چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۸:۱۳Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 30 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 31 فروردین 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 خرداد 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 تیر 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 مرداد 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 31 شهریور 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 مهر 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 آبان 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 آذر 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 30 دی 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 1 بهمن 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 15 بهمن 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 16 بهمن 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 17 بهمن 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 18 بهمن 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 19 بهمن 1401 
  ۲ ساعت پیش    
اواسط سال 57، کنترل اوضاع بسیاری از شهر های کشور از جمله نجف آباد، از دست عمال رژیم پهلوی خارج و این شهر صحنه مبارزه علیه رژیم شاهنشاهی شده بود.
  ۲ ساعت پیش    
شهید ابراهیم هادی در عملیات والفجر مقدماتی بهمراه رزمندگان گردان کمیل و حنظله در کانال های فکه به مدت پنج روز مقاومت کرد و سرانجام 22 بهمن سال 61 پس از فرستادن بچه های باقی مانده به عقب ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به موافقت رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو متهمان و محکومان حوادث اخیر کشور، گفت: این نگاه به اعضای جامعه به خصوص جوانان آن پس از فروکش کامل غبار اغتشاشات ...
  ۲ ساعت پیش    
ریاضت گفت: دستور عفو نوعی عفو عمومی است که یک تدبیر حکیمانه از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی بود و علاوه بر اینکه محکومان را مشمول قرار می دهد در خصوص بخش ناظر به حوادث اخیر متهمان را نیز دربرمی گیرد ...
  ۳ ساعت پیش    
کیوانفر با بیان اینکه جایزه کتاب سال برای اهل کتاب مشوق خوبی برای آثار با کیفیت است، گفت: نباید از یک جایزه انتظار داشته باشیم که به تنهایی همه حوزه های علمی کشور را متحول کند.
  ۴ ساعت پیش    
در 19 بهمن 1357 همافران و تعدادی از نیرو های نظامی نزد امام خمینی (ره) رفته و در صف انقلابیون قرار گرفتند.
  ۴ ساعت پیش    
مفتح گفت: مردم شریف ایران در دفاع از انقلاب همیشه در صحنه بودند و همین حضور همیشه باطل السحر نقشه های آشوب طلبانه دشمنان بوده است.
  ۴ ساعت پیش    
سران گروه های مقاومت فلسطینی بعد از جدیدترین جنایت رژیم صهیونیستی در اریحا به این مقامات تل آویو هشدار دادند که این جنایت آن ها بی پاسخ نخواهد ماند و پاسخی دردناک را دریافت خواهند کرد.
  ۵ ساعت پیش    
ادار ه کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری مجموعه تصاویر رزمندگان این استان در دوران دفاع مقدس را منتشر کرد.
  ۶ ساعت پیش    
سردار اسلامی، رژیم پهلوی را گاو شیرده استکبار جهانی دانست و گفت: مردم دنیا کشور عزیز ما را در رژیم پهلوی همانند عربستان یا کشورهای عربی امروز می دانستند.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرعامل هلدینگ ICT قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: سیستمی را طراحی کرده و ساخته ایم تا گازرسانی کشور به صورت یکپارچه رصد و پایش شود و این سیستمی است که در جهان ...
  ۸ ساعت پیش    
19 بهمن 1401 هجری شمسی برابر با 17 رجب 1444 هجری قمری و 8 فوریه 2023 میلادی
  ۹ ساعت پیش    
محبی پور گفت: ثمره خون های شهدای به زمین ریخته در دفاع از آرمان ها، وطن و اسلام عزیز امروز این است که ما در کمال امنیت در کنار هم می نشینیم و ذکر خدا را بر زبان جاری می کنیم.
  ۹ ساعت پیش    
رجبی گفت: ایثارگران و خانواده شهدا صاحبان اصلی این انقلاب هستند و اگر ایثار و جانفشانی رزمندگان و شهدا نبود انقلاب اسلامی محقق نمی شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار ستوده گفت: تکمیل موزه دفاع مقدس استان مرکزی نیازمند یک عزم استانی و مشارکت همه جانبه مسئولان است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ کریمی گفت: تاکنون بیش از 300 هزار نفر از اقشار مختلف مردم از موزه دفاع مقدس استان بازدید کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پورنورعلی گفت: با هم افزایی میان گروه های جهادی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان فارس در راستای محرومیت زدایی مدنظر رهبر معظم انقلاب در روستا ها و مناطق حاشیه شهر اقدامات خوبی انجام شده ...
