دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۶:۰۸Sep 2020 28

افق تهران (ofoghtehran.ir)

  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بازیگر سینما و تلویزیون بیان کرد: بچه جایی بودن یعنی هویت، گذشته، فرهنگ، آئین، رسوم و موسیقی آن منطقه یا جغرافیا را داشتن. من بچه آبادان هستم.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران بیان کرد: بیمارستان ها باید از تمامی ظرفیت خود برای حفظ جان بیماران استفاده کنند؛ کار از موج اول، دوم و سوم گذشته و ما با اپیدمی ممتدی روبرو هستیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران بیان کرد: بازنگری طرح تفصیلی شهر تهران بعد از 9 سال از ابلاغ آن در ابتدای سال 91 یکی از اولویت های جدی کمیسیون شهرسازی و معماری بوده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی بیان کرد: آنچه امروز به ایران اقتدار و عزت بخشیده است، و اجازه نمی دهد کسی به مردم این کشور توهین کند و فخر بفروشد، فرهنگی است که ما از عاشورا، شهادت و ایثار داریم.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بیان کرد: مرحله نخست واگذاری اراضی روی تونل راه آهن تهران_ تبریز به پیمانکار پروژه احداث محور شارباغ (محور نیلوفری) اجرای شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزیر کار بیان کرد: پرداخت تسهیلات کرونا در ابتدا به دو گروه از بنگاهها صورت گرفت و در بیست و ششمین نشست کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از شیوع کرونا با تمدید زمان پرداخت وام به ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران بیان کرد: برای تکمیل خط مترو پرند با مشکل کمبود واگن مواجه هستیم.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل نامنویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: برخلاف آنچه گفته شد ما تاکنون بیمه هیچ راننده ای را حذف نکرده ایم.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون جودو بیان کرد: پیشنهاداتی به وزیر ورزش و مسوولان شرکت توسعه برای داشتن کمپ تیم های ملی و خانه جودو ارائه کردیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هنرمند مطرح کشور بیان کرد: نبوغ "یحیی گل محمدی" تاثیر خود را نشان داد و او در مدت زمانی کوتاه توانست به خوبی بازیکنان جدید را با دیگر نفرات هماهنگ کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن ملی زبان اشاره بیان کرد: زبان اشاره در مراکز درمانی آموزش داده می شود همچنین انجمن برای تربیت رابط ناشنوا برای سازمان ها آمادگی دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت بیان کرد: واکسن آنفلوانزا هیچ تاثیری در پیشگیری از بیماری کووید 19 ندارد نکته مهم رعایت دستورالعمل های پیشگیرانه و فاصله گذاری اجتماعی برای پیشگیری از ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا تهران بزرگ بیان کرد: 31 پرونده کلاهبرداری و برداشت غیر مجاز از حساب بانکی مال باختگان کشف شد، در این پرونده ها 7 میلیارد و 850 میلیون ریال به مال باختگان مسترد شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور عشایر استان تهران ییان کرد: امسال از صندوق کارآفرینی امید مبلغ 510 میلیون تومان تسهیلات درخواست کردیم که اگر این امر محقق شود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش بیان کرد: پدافند هوایی ارتش امروز در بخش طراحی، ساخت و تعمیرات به هیچ کشوری نیاز ندارد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس سابق شورای عالی سیاست گذاری جبهه اصلاح طلبان بیان کرد: هیچ جریان سیاسی با انزواطلبی خودخواسته به نتیجه نمی رسد، هدف اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال خوزستان پیشکسوت فوتبال خوزستان بیان کرد: فولاد حسین ابراهیمی را جذب می کند در حالی که حسن بیت سعید را از دست می دهد و این دو بازیکن اصلا قابل قیاس نیستند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهیه کننده سینما بیان کرد: تاکنون فقط سه چهار سینما پول فروش فیلم های ما را داده اند و مابقی که تعداد زیادی هم است، بدهی خود را پرداخت نکرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۳۱   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور بیان کرد: تا 80 هزار نفر از افراد که در مراکز نگهداری شبانه روزی سازمان بهزیستی هستند مشمول دریافت رایگان واکسن آنفلوآنزا هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار