یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۷:۴۷Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 31 فروردین 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 خرداد 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 تیر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 مرداد 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 شهریور 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 30 مهر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 30 آبان 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 30 آذر 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 30 دی 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 30 بهمن 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 1 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 2 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 3 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 4 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 5 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 6 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 7 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 8 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 9 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 10 اسفند 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ بازنشسته فنی هوایی پایگاه هوایی کرمان، با بیان خاطره ای به دردسرهای انتقال و بررسی یکی از بالگردهای غول پیکر عراقی که به غنیمت گرفته شده بود، پرداخت.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
خدرویسی با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات مسکن مددجویان یکی از مهم ترین برنامه های کمیته امداد است، گفت: زلزله باعث شد به 703 واحد مسکونی آسیب وارد شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکران فیلم های دفاع مقدس در عید نوروز 1400 از آن جهت بسیارلازم و ضروری و حائز اهمیت است که می تواند یک بار دیگر به تمام مردم ایران یادآوری کند که چقدر مردم توانمند و سربلندی هستند و چه روز های بسیار ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازنشر ویدئوی دیدار حاج قاسم سلیمانی با خانواده فرمانده شهید فاطمیون به مناسبت سالروز شهادت شهید علیرضا توسلی (ابوحامد) را در این بخش می بینید.
  ۴ ساعت پیش    
حسینعلی سلیمی در سال 1348 در روستای هیزج به دنیا آمد و در تاریخ 23 خرداد 1365 در جزیره مجنون به شهادت رسید.
  ۴ ساعت پیش    
امام خمینی (ره)می فرمایند: هر چند جنگ و دفاع از حق و میهن، زحمت ها و خسارت ها دارد و جوانان پرارزش را از ما گرفت و جنگ زدگان مظلومی را آواره و بی خانمان کرد ...
  ۴ ساعت پیش    
پیرمحمد ملازهی با اشاره به اینکه حمله هوایی آمریکا در مرز سویه و عراق بیشتر مصرف داخلی داشت، گفت: این حمله نشان داد که آمریکایی ها به این زودی قصد خروج از سوریه و عراق را ندارند.
  ۵ ساعت پیش    
کشور جعلی اسرائیل بر سرزمین های فلسطین جز با دخالت مستقیم انگلیس خبیث ممکن نمی شد. انگلستان به اتکای مستعمرات گسترده اش و نفوذ در محافل صهیونیستی که در سراسر اروپا گسترش یافته بود ...
  ۵ ساعت پیش    
حمایت های همه جانبه و کمک های بلاعوض و نیز وام های داده شده به رژیم بعث صدام از سوی حامیان رئیس جمهور بعث عراق موجب افزایش خسارت ها و طولانی شدن جنگ شد.
  ۷ ساعت پیش    
مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرهای بهشهر، رامسر، آمل، چالوس، محمودآیاد و قائمشهر امشب با پیکر هشت شهید گمنام و شهیدان علی اکبر محمدی و منوچهر تقدسی وداع کردند.
  ۷ ساعت پیش    
محاصبه شهید رضا کاتبی پیش از آسمانی شدنش خطاب به امت حزب الله را می توان پیامی عارفانه دانست که به عنوان نقشه راهی برای نسل های آینده انقلاب اسلامی از خود به یادگار گذاشته است.
