شنبه ۲۷ دیساعت ۱۵:۰۲Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیین اختتامیه مسابقه ملی یادمان سرباز وطن و معرفی نفرات برتر و برگزیده با هدف ساخت سازه ای با هویت ملی از سوی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با حضور رئیس شورای شهر تهران و مسئولان شهری سه شنبه 30 دی ماه ساعت 15 در مرکز همایش سپهر برگزار می شود.
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از برگزاری جلسه مشترک اعضای شورای شهر با حناچی درباره دستگیری دو شهردار منطقه 2 و 8 خبر داد و گفت:فعلا موضوع در خصوص اتهامات بوده و هنوز قطعیتی حاصل نشده است.
شعار سال   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به افزایش 10 درصدی مرگ و میر تهرانی ها در دی گفت: سوخت مازوت مسأله جدیدی نیست و مصرف روزانه 20 میلیون لیتر بنزین در پایتخت و فعالیت 4 میلیون بخاری و شوفاژ در بروز آلودگی هوا نقش بسیاری دارد.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه تخلفات قانونی در شهرداری تهران به شدت کم شده و در برخی موضوعات حتی به صفر هم رسیده است، گفت: در گذشته، دوگانگی در تصمیم گیری باعث می شده که زمینه برای رشوه گیری فراهم شود؛ بنابراین اگر با همه به مساوات برخورد شود، زمینه و بساط رشوه خواری نیز کم یا جمع می شود.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به راهکارهایی جهت بهبود زیست شهری در پایتخت گفت: برنامه شهرداری جهت ملزم کردن هر چه بیشتر تهرانی ها نسبت به رعایت قوانین آپارتمان نشینی است.
ایمنا   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از رویکردهای اقتدارگرایانه شورای عالی شهرسازی در حوزه بافت فرسوده انتقاد کرد .
عضو شورای شهر تهران با اشاره به افزایش 10 درصدی مرگ و میر تهرانی ها در دی گفت: سوخت مازوت مسأله جدیدی نیست و مصرف روزانه 20 میلیون لیتر بنزین در پایتخت و فعالیت4 میلیون بخاری و شوفاژ در بروز آلودگی هوا نقش بسیاری دارد.
شریان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اگر به این ها سابقه دو دوره حضور در شورای شهر تهران و کلی عنوان و جایگاه دیگر را هم اضافه کنیم، به قول علی پروین یک تریلی سنگین هن این همه عنوان و لقب را نمی تواند بکشد!
بهداشت نیوز   ۶ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران از افزایش 10 درصدی مرگ و میر تهرانی ها به دلیل آلودگی هوا در ماه دی خبر داد و گفت: همه دستگاه ها باید با همکاری هم جهت مقابله با آلودگی هوا اقدام کنند.
برترین ها   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وب سایت مدارا: با اینکه محسن هاشمی،از نداشتن عزم برای کاندیداتوری ریاست جمهوری در انتخابات 1400 سخن گفته است اما حزب کارگزاران همچنان او را در صدر لیست کاندیداهای خود قرار داده است. ...
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: قوانین و مصوبات خوبی در خصوص حمل ونقل عمومی داریم که دولت در اجرای آن به شدت ضعیف است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از صدور پروانه ساختمانی بجای گواهی عدم خلاف برای پروژه پلاسکو در آستانه اتمام عملیات ساختمانی،انتقاد کرد و تصمیم شورای عالی شهرسازی ومعماری ایران مبنی بر عدم تامین پارکینگ برای این پروژه را تبعیض آمیز خواند.
