چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۱۰Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

ایلنا   ۲۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با صدور پیامی از عموم اهالی پایتخت دعوت کردند که در ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه 11 اسفند 1402، مشارکت گسترده داشته باشند.
صبح قزوین   ۵۳ دقیقه پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: انتخابات یکی از راه های ایجاد وحدت ملی است که همه جریانات و گروه های سیاسی باید در این راستا تلاش کنند و اگر انتقاداتی هم دارند باید از این طریق پیگیری و به دنبال اصلاح آن باشند.
روزنامه شهروند   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی شورای شهر تهران به پرونده فوت یک کارگر در منطقه 2شهرداری تهران اشاره کرد و گفت: این موضوع توسط مجموعه انتظامی و قضایی در حال پیگیری است و اعضای شورای شهر هم آن را به صورت مدام پیگیری می کنند. ...
افکار نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
چالش های محله تاریخی امام زاده یحیی در صحن علنی شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت؛ محله ای قدیمی که ساکنان بومی آن کوچ کرده اند و برخی از مدیران شهری وجود خانه های میراثی در این محدوده را مانعی برای نوسازی خانه های فرسوده محله می دانند.
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به یک فوریت لایحه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت انجام معاملات و انعقاد قراردادهای خرید و پذیرش سرمایه گذاری های خارجی در حوزه های حمل و نقل و خدمات شهری شهر تهران رای دادند .
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد: شهروندان با پرداخت عوارض خود تا پایان سال جاری مشمول 9درصد تخفیف می شوند و اگر به سال آینده موکول کنند مشمول جریمه خواهند شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در این بسته خبری از پیشنهاد شناور بودن کرایه تاکسی به شورای شهر تهران تا بودجه شهرداری بجنورد 80 درصد افزایش یافت و 20 دستگاه اتوبوس فرسوده بازسازی و وارد شبکه حمل ونقل عمومی تبریز شد را بخوانید.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرده است که ایمنی مغازه های بازار برعهده مالکان است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران نامه های فرماندار تهران درخصوص اعتراض هیأت تطبیق به مصوبات شورای شهر را بررسی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: با توجه به توضیحات قانونی فرمانداری و پیشنهاد همان 75 هزار تومانی که لایحه پیشنهادی شهرداری عنوان شده بود را تعیین خواهیم کرد و قیمت پایه طرح ترافیک از سال آینده همین مبلغ است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با افزایش خدمات مراکز ورزشی شهرداری تهران برای سال آینده بر اساس معیارها و ملاک عمل وزرات ورزش در سال 1402 موافقت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۲    
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران تأکید کرد: مردم با هر نوع سلیقه و علاقه پای صندوق های رأی حضور گسترده داشته باشند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی نامه فرمانداری تهران درباره تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک و تقاضای سفر از سال 1403 قیمت پایه طرح ترافیک را 75 هزار تومان تعیین کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در جریان بررسی نامه فرمانداری تهران درباره تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک و تقاضای سفر از سال 1403 قیمت پایه طرح ترافیک را 75 هزار تومان تعیین کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران لایحه اعطای مجوز به شهرداری تهران جهت انجام معاملات و انعقاد قراردادهای خرید و پذیرش سرمایه گذاری های خارجی در حوزه های حمل و نقل و خدمات شهری شهر تهران ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: به جز افزایش سالیانه برخی نرخ ها و ضرایب، در مجموع تغییر بنیادینی در زمینه تعیین محدوده و نحوه محاسبه عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک در سال 1403 اتفاق نخواهد افتاد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران از شهرداری تهران خواست که عملکرد کمیسیون های ماده 100 را منطبق با دستورالعمل و فرم های جدیدوزارت کشور تدوین کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
خزانه دار شورای شهر تهران گفت: الان وقت ایران واحد و وقت محبت و دوستی است چراکه اقتدار جمهوری اسلامی ایران به حضور شهروندان و قومیت های مختلف در پای صندوق های رأی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۰    
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در نشست امروز شورا تاکید کرد؛ شهرداری باید فرآیند کمیسیون ماده 100 را مطابق با آیین نامه وزارت کشور انجام دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۱    
رئیس شورای شهر تهران نسبت به حمایت برخی اعضای پارلمان شهری پایتخت از فهرست های انتخاباتی و برخی جناح های سیاسی در انتخابات مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر گفت: فرمانداری با رقم 100 هزار تومان مبلغ طرح ترافیک مخالفت کرده این در حالی است که ما از جهت بازدارندگی این عدد را در نظر گرفتیم که برای تأمین نظر فرمانداری عدد به 75 هزار تومان می رسد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۵    
رئیس شورای شهر تهران گفت: شهروندان اگر تا آخر سال نسبت به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری اقدام کنند مشمول تخفیف 9 درصدی خواهند بود و اگر به سال آینده موکول کنند مشمول جریمه خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در مورد محله امامزاده یحیی توضیحاتی ارائه کرد و گفت: عدم عقب نشینی ملاک های میراثی به دلیل ضوابط میراث فرهنگی، توجه به امنیت اجتماعی در هنگام شب و ساخت پارکینگ محله ای از جمله درخواست های مردم این محله بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران در ارتباط با حادثه تلخ برای یکی از نیروهای پاکبان شهرداری منطقه 2 اعلام کرد: شورای شهر به صورت ویژه پیگیر این حادثه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران بااشاره به انتخابات 11 اسفند ابراز امیدواری کرد که با انتخاب بهترین ها در مجلس برگ زرین دیگر به افتخارات این سرزمین اضافه شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران اعلام کرد که شهروندان با پرداخت عوارض خود تا پایان سال جاری مشمول 9 درصد تخفیف خواهند شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با ساماندهی معتادان متجاهر در پایتخت گفت: کارهای خوبی در این حوزه انجام شده و تا اندازه ای جلو رفته ایم اما به طور کامل ساماندهی صورت نگرفته است و در این بخش نیاز به همکاری و مشارکت سایر دستگاه ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: در بحث آلودگی هوا و ترافیک ضروری است که یک کار خاص انجام دهیم تا مشکل آلودگی حل شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به در نظر گرفتن حدود نیمی از بودجه 1403 شهر تهران برای موضوع حمل ونقل و ترافیک پایتخت گفت: امیدواریم با این اقدام عقب ماندگی در این حوزه جبران شود ...
