یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۲:۳۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه شهید چمران اهواز»

شوشان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۰۶    
دومین کنفرانس پژوهش های کاربردی در مهندسی برق در دانشگاه شهید چمران اهواز با همکاری انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران- شاخه خوزستان، در روزهای 10 و 11 آذرماه 1400 برگزار گردید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سعید ساعدی دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه شهید چمران اهواز به عنوان برگزیده نهایی جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان کشور معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به برنامه های این دانشگاه در مدیریت تعداد دانشجویان، توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۴    
ایسنا/خوزستان معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری برنامه های روز دانشجو در این دانشگاه به صورت حضوری و غیرحضوری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در حال حاضر سامانه های آموزش مجازی دانشگاه مشکلی ندارند و فعال هستند و اگر اینترنت کند است، مربوط به خارج از دانشگاه است و به دانشگاه ما ارتباطی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۹    
گروه استان ها عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه نظام آموزشی باید تمرکزش بر اندیشه سازی باشد، گفت: نحوه علم آموزی باید از شیوه انتقال معلومات از نسل قبل به نسل بعد باید تغییر کند و به سمت تفکر محور روی بیاورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۱۵    
انجمن علمی دانشجویی علوم زیستی دانشگاه شهید چمران اهواز کارگاه آشنایی با پایگاه داده نوکلئوتیدی GENEBANK را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
اعضای هیئت علمی گروه برق دانشکده مهندسی دانشگاه شهید چمران اهواز در نشستی با حضور کارشناسان شرکت نفت و گاز کارون، زمینه های همکاری مشترک را بررسی کردند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، انجمن علمی دانشجویی ریاضی دانشگاه شهید چمران اهواز، آئین استقبال از دانشجویان نوورود این رشته را برگزار می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص تصویب طرح آموزش زبان های محلی در مدارس، گفت: در حال حاضر برای آموزش زبان فارسی مشکلاتی وجود دارد که هنوز حل نشده اند بنابراین به نظر می رسد که بهتر است این مساله کمی سر و سامان داده شود و بعد به دنبال اجرای طرح تدریس ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
استاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر با منابع آب شیرین و قابل استحصال اصولی و علمی برخورد می کردیم و اجازه حقابه بیش از 60 درصد میزان آورد را نمی دادیم، دچار این مشکل نمی شدیم، تالاب ها خشک نمی شدند ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۶    
با رای اعضای شورای عمومی در سیزدهمین دوره انتخابات انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز، در تاریخ 22 آبان، اعضای شورای مرکزی انتخاب شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران اهواز از بی توجهی به تحقیقات دانشگاهی برای حل مشکل کم آبی کشور انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: با توجه به ظرفیت در نظر گرفته شده، امسال می توانیم حدود 25 تا 30 نفر را به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه جذب کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۱:۰۲    
ایسنا/خوزستان وزیر علوم در تماس تلفنی با خانواده دکتر غلامحسین خواجه رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، برای وی آرزوی سلامت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۸    
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: با توجه به اینکه کشور ما بسیار ویژه است و حکومت ما اسلامی است و عمدتا بر اساس فقه اسلامی اداره می شود در مقایسه با بسیاری از کشورها ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز آخرین وضعیت دکتر خواجه رئیس دانشگاه را پس از انجام عمل جراحی مغز تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
منصور کوهی رستمی، عضو هیئت علمی و عبدالرضا ایزدی و ایوب نازی دانش آموختگان دانشگاه شهید چمران اهواز برگزیده پنجمین دوره جایزه ملی انجمن کتابداری و اطلاع رسانی ایران شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان (آزفا) دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری دوره مطالعات ایران شناسی برای دانشجویان بین المللی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزیر نفت با حضور در نمایشگاه ارتقای تاب آوری ملی و رقابت پذیری بین المللی با اتکا به توانمندی شرکت های دانش بنیان در صنایع حوزه ی انرژی از غرفه دانشگاه شهید چمران اهواز نیز دیدن کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه خاک شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به لزوم تامین حق آبه کانون های گرد و غبار، نسبت به بازگشت وضعیت سابق کانون ها و خطر فرسایش بیشتر هشدار داد.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۲۱    
روشن و معلوم است که یکی از وظایف نمایندگان مجلس به عنوان منتخبان مردم، آشنایی بر کمبودها و کاستی ها و مشکلات دستگاه های اجرایی در حوزه انتخابیه و بازتاب دادن آن در مجلس شورای اسلامی و پیگیری برای بر طرف شدن مشکلات است و در این راستا لازم است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۵    
عضو سابق هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: برای تشکیل دولت اسلامی باید نخبه پروری کرد و شناسایی استعدادها را در دستور کار قرار داد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، نشست یادشده با حضور امیر حسین کلورزی مدیر بازرسی جوش و تست های غیرمخرب فولاد خوزستان و گروهی 15 نفره از سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان استاندارد خوزستان، دانشگاه شهید چمران اهواز و شرکت فولاد مبارکه به سرپرستی رضا قیصی پور رییس سازمان ملی استاندارد خوزستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویی ژنتیک بیوتکنولوژی دانشگاه شهید چمران اهواز جلسه مجازی با عنوان مصرف خودسرانه دارو برگزار می کند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۷    
