یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۸:۳۲May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشریات دانشجویی»

ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۸    
مدیرمسئول نشریه دانشجویی بهداشت باروری و مامایی گفت: بنظر می رسد نشریات دانشجویی در شرایط فعلی هیچ اثرگذاری بر افکار عمومی ندارند و هیچکس آن ها را نمی خواند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۹    
نماینده نشریات دانشجویی با بیان اینکه بمباران اخبار جعلی و شبهه افکنی اراده مردم را نشانه رفته، گفت: وقت آن رسیده که آقایان در شورای عالی فضای مجازی سند سواد رسانه ای را تنظیم کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده نشریات دانشجویی گفت: ایرادات قانون انتخابات ریاست جمهوری جلوه مشارکت مردمی را با چالش مواجه کرده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۵    
مدیرمسئول نشریه دانشجویی زیست نوین گفت: برخی از دانشجویان هیچ هدف خاصی از تاسیس نشریه دنبال نمی کنند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
مدیرمسئول نشریه دانشجویی گام نو گفت: متاسفانه قوانین فعلی نشریات در بسیاری از موارد قابل تفسیر است؛ به گونه ای که با استفاده از یک قانون می توانیم به مدت 6 ماه نشریه ای را تعطیل کنیم و با استفاده از همان قانون می توانیم نشریه را نگه داریم.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۶    
هدف از یادداشت نظارت شورای نگهبان؛ اطلاعی یا استصوابی؟ بررسی حقوقی متون قانونی جهت ارائه پاسخ نسبت به برخی از شبهات وارد شده بر مساله نظارت استصوابی عنوان شده است که بررسی نسبتا مفصل و خوبی است و در جایی هم به این نکته اشاره شده است که ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل چهارمین دوره نشریات دانشجویی مستقل در بهار 1400 با شعار نقد آزادانه؛ عدالت خواهی ساختارمند, و تحول خواهی امیدوارانه برگزار خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۷    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج گفت: این دانشگاه در جشنواره سراسری قلم ویژه نشریات فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با 120 اثر از نشریات دانشجویی حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران چهارم اردیبهشت ماه با حضور اعضای کمیته برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۶    
چهارمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با شعار نقد آزادانه برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۸    
مدیرمسئول نشریه دانشجویی برقکام گفت: یکی از دلایل ضعف محتوایی در برخی نشریات دانشجویی این است که هیچ امتیازی به نویسندگان نشریه تعلق نمی گیرد.
اهمیت نشریات دانشجویی را می توان در استفاده از این ابزار رسانه ای برای ارتباط با تمامی دانشجویان دانست. طراحی موردپسند، استفاده از تیترهای جذاب، داشتن محتوای جذاب و... از نکات ریزی است که دانشجویان برای انتشار یک نشریه خوب باید به آن توجه کنند؛ کارهایی که شاید اهمیت خاصی در فضای مجازی نداشته باشند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۳    
مدیر مسئول نشریه علمی فناوری ناب دانشگاه تربیت مدرس گفت: وزارت علوم آنطور که باید و شاید از نشریات دانشجویی حمایت نمی کند و حتی بودجه بسیار کمی را برای نشریات در نظرگرفته است.
اهمیت نشریات دانشجویی را می توان در استفاده از این ابزار رسانه ای برای ارتباط با تمامی دانشجویان دانست. طراحی موردپسند، استفاده از تیترهای جذاب، داشتن محتوای جذاب و... از نکات ریزی است که دانشجویان برای انتشار یک نشریه خوب باید به آن توجه کنند؛ کارهایی که شاید اهمیت خاصی در فضای مجازی نداشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کانون نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد بهبهان گفت: 14 نشریه دانشجویی در این دانشگاه، مجوز نشر و فعالیت دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۱    
کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی دانشگاه تهران با هدف معرفی سامانه نشریات دانشجویی و چگونگی انتشار الکترونیک نشریات به صورت برخط برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
چهارمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در بهار 1400 برگزار می شود.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۵    
شما دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می توانید نشریات منتشر شده خود را جهت استفاده در بخش گزیده خوانی نشریات روزنامه فرهیختگان به ادمین کانال نیمکت خبر (@nimkat_khabar) ارسال کنید.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۵    
فارغ از تغییر و تحول عظیمی که در قالب های ارائه محتوا در نشریات دانشجویی طی چندسال اخیر به وضوح مشاهده شده است، متاسفانه حال نشریات دانشجویی درکل خوب نیست!
اهمیت نشریات دانشجویی را می توان در استفاده از این ابزار رسانه ای برای ارتباط با تمامی دانشجویان دانست. طراحی موردپسند، استفاده از تیترهای جذاب، داشتن محتوای جذاب و... از نکات ریزی است که دانشجویان برای انتشار یک نشریه خوب باید به آن توجه کنند؛ کارهایی که شاید اهمیت خاصی در فضای مجازی نداشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۴    
کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی دانشگاه تهران با هدف معرفی سامانه نشریات دانشجویی و چگونگی انتشار الکترونیک نشریات روز برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون فرهنگی دانشگاه تهران ابطال انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی این دانشگاه از سوی وزارت علوم را غیرقانونی دانست و گفت: امیدواریم وزیر علوم با تعیین طرف سوم،برای بررسی موضوع ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
همشهری: بیش از یک سال از غیرحضوری شدن آموزش در دانشگاه ها به دلیل شیوع کرونا می گذرد و همزمان با مجازی شدن کلاس ها، سایر فعالیت های دانشجویی که در قالب تشکل های اسلامی، کانون های فرهنگی هنری، شوراهای صنفی، انجمن های علمی، نشریات دانشجویی و.. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی چگونگی انتشار الکترونیکی نشریات دانشجویی در سامانه نشریات دانشگاه تهران 19 فروردین برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۰۶    
مدیرمسئول نشریه عمار دانشگاه فرهنیگان گفت: برخی از معاونان فرهنگی با نشریات دانشجویی برخورد سلیقه ای دارند و به جای کیفیت، به دنبال افزایش کمیت نشریات هستند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه طنزنویسی ویژه دانشجویان مشهدی در حاشیه بیستمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد از 18 تا 21 فروردین برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۴:۰۶    
انتشار الکترونیکی نشریات دانشجویی بهانه ای شده تا معاونان فرهنگی-دانشجویی برخی از دانشگاه ها بودجه نشریات را قطع یا به میزان کمتر پرداخت کنند؛ این مشکل راه حلی دارد که برخی از مدیر مسئولان از آن بی اطلاع هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۰۲    
عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در حال حاضر نشریات دانشجویی این دانشگاه نیاز به حمایت های مالی و معنوی دارند، مسائل مالی و تخفیف شهریه می تواند ایجاد انگیزه کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول خانه نشریات دانشگاه لرستان گفت: مقام اول نشریات دانشجویی فنی و مهندسی سیزدهمین جشنواره بین المللی حرکت نصیب این دانشگاه شد.
