یکشنبه ۲۴ آذرساعت ۱۲:۰۴Dec 2019 15

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 31 فروردین 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 31 خرداد 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 31 تیر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 31 مرداد 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 31 شهریور 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 30 مهر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 1 آبان 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 1 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 2 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 3 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 4 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 5 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 6 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 7 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 8 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 9 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 10 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 11 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 12 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 13 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 14 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 15 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 16 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 17 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 18 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 19 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 20 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 21 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 22 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 23 آذر 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 24 آذر 1398 
  ۴ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به فضاسازی رسانه های بیگانه درباره تجهیزات و ادوات نظامی مورد استفاده در ارتش واکنش نشان داد.
  ۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نصیبه محمدی همسر شهید محمد پازکی گفت: چه خوب گفته اند تا چیزی را از دست ندهی قدرش را نمی دانی، برای ما وجود محمد این گونه بود. تا وقتی که در بین ما بود هیچ کس قدر خودش و کارش و زحماتش را ندانست ...
  ۷ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
دبیر اشراف کلی سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری چهارمین جشنواره سراسری مالک اشتر بسیج در 25 آذرماه خبر داد.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: عرصه فضای مجازی بستر مناسبی است تا پیام انقلاب به اطلاع عموم برسد و حضور جوانان انقلابی در این فضا معادلات دشمن را بهم زده است.
  ۳۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بعد از آنکه بنی صدر از ریاست جمهوری و پیش از آن فرماندهی کل قوا عزل شد، اتحادی بین سپاه و ارتش به وجود آمد که اولین میوه آن در شکست حصر آبادان چیده شد ...
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۸۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی حجت الاسلام حمید شهریاری را به دبیرکلی مجمع تقریب مذاهب اسلامی منصوب کردند.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده ناجا از اعلام نتایج تحقیقات در خصوص کیک های آلوده در آینده نزدیک خبر داد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
شهید عبدالزهرا نیروی انجام مأموریت های ناممکن قرارگاه فوق سِری نصرت بود که وارد خاک عراق می شد و تا دل پادگان های مهم و نظامی عراق هم نفوذ می کرد تا اطلاعات جامعی را کسب کند.
  ۵۲ دقیقه پیش    
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: دشمن با جنگ شناختی می خواهد ما را نسبت به ارزش های مان، بی تفاوت کند که این کار با حرکت داعش گونه ای که در آبان انجام داد، شکل گرفت.
  ۵۲ دقیقه پیش    
رؤسای کمیته های پانزدهمین جشنواره بین المللی رادیو شامل؛ اطلاع رسانی، داوری، پشتیبانی، فنی، امنیت و فضای مجازی منصوب شدند.
  ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
پس از شهادت چیت سازیان صحنه هایی در همدان دیدم که دیگر هیچ وقت تکرار نشد. انگار کل زنان و مردان شهر برای تشییع آمده بودند. خانم ها می گفتند: فریاد یا محمدا و آقایان جواب می دادند: کشتند شیر جبهه را ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: امروز هر کسی در هر جایگاهی که قرار دارد، اگر به امید و انگیزه مردم لطمه بزند، به نفع دشمن کار کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پیکر مطهر مرحوم حسین عرب سرخی پدر شهیدان محسن، مجتبی و محمدرضا عرب سرخی ، صبح امروز (یک شنبه) تشییع شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که جنایات صهیونیست ها علیه فلسطینیان در سال 2019 در مقایسه با سال های گذشته شدت یافته است.
  ۱ ساعت پیش    
مربیان آسمان کتابی متفاوت برای آشنایی با شهدای مربی آموزشگاه سیدالشهدا (ع) تبریز است.
  ۱ ساعت پیش    
سرهنگ محمد کاشانی گفت: با هماهنگی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران تاکنون بیش از 19 هزار دانشجو در دانشگاه های جنوب شرق استان تهران، درس آشنایی با مبانی دفاع مقدس را گذرانده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، شعار اصلی و محوری مراسم بزرگداشت یوم الله نهم دی سال جاری را یوم الله نهم دی، مظهر بصیرت، ولایتمداری و عبور از فتنه ها اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت: پیشکسوتان نیروی انتظامی سرمایه های کشور و به خصوص این نیرو هستند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برگزیدگان دوازدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد طی مراسمی در کتابخانه ملی ایران معرفی شدند.