  ۸ ساعت پیش    
مراسم سالگرد عروج عارفانه حجت الاسلام حاج عبدالله ضابط علمدار روایتگری امشب از سوی موسسه روایت سیره شهدا در حسینیه هیئت فاطمیون قم برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایرج مسجدی نقش منطقه کردستان عراق در شکست داعش را مهم و تأثیرگذار دانست و گفت که سطح روابط اربیل و تهران بسیار خوب است.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مردم شهیدپرور استان مازندران همزمان با تشییع پیکر هشت شهید گمنام و شهیدان علی اکبر محمدی و منوچهر تقدسی عشق و ارادت شان را به شهدا نشان دادند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار سیدعباس حسینی به عنوان معاون جدید اجرایی سپاه قدس گیلان منصوب شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر رژیم صهیونیستی یک زن فلسطینی را در جریان تظاهرات فلسطینیان علیه توسعه شهرک سازی های این رژیم در کرانه باختری مورد حمله قرار دادند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهید اسماعیل درودگاهی در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: در آخر تمام دارائی منقول و غیر منقول به همسرم و فرزندانم تعلق دارند، همرزمانم سلاح بر خاک افتاده ام را برگیرید و به یاری امام بجنگید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
تعدادی از سناتورها و نمایندگان کنگره آمریکا از اقدام یکجانبه بایدن در صدور مجوز حمله به شرق سوریه بدون اخذ مجوز از کنگره انتقاد کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی اکبر سبزیان با خانواده شهید علیرضا توسلی فرمانده لشکر فاطمیون دیدار کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی موحدی با اشاره به اجرای طرح دانش آموز تراز انقلاب اسلامی گفت: این طرح پیوست عملی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در مدارس متوسطه دوم اجرایی شده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل محمدپور از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره شعر و داستان دفاع مقدس خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
امیرعبدالهیان در توئیتر نوشت: کاخ سفید با اعمال سیاست دوگانه در استفاده از تروریسم، دوست داعش می ماند و فقط ماسک مستاجران جدید کاخ سفید تغییر کرده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس امنیتی عراق با رد ادعای دولت این کشور مبنی بر عدم مشارکت اطلاعاتی با آمریکا در حمله این کشور به نیروهای مقاومت، این اقدام را اشتباه فاحش علیه نیروهای رسمی عراق دانست.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
ائتلاف عربستان سعودی مدعی شد که حمله موشکی به پایتخت این کشور را رهگیری و خنثی کرده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو پارلمان عراق تاکید کرد که هدف آمریکا از حمله به نیرو های مرزبان الحشد الشعبی در مرز میان عراق و سوریه گسیل تروریست های بیشتر به عراق برای تشدید ناامنی در این کشور است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه های مقاومت عراق در بیانیه ای مشترک حمله دیروز آمریکا به مواضع الحشد الشعبی را محکوم کردند و گفتند این حمله بیشترین هزینه را برای واشنگتن خواهد داشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هیئت هماهنگی گروه های مقاومت عراق با صدور بیانیه ای به حمله هوایی آمریکا به نوار مرزی سوریه و عراق به شدت واکنش نشان داد و اعلام کرد که پاسخ کوبنده ای در راه است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با اشاره به دیدار امروزش با همتای عراقی، در توئیتی نوشت : در این ملاقات ضمن استقبال از تلاش های سازنده عراق در راستای امنیت منطقه، بر تعهد ایران نسبت به ثبات عراق تٔأکید کردم.
