دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۳۱Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

شهر فردا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی تهران با اولویت ایجاد درآمدهای پایدار در برنامه شورای اسلامی و شهرداری تهران قرار دارد.
اقتصاد نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تنها مالک برج میلاد، شهرداری تهران است؟ تا دیروزبه نظر می رسید مالک تمامی بخش های برج میلاد شهرداری تهران باشد، اما لطف الله فروزنده، معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری در جریان سخنانش در صحن شورای شهر تهران اعلام کرد که بخشی از برج میلاد به بنیاد مستضعفان اختصاص دارد و شهرداری در حال ...
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی شورای شهر تهران از ارائه گزارش مدیرکل سلامت شهرداری تهران به مناسبت هفته معلولان در صحن شورا خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای شهر تهران ...
روزنامه جوان آنلاین   ۶ ساعت پیش    
بازهم باران در تهران بارید و برخی از معابر شهر دچار آبگرفتگی شد، همین مسئله ترافیک شدیدی را به وجود آورد و شهروندان برای تردد در شهر درگیر مشکل شدند. در این خصوص یکی از اعضای شورای شهر تهران از پایتخت نشینان عذرخواهی کرد و مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران نیز در این رابطه توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی تهران با اولویت ایجاد درآمدهای پایدار در برنامه شورای اسلامی و شهرداری تهران قرار دارد.
عضو شورای شهر تهران گفت: جامعه در حال حرکت به سمت سالمندی است، لذا ضروری است تا برنامه ریزی لازم برای فراهم کردن زیرساخت ها در این حوزه مدنظر قرار گیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران گفت با اشاره به بررسی های انجام شده در خصوص وبسایت شفافیت در شهرداری تهران گفت: از 71 مورد تکلیف انتشار اطلاعات تنها 31 مورد منتشر شده که از این تعداد نیز تنها 14 مورد به روز رسانی شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۲۰    
بررسی گزارش حسابرسی شهرداری منطقه 2 برای سال های 96 تا 99 روی میز بررسی اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت و حبیب کاشانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر پس از قرائت گزارش حسابرس ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اصلاحیه مصوبه فرآیند حمایت از ناشران، موزعین و کتاب فروشان در یکصد و یازدهمین جلسه شورای شهر تهران به تصویب رسید.
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۰    
ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران در صحن شورا در واکنش به نطق رییس کمیته شفافیت شورا درباره سامانه شفافیت با انتقاد از عدم هماهنگی دو حوزه آی تی و حمل و نقل در بروزرسانی سامانه شفافیت خواستار اصلاح فرایند این بخش شد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
امروز اقراریان عضو شورای شهر تهران در جلسه علنی این شورا بابت آبگرفتگی شدید معابر شهر از شهروندان عذرخواهی کرد، این در حالی است که سرپرست اداره کل امور خدمات شهری شهرداری تهران می گوید: از ابتدای بارش تاکنون، هیچ مورد خاص آبگرفتگی به مناطق و خدمات شهری اعلام نشده است ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: باید برای مدیریت وضعیت دکل های مخابراتی، بهبود آن و همچنین رعایت قوانین، اخذ مجوز و پرداخت عوارض از سوی شرکت های مخابراتی تدبیری اندیشیده شود. ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه استفاده معلولان از مترو باید با آسانسور انجام شود، گفت با توجه به تولید آسانسور در داخل کشور با قیمت مناسب، باید از این ظرفیت استفاده شود. ...
سلامت نیوز / رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معتادان هرندی دوباره به پاتوق قدیمی شان بازگشته اند؛ اتفاقی که قابل پیش بینی بود. تاکنون تلاش های شهرداری تهران برای محله هرندی به نتیجه نرسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
برف در ارتفاعات شمالی تهران در شرایطی بارید که در برخی خبرها اعلام شد که شهروندان از غافلگیری مدیدیت شهری گلایه داشتند و حتی مهدی اقراریان عضو شورای شهر تهران هم در جلسه علنی امروز شورا به دلیل آبگرفتگی برخی نقاط تهران با توجه به بارش باران از شهروندان تهران عذرخواهی کرده است ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران نامه فرمانداری در مورد اعتراض هیات تطبیق به اصلاحیه مصوبه نحوه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی را بررسی کردند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران از لزوم تعیین یک سازمان به عنوان متولی سامانه شفافیت خبر داد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گردش کار سامانه شفافیت شهرداری تهران را دچار اشکال بنیادی دانست و از بارگذاری دستی اطلاعات آن گلایه کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از لزوم نظارت دو معاونت شهرسازی در زمان ساخت معابر و خیابان ها بر روی مسئله مناسب سازی تاکید کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران از مناسب سازی 283 کیلومتر پیاده رو در تهران برای معلولان خبر داد.
تهران روز گذشته بارانی شد. در پاییز کم باران امسال همین اندک بارش باران کافی بود که خیابان های تهران قفل شود و برخی معابر هم دچار آب گرفتگی شود؛ هرچند مسئولان شهری معتقد بودند آب گرفتگی شدیدی نداشته ایم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به موضوعات مختلفی از جمله وضعیت پیاده رو و معابر به لحاظ مناسب سازی شدن برای تردد معلولان، فعالیت مجدد پلاک قرمزها در مرحله هرندی و همچنین آبگرفتگی صبح امروز در پایتخت پرداختند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران از بازگشت 80 درصدی معتادان و کارتن خواب های جمع آوری شده به محله هرندی خبر داد. به گزارش ایسنا، ناصر امانی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با اشاره به ارائه آمارهای مختلف از سوی مدیران شهرداری در راستای مناسب سازی معابر برای معلولان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت:چرا افرادی با سلایق شخصی جلوی انتشار برخی اطلاعات را در سامانه شفافیت می گیرند؟
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران با اشاره به وضعیت محله هرندی گفت 6 هزار و 400 نفر معتاد و هزار و 233 نفر معتاد متجاهر کارتن خواب در این محله جمع آوری شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه هرگونه نصب دکل مخابراتی باید بر اساس مجوز و آیین نامه شورای شهر تهران باشد، گفت: شهرداری تهران باید دکل های مخابراتی غیرمجاز را جمع آوری کند.
