شنبه ۲۵ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۲May 2021 15
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1398 خبرگزاری دفاع مقدس 30 اسفند 1399 خبرگزاری دفاع مقدس 31 فروردین 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 1 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 2 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 3 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 4 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 5 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 6 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 7 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 8 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 9 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 10 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 11 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 12 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 13 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 14 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 15 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 16 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 17 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 18 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 19 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 20 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 21 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 22 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 23 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 24 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دفاع مقدس 25 اردیبهشت 1400 
  ۲۶ دقیقه پیش    
عبدالمجید نجفی نویسنده کشورمان خاطره ای از حضورش در دفاع مقدس روایت کرده است.
  ۵۶ دقیقه پیش    
25 اردیبهشت 1400 هجری شمسی برابر با 3 شوال 1442 هجری قمری و 15 می 2021 میلادی
  ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه ایران در توئیتی با بیان این که مشاهده پرچم رژیم اشغالگری که در همین چند روز ده ها غیرنظامی از جمله کودکان بسیاری را به طرز وحشیانه کشتار کرده، بر فراز ساختمان های دولتی در وین ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه مدعی شلیک سه موشک از سوریه به سوی سرزمین های اشغالی شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در پیامی درگذشت والده حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز را تسلیت گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در پیامی به مناسبت عید فطر گفت که واشنگتن به گفت وگو با فلسطینیان و اسرائیل برای تحقق آتش بس ادامه می دهد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا در دیدار وزیر امور خارجه ایران با تاکید بر اهمیت روابط دو کشور، علاقه مندی اسپانیا به تقویت روابط اقتصادی و تجاری با ایران در چارچوب نقشه راه همکاری های دو کشور را ...
  ۱ ساعت پیش    
معاونت هنری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بوشهر، طرح از ولایت فقیه پشتیبانی کنید را برگرفته از وصیت نامه شهید محمد سماچی منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش    
داوود شوبکلایی فرزند گل برار، 24 اردیبهشت 1348 در شهرستان بابل به دنیا آمد و در تاریخ 27 فروردین 1367 در منطقه عملیاتی فاو به شهادت رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
حمله نظامیان صهیونیست به فلسطینیانی که پس از برپایی نماز جمعه در مناطق مختلف کرانه باختری در اعتراض به تجاوزات رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند، دستکم هفت شهید و 474 زخمی برجای گذاشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه مدعی حمله به نیروی دریایی حماس در شمال غزه شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برق هزاران خانه در اطراف غزه بر اثر اصابت موشک به شبکه برق رسانی شهرک صهیونیست نشین بئر السبع قطع شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حسین زادگان با محکوم کردن حملات رژیم اشغالگر قدس به فلسطین، این حملات را مصداق دیگری از بر حق بودن فلسطینیان و ماهیت اشغالگرانه اسرائیل غاصب دانست.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نجباء در پیامی ضمن تمجید از گروه های مقاومت فلسطینی، به آنان هشدار داد که بار دیگر به بهانه میانجی گری در دام رژیم های مزدور عربی گرفتار نشوند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
شبکه العربیه در حالی با هیچ یک از مقامات و شخصیت های مقاومت در روز های گذشته گفت و گویی نکرده که تاکنون دوبار سخنگوی ارتش صهیونیستی در این شبکه به توجیه جنایات این رژیم پرداخته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
خطیب زاده گفت: ایران با حساسیت و دقت، تحولات روز های اخیر در مرز های ارمنستان و جمهوری آذربایجان را دنبال می کند و امیدوار است اختلاف پیش آمده ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری بلومبرگ مدعی شد که بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی در سال 2020 در هر ماه، حدود سه بازدید سرزده از تاسیسات اتمی ایران داشته اند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
موسوی درباره آمار چهارمین روز ثبت نام از داوطلبین ریاست جمهوری گفت: در مجموع این چهار روز 304 نفر به ستاد انتخابات وزارت کشور برای ثبت نام مراجعه کرده اند.
  ۴ ساعت پیش    
شهید پورفخر بیست و سوم بهمن 1348، در شهرستان تهران چشم به جهان گشود و پنجم مرداد 1367، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.