  ۱۰ ساعت پیش    
سردار سرتیپ حسین اشتری فرمانده ناجا با حضور در ستاد مرزبانی خراسان رضوی ضمن دیدار با سردار مجید شجاع از نزدیک در جریان اقدامات تامینی مرزبانی استان قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
برخی رسانه ها از تداوم رایزنی ریاض با روسیه برای خرید سامانه پدافند موشکی اس-400 و جنگنده سوخو-35 خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه سوریه از شورای امنیت خواست تجاوزگری ها و جنایات آمریکا در خاک سوریه را فورا متوقف کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد که وزیر خارجه این کشور در سفر به ایران در مورد افزایش همکاری ها و تسهیل تبادلات بانکی رایزنی کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
پهپادهای جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی در دو نوبت حریم هوایی جنوب لبنان را نقض کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۵    
سردار سرتیپ بسیجی بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خراسان رضوی از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی احداث این مرکز قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق اجرای تحقیقات درباره ادعای وزارت دفاع آمریکا مبنی بر هماهنگی با طرف عراقی برای حمله به مرز سوریه را خواستار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سوریه بار دیگر از شورای امنیت خواست فوراً تجاوزگری و جنایات آمریکا در خاک این کشور را متوقف کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
اوحدی در دو نشست جداگانه در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بنیاد میزبان اعضای هیئت مدیره تشکل فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمت گزار و رییس و اعضای هیئت مدیره انجمن فرزندان شاهد و ایثارگر بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پدر شهیدان محمدرضا و علیرضا تهامی سرمزده از شهرستان خلیل آباد به علت کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری محمدعلی طالبی استاندار یزد و رئیس ستاد و سردار پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر یزد و دبیرکل دومین کنگره ملی 4000 شهید استان در حسینیه سید محمد آقا برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۰۲    
مردم شهیدپرور شهرستان چالوس عصر امروز در مراسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی از پیکر مطهر 2 شهید گمنام دفاع مقدس استقبال کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
الجعفری با اشاره به اینکه حمله به نوار مرزی عراق و سوریه تصادفی نبوده از طرح خطرناک بایدن که به دنبال تحقق آن در منطقه به هر قیمتی است، پرده برداشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۵۰    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خراسان رضوی با کارکنان اداره کل حفظ آثار این استان دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه الغدیر یزد و دبیر کل دومین کنگره ملی 4000 شهید استان یزد هدف والای از برگزاری این کنگره را گفتمان سازی خدمت رسانی و استفاده از ظرفیت های درونی کشور ذکر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رسانه ها و منابع عراقی امروز از هدف قرار گرفتن دومین کاروان لجستیک نظامیان آمریکا در عراق خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
طالبی گفت: برگزاری کنگره شهدا به صورت متفاوت تجربه خوبی بود که نشان داد ظرفیت خوبی از هم افزایی و اهتمام در استان وجود دارد که با محوریت قرار گرفتن یک موضوع به راحتی می تواند در جهت آن متحد شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۲۰   + ۱۱۸ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی را مکلف کرد که به خانوارهای فاقد مسکن که در سال های 1399 و 1400 صاحب فرزند سوم می شوند، وام 70 میلیون تومانی اعطا کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: تفکر بسیجی که از برکات دفاع مقدس است باعث شد تا در بخش های مختلف سرلوحه فعالیت های حوزه مدیریتی شود و مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی با بهره گیری از ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی نجباء به اظهارات اخیر وزیر خارجه عراق در خصوص گروه های مقاومت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۵    
سردار کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در دیدار با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در خصوص تسریع در احداث مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان و تکمیل یادمان های شهدای گمنام گفت وگو ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس یک مدل تمام عیار مدیریتی است و این ظرفیت وجود دارد که در محورهای اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و نظامی دفاع مقدس به طور جداگانه و به تفصیل کار شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس نظامی کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی با اشاره به افزایش توانمندی نظامی مقاومت فلسطین در بخش دریایی، گفت که حماس در حال فراهم کردن یک غافلگیری دریایی برای صهیونیست هاست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۴۷    