  ۱ ساعت پیش    
گزارشی در خصوص وضعیت نیرو های مقاومت و ارتش سوریه در مبارزه با تروریست های تکفیری را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ریچارد نفیو معتقد است که تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، بیش از آن که اثرگذاری داشته باشند، تنها به عنوان بخشی از رفتار و عملکرد سیاسی دولت آمریکا به شمار می رود.
  ۱ ساعت پیش    
رییس پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را یک تکلیف همگانی برشمرد و گفت: نیروی انتظامی باید در این زمینه پیشتاز باشد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جزیره پرچم ها به قلم هادی خورشاهیان با تصاویر شکیل و خیال انگیز برای بچه ها از سفری دریایی در جهت گسترش فرهنگ صلح سخن می گوید.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
درگیری میان نیروهای امنیتی و تظاهرات کنندگان در مرکز بیروت منجر به زخمی شدن چندین نفر شد و برخی از عناصر نفوذی و خرابکار در میان معترضان دست به اقدامات خشونت آمیز و فتنه انگیزانه زده اند.
  ۱ ساعت پیش    
محمود ابراهیمی 4 اسفند سال 1346 در شهرستان سربیشه به دنیا آمد و در فروردین سال 65 در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید و پیکرش بعد از 9 سال در تاریخ 5 مرداد سال 74 پیدا شد و در شهر خود تشییع و به خاک ...
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اختتامیه پنجمین مراسم مشترک تحلیف و اعطای سردوشی به دانش پژوهان آموزشگاه های آجا صبح امروز با حضور فرمانده کل ارتش آغاز شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان با همتای قطری خود دیدار و گفت وگو کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا پس از توافق با طالبان، قطعا به طور رسمی نیرو های نظامی خود را از افغانستان خارج خواهد کرد و بخش کمی از نیرو های خود را در پوشش دیپلماتیک، حفظ خواهد کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس آورده است: تردیدی نیست که گنجینه پر گوهر دفاع مقدس هنوز حرف های بسیاری برای پدید آورندگان آثار همتراز شاهکار های بزرگ ادبی ...
  ۲ ساعت پیش    
شهید رحیم قاسمی در فرازی از وصیتنامه خود نوشته است: ما رزمندگان به رهبر (حسین زمانمان) لبیک گفتیم تا به جهان نشان دهیم اسلام هنوز زنده است و جنگیدیم تا ندای مظلومان را پاسخ دهیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمد الطباطبایی با اشاره به اینکه عربستان و امارات می خواهند عراق به سمت آشوب کشیده شود، گفت: فساد کنونی در عراق ناشی از اشغالگری آمریکا در این کشور است.
  ۲ ساعت پیش    
فائضه غفار حدادی گفت: تاثیرگذار ترین راهکار برای معرفی قهرمانان، بیش از کتاب فیلم است ولی بستر صحیح آن متن و کتاب هایی هستند که از پژوهش صحیحی بهره برده باشند.
  ۲ ساعت پیش    
دومین یادواره سردار شهید علی خوش لفظ 28 آذر در همدان برگزار خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جنبش حماس در سالروز تأسیس خود در بیانیه ای تاکید کرد که مقاومت در برابر اشغالگران تا زمان آزادسازی سرزمین فلسطین و تشکیل کشور فلسطین ادامه خواهد یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس با اشاره به برنامه های این سازمان در هفته پژوهش گفت: هم زمان با فرا رسیدن هفته پژوهش فعالیت های گوناگونی از جمله هم اندیشی تاریخ پژوهی، برنامه نکوداشت پژوهشگران ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: گفت وگو در زمینه حل مسئله یمن مسیر خوبی است اما باید دید این گفت وگوها در عمل به آتش بس منجر می شود یا خیر.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک نویسنده و منتقد ادبی با تاکید بر اینکه نباید جایزه ادبی جمهوری اسلامی را به فرد تقلیل داد، گفت: اگر امروز برخی می گویند که حدودشان در ممیزی کتاب ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در قراردادی که در سال 1316 بین ایران و عراق به امضا رسید نکته حائز اهمیت استفاده از واژه تالوگ برای تعیین حدود مرزی در اروندرود بود و این موضوع حاکمیت هردو کشور بر روی این رودخانه را مورد تایید قرار ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تحلیلگر صهیونیست روزنامه معاریو گفت: برآوردهای امنیتی حاکی از آن است که درگیری ها و تقابل های نظامی در غزه به گونه ای با برگزاری انتخابات رژیم صهیونیستی رابطه ای مستقیم دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
قرآن پژوهی که در طرحی ابتکاری اقدام به تدوین قرآنی بر اساس صفحه بندی موضوعی کرده است، معتقد است که این نحوه چینش آیات قرآن کریم مانع تفسیر به رأی شده و تدبر در آیات را تسهیل می کند.
