سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۰۰:۵۸Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

همشهری   ۵۷ دقیقه پیش    
احمد مسجدجامعی- عضو شورای اسلامی شهر تهران چند روز قبل دوستان خبرنگار حوزه شهری نشستی صمیمی را به بهانه پایان دوره خدمت بنده در شورای شهر تهران ترتیب دادند که برایم بسیار ارزشمند بود و برای این کار عمیقا سپاسگزار آنها هستم ...
راهبرد معاصر   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یکی از منتخبان ششمین دوره شورای شهر تهران گفته است:کسی که به عنوان شهردار تهران انتخاب می شود، باید بتواند مدیریت کلان اجرایی را به خوبی تشخیص و انجام دهد و همچنین فهم مدیریتی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی بالا داشته باشد و بتواند مجموعه کلان شهر تهران و یا به عبارتی ابرشهر تهران را اداره کند.
روز نو   ۹ ساعت پیش    
عضو ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: علیرضا زاکانی مانند 10 گزینه پیشنهادی دیگر شانس یکسانی دارد و به عقیده من شانس او معادل یک یازدهم برای ورود به بهشت است.
میهن نوین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در سلسله گزارش هایی، هم راستا با بررسی وضعیت کابینه دولت سیزدهم، به بررسی شهرداری تهران و گزینه های احتمالی مورد نظر اعضای ششمین شورای شهر تهران نیز می پردازد.
تدبیر 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۶    
لابه لای شعارهای منتخبان ششمین دوره شورای شهر تهران برای انتخاب شهرداری انقلابی ،متخصص،پاکدست و فساد ستیز،شانس جمال آبرومند برای رسیدن به کرسی بهشت بیش از پیش تقویت شده است و خبرهای غیر رسمی حکایت از تبدیل شدن او به یکی از مدعیان اصلی شهرداری تهران دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
برنامه "تهران 20" امشب (دوشنبه 4 مردادماه) به بررسی عملکرد شورای شهر پنجم در آخرین روزهای این شورا خواهد پرداخت.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۰    
آنچه پیش رو دارید مجموعه ای از یادداشت های احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران است و حاصل تهران گردی های او و گروهی از همراهان او.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو منتخب شورای شهر تهران با رد هر گونه اختلاف بین منتخبین شورای شهر تهران در فرایند انتخاب شهردار گفت: قاعدتاً هر کدام از اعضا نظر و سلیقه ای دارند اما هیچ اختلافی در این حوزه وجود ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آرمان ملی در گزارشی به جنگ قدرت اصولگرایان در شورای شهر تهران پرداخته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران لوایح شهردار تهران در خصوص اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی و اصلاحیه مصوبه ارتقای ایمنی تخریب و گودبرداری های ساختمانی شهر تهران را بررسی و با تغییر کاربری بناهای مسکونی خاص به صورت کافه و گالری موافقت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: برای منتخبان شورا مهم است که گزینه های شهرداری پایتخت مداخله ای در فساد اقتصادی نداشته باشند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به اینکه آثار پدیده فرونشست زمین در جنوب غرب تهران دیده شده است، گفت: برداشت در دشت های استان مانند شهریار و ورامین ادامه داشته باشد روی زیر ساخت های حیاتی استان تهران اثر گذار است در حال حاضر نیز فرونشست پیش رونده است ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۰    
حاج حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران در دوره های دوم، سوم و چهارم و ششم مدیر عامل اسبق باشگاه پرسپولیس ظهر امروز در فدراسیون کشتی حضور یافت. به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران در دوره های دوم، سوم و چهارم و ششم و مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس تهران ظهر امروز در فدراسیون کشتی حضور یافت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از محدود شدن ضوابط تامین پارکینگ در محدوده تاریخی و مرکزی و املاک ریزدانه شهر تهران خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رویداد24: لیست برنده شورای شهر تهران ترکیبی از مدیران سابق شهری و اعضای شورای چهارم است که حالا وعده ساخت و ساز گسترده در شهر می دهند؛ وعده هایی که از طرح آن ها ابایی ندارند و برای توجیه باغ کشی های آینده یا باز کردن فنر ساخت و ساز گسترده، در ظرفیت باقی مانده زیستی تهران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
با تصویب اعضای شورای شهر تهران شهرداری ملزم به احداث بنای یادمان و بازسازی مزارمطهر شهدای قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران جزئیات اخذ بهای خدمات ارائه شده به مهاجران و اتباع خارجی را به تصویب رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بهره برداری از بناهای تاریخی واجد ارزش محدود به کاربری فرهنگی و هنری نشود، گفت: باید امکان بهره برداری های متنوع از بناهای ارزشمند و تاریخی فراهم شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با اشاره به وقایع خوزستان طی تذکری خطاب به مسئولین دولتی و کارشناسان خواستار پیگیری به حق خواسته مردم خوزستان شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران کلیات لایحه اصلاح شده "فرایند اعطا تسهیلات، فعالیت و بهره برداری از اماکن تاریخی ثبت شده و واجد ارزش ثبت نشده شهر تهران" را تصویب کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی دیگر از منتخبین شورای اسلامی شهر تهران به کرونا مبتلا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران به دلیل پاسخگو نبودن حناچی در روز های آخر فعالیت در شهرداری تذکر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران یک فوریت ماده 15 مصوبه بسته محرک در شرایط سخت اقتصادی را به تصویب رساندند که به موجب آن بخشی از منابع مالی اختصاص یافته برای توسعه خط ده مترو به خط سه و اتوبوسرانی نیز خواهد رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: جهت حفظ فرهنگ ایثار و انتقال آن شهرداری باید با بنیاد شهید برای بازسازی شهدای قبل انقلاب کاری انجام دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با ساخت و احیای بنای یادبود شهدای پیش از انقلاب موافقت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از تصویب طرح ساماندهی و ارتقاء کیفی خیابان ولیعصر (عج) در کمیسیون ماده پنج خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا: عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به شرایط کم آبی در خوزستان گفت: به دولت تذکر می دهم در اسرع وقت نسبت به بسته شدن سد گتوند دستور دهد تا آب شور به سرزمین های حاصلخیز ورود پیدا نکند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به اصلاح بسته محرک شرایط کرونایی با هدف توسعه خط 3 مترو و توسعه ناوگان اتوبوسرانی رای مثبت دادند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۷    
آنچه پیش رو دارید مجموعه ای از یادداشت های احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران است و حاصل تهران گردی های او و گروهی از همراهان او.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نسبت به پاسخگو نبودن شهرداری تهران به مکاتبات مربوط به وظایف نظارتی اعضای شورای اسلامی شهر تهران تذکر داد و گفت شهرداری به مکاتبات نظارتی شورا پاسخگو نیست. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۰    
عضو شورای شهر تهران گفت: نبود آب در خوزستان موضوعی نیست که به یکباره حادث شده باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: اسامی اعلام شده در اولین رای گیری بین گزینه های تصدی شهرداری براساس حروف الفبا و نه تعداد آرا بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: دلیل مشکلات کندشدن یا متوقف شدن رشد و توسعه کشور است، زیرا طی 16 سال گذشته، ما رشد محقق شده مان بسیار کم بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۰    
عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود، به دلیل عدم پاسخگویی به مکاتبات مربوط به وظایف نظارتی اعضای شورای شهر تهران به حناچی تذکر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۹    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، محمد علیخانی در جلسه صبح یکشنبه شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود، اظهار داشت: با عنایت به بند 3 ماده 80 قانون شوراها مبنی بر وظایف نظارتی اعضای شورا بر حسن اجرای مصوبات توسط شهردار تهران است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۵    
عضو شورای شهر تهران گفت: متاسفانه مدتی است که در محله جوادیه ازدحام معتادان متجاهر و بزهکاران مشاهده می شود و همین موجب اعتراض اهالی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به ازدحام معتادان متجاهر، موادفروشان و بزهکاران در محدوده غربی محله جوادیه درخواست کرد تا کانکسی برای استقرار پلیس در این محل در نظر گرفته شود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: مشکل امروز خوزستان، فقط خشک شدن کارون نیست بلکه محرومیت از توسعه متعادل، متوازن و پایداری است
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: امروز زمان فرافکنی مشکلات، متهم کردن یکدیگر و تنزل سطح نگاه کارشناسی به مسائل جناحی گذشته نیست واگر بسرعت روند بهبود در کشور، پیشرفت و رشد اقتصادی، به توسعه متعادل، متوازن و پایدار ایران نیانجامد، شاهد گسترش این مشکلات خواهیم بود
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، اعضای شورای شهر در سیصد و سیزدهمین جلسه خود، یک فوریت لوایح شهردار تهران در خصوص اصلاح ماده پانزدهم مصوبه بسته محرم در شرایط سخت اقتصادی و نیز در شرایط بحرانی ناشی از گسترش ویروس کرونا و مجوز انتشار اوراق مالی اسلامی جهت بازآفرینی محدوده پیرامونی حرم حضرت [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: اگر در حین مصاحبه با گزینه های شهرداری مشخص شود که برخی از آنها در تخلفات گذشته شهرداری همکاری داشته و یا حتی از تخلفات مدیران و همکاران قبلی خود مطلع بوده قطعا از دایره بررسی اعضا خارج خواهند شد و این افراد شانسی برای شهرداری تهران نخواهند داشت.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۶    
درهمین حال محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران هفته گذشته گفته بود که آمار فوتی های ناشی از بیماری کرونا در تهران به بالای 100 نفر در روز رسیده است که با توجه به آمارهای رسمی این رقم حدود نیمی از کل جان باختگان کرونا در کشور است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ایلنا: میثم مظفر منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران گفت: قاعده تعیین خط آسمان و اختصاص تراکم و تعداد طبقات برای ساختمان ها در شهر از یک قاعده منطقی برخوردار نیست، و از همین رو پیشنهاد دادم که براساس محاسبه تانژانت زاویه میل خورشید و در واقع زاویه تابش آفتاب بتوانیم ارتفاع ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
منتخب ششمین دوره شورای شهر تهران درپی مدال آوری نماینده تیراندازی ایران در المپیک توکیو گفت: نام "جواد فروغی" در شهر تهران همچون مدالش خواهد درخشید.
اقتصاد آنلاین / نیک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
منتخبین شورای شهر تهران پرونده 11 نفر را به عنوان گزینه های تصدی شهرداری تهران در دستور کار قرار داده اند و قرار است از هفته آینده بررسی برنامه های کاندیداها توسط منتخبین آغاز شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی منتخبین ششمین دوره شورای شهر تهران در صفحه توییتر خود نوشت: نام "جواد فروغی" در شهر تهران همچون مدالش خواهد درخشید.
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو منتخب شورای شهر تهران گفت: پروژه تکمیل بزرگراه یادگار امام، پروژه ای بزرگ است و ما قصد داریم تا بر اساس طرح و برنامه ریزی، این بزرگراه را به صورت دو طبقه طراحی کنیم. ...