یکشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۳:۱۰Sep 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه فردوسی»

خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در بیانیه ای با تاکید بر برخورد با اغتشاشگران، از دولت خواست نسبت به مطالبات مردم شنوا باشد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا شریف الحسینی فعال انقلابی خوش سابقه، جذب سپاه می شود تا در کسوت مأمور سازمان زمین شهری مشغول به کار شود. اما دلش پشت خاک ریز ها بود که سال 62 برای اولین بار عازم جبهه شد. ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۴    
دانشجویان عزادار حسینی دانشگاه فردوسی مشهد ظهر امروز از مسجد امام رضا علیه السلام تا مزار شهدای دانشگاه راهپیمایی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: کلاس های آموزشی این دانشگاه در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هفته آینده، که بین تعطیلی ها قرار می گیرند، برگزار نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۸    
مشهد- ایرنا- براساس اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، تمامی فعالیت های آموزشی این دانشگاه تا روز چهارشنبه هفته آینده تعطیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی کلیه فعالیت های آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه مورخ دوم، چهارم وششم مهرماه 1401تعطیل است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۵    
دانشگاه فردوسی مشهد در هفته اول مهرماه تعطیل شد.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۲    
سومین همایش ملی کم آبیاری و استفاده از آب های نامتعارف در کشاورزی مناطق خشک روز چهارشنبه، 26 بهمن، 1401 توسط دانشگاه فردوسی مشهد, دانشگاه رازی در شهر کرمانشاه برگزار می شود. دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 30 دی ماه با توجه به محورهای این دوره همایش اقدام نمایند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/خراسان رضوی معاون آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد از همکاری این دانشگاه با قرارگاه دهه پایانی صفر در مشهد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۲:۴۱    
به اعتقاد عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد نامگذاری روزی به نام روز "ملی نجوم" در تقویم موجب می شود تا مردم در یک روز ملی با زیبایی های آسمان بالای سرشان بیشتر آشنا شوند با محققان نیز با توسعه این دانش و مشارکت در پروژه های بین المللی تلاش دارند تا آینده روشنی را برای این علم رقم بزنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۲    
مدارس و دانشگاه های مشهد برای اقامت زائران برای عزاداری ایام پایانی ماه صفر تعطیل اعلام شد؛ با این حال دانشگاه فردوسی به دلیل اسکان دانشجویان غیربومی در خوابگاه ها، به کار خود ادامه می دهد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۶    
مدیر روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد از اختصاص اماکن عمومی و غیر خوابگاهی این دانشگاه به قرارگاه خدمت رسانی دهه پایانی صفر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: این دانشگاه در دهه پایانی ماه صفر تعطیل نیست و کلاس های دانشگاه از امروز آغاز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۴    
انجمن علمی دانشجویی علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد، یازدهمین شماره دوماهنامه سکوت را با موضوع طلاق منتشرکرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد، دوره آموزشی عملیات حرارتی فولادها را برگزار می کند.
عطنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عطنا - در بیست و چهارمین نشست هفته همسایه، از سلسله نشست های هسته پژوهشی سیاست خارجی چندهمسایگی دانشگاه فردوسی مشهد، خانم دکتر نجمیه پوراسمعیلی، دانش آموخته دکتری روابط بین الملل از دانشگاه علامه طباطبائی و پژوهشگر منطقه غرب آسیا در مؤسسه ابرار معاصر تهران ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا جواهری - عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
انجمن های علمی دانشجویی سلامت گله های شیری و دامپزشکی دانشگاه فردوسی مشهد، جلسه مجازی تولید برون تنی رویان در حیوانات و دام های مزرعه را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مطالعات افغانستان دانشگاه فردوسی مشهد، شماره دوم فصلنامه مطالعات افغانستان را منتشر کرد.
