سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۳۶Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

افق تهران (ofoghtehran.ir)

  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه 11 میلیون و 820 هزار تومان است و همچنین قیمت هر دلار آمریکا به 26 هزار و 892 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری مرغداران گوشتی کشور بیان کرد: مسئولان نرخ مصوب را بر اساس هزینه های تولید اعلام کنند تا بازار مرغ به ثبات برسد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی انجمن صنایع لبنی بیان کرد: هم اکنون زمزمه های افزایش قیمت شیرخام به گوش می رسد که در صورت تحقق امکان ادامه این طرح وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۴   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس بیان کرد: ما در اداره کشور مردم را از عرصه های مختلف یا حذف کردیم یا دسته بندی و گروه بندی کردیم و مشکلاتی که امروز در حوزه اجرایی داریم ناشی از حذف مردم است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
رسانه اماراتی به تمجید از عملکرد احمد نوراللهی ستاره ایرانی خط میانی باشگاه شباب الاهلی پرداخت و به این بازیکن لقب نور شوالیه ها را داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
فصل دوم سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی از روز پنج شنبه 6 آبان هر شب ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا طی نامه ای به 4 باشگاه ایرانی اعلام کرد جهت ثبت نام برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان 2022 آسیا مدارک خود را به فدراسیون ارسال کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه ادینبرگ بیان کرد: واکسن یک اقدام مؤثر در محافظت از خود و دیگران در برابر مرگ ناشی از کووید 19 است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فیلم کوتاه کشتار روز تهران به کارگردانی حسام حمیدی در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم کوتاه ریودوژانیرو حضور خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری 6 انتخاب خبر داد و بیان کرد: معاون مالی و اقتصاد شهری و معاون حمل و نقل ترافیک به منظور اعلام برنامه های معاونت متبوع خود در جلسه شورای شهر حضور پیدا می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس تحقیقات جدید، یک ساعت خواب بیشتر در شب با کاهش 26 درصدی ریسک اضافه وزن در نوزاد ارتباط دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور ناجا بیان کرد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا کماکان تردد به / از شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه شهرداری تهران بیان کرد: مدرک، تخصص گرایی و جوان گرایی از مهمترین دغدغه های کانون ارزیابی تخصصی مدیران به حساب آمده و افراد مورد تایید این کانون از کارایی های لازم برخوردار هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا به دارندگان صفحات اینستاگرام به دلیل هک اکانت هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: با توجه به ترافیک این روزهای تهران معاون حمل و نقل و ترافیک گزارشی در زمینه ترافیک و پیش بینی های انجام شده جهت باز شدن احتمالی مدارس ارائه خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران بیان کرد: از ساعت 8 تا 9 صبح پس از لغو دورکاری ها آمار مسافران مترو به طور میانگین 7 تا 10 درصد بیشتر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور بیان کرد: دستگاه های اجرایی برنامه های پیشنهادی خود را در زمینه اصلاح الگوی مصرف و رعایت عدالت اجتماعی هر چه زودتر ارائه دهند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران بیان کرد: برنامه ریزی هایی نیز در این زمینه انجام شده که یکی از این اقدامات خروج بسیاری از پسماندهای حجیم از این مجتمع است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
فیلم کوتاه کپسول به کارگردانی امیر پذیرفته به عنوان نماینده ایران به اسکار معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: هدف از ممنوعیت واردات لوازم خانگی ایجاد فرصت برای کارگر ایرانی و جلوگیری از سوء استفاده کره ای ها که با پول ما برای کارگر خودشان شغل ایجاد نکنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
رقابت های هفته دوم لیگ برتر فوتبال امروز با برگزاری 4 دیدار پیگیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
استاد بیماری های زنان تصریح کرد: تغذیه نقش مهمی در تامین کم خونی دارد و مصرف گوشت و مواد پروتئنی بهترین موادی هستند که آهن را جذب بدن می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق در ساختمان تجاری در خیابان جمهوری بعد از چهارراه استانبول ساعت 1:34 صبح امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۹۵ سایت دیگر  
سخنگوی کانون شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت بیان کرد: اگر بر مبنای الزامات خارج از بودجه حرکت کنیم در سال جاری با هماهنگی مجلس و دولت جاماندگان تعیین تکلیف می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۴    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 11 میلیون و 840 هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب بیان کردند: این هم افزایی موجب قوی شدن مسلمانان می شود تا در ارتباطات با کشورهای غیراسلامی نیز با دست پُر وارد تعامل شوند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران با اشاره به اتخاذ سیاست های نادرست صادرات سیب در سال گذشته بیان کرد: بر اساس پیش بینی ها تولید سیب و انار نسبت به سال گذشته 20 تا 25 درصد افزایش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ارده مواد غذایی غنی که سرشار از مواد معدنی است و به ایجاد سیستم ایمنی قوی در برابر هرگونه عفونت باکتریایی یا ویروسی، به ویژه در فصل زمستان کمک می کند که باعث کاهش خطر سرماخوردگی و سرفه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه تولید، صادرات نساجی و پوشاک ایران بیان کرد: مواد اولیه تولید گران شده و بنابراین صادرات نه تنها جذابیتی برای صادرکنندگان ندارد بلکه تولید این بخش از قدرت رقابت در بازارها نیز ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان کرد: دولت در پی آن است که بر اساس شایسته سالاری نیروهای توانمند و شایسته را به کار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمربی پورتو بعد از این بازی درباره عملکرد خیرکننده ستاره ایرانی واکنش عجیبی داشت و از او تمجید نکرد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مهم ترین رفتار پدر و مادر که بروی بچه ها اثر دارد قدرت تحمل مشکلات یا همان صبر است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
جوئل سوزا کارگردان آمریکایی سینما که روز پنجشنبه 21 اکتبر طی سانحه تیراندازی مجروح شد، برای اولین بار درباره این اتفاق اظهار نظر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی امید ایران بیان کرد: ما آمدیم تا به عنوان صدرنشین گروه خودمان صعود کنیم و در مرحله نهایی رقابت ها حضور پیدا کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور بیان کرد: این مراکز از صبح ساعت 7 و 30 دقیقه کار خود را آغاز می کنند و بسته به مراجعین کار را ادامه می دهند و ممکن است تا ساعت 24 نیز فعالیت داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم رایکا بابل بیان کرد: مربیانی به فوتبال ایران اضافه شدند که برخی مربی پولی هستند که اسپانسر و پول می آورند و برخی هم مربیان میوه تره باری که روی گلویشان و داد زدنشان کار می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان و بازیگر تئاتر بیان کرد: من از طریق محمد کارت و مازیار هاشمی تهیه کننده این فیلم دعوت به کار شدم. محمد این سبک زندگی را از نزدیک لمس کرده و این آشنایی تبدیل به نقطه قوت او شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سفرهای استانی دولت می تواند تأثیر مهمی در حل مشکلات در حوزه کشاورزی، صنعت و ... داشته باشد و دولت را برای تدابیر لازم برای رفع این مشکلات کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
با اتمام تصویربرداری سکانس های زمان حال قصه سریال تلویزیونی راز ناتمام به کارگردانی امین امانی در تهران، گروه در حال حاضر برای ضبط قسمت های فینال عازم کشور ترکیه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۴    
دکترای تخصصی روان شناسی سلامت بیان کرد: بیکاری، سطوح پایین آموزش ،کمبود غذا، نبود سرپناه و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی نمونه هایی از عوامل اجتماعی مرتبط به سلامت روان هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
در فصل پاییز و زمستان بدن سرد می شود و استفاده غذاهای گرم بخصوص ارده شیره در این فصل ها زیاد توصیه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا بیان کرد: از مجلس و دولت انقلابی انتظار می رود در برنامه هفتم توسعه الکترونیکی شدن مرزها شاخص قرار بگیرد و در تجهیزات کنترل مرزها نیروی انتظامی را یاری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۵۱ سایت دیگر  
عضو هیأت مدیره اتحادیه لوازم خانگی بیان کرد: در حال حاضر بازار لوازم خانگی در آرامش خاصی به سر می برد و برخی تولیدکنندگان که قیمت محصولاتشان را افزایش داده بودند، قیمت ها را به حالت قبل برگرداندند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تحقیقات نشان داده است که سیب آب پز به دفع چربی های اضافه از سیستم بدن، هضم غذا و همچنین سیرشدن کمک می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
قیمت دلار و یورو نسبت به آخرین معاملات هفته گذشته بدون تغییر بوده و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 11 میلیون و 840 هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران بیان کرد: به هیچ عنوان کمبود عرضه نیست، اما عدم تمکین مرغداران به نرخ مصوب دولتی موجب شده قیمت در بازار افزایش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تکمیل شبکه مدیریت سیلاب غرب پایتخت را براساس سند طرح جامع مدیریت آب های سطحی و با توجه به توسعه سریع مناطق 21 و 22 شهرداری تهران ضروری دانست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