تهران بیان کرد: تصویب 4 طرح هادی روستایی و مشکلات گازرسانی به روستاهای بخش کن نیز مصوب شد که در این زمینه مشکلات مرتبط با راه و شهرسازی و محیط زیست برطرف و مقرر شد تا مشکلات شهرک صنعتی قرچک ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: وزارت ارتباطات در این زمینه قول رایگان شدن حجم مصرفی اینترنت نرم افزار شاد را داده است و آموزش و پرورش تحقق این وعده را حتما پیگیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۱:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری و عضو تیم تخصصی مرکز درمان ناباروری ابن سینا بیان کرد: تب شدید و تنگی نفس جزو علائم اولیه این بیماری نیست و فقط در صورت شدت یافتن بیماری و درگیر کردن ریه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس و دبیر شورای عالی بیمه سلامت وزارت بهداشت بیان کرد: پیگیری می کنیم خدمات شیمی درمانی را حوزه تحویل دارو از طریق نسخه الکترونیک انجام دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران بیان کرد: در هفته دفاع مقدس را نصب کیوآرکد اطلاعات شهدا در کنار تابلوی نام آنها بر خیابانها و کوچه های تهران اغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۱   + ۹۳ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون بیان کرد: اطلاع رسانی درباره سامانه جامع روابط کار ضروری است و باید همه مدیران اجرایی باید فرایند این سامانه را برای جامعه هدف تشریح کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس بیان کرد: ترکیب هیات نظارت استانی و شهرستانی در انتخابات شوراهای اسلامی کشور در جریان جلسه امروز این کمیسیون تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان بیان کرد: عملکرد خوب ما در فصل گذشته توقعات را بالا برده اما این باعث نمی شود که برای فصل جدید قولی دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد: همه بازیکنانم از ابتدای مسابقه برای پیروزی به زمین رفته بودند و برای رسیدن به این هدف از جانشان مایه گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران بیان کرد: امروز جنگ و جهاد ما کار کردن و خدمت رسانی خوب به مردم است، چراکه عده ای به دنبال تزریق ناامیدی در میان مردم هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بیان کرد: ابتدا باید مشکلات مربوط به سرانه های زیرساختی پرند برطرف شود و سپس به فکر توسعه آن بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهیه کننده سریال نجلا بیان کرد: تصویربرداری "نجلا" ویژه کنداکتور اربعین سیما هنوز به اتمام نرسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۱    
وزیر امور خارجه بیان کرد: اقدامات محدودکننده آمریکا حتی مانع از خرید واکسن به وسیله ایران شد، این اقدامات در اصل تروریسم پزشکی است که آمریکا در آن دخیل است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: اصلاح طلبان باید به دلیل تورم، کاهش ارزش پول ملی، گرانی بی سابقه ارز و مسکن و گرانی های روزافزون کالاهای مورد نیاز و نیز ناکارآمدی در سیاست خارجی و داخلی معذرت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
استفاده خوراکی از عصاره آلبالو، نقش حافظتی در مقابل استرس اکسیداتیو و حجم ورم ناشی از انسداد شریان مغزی میانی در سکته مغزی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
یحیی گل محمدی، سرمربی موفق سرخپوشان ترکیب 11 نفره تیمش برای دیدار حساس مقابل تیم السد قطر اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ایران، ارزش هر برگه سهام عدالت 490 هزارتومانی برای دارندگان این سهام به 15 میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
با اعلام سازمان هواشناسی از بعدازظهر امروز تا صبح چهارشنبه دمای هوا در بیشتر مناطق کشور کاهش می یابد
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۱    
فرشاد سهیلی فرمانده قرارگاه فرهنگی جهادی در مصاحبه با خبر فوری از عملکرد شش ماه نخست سال 99 می گوید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
