چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۲۳:۴۵Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 31 فروردین 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 خرداد 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 تیر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 مرداد 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 شهریور 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 30 مهر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 30 آبان 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 1 آذر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 2 آذر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 3 آذر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 4 آذر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 5 آذر 1399 
  ۱ ساعت پیش    
هفته بسیج یادآور غیرت و همت مردمانی است که در سخت ترین شرایط پیام رهبر و امام خود را لبیک گفته و جان بر کف با دلی مملو از عشق و ایثار در صف دفاع از مهین اسلامی قد علم کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله گفت: بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی سپاه روح الله استان مرکزی در طول یک سال گذشته بیش از 640 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در سطح استان اجرا کرده است.
  ۲ ساعت پیش    
ولایت فقیه همواره به عنوان یک اصل جدایی ناپذیر از وصیت نامه های شهدا مورد توجه بوده است و شهدا نیز در وصیت نامه های شان به این اصل پرداخته و لزوم اطاعت از ولایت فقیه را بیان کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئولی در گردان های حزب الله عراق گفت که مواضع این گروه در برابر اشغالگری آمریکا در عراق ثابت است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سروان احمد رنجبرزاده کلیبی گفت: هشتمین مرحله کمک های مومنانه در بسته های معیشتی به همت بسیج سازندگی، بنیاد برکت امام (ره) و بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی تهیه و توزیع شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از 636 پروژه محرومیت زدایی بسیج استان بوشهر و رزمایش کمک مؤمنانه همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار سید ضیاءالدین حزنی گفت: مأموریت اصلی سپاه دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ایجاد امنیت پایدار در کشور است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید مدعی شد هرگونه تلاش برای آنچه وی مماشات در برابر ایران خواند، می تواند روند عادی سازی روابط کشورهای عرب منطقه با رژیم صهیونیستی را به خطر بیندازد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی گفت: در طول انقلاب اسلامی بسیج مظهر اتحاد و انسجام ملی در کشور بوده و به خوبی کارآمدی و عظمت خود را نشان داده و امروز در گام دوم انقلاب اسلامی در همه ابعاد نیازمند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک وبسایت تحلیلی آمریکایی نوشت که دولت سعودی همزمان که گزینه های محدودی در یمن دارد، به دنبال خروج از جنگ پنج ساله آن هم بدون اعتراف به شکست است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نهمین دوره جایزه ادبی یوسف، داستان های کوتاه دفاع مقدس و مقاومت اسلامی با مشارکت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۷۷ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی و دو شهروند ایرانی که به اتهامات واهی، در خارج از کشور بازداشت شده بودند، با یک جاسوس دو تابعیتی که برای رژیم صهیونیستی فعالیت می کرد، تبادل و آزاد شدند.
  ۳ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس موشن کمیک عملیات مروارید 7 آذر 59، کاری از معاونت فضای مجازی صداو سیمای یزد در فضای مجازی منتشر می شود.
  ۳ ساعت پیش    
معاونت هنری و فضای مجازی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر فتوکلیپ کبوتران مهاجر با صدای احمد موحد رزمنده هشت سال دفاع مقدس منتشر کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: متاسفانه بازکردن پای رژیم صهیونیستی عامل ناامنی و بی ثباتی در منطقه خواهد بود و واقعا برای ما جای شگفتی است که برخی از همسایگان ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرهنگسرای اندیشه به مناسبت هفته بسیج، از بسیجیان خدمت رسان در دوران کرونا قدردانی کرد و با تولید یک فیلم، یاد و خاطره شهید سلیمانی را گرامی داشت.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سردار عبدالله ملکی گفت: طرح ملی لاله های روشن طرحی تأثیرگذار در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و چراغی در مسیر روشن عشق و معرفت الهی که همت و تلاش آموزش و پرورش را می طلبد.
  ۳ ساعت پیش    
یک فلسطینی که هدف تیراندازی نظامیان صهیونیست قرار گرفته بود، به شهادت رسید.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه که به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص همکاری های فرهنگی و رسانه ای به افغانستان سفر کرده است، با مقامات این کشور گفت وگو کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا سعدی پور گفت: طرح ملی لاله های روشن که دبیرخانه دائمی کشوری آن به استان مازندران محول شده در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز است و در این زمینه سعی خواهیم کرد از ظرفیت عظیم بسیج دانش ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فیلم مستند زخم الماس ، تولید واحد هنرهای تصویری حوزه هنری لرستان به جشنواره بین المللی فیلم مقاومت راه یافت.
