سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۹:۳۵May 2022 17
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 30 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 31 فروردین 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 1 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 2 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 3 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 4 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 5 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 6 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 7 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 8 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 9 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 10 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 11 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 12 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 13 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 14 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 15 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 16 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 17 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 18 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 19 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 20 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 21 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 22 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 23 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 24 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 25 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 26 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دفاع مقدس 27 اردیبهشت 1401 
  ۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
برخی از نمایندگان پارلمان الجزایرپیش نویس قانون جرم انگاری عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را به هیأت رئیس تحویل دادند تا پس از بحث و بررسی به تصویب برسد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان گفت: نهاد ها و سازمان های بین المللی و اروپایی رویکرد مناسبی در قبال آسیب به مردم عادی، زنان و کودکان در افغانستان، یمن و فلسطین اتخاذ کنند.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان بر آمادگی ایران برای همکاری در جهت مبارزه علیه تروریسم با کشور غنا تأکید کرد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس با تسلیت درگذشت مادر شهیدان صنیع خانی گفت: این مادر فداکار و مؤمنه با تقدیم فرزندان رشید خود در راه انقلاب و سربلندی نظام ...
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فخرایی گفت: امام راحل مسیر شهادت را باز کرد و در عصر غربت، اسلام را زنده کرد.
  ۴۰ دقیقه پیش    
سرلشکر موسوی در پیامی با تسلیت درگذشت آیت الله فاطمی نیا تأکید کرد که این استاد فرهیخته منشأ خدمات ارزنده ای در زمینه علوم اسلامی و تحقیق و پژوهش در این زمینه شد.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرود سلام فرمانده علاوه بر اینکه یکی از شقوق جهاد تبیین است، نشان داده که ما چقدر در زمینه تولید های فاخر فرهنگی کم کار کردیم و جامعه تا چه اندازه تشنه این آثار فاخر است.
  ۴۹ دقیقه پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
نشریه پولیتیکو در گزارشی با استناد به اظهارات مقامات و دیپلمات های غربی، جزئیاتی را درباره دستور کار سفر اخیر نماینده اتحادیه اروپا به تهران برای مذاکره پیرامون وقفه ایجاد شده در مذاکرات وین و مسائل ...
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس امور امنیتی عراقی به نقش مهم حشدالشعبی عراق در تامین امنیت مرز های غربی این کشور اشاره کرد.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رحیمی جهان آبادی گفت: دوران قطب بندی های بزرگ در جهان به پایان رسیده این قطب بندی ها زمینه ناامنی را ایجاد می کند.
  ۵۵ دقیقه پیش    
سرهنگ پاسدار محسن رشیدی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با حجت الاسلام هبت الله هاشمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران لرستان دیدار کرد.
  ۵۸ دقیقه پیش    
حجت الاسلام رعایتی از جمع آوری 100 هزار برگ سند متعلق به شهدای رواحی مازندران خبر داد و گفت: این تعداد مجموع آثار و کتاب های تالیفی، فصلنامه ها، دلنوشته ها ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ذوالفقاری گفت: باید از فتح خرمشهر درس بگیریم، قدردان دلاورمردانی های رزمندگان باشیم و این فتح بزرگ را نصب العین خود قرار دهیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد که حالت بازدارندگی که نیروهای مقاومت در نوار غزه ایجاد کرده اند، مانع از هر گونه تعرض رژیم صهیونیستی به رهبران مقاومت می شود.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام ارزنده گفت: به منظور تجلیل از مقام شامخ عالم ربانی شیخ محمد بهاری (ره) و تبیین جایگاه علما و عرفا، کنگره ای در سطح ملی در سال آینده برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ جمشیدی گفت: سوم خرداد و فتح خرمشهر نشانگر عزت، شجاعت و اقتدار و نماد مقاومت ملت بزرگ ایران اسلامی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
لطیف الشیخ گفت: بدون توافق گروه های سیاسی مختلف، دولت جدید این کشور تحت هیچ شرایطی تشکیل نخواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری با موضوع گرامیداشت سوم خردادماه امروز تشکیل جلسه داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یادواره 20 شهید طلبه و روحانی شهرستان تویسرکان با حضور مسئولین و خانواده شهدا برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
سردار مرادحاجتی در پیامی به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه،آورده است: روابط عمومی ها در چگونگی انتقال مطالبات به مردم که مصداق واقعی جهاد تببین است و همچنین ایجاد امید در جامعه نقش بسیار حیاتی دارند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: هر چقدر ازدواج های پایدار داشته باشیم و از طلاق جلوگیری کنیم، شاهد افزایش جمعیت و پیشگیری از بحران جمعیتی خواهیم بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسین میرزایی گفت: لازم است به صورت ویژه از نقش آفرینان و حاضران در عملیات الی بیت المقدس تجلیل و خدمات آن ها پاس داشته شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ رشیدی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، این نهاد اطلاع رسانی را بازوی فکری سازمان ها دانست و عنوان کرد که با اطلاع یابی و اطّلاع رسانی از مجرای رسانه ...