  ۹ ساعت پیش    
صادقی سنگدهی اسامی برگزیدگان دوازدهمین جشنواره شعر دفاع مقدس و مقاومت اشک انار را اعلام کرد.
  ۹ ساعت پیش    
همزمان با ایام دهه مبارک فجر، جشن انقلاب امروز در مجموعه ورزشی شهید کشوری شهرستان سیمرغ برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
سرهنگ صادق پور گفت: یکی از وظایف عمده بسیج ارائه الگوهاست اما هنرمند بسیجی هنرمند متعهدی است که از هنر خود برای تعهد خود نسبت به مردم و نظام استفاده کند.
  ۹ ساعت پیش    
زینلیان از افتتاح 700 پروژه در ایام الله دهه فجر با اعتباری بالغ بر 14 هزار میلیارد تومان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با حکم مدیرعامل موسسه ایثار کشور، سرپرست موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان قزوین منصوب شد.
  ۹ ساعت پیش    
حسینی با اشاره به اینکه دشمن از عظمت دختران این سرزمین می ترسد، گفت: هریک از دختران باعث افتخار و مباهات هستند.
  ۹ ساعت پیش    
حجتی پور گفت: خدمت به ایثارگران اولویت کاری شرکت گاز استان قزوین است و تلاش شده همه درخواست های این عزیزان در کوتاه ترین زمان بررسی و رسیدگی شود.
  ۹ ساعت پیش    
آیین رونمایی از کتاب از شاخ شمیران تا تل قرین حضور جمعی از مسئولین در محل اداره کل حفظ آثار ایلام برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
حجت الاسلام ابوترابی فرد در آیین خاطره گویی آزادگان، در مورد پیام آزادگان گفت: تمام اندیشه انقلاب، اندیشه آزادگان بود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۵۶   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور دسترسی آسان مردم به اینترنت با هدف تسهیل در امور، گشایش کسب و کار ها و ارائه سریع تر خدمات را امری ضروری دانست و بر تلاش بیشتر دست اندرکاران در این زمینه تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۷    
سردار شهسواری گفت: امروز کاهش نرخ رشد جمعیت مهمترین تهدید برای کشور است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۷    
استاندار همدان در هفتمین روز از ایام الله دهه مبارک فجر در جریان سفر به شهرستان کبودراهنگ با حضور در دفتر امام جمعه این شهر، با وی دیدار و از نزدیک گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مسکنی گفت: کارگران، مجاهدان عرصه اقتصادی کشور هستند که با وجود برخی مشکلات اقتصادی، در فتنه انگیزی های اخیر با دشمن همراه نشده و دعوت نظام سلطه را بی پاسخ گذاشتند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی جمعی از دانش آموزان مشهد الرضا (ع) با شهدا تجدید پیمان کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
با حکم رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور، حسین بهمنش به عنوان سرپرست مدیریت اسناد و کتابخانه ملی استان گیلان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۱    
سرهنگ حبیبی گفت: قراردادهای یک ساله و شش ماهه برخی کارگران به یک ماهه تبدیل شده و امنیت شغلی کارگران را در معرض خطر قرار داده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی تعظیم شعارهای انقلاب اسلامی را نشانه تقوا دانست و گفت: انقلاب اسلامی شاهد رویش های جدیدی در نسل جدید است که بیش از گذشته به انقلاب اسلامی، رهبری و ولایت فقیه وفادار هستند .
