یکشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۲:۰۵May 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشریات دانشجویی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
جشنواره استانی رسانه و نشریات دانشجویی در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
خبرنما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۵    
در تاریخ 140302/16 دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، طی اطلاعیه ای اعلام نمود که: [تشکیل گروه های مجازی دانشجویی با جمعیت بالای 100 نفر، نیاز به مجوز کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دارد و در حال حاضر هیچ یک از گروه های دانشجویی که در بستر فضای مجازی فعال هستند، مجوز قانونی ندارند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۲    
ایسنا/خوزستان دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز موفق به کسب رتبه دوم دانشجوی خوزستانی در سیزدهمین جشنواه سراسری رسانه و نشریات دانشجویی شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۵۴    
دو دانشجوی دانشگاه پیام نور ایلام با درخشش در جشنواره نشریات دانشجویی کشور حائز رتبه برتر شدند.
نشریه سایلوک دانشگاه علوم پزشکی فسا با مدیر مسئولی مائده یوسفی و صاحب امتیازی کمیته تحقیقات دانشجویی، رتبه دوم بخش مجازی نشریات کاغذی و الکترونیک سیزدهمین جشنواره ملی رسانه و نشریات دانشجویی کشور را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۷    
نبود پایگاه آرشیو دائمی برای نشریات دانشجویی چالشی است که علاوه بر آنکه باعث عدم ماندگاری تولیدات دانشجویان شده، بلکه امکان رجوع به محتوای تولید شده برای دانشجویان سال های بعد را نیز غیر ممکن می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رشت- علی اکبری دانشجوی دانشگاه گیلان در سیزدهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه های کشور مقام اول جشنواره تیتر 13 را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۴۵    
فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه تهران در سیزدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی (تیتر 13) افتخار آفریدند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
طبق اعلام دانشگاه صنعتی خواجه نصیر، با استناد به تبصره 2 ماده 32 تشکیل گروه های مجازی دانشجویی با جمعیت بالای 100 نفر، نیاز به مجوز کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی دارد. در حال حاضر هیچ یک از گروه های دانشجویی که در بستر فضای مجازی فعال هستند، مجوز قانونی ندارند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس دانشگاه پیام نور ایلام گفت: 2 دانشجوی دانشگاه پیام نور ایلام در سیزدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی با عنوان " تیتر 13" رتبه های برتر کسب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه مراغه در جشنواره نشریات دانشجویی با عنوان تیتر13 موفق به کسب پنج عنوان برتر کشوری شدند.
دکتر عجم مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، دکتر جعفری مسئول نشریات وزارت بهداشت و دکتر علی الهامی عضو هیات برنامه ریزی وزارت بهداشت از غرفه نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی فسا بازدید کردند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۷    
بهترین راه حل آن است که نشریات دانشجویی تعاملات خود را با مدیران دانشگاه حفظ نموده و آن را گسترش دهند. اما برای استمرار بخشیدن به این روند، نشریات دانشجویی باید اخلاق حرفه ای به خود بگیرند و از انتقادات بی پایه و بدون راهکار بپرهیزند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۰۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت:فرآیند های صدور مجوز ها تسهیل شده، خط قرمز های خود ساخته برداشته شده، چون خیلی از این خط قرمز ها واقعا نه خط قرمزی است که در آیین نامه شورای عالی انقلاب فرهنگی است و نه ابلاغیه از وزارت علوم است.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۷:۲۷    
سیزدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی که با تاخیر شروع شد، کم فروغ پیش رفت و با تاخیر و کم فروغ هم به پایان رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عبدالحسین کلانتری، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: فرآیندهای مجوزگیری نشریات تسهیل شده است و خط قرمزهای خودساخته برای فعالیت نشریات دانشجویی را کردیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر علوم در اختتامیه جشنواره نشریات دانشجویی گفت: نشریات دانشجویی عقلانیت را در دانشگاه ها تکثیر می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: حجم و کیفیت دانش و فناوری تولید شده در سال های اخیر در دانشگاه ها به حدی است که می تواند برای همه امیدآفرین باشد و به اقتدار ملی منجر شود و اخبار این تولیدات علمی زمانی به خوبی منتقل می شود که رسانه های بومی و دانشجویی به آن بپردازند
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سیزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی تیتر 13 بعد از سه روز گردهمایی، با معرفی و تجلیل ار دانشجویان فعال رسانه ای به کار خود پایان داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۵    
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی با حضور عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی وزارت علوم معرفی و تقدیر شدند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۵    
در اختتامیه سیزدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی 120 نفر برگزیده شدند و در این میان دانشجویان از نبود حضور وزاری علوم و بهداشت در جمع جامعه دانشگاهی گلگی کردند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
معاپن فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در اختتامیه جشنواره تیتر 13 خطاب به دانشجویان نشریات دانشجویی گفت: خواهشمندم خط قرمز های خودساخته بنده و سایر مسئولان را کنار بگذارید و طاقت و تحمل خود را بالا ببرید، باید به جوانانی که امام و رهبری به آنها اعتماد کرده اند، اعتماد کنیم و از ظرفیت آنها استفاده کنیم.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: جشنواره هایی نظیر نشریات دانشجویی یا جشنواره تیتر باید بتواند با قلم دانشجویان معامله بازی و مدیریت دانشگاه را بهم بزند و به هیئت رئیسه دانشگاه ها نقشه راه ها نشان دهد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: نشریات دانشجویی، قدرت تولید و نشر دستاوردهای علمی، پژوهشی، فرهنگی و فناوری دانشگاه های کشور را در مقیاس و تراز ملی دارند.