  ۲ ساعت پیش    
مراسم بزرگداشت چهارمین سالگرد شهادت مدافع حرم سجاد عفتی شامگاه پنجشنبه 28 آذر در شهر کهنز شهرستان شهریار برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار فلوجه اعلام کرد که یک گور دسته جمعی در نزدیکی اتوبان ترانزیت در شهر فلوجه کشف شده است.
  ۴ ساعت پیش    
در هفتمین روز از جشنواره بین المللی سینما حقیقت چهار فیلم در بخش جایزه شهید آوینی اکران خواهند شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو های مسلح با بیان اینکه تا 20 سال آینده، 10 میلیون جوان آموزش دیده ی پا به کار برای ورود به بازار کار داریم ...
  ۷ ساعت پیش    
در جهان امروز که هیچ منطقی برای گفت وگو بر آن حاکم نیست و تنها تهدید و تحریم زبان قدرت طلبان است، عالمان ادیان ابراهیمی می توانند دریچه ای به روی مردم دنیا باز کنند ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس گفت: مادران شهدا سرمایه های معنوی کشور هستند و با سادگی و صداقتی که در کلام شان دارند، می توانند فرهنگ ایثار و شهادت را به نسل جدید منتقل کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روایتی از مجاهدت های شیعیان جمهوری آذربایجان که بعنوان مدافع حرم فعالیت داشتند را در این بخش مشاهده می کنید.
  ۸ ساعت پیش    
رضا گفت: آقا! می خواستم با این سن کم، بابت فرزی و چابکی که دارم به شما و همه هم کلاسی هایم، ثابت کنم که من هم یک رزمنده ام و رزمندگی یعنی ایمان به خدا، اعتماد به نفس و چابکی .
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه اجرای طرح ابتکار صلح هرمز موجب خلع سلاح آمریکا در خلیج فارس می شود، گفت: این طرح در حالت رکود قرار گرفته است و اجرای آن به تحولات منطقه بستگی دارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قاسم ساعدی با تأکید بر اینکه توان بازدارندگی دفاعی امروز کشور ریشه در دفاع مقدس دارد، گفت: در دشمنی و کینه ورزی دشمنان تغییری حاصل نشده ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک مدرس سینما با تاکید بر اینکه تلویزیون در فرهنگ سازی موفق نبوده گفت: تلویزیون بر نوع لباس و پوشش، غذا و سبک زندگی ایرانیان تاثیرات منفی گذاشته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در سریال تلویزیونی وارش شخصیت خان بیشتر شبیه یک قلدر محله است تا ارباب و خان. حتی در سریال نام خان بر او نگذاشته اند در صورتی که نماینده ی قشر خوانین و اربابان است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) از برگزاری نهمین جشنواره باقرالعلوم (ع) با حضور فرمانده کل سپاه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جنگ که تمام شد، به خاطر اخلاص و مرامش رئیس شد و مسئولیت های مهمی گرفت؛ یک روز احساس تکلیف کرد و شد کاندید نمایندگی مجلس از شهر خود و هم من و هم بچه محل هایش خیلی کمک کردیم و شد نماینده مردم ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۰:۰۹    
24 آذر 1398 هجری شمسی برابر با 18 ربیع الثانی 1441 هجری قمری و 15 دسامبر 2019 میلادی
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره نقش نیروی انتظامی در ایام انتخابات را می بینید.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگو و قائم مقام دبیر شورای نگهبان با تاکید بر اینکه پلیس باید در درجه اول اقتدار خود را حفظ کند، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و رئیس جمهور ترکیه ضمن دیدار با یکدیگر در استانبول، درباره مسایل مهم منطقه از جمله قدس بحث و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سه عضو گروه موسوم به کلاه سفید ها در سوریه بر اثر انفجار محموله مواد منفجره ای که در حال حمل آن بودند، کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۲۱    
عین الله حسین پور از برگزاری مسابقه عکاسی رنگ خدا توسط بسیج رسانه بابل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۱۲    