  ۴ ساعت پیش    
اولین سالگرد شهادت حمید فعله گری 25 اردیبهشت در زیباشهر قرچک برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
به مناسبت هفتمین شب شهادت فرمانده گروهان روح الله گردان مالک اشتر، شهید غلامعلی خاوری به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان تهران و خبرگزاری دفاع مقدس تصاویر این شهید معظم منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی گفت: دشمن همواره علیه مرجعیت شیعه توطئه کرده است و امروز هم در داخل و خارج علیه مرجع بیدار و رهبر فرزانه ما توطئه کرده و نقشه می کشند که ما باید بیدار باشیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله صفایی بوشهری گفت: انتخابات پرشور و حضور حداکثری و مشارکت بالا موجب تقویت نظام و دولت و امنیت کشور خواهد شد و در مرحله دوم انتخاب فردی شایسته برای تصدی امور است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام بدری گفت: پشت صحنه این جنایت شیطان بزرگ آمریکا است که چند سال در افغانستان حضور داشته و الان می خواهد آنجا را ترک کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس هیأت مذاکره کننده چین در وین امروز با عراقچی معاون وزیر امور خارجه ایران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: یکی از مؤلفه های مهم برای افزایش اقتدار ملی، مشارکت در تعیین سرنوشت خویش و در صندوق های رأی است؛ این مشارکت یک نماد روشنی از انسجام ملی و وحدت ملت بزرگ ایران ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کالامار در واکنش به تهدید نخست وزیر رژیم صهیونیستی به انجام حملات بیشتر علیه غزه، با یادآوری آمار شهدای آن، افزود بهای حملات را در درجه اول غیرنظامیان می پردازند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین ضمن انتقاد از کارشکنی آمریکا در روند صدور بیانیه مشترک شورای امنیت علیه تجاوزات رژیم صهیونیستی، افزود آمریکا نسبت به درد و رنج های فلسطینی ها بی تفاوت بوده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
همزمان با حرکت مردم اردن به سمت مرز های فلسطین اشغالی، منابع خبری گزارش دادند که ده ها تن از مردم لبنان با شکستن حصار های امنیتی وارد خاک فلسطین شده اند.
  ۶ ساعت پیش    
در فرازی از وصیت نامه شهید حمزه حسینی آمده است: گران فروشان و محتکران مستقیما در خط آمریکا حرکت می کنند و باید جواب خدا را بدهند.
  ۶ ساعت پیش    
محمدحسن بابلی فرزند مصیب، پانزدهم خرداد 1342 در شهرستان بهشهر به دنیا آمد و در تاریخ 24 اردیبهشت 1361 در خرمشهر به شهادت رسید.
  ۶ ساعت پیش    
مادر بزرگوار شهید حجت الله ملاآقایی به فرزند شهیدش پیوست و آسمانی شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زوج سوادکوهی با هدف ترویج فرهنگ ساده زیستی زندگی مشترک خود را در جوار مزار شهدای گمنام آغاز کردند.
  ۶ ساعت پیش    
رضاعلی کیایی فرزند رمضان، پانزدهم خرداد 1347 در رامسر به دنیا آمد و در تاریخ 24 اردیبهشت 1365 در سومار به شهادت رسید.
  ۷ ساعت پیش    
شهید سرتیپ مرتضی خسروتاش در قسمتی از وصیت نامه خود نوشته است: از اینکه تاکنون وصیت نامه من تاخیر افتاده ...
  ۷ ساعت پیش    
پدر بزرگوار شهید مسعود طلایی به فرزند شهیدش پیوست و آسمانی شد.
  ۷ ساعت پیش    
عکس رزمندگان مازندرانی در هشت سال دفاع مقدس به صورت گویاسازی منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حاتمی در پیامی درگذشت والده نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز را تسلیت گفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حاجیه خانم ناظمی مادر گرامی حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم دعوت حق را لبیک گفت.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام شامحمدی گفت: امام در وصیتنامه خود بر انتخاباتی تاکید کردند که اقشار مختلف مردم، علما، مراجع، نخبگان و دانشگاهیان در آن شرکت کنند که وظیفه ای واجب تلقی می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس گفت: پیام ملت فلسطین این است که زمان یکه تازی صهیونیست ها در قدس، غزه یا هر منطقه از فلسطین به پایان رسیده است.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امیر سرلشکر موسوی در پی درگذشت والده حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
برخی منابع عربی گزارش دادند که جنگنده های رژیم صهیونیستی یک خودرو را در مرز های سوریه و لبنان هدف حمله قرار داده اند.
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دهقان کار در پیامی درگذشت حجت الاسلام شیخ الاسلامی را تسلیت گفت.
  ۹ ساعت پیش    
نشست برخط فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با موضوع تأثیر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بر امنیت و اقتدار ملی برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش    
اذان با صدای سردار شهید سید محمود حسینی پور به همراه تصاویری زیبا از مساجد و بافت تاریخی شهر اردکان در فضای مجازی منتشر شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام وحدانی فر با بیان اینکه ایران در منطقه و غرب آسیا قدرت برتر است، گفت: این ثمره شیرین مقاومت مردان میدان جهاد و مقاومت مانند شهید سلیمانی و مدافعان حرم و مقاومت اسلامی در منطقه است.
