دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۶:۳۳Jun 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چمران»

سلام دنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خروج از مرکز شیراز از شرق به غرب، کمک به ترافیک تقاطع جام جم، بلوار شهید چمران و میرزای شیرازی و اتصال به آیت الله محلاتی و کاهش ترافیک بلوار دکتر حسابی از مزایای بزرگراه آیت الله حائری شیرازی است که معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز به آن اشاره کرد.
به مناسبت بزرگداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران ویژه برنامه روز بسیج اساتید با حضور اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد. ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید چمران با حضور ماموستا ملاقادر قادری؛ امام جمعه پاوه، مسئول بسیج اساتید استان، فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه پاوه و بسیج اساتید استان کرمانشاه در پاوه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۲۰:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل_ رئیس دانشکده فنی رازی استان اردبیل گفت: شهید چمران در تمام مراحل زندگی خدا را از یاد نبرده و از چارچوب دینی خارج نشده و تمام توانمندی ها را در خدمت به مردم به کار بست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: بیش از سه هزار کیلوگرم آرد خارج از شبکه (نیمه دولتی) از توقفگاه یک هتل در خیابان چمران مشهد کشف و ضبط شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۸    
مسئول سازمان بسیج اساتید خوزستان؛ در همه عرصه ها چه علم و چه جهاد، شهید چمران به عنوان استاد، الگو هستند،از ابتدای انتخابات تمام ظرفیت ها را بسیج اساتید پای کار آورد و تلاش زیادی کردیم تا آگاهی بخشی در خصوص حضور در انتخابات صورت بگیرد
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۴    
سرویس ایران- مهدی قمشی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و از فعالان حوزه محیط زیست در یادداشتی از مشکلات آب و محیط زیست کشور و اهمیت نقش رئیس جمهوری در کاهش بحران های زیست محیطی گفته است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان پیرو انتشار مطلب تحقیقی جندی شاپور کهن ترین دانشگاه جهان نبود! به قلم عباس امام (محقق و عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز) در ایسنا، اشکان زارعی (پژوهشگر و دکترای تاریخ) به این تحقیق امام پاسخ داده است.
بشار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران گفت:متاسفانه برخی برای رای به هر دری می زنند و جالب است که وعده هایشان را امتداد اقدامات دولت سیزدهم می دانند در حالی که نمی گویند کدام وعده ی دولت سیزدهم عملی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استادتمام اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اولویت رئیس جمهور در کوتاه مدت باید حل مشکلات خارجی سر راه تولید یعنی تحریم و حل مشکلات مالی و مراودات مربوط به FATF باشد. با فرض حل این دو مساله، باز هم مشکلات و موانع داخلی بر سر راه تولید وجود دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه چمران اهواز وعده افزایش یارانه را اقدامی برای کسب رای توصیف کرد و گفت: افزایش سقف پرداخت یارانه بدون تحریک بخش تولید، قطعا تورم زا خواهد بود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ برتر شهرستان رودان جام ولایت با قهرمانی تیم فوتبال ستارگان عقاب قلعه به پایان رسید. به گزارش صبح ساحل، مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ برتر شهرستان رودان پس از انجام 55 بازی و قهرمانی تیم فوتبال ستارگان عقاب قلعه به پایان رسید. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : رئیس دانشگاه تبریز گفت: شهید چمران ترجیح داد در خط مقدم مبارزه با نفس و کفر حضور داشته باشد. صفر نصرالله زاده در آئین گرامیداشت روز ملی بسیج اساتید در دانشگاه تبریز، با بیان اینکه بسیجیان در هر برهه ی زمانی که انقلاب نیاز دارد، حاضرند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
شهید مصطفی چمران در انتخابات اولین دوره مجلس شورای اسلامی که 24 اسفند 1358 برگزار شد، جزو 97 کاندیدا یی بود که به مجلس شورای اسلامی راه یافت.
نخستین نشست از سلسله نشست های تخصصی توسعه دریا محور با رویکرد شیلاتی روز چهارشنبه، 30 خردادماه با حضور مسئولان استانی و کشوری، اعضای هیأت علمی، متخصصین و فعالان این حوزه در سالن شهید چمران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردبیل- رییس دانشگاه پیام نور اردبیل گفت: آینده نگری شهید چمران او را شاخص کرده است و تخصص توام با تعهد معنابخش زندگی این شهید بود.