آقایان یعقوب اندایش استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و دبیر باشگاه اقتصاددانان، پیمان مولوی دبیر انجمن اقتصاددانان ایران و علی صادقی همدانی کارشناس اقتصادی به بررسی پرسش های رئیس جمهور از اقتصاددانان پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر دفتر همکاری های علمی بین الملل دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: بین المللی سازی دانشگاه از خود اساتید و دانشجویان شروع می شود؛ فاندهای مختلفی توسط دانشگاه های بین المللی ارائه داده می شوند و هر گروه آموزشی در ایران می تواند پروژه ای را تعریف و ارتباط بین المللی برقرار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده اهواز در مجلس از وزیر علوم به دلیل معطلی سه ماهه این وزارتخانه در انتصاب رئیس دانشگاه شهید چمران انتقاد کرد و گفت: این دانشگاه سه ماه است که رئیس و دو معاونش استعفا داده لند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۳:۰۰    
آقایان روح الله شهنازی استاد دانشگاه شیراز، مصطفی صفاری اقتصاددان، شهرام معینی استاد دانشگاه اصفهان و مرتضی افقه استاد دانشگاه شهید چمران اهواز در برنامه چشم انداز به بررسی مشکلات اقتصادی کشور در حوزه های مختلف پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اولین همایش بین المللی و دهمین همایش ملی کنترل بیولوژیک در کشاورزی و منابع طبیعی توسط دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به استمرار آموزش مجازی دانشگاه ها گفت: حذف نیمسال تحصیلی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در صورتی که با ارائه مستندات لازم باشد، بدون احتساب سنوات خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
استاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: با فرض برداشته شدن تحریم ها، مقداری گشایش هایی با دوپینگ نفت اتفاق می افتد، ولی ایجاد اشتغال 2 میلیون نفری با سیستم اداری و اجرایی ناکارامد موجود، ممکن نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر دفتر همکاری های علمی بین الملل دانشگاه شهید چمران اهواز از پذیرش دانشجو بر اساس بازبینی انجام شده در ضوابط جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۷:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: پاندمی ها رفتارهای مردم را تحت تاثیر قرار می دهند و هر چه طولانی تر شوند آسیب های بیشتری ایجاد می کنند و حتی ممکن است موجب وقوع آسیب های نوظهور شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر امور دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه مبنای اسکان در خوابگاه های این دانشگاه اسکان دو نفر در هر اتاق است، گفت: در خصوص نگرانی دانشجویان از بازگشایی خوابگاه ها نیز وقتی اصول و قوانین رعایت می شود، جای نگرانی نیست.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز معتقد است سند آمایش آموزش عالی همه نظریه های توسعه آموزش عالی را در نظر نگرفته است و مدیران ارشد نسبت به معیارهای آمایش بی توجه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس گروه استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز از مقام آوری دانشجویان این دانشگاه در بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال 1400 خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۹:۵۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران و انجمن علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، نشستی با عنوان مقاله خوانی را برگزار می کنند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۸    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، انجمن علمی دانشجویی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهید چمران اهواز آئین معارفه دانشجویان نوورود رشته کامپیوتر را برگزار می کند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۵:۰۱    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز به تشریح آخرین برنامه های این دانشگاه درباره ازسرگیری فعالیت های آموزشی پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز معتقد است که ما در یک قرن گذشته، صدها و شاید هزاران مولفه از کلیت فرهنگ غرب را گرفته ایم ولی در مقابل نتوانسته ایم اجزایی از فرهنگ ایرانی را به جهان غرب صادر کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز، جزئیات چگونگی ادامه نیمسال تحصیلی جاری را برای همه مقاطع تحصیلی، تشریح کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۰۹:۴۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، نشست تخصصی با موضوع زمین خواری در اهواز و تاثیرات آن در فضای سبز شهری در اهواز برگزار می شود. این برنامه روز یکشنه 16 آبان ماه در سالن آمفی تئاتر دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار خواهد شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه شهید چمران اهواز با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی استان خوزستان و به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی وب نشست کارآفرینی؛ فرصت ها و چالش ها را برگزار می کند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری مناظره ای با موضوع کوروش و هخامنشیان مناظره ای با موضوع کوروش و هخامنشیان، آن گونه که باید شناخت... برگزار می شود به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، معاونت پژوهش ...
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۷    
فعال سابق دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز تاکید کرد: حریت و آزادگی خمیرمایه کار و فعالیت دانشجویی است و همین استقلال و تبعیت نپذیری از ظلم است که جنبش دانشجویی را به عنوان یک کنشگر غیرقابل پیش بینی و موثر در جوامع برجسته ساخته است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۵۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، از سوی مرکز مشاوره یاس همایش خانواده طلایی در شهر اهواز برگزار می شود. این همایش عصر روز پنج شنبه 13 آبان ماه 1400 از ساعت 19 آغاز می شود و مباحثی در موضوع فرآیند مدیریت مالی در زندگی در آن مطرح خواهد شد. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۵:۵۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، آیین معارفه دانشجویان نوورود گروه زیست شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود. این آیین روز جمعه 14 آبان ماه سال 1400 از ساعت 17 آغاز خواهد شد که انجمن علمی دانشجویی علوم زیستی و ژنتیک بیوتکنولوژی دانشگاه شهید چمران اهواز اجرای آن را بر عهده ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر مرکز مطالعات و تحقیقات پدافند غیرعامل دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: لازمه داشتن کشوری ایمن در برابر خطرها و سوانح، توجه ویژه مسوولان و جامعه نسبت به اصول و ملاحظات پدافند غیرعامل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از آغاز ثبت نام برای دریافت وام دانشجویی خبر داد.