  ۲ ساعت پیش    
سردار مرادحاجتی صداوسیما را بزرگترین و تاثیرگذارترین رسانه در جهاد تبیین دانست و گفت: هنر ارتباط گیری با جامعه مهمترین رسالت رسانه هایی همچون رادیو و تلویزیون است.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نفتالی بنت در پی افزایش جمعیت فلسطینی ها دستور تخریب خانه های نیرو های مقاومت را داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اندیشکده آمریکایی در مطلبی به موفقیت ایران در ساخت انواع پهپاد و تبادل دانش در این حوزه با کشور های دوست پرداخت.
  ۲ ساعت پیش    
امیر عباسی در پیامی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، وظیفه نهاد روابط عمومی را در تبیین و روشن ساختن واقعیت ها و آگاه سازی آحاد جامعه بیش از پیش حساس و مهم دانست.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی درگذشت مادر شهیدان سید محمد و سید محمدحسن صنیع خانی را به خانواده گرامی آن مرحومه تسلیت گفت.
  ۲ ساعت پیش    
رستم طهماسبی پور پدر شهیدان شهین، ماریا و عزت الملوک طهماسبی پور به رحمت ایزدی پیوست.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیین رونمایی و جشن امضای تاریخ شفاهی کتاب یحیی و همچنین کتاب صوتی همراه روز پنج شنبه و با حضور سردار سرلشکر رحیم صفوی برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
سازمان بسیج ورزشکاران سپاه فجر فارس همزمان با ایام گرامیداشت آزادسازی خرمشهر، کنگره شهدای ورزشکار فارس را برگزار می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی اعلام کردند که در جریان تجاوز اخیر به منطقه مصیاف در سوریه، برای نخستین بار موشک های اس 300 به سوی جنگنده های این رژیم پرتاب شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خزعلی با بیان اینکه برنامه مشاوره 4 سال اول زندگی برای زوجین است، گفت: امیدواریم همه کسانی که در حوزه جمعیت مشغول هستند بر این مساله متمرکز شوند.