علی رغم وعده وزیر جهاد کشاورزی مبنی بر ارزان شدن نرخ تخم مرغ از روز شنبه و توزیع آن به نرخ مصوب اما این اتفاق هنوز محقق نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم اعلام کرد: بخشی از سامانه های آموزشی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی از ترافیک رایگان بهره مند شدند به نحوی که تمامی مبادلات اطلاعاتی توسط استادان و دانشجویان بر روی این سامانه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران بیان کرد: شورایاران و شهروندان معزز تهرانی، انتظار به حق اجرای هر چه سریع تر پروژه های توسعه محلی را دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای شهر تهران بیان کرد: وضعیت روستاهای شمال تهران مطلوب تر از روستاهای جنوبی است، روستاهای جنوبی که در شهر ری واقع شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری بهارستان بیان کرد: به طور میانگین در هر کلاس درس شهرستان بهارستان 35 دانش آموز حاضر می شوند؛ 758 کلاس درس نیاز است تا مدارس به صورت استاندارد و یک شیفت برگزار شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران بیان کرد: با ظرفیت های موجود شهر تهران در حوزه سرمایه گذاری مشارکتی می توان 50 درصد درآمد شهرداری را تأمین کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی رباط کریم بیان کرد: 139 ساخت وساز غیرمجاز در این شهرستان تخریب شد، 71 هزار متر از زمین های زراعی و باغی آزادسازی و به عرصه تولید محصولات کشاورزی اضافه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران بیان کرد: به دنبال این اقدامات و مشارکت استانداری و سایر دستگاه های اجرایی، شاهد کاهش نرخ بیکاری هستیم که در نوع خود بی نظیر است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بیان کرد: نیمه اول سال جاری عملیات احداث و تکمیل زیر ساخت های عمرانی و تاسیسات برقی در 22 ایستگاه شتاب نگاری سامانه مذکور به اتمام رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران بیان کرد: اداره کل محیط زیست شهرداری تهران آمادگی دارد در محورهای مختلف محیط زیستی با سازمان بهشت زهرا(س) همکاری های دو جانبه خود را گسترش دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نویسنده سینما و تلویزیون بیان کرد: طبیعتا با استقبال بیشتر از سریال های شبکه نمایش خانگی، مخاطب اندک تلویزیون ریزش بیشتری می کند. اما با حذف رقیب، اتفاقی نمی افتد چون در نهایت آسیبش به مخاطب می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
تابلو شهدای فاجعه منا اثر بدرالسماء که در مراسم آیین افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهید رکنآبادی در فرهنگسرای ملل رونمایی شد در نزدیکی ساختمان سازمان حج و زیارت نقاشی دیواری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بیان کرد: پروازهای هواپیمایی ترکیه به تهران پس از وقفه شش ماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا، از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱   + ۵۳ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: اگر وضع به همین منوال پیش رود، ویروس های فصلی دیگر هم به بیماری کووید_19 اضافه می شوند؛ در کنترل بیماری رفتار اجتماعی مردم به میزان زیادی موثر است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق شورای شهر تهران بیان کرد: نمی دانم چرا مدیریت شهری برای حذف نام شهید از تابلو برخی معابر چک و چانه می زند؟!!! بهتر بود به جای این موضوعات به دنبال اصلاح بروند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور بیان کرد: نیازمند یک اراده جدی از سوی دولت برای تکمیل شبکه ملی اطلاعات هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فعال تعاونی حوزه چرم بیان کرد: سود حاصل از قاچاق به مراتب بهتر از تولید بوده و قاچاق به طور سازمان یافته یا غیر از آن همواره به صنعت کفش و چرم آسیب رسانده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور بیان کرد: 48 تا 53 درصد دستور العمل های بهداشتی را مراعات کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی نامی نو اصفهان بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ، بهترین شیوه برگزاری مسابقات به صورت نیمه متمرکز است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۴۲ سایت دیگر  
"املاک من" تازه ترین خدمتی است که در سامانه "تهران من" به شهروندان ارائه می شود و به وسیله این خدمت، کاربران قادر خواهند بود املاک خود را به همراه اطلاعات کامل در این سامانه انتخاب کرده و از امکانات ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران بیان کرد: بافت های فرسوده با اتکا در حال ارتقای ارزش سکونت است؛ از سال گذشته تاکنون ساخت 5 میدان گاه در محلات بریانک، صاحب الزمان، شکوفه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۱    
