یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۲۹Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

نامه نیوز (namehnews.ir)

مهمترین خبرهای نامه نیوز بر روی ایمیل شما

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 29 دی 1397 نامه نیوز 29 اسفند 1398 نامه نیوز 31 فروردین 1399 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1399 نامه نیوز 31 خرداد 1399 نامه نیوز 31 تیر 1399 نامه نیوز 31 مرداد 1399 نامه نیوز 1 شهریور 1399 نامه نیوز 30 مهر 1399 نامه نیوز 30 آبان 1399 نامه نیوز 30 آذر 1399 نامه نیوز 1 دی 1399 نامه نیوز 2 دی 1399 نامه نیوز 3 دی 1399 نامه نیوز 4 دی 1399 نامه نیوز 5 دی 1399 نامه نیوز 6 دی 1399 نامه نیوز 7 دی 1399 نامه نیوز 8 دی 1399 نامه نیوز 9 دی 1399 نامه نیوز 10 دی 1399 نامه نیوز 11 دی 1399 نامه نیوز 12 دی 1399 نامه نیوز 13 دی 1399 نامه نیوز 14 دی 1399 نامه نیوز 15 دی 1399 نامه نیوز 16 دی 1399 نامه نیوز 17 دی 1399 نامه نیوز 18 دی 1399 نامه نیوز 19 دی 1399 نامه نیوز 20 دی 1399 نامه نیوز 21 دی 1399 نامه نیوز 22 دی 1399 نامه نیوز 23 دی 1399 نامه نیوز 24 دی 1399 نامه نیوز 25 دی 1399 نامه نیوز 26 دی 1399 نامه نیوز 27 دی 1399 نامه نیوز 28 دی 1399 
  ۱۲ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت هوآوی توسعه جاده های هوشمند در چین را بر عهده گرفته است. این جاده های هوشمند تعامل بسیار خوبی با خودروهای خودران خواهند داشت.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در این تست روانشناسی شما یکی از تصاویر را انتخاب کنید تا در ارتباط با تصمیم گیری درست صحیح عمل کنید.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
چهره سیاسی اصولگرا گفت: اگر رئیسی بخواهد وارد انتخابات 1400 شود طبیعتا اصولگرایان باید تلاش بسیاری انجام دهند که رهبری را راضی کنند که منع را از روی رئیسی برای پذیرش مسئولیت دیگر بردارند.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مصرف ترکیب دمنوش های بابونه، گل گاوزبان، سنبل الطیب، بادرنجبویه و افسنتین سبب تسکین اعصاب معده می شود.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه فرانسه، اظهار داشته است، ایران در حال "تقویت توانمندی تسلیحات هسته ای" خود است و ضروری است که "تهران و واشنگتن به برجام بازگردند".
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
نفر دوم دولت آمریکا در فاصله چند روز مانده به پایان کار این دولت در سخنرانی برای نظامیان پایگاه هوایی کالیفرنیا اقدام به ایراد سخنانی تند و اتهام زنی علیه ایران و چین کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تا پیش از امروز، یکشنبه 28 دی ماه ارزش سهام عدالت به چقدر رسیده است؟ در پایان معاملات دیروز بازار سهام، ارزش برگه های 500 هزار تومانی سهام عدالت به زیر 10 میلیون تومان رسیده که این رقم ...
