یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۳۹Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

برترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: متاسفانه طی چند سال گذشته در حوزه حمل و نقل عمومی به جای توسعه و پیشرفت عقب رفت داشتیم و توان ما در زمینه مترو و اتوبوس کم شده است. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با مثبت خواندن افزایش سهم پایتخت در مالیات بر ارزش افروده از سه به چهار درصد، تاکید کرد: از دولت و شخص رییس جمهور اصلاح و درج حقوق حمایتی شهردارای های کشور را در بودجه 1401 انتظار داریم.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کمیسیون عمران و حمل و نقل شورا برای اجرای راهکارهای علمی و کارشناسی برای معلولان کارگروه ویژه ای را تحت عنوان جانبازان و معلولان تشکیل داده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۳    
اعضای شورای اسلامی شهر تهران فردا به مناسبت روز جهانی معلولین میزبان نمایندگانی از شهروندان توانیاب خواهند بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت که متاسفانه طی سال های گذشته مدیران فرهنگی بلد نبودند که باید چگونه با هنرمندان برخورد کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: توجه به نیاز های افراد دارای معلولیت در حمل و نقل شهری از ضرورت هایی است که شورای اسلامی شهر تهران به آن توجه ویژه دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۰۸    
درحالی که نام جبار باغچه بان، مهدی آذریزدی، صمد بهرنگی و هوشنگ مرادی کرمانی از معابر شهر تهران پایین کشیده شد، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفته است این نامگذاری ها دوباره در کمیسیون مربوطه بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی درباره پروژه تهویه مصنوعی برای پایتخت ارائه داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۱    
عضو شورای شهر تهران گفت: برای نظارت بر انتصابات شهرداری طرحی در راستای رفع دغدغه کارکنان شهرداری در راه است تا براساس آن از بیرون نیرویی وارد نشود و بیشتر از نیروهای بدنه شهرداری استفاده شود.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران بر ضرورت داشتن نگاه جهادی در حل معضل ترافیک تهران و بدنه مدیریت شهری تاکید کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران معتقد است اگر حمایت های دولت از بخش حمل ونقل عمومی افزایش پیدا نکند، همین اوضاع آشفته با شدت بیشتری در آینده تکرار می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به برنامه شورای شهر برای حمایت از گزارشگران فساد گفت: مدیریت جدید شهری به دنبال تقویت زیرساخت ها در این زمینه است و سامانه مربوط بزودی رونمایی خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت که گود معروف برج میلاد به لحاظ ایمنی، شرایط نامناسبی دارد و شهرداری باید هرچه سریعتر اقدام به مناسب سازی آن کند. ...
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
انتخاب: آلودگی هوا و ترافیک دو مساله اساسی کلان شهر تهران است. برخی از کارشناسان معتقدند که برای رفع مشکل آلودگی هوا در تهران راهکار علمی وجود دارد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
محمد آخوندی، عضو شورای شهر تهران گفته: تغییرات در مدیریت جدید طبیعی است اما قرار نیست اگر یک شهردار منطقه ای تغییر کرد همه ارکان شهرداری منطقه با هم عوض شوند ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حذف مواد و تبصره های مربوط به تسهیلات و فاینانس حمل و نقل عمومی سه شنبه هفته گذشته انتقاد شدید رییس و اعضای شورای شهر تهران را در پی داشت، اما آن گونه که محسن منصوری، استاندار تهران گفته است،
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۳:۳۰    
به گزارش مشرق، سوده نجفی، عضو شورای شهر تهران در توییتر نوشت: تهران زمانی به الگوی شهرهای اسلامی بدل می شود که همه ی شهروندان از حقوق اولیه خود مثل تردد آسان در معابر بهره مند باشند. باید هماهنگی با دستگاه های ذیربط در دستور کار قرارگیرد تا شرمنده معلولان و جانبازان عزیز نشویم.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره ضرورت ورود مدیریت شهری تهران به مساله افزایش بهای کرایه ی تاکسی های اینترنتی به میزان گفت: مدیریت شهری برای تاکسی های اینترنتی نرخ گذاری نکرده است. در این زمینه اختلاف نظر هایی وجود دارد که ما باید آن را حل کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد که طرح تعارض منافع نه فقط در شهرداری و شورای شهر تهران، بلکه می بایست در همه سطوح دستگاه های مختلف در کشور اجرایی شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
حکم تخریب طبقه هفتم ساختمان علاء الدین پنج سال پیش اجرا شد ولی در دقیقه 90 فعالیت شورای پنجم تهران، مالک این ساختمان رای کمیسیون ماده 38 را برای ساخت دو طبقه اضافه بنا گرفته و حالا مدیریت شهری فعلی با این مجوز مخالف است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: مدیریت شهری در راستای اجرای قانون هوای پاک و وظیفه ذاتی خود، درصدد افزایش هرچه بیشتر حمل و نقل عمومی و جبران پسرفت 4 سال گذشته است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک عضو شورای شهر تهران از بررسی طرح اصلاح مصوبه تعارض منافع مدیران شهری در صحن شورای شهر خبرداد و گفت پس گرفتن امضا و پرونده سازی برای طراحان صحت ندارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به طرح تعارض منافع در شورای شهر تهران و بررسی این طرح به زودی در صحن شورا، گفت: هیچ کسی امضای خود را در این طرح پس نگرفته، بلکه جو عمومی شورا نشان می دهد که به زودی تعداد امضاها افزایش نیز می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: برخی واگن ها و لگومتیو های متروی تهران نیز احتیاج به قطعه دارند و به علت فقدان قطعه در پارکینگ قرارگرفته اند. حوادث دو سه هفته گذشته متروی تهران ریشه در شرایط بحرانی مترو دارد. در این معنا که برای نگهداشت وضع مترو، با چالش های زیادی روبرو هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه لغو مصوبه خانه باغ در شورای ششم مطرح نیست، گفت: در شورای ششم بحث اصلاح مصوبه خانه باغ در دستور کار قرار گرفته است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