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از عملکرد شورای شهر و شهرداری تهران، انتقاد کرد، آقایان در طول سه سال گذشته هیچ کاری برای کاهش آلودگی هوای تهران نکردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح بیان کرد: متاسفانه در کشور ما، شروع سرطان سینه نسبت به کشورهای غربی یک دهه پایین تر است و افراد زیادی در سنین پایین دچار این بیماری می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو بیان کرد: 1.5 میلیون دوز واکسن انفلوانزا از سوم مهرماه در شبکه بهداشتی کشور توزیع شده است، میزان ایمنی واکسن آنفلوانزا بین 30 تا 35 درصد است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور بیان کرد: با به روز رسانی لیست بیمه رانندگان تاکسی می توان افرادی که راننده نیستند را حذف کنیم ولی تامین اجتماعی از به روز ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای پاسداشت زبان فارسی بیان کرد: همه دستگاه های دولتی، عمومی، خصوصی و مهم تر از همه یکایک مردم در قبال زبان فارسی و پاسداشت آن باید احساس مسئولیت عمیق تری را داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی بیان کرد: نشست تخصصی گردشگری فرهنگ همزمان با روز جهانی گردشگری در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دومین واکسن ویروس کرونای این کشور پس از انجام آزمایشات انسانی در مقیاس کوچک به گرفتن تاییدیه دولت نزدیک شده است و ممکن است کمتر از یک ماه دیگر این اتفاق رخ دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران درخصوص مخالفت ها با تعطیلی بازار روز خاوران در منطقه 15 که محل فعالیت برخی از دستفروشان پایتخت بود، خاطرنشان کرد: تمهیداتی برای فعالیت این افراد در محدوده های جدید در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بیان کرد: لاستیک مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی به اندازه کافی خریداری شده و از این بابت آمادگی کامل داریم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران بیان کرد: امسال شاهد کاهش 6.9 درصدی ولادت نسبت به زمان مشابه در سال گذشته بودیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: منطقه آلوده ای در تهران داریم به نام دروازه غار در شوش که محل و پاتوق مصرف مواد مخدر بود از دغدغه های مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران بیان کرد: عدم استقبال از خرید مصنوعات طلا، برای طلافروشان و کارگاه های تولیدی مشکلات فراوانی ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزیر امور خارجه ایران در امور افغانستان بیان کرد: اظهارات غیرواقعی "زلمای خلیل زاد" درباره نقش جمهوری اسلامی ایران در روندهای جاری در افغانستان را غیرمسؤولانه و نشانه بارزی از عدم درک ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سفیر اسبق ایران در یونان و مالزی بیان کرد: وجود هر گونه تنش و درگیری در نقاط مختلف دنیا از جمله خاورمیانه به سود جمهوریخواهان و ترامپ است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس بیان کرد: تیم تحت هدایت یحیی گل محمدی با عملکرد خوبش، جواب کوبنده ای به منتقدان داد تا این گونه هدف دار تیم را تخریب نکنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
قهرمان کشتی آلیش جهان بیان کرد: از برخی مسائل دلگیر هستم و برای همین موضوع از کشتی خداحافظی خواهم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۳:۴۱    
مدیرعامل شرکت شهر سالم بیان کرد: حدود 65 درصد از مراجعان کلینیک های شهر سالم، شهروندان خارج از مجموعه شهرداری هستند و 35 درصد مراجعه ها به کارکنان و بازنشسته های مجموعه شهرداری اختصاص دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: راه حل رفع تعارض بین ملت ها نه ستیزه جویی و جنگ افروزی که ایجاد موازنه بین ملت ها در عرصه بین الملل است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت شهرسالم بیان کرد: واکسن آنفولانزا امسال بحث حاکمیتی پیدا کرده و هنوز دولت این واکسن را تحویل داروخانه ها نداده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بیان کرد: در تهران دیر به ضرورت تفکیک زباله از مبدا رسیده ایم ولی همچنان ضروری است مردم را برای انجام تفکیک اقناع و همراه کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بیان کرد: ویژگی مهم همکاری با طرف افغانستانی این است که تراکنش ها بر پایه ارزهای بین المللی انجام می پذیرند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۱    
