شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۳:۲۶Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 30 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1402 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 2 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 3 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 4 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 5 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 6 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 7 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 8 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 9 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 10 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 11 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 12 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 13 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 14 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 15 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 16 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 17 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 18 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 19 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 20 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 21 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 22 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 23 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 24 فروردین 1403 خبرگزاری دفاع مقدس 25 فروردین 1403 
  ۲ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که اگر حمایت های روشن و بزرگ ایران نبود مقاومت فلسطین قادر به این مقاومت عظیم در نبرد طوفان الاقصی نبود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار کرمی گفت: شهید آوینی نماد یک هنرمند انقلابی است که هنر انقلابی در اندیشه و فعالیت های این شهید جریان داشته و نمایان بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حسینی پور در پیامی ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در مسابقات آسیایی، کشتی گیران مازندرانی را نمادی از غیرت جوانان ایرانی دانست.
  ۱ ساعت پیش    
محمودی با بیان اینکه ضابطان کمک حال دستگاه قضایی هستند، گفت: تسلط ضابطان بر عملکرد خود، موفقیت دستگاه قضایی را به همراه خواهد داشت.
  ۱ ساعت پیش    
حجازی بر لزوم احیای پلیس افتخاری در جامعه تأکید کرد و گفت: با انجام اقدامات فرهنگی در رسانه و به خصوص صدا و سیما، باید کاری کنیم که همراهان راننده در خودرو ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امیر آذریان گفت: مراسم گرامیداشت روز ارتش چهارشنبه 29 فروردین با رژه نیروهای مسلح با محوریت ارتش جمهوری اسلامی ایران در قرارگاه شمال شرق در بلوار نماز مشهد برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتضی احمدی مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از صبح فردا و طی روز های آینده، هیچگونه فعالیت آموزشی نباید در اسرائیل برگزار شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
امشب برق بسیاری از مناطق تل آویو در اثر حمله سایبری به اداره کل توزیع برق اسرائیل قطع شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بارانی با بیان اینکه کار قرارگاه خاتم اعتقادی و باور به توسعه است، گفت: نگاه ما به قرارگاه خاتم همواره نگاه سرمایه ای بوده است نه پیمانکاری.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
زیویار با تأکید بر اینکه ایده پردازی و ارائه راهکار هایی برای تحقق این شعار در دستور کار دستگاه های اجرایی استان قرار گرفته است ...
  ۲ ساعت پیش    
سردار حسن پور با تاکید بر اینکه هرگونه تحرکات هنجارشکنان به ویژه باند ها تحت رصد و اشراف اطلاعاتی قرار دارد گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امیر طاهری گفت: مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با دیگر نقاط کشور در شهر کرمانشاه در روز 29 فروردین ماه برگزار خواهد شد و همزمان با کرمانشاه این رژه در غرب کشور در شهرهای سنندج و بروجرد نیز برگزار می ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی نسبت به حمله های وحشیانه شهرک نشینان صهیونیست به کرانه باختری واکنش نشان داد.
  ۲ ساعت پیش    
گفت وگوی مردمی با موضوع لزوم پاسخ کوبنده جمهوری اسلامی ایران به حمله رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق و نیز به شهادت رساندن مستشاران نظامی در ماه های اخیر را در این بخش مشاهده می کنید.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین های اشغالی هدف قرار داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید گفت: هنوز مقدار افزایش حقوق ایثارگران مشخص نشده، اما تا آخر فروردین اعلام خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل الثوابته گفت: ساختار بهداشتی در شمال غزه و شهر غزه کاملا فروپاشیده است و بیمارستان ها از کار افتاده اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سازمان پدافند غیرعامل کشور با انتشار اطلاعیه ای گفت: پیامی که با سرشماره 90003140 از طریق یک سامانه پیامکی تجاری برای برخی از شهروندان منتشر شده جعلی و محتوای آن کذب است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
وحیدی با بیان اینکه تروریست ها همواره به دنبال جلوگیری از رشد و توسعه سیستان و بلوچستان بوده اند، گفت: ترویست های اجاره ای مانع توسعه سیستان و بلوچستان شده ا ند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حمله شهرک نشینان صهیونیست به دو روستا در کرانه باختری موجب زخمی شدن شماری از فلسطینی ها شد.
  ۴ ساعت پیش    
فیلمی از پیام قدردانی و تشکر تولیت آستان قدس رضوی از سازندگان و داوران برنامه محفل که توسط خادمیاران رضوی که در برنامه حال نو رسانده شد، منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرتیپ آراسته با اشاره به هوش نظامی شهید صیاد شیرازی گفت: جنگاوری شهید صیاد در عملیات نظامی از آیات قرآنی نشأت می گرفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ستاد برگزاری هشتمین جشنواره ملی تئاتر ایثار اعلام کرد استان گلستان، عهده دار میزبانی هشتمین دوره این رویداد به دبیری محمد کرم الهی شد.
