سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۳۵Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

افق تهران (ofoghtehran.ir)

افق تهران 28 فروردین 1397 افق تهران 18 فروردین 1398 افق تهران 23 فروردین 1399 افق تهران 31 اردیبهشت 1399 افق تهران 31 خرداد 1399 افق تهران 31 تیر 1399 افق تهران 1 مرداد 1399 افق تهران 3 شهریور 1399 افق تهران 30 مهر 1399 افق تهران 1 آبان 1399 افق تهران 1 آذر 1399 افق تهران 1 دی 1399 افق تهران 2 دی 1399 افق تهران 3 دی 1399 افق تهران 4 دی 1399 افق تهران 5 دی 1399 افق تهران 6 دی 1399 افق تهران 7 دی 1399 افق تهران 8 دی 1399 افق تهران 9 دی 1399 افق تهران 11 دی 1399 افق تهران 12 دی 1399 افق تهران 14 دی 1399 افق تهران 16 دی 1399 افق تهران 17 دی 1399 افق تهران 20 دی 1399 افق تهران 21 دی 1399 افق تهران 22 دی 1399 افق تهران 23 دی 1399 افق تهران 24 دی 1399 افق تهران 25 دی 1399 افق تهران 27 دی 1399 افق تهران 30 دی 1399 
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
7 راز زیبایی در روغن هسته زردآلو نهفته است که تاثیرات بسیاری بر زیبایی و سلامت پوست و مو دارد.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قانع کننده نبودن توضیحات وزیر امور خارجه، منجر به گرفتن کارت زرد از طرف نمایندگان مجلس شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۷:۳۴   + ۳۲ سایت دیگر  
قائم مقام کانون کارفرمایان استان تهران با اظهار نگرانی نسبت به آمارسازی در حوزه رشد تولید تاکید کرد که دولت در تنظیم بودجه سال 99 در جهت حمایت از تولید و جلوگیری از بیکاری کارگران موفق عمل نکرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر بیان کرد: در بحث حفاظت از کوهستان نیازمند گفت وشنودهای بیشتری با تشکل های مردم نهاد و فعالان محیط زیست هستیم که برای حفاظت از کوهستان لازم است با تمامی ذی نفعان این مسئله گفت وگو شود تا ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی استان ها بیان کرد: باید در کشور از توان فکری و جسمی جوانان در حوزه اجرایی بهرمند و از همه ظرفیت های موجود برای رفع مشکلات مردم استفاده کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و برنامه ریزی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران رویکرد مدیریت بحران با تکیه بر ارتقاء فرهنگی با آموزش ایمنی و مقابله را گامی موثر به سمت پیشگیری عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران کیف پول الکترونیک را یک نوآوری و خلاقیت در کسب و کار دانست .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۱:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مسئول کمیته پیگیری و نظارت از اختصاص کد کودک در سامانه 137 و 1888 شهرداری تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سرویس های شهروندی سازمان فاوای شهرداری تهران در حاشیه اولین روز برگزاری نمایشگاه تراکنش از هفت هزار تاکسی مجهز به سامانه پرداخت آنلاین شهرپی خبرداد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار تهران از آغاز جلسات هماهنگی برای برگزاری مطلوب انتخابات 1400 خبرداد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری تهران به بانوان کارآفرین صنایع دستی ایرانی در کشور روسیه غرفه عرضه محصولات تعلق میگیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی تهران بزرگ گفت: هیچ ارز دیجیتالی در شهرک های صنعتی استان تهران استخراج نمی شود و هرگونه فعالیت در این زمینه غیرقانونی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سردار زیراهی تصریح کرد: اگر دشمن دچار خطای محاسباتی در منطقه خلیج فارس شود باید منتظر برخورد شدید نیروی دریایی سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سید عباسی: از شایعه پراکن ها شکایت می کنیم