  ۹ ساعت پیش    
تجمع اعتراضی دانشجویان انقلابی در کرمانشاه برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عباس زاده معتقد است علیرغم اینکه برخی کشور های عربی روابط خود با ایران را تابع روابط با غربی ها کردند، جمهوری اسلامی هیچ گاه در های خود را به روی آن ها نبسته است.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پرچم رژیم صهیونیستی در مقر دولت اتریش، برای اعلام همبستگی با صهیونیست هایی که در عملیات های راکتی مقاومت به هلاکت رسیده اند، به حالت نیمه افراشته درآمد.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت آخرین وضعیت شیوع کرونا در کشور را تشریح کرد.
  ۹ ساعت پیش    
سرهنگ آسمند گفت: اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد از پایان نامه ها و رساله های کارشناسی ارشد و دکتری با موضوع دفاع مقدس حمایت می کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی بالا گرفتن حملات موشکی فلسطینی ها به رژیم صهیونیستی، برخی شرکت های هواپیمایی بزرگ بین المللی پرواز های خود به مقصد تل آویو و به طور کلی سرزمین های اشغالی را لغو کردند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس در خارج فلسطین گفت که حمله زمینی رژیم صهیونیستی به غزه، دامی برای نظامیان این رژیم خواهد بود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جوکار معتقد است آمریکایی ها برای خروج از تنگنا هایی که برای خود ساخته اند، دست به هر تنشی می زنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آوائی معتقد است همسایگان به این نتیجه رسیده اند که برای تأمین امنیت و ثبات کشورشان باید به جای تکیه به آمریکا، روابط خود با ایران را گسترش دهند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع فلسطینی تأکید کردند که صهیونیست ها در شرق رام الله به سمت یک جوان فلسطینی تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک تیم تروریستی که اخیراً دو نفر از بسیجیان مولوی روستای هیچان شهرستان نیکشهر را به شهادت رسانده بودند، در دام رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه گرفتار شده و به طور کامل منهدم شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین زرین گفت: روز جمعه به واسطه ظهور امام زمان (عج) نیز از جایگاه ویژه ای برخوردار است ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به تجهیز جنگنده های نیروی هوایی به انواع مهمات، بمب دور ایستا و هدایت ماهواره ای، گفت: جنگنده های اف 4، اف 5 و اف 14 ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
پس از اظهارات نائب رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) درباره پیشنهاد آتش بس، کانال 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که حماس به میانجی مصری و روس گفته است که این پیشنهاد باید شامل موضوع قدس هم ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران در بیدار کردن کشور های اسلامی اثرگذار بوده است، گفت: روحیه مقاومت و ایستادگی در جوانان کشور های مظلوم بیدار شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در پی حملات راکتی گسترده گروه های مقاومت فلسطین به شهرک های صهیونیستی، رسانه های عبر ی زبان خبر دادند یک شهرک نشین دیگر به هلاکت رسیده و شمار کشته شدگان به 9 تن افزایش یافته است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس انستیتوی اروپایی حقوق و روابط بین الملل اروپا در بروکسل ادعا کرد که ولیعهد ابوظبی پیشنهاد حمله زمینی به غزه را به نخست وزیر رژیم صهیونیستی داده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت کشور فرانسه تظاهرات مردمی در پاریس که قرار است روز شنبه در حمایت از فلسطینی ها برگزار شود را به بهانه ایجاد اختلال ممنوع کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حجت الاسلام فرزانه گفت: مشارکت در انتخابات به معنای ارج نهادن به خون شهیدان و بی تفاوت نماندن در برابر جنایات مستکبران عالم است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مراسم بزرگداشت شهدای مدرسه سیدالشهدای کابل امروز (جمعه) در مشهد برگزار خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
روحانی محسن علیان نجف آبادی در هفتم مهر 1339 در مشهد متولد شد؛ و سرانجام در 23 بهمن 1364 در عملیات والفجر 8 در فاو به شهادت رسید و پیکر مطهرش در حرم مطهر رضوی آرام گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۰    
حاج باباعلی بابایی پدر طلبه شهید حسن بابایی دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد که یک فروند هواپیمای نظامی آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی محموله ای مخفی را به اسرائیل رسانده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۲    
در برنامه سوره شبکه چهارم سیما موضوع قسط و عدل در قرآن کریم بررسی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
زارعان گفت: دستاورد های مقاومت یمن در مقابل تجاوزات سعودی ها و همچنین عدم نتیجه گیری در جنگ، آن ها را وادار کرده است که پشت میز مذاکره با ایران بنشینند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
امام رضا (ع) می فرمایند: لا تَطلُبُوا الهُدی فی غَیرِالقُرآنِ فَتَضِلّوا هدایت را جز از قرآن مجویید که گمراه خواهید شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هفتگی هیئت آل یاسین عصر امروز جمعه 24 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