استاد دانشگاه فردوسی مشهد به بررسی ذهنیت غنایی استاد شهریار پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دکتر نرگس کریمی نژاد پژوهشگر پسادکتری دانشگاه فردوسی مشهد که بر روی فرسایشهای تونلی و فرونشست دشتهای خراسان رضوی در حال پژوهش است موفق به دریافت جایزه علمی بین المللی ژان تریکار انجمن بین المللی ژئومورفولوژی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی صنایع دانشگاه فردوسی مشهد، ششمین دوره مسابقه استانی ارائه برتر را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه فردوسی مشهد، شماره دهم دوماهنامه داد و بیداد را منتشر کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در حاشیه نشست تخصصی "نقش آموزش عالی در توسعه بخش کشاورزی" علاوه بر تجلیل از استاد فقید دکتر بهزاد قره یاضی، پدر بیوتکنولوژی و مهندسی ژنتیک کشاورزی ایران، "بنیاد علم قره یاضی" با هدف حمایت از پژوهشگران این حوزه آغاز به کار کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳    
صد و بیست و نهمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی فقه و اصول به صاحب امتیازی دانشگاه فردوسی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی تاریخ دانشگاه فردوسی مشهد، شماره 84 فصلنامه تاریخ پژوهی را منتشر کرد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۴    
هستهٔ پژوهشی سیاست خارجی چندهمسایگی دانشگاه فردوسی مشهد نشست بنیان نظری سیاست خارجی چندهمسایگی در منطقهٔ غرب آسیا را برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۷:۵۴    
تهران- ایرنا- سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد از موافقت اصولی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی با مجوز پارک علم و فناوری دانشگاه مشهد (خرداد 1400) خبر داد و گفت: هدف از احداث این پارک فقط گسترش شرکت های دانش بنیان در دانشگاه نیست، بلکه باید زیست بوم نوآوری شرق کشور را متحول کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس یک شرکت دانش بنیان در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تحریم ها فرصت رشد و توسعه برای شرکت های دانش بنیان را فراهم کرد؛ چراکه قبل از جدی شدن تحریم ها و مشکلات نقل و انتقالات ایران با سایر کشورها ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۴    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی هوافضای دانشگاه فردوسی مشهد، همایش مجازی آشنایی با مشاغل هوانوردی و دوره های آموزش هوانوردی (تعمیر و نگهداری و اویونیک) را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۵    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه فردوسی مشهد، دوره آموزش مقدماتی زبان برنامه نویسی پایتون را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی یک استادیار دانشگاه فردوسی مشهد گفت: نسل جوان تجربه و شناخت کمی از فرهنگ گذشته دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی مهندسی شیمی، نفت و پلیمر دانشگاه فردوسی مشهد، کارگاه آشنایی با نرم افزارهای کاربردی برای محاسبات مهندسی نفت را برگزار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۰:۲۰    
علی چشمی، استاد اقتصاد دانشگاه فردوسی و نایب رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و بازار پول اتاق مشهد گفت: فعالان اقتصادی نسبت به سهم غیرمنصفانه مالیات خراسان رضوی و سهم اندک استان ما از بودجه عمرانی و وضعیت راه ها و.. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی هوافضا دانشگاه فردوسی مشهد، دوره های آمادگی آزمون های B1 (تعمیر و نگهداری هواپیما موتور و بدنه) و B2 (اویونیک هواپیما الکترونیک و برق) را برگزار می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۳    
مدیر مسئول نشریه قلم دانشگاه فردوسی مشهد گفت: معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ابتدا باید به صورت آزمایشی نظام رتبه بندی نشریات را در چند دانشگاه اجرا کند تا نواقص آن مشخص شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی انرژی دانشگاه فردوسی مشهد، دوره آموزشی شبیه سازی جریان های چند فازی در نرم افزار انسیس فلوئنت (ANSYS FLUENT) را برگزار می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده آب و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد برای بی آبی در آینده ای نزدیک هشدار داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۲۰:۱۲    
مراسم نکوداشت زنده یاد دکتر علی محمد برادران رفیعی؛ رئیس سابق دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه فردوسی مشهد با همکاری بنیاد نخبگان خراسان رضوی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تجمع زینبی فراگیران طرح ولایت دانشجویی مرکز حضرت زینب (س) دانشگاه فردوسی، با محوریت دفاع از عفاف و حجاب در میدان علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: ارتقاء ظرفیت های روحی، روانی و عاطفی دانشجویان و افزایش مهارت های ارتباطی، تحصیلی، شغلی و به طور کلی توانمندسازی دانشجویان از اهداف اصلی مرکز مشاوره دانشگاه فردوسی مشهد است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۴:۴۷    
دانشجویان دانشگاه فردوسی که متقاضی اسکان در خوابگاه های دانشجویی هستند، برای ثبت نام تا 10 شهریور فرصت دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
روح الله اسلامی عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد در سرمقاله روز گذشته خود در روزنامه سازندگی جوانب فکری فرهنگ ایران را مقایسه با ایدئولوژی های تکفیری تبیین کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۰    
مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد طی مراسمی با حضور مسئولان دانشگاهی معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۷    
انجمن های علمی دانشجویی مهندسی صنایع و مهندسی هوافضا دانشگاه فردوسی مشهد، جلسه ای مجازی با عنوان شتاب ایده تو بیشتر کن! برگزار می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۱:۵۰    
ایسنا/خراسان رضوی گروه فرهنگی و هنری ماهو به تشریح برنامه سوگ خوانی چشم هایش که هرشب در تالار رودکی دانشگاه فردوسی اجرا می شود پرداختند.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۰    
سومین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر به میزبانی دانشگاه اصفهان و قهرمانی دانشگاه فردوسی مشهد به اتمام رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: با نگاه به فضا و کالبد شهر مشهد به هم ریختگی و آشفتگی در این شهر به وضوح دیده می شود که به نوعی بازتاب دهنده شرایط اجتماعی و فرهنگی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۵    
دانشیار گروه آموزشی علوم اجتماعی دانشکده ادبیات و علوم انسانی مشهد از اهمیت اطلاع رسانی و آشنایی مطلوب گردشگر و مشهد سخن گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر شاهد و ایثارگر دانشگاه های کشور در اصفهان برگزار شد که در پایان تیم دانشگاه فردوسی مشهد به مقام قهرمانی رسید.