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه در مسئله هسته ای خود پنهان کاری نداریم، گفت: غنی سازی 20 درصدی که در حال انجام شدن است با اطلاع آژانس صورت گرفته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
صرافی ملی ایران نرخ فروش هر دلار را 22 هزار و 950 تومان و هر یورو را 27 هزار و 800 تومان اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مشاور مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی گفت: اگر هاشمی زنده بود حزب کارگزاران را به اتحاد و همراهی با اصلاح طلبان ترغیب می کرد و از برخی استقلال طلبی ها و تک روی های طیف های داخل کارگزاران حمایت نمی کرد و ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اولین نوبت یارانه کرونا در حالی در آذر ماه واریز شد که افراد بسیاری از لیست واریز جا ماندند و مشمول این یارانه نشدند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت محصولات ایران خودرو در بازار امروز یکشنبه 28 دی ماه 99 را مشاهده کنید.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
2 قاضی زن در کابل صبح امروز ترور شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
صلح چهار کشور عربی با قطر باب صلح بین عربستان و ترکیه را نیز گشود و احتمالا قطر نقش اساسی را در این باره ایفا می کند، به این ترتیب که گام های آهسته ای را به همراه مصر بر می دارد تا این صلح عملی شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برخی رسانه های خارجی به این نمایش اقتدار ایران واکنش نشان داده اند. عرب نیوز در گزارشی رزمایش اقتدار و الحاق دو ناوبندر به نیروی دریایی را مرتبط به فعالیت های اخیر آمریکا در خلیج فارس دانست.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا- سه بازیکن ایرانی شاغل در فوتبال اروپا در فهرست برترین لژیونرهای سال قاره کهن قرار گرفتند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
ایرنا- رییس شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران با تاکید بر علاقه اصلاح طلبان برای حضور انتخابات 28 خرداد 1400 سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را ندارم.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا- جو بایدن در حالی روز چهارشنبه به طور رسمی قدرت را در دست می گیرد که جامعه آمریکا در چهارسال گذشته در اثر سیاست های ترامپ و همه گیری کرونا ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا- شایعات متعددی این روزها درباره کرونای انگلیسی در شبکه های مجازی پر شده است مانند اینکه این ویروس مرگ و میر بالاتری دارد یا واکسن روی آن تاثیری ندارد؛ شایعاتی که پزشکان ضمن رد آن ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب آمریکا قصد دارد در همان روز شروع کار خود در کاخ سفید، با صدور چندین دستور اجرایی، برخی از قوانینی که دولت کنونی این کشور وضع کرده بود، لغو کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
یک روزنامه چاپ فلسطین اشغالی، با اذعان به دقت نقطه زنی موشک های بالستیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش پیامبر اعظم (ص) 15 ، نوشت این رزمایش حامل پیامی به آمریکا ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه فرانسه طی اظهاراتی مداخله جویانه، با کافی ندانستن احیای برجام، خواستار انجام مذاکراتی درخصوص فعالیت های موشکی و منطقه ای ایران شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تیم تراکتورفردا به دنبال 3 امتیاز بازی است تا مجموع امتیازات خود را به تیم استقلال تهران برساند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
زمین لرزه ای با شدت 4.5 ریشتر ساعت 06:20:14 صبح امروز حوالی بندرکنگ و جزیره قشم در آب های خلیج فارس در عمق 7 کیلومتری زمین را لرزاند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تلویزیون رژیم صهیونیستی با اعلام این ادعا که شاخه نظامی حماس تلاش کرده سیستم کشتی های جنگی صهیونیستی را هک کند هشدار داد، حماس قصد دارد در رویارویی آینده سامانه های الکترونیکی این رژیم را هدف بگیرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سران حزب جمهوریخواه به نمایندگان و سناتورهای وابسته به این حزب هشدار داده اند تا در عین اعلام مخالفت با اقدامات ترامپ، در زمین دموکراتها بازی نکنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل گرامی مقدم گفت: کسانی خوئینی ها را تخریب می کنند که از نقش آفرینی او می ترسند زیرا این احتمال را می دهند که با فعالیت بزرگان اصلاحات سرمایه اجتماعی اصلاح طلبان به میدان بیایند و در نهایت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۵    
وقتی از کاهش وزن صحبت می کنیم رژیم گرفتن نخستین چیزی است که به ذهن ما خطور می کند. در حالی که رژیم های غذایی مانند روزه داری متناوب برای کاهش وزن معجزه می کند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دیابت نوع دو شبیه زمین مین است به طوری که خوردن یا نخوردن هر چیزی می تواند روی بالا و پایین شدن آن تأثیر بگذارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کشش پلک یا میوکیمیا اسپاسمی تکرار شونده و ناخواسته از عضلات پلک است که اغلب در قسمت پلک بالایی رخ می دهد. در این مقاله به بررسی پرش پلک می پردازیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