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - رئیس شورای شهر تهران گفته کاهش زباله های شهری نشان دهنده وضعیت نابسامان معیشت مردم است. به گفته هاشمی افزایش هفت برابری بهای ارز، وضعیت اقتصادی را به شدت وخیم کرده است. او نسبت به "ونزوئلایی شدن" اقتصاد ایران هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: اصلاح طلبان که تا دیروز می گفتند نباید فعالیت کرد حالا می گویند رویکرد جدیدی را ایجاد کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: کاهش زباله های شهری از یک طرف خوب است اما از سوی دیگر نشان دهده وضعیت معیشت مردم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران در ششمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان به روشی جالب از کوچک شدن سفره های مردم صحبت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و رییس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با حضور در انجمن سینمای جوانان ایران از ستاد برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران بازدید کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، ششمین مجمع عمومی حزب ندای ایرانیان صبح امروز (پنجشنبه 25 دی ماه) در همایش ستاد هم افزایی تهران برگزار شد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶    
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، طرح اصلاح قانون انتخابات شورای شهر و روستا در مجلس را برخلاف نگاه قانون اساسی به جایگاه شوراها توصیف و تاکید کرد مجلس یازدهم با چنین محدودیت هایی قطعا مشارکت مردم را در انتخابات آتی کاهش می دهد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، در خصوص چرایی خبر دستگیری شهردار منطقه 2 و همچنین شهردار منطقه 8 تهران که روز گذشته در فضای مجازی و رسانه های رسمی کشور منتشر شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۵    
هم زمان با ایام شهادت حضرت زهرا ( س ) آیین رونمایی از کتاب "مالک زمان" با حضور تورج فرهادی شهردار منطقه 6 و الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد .
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت : پیشنهادی برای تغییر نام میدان متصل کننده آرامستان های تاریخی دولاب به کمیسوین نامگذاری نیامده و نگرانی های موجود در خصوص ساماندهی این آرامستان ها متاثر از فضاسازی های نادرست است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیس شورای شهر تهران خطاب به انجمن کوهنوردان ایران گفت: اگر دستگاهی شهرداری را در زمینه تغییر کاربری در کوهستان تحت فشار قرار داده، حتما به شورا بگویید تا از شما حمایت کرده و یک نوع توازن قوا را برقرار کند.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
آرش حسینی میلانی، عضو شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی تهران پرس با تأکید بر موضوع حمل ونقل عمومی اظهار کرد اساساً در تمام دنیا دولت ها در سرمایه گذاری در حمل ونقل عمومی نقش اساسی را بر عهده دارند زیرا این امر برای بخش خصوصی به صرفه نیست و یک اصل حاکمیتی است. وی افزود: در کشور ما ساخت
اقتصاد آنلاین / عصر شهروند   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: طرح سوال از شهردار تهران منتفی نشده است و در جلسه فردا یا روز یکشنبه هفته آینده شورا باید اعلام وصول شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۷:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در یادداشتی به قلم حجت نظری عضو شورای شهر تهران نوشت: خاطرم هست که ماه های پایانی دوره دهم مجلس شورای اسلامی، یکی از نمایندگان آن مجلس که از قضا به مجلس یازدهم هم راه پیدا کرده ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بر اساس تصاویر ماهواره ای وضعیت هوای تهران بحرانی است، گفت: ⁧کرونا⁩ و ⁧آلودگی هوا⁩ در گرفتن جان شهروندان با یکدیگر هماهنگی کامل دارند ولی برخی وزارتخانه ها و سازمان ها هماهنگی ندارند.
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از رایزنی شورای شهر و مجلس برای تخصیص بودجه مناسب به شهرداری به منظور جلوگیری از آلودگی هوا خبر داد و گفت که شرایط تهران بسیار خطرناک است و باید هر چه زودتر با متوقف شدن سوخت مازوت و انتشار آلاینده ها اقدام جدی در این باره انجام گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران در بازدید از محله تازه تاسیس شهرک مروارید منطقه 22 گفت: ساخت و ساز ساختمان های مسکونی باید به شکل قانونی و اصولی پیش رود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران در خصوص بازداشت احتمالی دو عضو شورای شهر تهران توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران درباره ماجرای دستگیری شهردار منطقه 2 گفت: شهردار منطقه 2 به دادگاه احضار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سابق شورای شهر تهران با انتقاد از ناکارآمدی مسئولین اجرایی کشور گفت: روزی با شعارهایی مسکن سازی در کشور را مزخرف نامیدند و از چرخه خارج کردند و امروز هرکاری می کنند نمی توانند مجدد آن را احیا کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: وظایف 18 دستگاه در لایحه حفظ کرامت و تامین امنیت زنان در نظر گرفته شده است که باید با همکاری یکدیگر و با توجه به ظرفیت هایی که دارند، به موضوع لایحه حمایت از زنان بپردازند و به بازپروری زنان خشونت دیده کمک کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۵    
نصف جهان: ناهید خداکرمی، رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت: اخیراً مواردی از ابتلا به کرونای انگلیسی توسط وزارت بهداشت گزارش شده که این افراد که پنج نفر هستند همه از یک خانواده اند این افراد در تهران بوده و بر اساس بررسی هایی که توسط گروه های سلامت در انگلستان انجام شده مشخص شده که این نوع کرونا ...