  ۳ ساعت پیش    
امیر عباسی با تأکید بر این که دشمن به دنبال تحریف دفاع مقدس است، خطاب به هنرمندان و اصحاب رسانه، گفت: در موقعیت فعلی می توانیم با زبان هنر و رسانه و با لنز دوربین شما ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ماموستا حسامی گفت: تبلیغ دین و دفاع همه جانبه از آن، تربیت روحی و آرامش جامعه، حفظ وحدت و یکپارچگی، احترام به مذاهب مختلف، مبارزه با خرافات و پرهیز از افراطی گری ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی در سومین جلسه شورای عالی مسکن در دولت سیزدهم، دستور آغاز عملیات احداث 118 هزار واحد مسکونی در 21 شهر جدید را در قالب نهضت ملی مسکن با الگوی ایرانی اسلامی و بهره گیری از روش های ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار حسنی آهنگر با تأکید بر لزوم قوی شدن کشور گفت: برای رسیدن به این موضوع نیازمند آن هستیم که به استقلال کامل برسیم و لازمه رسیدن به این استقلال، علم و فناوری است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
کریمی گفت: هم اکنون 50 میلیون دوز واکسن ذخیره شده و نگرانی از نظر کمبود وجود ندارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور لبنان در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود گفت: فهرست مقاومت به 31 کرسی دست پیدا کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله عاملی با صدور پیامی، درگذشت آیت الله سید عبدالله فاطمی نیا را تسلیت گفت و این عالم ربانی را ثروت عظیم تربیتی و معنوی برای ملت ایران و افتخار فراموش نشدنی برای خطه آذربایجان دانست.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله کمیلی خراسانی گفت: حب دنیا و حب نفس مادر همه امراض است و اکثر افراد به محبت دنیا و از این بالاتر به محبت خود مبتلا هستند. انسان نفس خود را می خواهد و این نفس خواسته دارد ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی ظهر امروز سه شنبه مدعی شد یک فروند پهپاد متعلق به حزب الله لبنان را سرنگون کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه کارکنان پرتلاش نیروی هوایی با تکیه بر دانش روز و توکل به عنایت پروردگار، تهدید تحریم را تبدیل به فرصتی بزرگ برای خودکفایی دفاعی کرده اند ...
  ۴ ساعت پیش    
کارگاه آموزشی سینمای مستند با تدریس رضا صیامی به میزبانی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نورمحمدی مردمی سازی را لازمه گام دوم انقلاب دانست و گفت: امروز نیازمند مشارکت مردمی برای حل مشکلات هستیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
بذرپاش گفت: حسابرسی عملکرد پروژه های صندوق توسعه ملی در دستور کار دیوان محاسبات قرار گرفته است.
  ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام آبیار پس از استقبال مردمی از اجرای هزار و 500 نفری سلام فرمانده در این شهرستان از پیگیری ستاد برگزاری نماز جمعه جهرم جهت اجرای این سرود در دیگر مناطق شهرستان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
محمدی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: نهاد های فرهنگی باید با بهره گیری از این فرصت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ جلالی گفت: رسالت بسیج رسانه، جذب حداکثری و تعامل سازنده با فعالان این عرصه است.
  ۴ ساعت پیش    
مظفری گفت: چهاردهمین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان ...
  ۴ ساعت پیش    
محمدجواد فیروزی بهار سال 1359 در تیپ 40 سراب به مصاف ضدانقلاب درغرب کشور رفت و در نهایت در حال انجام وظیفه و درگیری با منافقین در تاریخ 1359/03/06 در گردنه خان به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مالکی گفت: تا زمانی که دولت فراگیر در افغانستان ایجاد نشود امنیت واقعی در این کشور ایجاد نمی شود و بیشترین آسیب را مردم و اقوام افغان می بینند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار حزنی گفت: کار و تلاش در راستای محرومیت زدایی و جلب رضایت مردم مستضعف و محروم کشور و استان هرمزگان را هدف و وظیفه خود می دانیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اسدی در پیامی خطاب به خانواده محترم طهماسبی پور، درگذشت جانباز گرانقدر مرحوم حاج رستم طهماسبی پور پدر گرامی شهیدان والامقام طهماسبی پور را تسلیت گفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
منابع لبنانی اعلام کردند که وزیرکشور لبنان در یک نشست خبری در ساعت 10:30 به وقت محلی بیروت، نتایج نهایی انتخابات پارلمانی در این کشور را اعلام خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش    
سرهنگ فلاحی گفت: از 2 هزار شهید گلگون کفن استان خراسان جنوبی، تعداد 55 شهید مربوط به عملیات بیت المقدس هستند و همچنین در این عملیات، 33 نفر از رزمندگان استان خراسان جنوبی جانباز شدند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین حملات نظامیان صهیونیست علیه مراسم تشییع پیکر شهدای فلسطینی را محکوم و آن را جنایتی نابخشودنی توصیف کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خط تولید پهپاد ایرانی ابابیل-2 با حضور رئیس ستاد کل نیرو های مسلح امروز در تاجیکستان افتتاح شد، اما این پهپاد که ایران به صادرات آن روی آورده است چه ویژگی هایی دارد؟
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رحیمی با بیان اینکه سهمیه هیچ نانوایی کم نشده است، گفت: یارانه نان به 85 میلیون نفر تعلق می گیرد و نان گران نخواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام دهدار جهاد تبیین را محور اصلی برنامه های فرهنگی در ارتش دانست و گفت: باید تلاش کنیم تا تبلیغات منفی دشمنان خنثی و دستاورد های انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف معرفی شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شماری از مردم پاکستان به مناسبت سالروز النکبه ضمن برگزاری تظاهرات ضد صهیونیستی در کراچی پاکستان اقدام به سوزاندن پرچم آمریکا و اسرائیل کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه مشخصاً به موضوع ضرورت تکمیل و راه اندازی سامانه جامع تجارت و نقش و کارکرد این سامانه در شفاف سازی چرخه صادرات و واردات در کشور اشاره کرد و این مقوله را در زمره اولویت ها قلمداد کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسنی گفت: تبیین اندیشه های تابناک حضرت امام خمینی (ره) برای جامعه به ویژه نسل جوان ضروری است.