کدخدایی گفت: دادسرای تهران و دولت عراق اقدامات خوبی را در خصوص پیگیری پرونده ترور شهید سلیمانی و مجازات عاملان این اقدام انجام داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه در نامه ای به رئیس بنیاد حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس، با اشاره به شهادت 34 رزمنده دزفولی در جریان عملیات والفجر 8 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۷۰ سایت دیگر  
فؤاد حسین در دیدار با همتای ایرانی خود ضمن اعلام آمادگی کشورش برای تسهیل دسترسی ایران به وجوه خود در این کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
جهانپور گفت: تا کنون جهش اساسی با تغییر معنادار رفتار ویروس کرونا در ایران مشاهده و گزارش نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه گفت که 80 درصد مردم یمن نیازمند کمک غذایی فوری هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی پولتیکو با اشاره به افشای نقش ولی عهد سعودی در قتل جمال خاشقچی معارض عربستانی، پیش بینی کرد حکومت پادشاهی این کشور ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع عراقی گزارش دادند یک کاروان حامل تجهیزات لجستیک برای ارتش آمریکا در استان الدیوانیه (جنوب عراق) هدف حمله قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
محور آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی، اهداف مختلفی را از حمله به پایگاه های محور مقاومت دنبال می کنند که عملیات روانی با هدف انحراف اذهان عمومی و برقراری موازنه راهبردی بین نیروهای مختلف منطقه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۵    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور در مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان خراسان رضوی از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی احداث این مرکز قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۹۲ سایت دیگر  
عضو ستاد ملی مقابله با کرونا از وجود کرونای جهش یافته در داخل کشور با عنوان کرونای ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۲۹ سایت دیگر  
امیر سرتیپ نصیرزاده گفت: نیروی هوایی به واسطه همت جوانان و علم پیشکسوتان عزیزمان در بهترین شرایط خود قرار دارد و امروزه نیز اشراف کاملی بر فعالیت های بیگانگان دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ غلامپور شهدا را راهنما و چراغ راه نسل های جامعه دانست و گفت: شهدای گرانقدر مسیر جامعه را نشان می دهند و حضور آنان در شهرستان خیرات و برکات بسیار زیادی به همراه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نوش آبادی گفت: متاسفانه برخی از بازارچه های مرزی میان ایران و افغانستان تعطیل شده و فعال نیستند که ضرورت دارد در تدوین سند راهبردی مشترک مورد توجه قرار بگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل گردان های سید الشهدای عراق به حمله اخیر آمریکایی ها علیه مواضع نیرو های مقاومت در منطقه مرزی عراق و سوریه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقامی با بیان اینکه بایدن و دیگر مقامات دولت او بار ها اعلام کرده اند که می خواهند به جامعه جهانی برگردند، گفت: آمریکا می خواهد کُرد های وابسته به پ.ک.ک در سوریه را تقویت کند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه علمی فرهنگی پاسداران اهل قلم گفت: مراسم اختتامیه جشنواره پاسداران اهل قلم روز دوشنبه با حضور و سخنرانی فرمانده کل سپاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰    
سردار رستم قاسمی گفت: گروه های جهادی به طور داوطلبانه در حوزه های مختلف همچون پزشکی، عمرانی و کمک های مؤمنانه در سطح کشور مشغول فعالیت هستند که سپاه پاسداران حمایت از آن ها را وظیفه وجودی خود می داند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سردار مرتضی میرزایی با اشاره به اینکه همه باید از رفتار شهیدان عزیزمان الگوبرداری کنیم، گغت: شهدا بهترین الگو برای همه ما به ویژه نسل جدید هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
افشاگر اسرار خاندان آل سعود به انتشار گزارش مربوط به ترور جمال خاشقجی توسط آمریکا واکنش نشان داد و اعلام کرد که همه چیز درباره این ترور در گزارش آمریکا منتشر نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۸۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ایران و دیگر کشورهای ضد تروریسم اجازه نخواهند داد تروریسم تکفیری وابسته، بار دیگر در منطقه احیاء شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم های گسترده علیه ایران و در عین بد عهدی اروپایی ها به تعهدات خود در مقابل قانون تصویب شده مجلس شورای اسلامی مبنی قانون راهبردی لغو تحریم ها می توان گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مردم اراک با 2 شهید گمنام در مصلای بیت المقدس این شهر وداع کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