محمدمهدی اسماعیلی در پیامی به سیزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی، ضمن تاکید بر نوآوری و درک درست از شرایط امروزی رسانه ها با طرح پیشنهاد بازبینی و به روزرسانی اسناد و متون حقوقی گذشته، آین اقدام را در راستای به رسمیت شناخته شدن فعالیت های رسانه ای دانشجویان در شبکه های اجتماعی دانست.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی گفت: جشنواره نشریات دانشجویی اتفاقی است که از آن دانشگاه، مطبوعات، وزارت علوم و وزارت ارشاد سود می برند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۰    
4 نشریه دانشجویی واحد رودهن بر اساس اعلام سامانه نشریات دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی میان نشریات دانشجویی واحد های دانشگاهی برتر شدند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۶    
سیزدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی در مشهد در حال برگزاری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۳    
مشاور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه نشریات دانشجویی باید روایت گر صادق جنبش های دانشجویی دانشگاه های غربی در حمایت از غزه باشند، گفت: دانشجویان در آمریکا پیشتاز شدند و نشریات دانشجویی باید با بازگویی و مکتوب کردن جنبش ها، این حرکت را بیان و تقویت کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیر کل اداره پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: این جشنواره با تأخیر برگزار شد ولی برگزاری آن برای ما بسیار غنیمت است و از همکاران خود در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت که در این کار ما را همراهی کردند، تشکر می کنم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی تیتر 13 با حضور مدیران خبرگزاری برنا و همچنین شماری از مدیران رسانه ای کشور در مشهد آغاز به کار کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۰    
روز اول سیزدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی تیتر 13 که با همکاری وزارت علوم و وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در حال برگزاری است سپری شد و اما نکته قابل توجه حضور کم رنگ مسئولین در این جشنواره بود که به چشم می خورد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مشاور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه نشریات دانشجویی باید روایت گر صادق جنبش های دانشجویی دانشگاه های غربی در حمایت از غزه باشند، گفت: دانشجویان در آمریکا پیشتاز شدند و نشریات دانشجویی باید با بازگویی و مکتوب کردن جنبش ها، این حرکت را بیان و تقویت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون فرهنگی دانشگاه فردوسی گفت: انتظار این است که اهالی قلم و اندیشه در نشریات دانشجویی متناسب با موضوعات مختلفی که دارند، خلاءها و چالش ها را شناسایی کنند و برای حل آن ها گام بردارند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سیزدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی تیتر 13 که با همکاری وزارت علوم و وزارت بهداشت به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد در حال برگزاری است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: نشریات دانشجویی باید روایتگر صادق جنبش های دانشگاه های غربی از وضعیت غزه باشند و این حرکت را بازگو و تقویت کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سیزدهمین دوره جشنواره نشریات دانشجویی تیتر با همکاری وزارت علوم و وزارت بهداشت در دانشگاه فردوسی مشهد افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جشنواره ملی تیتر 13 به عنوان نقطه عطفی در زمینه رونق نشریات دانشجویی از فردا به مدت سه روز در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از 2 سال وقفه سیزدهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی تیتر با همکاری وزارت بهداشت و حضور فعالان این حوزه، 15 تا 18 اردیبهشت در مشهد مقدس به میزبانی دانشگاه فردوسی برگزار می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون مدیرکل اداره پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، گفت: پس از 2 سال وقفه سیزدهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی تیتر با همکاری وزارت علوم و حضور فعالان این حوزه، به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.
سلام مرودشت   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سلام مرودشت به نقل از آنا، جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی، مسئولان کانون ها، مدیران مسئول و سردبیران نشریات دانشجویی با رئیس و اعضای شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت دیدار کردند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دو سال پس از برگزاری آخرین دوره جشنواره نشریات دانشجویی تیتر حالا نوید دوباره جان گرفتن این جشنواره که مهمترین گردهمایی دانشجویان اهل قلم است به گوش می رسد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۰    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن گفت: براساس اعلام سامانه نشریات دانشجویی سازمان مرکزی، نشریه های دانشجویی دانش پژوه و نوین داروی این دانشگاه جزء نشریات برتر این دوره اعلام شدند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از برگزاری هفتمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی در این دانشگاه خبر داد
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: سیزدهمین دوره جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی تیتر با همکاری وزارت علوم و بهداشت از 15 تا 18 اردیبهشت به میزبانی دانشگاه فردوسی برگزار می شود
نشست داوری نهایی آثار برتر جشنواره نشریات دانشجویی تیتر با حضور چهره های شاخص رسانه ای برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده نشریات دانشجویی که در دیدار با رهبر انقلاب حضور داشت، گفت: دانشگاه و جنبش دانشجویی نیازمند بازخوانی و تحول است، برای اینکه دوباره خود را در مسائل کشور بیابد و چون دیدبان بر بالای برج علم و تفکر، مشکلات را ببیند
سینا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سیناپرس از روابط عمومی وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل روز شنبه در جمع مسئولان و دبیران تشکل های اسلامی، انجمن های علمی دانشجویی، کانون ها و نشریات دانشجویی در دانشگاه تهران ضمن قبولی طاعات و عبادات حاضران اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۵    
اختتامیه چهارمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه شیراز با معرفی برگزیدگان در تالار فجر دانشگاه شیراز برگزار شد.