شنبه ۰۵ اسفندساعت ۱۲:۰۸Feb 2024 24
جستجوی پیشرفته

ملت بیدار آنلاین (melatebidaronline.ir)

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۴    
شورای هماهنگی جوانان انقلابی تهران طی اعلامیه ای از دکتر قالیباف حمایت کرد تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عقلانیت تا این جای کار پیشتاز تبلیغات انتخاباتی است. همین که نیرو های ائتلاف انقلاب خود را با صفت عقلانیت انقلابی معرفی می کنند و نیرو های اصلاح طلب نیز خود را صدای عقلانیت مردم می نامند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۸۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که وظیفه بانک ملی در حوزه اقدامات دانش بنیان حمایت و تامین مالی است، گفت: بانک ملی طی تفاهم نامه ای با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تشریح عملکرد مجلس یازدهم گفت که از 21 وعده ای انتخاباتی در سال 98 برای قانون گذاری ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۲    
آقای رائفی پور در کنشگری سیاسی خود به منظور حضور فعال در صحنه انتخابات علاوه بر تهمت های متعدد به افراد مختلف به فحاشی نیز دست زده است. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۲    
جریانی که با کمک گروه تازه تاسیس یکی از وزرا، سعی در تخریب و سیاه نمایی درباره مجلس انقلابی داشت تا شاید کمی دیده شود ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
چند روزی است مجمع تشخیص مصلحت نظام طرح شفافیت مجلس را تصویب کرده است. آقایانی که هر روز بهارستان را به خاطر شفافیت به توپ می بستند امروز آنقدر آزاده هستند که بگویند مجلس به وعده اش عمل کرد؟ یا هک ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر عرصه سیاسی کشور این طور باشد که فقط دو یا یک جناح بخواهند در صحنه انتخابات فعال باشند، در کلان سپهر سیاسی کشور خوب نیست. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصولگرایان تا اینجای کار به وحدت انتخاباتی نرسیده اند و در حال حاضر شورای ائتلاف، شورای وحدت و ائتلافی تازه تأسیس به نام امنا مشغول فعالیت هستند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
گرچه اصلاح طلبان و اعتدالی ها تصور می کنند با سرلیست شدن یک زن می توانند سبد رأی شان را افزایش دهند اما به نظر می رسد برای مردم ملاک رأی دادن عملکرد یک جبهه سیاسی باشد نه جنسیت سرلیست انتخاباتی. ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۸۰ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ضمن رد اعداد غیرواقعی که درباره حقوق نمایندگان مطرح می شود گفت: در پی حمله سایبری که به سایت مجلس انجام شد، برخی تصاویر منتسب به اسناد مجلس در فضای مجازی منتشر شده که کذب است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۸۴ سایت دیگر  
روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در اطلاعیه ابعاد از دسترس خارج شدن سایت مجلس و خبرگزاری خانه ملت را تشریح کرد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: اصلاح طلبان در تجمیع سرمایه اجتماعی شان کار سختی دارند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گذری بر مهم ترین دستاوردهای مجلس یازدهم تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سید محمد خاتمی نشان داده است تمایل چندانی ندارد که در تصمیم سازی های جبهه اصلاحات دخالت کند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
واکنش محمد رشیدی، عضو هیئت رئیسۀ مجلس شورای اسلامی، در واکنش به اظهارنظر سخنگوی دولت مبنی بر ایجاد ناترازی و تغییر شاکلۀ بودجۀ سال 1403 تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: مجموعه های اصلاح طلب دیگر هیچ گونه نسبتی با آقای خاتمی ندارند. آنها فقط از باقی مانده اسم و اعتبار آقای خاتمی می خواهند به نفع خود بهره گیرند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۱    
رائفی پور که همه او را با کلیپ های نمادشناسی می شناسند با رونمایی از یک لوگوی جنجالی متعلق به فرآخوان منتظران صبح ایران فردا مورد انتقاد کاربران قرار گرفت. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایی از جشن من انقلابی ام به مناسبت چهل وپنجمین سال روز پیروزی انقلاب اسلامی در تهران، باحضور محمدباقر قالیباف تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روحانی برخلاف هاشمی رفسنجانی در هیچ مقطعی نتوانسته است حتی به نفع خودش اجماعی شکل دهد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تشکیل مجلسی قوی می تواند با ریل گذاری درست دولت را در مسیر هموار اجرایی قرار دهد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اگر اصولگرایان به وحدت نرسند، آن طیف هایی که سر ناسازگاری زدند در معرض این پرسش قرار می گیرند که آیا برای سهم خواهی از قدرت وحدت را برهم زدید؟ تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تخریب مجلس از سوی نیروهای رادیکال از هر جناحی که باشد، به اعتماد عمومی مردم به نهاد مجلس آسیب می زند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هر دو طیف رادیکال از سوپرانقلابی ها گرفته تا اصلاح طلبان تندرو با هدف کاهش مشارکت سعی در تخریب مجلس یازدهم دارند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس: اصل این موضوع در صورت صحت باید به صورت جدی پیگیری شود و با فرد خاطی برخورد گردد اما اگر صحت نداشت فرد مدعی ظلم در حق عدالت کرده. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین رقیب اصلاحات پدرخوانده هایی هستند که اجازه ورود جوانان اصلاح طلب به عرصه سیاست ورزی را نمی دهند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: خروجی تخریب مجلس کاهش مشارکت در انتخابات خواهد بود که در مقطع حساس کنونی کاهش مشارکت مردم به نفع کشور نیست. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس گفت: برخی می خواهند مجلس را مقصر مشکلات اقتصادی نشان دهند در حالیکه مجلس خود منتقد این وضعیت بوده است. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۴    
استعلام برند قبل از ثبت در ایران اگرچه ساده است اما تخصصی بوده و چندان ساده نیست، زیرا بسیاری از علائم تجاری که در زمان استعلام آزاد محسوب می شوند در مرحله ثبت اخطار خورده و رد می شوند. ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۹:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدسعید احدیان: یک بار توضیح دهید این هزینه های مصاف و عوامل شما از کجا تامین می شود؟ هزینه کارگروه ها و گردان ها را چه کسی می دهد؟ چه کسی تامین مالی می کند؟ آیا تامین کننده در ماه های اخیر تغییر ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که اصلاح طلبان مشغول بستن لیست انتخاباتی اند. با این وصف اصولگرایان باید تمام تلاش خود را برای رسیدن به لیست واحد به کار بگیرند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی محمدباقر قالیباف، به ادعای دروغ دستکاری در بیانیۀ مجلس واکنش نشان داد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۴    
متاسفانه آقای رائفی پور و تیم همراه او به جای پاسخگویی درباره ادعاهای بی سند و حملات دشمن شادکن به شورای نگهبان، از همگان مطالبه دارند و خود را پاسخگوی هیچ کسی نمی دانند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده بافق: این فرد همه چیز دان مجلس و شورای نگهبان را زیر سوال برده/ قالیباف: اگر این حرف صحت ندارد باید با فردی که این موضوع را مطرح کرده برخورد شود تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
حمید رسایی که ادعای ولایت مداری دارد برای تخریب مجلس یازدهم سخنان صریح رهبر معظم انقلاب را به گونه ای عجیب تفسیر به رای می کند تا بتواند از پی آن به راحتی به مجلس یازدهم و به ویژه رییس آن حمله کند. ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تدوین تاریخ انقلاب اسلامی، پیش نیاز هایی لازم دارد و ما باید امروز این پیش نیاز ها را مهیا کنیم تا فردا تدوین تاریخ با دشواری مواجه نشود. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رهبری در دیدار امامان جمعه معتقدند مردم ایران ویژگی های بی نظیری دارند و بنابراین عمیقاً دوست داشتنی هستند. در ادامه ایشان تصریح می کنند حتی برخی از کسانی که به ظواهر ملتزم عملی نیستند، مومنند ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با نگاه به کارنامه مجلس یازدهم می توان دریافت که این مجلس توانست به مهم ترین وعده اش یعنی ریل گذاری درست اقتصادی جامه عمل بپوشاند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که رادیکال های اصلاحات عملا مواضعی مشابه اپوزیسیون اتخاذ می کنند، اصلاح طلبان میانه رو و اعتدالی ها سرمایه اجتماعی جبهه اصلاحات را نمایندگی خواهند کرد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق: قیمت بنزین، گازوئیل و دیگر فرآورده های انرژی همچون سال 1402 خواهد بود و تغییری در نرخ قیمت حامل های انرژی در سال آینده نخواهیم داشت. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