  ۴ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، امروز با حضور سردار عبدالله ملکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران یادمان لاله های روشن در اداره کل آموزش و پرورش مازندران رونمایی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دلایل استانداری هرمزگان برای عدم جابجایی روستای زاج و داربست به حق و دارای پشتوانه فنی بود ...
  ۴ ساعت پیش    
برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب ششمین روز مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در پلتفرم نما فیلم اعلام شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان با اشاره به عدم پیشرفت در مذاکرات دوحه تاکید کرد که پس از امضای توافقنامه آمریکا و طالبان، خشونت ها در افغانستان افزایش یافته است.
  ۴ ساعت پیش    
اولین یادواره فرهنگی هنری راه سلیمانی ویژه جوانان و نوجوانان برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی مدعی شد که یک قایق بمب گذاری شده را در جنوب دریای سرخ منهدم کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
برنامه نمایش آنلاین آثار منتخب ششمین روز مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در پلتفرم عماریار اعلام شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جریان های انقلابی، سیاسی و معارض بحرینی از مردم این کشور خواستند تا خشم خود را از سفر قریب الوقوع نتانیاهو به بحرین علناً به نمایش گذارند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
برنامه نقد سینما این هفته با یک پرونده و یک گفت وگوی ویژه با نگاهی به آثار ابراهیم حاتمی کیا روی آنتن می رود.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رزمایش جهادی و محرومیت زدایی سپاه ناحیه خرم آباد امروز با همکاری بسیح سازندگی برگزار و هزار و 200 بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ششمین روز از هفته بسیج سپاه الغدیر و دادگستری استان یزد تفاهم نامه همکاری برگزاری دوره های آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی را امضا کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با تأکید بر بکارگیری و سازماندهی همه ابزار های موجود به منظور اتمام عملیات ساخت شهرک مسکونی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در روستای زاج و داربست ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
نامزدهای بخش نقد ادبی سیزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد معرفی شدند.
  ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: مایه افتخار و بالندگی است که استان هرمزگان پیشگام طرح تحول محلات است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با ششمین روز از هفته بسیج سپاه الغدیر و دادگستری استان یزد تفاهم نامه همکاری برگزاری دوره های آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی را امضا کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک دونه نون صد دونه نون ، روایتی است کودکانه از تاریخ دفاع مقدس که به مشارکت بچه ها در فعالیت های پشتیبانی جنگ با محوریت تأمین مردمی نان جبهه ها می پردازد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان مرز های دو کشور را مرز های صلح، دوستی و همکاری خواندند و بر امنیت آن تاکید کردند.
  ۵ ساعت پیش    
جلسه هم اندیشی سرهنگ جعفر نائب صدری رئیس اداره حفظ آثار دفاع مقدس جنوب غرب استان تهران با مدیران اجرایی یادمان های شهدای گمنام شهرستانهای قدس ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مسئول گروه مستندسازی روایت فتح گفت: آرشیو روایت فتح متعلق به نظام جمهوری اسلامی است و همه فیلمسازان و شرکت های معتبر سینمایی می توانند از امکانات این مجموعه استفاده کنند و منحصر به چند طیف خاص و ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج ارشد نظامی آجا در استان هرمزگان و فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نداجا با فرمانده سپاه امام سجاد (ع) بندرعباس دیدار و گفت وگو کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شماره جدید ماهنامه نقش صحنه منتشر شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در پیام سردار تنگسیری به بسیجیان هرمزگان آمده است: گسترش فرهنگ بسیجی در میان آحاد جامعه به ویژه جوانان در رشد و توسعه کشور تاثیر شگرفی داشته است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
شبکه مستند پشت پنجره ها به تهیه کنندگی سیدمازیار هاشمی و کارگردانی بیژن اعرابی را به یاد کامبوزیا پرتوی پخش می کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
افق سینما در ششمین ویژه برنامه به مناسبت برگزاری جشنواره فیلم مقاومت به بررسی موضوع هنرمندان و ضرورت بازنمایی خدمات ارتش در سینما می پردازد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با پنجم آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین 27 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در شهرستان شهرکرد افتتاح شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با افتتاح پروژه های عمرانی خدمت رسانی بسیج در سراسر کشور، 80 پروژه محرومیت زدایی در استان چهارمحال و بختیاری به بهره برداری رسید.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محمدمهدی طباطبایی نژاد گفت: جشنواره مقاومت رخدادی است که به بهتر دیده شدن آثار با مضمون مقاومت و دفاع مقدس و ایجاد گفتمان در این حوزه کمک کرده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
چهار سریال انیمیشن از تولیدات مشترک صداو سیما و سازمان هنری رسانه ای اوج روی آنتن تلویزیون می رود.