محققان در بررسی های اخیر خود دریافتند، زنجبیل ممکن است به درمان افراد مبتلا به لوپوس و افراد آسیب پذیر در ایجاد لخته های خونی خطرناک کمک کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
دو برادر که پس از قتل بی رحمانه مادرشان، جسد او را در کوه به آتش کشیده بودند، در حالی راز این جنایت هولناک را فاش کردند که در تنگنای بازجویی های تخصصی قرار گرفته بودند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۵    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : خرید روغن زیتون بکر خوراکی این روزها به دلیل خواصی که برای سلامتی بدن دارد مورد توجه بسیاری از کارشناسان تغذیه و حتی مردم قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۲    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : شاد باشید خوشحالی یک انتخاب است و افرادِ واقعا خوشحال هر روز آن را انتخاب می کنند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه در لیست تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا قرار گرفت، این بدان معناست که فشارهای بین المللی و دور چهارم تحریم ها بر این شرکت در حال تشدید است و این در حالی است که عده ای در داخل ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۶    
چاپ نفیس یک سایت استارت آپی هستش که در سال های اخیر به دلیل کمبود و نبود یک سایت مطرح در عرضه خدمات آنلاین پا به عرضه خدمات آنلاین چاپ در کشور نهاده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ضربه های آخر دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا به صنعت فولاد ایران در روزهای پایانی دولت او، نشان از درماندگی و عجز این کشور در مقابله با پیشرفت صنایع فولادی کشور دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۷   + ۱۰۸ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی در بیانیه ای در پاسخ به تروئیکای اروپایی اعلام کرد: این سازمان هنوز اطلاعات پرسشنامه طراحی کارخانه اورانیوم فلزی را به آژانس ارائه نکرده و پس از انجام تمهیدات لازم و در زمان مقتضی و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری فرانسه اعلام کرد که افراد مسلح وابسته به گروهک تروریستی داعش یک پایگاه نظامی در ایالت بورنو واقع در جنوب نیجریه را تصرف کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
یک مسئول ارشد جریان صدر عراق تحریم های اخیر دولت آمریکا علیه شخصیت های رسمی عراقی را یکجانبه، غیرالزامی و نقض حاکمیت این کشور دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف جسد جوان 28 ساله و دستگیری قاتل کمتر از 4 ساعت در شهرستان گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: بیش از 45 هزار دستگاه استخراج رمز ارز که به صورت غیرمجاز به این کار اقدام کرده بودند، جمع آوری شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دولت دونالد ترامپ در حال اثاث کشی از کاخ سفید هم در حال اعمال تحریم های جدیدی علیه دولت و ملت ایران است، تحریم هایی که تنها تلاش برای انکار شکست برنامه فشار حداکثری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از دوران سخت و رشد سریع تعداد جان باختگان کرونایی و رنج فراوانی که کادر درمان متحمل شدند، شاهد دورقمی شدن آمار مرگ و میر بر اثر این بیماری بودیم که متاسفانه عادی انگاری شرایط ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوئیس امروز به اتباع خود پیرامون سفر به آمریکا در زمان مراسم تحلیف ریاست جمهوری جدید این کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک شبکه تلویزیونی در آمریکا از گسترش تحقیقات جنایی در امور مالی سازمان ترامپ توسط دادستانی منهتن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رسانه ها از فعال شدن مجدد حساب های دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در شبکه های اجتماعی فیسبوک و اینستاگرام خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگران و رسانه های آمریکایی ریاست جمهوری جو بایدن را دوره ای منحصربه فرد می دانند زیرا مجبور است از همان روزهای نخست با چالش های خطرناکی که سیاست های چهارساله دونالد ترامپ ایجاد و منافع آمریکا را ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تحریم وزیر امور خارجه و مهاجران جمهوری عربی سوریه توسط اتحادیه اروپا را حرکتی غیرمعقول و غیر سازنده ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی کواکبیان گفت: شکاف هایی که بین طبقات مختلف جامعه به وجود آمد و زمینه های اشرافی گری و فساد های اقتصادی حاصل دیدگاه اقتصادی هاشمی در روش خاص خود او بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جامعه دوقطبی، خطر کودتا، تهدید دموکراسی، قدرت تجزیه شده با دو سرکرده و استقرار نظامیان همه و همه خیال های آمریکا برای کشورهای آمریکای لاتین بوده که در ماه های اخیر و حتی با نفوذ به داخل ساختمان کنگره ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی هنگ مرزی آستارا از ملاقات مرزی مرزبانان درجه دو ایران و جمهوری آذربایجان در منطقه آستارا خبر داد و گفت: در این ملاقات مرزی پیرامون امنیت و آسایش مرزنشینان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