  ۵ ساعت پیش    
طراحان زیادی از ابتدای عملیات طوفان الاقصی تاکنون با زبان هنر به حمایت از جریان مقاومت اسلامی فلسطین پرداخته اند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج رسانه استان قم از اعلام برگزیدگان مسابقه رسانه و روز جهانی قدس از سوی این سازمان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
امروز صبح یک کشتی باری متعلق به رژیم صهیونیستی توسط سپاه پاسداران در تنگه هرمز توقیف شد، اما مالک این کشتی چه کسی است؟
  ۶ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
قدرت های دریایی، به چشم ابر قدرت به نیروی دریایی ارتش ایران نگاه می کنند و به این مهم در مجامع و رزمایشات بین المللی اذعان دارند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در هیرمند به شهادت رسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
خزعلی گفت: در نامه ای به وزیر ورزش متذکر شدم که مسؤولان ورزش باید پاسخگوی عدم رعایت قوانین و دستورالعمل ها در ارتباط با ورود زنان به ورزشگاه باشند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی از تداوم درگیری میان جوانان فلسطین با شهرک نشینان در شمال شرق رام الله و زخمی شدن یک جوان فلسطینی خبر دادند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
قسمت اول برنامه بی واسطه با اجرای محمد دلاوری با موضوع ساخت اسحله و توان قدرت نظامی ایران امشب شنبه 25 فروردین از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله طباطبایی نژاد با تأکید بر ضرورت اتحاد و همبستگی مسؤولان مربوطه نهادهای مختلف استانی با محوریت استانداری برای حل مشکلات و معضلات چندگانه استان گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
روایت یک خبرنگار از مراسم اقامه نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پیکر فاطمه مازندرانی مادر شهیدان بهمنی نژاد امروز با حضور اقشار مختلف مردم در گرگان تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان دیدار و گفت وگو کردند.
  ۷ ساعت پیش    
روایت یک خبرنگار از مراسم اقامه نماز عید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رحیمی گفت: 80 درصد تسهیلات اشتغال در بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام جذب شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی را توقیف کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
حوزه هنری انقلاب اسلامی از سال 93 تاکنون، فروردین ماه هر سال مصادف با شهادت مرتضی آوینی، چهره سال هنر انقلاب اسلامی را با توجه به شخصیت تأثیرگذار و جریان ساز بر اشاعه و ترویج هنر انقلاب در ابعاد ملی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
منتخبین دوره دوازدهم مردم در مجلس شورای اسلامی از استان اردبیل در نشستی صمیمانه با آیت الله سید حسن عاملی امام جمعه اردبیل دیدار کردند.
  ۸ ساعت پیش    
سرهنگ امیری مقدم با صدور پیامی فرا رسیدن هفته ارتش را تبریک گفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: کمترین نرخ بیکاری در پایان سال 1402 و بیشترین سرمایه گذاری خارجی جذب شده در کشور مربوط به استان قزوین بوده و کاهش کسری تراز تجاری استان در شرایطی که فعالان تولیدی با مشکلات برق و ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بغدادی گفت: دشمن با حمله های مختلف و تزویر قصد نجات خود از منجلاب را دارد، اما همه ما منتظر انتقامی سخت از آن در پی حمله های اخیرش هستیم و دشمن بداند قطعا اقدامات جنگ طلبانه اش بی پاسخ نخواهد ماند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رییسی در پیامی درگذشت مادر شهیدان بهمنی نژاد را به مردم شهیدپرور استان گلستان تسلیت گفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اسدی به اتفاقبه اتفاق سردار ملک شاهکوهی، فرمانده سپاه نینوا، در دیدار با خانواده شهیدان بهمنی نژاد گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام مطیعی گفت: ما انقلاب اسلامی را با سختی های زیادی به دست آوردیم که حفظ انقلاب از به دست آوردن آن سخت تر و دشوارتر است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام دهقانی گفت: طرح زندگی با آیه ها با عنوان مسطورا در فضایی دلنشین و به نحوی مطلوب برای مردم سرزمین آفتاب رونمایی شد و این مهم تداوم دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار اهوازیان گفت: میدان جنگ در غزه کاملاً به نفع جبهه مقاومت است و رژیم صهیونیستی در حال تحمل سنگین ترین شکست خود در تاریخ است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امیر گلفام با اشاره به اینکه شهید سپهبد صیاد شیرازی نیز یکی از شهدای والامقام کشور است، ادامه داد: زندگی این شهید را می توان به سه مقطع تقسیم کرد که یکی از این دوران ها ...