  ۶ ساعت پیش    
به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اینفوگرافی شهید محمدعلی رشیدی توسط اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد منتشر می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس آمار دبیرخانه چهاردهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت، 29.2 درصد آثار ارسالی ایرانی به دفتر این جشنواره، مستند اجتماعی است.
  ۶ ساعت پیش    
لیلا واثقی گفت: بسیج به عنوان مردمی ترین نهاد ارزشی در جمهوری اسلامی ایران است و نیرو های بسیج همواره در امور گوناگون پیش قدم بوده اند.
  ۶ ساعت پیش    
همزمان با هفته بسیج و برگزاری دومین کنگره 4000شهید استان یزد جمعی از طلاب بسیجی و جهادی پایگاه های بسیج با خانواده های کرونایی شهر یزد دیدار کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نامزدهای بخش سیدالشهدای مقاومت شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت از سوی دبیرخانه این رویداد سینمایی اعلام شد.
  ۶ ساعت پیش    
به مناسبت سالروز تاسیس بسیج مستضعفین،طرح بسیج لشکر مخلص خداست توسط اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران در فضای مجازی منتشر شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برنامه های بسیج این وزارت خانه برای حاشیه نشین های شهر تهران را تشریح کرد و گفت: بسیج این وزارتخانه با کمک خیرین ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسیج محمد نوروزی رئیس بهزیستی شهرستان رشت به همراه محمد حبیب دوست فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید ارشاد بهزیستی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت امام جمعه سابق کرمان را تسلیت گفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک مرکز پژوهشی ویژه امور اسرای فلسطینی از بازداشت بیش از 15 هزار زن فلسطینی از سال 1967 تا کنون خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته بسیج، ویژه برنامه های اجتماعی و اقتصادی و بازدید سردار علی قاسمی فرمانده سپاه خراسان جنوبی از کارخانه سیمان قاین و و تقدیر از خدمات کادر بهداشت و درمان در نقاط مختلف استان خراسان جنوبی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسنی با صدور پیامی خطاب به دریادار خانزادی روز نیروی دریایی را تبریک گفت.
  ۷ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش گفت: اگر دشمن به خیال توان دریایی اش مستی کند و راهش کج شود، ضربتی توفانی از عزیزان نیروی دریایی راهبردی ارتش دریافت خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
آرزو شبل حکمای بوشهری نژاد گفت: امروز بسیج جامعه زنان پویاترین تشکل مردمی زنان است که با حفظ جایگاه های حضور و سازمان یافته می کوشد تا در دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن با بهره گیری ...
  ۷ ساعت پیش    
همزمان با هفته بسیج، ویژه برنامه های متعدد فرهنگی از جمله غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، آغاز رزمایش مؤمنانه و توزیع کمک ها و تقدیر از بسیجیان فعال در عرصه های مختلف در استان خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
همزمان با هفته بسیج، برنامه های اجتماعی و فرهنگی اعم از برگزاری اردوی جهادی جهت مرمت منزل مسکونی نیازمندان و خداقوت به کادر بهداشت و درمان با اهدای پرچم حرم رضوی به بیمارستان شهید سید مصطفی خمینی ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تحلیلگر و کارشناس نظامی یمن می گوید که دیگر نقشه تمامی تاسیسات حیاتی سعودی ها در دست مقاومت یمن است و آن ها در تیررس موشک های یمنی قرار دارند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف فتح عراق، اجرایی کردن مصوبه پارلمان این کشور درباره خروج نظامیان آمریکایی را گامی مهم در تحقق حاکمیت ملی عراق دانست و از گروه های سیاسی خواست که به دولت فشار بیاورند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بسیج مهندسان کشاورزی سپاه قدس گیلان امروز در 2 نشست جداگانه، تفاهمنامه همکاری با سازمان بسیج دانشجویی و سازمان نظام مهندسی استان را امضا کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام ناصر شکریان امیری بر ضرورت تبیین سبک زندگی، مدیریتی و سیره و منش شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر هم رزمانش به جهان اسلام تأکید کرد.
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با هفته بسیج، ویژه برنامه های متعدد از جمله رسیدگی به مشکلات مرزنشینیان خراسان جنوبی با حضور سردار علی اصفر مسروری فرمانده مرزبانی استان، افتتاح طرح های اشتغالزایی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضایی مسئول بسیج جامعه زنان استان یزد اظهار داشت: با توجه به این که ذخایر بانک خون کاهش پیدا کرده طرحی به اسم رسم ایثار نذر خون در استان یزد اجرا شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گزارش تصویری از پنجمین برنامه شاخص هفته بسیج افتتاح خانه سرود بسیج استان یزد و اجرای گروه های سرود بسیج در محلات سراسر استان منتشر می شود.