فعال اصولگرا: شریان اگر هم ائتلاف کند وزنی به ائتلاف اصولگرایان اضافه نمی کند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد وحدت اصولگرایان در انتخابات پیش رو آنقدرها هم سخت نباشد و هرچه می گذرد نیروهای بیشتری مایل به ایجاد وحدتی یکپارچه می شوند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل سیاسی استانداری تهران: صندوق های سیار در پارک و بوستان های استان تهران مستقر می شود تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مردم به این باور رسیده اند که نمی شود کشور را با تساهل و تسامح اداره کرد و در مقابل با مشاهده اقدامات نیروهای سوپرانقلابی به این نتیجه رسیده اند که افراط هم به اندازه تفریط می تواند آسیب زا باشد. ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اسبق وزارت کشور گفت: مصادیقی داشتیم که شب انتخابات تأیید شدند، رقابت کردند و رأی هم آوردند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فعال سیاسی گفت: شریان یا برخی مجموعه های تازه تأسیس وزنی ندارند که بخواهند در انتخابات مستقل عمل کنند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نتیجه بررسی صلاحیت ها نشان داد که همه گروه ها شانس حضور و رقابت را دارند لذا ارائه لیست واحد از سوی اصولگرایان بیش از قبل ضرورت دارد ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد در مجلس آینده نیروهای میانه روی انقلابی که عقلانیت و اصول انقلاب اسلامی را در نظر دارند، دست بالا را خواهند داشت. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فضای اصلاح طلبان در شرایط کنونی شاید بیش از همیشه دوقطبی شده است تا جایی هیچ بعید نیست که انشعابی گسترده در بین اصلاح طلبان رخ دهد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
صاحبنظران برجسته با رد ادعای دست کاری یا سرقت ابرهای ایران، کم بارشی برف و باران در کشور را به خاطر تغییرات اقلیمی و گرمایش زمین دانسته که پیشتر دانشمندان ممتاز جهان این خشکسالی ها را گزارش کرده ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی گفت: ارائه لیست انتخاباتی در شهرهای بزرگ از سوی دو جناح اصولگرا و اصلاح طلب اجتناب ناپذیر است. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: مواضع آقای لاریجانی شفاف نیست و تصور نمی کنم تفکر و مواضعش طرفداران زیادی داشته باشد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
علی لاریجانی تصور می کند برای حفظ پایگاه سیاسی اش نباید از خیر انتخابات مجلس بگذرد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
باید مردم نتایج رأی های خود را به شیوه ای مستند و محسوس و نه شعاری ببینند و لمس کنند و امر آشکارسازی نتایج برآمده از رأی یک باید است در غیر این صورت تکلیف بدون نتیجه معنا ندارد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
علی لاریجانی به عنوان چهره ای نزدیک به جریان موسوم به اعتدال که سابقه ریاست بر سه دوره مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود دارد، فعالیت های انتخاباتی برای انتخابات پیش روی مجلس را آغاز کرده است. ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس جبهه اصلاحات ایران راهبرد این جبهه را حضور پرشور در انتخابات یازدهم اسفند دانست و اعلام کرد که این جبهه درصدد تشکیل اقلیت نیرومند در مجلس دوازدهم است. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
تولید و عرضه خودرو توسط خودروسازان و مونتاژکاران عامدانه کاهشی شده و به نظر می رسد هدف از کاهش صورت گرفته، تحت فشار قرار دادن شورای رقابت است تا افزایش قیمت درخواست شده، مورد موافقت قرار گیرد ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنان اخیر محسن آرمین نشان می دهد اصلاح طلبان می خواهند برای نگاه داشتن خود در عرصه سیاست رسمی انفعال را کنار بگذارند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس توضیحاتی درباره آخرین وضعیت طرح شفافیت قوای سه گانه، نهادها و سایر دستگاه ها، ارائه کرد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۹:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه خیانت حکومتها و جنایت صهیونیستها را البته جز به خون نمی شد شست ولی باید شست، افزود: مسیر تاریخ، حتما باید عوض شود. از این پس، همه چیز ممکن است. ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در بیانات روز گذشته خود در جمع مردم خوزستان و کرمان برای چندمین بار در سال جاری به موضوع انتخابات اشاره و اهمیت اصل و منطق انتخابات در جمهوری اسلامی را تبیین کردند ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۳    
مهرماه سال 1400 بود که آقایان جبلی و جلیلی با شعار تحول و استراتژی حذف سلبریتی ها به ساختمان صبا آمدند ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد انتخابات استان به ریاست سید عباس جوهری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران، محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استاندار ...