حاج حسن عبادی جانباز مراغه ای دوران هشت سال دفاع مقدس پس از تحمل 36 سال رنج و درد جانبازی به خیل همرزمان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
فواد حسین وزیر خارجه عراق که به تهران سفر کرده است، با محمدجواد ظریف دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۷    
جلسه هماهنگی ادارات استان مازندران برای برگزاری هشتمین و نهمین دوره کنگره ملی داستان کوتاه دفاع مقدس یوسف پیش از ظهر امروز در فرمانداری ساری برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مومنی گفت: همدلی و هم فکری دولت خیلی نقش مهمی دارد؛ چراکه هر زمان که دولت و مجلس همسو با هم بودند، ما توانستیم امتیازات خوبی از آمریکا و اروپا بگیریم و اختلاف بین دولت و مجلس جز سوءاستفاده از سوی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
سرلشکر موسوی با بیان اینکه پیرو شرایط یک ماه گذشتۀ منطقه باید آمادگی نیروهای مان را به صددرصد می رساندیم، گفت: در چنین شرایطی وظیفه داریم، این علامت آمادگی و این علامت را که اگر از کسی خطایی سر بزند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه جشنواره ملی کتابخوانی جهانمرد با حضور سردار علی اصغر محسن شیخی مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سردار اشتری بر ضرورت به روز شدن تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی برای تقویت مرزبانی تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمود پاکدل با بیان اینکه اقدامات مهمی در حوزه مسکن و اشتغال جامعه ایثارگران در دست اجرا است، گفت: به جامعه ایثارگران نوید می دهم که در سال 1400 خبر های خوبی در حوزه اشتغال و مسکن به آن ها برسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی می گویند که نیرو های این کشور در عراق پس از حمله هوایی در شرق سوریه به حالت آماده باش درآمده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کتاب صحیفه دفاع توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر و وارد بازار نشر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
مستند برف می نامد به کارگردانی مرجان خسروی بهترین فیلم بخش بلند جشنواره ی بیگ اسکای آمریکا شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۱    
اقدامات و عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در مهار کرونا از زبان حسن ابوالقاسمی، رئیس این مجموعه را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کتاب مَن، اَمَن خاطرات امن الله امانی رزمنده و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس لشکر 31 عاشورا از دوران حماسه و ایثار را در برمی گیرد که به قلم اسماعیل هدایتی به رشته تحریر درآمده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲    
سید علیرضا مرندی گفت: در طول جنگ تحمیلی نه تنها بیماری واگیردار نداشتیم بلکه شاخص های بهداشتی کشور را بهبود بخشیده بودیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ژنرال رمان گفت: ابوحسین ما می رویم، اما ارتش روسیه و ما، تا ابد این عملیات تان و اباالفضل تان را فراموش نمی کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۰    
پنجمین جلسه هیات امنای موسسه بهداری رزمی و دفاع مقدس و مقاومت صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۷    
سخنرانی دکتر علیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی در پنجمین جلسه هیات امناء موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
سردار سرلشکر پاسدار سیدیحیی صفوی با تاکید بر لزوم انتقال تجارب بهداری رزمی دفاع مقدس به جبهه مقاومت گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
سردار نصرالله فتحیان درباره فعالیت های موسسه بهداری رزمی در سال 1399 گفت: یکی از بزرگترین کار هایی که صورت گرفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
سرهنگ بهزاد جولایی گفت: با همکاری جوانان فعال فرهنگی و هنری شهر دزفول، توانستیم شرایط بازدید مجازی از تمام گالری ها و محتوای موزه دفاع مقدس را مهیا کنیم تا همه بتوانند به راحتی و از طریق گوشی های ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، از واردات 250 هزار دوز واکسن کرونا از کشور چین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۱    
پنجمین جلسه هیات امناء موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت صبح امروز (9 اسفند) برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به ساخت مرکز آموزش تخصصی دریایی مرزبانی در مازندران، گفت: مرزبانان علاوه بر حفظ و تأمین امنیت مرزها ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه شهید علی حبیب زاده آمده است: خدای ناکرده هیچ وقت امام را تنها نگذارید و هیچ وقت به فکر دنیای مادی نباشید، همیشه در جهت تقویت جبهه های جنگ کوشا باشید.
مشاهده نتایج بیشتر...