این سریال یک درام امنیتی_ اجتماعی از تولیدات مرکز سیمافیلم است که به کارگردانی احمد معظمی از سوم آبان بر روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا بیان کرد: از نظر قانون تبلیغ، راه اندازی کانال و شبکه در فضای مجازی و عرضه هرگونه داروی سقط جنین جرم است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تله فیلم آفتِ گندم به کارگردانی حسین ابراهیمی دستگردی داستان زندگی مردم عامی و روستایی را دنبال می کند که به دلیل خرافه پرستی در پی تحریف واقعیت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۴   + ۸۴ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور ر ادامه سلسله مکاتبات فنی خود، بیان کرد: در این نامه با تاکید بر لزوم ارائه تسهیلات ارزان قیمت زمین و مسکن ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از توقیف 4 دستگاه موتورسیکلت سنگین در محدوده بزرگراه همدانی به دلیل انجام حرکات مخاطره آمیز، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۳۷ سایت دیگر  
گاهی اوقات بروز بی دلیل کبودی روی بدن می تواند نشانه ای از وجود بیماری باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران از آمادگی این سازمان به منظور ارتقای سطح تعامل و استفاده متقابل شهرهای اسلامی و بهره مندی از اندیشمندان در زمینه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی و سایر ابعاد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: خانم های مجرد بالای 35 سال سن و معلولین جسمی- حرکتی با 20 سال سن اعم از مرد و زن می توانند در این طرح شرکت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
باشگاه لیون فرانسه آماده است تا در زمستان برای جذب ستاره ایرانی 8 میلیون یورو پرداخت کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تحقیقات نشان می دهد که چاقی و دیابت تهدیدی جدی در بروز آسیب های کشنده کبدی تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس بیان کرد: وزارت ارتباطات با توجه به وظایفی که بر عهده دارد باید زیرساخت کسب و کارهای دیجیتالی و اینترنتی را در سطح کشور ارتقا دهد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رسانه ای باشگاه استقلال بیان کرد: باشگاه استقلال قصد دارد در 2 پست مهاجم و هافبک 2 بازیکن خارجی دیگر جذب کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
در جدیدترین آمار از این دو اسطوره فوتبال کریستیانو رونالدو هنوز نتوانسته به اندازه رقیب سنتی اش لیونل مسی گل سازی داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران بیان کرد: بیشتر کارهای این مرکز انجام شده و تنها بهره برداری آن باقی مانده، مجوز تأسیس این مرکز اخذ شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به مناسبت هفته وحدت و ایام میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) شبکه نمایش منتخبی از آثار کمدی در ساعت 21 در بخش صحنه گران پخش خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور بیان کرد: در این برنامه کارآفرینی برای زنان و به خصوص بانوان سرپرست خانوار پیش بینی شده که با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد برکت و سایر دستگاه ها محقق شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور بیان کرد: بودجه ریزی کشور باید بر اساس آمایش سرزمینی و به طور متوازن انجام شود و از بودجه 1401 بنا داریم تقسیم ظرفیت ها بر اساس توازن و عدالت را در برنامه های کاری خود قرار دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۵۲ سایت دیگر  
آشنایی با بیماری پوکی استخوان نقش و اهمیت زیادی بر کیفیت زندگی انسان دارد، آن یک بیماری خاموش است که تا بروز شکستگی، به طور معمول هیچ علائم و نشانه ای از خود بروز نمی دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به انتقاد پلمپ بورس تهران بیان کرد: این موضوع به زودی در نشست ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران بیان کرد: بر وحدت درونی با توجه به تلاش دشمن که هر روز برنامه تازه ای برای استحاله امت اسلامی دارد، تاکید می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: موتوریار باعث شد برخوردهایی که بین پلیس و موتورسواران متخلف برای توقیف، انتقال به پارکینگ و... بود را دیگر نداشته باشیم و از این طرح هم پلیس و نیز مردم راضی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران بیان کرد: طی تماسی که دیشب با خط 112 انجام شد از مفقود شدن چند کوهنورد در ارتفاعات لواسانات با خبر شدیم و تیمی برای جست و جوی آنها به منطقه اعزام شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
در اتفاقی عجیب الک بالدوین بازیگر آمریکایی در صحنه فیلمبرداری، خانم فیلمبردار را کشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: مدارس پرجمعیت بالای 600 دانش آموز با کلاس های متراکم ممکن است حتی به دو روز در هفته آموزش حضوری بسنده کنیم و مابقی آموزش ها از طریق روش های دیگر ارائه شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
علیرضا بیرانوند به تازگی مشکلاتی از نظر مالی با مسئولان باشگاه بوایشتای پرتغال پیدا کرده که موجب شایعاتی مبنی بر جدایی او از این تیم شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: اگر دولت سیزدهم مصمم به ادامه دادن این قرارداد است باید سیر قانونی خودش را تا تصویب در مجلس طی کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: با فرهنگی سازی و تبلیغ دو موضوع مهم کم حجم کردن پسماند و تفکیک آن باید در تهران اجرا شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