  ۸ ساعت پیش    
جابری انصاری ضمن بازدید از جشنواره گل لاله های کرج، برپایی این جشنواره را اقدامی ارزشمند فرهنگی دانست و گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
به مناسبت عید سعید فطر نماینده فرمانده کل سپاه سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی با خانواده سردار شهید رمضانعلی صحرایی رستمی دیدار کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امیر غلامعلیان گفت: نسل جوان باید با اسطوره های دفاع مقدس و کسانی که سبب ماندگاری خاک ایران شدند آشنا شوند ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران از مصوبه شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی برای منضم نمودن سابقه 90 ساله دانشگاه تهران با قدمت بیش از 17 قرن آموزش عالی در ایران به عنوان یک فخر ملی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰۰ سایت دیگر  
سردار محمدیان گفت: پلیس از امروز در همه معابر و اماکن عمومی، اقدامات خود را به منظور برخورد با ناهنجاری های اجتماعی مانند بی حجابی با جدیت بیشتر دنبال خواهد کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک کشتی باری مرتبط با رژیم صهیونیستی را توقیف کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا و رئیس هیات کشتی بسیج کشور به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا در بیشکک پیام تبریک صادر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جعفری گفت: جنگ های سخت نظامی امروز در حقیقت پیوست جنگ های عملیات روانی است و صبر استراتژیک ایران در پاسخ به تجاوز به کنسولگری با روح و روان رژیم غاصب صهیونیستی بازی می کند و آن ها را به اضمحلال ...
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پارسا از احیای فرهنگ مستندسازی خبر داد و تاکید کرد: جشنواره پژواک باعث شده گونه مستند در جدول پخش شبکه های رادیویی بسیار پررنگ تر از پیش شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
امیر کریمی از اجرای 40 عنوان برنامه در حوزه های فرهنگی، نظامی، سلامت و اجتماعی در راستای خدمات ارتش در حوزه مردمیاری به مناسبت بزرگداشت دهه ارتش در شهرستان تربت جام خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران در شهرستان بابل با جانباز سرافراز 70درصد حاج عباس نصیری دیدار و از صبر و پایداری این اسطوره اخلاق و رادمردی تکریم کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
با توجه به تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق و به شهادت رساندن مستشاران نظامی ایران در سوریه، دفاع مشروع با هدف تنبیه متجاوز صهیونیست ضرورتی واجب، تغییرناپذیر و لازم الاجرا است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گردان های شهدای الاقصی از هلاکت و زخمی شدن تعدادی از نظامیان صهیونیست در عملیات های اخیر خود در نوار غزه خبر دادند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
شهر جهانی نوآوری و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و خلاق کشور در نامه ای با دستور رئیس جمهور خطاب به وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جهاد دانشگاهی تاسیس می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسجد دانشگاه تهران به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع (علیهم السلام) مراسمی با سخنرانی حجت الاسلام محمد میرزامحمدی و مداحی مهدی رسولی برگزار می کند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۳    
سردار شجاع با خانواده شهید مرزبانی یونس سیفی نژاد در شهرستان مرزی سرخس دیدار کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
هیأت ریحانةالنبی (س) به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع (ع)، آئین تکیه خوانی دارد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ویدئویی با موضوع جنایات رژیم صهیونیستی در شش ماه اخیر، به روایت آمار و ارقام تهیه شده و در ادامه قابل مشاهده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اقدامات بیمه دی، نظر رئیس جمهور، وزراء و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را به خود جلب کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
ذوالنوری گفت: جمهوری اسلامی ضمن تاکیدی که بر حمایت از معنوی از غزه دارد، حق انتقام را برای خود محفوظ می داند، ولی نوع عمل را متناسب با منافع خودش انتخاب خواهد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ساعت ها، روزها و سال ها می آیند و می روند و در این بین ستاره هایی که شب و روز نمی شناسند، در گمنامی برای حفظ حریم امنیت خوش می درخشند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره مرحله نخبگان جشنواره قرآن، عترت و نماز دانش آموزان استان خوزستان روزهای 12، 13 و 14 اردیبهشت ماه به میزبانی ناحیه 2 اهواز برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۱    
خبرگزاری رویترز در گزارشی به بررسی قابلیت های موشکی جمهوری اسلامی پرداخت و ایران را صاحب بزرگ ترین زرادخانه ی موشکی در منطقه توصیف کرد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بعد از کربلای 4 که دشمن به گمان پیروزی، جشن گرفته بود و در کیسه خواب غرور غلط می زد، کربلای 5 را آغاز کردیم و شد آن که دنیا را تکان داد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۹    
حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسین راجی مدیر اندیشکده راهبردی سعداء طی سخنانی ضمن نقد تفکرات آزادی و عدالت در مشرق زمین و مغرب زمین؛ از محدوده این دو مقوله در نظام جمهوری اسلامی ایران می گوید.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