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
آیین تجلیل از بانگ آوران انقلاب اسلامی استان گیلان امروز با حضور شعارگویان منتخب مناسبت های انقلاب اسلامی در رشت برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه به منظور دیدار و گفتگو با مقامات لبنان وارد بیروت شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی گفت: حفاظت اطلاعات سپاه برای تسهیل و پیشبرد کار های خود باید مدافع و حامی برنامه های دینی، فرهنگی، اخلاقی و عبادی باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید اجازه داد تا مومنین از یک سوم وجوهات شرعیه خویش برای کمک به حادثه دیدگان استفاده کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۴   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فضای مجازی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی مشخص شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۱   + ۵۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به سازمان همکاری شانگ های را برای اجرا به وزارت امور خارجه ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۰    
احمدوند در آیین خاطره گویی آزادگان گفت: خاطره گویی و جمع شدن برای بیان خاطره، امر مهمی است و شاید یکی از مصاعب، مسائل و مشکلاتی که ما در جامعه داریم، موضوع نسیان است و توجه به خاطره ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد دهه فجر استان تهران با بیان اینکه 22 بهمن امسال تاریخی و مهم خواهد بود، گفت: 12 مسیر راهپیمایی خواهیم داشت که 12 مسجد در 12 نقطه تهران مبادی راهپیمایی هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۵    
پاسدار شهید امیر عباسی بیست و یکم آبان سال 1344 در تهران متولد شد. وی تا پایان سال تحصیلی دوم متوسطه درس خواند و سپس به جبهه های حق علیه باطل شتافت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۶    
سرهنگ وحیدی گفت: عزت و اقتدار امروز کشور حاصل ایستادگی و مقاومت خانواده های شهداست و دعای خیر آنها همیشه یاری رسان نظام مقدس جمهوری اسلامی در همه صحنه هابوده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سردار جلالی با تاکید بر اینکه دشمن امروز ما همان دشمن قدیمی است و هر زمان که احساس کند می تواند از حوزه نظامی به ما لطمه بزند حتماً این اقدام را خواهد کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پیشرفت های نیروی هوایی ارتش و خدمات مردم یاری در مستند شاخص شبکه العالم به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: سقوط سنگ از بخش غربی قبه الصخره رخدادی خطرناک است که مسئولیت آن متوجه کابینه رژیم صهیونیستی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی نوشت: ظهور مبارزان قسامی (شاخه نظامی جنبش حماس) در اریحا مقامات اسرائیلی و تشکیلات خودگردان را غافلگیر کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ایران همواره در روزهای سخت کنار ملت و دولت سوریه بوده و اکنون نیز برای امدادرسانی فوری به زلزله زدگان سوریه ای آمادگی دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در پیامی به رئیس جمهوری سوریه با ملت و دولت این کشور در فاجعه زمین لرزه اعلام همبستگی و همدردی کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۷    
طاهری نیا با بیان اینکه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی امروز نسبت به دوران قبل از انقلاب اسلامی 160 برابر افزایش داشته است، گفت: ایران اسلامی در حوزه تولید علم رتبه اول جهان اسلام و منطقه است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۶   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ضمن تسلیت و ابراز همدردی با دولت و ملت ترکیه، با اعلام آمادگی کشورمان برای اجابت فوری نیاز های امدادی طرف ترکیه ایی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۹۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی با ابراز تاسف از محاسبات غلط برخی کشور های اروپایی درباره محیط داخلی ایران، آن را ناشی از عدم درک حقیقت ملت با عظمت ایران و وابستگی به منابع اطلاعاتی معاند دانست.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقات مجازی کتابخوانی هشت بهشت با محوریت کتاب خاطرات احمد احمد ویژه دانش آموزان سراسر کشور (متوسطه دوم) برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
آیین تحویل 13 فروند بالگرد نوسازی و بازآماد شده در مجموعه شرکت پشتیبانی و نوسازی بالگرد های ایران همزمان با ایام الله دهه فجر برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد که واشنگتن به تل آویو برای انجام عملیات هوایی در برخی مناطق مشخص در مرز های عراق و سوریه چراغ سبز داده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
