شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۹May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو شورای شهر تهران»

شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۱    
فخاری عضو شورای شهر تهران با اشاره به این که استفاده از واژه واکس خواری که رواج پیدا کرده اشتباه است، گفت: جامعه شهرداری بسیار گسترده بوده و این تخلف بسیار کوچک است. صرفا با چند مورد محدود تخلف در نواحی شهرداری نمی توان از این عنوان استفاده کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: هواشناسی می گوید روزهای آینده طوفانی و احتمالاً بارانی است. اگرچه خطر سیل از سر تهران به میزان قابل قبولی گذشت، اما لازم است شهرداری تهران پیش بینی های لازم را داشته باشد.
بهاره آروین، عضو شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: شفاف سازی راهی برای بازسازی اعتماد از میان رفته بین دولت، چه ملی و چه محلی، با شهروندان است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از مدارا، محمد جواد حق شناس به مدارا گفت: عملاً فضایی است که دوستان در موضع رقابت هستند و این سوال ایجاد می شود که حذف رقیب به هر قیمت و به هر شکلی و به هر صورتی ارزش دارد که این اقدامات انجام شود؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
4 سال است که وعده خرید 630 دستگاه واگن برای متروی تهران داده شده است.وضعیت مترو خوب نیست و تعداد زیادی از واگن ها عمر بالای 25 سال دارند. عضو شورای شهر تهران می گوید که کار خرید واگن ها در مرحله پیش پرداخت متوقف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
با وجود گذشت چندین جلسه از غیبت حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران در جلسات شورا اما اعضای هیئت رئیسه، همچنان استعفای وی را تکذیب کرده و وضعیت استعفانامه وی را نیز تعیین تکلیف نمی کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران از پذیرفته نشدن استعفای خلیل آبادی و منتفی شدن این موضوع در هیأت ر ئیسه شورای شهر خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در دی ماه 83 برای نخستین بار هفته فرهنگی ایران در مرکز فرهنگی ملک فهد در ریاض – پایتخت عربستان – برگزار شد و با استقبال گرم طرف سعودی همراه بود. به گزارش ایسنا ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ناهید خداکرمی، عضو شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: شفاف سازی شورای پنجم بی بدیل است و می تواند الگویی برای دولت، قوه قضاییه و سازمان ها و نهادهای متعددی که در کشور وجود دارند، باشد.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، انتخابات ششمین دوره شورای شهر بعنوان یک پارلمان محلی همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود، انتخاباتی که هنوز به آن نزدیک نشده، حواشی اش آغاز شده و آنهم مسئله رد صلاحیت اعضای فعلی شورای شهر است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه اگر پاکبانان افغانستانی به دلیل نداشتن کد ملی واکسن کرونا دریافت نکنند، غیر قابل قبول است، گفت: چگونه نداشتن کد ملی مانع از دریافت واکسن کرونا می شود اما مانع به کارگیری این افراد در کارهای سخت نمی شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۶    
محمدجواد حق شناس، عضو شورای شهر تهران در رابطه با همراهی دولت با شورای شهر اظهار داشت: دولت در طول سال های اخیر همکاری چندانی را با شورای شهر نداشت که آن را می توان به مشکلات خاص دولت در حوزه های مختلف یا دیدگاه متفاوت آن ها نسبت داد. امری که منجر به همراهی حداقلی دولت با شورای شهر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: براساس برآوردهای صورت گرفته تقریبا همه کارگران زیر خط فقر زندگی می کنند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران در یادداشتی نوشت: تأکید و توجه به گردشگری راه برون رفت همه شهرداری های کشورمان به خصوص شهرداری پایتخت از مشکلات مالی و درآمد جاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۵    
عضو شورای شهر تهران درباره اجرایی نشدن اصول اخلاقی در برخی برنامه ها همچون واکسیناسیون کرونا، توضیحاتی داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: مسئولان مشخص کنند که در دوره پنجم چه تغییری در عملکرد شهرداری حاصل شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۵    
عضو شورای شهر تهران گفت: اعضای شورای شهر برای شهرداری نامحرم تر شدند و متاسفانه هیات رئیسه هم از حقوق مردم دفاع نکرد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: با وجود شرایط خاص و حساس داخل و خارج از کشور در سال 1400، کم توجهی ارگان ها و نهاد ها و جریان های فکری گوناگون کشور به این مهم می تواند خسارت جبران ناپذیری را به منافع ملی وارد کند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: برخی از استادان ممتاز دانشگاه حتی در این مقام هم دوست داشتند خود را معلم دانشگاه بدانند. مانند مرحوم باستانی پاریزی که تأکید خاصی بر معلم بودن خود داشت یا استاد سیدمحمد محیط طباطبایی که هیچگاه حاضر نشد به کسوت استادی تن دهد و همچنان مرتبت معلمی را ترجیح داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: بعداز گذشت موعد مقرر از تصویب ارائه اساسنامه های نمونه در شورای شهر اما شهردار اقدامی برای ارائه و اجرا نداشته است.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: به نظر می رسد عده ای با انتشار صرف کد ملی و منطقه محل خدمت دریافت کنندگان واکسن در شهرداری قصد مسخره کردن سامانه شفافیت را داشته اند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر تهران بر ضرورت تزریق واکسن کرونا به پاکبانان افغان در کشور تاکید کرد. حجت نظری در دویست و نود و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری درباره تزریق واکسن کرونا در مجموعه شهرداری تهران گفت: تذکر امروز بنده ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۸:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
افشین حبیب زاده؛ عضو شورای شهر تهران در یادداشتی درباره واکسن کرونا نوشت: مسئله واکسیناسیون در کشور ما داستانی شده است پر آب چشم. در کنار همه نااطمینانی های اقتصادی این سال های تحریم و ناکارآمدی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
خبر رسید که در یکی از نواحی شهرداری تهران تعدادی از مدیران به جای پاکبان ها واکسن زدند. عضو شورای شهر تهران در این باره گفت که3 مدیر متخلف برکنار شده و قرار است ظرف یک تا دو روز آینده اسامی دریافت کنندگان واکسن در شهرداری تهران بر روی سامانه شفافیت قرار گیرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه شرق نوشت: از صبح سه شنبه خبرهای غیررسمی، رسمی شد و پیامک های صلاحیت های کاندیداهای ششمین دوره انتخابات شوراها ارسال شد. نتیجه همان بود که در دو روز گذشته در فضای مجازی منتشر شده بود. ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران به ارائه گزارش برخورد با متخلفین تزریق واکسن در شهرداری تهران به مردم و شورای شهر تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: تزریق واکسن سهمیه پاکبانان به مدیران و برخی کارکنان خیانت است، شهردار تهران باید قاطع با خاطیان برخوردکند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران خواهان معرفی متخلفان در تزریق واکسن پاکبانان به افراد غیر، به مراجع قضایی شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه از تایید صلاحیت دو عضو از 12عضو ثبت نامی از اعضای فعلی شورای شهر تهران در انتخابات شورای ششم پایتخت خبر داد.
