چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۱۲Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

افق تهران (ofoghtehran.ir)

افق تهران 28 فروردین 1397 افق تهران 18 فروردین 1398 افق تهران 29 اسفند 1399 افق تهران 29 اسفند 1400 افق تهران 29 اسفند 1401 افق تهران 31 فروردین 1402 افق تهران 31 اردیبهشت 1402 افق تهران 31 خرداد 1402 افق تهران 31 تیر 1402 افق تهران 31 مرداد 1402 افق تهران 31 شهریور 1402 افق تهران 30 مهر 1402 افق تهران 30 آبان 1402 افق تهران 30 آذر 1402 افق تهران 1 دی 1402 افق تهران 30 بهمن 1402 افق تهران 1 اسفند 1402 افق تهران 2 اسفند 1402 افق تهران 3 اسفند 1402 افق تهران 4 اسفند 1402 افق تهران 5 اسفند 1402 افق تهران 6 اسفند 1402 افق تهران 7 اسفند 1402 افق تهران 8 اسفند 1402 افق تهران 9 اسفند 1402 
  ۶ دقیقه پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
فردی که سبدی شامل 11 قلم کالای اساسی به مبلغ 743 هزار تومان را بخرد، دولت حدود 220 هزار تومان در قالب اعتبار شارژ شده پرداخت میکند
  ۶ دقیقه پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: شهروندان با پرداخت عوارض خود تا پایان سال جاری مشمول 9 درصد تخفیف خواهند شد.
  ۶ دقیقه پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: حداقل حقوق دستمزد را نه دولت و نه وزارت کار مشخص نمی کند و شورای عالی کار که متشکل از نمایندگانی از جامعه کارگری، کارفرمایی و سه نمایندگان دولت است ...
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران بیان کرد: توجه به ساخت داخل قطعات و تجهیزات به عنوان بخش اساسی زنجیره تأمین صنایع استراتژیک نظیر صنعت حمل و نقل ریلی از (مترو) جزء لاینفک برنامه توسعه صنعتی هر ...
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده وزارت توسعه اقتصادی روسیه در ایران هر گونه مشکل در اجرای لغو ویزای سفرهای گروهی بین ایران و روسیه را رد کرد.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتوبوسرانی تهران بیان کرد: اولویت اتوبوسرانی تهران توسعه ناوگان و نوسازی خطوط مناطق کم برخوردار از حمل ونقل عمومی است.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران، از بارش متناوب برف و باران در تهران تا ظهر فردا (10 اسفند) و افزایش نسبی دما از جمعه (11 اسفند) خبر داد.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: بودجه مناطق در سال جاری 15 هزار و 880 میلیارد تومان بود که در لایحه بودجه سال 1403 با 58 درصد رشد به 25 هزار میلیارد تومان رسید.
  ۱ ساعت پیش    
قائم مقام مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران، در بازدید از پروژه های مجتمع مس شهربابک از برنامه ریزی برای افزایش چهاربرابری تولید کنسانتره در طرح توسعه این مجتمع خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
امیر خرمی شاد در پی درگذشت مدیرعامل بانک ملت که از مدیران بنام و متعهد در شبکه بانکی کشور بود، پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۲ ساعت پیش    
شرکت ملی صنایع مس ایران با کسب رتبه اول در شاخص های" فروش "، "بهره وری کل عوامل" و " بازده فروش" در گروه فلزات غیر آهنی و رتبه ششم در "شاخص ارزش افزوده" ...
  ۲ ساعت پیش    
شرکت ملی صنایع مس ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه بومی سازی و ساخت دستگاه های حفاری مغزه گیری اکتشافی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۲ ساعت پیش    
مجمع فوق العاده شرکت ملی مس بهمن ماه 1402برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
به دنبال سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به ازبکستان، شرکت ملی صنایع مس ایران با وزارت زمین شناسی و معدن ازبکستان در خصوص همکاری در حوزه معدن و اکتشافات مذاکره کردند.
  ۲ ساعت پیش    
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت ملی صنایع مس ایران، 1400 جفت کفش بین دانش آموزان نیازمند روستاهای هم جوار معدن مس چهل کوره زاهدان، توزیع شد.