پس از کمک خواهی مقامات سوریه در پی وقوع زلزله در این کشور، سازمان الحشدالشعبی عراق تیم مهندسی و گروه های پزشکی خود را برای کمک به زلزله زدگان اعزام کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز گزارشی از علت خروج دیپلمات های عربستان از کابل و مستقر شدن آن ها در پاکستان منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دادگاه عالی فدرال عراق در حکمی اعلام کرد که تمدید دوره پارلمان عراق خلاف قانون اساسی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
یک وبگاه آمریکایی گزارش کرد دولت بایدن یکسری معافیت های تحریمی را برای ادامه همکاری هسته ای ایران و روسیه در سایت های غنی سازی ایران تمدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: زمینه های مناسبی برای به فعلیت رسیدن ظرفیت های متقابل ایران و اروگوئه وجود دارد که تحقق آنها، تلاش مضاعف مسئولان دو کشور را می طلبد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای با بیان اینکه فسادی مُسری است و اگر جلوی آن را نگیریم، از یک بخش به بخش های دیگر سرایت می کند، گفت: مبارزه با فساد باید اصلاح گرایانه باشد نه انتقام گرایانه و تخریبی.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
اسد در گفت و گوی تلفنی با همتای ایرانی خود از دولت و مردم ایران برای کمک به زلزله زدگان سوری تشکر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر جدید جمهوری شرقی اروگوئه در تهران امروز با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام معزی با اشاره به گزارش های واصله از مناطق زلزله خوی محضر رهبر فرزانه انقلاب ارسال کرده ام، گفت: امروز در جمع شما حضور پیدا کرده ام تا پیام محبت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
قائمی نسب گفت: باید فضا را برای همه باز کنیم. این که فکر کنیم فقط یک عده خاص می توانند برای ما فیلم بسازند شاید گزاره خیلی درستی نباشد. باید فضا را ایجاد کنیم که همه وارد این عرصه شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سردار تنگسیری با بیان اینکه 650 ناوگروه با بیش از 15 هزار شناور در نیروی دریایی سپاه سازماندهی شده است، گفت: با حمایت و پشتیبانی رهبر معظم انقلاب اسلامی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
آئین اختتامیه چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی در تماشاخانه مهر حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رفیع زاده گفت: برنامه عملیاتی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبنای گزارش دهی به دولت است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آقامحمدی با بیان اینکه عفو اخیر اقدامی پسنیده بود گفت: این عفو عین رحمانیت اسلام و نظام است که در راستای رحمت و عدالت اسلامی بکار گرفته شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرتضوی مقدم با اشاره به دستور عفو گسترده اخیر گفت: پیام این اقدام این است که جمهوری اسلامی سر ستیز با مخالفان ندارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خجسته پور گفت: عفو اخیر دل خانواده های زیادی را شاد کرد و نقشه دشمن برای ایجاد فاصله میان ملت و نظام را به شکستی مفتضحانه کشاند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ارامنه جنوب ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی در اغتشاشات اخیر بودند که هیجان زده شدند، رویکرد اتخاذ شده مبنی بر عفو و بخشش این گونه اشخاص جای تشکر و قدردانی دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در جریان عملیات والفجر 8، نیرو های اطلاعاتی لشکر 7 حتی مجبور به جنگ تن به تن با دشمن شده بودند و، چون دیگر نه مهمات داشتند، نه فرصت شلیک، با دست ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی گفت: انقلاب اسلامی باعث ایجاد یک نظام فکری، فرهنگی و مکتبی جدید شد و نظام سیاسی و سایر نظام های آن به موجب آن شکل گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مالکی، فرمان عفو عمومی رهبر معظم انقلاب اسلامی برای جمعی از متهمان و محکومان را نقطه عطفی در رابطه مردم و حاکمیت دانست و گفت: این اقدام همگرایی و همدلی را به جامعه برگرداند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش در بازدید از پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 نهاجا گفت: این پایگاه ها امکان عمل و عکس العمل های لازم را دور از انتظار دشمنان در نقاط مختلف ایجاد کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خان محمدی با بیان اینکه سال 1357 سرانه فضای آموزشی تحصیلی کشور 1.5 متر مربع بوده است، گفت: وضعیت سرانه فضای آموزشی کشورمان با پیروزی انقلاب اسلامی به بیش از پنج متر مربع رسیده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با افتخارآمیز توصیف کردن نقش تمدن های کهن و ریشه دار ایران و یونان در پیدایش و تکامل مدنیت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس از نمایشگاه توانمندی های تولید داخل که در مجلس شورای اسلامی برپاست شده است، بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