هیئت های نمایندگی حزب دموکرات مسیحی آلمان در کنگره حزبی امروز خود به "آرمین لاشت" نخست وزیر ایالت نوردراین وستفالن برای هدایت حزب در انتخابات پارلمانی امسال رای دادند تا جایگزین "آنگلا مرکل" شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: برنامه های بسیار خوبی در حوزه پهپاد داریم و انشاءالله در آینده نزدیک رونمایی های بسیار خوبی نیز در این حوزه خواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری نوشت: تحریم های اخیر آمریکا اگرچه کارکردی جز نمایش ندارد، اما نشانه دیگری برای اثبات شرارت دولت جنایتکار ترامپ است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
العالم مدعی شد: ریاض در روزهای آینده سفارت خود را در دوحه بازگشایی می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پنج مدل جدید از هندزفری های (Handsfree) هوآوی در آینده نزدیک وارد بازار ایران خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲    
آیا می دانستید خوراکی هایی که شبها می خورید بر روند خوابیدن شما مؤثرند؟ برای خواب سریع و راحت این خوراکی ها را بشناسید و در وعده شام بگنجانید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
چه عواملی موجب ریزش بورس شد و روند بورس تا پایان سال چه خواهد شد؟ فردین آقابزرگی تحلیلگر و کارشناس بازار سرمایه به این پرسش ها پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سایت اکسیوس در گزارشی از تلاش نخست وزیر اسرائیل برای تاثیرگذاری بر سیاست های دولت جو بایدن در قبال ایران خبر داده و نوشته است که نتانیاهو در حال بررسی تعیین یک نماینده ویژه برای مذاکره با دولت آتی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
عزت تقواییان عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: شنیده ام که محمدرضا خاتمی و صفایی فراهانی قبول نکرده اند در انتخابات شرکت کنند. محمدجواد ظریف هم که قبول نکرده است وارد انتخابات شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۱    
دریا نوردهای آمریکایی از ما فراری هستند چرا که در آب های بی ضرر تردد نمیکنند و علت آن هم توانمندی نیروهای ماست و این اقتداد باعث شده است که آنها فراری باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۵    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تاکنون یک میلیون و 324 هزار و 395 نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 96 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
یکی از مشکلاتی که این روزها با اجرای قانون جدید چک ممکن است برخی از شهروندان و فعالان اقتصادی با آن مواجه شوند، نحوه برگشت کردن چک ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ویروس کرونا همه جهان را درگیر کرده، اما همچنان پدیده ای ناشناخته است. تاکنون انتقال این ویروس از راه مجاری تنفسی و چشم به اثبات رسیده است، اما آیا روابط زناشویی نیز می تواند باعث انتقال این ویروس شود؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، بازنده انتخابات 2020 اولین رئیس جمهور تاریخ آمریکا شد که دوبار استیضاح شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گرچه مردانی که مو دارند از جذابیت بیشتری برای دیگران برخوردارند، اما در مورد مردان کچل، احتمال اینکه از نظر دیگران فردی با جایگاه اجتماعی بالاتر تلقی شوند، بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۰    
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : شاخص کل بورس با ریزش 43 هزار واحدی در پایان معاملات امروز به عدد یک میلیون و 186 هزار واحد رسید. شاخص کل هم (وزن): 10317 واحد منفی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۰   + ۸۵ سایت دیگر  
کاهی گفت: شایعات اخیر درباره اختصاص 50 لیتر بنزین تشویقی به رانندگانی که قانون منع آمد و شد در ایام کرونا را رعایت کرده اند، صحت ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به مصوبات جلسه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: درباره مراسم 22 بهمن که امسال باید با شرایط خاصی باید برگزار شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به مصوبات جلسه امروز ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: درباره مراسم 22 بهمن که امسال باید با شرایط خاصی باید برگزار شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18 عیار هر گرم یک میلیون و 27 هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 400 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 10 میلیون و 100 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اگر دشمنان جمهوری اسلامی نیت سوئی نسبت به منافع ملی، مسیرهای تجارت دریایی و سرزمین ما داشته باشند، با اقدام موشکی مورد هدف قرار گرفته و منهدم خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، دایره تحریم های مرتبط با صنایع فلزی ایران را گسترده تر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اقدام بایدن در انتخاب برنز امری غیر معمول محسوب می شود چرا که او یک دیپلمات و نه یک مامور و مقام امنیتی را به عنوان رئیس تازه سازمان اطلاعات مرکزی امریکا (سی آی ای) برگزیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فیلمی از صدور حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد توسط سردار حاجی زاده مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه آمریکا به خبر فوری گفت: بعید می دانم جنگ داخلی دوم در شرایط کنونی در آمریکا به وقوع بپیوندد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رقیب انتخاباتی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در یک وعده انتخاباتی اظهاراتی علیه ایران و فلسطین را مطرح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۱    
صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 23,400(بیست و سه هزار و چهارصد تومان) اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس در یادداشتی با انتشار تصویری از رزمایش موشکی سپاه نوشت: به طهرانی مقدم ها و حاجی زاده ها و همه کسانی که با تولید قدرت، بازدارندگی ایران را افزایش می دهند، افتخار می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس با اُفت 29 هزار واحدی روی پله یک میلیون و 200 هزار واحدی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
امیر دریادار حمزه علی کاویانی، معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش درباره حضور ناوگروه های اطلاعاتی نیروی دریایی ارتش گفت : ناو گروه های اطلاعاتی و رزمی نیروی دریایی ارتش هم اکنون در دریای سرخ ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۵    
خانواده ترامپ شروع به اثاث کشی از کاخ سفید کردند
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه یک نماینده مجلس نباید بر قطاری سوار شود که شأن و جایگاه مجلس را زیر پا بگذارد، گفت: ناسزا گفتن و تهمت زدن تراز و شأن مجلس را پایین می آورد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
شهرداران منطقه 2 و 8 تهران بازداشت شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 27 دی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
علی تاجرنیا، عضو حزب اتحاد ملت، تاکید دارد که با ارزیابی کارنامه عملکرد بعد از انقلاب اسلامی حتی برخی از مسئولان نیز نمره قابل قبولی به کارآمدی ساختارهای نظام نمی دهند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر خدمات بهداشتی و انسانی آمریکا از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد مبارکه در لیست تحریم های وزارت خزانه داری آمریکا قرار گرفت، این بدان معناست که فشارهای بین المللی و دور چهارم تحریم ها بر این شرکت در حال تشدید است و این در حالی است که عده ای در داخل ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عماد افروغ، جامعه شناس و استاد داتشگاه، می گوید فراموشی مردم یعنی فاصله بین قدرت سیاسی و قدرت اجتماعی ایجاد کردن که این مساله زمینه مساعد برای بحران، شورش و آشوب است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
یوآو لیمار در اسرائیل هایوم نوشت: آویو کوچاوی رئیس ستاد ارتش اسرائیل به نیروهای نظامی دستور داده که برای مقابله با ایران طرح جدیدی را ترسیم کنند. این دستور به دنبال اقدامات اخیر تهران داده شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایران اندکی بعد از نهایی شدن ریاست جمهوری جو بایدن از یک سری اقدامات ظاهرا خطرناک خبر داد که در واقع امکان بازگشت از آنها به سادگی وجود دارد و هنوز هم هیچ آسیبی به روابط وارد نیاورده اند و تنها هدف ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور گفت: 290 نماینده داریم هر کدام اظهاراتی را مطرح می کنند اما موضع اصلی را مقامات رسمی بیان می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۶    
آیا بورس این هفته را نیز منفی شروع می کند یا مثبت می شود؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا- تیم فوتبال یونیون برلین در ادامه عملکرد درخشان فصل جاری خود موفق شد از سد لورکوزن گذشته تا یک تیم بزرگ دیگر را شکست دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا- نبرد بزرگ تیم های پورتو و بنفیکا با تساوی یک بر یک به اتمام رسید. مهدی طارمی تک گل پورتو را به ثمر رساند و سپس در دقیقه 73 اخرج شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
حسینعلی شهریاری اظهار داشت: همان گونه که رهبر انقلاب فرمودند، واردات واکس ممنوعیتی ندارد بلکه خرید واکسن از دو کشور آمریکا و انگلیس به خاطر دشمنی با ایران و همچنین توطئه های قبلی آنها علیه مردم ایران ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: ما از جزئیات تصمیم جامعه مدرسین مطلع نیستیم اما رایزنی هایی در حال انجام است که جامعه مدرسین هم در انتخابات حاضر شود و جامعتین بتوانند نقش خوب و مؤثری را در انتخابات ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
علی ودایع در سرمقاله امروز مردمسالاری با عنوان بهای سقوط گاتهام نوشت: تمام شکوه و عظمت گاتهام، چهارشنبه هفته گذشته فروپاشید. هرچه زمان می گذرد، عمق ویرانی و خشم پدران آمریکا را بهتر می توان حس کرد ...
مشاهده نتایج بیشتر...