سی ویکم خردادماه، سال روز شهادت عالم، عارف و فرمانده ستاد جنگ های نامنظم، شهید مصطفی چمران است؛ هم او که وقتی هنوز وحشت بمباران و صدای رگبار و شلیک گلوله به بلندای هشت سال نرسیده بود، در همان نخستین ماه های رزم علیه خصم، به سال 1360 و مهلکه سوسنگرد – دهلاویه با اصابت ترکش به مقام رفیع شهادت نائل شد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۸    
نخستین نشست از سلسله نشست های تخصصی توسعه دریا محور با رویکرد شیلاتی روز چهارشنبه، سی ام خرداد ماه با حضور مسئولان استانی و کشوری، اعضای هیأت علمی، متخصصین و فعالان این حوزه در سالن شهید چمران دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
عصر همدان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاست ورزی بسیج دانشجویی شهرستان ملایر گفت: ویژه برنامه انتخاباتی کافه گفتگو به صورت روزانه در پارک شهید چمران و با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۶    
برنامه بزرگداشت اساتید بسیجی به مناسبت سالروز شهادت مصطفی چمران از سوی بسیج اقشار سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان برگزار شد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۶    
صدای جان دار و جاافتاده اش را برای اولین بار آن هم از پشت تلفن و از چهارصد کیلومتری اصفهان، با این جمله می شنوم: محمد نخستین هستم؛ از بسیجی هایی که اول جنگ به جبهه رفتند. می گوید یک ماه اول جنگ را به فرمان امام در جبهه مهران بوده است؛ در کنجان چم .
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، تصاویر و اخبار و رویدادهای مراسم گرامیداشت روز ملی بسیج اساتید و سالروز بزرگداشت شهید چمران از آنتن خبر شبکه کرمان تقدیم مخاطبان شد. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۲    
تعدادی از اساتید استان قزوین به بیان ویژگی های بارز شهید چمران به عنوان استاد تراز انقلاب اسلامی و مجاهد راه خدا پرداختند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۸    
دکتر علیرضا عباسی در نشست شورای برنامه ریزی استان، ضمن تبریک عید امامت و ولایت، دهه ولایت و همچنین تسلیت سالروز شهادت شهید چمران و تبریک روز بسیج اساتید گفت: شهید چمران زمان شناس و مسئولیت شناس بود ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۰    
شهید چمران یک شخصیت چند بعدی است که نمی توانیم فقط روی یک بعد تمرکز داشته باشیم، در درجه اول وی یک دانشمند بزرگ، و یک عالم مشهور جهانی در رشته خودش (فیزیک الکترونیک) بود و بعد هم فرمانده ای شجاع و بادرایت بود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۹    
43 سال از شهادت مصطفی چمران می گذرد؛ فرمانده بزرگی که جز ایران در لبنان نیز محبوب است. کسی که امام خمینی(ره) بعد از شهادت او در 31 خرداد 1360 در دهلاویه گفت: چمران شرف را بیمه کرد. در سالروز شهادتش خرده روایت هایی کمتر گفته شده از این شهید عارف و دانشمند را می خوانیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۱    
امام جمعه مهدیشهر در نشست مشترک شورای معاونان اداره کل و مدیران و رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق بر مطالعه و الگوسازی 95 ویژگی بارز علمی و عملی شهید چمران تأکید کرد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، به مناسبت سی و یکم خرداد سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران که به نام روز ملی بسیج اساتید نامگذاری شده است همزمان با سراسر کشور مراسمی با حضور 31 هزار نفر از اساتید بسیجی به صورت ویدیو کنفرانس در دانشگاه بیرجند برگزار شد و این مراسم به صورت زنده از شبکه خاوران ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پانزدهمین یادواره شهید مصطفی چمران و 110 شهید محله حافظ منطقه نیروگاه قم و شهید گمنام بوستان حافظ، با حضور سردار سید قاسم قریشی جانشین سازمان بسیج مستضعفین همزمان به همت پایگاه بسیج شهید چمران، در مسجد امام زمان (ع) خیابان شهید میرسالاری برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۳:۱۳    