موشک کروز هواپایه بردبلند عاصف کلاهکی با قدرت تخریب و انفجار بالا دارد و استحکامات سنگین را می تواند نابود کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: برگزاری جشنواره ها و برنامه های فرهنگی و هنری موجب اتحاد و همدلی دوباره و هرچه بیشتر آحاد مختلف مردم با یکدیگر شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار قنبری از کشف دو تن و 103 کیلوگرم مواد مخدر طی درگیری مسلحانه تکاوران انتظامی استان با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان های شمال و جنوب استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
میراحمدی بر سرعت بخشی به احداث کارخانه های یخ در مرزهای خسروی، مهران، چذابه، شلمچه و خسروی با توجه به گرمای هوا در مراسم سال آتی اربعین تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی با اشاره به روابط دوستانه ایران و زیمبابوه پس از پیروزی انقلاب گفت: ایران و زیمبابوه ظرفیت های فراوانی دارند که می تواند در مسیر گسترش روابط و همکاری های فیمابین مورد استفاده باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در پیامی خطاب به همتایان خود در ترکیه و سوریه، بر آمادگی این وزارتخانه برای ارائه کمک های امدادی به آسیب دیدگان و حادثه دیدگان زلزله در این کشورها تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سلیمانی نژاد گفت: امسال طرح های گازرسانی به 41 روستاهای استان زنجان در دهه فجر افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در تماس تلفنی با وزرای دفاع ترکیه و سوریه از آمادگی اعزام تیم های پزشکی و امدادگر به مناطق زلزله زده این کشورها خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: وقوع جنگ های بزرگ و پدیده تکفیر در سرزمین های اسلامی را مولود سیاست های ویرانگر قدرت های استکباری به ویژه آمریکای جنایتکار و برخی متحدان اروپایی آن از جمله انگلیس و نیز رژیم غاصب ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۰    
حضور نوجوانان دهه هشتادی در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در نمایشگاه فناوری های فضای مجازی صحنه جالب توجهی از عشق و ارادت نسل جوان به شهدا و رزمندگان دفاع مقدس را به نمایش گذاشت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح با اشاره به امکانات محور مقاومت برای پاسخگویی قاطع به تهدیدات صهیونیست ها گفت: اگر پایگاهی از یک کشور در هر کجای جهان برای تهاجم به ایران مورد استفاده قرار گیرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
جان نثاری گفت: دنیا باید نحوه برخورد و زندگی مسالمت آمیز ادیان مختلف در کنار یکدیگر را از مردم اصفهان بیاموزد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقه وصیت رفیق شهیدم به همت معاونت فرهنگی و هنری موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۱    
جعفری با اشاره به بارگذاری 10 میلیون سند در سایت اسناد دفاع مقدس گفت: طبقه بندی اسناد را به حداقل رسانده ایم و تقریبا 95 درصد اسناد از طبقه بندی محرمانگی خارج شده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
نخستین پایگاه زیرزمینی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با نام عقاب 44 رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱۳۷ سایت دیگر  
پایگاه هوایی راهکنشی عقاب 44 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر و در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پنج عنوان کتاب توسط سازمان عقیدتی سیاسی ارتش چاپ و روانه بازار نشر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
فرماندهان ارشد نیرو های مسلح صبح امروز (سه شنبه) با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان های امام و رهبری تجدید میثاق کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عین اللهی گفت: مرحله دوم طرح پزشک خانواده از اردیبهشت اجرایی خواهد شد، اگر فردی به پزشک خانواده مراجعه کرد و از این طریق به بخش بستری ارجاع داده شد مشوق هایی دریافت خواهد کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
ماهواره های طلوع 3 و ناهید 2 پس از پایان طراحی و ساخت امروز رونمایی شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...