پرفورمنس هفتاد و شش دو صفر به کارگردانی بهمن عباسپور یکی از متفاوت ترین و طولانی ترین اجراهای روی صحنه بعد از 6 اجرای چهار ساعته با استقبال مخاطبان به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
آلفا لینولنیک اسید (ALA) یک اسید چرب اُمگا 3 است که بدن به آن نیاز دارد و بدن آن را تولید نمی کند، بنابراین افراد باید آن را از طریق رژیم غذایی دریافت کنند که از منابع گیاهی بدست می آیند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
محمدعلی گرایی ملی پوش ایران در رقابت های جهانی کشتی فرنگی از حضور در پیکار های لیگ برتر امسال انصراف داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: برای جایگزین و نحوه حذف ارز ترجیحی در کمیته ای ویژه ای با حضور کارشناسان و نمایندگان پارلمان ملی و دولت بررسی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۵۳ سایت دیگر  
مهاجم ملی پوش تیم فوتبال پورتو در بین تمامی مهاجمان لیگ قهرمانان اروپا بیش ترین تحرک را داشته و در صدر دونده ترین بازیکنان لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت های گسترده کشاورزی و اشتغال زایی مجموعه کشت و صنعت مغان بیان کرد: دولت با حداکثر توان از رونق فعالیت ها و افزایش میزان اشتغال در این مجموعه حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران از آماده سازی ظرفیت گرمخانه ها و افزایش گشت های شهرداری برای کمک به افراد در معرض آسیب همزمان با سرد شدن هوا، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که آب پرتقال 100 درصد طبیعی یا بر فشار اکسایشی و التهاب اثرات مفید دارد یا بدون عارضه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۱۰۰ سایت دیگر  
هیات معرفی نماینده سینمای ایران به مراسم اسکار، فیلم قهرمان را به عنوان گزینه نهایی و نماینده سینمای ایران به مراسم اسکار سال 2022 انتخاب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع حریق بیمارستان 7 طبقه در محدوده خیابان انقلاب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سهمیه بنزین آبان خودرو های ناوگان عمومی و شخصی ساعت 24 امشب به کارت سوخت رانندگان خودرو واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره کانون شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت کشور از تعیین تکلیف نهایی طرح جاماندگان سهام عدالت طی یکی دو هفته آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۰۱ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خبر افزایش قیمت بنزین به 14 هزار تومان را تکذیب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات روز گذشته حدود 48 تومان کاهش داشت و قیمت هر دلار آمریکا 26 هزار و 690 تومان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران بیان کرد: بورس تهران پلمب نشده فقط درب پارکینگ مدیران بورس به صورت موقت پلمب شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
متخصصان تغذیه می گویند انسان با مصرف مواد غذایی پاییزی می تواند سلامتی بدن خود را تضمین کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران بیان کرد: نیروهای خدماتی در هفته جاری پاکسازی محوطه داخل دانشگاه تهران را انجام دادند و همچنین عوامل خدماتی مسیرهایی منتهی به دانشگاه تهران را پاکسازی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بیان کرد: پیرو جلسه مذکور با تولیدکنندگان لوازم خانگی به آنها اعلام شد که قیمت ها را اصلاح کنند و آنها نیز این کار را انجام دادند و قیمت ها به نرخ های ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
فیلم کوتاه آپارات به نویسندگی و کارگردانی حسن نجم آبادی حضورهای بین المللی خود به جشنواره Kids First و آرلینگتون آمریکا راه یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: قوانین خدمت رسانی به معلولان به درستی اجرا نمی شود و اگر دستگاه های مختلف دارای خلاء یا ابهام قانونی در این مورد هستند به مجلس لایحه دهند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته گردشگری شورای شهر بیان کرد: برای ساماندهی مجموعه های گردشگری و فرهنگی شهر تهران در حال برنامه ریزی هستیم و برای این امر یک کارگروه نیز تشکیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا بیان کرد: مجرمان سایبری با ایجاد صفحات جعلی و انجام تبلیغات فریبنده در شبکه های اجتماعی و سایت های واسط اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس بیان کرد: کشورهای اروپایی عضو برجام در عین حال که خروج آمریکا از برجام را مذمت می کردند اما بیشتر تمرکزشان روی سیاست منطقه ای ایران و مسائل موشکی کشورمان بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پس از پایان مسابقات شب گذشته یوفا 4 نامزد نهایی برترین گل هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا را معرفی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان در مجلس بیان کرد: نکته ای که در بحث سفرهای استانی به عنوان آسیب قلمداد می شود این است که در سفرهای استانی به قول ها و وعده های داده شده عمل نشود بازتاب منفی خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
محققان دریافتند که تغییرات خواب در افرادی که از مشکلات روانی رنج می برند شایع است اختلال دوقطبی/شیدایی، اسکیزوفرنی، اضطراب یا افسردگی همه با تغییر در کیفیت خواب مرتبط هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...