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
هرگونه ادعایی که قصد خدشه به تمامیت ارضی ایران را داشته باشد حتما خلاف منافع ملی ایران و احترام متقابل است و با پاسخ جدی مواجه خواهد شد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۶۴ سایت دیگر  
مدیرمسئول روزنامه کیهان: آقای لاوروف خطای شما بوی خیانت می دهد تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مجله آگاهی نو که مدیریت آن را محمد قوچانی عضو شورای مرکزی کارگزاران برعهده دارد، در شماره جدید این مجله جزئیاتی از دیدار اخیر کارگزاران با روحانی را بازگو کرده است تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
روسیه برای دومین بار در چند ماه گذشته در بیانیه ای که صراحتا مالکیت ایران بر جزایر سه گانه را نقض می کند همراه شد تا به ما یادآوری کند که مناسبات دنیای سیاست فراتر از نشست های دوگانه است ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
چرا مردم باید مالیات دهند تا دولت جای آنان تصمیم بگیرند تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در لایحه بودجه سال آینده، هزینه متناسب سازی حقوق بازنشستگان و جداولی در خصوص مصارف بودجه مانند متوسط رشد هزینه های جاری، عائله مندی ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من خواهش می کنم شورای نگهبان به آثار زیان بار درازمدت این قانون در گریز مردم از دین و پشت کردن به احکام شریعت عنایت کنند و نه از باب مصلحت ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گچ کاران استان قم از موافقت مجلس با دو فوریت استفساریه قانون ماده 5 بیمه کارگران ساختمانی انتقاد کرد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به افزایش پایه مالیات درسال آینده گفت: افزایش درآمدهای مالیاتی فشار بر مردم است. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: با توجه به افزایش 18 درصدی رشد منابع دولت؛ لایحه بودجه 1403 منابع کافی برای رشد اقتصادی را نخواهد داشت. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۱۸:۳۴    
تا قبل از مجلس یازدهم، این قوه ی مهم عموما در مسائل اصلی کشور غایب بود. یعنی موضوعات و مشکلاتی در متن جامعه و در عرصه های مختلف وجود داشت اما مجلس در بسیاری از آنها نه نقش تقنینی داشت و نه نقش ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت و مجلس در جنبه های مختلف هم راستا و هماهنگ هستند و این هماهنگی در پیشرفت امور کمک بسیاری می کند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات مشترک مجلس با قوای مجریه و مقننه گفت: امیدواریم این مسیر منجر به افزایش رضایت مردم شود ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۲:۴۹    
رسایی در ویدیویی که در کانال شخصی اش منتشر کرده به صداوسیما حمله کرده که چرا به قالیباف که یکی از کاندیداهای انتخابات آینده است رپرتاژ تبلیغاتی داده اید؟ تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۲۰:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
احسان صالحی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس در واکنش به انتشار پستی در کانال محمدجواد آذری جهرمی درباره کشف فساد در واردات چای واکنش نشان داد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بودجه دولت همه ساله در قالب یک لایحه به مجلس ابلاغ می شود. این لایحه با بررسی و چکش کاری های مختلفی در مجلس روبه رو می شود و پس از اعمال تغییرات مختلف در کمیسیون تلفیق به تصویب مجلس می رسد ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۸:۰۱    
روستای تاریخی قلعه محمدعلی خان در 65 کیلومتری تهران، از توابع شهرستان ری و مابین تهران و استان قم واقع شده است. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته اشتغال مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش حقوق باید با دقت بیشتر انجام پذیرد، گفت: تورم ساختاری عددی را شامل می شود و رقمی که دولت برای افزایش حقوق ( 18 درصد) در نظر گرفته است با تورم ...