خبرنامه دانشجویان ایران که ماه هاست با داورهایی از فعالین نشریات دانشجویی به نقد و بررسی نشریات دانشجویی سراسر کشور پرداخته است حال که به پایان سال 1399 نزدیک می شویم 30 نشریه برتر از نگاه خود را انتخاب کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت امروز چهارشنبه 20 اسفندماه به صورت مجازی از ساعت 9 تا 14 در سامانه رای شمار به آدرس app.rayshomar.ir برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۵۲    
فراخوان بیستمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد منتشر شد و براساس آن دانشجویان می توانند آثار خود را تا 30 اسفند به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۱    
مهلت ارسال آثار در بیستمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد، تا 30 اسفندماه سال جاری خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۱۲    
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران، روز یکشنبه 17 اسفند ماه برگزار و با صدور پروانه انتشار 9 نشریه در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران موافقت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
انتخابات خانه نشریات دانشجویی وزارت بهداشت روز چهارشنبه 20 اسفندماه به صورت مجازی برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۸    
عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نظام ارزش گذاری نشریات با هدف حمایت بیشتر معاونان فرهنگی از نشریات در حال تدوین است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۰۰    
عسگری فعال حوزه نشریات دانشجویی پیرامون ارزیابی نشریات در دوران کرونا و برنامه شورای مرکزی برای سال آینده گفت: در این یکسال بعد از شیوع کرونا، فعالیت های اجرایی و تشکیلات دانشگاه ها به صورت اندک و کم بوده که مهم بوده است و یک حرکت میدانی صورت بگیرد اما تقریبا می شود گفت به صفر رسیده بود ...
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۳۹    
عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم گفت: تا جایی که بنده از رفتار اعضای دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم در طول چند سال اخیر اطلاع دارم، می توانم بگویم آنها طرفدار هیچ جناح سیاسی نبوده اند و فضای حاکم، بی طرف و در راستای کمک به نشریات دانشجویی بوده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۶    
106 اثر دانشکده علوم پزشکی شوشتر در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر 12) به ثبت رسید.
عدم صداقت دانشجویانی که نقش لیدر این جریان را در دانشگاه ها بازی می کنند برای عموم طرفداران شان به اثبات رسیده و درکنار آن احتمال تغییر در بدنه وزارت علوم در سال آینده باعث شده تا عملا این جریان انرژی چندانی برای انتخابات این دوره صرف نکند و صرفا به تحریم و صدور بیانیه سیاسی اکتفا کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه پیام نور استان زنجان گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور استان در دهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور به شش مقام کشوری دست یافتند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گفته محمدی، دانشجویان دانشگاه پیام نور استان زنجان در دهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور به شش مقام کشوری دست یافتند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا شیرخانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ایلام، اظهار داشت: 13 اثر از طرف انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه ایلام به دوازدهمین دوره ملی نشریات دانشجویی تیتر ارسال شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه دهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور با تقدیر از بیش از 48 اثر و نشریه که حائز رتبه های برتر محورهای 17گانه بخش آثار برتر، محورهای 14 گانه بخش نشریات برتر و چهار محور بخش ویژه شدند، به صورت ویدئوکنفرانس و به میزبانی دانشگاه پیام نور استان همدان برگزار شد.
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۳    
با معرفی نفرات برتر اختتامیه دهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی کشور به میزبانی دانشگاه پیام نور همدان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور مرکز همدان ازبرگزاری اختتامیه دهمین جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور درفضای مجازی به میزبانی همدان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۶    
یک سال گذشته، خیلی از فعالیت های تشکل های دانشجویی را تحت تاثیر قرار داده است. یکی از مهم ترین این فعالیت ها نشریات است که با وجود کرونا یا کمرنگ شده و یا از بین رفته است؛ از همین رو 5 ایده کارآمد برای بقای نشریات را برای فعالان این حوزه آماده کرده ایم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
فعالان دانشجویی معتقدند اقدامات معاونت فرهنگی وزارت علوم به نفع اقلیتی خاص در نشریات دانشجویی، منجر به کاهش 270 درصدی مشارکت نشریات دانشجویی در انتخابات امسال نسبت به سال گذشته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس آیین اختتامیه و معرفی و قدردانی از برگزیدگان سومین جشنواره ی نشریات دانشجویی دانشگاه شیراز ، به همت معاونت فرهنگی اجتماعی این دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۴    
عضو دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی وزارت علوم گفت: متاسفانه امسال این دانشگاه در انتخابات کمیته ناظر بر نشریات وزارت علوم نماینده و حق رای نداشت.