جمعه ۱۵ اسفندساعت ۲۲:۵۳Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه شهید چمران اهواز»

ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: حدود 10 هزار و 300 داوطلب در آزمون دکتری در استان خوزستان شرکت کردند که از این تعداد 2 هزار و 600 نفر در دانشگاه شهید چمران اهواز آزمون دادند.
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آزمون دکتری سال 1400 همزمان با سراسر کشور با حضور 2 هزار و 600 داوطلب روز جمعه در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
رهیاب   ۹ ساعت پیش    
آزمون دکتری سال 1400 همزمان با سراسر کشور با حضور 2 هزار و 600 داوطلب روز جمعه در دانشگاه شهید چمران اهواز با رعایت کامل و نظارت دقیق پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: وقف عملی فرامذهبی و ریشه در اعماق وجود انسان دارد.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه/ معاون پژوهش دانشکده الهیات دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: از میان آثار رسیده، 30 مقاله مورد تأیید قرار گرفت و از بین آنها 8 مقاله به عنوان سخنرانی و بقیه به صورت پوستر پذیرفته شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دانشجویان ورودی 99 می توانند از سامانه های دانشگاه برای جبران عقب افتادگی تحصیلی خود در تعطیلات نوروز استفاده کنند، بنابراین سامانه های آموزش مجازی در نوروز تعطیل نخواهند شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشکده هنر شوشتر دانشگاه شهید چمران اهواز در ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت موفق به کسب رتبه سوم رشته حجم (مجسمه سازی) شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۲    
دانشگاه شهید چمران اهواز برای سال تحصیلی 1401-1400 در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد و متقاضیان فقط تا 12 اسفندماه فرصت ثبت نام دارند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۳    
اقتصاددان و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه سنگینی نرخ ارز در اقتصاد کشور به گونه ای است که خود علت تورم است، گفت: منظور از تغییر بلافاصله قیمت ها به معنای واقعی بلافاصله و بدون فوت زمان است که این مطلب با توجه به شناخت کارگزاران اقتصادی و اثر روانی افزایش قیمت ارز بر بازار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه سیاسی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه آمریکا شوی رسانه ای انجام می دهد، گفت: آمریکا با اظهارنظرهای اخیر در حال نشان دادن این است که آن ها حرکت مثبتی در جهت روابط شان با ایران انجام داده اند و ایران نیز در قبال آن باید اقدامات مثبتی انجام دهد اما تا در عمل ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز، گفت: آزمون دو هزار و 600 داوطلب آزمون دکتری سال 1400 در این دانشگاه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاد گروه خاک شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه خسارات ناشی از فرسایش خاک بسیار جدی و قابل توجه است، گفت: در این خصوص یک برآورد در کشور صورت گرفته که مشخص کرده تا حدود 2 تا 4 میلیارد تن خاک بر اثر فرسایش از دست خواهیم داد که 54 میلیارد دلار زیان حاصل از این فرسایش صورت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۲    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مهلت دادن سه ماهه دولت به بازرسان آژانس به هیچ وجه قابل قبول نیست و در تضاد با اقدامات مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در گذشته شاهد این بودیم که معمولا دانش آموزان نخبه وارد رشته های مهندسی می شوند اما متاسفانه اکنون اینگونه نیست و به دلیل حجم زیاد فارغ التحصیلان رشته های مهندسی و تفاوت میان درآمدزایی در مهندسی و پزشکی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۰۷    
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز، آخرین مهلت ثبت نام در انتخابات شورای صنفی دانشجویان را ششم اسفندماه اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مهلت سه ماهه ای که دولت به بازرسان آژانس بین المللی اتمی داده، به نظر می رسد که با اهداف انتخاباتی صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اینکه ظرفیت پذیرش دانشجو بدون آزمون در مقطع دکتری بر مبنای تعداد دانشجویان است، گفت: به نسبت تعداد دانشجویانی که از طریق آزمون جذب می کنیم، حدود 20 درصد ظرفیت را به استعدادهای درخشان اختصاص داده ایم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دانشیارگروه روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز در زمینه شیوه های برخورد والدین با کودک معلول جسمی بیان کرد: داشتن کودکی با نیازهای ویژه یکی از رویدادهایی است که نگرش وعملکردخانواده را تغییرمی دهد، لذا آموزش به والدین برای نحوه روبروشدن با مشکلات جسمی اینگونه کودکان لازم است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دومین جشنواره مهندس در دانشگاه شهید چمران اهواز در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه فیزیک دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: انرژی خورشیدی می تواند از همه سوخت های فسیلی و حتی منابع آبی مانند سدها قوی تر و بیش تر باشد، پس ما چاره ای جز استفاده از انرژی خورشیدی در آینده نخواهیم داشت.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز معتقد است: در مقابل رسمی شدن دو یا چند زبان در ایران که به دلایل متعدد فرهنگی، اجتماعی وامنیتی قابلیت اجرا ندارد؛ اما آزفای ایرانیان (آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان) از پشتوانه حقوقی برخوردار است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه شهید چمران اهواز برای سال تحصیلی 1401-1400 به صورت بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد، دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۱    
پانزدهمین گردهمایی بین المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی در دانشگاه شهید چمران اهواز آغاز بکار کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۲    
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در پانزدهمین گردهمایی بین المللی زبان و ادب فارسی گفت: زبان و ادب فارسی در فرهنگ سازی و گسترش معارف معنوی و آموزه های بشری، سزاوار ستایش است.
هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
غلامعلی حدادعادل امروز (28 بهمن) در افتتاحیه پانزدهمین گردهمایی ترویج زبان و ادب فارسی که به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، ضمن تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این دوره از گردهمایی بین المللی اظهار کرد: از نظر جامعه شناسی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۵    
نشست چشم انداز مشارکت سیاسی در انتخابات 1400 امروز، 28 بهمن ماه به صورت پخش زنده اینستاگرامی از سوی دبیرخانه کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی به پانزدهمین گردهمایی بین المللی ترویج زبان و ادب فارسی که امروز (سه شنبه) به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، گفت: گسترش زبان و ادبیات فارسی و ایران شناسی، بدون تردید یکی از مهم ترین وظایف و مسئولیت های ماست.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۸    
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز در آیین نکوداشت نصرالله امامی استاد پیشکسوت زبان و ادبیان فارسی این دانشگاه، نوآوری و خلاقیت در خاقانی پژوهی و حافظ شناسی را از ویژگی های بارز امامی دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر علمی پانزدهمین گردهمایی بین المللی زبان و ادب فارسی گفت: این گردهمایی از 28 بهمن ماه تا هفتم اسفندماه 1399 به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فراخوان پذیرش استعدادهای درخشان (بدون آزمون) کارشناسی ارشد سال 1400-1401 دانشگاه شهید چمران اهواز منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه علوم تربیتی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به طرح پیش دبستانی سه ساله، گفت: اگر بتوانیم آموزش هایی را به صورت منظم از سه سالگی برای بچه ها آغاز کنیم، این طرح ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری آیین تجلیل از 40 سال خدمات علمی و فرهنگی استاد پیشکسوت این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۰۰    
دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در نشستی با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: تقاضا داریم در سفر قریب الوقوع رئیس دستگاه قضا به استان، خواستار ورود آیت الله رئیسی به پرونده 36000 کولر گازی قاچاق و اجرای هر چه سریعتر حکم صادره شوید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه شهید چمران اهواز از بین فارغ التحصیلان دانشگاهی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، یک نفر سرباز امریه به منظور همکاری با مدیریت امور آزمایشگاه های دانشگاه جذب می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دانشیار گروه روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به نقش والدین در بروز یا پنهان کردن هیجان در کودکان بیان کرد: افکار و واکنش های هیجانی والدین هدایتگر رفتارهای اجتماعی وهیجانی درکودکان است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۱    
ایسنا/خوزستان معاون پشتیبانی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های عمرانی دانشگاه از افتتاح دانشکده علوم آب در 22 بهمن، خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر فروزنده محجوبی، معاون پژوهشی پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک در ویژه برنامه معیار درمورد دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه ژنتیک گفت ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پریچهر رضایی دانش آموخته ی رشته حقوق از دانشگاه شهید چمران اهواز است و پیش از این بعنوان کارشناس اداره کل روابط عمومی استانداری خوزستان و همچنین کارشناس اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان فعالیت داشته است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۲    
معاونت آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز در اطلاعیه ای نحوه تخصیص بسته های تشویقی به دانشجویان نو ورود رتبه برتر را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به راه اندازی سامانه انجام فرآیند فارغ التحصیلی در دانشگاه، گفت: برای انجام کارهای اداری فارغ التحصیلی، نیازی به حضور فیزیکی نیست و کل فرآیند فارغ التحصیلی دانشجویان و اخذ دانشنامه یا ریز نمرات، به صورت مجازی انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه درس های عملی و نظری نیم سال جدید همانند ترم گذشته به صورت مجازی برگزار می شوند، گفت: همچنین امکانات آزمایشگاهی ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۸    
سومین همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد ورزش، سلامت، جامعه روز پنجشنبه 7 اسفند لغایت جمعه 8 اسفند 1399 توسط دانشگاه شهید چمران اهواز به صورت آنلاین برگزار می شود. از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 18 بهمن با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد: تمامی فعالیت های آموزشی این دانشگاه در نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 به شکل مجازی انجام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کلاس های آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز بر اساس تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی 1400-1399 از 11 بهمن ماه آغاز می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۶    
نخستین "کنفرانس مجازی" پژوهش های کاربردی در مهندسی برق، با حضور کارشناسان برق، در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۳    
چهارمین شماره از فصلنامه علمی _ خصصی کاغذ سیاست به صاحب امتیازی انجمن علمی _ دانشجویی علوم سیاسی دانشگاه شهید چمران اهواز انتشار می یابد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۲    
یک عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر به دنبال جهش تولید هستیم باید از نیروی انسانی نوآور حمایت کرده و شرایط فعالیت کسب وکارها را تسهیل کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۷    
اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از 9 تا 15 بهمن ماه در بخش های عمرانی و فرهنگی در منطقه محروم سیدخلف برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۰    
رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: این دانشگاه در سال های اخیر توانسته در همکاری با حوزه صنعت، پروژه های مهمی را اجرا و قراردادهایی منعقد کند.