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت نفت ایرانول تمام محصولات این شرکت در بورس کالا و بورس انرژی عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران بیان کرد: الکترونیک کردن مراحل مختلف مدیریت پسماند و اعمال سختگیری موجب کاهش میزان تخلفات و افزایش نظارت می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان پیشگیری و مدیریت بحران بیان کرد: برگزاری مانورهای آمادگی منجر به افزایش میزان آمادگی ستادهای مدیریت بحران می شود اما امسال با شیوع کرونا بیشتر دورمیزی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بازیگر سینما و تلوزیون بیان کرد: از آنجا که عاشق کارهای جدی هستم پیشنهاد مسعود کیمیایی را در فیلم سینمایی خائن کشی قبول کردم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران بیان کرد: تهران بلیت سامانه زیرساختی برای فروش بلیت الکترونیک و شهرپی حذف تبادل پول نقد بخصوص در دوران شیوع کرونا از خدمات نوین و هوشمند مدیریت شهری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران بیان کرد: طرح بسته های حمایتی، شناسایی و بررسی اقشار آسیب پذیر اقتصادی که بیشترین قربانیان پیامدهای روانی و اجتماعی کرونا هستند، موثر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مجری خط 7 ایستگاه مترو بیان کرد: تجهیزات و امکانات جانبی ورودی شرقی ایستگاه کمیل در کمتر از 2 سال با هزینه ای بالغ بر 50 میلیارد تومان ساخته شده و آماده خدمت رسانی به مسافران متروی تهران است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان فاوای شهرداری تهران بیان کرد: برای توسعه عملکرد کارکنان و مدیران باید از ایده ها و فضاهای مناسبی برای برنامه های منظم و خلاقانه استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در نشست هیات رئیسه اولویت های کاری چهار ساله کمیسیون های تخصصی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله بیان کرد: تهران نیاز به مقاوم سازی ساختمان ها و توسعه حوزه آموزش دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران بیان کرد: کاهش آلودگی هوا و گسترش حمل و نقل پاک در دستور کار شهرداری تهران قرار دارد که برای نوسازی حمایت دولت را می طلبد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: مصرف میوه هایی مانند پرتقال که سرشار از پکتین است همچنین مصر ف روزانه یک عدد سیب کاهش عوارض آلودگی هوا موثر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بیان کرد: اقداماتی در زمینه توسعه ناوگان حمل و نقل برقی برای کاهش آلایندگی هوای تهران ایجاد کردیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: جرایم تخلفات رانندگی در جهت مقابله و توسعه حمل و نقل عمومی کلانشهرها خرج شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران بیان کرد: تلاش های شهرداری تهران در تملک باغات ارزشمند و حفاظت از آن ها قابل تقدیر و تشکر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران بیان کرد: پروسه احداث و بهره برداری تاسیسات بازیابی مواد (MRF) برای نخستین بار در ایستگاه میانی کوهک آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مستند روایت دیدار امروز بعد از اذان ظهر، از شبکه امید پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۳    
مدیرعامل بانک ایران زمین بیان کرد: اغلب دیده شده مشتریان بدون در نظر گرفتن مباحث امنیتی اقدام به نصب اپ های پرداختی از منابع غیر رسمی می کنند که این امر می تواند موجب دسترسی سارقین به اطلاعات بانکی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بیان کرد: برای خرید واکسن کرونا به کشورهایی که تمام توان خود را برای اعمال تحریم و فشار علیه ملت ایران به کار گرفتند، اعتماد نداریم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۷۳ سایت دیگر  
استاندار تهران بیان کرد: اکثر استان های شمالی در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارد، محدودیت تردد به استان های شمالی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دیدار مهرشاد سهیلی نوجوان جهادی کشور با حضرت آیت الله مصباح
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۳:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
قائم مقام کانون انجمن های صنفی کارفرمایی استان تهران گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه و ضرر و زیان ناشی از کرونا به بخش تولید خواستار توجه بیشتر مجلس و دولت به حمایت از کار و تولید در بودجه سال 1400 ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی باشگاه استقلال تهران در دقایق پایانی کنفرانس خبری قبل از مسابقه با تیم آلومینیم اراک بعد از پرسش یکی از خبرنگاران در خصوص اولتیماتوم یکی از مدیران باشگاه به اون بسیار عصبی و ناراحت شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