1- حذف مواد و تبصره های مربوط به وام ها و فاینانس حمل و نقل عمومی از بودجه سال 1401 کل کشور انتقاد شدید رییس و برخی اعضای شورای شهر تهران را دیروز در پی داشت، به گونه ای که مهدی چمران این مساله را نابخردانه توصیف کرد و گفت بدون بودجه کاری از پیش نمی رود ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۱    
مهدی اقراریان ؛ رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران باگذشت چند ماه از عمر شورای ششم بر این باورم که امروز شهر تهران دچار یک حکمرانی آشفته است و این موضوع در مسائل گوناگونی ازجمله موضوع نمایشگاه شهر آفتاب به وضوح مشاهده می شود ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران می گوید : با توجه به اینکه دولت های گذشته تعهدات خود را نسبت به شهرداری ها انجام نداده و کلانشهرها ازجمله تهران از اعتبارات ملی محروم بوده اند، در این دوره باید جبران شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه حذف مواد حمایتی شهرداری ها در بودجه 1401، شهرداری ها و شورا های کشور را نگران کرده است، گفت: خوشبختانه در دولت این مورد در حال بررسی است و امیدواریم اصلاح شود.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مهدی چمران با گلایه و انتقاد از تدوین بودجه 1401 توسط سازمان برنامه و بودجه و حذف اعتبارات شهرداری ها در سال آینده گفت: با این اقدام وضعیت حمل و نقل عمومی در سال آینده به مراتب بدتر خواهد شد و این یک هشدار جدی است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: تراکم ترافیک در اطراف ورودی این بازار و وضعیت آشفته و نامنظم پارک خودرو ها در این محل، چهره منطقه را برهم زده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: در اتفاقی عجیب نام چهار معبر شهری که پیش تر برای گرامیداشت چهار نویسنده مطرح ایرانی به نام آنان ثبت شده بود دوباره عوض شده است. ماجرا از این قرار بود که شورای شهر تهران در دوره گذشته و در روزهای آخر مسوولیتش تصمیم گرفت نام برخی از معابر شهری را برای گرامیداشت چهره های مطرح و نویسندگان ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران درخصوص حذف ردیف های اعتباری شهرداری ها در بودجه 1401 توضیحاتی ارائه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۵    
عضو شورای شهر تهران گفت:کسی باید بحران را مدیریت کند که قدرت اجرایی و پشتوانه قوی نظام را داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران ضمن انتقاد از حذف ردیف های بودجه شهرداری ها در بودجه 1401 کشور گفت: بودجه سال جاری هم در مورد تأمین واگن عملیاتی نشده است که امیدواریم تا پایان سال اجرایی شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: شهردار جدید تهران چه زمانی تعیین می شود؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران درباره پایین کشیدن تابلوی بزرگان ادبیات فارسی "هوشنگ مرادی کرمانی، جبار باغچه بان، مهدی آذریزدی و صمد بهرنگی" از خیابان های تهران توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۳    
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران بر لزوم تسری مصوبه مدیریت تعارض منافع به صورت جامع بر ارکان و اعضا شورا تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اعلام اینکه سمن سراهای مناطق 22 گانه بزودی به بهره برداری می رسند، گفت: این سمن سراها تبدیل به خانه سمن ها می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو دوره چهارم شورای شهر تهران گفت: آیا به نفع یک کشور است که هر مدیری در هرکجا قرار گرفت همه افراد گذشته را حذف کند و گروه دیگری را روی کار بیاورد؟
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضوهیات رییسه شورای شهر تهران معتقد است باتدوین بسته های تشویقی باید برای مردم ایجادانگیزه کرد که خودشان به سمت نماهای ایرانی -– اسلامی بروند . ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: نمایشگاه بین المللی تهران، مجموعا میزبان 90 نمایشگاه بوده و با کمبود پارکینگ در این محل مواجه است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درخصوص رویکرد این شورا درباره حواشی به وجود آمده بر سر انتصابات خویشاوندی در شهرداری تهران به میزان گفت: بنده آنچه را که درباره این موضوع عرض می کنم از جایگاه سخنگوی شورای شهر نیست. بلکه صرفا دیدگاه شخصی خودم را ابراز می کنم ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از حذف ردیف های اعتباری شهرداری ها از بودجه سال 1401 گفت: با حذف این ردیف های اعتباری، وضعیت شهرداری ها برای سال آینده وانفسا خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: قرار بود امروز در صحن شورای شهر تهران طرح اصلاح مصوبه تعارض منافع مدیران شهری بررسی شود اما بررسی نشد ، موافقان این طرح می گویند برخی اشکالات حقوقی باعث شده بررسی آن در صحن به تاخیر بی افتد .
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران به ماجرای تخریب حسینیه محله بریانک تهران اشاره کرد و خواستار رفع مشکل شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از تبدیل خانه "شعبان بی مخ" به مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۴    
رئیس کمیته شهر هوشمند و شفافیت شورای شهر تهران در دیدار با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور پیشنهاد راه اندازی مرکز کنترل و فرماندهی شهر هوشمند را ارائه کرد و گفت: این مرکز با حضور تمامی دستگاه های دخیل در موضوع شهر هوشمند فعال خواهد شد.