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه وضعیت دکل های مخابراتی در سطح شهر مناسب نیست، گفت: در این زمینه تلاش های زیادی صورت گرفت و ارتباطات خوبی با شرکت های مخابراتی شکل گرفت، اما این اقدامات ادامه پیدا نکرد و در هر فضایی دکل نصب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: پس از مدتی کوتاه 80 درصد معتادان جمع آوری شده به محله هرندی بازگشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران درباره خاموش بودن چراغ های راهنمایی رانندگی در ساعات ابتدایی امروز گفت: این موضوع را دنبال می کنیم تا این چراغ ها کار خود را به درستی انجام دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: از شهروندان به دلیل آب گرفتگی ها در برخی از نقاط شهر عذرخواهی می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت:حضور معتادان در هرندی باید به طور جدی پیگیری شود.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در زمان بارندگی عادت داریم نوع رانندگی را تغییر دهیم و این مساله باعث ترافیک می شود، اظهار کرد: آب گرفتگی در شهر در بارندگی امروز چندان نبوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به آبگرفتگی سطح شهر گفت: این آب گرفتگی ها محلی است و همکاران شبکه آب های سطحی تهران درحال کار جهت پیشگیری از بروز مشکل هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت:عادت به رانندگی در باران نداریم، در این باران مسافت نیم ساعته دقیقا یک ساعت طول می کشد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بودجه 1402 شهرداری تهران درحال تدوین است اما هنوز بسته سیاست گذاری از سوی شورای شهر تهران تصویب نشده است .
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
چمران رئیس شورای شهر تهران گفت: مناسب سازی اگر از اول انجام شود ارزان تر و مناسب تر است تا اینکه ما بسازیم بعدا خراب کنیم و مناسب کنیم. در بسیاری از مکان هایی که مناسب سازی انجام شده موزاییک هایی که برجسته بوده و مخصوص نابینایان است، پایانش معلوم نبود.
آنا / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: هزینه مناسب سازی بعد از ساخت پروژه بالا است و باید در حین ساخت به فکر مناسب سازی بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم برخوردار شدن تمام پروانه ها و مجوزهای ساختمانی از پیوست محیط زیستی گفت: مدیریت شهری تهران مقصر اصلی تمام اقداماتی است که در فرآیندهای ساختمانی، باعث قطع، جابه جایی یا خشکاندن درختان می شود، زیرا عملا وجود اشکالات اجرایی، خلأهای قانونی ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: اینکه تجمع گاز متان بالای سر آرادکوه وجود دارد یا خیر، هنوز تأیید نشده است. عکس هایی منتشر شد و عده ای گفتند که این عکس برای کشور دیگری است و باید موضوع دقیقا بررسی و اثبات شود.
برترین ها / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ناصر امانی عضو شورای شهر تهران با انتقاد از برخی سوء مدیریت ها در شهرداری تهران به دیده بان ایران گفت: ما باید به عنوان اعضای شورای شهر نسبت به بدخدمتی و تخلفات شهرداری ها هشدار بدهیم اینجانب از ابتدای دوره شورا بیش از 75 تذکر در زمینه های مرتبط با آسفالت معابر که جز اقدامات ذاتی شهرداری ها است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: اینکه تجمع گاز متان بالای سر آرادکوه وجود دارد یا خیر، هنوز تأیید نشده است. عکس هایی منتشر شد و عده ای گفتند که این عکس برای کشور دیگری است و باید موضوع دقیقا بررسی و اثبات شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به وعده شهردار در مورد ورود تراموا به شبکه حمل و نقل تهران، گفت: در تهران بیش از آنکه نیازمند یک مد حمل و نقلی جدید باشیم، نیازمند تخصیص منابع برای تامین قطعات یدکی و تعمیرات و بعد از آن خرید واگن های جدید مترو هستیم.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران از ارائه گزارش توسط خزانه دار شورا در خصوص حساب های درآمد و هزینه شهرداری تهران در جلسه یکصد و دهم شورا خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، علیرضا نادعلی ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز و هفته پرستار به همراه هیات مدیره نظام پرستاری تهران از بخش های مختلف بیمارستان بقیه الله (عج) بازدید و از پرستاران این بیمارستان تقدیر کرد. ...
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در پایان گفت: آماده همکاری بین مدیریت شهری تهران و سازمان نظام پرستاری هستیم تا بتوانیم برخی از درخواست های پرستاران شهر تهران را بنا به اولویت و ورود مدیریت شهری تهران به موضوعات حل کنیم.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خزانه دار شورای شهر تهران درباره جریمه قطع درختان پایتخت توضیحاتی را ارائه داد
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۲۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران گفت: پیش بینی می شود طرح های عمرانی بزرگ پایتخت در سه ماهه چهارم امسال با شتاب بالاتری اجرا شود. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، میثم مظفر با بیان اینکه کار تخصصی در رابطه با تحقق برنامه و بودجه سال 1401 در کمیسیون برنامه و بودجه انجام شده است ...