شرکت تولید نیروی برق حرارتی طی توضیحاتی اعلام کرد: در سطح استان تهران پنج نیروگاه ری (باقرآباد)، طرشت (ستارخان) ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
فیلم مستند بانو در بخش مسابقه فیلم های مستند بلند موفق به کسب دیپلم افتخار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سیب درختی، پرتقال و انگور در بین انواع میوه و گوجه فرنگی، پیاز و سیب زمینی در بین محصولات فرنگی، بیشترین تقاضا را در نُه ماه نخست امسال در میادین میوه و تره بار به خود اختصاص داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس طی یادداشتی فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی و عدم جایگزینی سوخت خودروهای دیزلی را عامل اصلی بروز آلودگی هوای تهران دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران، اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم قبل از شروع سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، سینماها را باز کرده و پذیرای مردم باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شکنندگی مو از جمله آسیب هایی است که اغلب خانم ها در بازه ی زمانی مشخصی با آن مواجه شده اند. در این گزارش با راهکارهای درمان این نوع آسیب مو آشنا شوید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در رابطه با سرانجام استعفای حجت نظری بیان کرد: قصد داریم که نگرانی های ایشان مرتفع شود و در جلسات صحن حضور یابد، بنابراین موضوع استعفا نیز منتفی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۹۶ سایت دیگر  
مسئول مرکز تماس ذینفعان بازار سرمایه در رابطه با نحوه ی واریز سود سهام عدالت سهامدران غیر مستقیم توضیحاتی را بیان کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۳   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر کشور در واکنش به درخواست تعطیلی از سوی استانداری بیان کرد: تهران الان هم تقریبا تعطیل است و باید با کمترین هزینه شرایط را مدیریت کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت پخش فرآورده های نفتی پس از انتشار مطالبی در خصوص استفاده از سوخت غیراستاندار در تهران، اطلاعیه ای در این زمینه صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وضعیت 19 ایستگاه سنجش کیفیت هوا در تهران در وضعیت قرمز قرار دارند و برای همه ی گروهای سنی ناسالم است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران ضمن اشاره به در دستور کار قرار داشتن موضوع امنیت پل های عابر پیاده پایتخت بیان کرد: حتمادیدگاه هایمان را به اطلاع اعضای شورای شهر می رسانیم تا در بررسی ضوابط لحاظ کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دویست و شصت و یکمین جلسه شورای شهر تهران امروز (14دی) در حالی برگزار شد که هریک از اعضا ضمن انتقاد نسبت به عدم توجه به شرایط بحرانی آلودگی هوای پایتخت، راهکارهایی نیز در این رابطه ارائه کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیته محیط زیست و خدمات شهری بیان کرد: متاسفانه اطلاعات دودکش های کارخانه ها و نیروگاه ها منتشر نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: دولت تصمیم گیری کند که وقتی شرایط هوای پایتخت به حد خطرناکی رسیده است نسبت به تعطیلی تهران اقدام کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در چند ماه آینده هیاتی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا وارد ایران می شوند تا حضورا امکانات و زیر ساخت باشگاه های ایران و مدارک ارایه شده از سوی آن ها را از نزدیک وارسی کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران طی جلسه ی امروز شورا (یکشنبه) بیان کرد: براساس بررسی های به عمل آمده، استفاده از سوخت های پرگوگرد در صنایع و نیروگاه ها تأثیر جدی در تشدید آلودگی هوا داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
انجمن ریه آمریکا به افرادی که قصد دارند سیگار را ترک کنند توصیه هایی کرده است که در این گزارش می خوانید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