برترین ها / شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
فارس: یک منبع آگاه اظهارکرد: با بررسی پرونده ها و سوابق ثبت نام کنندگان انتخابات شورای شهر استان تهران تنها صلاحیت دو عضو شورای شهر فعلی پایتخت در هیات نظارت و هیات اجرایی تایید شده است. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سایت دیده بان ایران: بر اساس لیست اولیه منتشر شده از تایید صلاحیت های انتخابات شورای شهر تهران ، از میان اعضای کنونی شورا تنها محمد علیخانی و مجید فراهانی تایید صلاحیت شده و سایر اعضایی که ثبت نام کرده اند رد صلاحیت شده اند . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
کلنگ اولین مددسرای فرامنطقه ای شهر تهران در منطقه 4 امروز زده شد و به گفته عضو شورای شهر تهران در برنامه سوم توسعه پنج گرمخانه فرامنطقه ای برای پایتخت پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به ساخت نخستین مددسرای فرامنطقه ای پایتخت در محله حکیمیه گفت: 5 گرمخانه فرامنطقه ای براساس برنامه سوم توسعه برای پایتخت پیش بینی شده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران در واکنش به رد صلاحیتش در انتخابات شورای شهر تهران گفت: نمی دانم اعتراض به رد صلاحیتم فایده ای دارد یا نه، چرا که نتیجه از پیش تعیین شده است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: شورای شهر در راستای انضباط بخشی به حوزه شهرسازی و معماری و مبارزه با فساد و رانت در این حوزه که یکی از مهم ترین تصمیمات در دوره پنجم است و امیدواریم الگویی برای تمام کشور شود.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شورای شهر تهران 21 عضو دارد که 12 نفر آنها برای دوره بعد انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کردند ولی از میان همین تعداد هم تنها 2 نفر توسط هیئت نظارت تایید شدند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
احمد مسجدجامعی- عضو شورای شهر تهران در ایران پای مفهوم جامعه مدنی با دولت اصلاحات، از محافل علمی به میان مردم گشوده و بدل به یکی از تعابیر و واژگان زبان روزمره شهروندان شد. احیای شوراها به پشتوانه قانون اساسی، یکی از نتایج آن بود ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: منطقه 21، منطقه صنعتی است و وجود کارخانجات بافت غالب آن را تشکیل می دهد. به گزارش شوراآنلاین، زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در جلسه علنی شورای شهر اظهار کرد: منطقه 21 ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: مگر تامین واکسن رایگان و به موقع سخت است که حرف از واردات واکسن توسط بخش خصوصی و فروش واکسن می زنید.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: برخی از اقدامات شهرداری موجب نارضایتی مردم شده به طوری که آن ها در این شرایط کرونایی باید در راهرو های شهرداری یا دفاتر خدمات سرگردان باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به مخدوش شدن کتبیه قاجاری در محل چشمه علی شهر ری گفت: حفاظت از چشمه علی نیازمند طرح جامع است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در جلسه علنی شورا در واکنش به گزارش رابط شورایاری منطقه 21 گفت: باید به صورت جدی آمایش منطقه ای انجام شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر محمد جواد حق شناس عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر با اشاره به اینکه حداقل در دو هفته اخیر در پیک چهارم کرونا شهروندان تهرانی در وضعیت سختی گرفتار شده اند و رکورد عملکرد بهشت زهرا در این وضعیت شکسته شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران نسبت به قطعی مکرر سامانه های ساخت و ساز و سرگردانی شهروندان در راهروهای شهرداری تذکر داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۴    
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: شورایاری ها بهتر است برای هر مشکل یک راه حلی پیشنهاد دهند و برای تامین منابع پروژه های خودتان فکر کنید و از همین فردا شروع کنید.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۸    
عضو شورای شهر تهران با اشاره به مجوز تردد به 6 میلیون خودرو در شرایط سیاه تهران با لغو طرح ترافیک گفت: اینکه بخواهیم با لغو طرح ترافیک ازدحام و قفل شدگی ترافیک را در شهر شاهد باشیم راه حل مقابله با کرونا نیست.