جنگنده های رژیم صهیونیستی مسجد تاریخی شیخ زکریا در غزه را تخریب کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان به منظور بررسی تحولات منطقه به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می رود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: از دولت انتظار می رود در راستای مدیریت مسائل ارزی، تورم و مسکن کشور برنامه ریزی ویژه ای داشته باشد تا مردم آثار این مدیریت را در زندگی خود ببینند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
احمدی تبار از معرفی شهید احمد یوسفی به عنوان شهید شاخص استان زنجان در سال 1403 خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ابراهیمی با بیان اینکه سازمان های پولی و مالی جهانی تبدیل به ابزار غرب برای تحمیل خواسته هایشان شده است ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷    
یادواره شهدای روستای سینقان با حضور خانواده معظم شاهد و ایثارگران، مسولین شهرستان دلیجان و مردم ولایت مدار در آستان مقدس امامزادگان حوریه خاتون و کاظمه خاتون روستای سینقان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷    
شانزدهمین یادواره شهدای والامقام روستای مهدی آباد اردهال، با حضور خانواده های معظم شهداء، جمعی از مسئولین شهرستان دلیجان برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام تکمیلی گفت: این شهدای مدافع حرم بودند که با صرف نظر از همه تعلقات دنیوی وارد عرصه جهاد شدند و ماندگارترین حماسه ها را به تصویر کشیدند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
میرنظامی گفت: اجرای تقاطع غیرهمسطح میدان امام خمینی (ره) و میدان امام حسین (ع) به گره گشایی از ترافیک شهری اراک بسیار کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت ششمین سالگرد شهادت مرتضی بصییری پور نخستین شهید مدافع حرم ن جنوبی امروز در مسجد امام هادی(ع) بیرجند برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۷    
دانش آموزان مدرسه ندای وحدت از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان مرکزی بازدید کردند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۱    
مسابقات فوتسال بین تیم شهید درگاهی و تیم شهیدان نادری در سالن ایثار شهرستان شیروان به یاد شهید محمدرضا خاکشور برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام عزیزی گفت: دولت در بحث کنترل قیمت ها و رفع موانع تولید نهایت دقت و تلاش را داشته باشد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۳۵ سایت دیگر  
آیت الله عاملی گفت: چهار کشور شرور دنیا یعنی آمریکا، آلمان، فرانسه و انگلیس تبانی کامل کرده اند که اسرائیل را برای همیشه از بحران نجات دهند و امنیت دائمی برای اسرائیل درست کنند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۰    
سرهنگ صریحی گفت: تلاش همه جانبه مسئولین استانی و شهرستانی این است که شاهد میزبانی شایسته بکرترین موزه دفاع مقدس کشور در شهر مقاوم آبادان از گردشگران و زائران راهیان نور باشیم.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از افزایش قربانیان حمله وحشیانه نظامیان صهیونیست و شهرک نشینان به روستای المغیر در شمال شرق رام الله خبر دادند.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن با تاکید بر ادامه عملیات های ضد صهیونیستی نیروهای مسلح یمن تا زمان توقف تجاوزات و محاصره اشغالگران علیه غزه اعلام کرد که موشک های ما آمریکا را به وحشت می اندازد و جنگ آمریکا ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدصادق کرمانشاهی از رزمندگان دوران دفاع مقدس ومعروف به عمو صادق رزمنده ها دار فانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
منتظری با اشاره به اینکه گردهمایی ها باعث امیدافزایی و گرم شدن دل ها می شود، گفت: فرض کنید در بحث حجاب، وقتی افراد در بطن اجتماع پراکنده دیده می شوند ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۵    
مراسم گرامیداشت سی و نهمین سالگرد شهادت سردار سرلشکر پاسدار ولی الله چراغچی جانشین فرمانده لشکر پنج نصر با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در حسینیه شهید سلیمانی گلزار شهدا بهشت رضا مشهد ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهداد فراجا با اشاره به حمله تروریستی در مسیر مهرستان - سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان گفت: 4 تن از مجروحان این حادثه از طریق امداد هوایی به بیمارستان فوق تخصصی ...
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیخانی از وقف چهار هزار و 300 مترمربع زمین به ارزش 43 میلیارد ریال برای مجتمع توانبخشی معلولان و سالمندان در شهرستان رامسر خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم یادبود صغری محبوب همسر سردار شهید حسن علیمردانی فرمانده محور تیپ 21 امام رضا علیه السلام در تنگه چزابه در مشهد برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در را که شکستند، دیدند فرمانده، درحالی که داروهای نصفه نیمه کنار دستش بود، تمام کرده و اون قدر مانده که سیاه شده و بو گرفته!
  ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
برخی رسانه ها با پرداختن به بازی های روانی روز های اخیر این بار خبر از برنامه آمریکا برای اعزام کشتی های جنگی و جنگنده های خود به نزدیکی فلسطین اشغالی می دهند.
مشاهده نتایج بیشتر...