مراسم گرامیداشت سردار شهید مصطفی چمران و 110 شهید محله حافظ منطقه نیروگاه قم با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مسجد امام زمان (عج) خیابان شهید میرسالاری برگزار شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سید محمد حسینی جمعه شب در دیدار با اساتید دانشگاه های خوزستان که در محل دانشگاه چمران اهواز برگزار شد اظهار کرد: امیدوارم برخلاف میل دوستان، یک همگرایی در کشور و استان خوزستان ایجاد و یک رییس جمهور توانا و با قابلت اجرایی بالا برگزیده شود. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۳    
خوزنیوز- بعد از جلسه ای که با حضور امیر حیات مقدم و مدیر کل امور مالیاتی استان خوزستان جناب آقای خورشیدی و چند تن از اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری و غیره برگزار شد در نهایت مبالغ ذیل به شهرداری ها تحت عنوان عوارض آلایندگی تا تاریخ یازده خرداد سال 1403پرداخت گردید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
در پایتخت لبنان در کنار خیابانی که به نام او شناخته می شود؛ مراسم یادبود چهل و سومین سالگرد شهادتش برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
پانزدهمین یادواره شهید دکتر مصطفی چمران و 110شهید منطقه حافظ و شهدای خدمت به همت بسیجیان حوزه امام سجاد (ع) ناحیه امام رضا (ع) برگزار گردید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت شهید دکتر چمران، مراسم بزرگداشت این عارف مجاهد با حضور وزیر کشور در روستای چمران ساوه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۱    
همزمان با چهل و سومین سالگرد شهادت مصطفی چمران، همرزمان این شهید با حضور در قطعه 24 بهشت زهرا، نام و یادِ این شهید را زنده کردند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین عبادی زاده به مناسبت روز بسیج اساتید و گرامیداشت یاد و خاطره استاد بسیجی شهید چمران گفت: او خودش یک فرهیخته و بسیجی بود و هم مظهر یک استاد بسیجی را در جمهوری اسلامی داشت.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، ایمان سلگی در سخنرانی قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند به مناسبت سالروز شهادت شهید چمران و روز بسیج اساتیدگفت: شهید چمران شخصیتی کامل و فرمانده ای بی نظیر بود که عشق، عمل، عرفان و شجاعت را با هم داشت و فردی شاخص در انقلاب اسلامی است. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید و به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور سیستان و بلوچستان از اساتید برجسته فرهنگی دانشگاه پیام نور استان تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مصطفی چمران از اساتید و چهره های برجسته و انقلابی ایران و الگویی بی بدیل برای اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یکم تیرماه سالروز شهادت حاج هوشنگ ورمقانی شهید پرآوازه کرمانشاهی است که در سال 1338 متولد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۱    
یکم تیرماه سالروز شهادت حاج هوشنگ ورمقانی شهید پرآوازه کرمانشاهی که در سال 1338 در سنقروکلیایی استان کرمانشاه متولد شد و در سال 1375 در حالی که شهرت چمران کردستان گرفته بود در کمین گروهک های ضدانقلاب در سقز کردستان شهید شد. شهر کرمانشاه که از آن سینه ستبر ایران اسلامی در تعبیر مقام معظم رهبری [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آئین بزرگداشت بسیج اساتید همزمان با سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز ملی بسیج اساتید در اهواز برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابیفرد در خطبه های نماز جمعه تهران اظهار کرد:31 خرداد شهادت عالم فرهیخته و مجاهد در راه خدا شهید چمران بود. وی نماد راستین پیوند علم و دین و تجسم عالی ترین فضائل انسانی و ارزش های اسلامی بود. وی افزود: در همان سال های نخست حضور وی در لبنان محضرش را درک کردم ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۵    
همدان-مدیرکل اطلاعات استان همدان گفت: شهید قاسم سلیمانی می فرماید تا کسی شهیدگونه زندگی نکند شهید نمی شود و شهید چمران به معنای واقعی شهیدوارانه زندگی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران به بیان خاطراتی از برادر شهیدش در پیش خطبه های نماز جمعه پرداخت.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امام خمینی(ره) یک روز پس از شهادت دکتر "مصطفی چمران" در صبح یکم تیرماه هزار و سیصد و شصت در حسینیه جماران درباره این شهید فرمود: شماها چند سال دیگر نیستید در این عالم ...