جوامع پیشرفته دنیا، سرمایه گذاری عظیمی روی چگونگی تحصیل کودکان خود می کنند و عقیده دارند که مدارس، آینده کشورشان را رقم خواهند زد و در ایران نیز تنها با توجه جدی به مدارس می توان به ساختن آینده ای ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۴:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای با هدف توسعه خدمات هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران و منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد با تاکید بر جنبه های عمومی و ظرفیت های گردشگری اراضی عباس آباد به امضای دو طرف رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۵۰ سایت دیگر  
قرارداد ساخت کارخانه دوم تولید کنسانتره سنگ آهن اُپال پارسیان، با حضور مدیرعامل بانک پارسیان و رئیس هیات عامل ایمیدرو امضا و مبادله شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از راه اندازی خط اختصاصی اتوبوس به مقصد ندامتگاه مرکزی تهران بزرگ (زندان فشافویه) در 32 کیلومتری جنوب تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نیروی انتظامی از ارسال بیش از 61 هزار پیامک کرونایی به رانندگان متخلف در روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با بخشدار کهریزک پیرامون ارتقا سطح زندگی شهروندان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: تاکنون ویروس جهش یافته انگلیسی در ایران مشاهده نشده ولی وزارت بهداشت با هماهنگی سایر دستگاه ها مراقبت لازم را برای پیشگیری را دنبال می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۳   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه بهتر است تا حد امکان به شکل اینترنتی خرید کنیم، پروتکل هایی که باید هنگام خرید رعایت شود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رقابت های شطرنج آنلاین دانشجویان زن و مرد دانشگاه های آسیا با کسب مقام نایب قهرمانی تیم مردان و سومی زنان ایرانی به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
با اعلام علی اشرف صندوق آبادی دبیر سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، داوران بخش های مختلف این جشنواره معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازارسرمایه با بررسی روند طی شده روزهای اخیر بورس، گفت: پیش بینی می شود، با کاهش عرضه ذرت و سویا در پی آسیب کشاورزی آمریکای لاتین از کرونا ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۳   + ۷۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 به کلیات این لایحه رای دادند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: به استناد آمارهای ارائه شده از سوی پلیس راهور، 46درصد متوفیان تصادفات در تهران راکبان موتورسیکلت هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نامه استعفای حجت نظری در کارتابل من است اما هنوز آن را ندیده ام و روز یکشنبه درخصوص آن تصمیم گیری می کنم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۳   + ۸۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: حدود 1.5 میلیون پیامک به مالکان واحدهای خالی از سکنه ارسال شده که عدم پاسخ و اصلاح وضعیت سکونتی آنها به منزله خالی بودن واحد مدنظر تلقی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت درباره در حادثه رخ داده در ارتفاعات شمال تهران گفت: پلیس در این رابطه هیچ کم کاری نداشته است و ما در کنار عوامل هلال احمر، آتش نشانی ودیگر امدادگران به اقدامات خود انجام دادیم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۳   + ۳۲ سایت دیگر  
نامزدهای بهترین بازیکن سال آسیا اعلام شد که حضور چند بازیکن از ایران نیز در آن خودنمایی می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حامد کمیلی، بازیگر سینما و تلویزیون، در صفحه اینستاگرام خود، از حضور فیلم سینمایی آهو در جشنواره فیلم فجر خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: تا این لحظه هیچ واکسن خارجی مجوز ورود از سازمان غذا و داروی ایران ندارد و هر موردی که بخواهد وارد کشور شود، باید مجوز سازمان غذا و دارو را دریافت کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مشکلات و چالش های منطقه سه شهر تهران امروز در جلسه شورای شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه یک ریال از یک میلیارد یورو صندوق ملی توسعه به شهر تهران پرداخت نشده است، گفت: طبق قانون تأمین اتوبوس مورد نیاز شهرها، وظیفه دولت است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مجری خط 7 مترو تهران، از امکان افتتاح 3 ایستگاه و 5 ورودی جدید در این خط تا پایان سال 1399 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۶۰ سایت دیگر  
دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هفته پایانی آذر مجوز 127 تک آهنگ و 11 آلبوم را صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اصل نود مجلس خطاب به وزارت ورزش گفت: مسئولیت فاجعه جان باختن 12 نفر از هموطنان عزیز ما با اولین برف زمستانی با کیست؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: این سازمان بنا به دستور اخیر شهردار تهران به زودی با نصب مانیتورهای اطلاع رسانی و هشدار در مبادی ورودی کوهستان اقدام به اعلام هشدارهای لازم در این ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره چرایی خاموش شدن چراغ برخی از بزرگراه های پایتخت در ساعات منع تردد شبانه گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در سراسر دوران زندگی انسان با اتفاقات خوشایند و ناخوشایندی روبروست و نسبت به اتفاقاتی که باعث می شوند احساس خوبی نداشته باشد اغلب کنترلی ندارد و این عوامل استرس زا با گذشت زمان انباشته می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۳:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران درباره سرانجام راه اندازی خطوط جدید مترو در پایتخت گفت: ایجاد چهار خط 10، 11، 9 و 8 در تهران در دست مطالعه و طراحی است و در صورتی که منابع مالی تأمین شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۷۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: شرایط فعلی شکننده می باشد و بایستی با استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی و مصوبات ستاد ملی کرونا به حفظ این شرایط و بهبود آن کمک کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۵۳   + ۷۵ سایت دیگر  
دانشمندان کالج سلطنتی لندن هفت علامت ویروس کرونا را که نیاز به واکنش سریع دارند، عنوان کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۱۱۴ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی با بیان اینکه ما فرمول های غلبه بر کرونا را پیدا کرده ایم تاکید کرد: ادامه این وضعیت مهم تر است و مادامی که وضعیت به حال خود رها شود روند بیماری به سرعت شتاب و اوج می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
آلودگی صوتی در حاشیه پل صدر، بی توجهی شهرداری به مصوبه ساخت یادمان سردار شهید سلیمانی، بی توجهی به مرمت ساختمان کلاه فرنگی و بهره برداری شدن مجدد از معدن سنگ سبز کوهستار برخی از تذکرات اعضای شورای ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
قیمت نفت در معاملات روز دوشنبه بازار آسیا تحت تاثیر بدبینی ایجاد شده بر اثر شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا که محدودیتهای رفت و آمد بیشتر را بدنبال خواهد داشت، کاهش یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران, کیفیت هوای پایتخت هم اکنون (8 دی ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه الرای قطر پیش بینی کرد که در فصل نقل و انتقالات زمستانی تغییرات زیادی در الدحیل به وجود آید و چند بازیکن سرشناس این تیم جدا شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
صحنه زنی به کارگردانی علیرضا صمدی با پایان مراحل فنی راهی جشنواره فیلم فجر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد کرونا استان تهران گفت: فرضیه ای مطرح می شود مبنی بر این که پیک اخیر بیماری در کشور که میزان آلودگی زایی را نسبت به موج های قبلی افزایش داد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: ممنوعیت تردد خودروهای سنگین ، دیزلی مانند کامیون، تریلی، جرثقیل ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: پروژه احداث پل سبز زندگی در حال گذراندن مراحل نهایی طراحی و آماده سازی نقشه های اجرایی بوده و عملیات احداث آن در آینده نزدیک توسط شرکت یادمان سازه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) نشان می دهد که قاچاق سیگار با کاهش جزئی مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۸    
بانک ایران زمین در دوران شیوع کرونا به مشتریان خود این فرصت را داد تا از طریق بانکداری دیجیتال صفر تا صد کارهای خود را انجام دهند تا بخش عمده ای از مشکلات مشتریان در حوزه بانکداری مرتفع گردد.
مشاهده نتایج بیشتر...