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۳    
رئیس شورای شهر تهران ضمن تشریح کلیات بودجه 1403 شهرداری، جزئیاتی از روند برقی سازی حمل ونقل عمومی تهران در سال آینده را بیان کرد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۱۱   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، شادی مالکی مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت بحث الکترونیک شدن پرداخت کرایه تاکسی ها می گوید. هم اکنون بحث ساماندهی نحوه پرداخت کرایه و هوشمند سازی تاکسی ها را دنبال می کنیم. نرخ کرایه شناور هم تنظیم شده تا تقدیم شورای شهر تهران شود ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که برخی معتقدند چینی ها قرار است با قیمت چند برابری در تهران خانه سازی کنند، معاون شهرسازی معماری شهر تهران نظر دیگری دارد. به گزارش شوراآنلاین، در تهران یک میلیون مسکن کم داریم ...
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۷    
رییس شورای شهر تهران گفت انتقال تکنولوژی و کمک در سرعت بخشی به ساخت و ساز مسکن ایرادی ندارد اما قرار داد با چینی ها باید به تصویب شورا برسد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران در ارتباط با ساخت مسکن چینی و همچنین کاهش اجاره بها در پایتخت توضیحاتی را ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد که در متمم بودجه امسال 600 میلیارد تومان و همچنین در سال آینده بودجه مشخصی برای ترمیم حقوق کارکنان پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از تخصیص 300 میلیارد تومان جهت تمکل و خرید زمین برای احداث آرامستان جدید در پایتخت درسال آینده خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: 48 درصد از بودجه 1403 شهرداری تهران به حوزه حمل ونقل و ترافیک اختصاص پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد: در جریان بررسی بودجه سال آینده شهرداری تهران معتقدیم کار اصلی در مناطق صورت می گیرد؛ لذا بودجه مناطق 58 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که 50 درصد بودجه شهرداری تهران در سال آینده به حمل و نقل اختصاص دارد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بودجه شورای شهر تهران جزییات بودجه سال 1403 شهرداری تهران را تشریح کرد و درباره حاشیه های پیش آمده حول محور بودجه دفتر شهردار تهران توضیحاتی ارائه داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۷    
رکنا: رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر تهران گفت: در بودجه 1403 نیز این اجازه به شهرداری تهران داده شده است که تفاهم نامه هایی را با دولت منعقد کند تا نشتی آب سد لار که حدودا 160 میلیون متر مکعب است و به دریای خزر می ریزد را در شهر تهران استفاده کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران اعلام کرد که شورای شهر تهران در تعیین نرخ کرایه وسایل حمل و نقل عمومی پایتخت برای سال آینده دو سناریو در نظر گرفته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۵:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: تراموا جای کمبود اتوبوس را نمی گیرد. هنوز تا رسیدن به شش-هفت هزار اتوبوسی که در شهر تهران مورد نیاز است خیلی خیلی فاصله داریم.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۰:۰۵    
مهدی اقراریان ، عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با همشهری از جهت گیری درست شهرداری به سمت توسعه حمل ونقل عمومی سخن گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
12 هزار میلیارد تومان برای خرید اتوبوس های جدید پایتخت در سال آینده پیش بینی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۶    
عضو شورای شهر تهران گفت: امیدوار هستیم که بتوانیم در پایان سال 1403 سامانه حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را نوسازی کرده و ظرفیت مترو را به 1/5 تا 2 برابر افزایش دهیم.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
2500 دستگاه اتوبوس خارجی هم خریداری شده که با توجه به اینکه مستندات آن را نداریم نمی دانیم در چه مرحله ای قرار گرفته است و در مجموع نمی توانیم اظهار نظری کنیم، ولی اگر این منابع داخلی و بودجه ای که پیش بینی کرده ایم به نتیجه برسد از بحران خارج می شویم؛ البته همچنان به ناوگان بیشتر نیاز خواهیم داشت.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۷:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد که به زودی طرح جدید نظافت شهر در شورای شهر تشریح می شود. ناصر امانی در گفت وگو با ایسنا، در مورد میزان تحقق بودجه سال آینده شهرداری تهران با بیان اینکه یکی از ویژگی های مدیریت شهری در این دوره این است که در دو سال اخیر بیش از 100 درصد بودجه محقق ...
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۰:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
- اخبار اجتماعی - به گزارش ایران اکونا به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عوارض، بخشی از درآمدهای پایدار شهرداری تهران را تأمین می کند و از این رو شورای شهر به عنوان سیاستگذار محلی و در راستای استیفای حقوق شهر از یک سو و توجه به شرایط اقتصادی و توان مالی شهروندان ...
پسماند ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بودجه محیط زیستی شهرداری تهران در سال 1403 را در طول تاریخ بلدیه بی نظیر دانست.