همزمان با ادامه مقاومت مردم فلسطین و موشک باران سرزمین های اشغالی، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تمام ملت های عربی و اسلامی را به برگزاری راهپیمایی و تظاهرات برای حمایت از ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای امنیت سازمان ملل 26 اردیبهشت برای بررسی افزایش تنش ها در فلسطین اشغالی و غزه نشستی علنی برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل متحد بار دیگر خواستار پایان یافتن فوری مخاصمات مرگبار در اراضی اشغالی فلسطین و نوار غزه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود برای تعطیلات عید فطر ورود زائران به شهر های نجف و کربلا ممنوع شود، شب گذشته همزمان با عید فطر در عراق ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است در حملات بامدادی به نوار غزه، 160 جنگنده حدود 450 موشک را در عرض 40 دقیقه به اهداف متعددی در شمال غزه شلیک کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از ستاد برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر دیدن کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۵    
مصطفی تقی جراح در سال 1331 در نجف آباد چشم به جهان گشود و با سمت فرمانده گروه توپخانه 61 محرم در دهم اردیبهشت 1365 در منطقه عملیاتی فاو به فیض شهادت نائل آمد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۵    
عکس رزمندگان یزدی در جبهه های حق علیه باطل به صورت گویاسازی منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ذی بخش گفت: در حال پیگیری موضوع ادعا شده مبنی بر سقوط هواپیمای دو نفره در شرق تهران هستیم؛ البته اینکه ادعا شده است یک فروند هواپیمای فوق سبک متعلق به نیروی انتظامی امروز سقوط کرده است که تکذیب می ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا درخواست سناتور های جمهوری خواه برای خارج شدن از گفت وگو های وین در حمایت از قساوت های رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان را رد و تاکید کرد که گفت وگو ها ادامه می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نائب رئیس دفتر سیاسی حماس گفت که این جنبش از نظر اصولی، مشکلی با توقف جنگ ندارد، ولی علت جنگ که همان تعدی به قدس و مسجدالاقصی است، همچنان پابرجاست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با اعلام خروج نیروهای خارجی، آمریکا از خروج نظامیان این کشور از بزرگترین پایگاه های خود در جنوب افغانستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در چهاردهمین روز از عملیات بیت المقدس نیرو های بعثی به سمت خاک عراق فرار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۶   + ۶۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در بیانیه ای به مناسبت سالروز تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی از دولت ها و ملت های مسلمان و آزاده خواست تا با کنار گذاشتن اختلافات ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از ورود پهپاد های انتحاری ساخت غزه به صحنه نبرد با صهیونیست ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
شمار زیادی از جوانان خشمگین در شهر های مختلف کرانه باختری به خیابان آمدند و تأکید کردند که باید هماهنگی امنیتی رام الله با تل آویو به پایان برسد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی بر تداوم حملات این رژیم به نوار غزه تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تعداد شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه به 109 تن از جمله 28 کودک و 15 زن افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
انگشتر رهبر معظم انقلاب اسلامی اهدایی راحله امینیان به برنامه مردم ماه ؛ که با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و پایگاه اطلاع رسانی عقیق تهیه شده بود، اسباب آزادی زندانیان شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مهمان برنامه ضیافت گفت: جریان سلطه و نفوذ غرب به ویژه انگلستان در همه دوران ها همواره با ایستادگی و مجاهدت علما و فقهای شیعه که از بصیرت عمیق دینی برخوردار بودند، به شکست انجامیده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
صالحی در توییتی نوشت: سردار سلیمانی را در سطح پلاکارد رقابت های انتخاباتی تنزل ندهیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
هیأت امنیتی مصر در پی پاسخ منفی رژیم صهیونیستی به طرح آتش بس بشردوستانه و آغاز عملیات نظامی جدید این رژیم علیه نوار غزه، تل آویو را به مقصد قاهره ترک کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۵    
پیشکسوت دفاع مقدس گفت: واقعاً کسی باور نمی کرد که بسیجی ها بتوانند تانک برانند. خیلی جالب بود. وقتی تانک ها حرکت می کرد، همه از اطراف تانک فرار می کردند و می گفتند: الآن با تانک ما را زیر می گیرند! ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۵:۴۷    
اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس استان تهران اینفوگرافی یادمان شهدای گمنام دانشگاه امام صادق (ع) واحد خواهران را در فضای مجازی منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۴:۴۱    
جانباز محمود زارع طی هفت سال مجروحیت، همواره با ذکر خدا و توسل به ائمه اطهار (ع) با صبر و استقامت آن درد های جانکاه و طاقت فرسا را تحمل کرد و همانند شمع به پای نهال انقلاب ذوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در یادداشتی به موضوع ملی شدن موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس پرداخته است.
مشاهده نتایج بیشتر...