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
غلامرضا نوری قزلجه: با تخصیص کمک های دولت برای تبلیغات انتخاباتی به کاندیدهای مجلس امکان سوگیری در این شرایط بسیار زیاد می شود. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
گروه هایی که خلق الساعه ایجاد می شوند و هیچ پشتوانه خاصی ندارند و صرفا چند نفر دور هم جمع شدند، نمی توانند در سازوکار تأثیر خاصی داشته باشند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
دومین نشست از سلسله نشست های دانشجویی طلوع با حضور مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی عملکرد مجلس در حوزه انرژی برگزار گردید. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرانجام بعد از اینکه لایحه حجاب برابر اصل 85 قانون اساسی در کمیسیونی ویژه مورد بررسی قرار گرفت، متن لایحه برای تایید شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام به این دو نهاد ارسال شد که در نهایت ابتدا ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۴    
این مصوبه مربوط به قانون توسعه پنج ساله است. یعنی صرفا در پنج سال آینده معتبر است. لذا فقط کسانی را متاثر می کند که بین 25 تا 30 سال سابقه بیمه دارند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مانع اصلی واردات خودرو دولت است، گفت: با وجود اینکه مجلس برای این موضوع قانون تصویب کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۳۴ سایت دیگر  
حاجی بابایی گفت: گفت:کمیسیون تلفیق موضوع متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را همانند بازنشستگان کشوری و لشکری در برنامه هفتم توسعه لحاظ کرد. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
با وجود ناراحتی ها و عدم تغییرهای ظاهری ناشی از رأی های قبلی، باز هم منطقی است که مردم بازهم رأی دهند. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۲    
به نظر می رسد دولت در سال آخر مجلس به دنبال تخریب عملکرد نمایندگان و اقدامات مجلس شورای اسلامی دورهٔ یازدهم است تا گویا لیست مقبول خود را برای رسیدن به صندلی های سبز بهارستان تبلیغ کند. ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۱۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه برنامه گفت: مجلس شورای اسلامی در لایحه برنامه هفتم توسعه دولت را مکلف به ایجاد تنوع در سبد سوختی کشور کرده و بحث افزایش قیمت بنزین مطرح نیست. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نوری قزلجه: اگر الان دولت ادعای بی طرفی در انتخابات داشته باشد خیلی خنده دار خواهد بود؛ چون با این حجم از رد صلاحیت ها در هیئت های اجرایی، نمی توانند ادعای بی طرفی کنند ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی: با بیان اینکه دریاچه ارومیه کاملا به گل نشسته است، گفت: برای نجات دریاچه ارومیه تاکنون برنامه کارآمدی از سوی دولت ارائه نشده است. تگ های خبری:
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۵:۱۶    
از دروغ های آقای رسایی که بگذریم به آقای بذرپاش پیشنهاد می دهیم بجای اینکه دنبال نجات حزب شریان باشد ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۵:۱۶    
مالک شریعتی در حساب کاربری فضای مجازی خود به عدم مجوز برخی احزاب که در حال فعالیت هستند اشاره کرد و به عنوان عضو کمیسیون ماده 10 احزاب وزارت کشور از این احزاب از جمله حزب شریان خواست تا درخواست مجوز ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۶    
رسایی در توییتی جدید، مسیر اشتباه و سوتی قبلی خود را ادامه داده. او نشان داده بود با وجود چندین سال نماینده بودن ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به دریافت کرایه بیشتر از سوی برخی رانندگان تاکسی به هنگام بارش ها تاکید کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مجمع بیداری نیروهای انقلاب یا همان مبنا در حالی طی روزهای گذشته علم انتخاباتی خود را در همایشی که گفته می شد 4 هزار نفر در آن حضور داشتند بالا برد که به نظر می رسد روی دیگر شانا باشد و حضور حداد ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
جریان شریان می خواست با ترغیب رضایی به حضور در انتخابات او را در مقابل قالیباف برای ریاست مجلس قرار دهد، تلاشی که یک سری از تحولات ازجمله نه گفتن رضایی به آنها، منجر به ناکام ماندن شریان شد. ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۱    
باید از نهادهای امنیتی و دستگاه های نظارتی خواست تا حضور فعالانه تری نسبت به این چنین فراخوان های که مستقیم امنیت ملی را برای رسیدن به نیت های سیاسی در سال منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط ...
مشاهده نتایج بیشتر...