  ۵ ساعت پیش    
با حضور کارشناسان و مسئولان حوزه روابط عمومی استان فارس در گلزار شهدای شیراز برنامه های هفته روابط عمومی در فارس آغاز شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دروغگویی در بدترین شکل، نژادپرستی در زشت ترین شکل، و ریاکاری آشکار کشور هایی که ادعا می کنند به ارزش های عدالت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بهادری جهرمی با بیان اینکه روابط عمومی ها کار های بزرگی انجام داده اند، گفت: روابط عمومی ها در خط مقدم جهاد تبیین هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیلی جوانی جمعیت و فرزندآوری را محور تولیدات فاخر فرهنگی و هنری این وزارت خانه معرفی کرد و گفت: باید مسئله فرزندآوری را به ارزش و باور عمومی تبدیل کنیم که امیدواریم در زمان کوتاهی شاهد تغییر این ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست راهبری همایش پرچمداران انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
جلسه کمیته امور مردمی و روحانیت ستاد مناسبت های دفاع مقدس استان مازندران با موضوع سوم خرداد و حماسه آزادسازی خرمشهر امروز با حضور اعضاء ستاد در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیحه سرایی به منسبت سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام در ادامه قابل بهره برداری است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضایی گفت: یکی از مصادیق جهاد تبیین بیان حماسه فتح خرمشهر برای نسل امروز و آینده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
منابع رسانه ای اعلام کردند که نظامیان رژیم صهیونیستی به روی یک فلسطینی در نابلس آتش گشوده اند.
  ۶ ساعت پیش    
یازدهمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه بوعلی سینا همدان، 29 اردیبهشت برگزار خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بهرام نیا در پیامی درگذشت پدر شهیدان طهماسبی پور را تسلیت گفت.
  ۶ ساعت پیش    
ویژه برنامه عصری با شهدا 29 اردیبهشت در آستانه سالگرد حماسه آزادسازی خرمشهر، در نهاوند برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
آیت الله صدیقی خطاب به تشکل های مردمی مطالبه گر حجاب و عفاف گفت: مطالبه گران امروز مسیر طولانی در پیش دارند و باید با برطرف کردن عیوب به شیوه طبیبانه نه معاندانه جامعه را در مسیر صحیح قرار دهند.
  ۶ ساعت پیش    
جلسه هماهنگی پیرامون احداث پردیس معراج شهدا کشور به ریاست حجت الاسلام گنابادی نژاد معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی و با حضور سردار سعیدی رئیس هیئت امنا پردیس معراج شهدا کشور ...
  ۶ ساعت پیش    
مادر شهید علی چاوشیان از شهدای دوران دفاع مقدس شهرستان کرمان، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۶ ساعت پیش    
حاجی بابایی گفت: تلاش هایی که نویسندگان حوزه ادبیات پایداری در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام می دهند، بسیار ارزشمند است و ما قدردان زحمات آن ها هستیم.