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس کمیته شفافیت شورای شهر اعلام کرد که به نمایندگی از شهروندان تهرانی از وزارت خانه های نفت و نیرو می خواهم فیش گاز و برق صنایع و ساختمان های عریض و طویل دولتی را شفاف کنند تا معلوم شود بخش عمده مصرف انرژی کشور در کجاست. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران خواستار رسیدگی شهردار تهران و مدیریت موسسه همشهری به وضعیت قرادادها و بیمه خبرنگاران موسسه همشهری شد. ...
اقتصاد آنلاین / ایکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران خبر داد که با پیگیری کمیته پیگیری و نظارت مصوبه شهر دوستدار کودک، کد کودک در سامانه 137 و 1888 شهرداری تهران راه اندازی شد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران در واکنش به آلودگی هوا و خاموشی های روز گذشته شهر تهران گفت: در گذشته آلودگی هوا را انتخاب می کردند و از مازوت استفاده می کردند، اما الان تصمیم گرفتند از مازوت استفاده نکنند و خاموشی اعمال کنند و باید دید نتیجه چه می شود.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مرتضی طلایی با تشکلی به نام همنا (مخفف هماهنگی ملی نیرو های انقلاب) قصد دارد به طور جدی در انتخابات شورای شهر تهران ورود کند. رویداد24 وضعیت مرتضی طلایی را در انتخابات پیش رو بررسی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شاخص آلودگی هوا در 8 ایستگاه به بالای 200 رسید و در چنین شرایطی به طور طبیعی هر شهری به دلیل وضعیت بسیار خطرناک باید تخلیه شود، گفت: جای تعجب دارد که کمیته اضطرار آلودگی هوا تشکیل نشده است.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری همسونیوز محسن هاشمی در دویست و شصت و چهارمین جلسه شورای شهر و در جمع خبرنگاران گفت: اولین دستورالعمل امروز سوال 8 نفر از اعضای شورای شهر از شهردار تهران درباره سرپرستانی که مدت سرپرستی آنها چندین ماه گذشته است، بود که آن را به بحث هم اندیشی گذاشتیم. ...
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به بخشنامه حناچی در مورد موضوع انتخابات گفت: کسی در شهرداری نخواسته و نمی خواهد کاندیدای انتخابات شود. به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: آیا از خاموشی های ادامه دار تهران و برخی دیگر از کلانشهر ها می توان ردپایی از حضور چینی ها در صنعت استخراج بیت کوین پیدا کرد؟ آیا کسری برق ایران به دلیل کارکرد این مزارع استخراج بیت کوین است؟ برای پاسخ به این سوال ها، باید به دو ماه پیش بازگشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، محسن هاشمی روز سه شنبه در دویست و شصت و چهارمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران افزود: اولین دستور جلسه هم اندیشی امروز اعضای شورا شهر، موضوع سوال از شهردار در مورد سرپرستانی بود که از زمان قانونی سرپرستی آنها مدت ها گذشته است. وی [...]
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: امروزه آلودگی هوا شدیدتر شده، اما هیچ کس پاسخگوی علت این حجم از آلودگی نیست.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه حناچی مسؤول حقوقی همه تصمیمات در شهرداری است، گفت: توزیع اختیار تصمیم گیری فرار از پاسخگویی محسوب می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در کارخانجات و نیروگاه ها مازوت سوزی نیست اما مشاهدات نظارتی نشان می دهد، گازوئیل پر گوگرد مصرف می شود. آرش حسینی میلانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران بیان داشت ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۳:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، افشین حبیب زاده روز سه شنبه در نامه ای خطاب به پیروز حناچی نوشت: با عنایت به اهتمام اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر تهران در جهت ارتقای سطح معیشت کارکنان شریف مجموعه شهرداری و جلوگیری از تضییع حقوقشان و گام های مهمی که در این راستا برداشته شده، [...]