سی ودومین یادواره شهید حسین مهدی زاده پنجشنبه 28 آذر در روستای مزداکتی بابل برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ناو های جنگی ترکیه یک کشتی رژیم صهیونیستی را که در حال گشت زنی اطراف آب های قبرس بود، اخراج کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق با بیان اینکه این جریان گزینه ای برای نامزدی نخست وزیری ارائه نکرده است، گفت: حکمت ملی با گزینه ای است که مورد موافق همه جریان های عراقی است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سابق ستاد مشترک ارتش ترکیه با انتقاد از دخالت های کشورش در امور کشور های منطقه، عادی سازی روابط همه جانبه آنکارا - دمشق را تنها راه حل بحران سوریه و پیامد های آن در ترکیه دانست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز فرماندهی مشترک نیرو های ترکیه ای و قطر روز شنبه با حضور مقامات نظامی ارشد دو کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک سناتور ارشد جمهوری خواه با حضور در نشست دوحه به انتقاد از توافق هسته ای با ایران پرداخت و گفت: همراه با یک سناتور دموکرات در حال تدوین طرحی برای جایگزینی برجام با یک توافق منطقه ای است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
منابع عراقی از استقرار گسترده نیرو های الحشد الشعبی عراق در مناطق شمال شرقی استان دیاله در شرق عراق و مرز با ایران با هدف مقابله با گروهک تروریستی داعش خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله محمدرضا ناصری یزدی گفت: با تاکید بر اینکه دشمن با تمام توان به وسیله برنامه های مختلف خود به ویژه با استفاده از شبکه های اجتماعی به دنبال برگرداندن ذهن مردم از انقلاب است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سپاه الغدیر یزد از اعزام 36 هزار نفر از استان یزد به اردوهای راهیان نور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سردار یعقوب سلیمانی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت ورود محتواهای مرتبط با راهیان نور به کتاب ها ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۱:۴۵    
گرامی داشت شهید امنیت یاسر سپیدروز سه شنبه 26 آذر همراه با نماز مغرب و عشاء در حرم شهدای گمنام نکا برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج حسین عرب سرخی پدر شهیدان والامقام مجتبی، محسن و محمدرضا عرب سرخی، از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات مسالت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۱:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران با ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت آمیز انتخابات ریاست جمهوری الجزایر و با تبریک به ملت و دولت این کشور، ابراز امیدواری کرد روابط 2 کشور در دوران جدید تعمیق یابد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
در پی کاهش تعداد معترضان در پایتخت عراق، نیرو های امنیتی این کشور همه مسیر های و خیابان های بغداد را که به دنبال ادامه اعتراضات بسته شده بودند، باز کردند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه ای عبری نوشت که اخیراً شمار زیادی از تجار اماراتی، مصری و لبنانی در همایش تجلیل از شهرک سازی در قدس اشغالی و ایجاد ساخت و ساز در این شهر فلسطینی مشارکت داشته اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر مشاور در امور خارجه امارات گفت که قطر در پی اختلاف افکنی میان اعضای شورای همکاری خلیج فارس است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رهبر جریان ملی آزاد لبنان بار دیگر گفت در صورتی که سعد الحریری بار دیگر مأمور تشکیل کابینه شود، این جریان در دولت جدید مشارکت نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۵۱    
چهارمین یادواره شهید محرمعلی مرادخانی پنجشنبه 28 آذر در تنکاین برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۴۵    
یادواره شهدای ورزشکار مازندران با محوریت شهدای ورزشکار نکا پنجشنبه 28 آذر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار علی غضنفری از برگزاری یادواره سرداران، 232 شهید و 13 شهید گمنام شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم باشکوه روز پنجشنبه 28 آذر در مصلی نماز جمعه خورموج برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۳۰    
آیت الله محمدباقر محمدی لایینی گفت: دشمن تحریم های ظالمانه و غیرانسانی را برای کشورمان وضع کرد و ما باید این تحریم ها را به فرصت چاره ساز در مسیر توسعه و آبادانی همه جانبه تبدیل کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
