت 136 نفر بود و این موضوع ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دو سال است چماق اصلاح ساختار مانع از تحقق اجرای برنامه ها شده است، گفت: نمی توانیم برای پرسنل استرس و تنش ایجاد کنیم و از آنها بهترین عملکرد را درخواست داشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در نطق پیش از دستور با لایحه اصلاح ساختار شهرداری تهران مخالفت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: وضعیت بهداشت کودکان کار مناسب نیست و سلامت آن ها در معرض خطر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بر لزوم اتخاذ سیاست دورکاری حداکثری در ادارات برای مهار شیوع کرونا ویروس تاکید کرد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: سیلاب هایی مانند تجریش، رودخانه فتح و ... سال گذشته خسارات زیادی بر جای گذاشت. بارندگی ها خبر نمی کنند و وقتی تجمیع می شود هزینه های هنگفتی روی دست شهروندان گذاشته و خسارت مالی و جانی بر جای می گذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران از مناسب سازی های نامناسب معابر برای نابینایان و کم بینایان انتقاد کرد و گفت: پیاده راه های مناسب سازی شده یا به گلدان ختم می شود یا به چاله می رسد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خبر آنلاین : عضو شورای شهر تهران درباره تفاوت آمار فوتی های کرونای استانداری و شورای شهر تهران به توضیح پرداخت.
برترین ها / پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: رییس کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران خواستار انجام دورکاری کارکنان شهرداری و شورای اسلامی شهر تهران شد. الهام فخاری در این زمینه گفت ...
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به طرح تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری املاک شهرداری تهران گفت: انتشار هرگونه اطلاعات مربوط به تحقیق و تفحص به هر شکل و عنوان از طرف اشخاص حقیقی و حقوقی و اعضای هیات تا زمان قرائت در جلسه علنی ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران از دفن 390 تهرانی طی روز گذشته در بهشت زهرا (س) خبر داد و گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت و ممنوعیت های حضور در بهشت زهرا (س) را ابلاغ کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۶    
عضو شورای شهر تهران و شورای مرکزی ستاد توان افزایی و حمایت از فعالیت سازمان های مردم نهاد شهر تهران تاکید کرد که بسیاری از اختلالات روان را می توان با غربالگری پیشگیری کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۶    
تهران (پانا) - دبیر انجمن حمایت از سلامت و بهداشت روان جامعه مشکلات اقتصادی را یکی از عوامل تهدیدکننده سلامت روان در جامعه دانست. به گزارش ستاد سمن های شهر تهران ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای شهر تهران گفت مبتلایان به اوتیسم را از جامعه جدا نکنیم و همانگونه که مکان های ویژه معلولین داریم. می توانیم موضوع پارک ویژه اوتیسم را هم مدنظر قرار دهیم، اما اینکه اوتیسمی ها را از دیگران جدا کنیم ممکن است چندان درست نباشد و باید به این موضوع توجه ویژه کنیم. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۰    
مجتبی شاکری عضو سابق شورای شهر تهران در خصوص امکان رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی در وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس به میزان گفت: شرایط مترو برای موقعیت هایی از این دست طراحی نشده است ...
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: نامگذاری باید دقیقا با محدوده تردد مردم از شهرستان ها تطبیق داشته باشد تا سردرگم نشوند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فارس نوشت: عضو شورای شهر تهران گفت: حناچی باید هر چه سریع تر دستورالعمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان و کارگران شهرداری را ابلاغ کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: اراضی مزروعی داخل شهر به شرط دارا بودن سایر شرایط، باغ در نظر گرفته می شوند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه جهان صنعت: شهربانو امانی؛ عضو شورای شهر تهران در یادداشتی با عنوان سفر از سر دلسوزی یا لجبازی؟ از سفر های استانی قالیباف در ایام شیوع کرونا انتقاد کرد. شهربانو امانی: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: به مردم توصیه می کنیم سفر نروند و حتی مایحتاج 2 هفته را خرید کنند و در خانه بمانند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به این که در تخریب خانه خیابان ابوذر عوارض جانی هم وجود داشته است گفت: می خواهم تذکر جدی به شهرداری بدهم که نسبت به گودبرداری های غیر قانونی و غیر کارشناسی که در برخی مواقع موجب تخریب و نشست خانه های همجوار می شود برخورد جدی تری داشته باشند.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: ورودی های شهر توسط دوربین ها کنترل و خودور های سنگینی که بحث تولید آلودگی و معاینه فنی را رعایت نمی کنند، جریمه شوند. پلاک گذاری خودرو هایی که استاندارد های لازم را ندارد نیز نباید انجام شود و در این زمینه وزارت صمت از لابی برای شماره گذاری جلوگیری کند.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۸    
اقتصادنیوز : یک عضو شورای شهر تهران گفت : در همین املاک نجومی می بینید ملک را با A ریال خریداری کرده اند اما فرض کنید A-B قیمت گذاری کرده اند. بعد 50 درصد هم دوباره تخفیف داده اند. چه ماموریتی سازمان داشته است که املاک دیگران را گران بخرد بعد تخفیف بدهد و 50 درصد آن را هم دوباره تخفیف بدهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: من دیروز گزارشی از بحران تهاتر می شنیدم. خواهشم از حسابرسی این است که بدون ملاحظات دیگر، قضیه را بررسی کنند.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به کم کاری حناچی در خصوص حسابرسی املاک و مستغلات شهرداری تهران گفت: شهرداری باید خاطیان را مورد تعقیب قضایی قرار دهد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: تنها مرجع تصمیم گیری واگذاری اموال شهر، شورای شهر است. به گزارش شوراآنلاین، سیدحسن رسولی، در صحن امروز شورای شهر درباره بررسی یک فوریت لایحه تعیین تکلیف املاک منقول و غیرمنقول واگذار شده توسط شهرداری به اشخاص حقیقی و حقوقی اظهار داشت ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهرداری به جای بهانه تراشی باید مصوبات شورا را عمل کند، گفت: گزارش دیون پرداخت شده از ابتدای سال در شهرداری گزارش نشده است. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حسابرس به لزوم اخذ مجوز از شورا برای واگذاری ها توجهی نکرده است تاکید کرد: ارزش ریالی املاک واگذار شده در گزارش حسابرس مشخص نیست.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۰    
عضو شورای شهر تهران نوشت: مقتضای نمایندگی مردم، هم ندایی با مردم در بزنگاه هاست. "