پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۴۶Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشریات دانشجویی»

نشریات دانشجویی یکی از بخش های مهم عرصه فعالیت های دانشجویی است، چرا که افراد فعال در این حوزه اکثر فعالیت های دانشجویی را تجربه می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شماره سوم هفت قلم نامه نشریه دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خانه نشریات دانشجویی با حضور هیأت رئیسه در مجتمع فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۷    
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران طی فراخوانی شرایط شرکت در دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر 12 را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با ابلاغ دستورالعملی، جزئیات برگزاری جشنواره سراسری نشریات دانشجویی قلم دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس شورای سیاست گذاری دوازدهمین دوره جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر12 گفت: این جشنواره به دلیل شیوع ویروس کرونا در اسفند 99 یا ابتدای سال آینده به صورت مجازی برگزار می شود اما دریافت آثار از آذرماه آغاز می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۲    
دوازدهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور در پنج بخش اصلی شامل آثار برگزیده ، نشریات برگزیده ، فضای مجازی ، بخش ویژه و سرزمین مادری برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی با هدف تقویت زمینه و مهارت های دانشجویان سراسر کشور در حوزه نشریات دانشجویی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزارت علوم دستورالعمل برگزاری دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی "تیتر12"را به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در مراسمی با حضور رئیس دانشگاه شیراز ضمن قدردانی از برگزیدگان یازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی تیتر 11، اولین نشریه چندرسانه ای این دانشگاه با عنوان "نشریه ی فن آور" رونمایی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۵    
جمعه بازار این هفته به معرفی 6 نشریه پرداخته و با تعریف مفاهیم دانشجو و رسانه، رسالت و هدف فعالیت نشریات دانشجویی در بستر دانشگاه ها را بررسی کرده است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۲    
دستورالعمل انتشار نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد در فضای مجازی، از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ویژگی های یک نشریه موفق دانشجویی و شرایط و بسترهای لازم برای انتشار آن در کارگاه آموزشی نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین تشریح شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه گفت: در سال جاری معاونت استان اقدام به فعال کردن نشریات با برگزاری وبینارهای نشریه نویسی از طریق تشکل های فعال دانشجویی کرده تا بتواند در این راستا پیشقدم باشد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۸    
سرپرست اداره کل فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تلاش می کنیم صدور مجوز برای نشریات از دو ماه به چند روز تبدیل شود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: وظایف اصلی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را 3 حوزه سیاست گذاری، حمایت و نظارت و ارزیابی تعیین کرده ایم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نشریات دانشجویی دانشگاه پیام نور پویایی لازم را نداشته و در نتیجه برای جذب مخاطبان دانشگاهی با مشکل مواجه هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای تحول در نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد، 17 برنامه را مد نظر داریم که امیدواریم در سال تحصیلی جدید، بخش قابل توجهی از آن ها را عملیاتی خواهیم کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۲:۰۸    
یکی از عناصر بسیار مهم جذب دانشجو در چنین فضایی استفاده حداکثری از نشریات دانشجویی است. البته، باتوجه به اینکه نشریات مکتوب و کاغذی امروزی از طرفداران کمتری برخوردار هستند، توصیه می شود تا با استفاده از نشریات صوتی و تصویری که جذابیت های بیشتری برای جذب دانشجو دارند استفاده شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از آمادگی این دانشگاه جهت حمایت کامل از تشکل ها و نشریات دانشجویی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۷    
جمعه بازار این هفته به معرفی 6 نشریه پرداخته است، با نگاهی به روند جذب نو دانشجویان در آغاز سال تحصیلی توسط تشکل ها و نشریات دانشجویی، شرایط ترم جدید کرونایی بررسی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بیانیه اعضای دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران خطاب به دانشجویان این دانشگاه در مورد تخلفاتی که توسط مسئولین صورت گرفته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۶    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام از راه اندازی سامانه زیارت مجازی شهدای گمنام، مسجد مجازی در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: این سامانه در هفته آینده عملیاتی خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: در راستای توانمندسازی اعضای هیئت تحریریه نشریات دانشجویی سه دوره آموزشی با حضور استادان ادبیات و حقوق پیرامون شیوه نگارش نشریات و آیین نامه حقوقی ناظر بر نشریات و نحوه طراحی نشریات برگزار شد
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۷    
اعضای دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا در جلسه ای انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای نظارت بر فعالیت نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شهرکرد با بیان اینکه تعداد نشریات دانشجویی نسبت به سال های گذشته افزایش بیش از دو برابری داشته است، گفت: اولویت اول ما افزایش کیفیت نشریات است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات مدیران مسئول عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه خوارزمی 28 مهرماه به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نشریات دانشجویی برای پیشرفت و حمایت بیشتر علاوه بر وزارت علوم باید تحت حمایت وزارت ارشاد نیز قرار بگیرند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۱    