آیت لله محمدباقر محمدی لایینی ترویج دین اسلام و قرآن را کار بسیار ارزشمند و بزرگ در نظام اسلامی دانست و برلزوم هم افزایی هرچه بیشتر برای رفع مشکلات و آسیب های این عرصه تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دوره دفاع مقدس اقوام ادیان مختلف و اقشار مختلف را در کنار هم قرار داد تا هیچ قوم، دین، مذهب، جنسیت و سن و سالی بی حجت و بی الگو نباشد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۲۰:۱۲    
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: هنرمندان ما جلوه هایی از هنر را خلق می کنند که هر کدام نردبان و پلی برای عبور از سختی ها و راهی به سمت آینده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه می گوید این کشور به هیچ قیمتی از خرید سامانه اس-400 عقب نشینی نمی کند و آماده است تا تحریم های احتمالی آمریکا را هم تلافی کند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه لهستان با همتای ایرانی خود در حاشیه فروم دوحه دیدار و درباره موضوعات مورد علاقه و تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۹:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن بر آمادگی ارتش برای پاسخگویی هرگونه حماقت متجاوزان تاکید کرد و سازمان ملل را مسئول تشدید حملات ائتلاف سعودی به سواحل غربی یمن دانست.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۹:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد مشترک نیرو های مسلح کره شمالی با بیان اینکه آزمایش های موشکی این کشور با هدف ایجاد بازدارندگی انجام می شود، به کشور های متخاصم هشدار داد که باید از تحریک کردن پیونگ یانگ دست بردارند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۹:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی عراق امروز (شنبه) و در حاشیه نشست فروم دوحه با وزیر امور خارجه ایران دیدار و درباره آخرین تحولات عراق به گفت وگو پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۹:۱۵    
محمود مهدوی فرد مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان با محمد رضا علیزاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش گفت: تهاجم به مرز های دریایی ایران با حضور همه جانبه سربازان ولایی نیروی دریایی جمهوری اسلامی برای دشمنان به توهم و رویا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
نامزد های بخش مسابقه ملی سیزدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت در حالی اعلام شد که فیلم بلند خسوف با شش نامزدی در صدر آرای هیأت داوران قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۴۱ سایت دیگر  
راه های توسعه و تقویت شبکه ملی اطلاعات در جلسه شورای عالی فضای مجازی به ریاست حسن روحانی رئیس جمهور بررسی شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
محسن مفتح گفت: برای نخستین بار با همکاری بنیاد شهید پلاک افتخار بر سردر منازل خانواده شهدای پست این استان نصب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین نشست هم اندیشی پژوهشگران دفاع مقدس با هیأت رئیسه سپاه فردا (یکشنبه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به همت مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۸:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دوازدهمین مجمع مجالس آسیایی گفت: مجلس ایران در مسیر تقویت همکاری چندجانبه تلاش کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۵    
طی حکمی از سوی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به عنوان عضو هیأت امنای مرکز فرهنگی دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد منصوب ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
منابع عراقی اعلام کردند که نیرو های ارتش این کشور، یورش داعش به ناحیه ای در جنوب موصل را دفع کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۷:۳۶    
سرهنگ امیرعباس آسمند گفت: شهرداری یاسوج مجری پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس است؛ اما با توجه به عملکرد ضعیف شهرداری این احتمال وجود دارد که این پروژه به یکی دیگر از دستگاه های اجرایی واگذار شود.
مشاهده نتایج بیشتر...