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با هفته بسیج طرح های محرومیت زدا در شهرستان های خوسف و قاین که به همت بسیج سازندگی مرمت و بازسازی شده، به بهره برداری رسید.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام آقاجانپور گفت: اندیشه نگاه به بیرون و تفکر مصالحه با کدخدا و اربابی که ما او را با این عناوین به رسمیت نمی شناسیم، تفکر اسقاط شده و شکست خورده است.
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با هفته بسیج برنامه های مختلفی اعم از تجلیل از کادر بهداشت و درمان و جهادگران بسیجی، اهدای خون بسیجیان در راستای کمک به بیماران در استان خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله رسول فلاحتی در پی درگذشت پدر شهیدان ابراهیم و رضا سعدی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷۴ سایت دیگر  
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به عضویت ستاد ملی مقابله با کرونا درآمد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مراسم چهلمین روز درگذشت سرهنگ جانباز تیمور خانجانی فردا در شهرستان رشت برگزار خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش    
آیین افتتاح یادمان شهدای گمنام ایران خودرو با حضور سردار علی اصغر محسن شیخی مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران و فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر مونسان از موافقت دولت با طرحی در جهت حمایت از مشاغل حوزه های فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد و گفت ...
  ۹ ساعت پیش    
سومین مرحله کمک مومنانه به همت مرکز بسیج وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار شد که در این مرحله 600 بسته معیشتی در بین فعالان صنایع دستی حاشیه تهران که در دوران کرونا آسیب دیده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
شهید محمد بلباسی از شهدای لشکر عملیاتی 25 کربلا بودند که سال 95 در منطقه خان طومان سوریه به شهادت رسیدند. در این راستا گفت و گویی با همسر شهید بلباسی ، محبوبه بلباسی انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲    
مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری (ع) توسط رزمندگان فاطمیون در سوریه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حامد شب خیز گفت: کتاب ستارگان مسیر بهشت خاطرات، حماسه، زندگی نامه و همچنین وصیت نامه 64 شهید شهر باسمنج را شرح داده و هدف اصلی از چاپ آن، معرفی و شناساندن شهدای این شهر است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: مذاکرات جدیدی برای برجام انجام نخواهد گرفت؛ زیرا مذاکرات برجام در گذشته انجام شده و مراحل خود را طی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
منطقه قره باغ در روزها و هفته های اخیر شاهد اجرایی شدن بندهای مختلف توافق آتش بس است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۱    
پدر شهید عبدالناصر خواجوی در شهر آیسک شهرستان سرایان دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
برنامه کتابستان در قالب مسابقه زنده به مدت 90 دقیقه جمعه ها از رادیو فرهنگ پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: در جلسه ای که در عراق همراه سردار سلیمانی بودم، سردار عنوان کرد وجود رهبری، مردم وفادار و نیروی بسیج، انقلاب و ایران را بیمه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
حاجیه خانم سلیمی مادر شهیدان محمد و نعمت الله منصوری نوش آبادی از استان اصفهان به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی روز گذشته در شهر بامیان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
میدان تیر تیپ 71 پیاده مکانیزه ابوذر نیروی زمینی ارتش با مجوز رسمی وزارت کشور پس از 10 سال با غرش شلیک تانک و تجهیزات سنگین و نیمه سنگین افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: خدا را شکر که شر ترامپ از سر مردم امریکا و دنیا کوتاه شد و از دولت آتی این کشور می خواهیم سیاست های غلط او علیه ایران را تغییر دهد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
انتشارات دانشگاه تهران کتاب فنون اقناع در رسانه را به بازار نشر آورد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سردار سرلشکر حسین سلامی گفت: ما تا انتها، که غروب مطلق دشمنان است؛ ایستاده ایم و به پیروزی ایمان داریم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۶    
علیرضا خدامی از همرزمان شهید سیدعلیرضا قوام در خاطرات خود آورده است: نیمه های شب، بچه های غواص آماده شدند تا برای تمرین خط شکنی به آب بزنند. دست های سید علیرضا از شدت سرما، سیاه و کبود شده بودند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
قرنطینه افراد مبتلا به کرونا در مکان هایی غیر از خانه آنها، می تواند از انتقال ویروس به سایر اعضای خانواده جلوگیری کرده و مانع از انتشار بیماری شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
حاج قدرت الله بغدادی رزمنده دوران دفاع مقدس و پدر شهیدان حبیب الله و فتح الله بغدادی به لقاءالله پیوست.
مشاهده نتایج بیشتر...