  ۲ ساعت پیش    
با امضای موافقت نامه همکاری مشترک میان شرکت ملی صنایع مس ایران و بنیاد ملی نخبگان بر حمایت و استفاده از ظرفیت نخبگان کشور حسب نیازهای صنعت مس تاکید شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
شرکت ملی مس در مسیر تحقق شعار سال جاری با عنوان مهار تورم، رشد تولید قادر به استخراج کلی 233 میلیون و 552 هزار تن مواد معدنی شده که این میزان تولید درمقایسه با 10 ماه سال گذشته که 185میلیون و 782 ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
تداوم رشد عملیات حفاری اکتشافی در شرکت ملی صنایع مس ایران در سال 1402 منجر به ثبت ارقام جدیدی در این شرکت شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سهامداران شرکت ملی صنایع مس ایران می توانند روز سه شنبه 24 بهمن ماه مجمع فوق العاده را به صورت آنلاین مشاهده کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ورق خودرو بیان کرد: شرکت ورق خودرو یکی از بزرگترین تولیدکنندکان ورق گالوانیزه در کشور و عضو هلدینگ فولاد مبارکه است که با تمرکز بر تولید ورق های گالوانیزه با گرید ویژه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد سنگ مبارکه بیان کرد: در حال حاضر دو کوره را با ظرفیت 1200تن ظرفیت سازی کردیم که این کوره ها برای نخستین بار است که وارد ایران می شود و موفق شدیم دانش بهره برداری و تعمیرات و ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۶۵ سایت دیگر  
همایش هوش مصنوعی و دیپلماسی های نوین با همراهی و حمایت همراه اول در دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به راه اندازی سیستم موقعیت یاب ماشین آلات در باتری یک ذوب آهن اصفهان گزارشی در این زمینه تهیه شده است که در ادامه از نظرتان می گذرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت مهندسی و ساخت توربین مپنا (توگا) موفق به کسب تندیس پنج ستاره صادرات دانش بنیان از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۷۰ سایت دیگر  
در جریان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده بانک تجارت با حضور 54.81 درصدی سهامداران، افزایش 111.963 میلیارد ریالی سرمایه این بانک بزرگ بورسی کشور، به تصویب رسید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
طی برگزاری آیین های جداگانه، جوایز 5 برنده ششمین دوره قرعه کشی سپرده ارزشمند سبای باشگاه مشتریان بانک پارسیان اهدا شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
دو هیئت از سرمایه گذاران کشورهای ترکیه و روسیه به صورت جداگانه با رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و در خصوص چگونگی سرمایه گذاری در این منطقه رایزنی کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
موسسه اعتباری ملل به منظور تامین سرمایه در گردش، خرید تجهیزات، تعمیر و بازسازی محل فعالیت حداکثر 20 میلیارد ریال تسهیلات اعطا می نماید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
متخصصین شرکت پتروشیمی بندرامام با تعمیرات سایلنسرهای واحد تقویت فشار گچساران 2 از سوختن 50 میلیون متر مکعب گازهای همراه نفت جلوگیری کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
امسال عید بزرگ نیمه شعبان با روز بزرگداشت مهندس، همجواری تاریخی پیدا کرده است و این همجواری را به فال نیک می گیریم زیرا مهندسان نیز در زمره همان سردارن عرصه توسعه اقتصادی می باشند وپیش قراول تقویت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در چرخه 17 ساله تولید پتروشیمی مارون، ثبت رکورد 97/6 درصد، در مردادماه 1397 بالاترین رکورد تولید به حساب می آمد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان تهران بیان کرد: مشترکان بدمصرف آب در صورت بی توجهی به اخطارها با نیم روز قطع آب روبه رو خواهند شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
نقل وانتقالات امشب به پایان می رسد و بعد از آن دیگر تیم ها قادر به جذب بازیکن نخواهند بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
با توجه به برنامه ریزی انجام شده، تعمیرات کنورتور و دیگ اوتیلیزاتور شماره3 با رویکرد زیست محیطی از هفدهم دی ماه آغاز شد و در تاریخ دوم بهمن ماه ، 3 روز زودتر از گراف تعیین شده ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که 50 درصد بودجه شهرداری تهران در سال آینده به حمل و نقل اختصاص دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران بیان کرد: در جریان بررسی بودجه سال آینده شهرداری تهران معتقدیم کار اصلی در مناطق صورت می گیرد؛ لذا بودجه مناطق 58 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