شهردار تهران بیان کرد: شهر به زور به وجود نمی آید. باید توانمندی به وجود آمدن داشته باشد. الان اینکه ورامین را توسعه بدهیم منطقی تر است تا اینکه شهر جدیدی در همان منطقه بسازیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: تا جایی که می دانم بانک شهر برای جانمایی کیوسک ها با مناطق قراردادهایی نوشته است و از نظر شهرداری سدمعبر فرض نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: معتقدم مجلس به جای اینکه مبلغ مورد نظر را برای 60 میلیون نفر در نظر بگیرد و این تعداد را شناسایی کند باید قشر ضعیف جامعه را با کار کارشناسی شناسایی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور بیان کرد: نتیجه استقلال کنونی ایران، ایستادگی مردم است. آغاز جنگ علیه ایران و اعمال تحریم های اقتصادی هر دو تنها به یک دلیل از سوی صدام حسین و دونالد ترامپ انجام شد و غلط محاسباتی بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی بیان کرد: بنیاد سینمایی فارابی همواره تلاش کرده به منظور ترویج فرهنگ مقاومت، حمایت های خوبی از سینماگران عرصه دفاع مقدس داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان کرد: تعداد هتل های کشور به بیش از 800 واحد افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: پرسپولیس شانس زیادی برای موفقیت در بازی امروز خود دارد و با این شرایط از گروه خود صعود خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان ایران در هشت تقابل برابر تیم های عربستانی در دور گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امتیاز کمتری به دست آوردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
سرپرست پژوهش و فناوری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی بیان کرد: اگر یک میلیون و 460 هزار خودروی عمومی به 2 میلیون خودرو افزایش پیدا کند و دوگانه سوز شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بیان کرد: همچنان 40 درصد صادرات کل کشور متعلق به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت بیان کرد: اکنون طرح ادغام طب ایرانی در شبکه بهداشت به صورت آزمایشی در استان یزد آغاز شده است بهورزها در خانه های بهداشت این آموزش ها را می بینند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو بیان کرد: توافقنامه ای از سوی محمدرضا شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو امضا و به اتحادیه بین المللی واکسن ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات ورزش همگانی استان تهران بیان کرد: 1600 پویش مردمی آماده باش ورزشی از دهم مرداد تا اول مهر ماه در جهت نشاط اجتماعی در سطح استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران بیان کرد: در نهایت طرح مسکن کوچک مقیاس به مرحله نهایی رسید و از طریق وزیر کشور به هیات وزیران ارسال شد و بر اساس آخرین پیگیری ها این طرح در کمیسیون زیربنایی دولت در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اعلام کرد: ناوگان اتوبوسرانی پایتخت تمام توان خود را به کار گرفته تا ضمن رعایت ملاحظات محیط زیستی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بیان کرد: پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران فقط باید کاربری مدیریت بحران داشته باشند و هر گونه تغییر در اهداف این پایگاه ها مجاز نیست
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بازیگر سینما بیان کرد: ما باید به ریشه هایمان بازگردیم؛ ریشه های آدم های جنگ چرا که خود این موضوع می تواند دستمایه فیلم ها و قصه های متعددی گردد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم "به رنگ ارغوان" بیان کرد: در حوزه دفاع مقدس هم چون مدعیان بیشتر هستند ممیزی ها با سختی بیشتری است و میان دست اندرکاران تولید کمتر رغبتی وجود دارد که وارد این حوزه شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت بیان کرد: از آنجایی که طبق سیاست فعلی واکسن آنفلوآنزا برای سایر مردم با ارز 4200 تومانی تامین و عرضه می شود، مشکلی در قیمت برای مصرف کننده وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت بیان کرد: پروتکل های بهداشتی را خیلی سختگیرانه در نظر بگیریم، قرار بر این شده که از نیروهای حراست دانشگاه های علوم پزشکی برای این منظور استفاده شود.
مشاهده نتایج بیشتر...