ایسنا/خراسان شمالی کارگاه نشریات دانشجویی در خراسان شمالی از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان شمالی، با همکاری انجمن های علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین و سازمان علمی دانشجویی برق ایران برگزاری می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۸    
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: التزام به قانون، خط محوری اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی است و انتخابات شورای ناظر بر نشریات دانشجویی نیز براساس همین خط برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۶    
شماره 861 روزنامه شریف متعلق به دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف منتشر شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۲    
جلسه کمیته ناظر بر انتخابات شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه تهران برگزار شد. در این جلسه درخواست با صدور مجوز تعدادی از نشریات دانشجویی موافقت شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۰۰    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت، نشریات دانشجویی را عرصه ای برای تبادل افکار، ایده ها و دیدگاه های دانشجویان در زمان کوتاه تحصیل عنوان کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
انتخابات الکترونیک نشریات، از سوی کمیته ناظر بر انتخابات شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاه آزاد اسلامی صورت گرفت و نتایج آن مشخص شد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد با آغاز ترم جدید، نشریات دانشجویی هم شور و نشاط بیشتری گرفتند و انتظار می رود در روزهای آینده مانند سال های گذشته، به دوران اوج خود برگردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اولین انتخابات الکترونیکی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاه آزاد اسلامی از سوی اداره کل فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه در حال برگزاری است که 34 مدیرمسئول نشریه در این انتخابات کاندید شده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات الکترونیکی مدیر مسئولان نشریات دانشجویی عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف برگزار و اعضای اصلی و علی البدل آن مشخص شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
امتیاز انتشار تمامی نشریات فعال دانشجویی توسط رئیس کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی صادر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعه بازار این هفته به معرفی 6 نشریه که به تازگی منتشر شده پرداخته است؛ سیاست گذاری و قانون، محتوا و فرم نیز به عنوان دو بال در تاثیرگذاری هر چه بیشتر یک نشریه در بستر دانشگاهی، موضوعی است که بررسی شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات الکترونیکی مدیر مسئولان نشریات دانشجویی عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی برگزار و اعضای اصلی و علی البدل آن مشخص شدند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
شبکه سراسری کانون های فرهنگی در هرحوزه تخصصی با مجوز شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تاسیس یا منحل می شود. با ارائه درخواست کتبی حداقل 30 کانون از مجموعه کانون های فعال در آن حوزه تخصصی از واحدهای سراسر کشور مبنی بر تاسیس شبکه ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۵    
انتخابات مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف 30 شهریور به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۲    
ثبت نام پنجمین دوره کارگاه نشریات خبرگزاری دانشجو آغاز شد؛ این دور از کارگاه نشریات دانشجویی به دلیل شیوع ویروس کرونا، مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان فعال در نشریات دانشجویی با پرداختن به مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، صنفی و... صدای خود را به گوش هم دانشگاهی ها و حتی مردم جامعه و مسئولین می رسانند و هنوز روحیه آرمان گرایی، عدالتخواهی و آگاهی بخشی را در خود زنده نگه می دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نشریات و تشکل های اسلامی اداره کل فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت عنوان کرد: از آنجا که احساس می شد حمایت از نشریات تا حدودی بر مبنای سلیقه صورت می گرفت و دانشگاه های مختلف برخوردهای متفاوتی در حمایت نشریات نشان می دادند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم گفت: وزارت علوم مدتی است نه تنها حاضر به پذیرش مسئولیت تصمیمات خود و به طبع هزینه های بعضا منفی آن نیست، بلکه مستقیما به فعالین حوزه نشریات دانشجویی کج دهنی می کند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۸:۱۵    
وی افزود: در مواردی شاهد بودیم که نشریه ای با کیفیت مطالب بالا، با تیراژ و کیفیت فنی پایین منتشر می شد که شایسته آن نشریه نبود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا با یک بررسی کیفی واحد، بتوانیم آثار را با معیارهای مشخص بررسی کنیم.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان نشریات دانشجویی در شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت علوم در نامه ای خطاب به وزیر علوم از خود رای بودن معاونین فرهنگی وزاتخانه در ابلاغ مصوبات تصویب نشده اعتراض کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت با اشاره به طرح رتبه بندی نشریات دانشجویی وزارت بهداشت گفت: نشریات غیرفعال باید شناسایی و تعیین تکلیف شده و از نظر کمی و کیفی رتبه بندی شوند.