  ۶ ساعت پیش    
اعتماد اعجازی گفت: حماسه فتح غرورآفرین خرمشهر قهرمان، باید الگویی برای فتح جبهه های دیگر و به ویژه جبهه اقتصادی باشد.
  ۶ ساعت پیش    
سردار سعیدی گفت: با توجه به اینکه روستای ریاب از توابع شهرستان گناباد زادگاه برادران شهید سیدحسن دوستدار مسئول معراج شهدای قرارگاه کربلا و سیدحسین دوستدار مسئول تعاون قرارگاه سوم قدس بود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان عصر روز جمعه هفته جاری به مناسبت ششمین سالروز شهادت سید مصطفی بدرالدین از فرماندهان مقاومت، سخنرانی می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پیکر شهید ستوان سوم رضا احترامی جمعی یگان ویژه که روز گذشته در درگیری با قاچاقچیان سوخت به شهادت رسیده بود در بندرعباس تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کمیته هماهنگی مقاومت عراق با صدور بیانیه ای نسبت به خطر بن بست سیاسی کنونی در این کشور هشدار داد و خواستار حل و فصل مشکلات احزاب با یکدیگر شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سردار کریمی با اشاره به اینکه امروز دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ رسانه ای به دنبال تخریب چهره افتخارآمیز و مردمی سپاه پاسداران در نزد افکار عمومی هستند ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله فاطمی نیا از جمله علمایی بود که به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی با اطلاعات گسترده و بیان جذاب و لحن شیرین به بیان حقایق دینی و مبارزه با بدعت ها پرداخت و همت خود را بر تربیت و ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار معصوم بیگی با بیان اینکه پلیس و شهرداری محور های کاری مشترک و زیادی در ارتباط با تکریم شهروندان دارند گفت: عملکرد شهرداری ها و انتظامی کشور در میزان رضایت مندی مردم موثر و تاثیرگذار است.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه مستقل کتاب آنیما در محوطه کانون ادبیات ایران برپا شده که در آن بیش از 200 عنوان کتاب به مخاطبان ارائه می شود.
  ۷ ساعت پیش    
نشست شورای پیشکسوتان دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
وزارت کشور لبنان تاکنون نتایج شمارش آرای 12 حوزه انتخابات پارلمانی در این کشور را اعلام کرده است؛ نتایجی که حاکی از پیشتازی ائتلاف مقاومت است.
  ۷ ساعت پیش    
سلامی گفت: یادمان شهدای گمنام استان سمنان به پایگاه های عظیم و بزرگ فرهنگی انقلابی تبدیل شده اند. 38 مورد از یادمان های استان تکمیل و 17 یادمان در حال احداث است که تا پایان سال جاری تمامی یادمان ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی کرمانشاه در حاشیه جلسه مشترک با فرمانده مرزبانی منطقه سوم دولت جمهوری عراق در استان دیالی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مراسم نقد و بررسی کتاب کوهستان آتش (کتاب برگزیده جایزه جلال آل احمد) با حضور گلعلی بابایی نویسنده این کتاب و کارشناسان قاضی و وفایی روز دوشنبه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
زهرا خسروی ، احمد عربلو و مریم عاطفی نویسندگان برجسته حوزه ایثار و شهادت با دو کتاب از سوی نشر شاهد در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب حاضر هستند.
  ۷ ساعت پیش    
سرهنگ آسمند در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
  ۷ ساعت پیش    
سرهنگ آسمند گفت: یکی از اولویت های ما در حوزه دفاع مقدس احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس است که لازم است توسط پیشکسوتان به عنوان یک مطالبه جدی از مسئولان خواسته شود.
  ۷ ساعت پیش    
جنایت های ناشی از نفرت علیه سیاه پوستان در آمریکا همچنان در حال افزایش است و قربانیان بیشتری می گیرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۹۰ سایت دیگر  
کارخانه تو لید پهپاد تمام ایرانی ابابیل 2 صبح امروز با حضور رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران و وزیر دفاع تاجیکستان در پایتخت این کشور افتتاح شد.
مشاهده نتایج بیشتر...