کتاب الزامات و مقررات احتیاطی در بانک ها و موسسات اعتباری اثر مدیر عامل بانک توسعه تعاون رونمایی گردید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
در انتخابات اخیر شورای هماهنگی شرکت های بیمه، مجموعه ای از مدیران شعب استانی شرکت بیمه پارسیان به عنوان رییس، نایب رییس و دبیر برخی از این شوراها انتخاب شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از قرار گرفتن روستای بیشه در فهرست 8 روستای ایرانی برای ثبت جهانی جهانگردی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران بیان کرد: در نواحی پربارش نیروهای خدمات شهری با رصد معابر فرعی شرایط را گزارش می دهند تا هر مکانی که نیاز به شن پاشی داشته باشد، انجام شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
کارشناس حوزه انرژی با اشاره به لزوم بکارگیری راه کارهایی در کوتاه مدت و بلندمدت برای رفع ناترازی بنزین بیان کرد: افزایش سرمایه گذاری در پالایشگاه ها ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ماهشهر بیان کرد: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی دستورالعمل و الزامات قانون را رعایت کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: در لایحه 1403 ضمن اجتناب از بیش برآوردی در منابع مالی دولت، برخی از منابع نسبت به سال جاری کاهش داده شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
دریافت ویتامین D برای سلامت استخوان ها، سلول های خونی، سیستم ایمنی و دفاع از بدن در برابر میکروب ها مهم است و بیشترین میزان ویتامین D از نور خورشید دریافت می شود ولی می توان از طریق مواد غذایی نیز آن ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نوشیدن دمنوش گیاهی مناسب همراه با رژیم غذایی سالم تاثیری مستقیم روی پوست دارد و اگر می خواهید از فواید این دمنوش ها بهره مند شوید، یک یا چند دمنوش زیر را وارد رژیم غذایی تان کنید
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
نهمین نمایشگاه ملی گل و گیاه با 94 غرفه در سایت نمایشگاهی بابل آغاز به کار گردید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بیان کرد: ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی در خطوطی که به مقصد بازارها و مراکز مهم خرید منتهی می شوند تا ساعت 11 شب افزایش می یابد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
میزان ظرفیت نصب شده نیروگاهی کشور تا پایان دی ماه سال جاری به عدد 92 هزار و 55 مگاوات رسیده است که نسبت به سال گذشته 1.4 درصد افزایش دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس حوزه انرژی بیان کرد: تنها با ورود بخش خصوصی می توان به افزایش تولید نفت و گاز امیدوار بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۷۱ سایت دیگر  
دومین مرحله از طرح فجرانه کالابرگ برای 7 دهک درآمدی از 17 اسفندماه سال جاری آغاز می شود و بنا بر اعلام وزارت رفاه مبلغ 220000 تومانی برای هر فرد برای خرید 11 قلم کالا اساسی شارژ خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۴۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از تداوم بارش باران و برف در تهران، یخبندان سطح زمین و تداوم هوای سرد تا پایان هفته خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۳۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به دلیل بارش برف، مدارس 7 شهرستان استان تهران در همه مقاطع تحصیلی فردا دوشنبه در نوبت صبح غیرحضوری است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی به موجب قانون فاکتورهای دستگاه های کارتخوان و درگاه های پرداخت الکترونیکی را به صورتحساب الکترونیکی تبدیل می کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس حوزه فولاد بیان کرد: وضعیت به گونه ای شده که برای قیمت محصولات فولادی، تفاهم کامل صورت نمی گیرد و حتی برخی اوقات تضاد منافع بین فعالان این صنعت به وجود می آید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۹:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش افق تهران ؛ هدف گذاری فولاژ برای تولید فولادهای آلیاژی با خاص بودن تولیدات این شرکت در گریدهای مختلف آلیاژی موجب برتری آن در خاورمیانه و شهرت جهانی شده است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
باشگاه شمس آذر درخواست استقلال برای انتقال مدافع راست تیمش را رد کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
باغ هشت هکتاری رامسر که به گفته کارشناسان قدمت تاریخی، طبیعی و فرهنگی آن اثبات شده و شرایط ثبت ملی را دارد با وجود درخواست مردمی و جمع آوری بیش از هزار امضا هنوز برای قرار گرفتن در فهرست آثار ملی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کل امور نظارت و هماهنگی پیشرفت طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اعلام اینکه 120 طرح پتروشیمی در کشور طراحی شده و در حال اجرا است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس حوزه پتروشیمی بیان کرد: در یک سال گذشته صنعت پتروشیمی برای کشور 16 میلیارد دلار ارز آوری داشته و به طور میانگین 1.2 میلیارد دلار ارز به سامانه نیما تزریق شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بیان کرد: با انتخاب هوشمندانه راهبردهای توسعه صنعت پتروشیمی و با اهتمام مشخص و جدی دولت مردمی سیزدهم، عملیات اجرایی طرح های پتروشیمی که از سال ها قبل متوقف شده بودند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
بنابر آمار های موجود، از ظرفیت های بالایی در تولید مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز برخوردار هستیم به طوریکه علاوه بر تامین نیاز بازار داخل، امکان صادرات هم وجود دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان کرد: رونق مشارکت سیاسی نشان از پویایی نظام اجتماعی دارد و در نقطه مقابل نبود مشارکت سیاسی یا ضعف در مشارکت سیاسی می تواند گویای وجود بحران هایی در جامعه باشد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
شهرداری تهران نحو فعالیت مراکز معاینه فنی خودرو و میادین میوه و تره بار شهرداری تهران برای امروز 6 اسفندماه را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد: رشد 5.1 درصد محصول ناخالص داخلی با نفت و 2.5 درصدی بدون نفت برای اقتصاد ایران در پاییز 1402 ثبت شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در شرایطی که مصرف زغال سنگ افزایش یافته و سال گذشته حدود 800 میلیون دلار زغال سنگ وارد کشور شده است تولید زغال سنگ در 10 ماهه امسال کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: کسی که قصد خرید این سبد را دارد باید 523 هزار تومان از مبلغ یارانه پرداخت کند و مابه التفاوت قیمت آن کالاها در سال 1402 که حدود 220 هزار تومان است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران از بارش برف در نقاط مختلف پایتخت بویژه مناطق شمالی خبر داد و بیان کرد: عملیات شن و نمک پاشی معابر در حال انجام است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در مورد افزایش 2 درصدی رشد حقوق کارمندان در مجلس در لایحه بودجه بیان کرد: افزایش هر یک درصد حقوق کارمندان ماهانه هزار میلیارد تومان هزینه دارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد که به زودی طرح جدید نظافت شهر در شورای شهر تصویب می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طراحی سند کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه کار و تولید خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
با معدل گیری مستمر از حجم خرید نان خانواده ها بر بستر کارتخوان هوشمند، رفتار تراکنشی نانوایان پایش و تراکنش های غیرواقعی و ساختگی نانوایان، آنان را از عملکرد قابل قبول خارج می کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران بیان کرد: در 4 الی 5 ماه آینده سازه این پارکینگ تکمیل می شود و بعداز آن بحث تاسیسات پروژه را خواهیم داشت و امیدواریم این پارکینگ در همین دوره از مدیریت شهری به افتتاح برسد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر در تمرین این تیم شرکت نکرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
استقلال ممکن است در روزهای پایانی نقل و انتقالات یک بازیکن جدید به ترکیب اضافه کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران اعلام کرد: همزمان با نیمه شعبان و جشن های میلاد با سعادت امام زمان (عج)، ویدئومپینگ و نورافشانی ویژه ای در مناطق مختلفی از پایتخت برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارش وزارت نیرو مبنی بر افزایش تولید محصولات فولادی به واسطه رشد برق تحویلی در سال 1402، عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولادی ایران ضمن عدم تایید این گزارش ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور از نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست نسبت به ثبت مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود در سامانه انتخاب ایران اقدام کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
شورای شهر به عنوان سیاستگذار محلی و در راستای استیفای حقوق شهر از یک سو و توجه به شرایط اقتصادی و توان مالی شهروندان ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۵۷ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران از بارش باران و برف در تهران همچنین احتمال کولاک برف و کاهش دما تا 12 درجه سانتیگراد خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۲   + ۱۱۳ سایت دیگر  
سرپرستان خانوار می توانند با مراجعه به آدرس http://hemayat.mcls.gov.ir در صورت لزوم، اعتراض و درخواست بررسی مجدد اطلاعات شان را ثبت کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس بیان کرد: آئین نامه وزارت آموزش و پرورش، مانع از اجرای دقیق قانون رتبه بندی معلمان شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سرپرست شرکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران از فعالیت 15 مرکز معاینه فنی در نیمه شعبان در پایتخت خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران بر لزوم بهره گیری از دوچرخه های اشتراکی در تهران برابر مصوبه شورای شهر تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناس حوزه معدن از رشد 30 درصدی تولید ماشین آلات معدنی و راهسازی در 10 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۷    
کارشناس صنعت فولاد بیان کرد: در حال حاضر، هر مسئولی که به صورت تخصصی در حوزه فولاد فعالیت دارد، می داند که مرزهای خروجی کشور ایران و ورودی کشورهای همسایه به صورت صد درصدی کنترل نمی شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فعال صنعت فولاد بیان کرد: بیش از 90 درصد صادرات آهن اسفنجی امسال، در تابستان صورت گرفته و به دلیل قطع برق شرکت های فولادسازی، امکان مصرف آهن اسفنجی فراهم نبوده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مدتی پیش شهرداری تهران اعلام کرد قرار است علاوه بر خرید مستقیم اتوبوس از چین، پروژه ساخت مسکن صنعتی در تهران را نیز به چینی ها واگذار کند. ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۳۵ سایت دیگر  
نرخ بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و ارشد در پاییز امسال اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سقف نرخ سود سپرده های بانکی اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران از تشکیل کانون های افکارسنجی برای تأمین نیازهای شهرداری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۷    
مدیرعامل شرکت توکاریل بیان کرد: جایزه تعالی فرصتی است که ارزیابی شرکت توسط دیگران صورت می گیرد و یادآوری می کند هر شرکتی باید در چه حوزه هایی تقویت شود و باعث رشد سازمان ها خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان بیان کرد: نهادینه سازی فرهنگ سازمانی منجر به درخشش فولاد هرمزگان شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۴۷    
مدیرعامل فولاد سنگان بیان کرد: این نیروگاه، بزرگترین نیروگاه بادی شرق کشور محسوب می شود که با اعتبار 80 هزار میلیارد ریال و توان تولید 200 مگاوات برق توسط شرکت صنعتی معدنی فولاد سنگان ساخته می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هدف بررسی مشکلات بیش از 30 غرفه فروش و عرضه صنایع دستی در محوطه موزه بازار قلعه تاریخی قشم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
نوزدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان کشور با قهرمانی تیم سنگ آهن بافق و در سومین سال حمایت ایرانسل از ورزش هندبال، به کار خود پایان داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نهمین دوره کارآموزی همراه اول صبح امروز با حضور کارآموزان منتخب، به صورت رسمی آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۷   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان مراسم رونمایی از محصولات نو بانک تجارت، این محصولات را نمونه ای موفق در تامین مالی بخش های مختلف اقتصاد کشور دانست و بر ضرورت تکثیر و تبدیل آنها به فرهنگ تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۲۷   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره بانک تجارت در بازدید از بیست وچهارمین نمایشگاه رسانه های ایران که با حضور بهزاد درگاهی مدیر روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی این بانک همراه بود ...
مشاهده نتایج بیشتر...