پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۰۹:۱۹Jun 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه شهید چمران اهواز»

تابا خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۲۳:۵۹    
کیومرث رضوی پور/ عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز قهر پدیده قابل تاملی است. قهر انواع و اقسام دارد. در فرهنگ لر، یک مدل قهر وجود دارد که آن را قهر با بقال می نامند. قهر با بقال قهری است که بیهوده است، به چشم هیچ کس نمی آید. کسی آن را جدی [...] ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس دانشگاه شهید چمران اهواز از افتتاح خانه فناور محیط زیست استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا - نخستین خانه فناور محیط زیست روز دوشنبه همزمان با هفته محیط زیست در دانشگاه شهید چمران اهواز راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول دفتر حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دانشگاه شهید چمران اهواز در راستای اجرای سیاست های حمایتی و هدایت دانشجویان برتر، در مقطع کارشناسی ارشد به شیوه استادمحور دانشجو می پذیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سیدمرتضی افقه/دانشیار دانشگاه شهید چمران اهواز پیش از بیان انتظارات از رئیس جمهور آینده توجه به چند نکته مقدماتی ضروری است:
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز معتقد است که سند آمایش آموزش عالی با چالشی در تقابل دیدگاه ها مواجه است. به همین دلیل، مدیریت کلان آموزش عالی نیازمند نهادی فراسیاسی است.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۵:۵۳    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: انجمن اسلامی در یک شرایط برابر و عادلانه از همه نامزدهای ریاست جمهوری برای حضور دانشگاه دعوت می کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی ابعاد مختلف رهبری امام خمینی(ره) دانشگاه شهید چمران اهواز به مواردی همچون اهمیت امام راحل به رأی مردم، توصیه به خوانش عرفان امام، ورود عنصر زمان و مکان به فقه توسط امام و بررسی ویژگی های روانشناسی امام راحل پرداخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مجله برق دانشگاه شهید چمران اهواز موفق به دریافت نمایه پایگاه استنادی جهان اسلام شد.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۰    
خانه ایثار نجف آباد:در این فیلم که به احتمال زیاد، نیمه دوم پاییز سال66 و در آستانه عملیات والفجر10 در دانشگاه شهید چمران اهواز (پایگاه شهید مدنی) ضبط شده، تعدادی از رزمندگان لشکر8نجف اشرف مصاحبه می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نشریه مدل سازی پیشرفته ریاضی دانشگاه شهید چمران اهواز با سردبیری فریبرز آذرپناه، عضو هیئت علمی دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر موفق به کسب رتبه علمی الف شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز از تمدید مهلت پذیرش بدون آزمون دکتری تخصصی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۱    
امروز مراسم بزرگداشت شهید ابراهیم رئیسی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲    
ایسنا/خوزستان رییس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دکتر رییسی همواره با عزمی جدی و اراده ای استوار و اندیشه ای ژرف و عمیق برای حل مشکلات کشور و ترقی و توسعه آن و بزرگی نام و جایگاه کشور در عرصه های بین المللی به جد اهتمام داشت و لحظه ای در این راه عزت بخش از کوشش فروگذار نکرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۶    
ایسنا/خوزستان جشنواره ملی مهر بی پایان که قرار است به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شود تا نیمه اول مهر 1403 تمدید شد.
لیزنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
دانشجویان گروه علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز از بخش صدور خدمات مهندسی و مدیریت دانش شرکت فولاد خوزستان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی بین دانشگاه شهید چمران اهواز و پژوهشکده دزفول شناسی با هدف توسعه همکاری بین این دو مرکز علمی و پژوهشی و به منظور بهره مندی از ظرفیت ها و توانمندی های متقابل و تحقق اهداف مشترک در امور پژوهشی و آموزشی با حضور دکتر علی محمد آخوندعلی (رییس دانشگاه ...
پایگاه خبری ماه خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش ماه خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی امیرکبیر، در راستای رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم بهره گیری از علم، دانش و تحقیق در بخش صنعت، اهمیت مساله پیوند صنعت و دانشگاه، تاکید مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر بر ایجاد تورهای صنعتی نخبگان دانشگاهی ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۲    
ایسنا/خوزستان دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز موفق به کسب رتبه دوم دانشجوی خوزستانی در سیزدهمین جشنواه سراسری رسانه و نشریات دانشجویی شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاد تمام مهندسی آب دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص بحث مدیریت سیلاب گفت: باید به سمت ایجاد سدهای سیل گیر برویم؛ این سدها تک منظوره هستند و تنها در سال هایی که شاهد وقوع سیلاب هستیم پرآب می ِشوند ...
کاوش اخبار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۲    
مدیر مجموعه فرهنگی اقامتی باغ معین اهواز با بیان اینکه 80 نفر به طور مستقیم در این مکان فرهنگی در حال کار هستند خواستار تعامل دانشگاه شهید چمران اهواز برای ادامه فعالیت و جلوگیری از پلمپ این مجموعه شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره حضور 63 درصدی دختران و 37 درصدی پسران در کنکور سراسری، بر ضرورت آسیب شناسی این مساله تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان در مراسمی با حضور مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز، 58 استاد و کارشناس آموزشی نمونه و سرآمد آموزشی معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان ؛ در راستای حفظ محیط زیست و تأمین خوراک دام با محوریت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، اولین کارگروه هم اندیشی برداشت سبز نیشکر برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اختصاص 30 میلیارد تومان به دانشکده ادبیات قدیم، گفت: دانشکده سه گوش(ادبیات قدیم) به اسم دانشگاه دانشگاه شهید چمران ثبت شد که مدعیانی داشت و اصلاح و کاربردی آن نیز تعریف خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دو عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در جمع استادان نمونه کشوری قرار گرفتند.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۷    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان ، بر استفاده از توان علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در حفاظت از تنوع زیستی استان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز تحقیقات لیزر و پلاسمای دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه محققان مرکز اهواز در حال تحقیق و پژوهش روی درمان سرطان ریه با استفاده از نانوذرات و لیرز مادون قرمز هستند، گفت: این کار مشترک با گروه های فیزیک، شیمی ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی دانشگاه شهید چمران اهواز از تجلیل 53 استاد، کارشناس و استادبازنشسته و سرآمد آموزشی به مناسبت هفته معلم خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خوزستان طی نامه ای خطاب به حجت الاسلام محسنی اژه ای با اشاره به پرونده حجت الاسلام ریسمان سنج، معاون امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان خواستار شفاف سازی این پرونده شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: الان و در شرایط فعلی معیشت و رفاه جزو اولویت ها نیست و با تداوم روش و شیوه های فعلی فقط فقر تولید خواهد شد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، ظهر روز شنبه (8 اردیبهشت) جمعی از دانشجویان و استادان دانشگاه شهید چمران اهواز با تجمع مقابل درب این دانشگاه حمایت خود را از اعتراضات دانشجویان و استادان آزادی خواه آمریکایی علیه رژیم صهیونیستی در غزه را اعلام کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران اهواز از انعقاد تفاهم نامه بین این دانشکده و اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان به منظور حل چالش های زیست محیطی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان اولین کنگره ملی پژوهش پاک آذرماه امسال در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - جمعی از دانشگاهیان استان خوزستان در حمایت از خیرش سراسری دانشگاه های امریکا علیه صهیونیست ها مقابل دانشگاه شهید چمران اهواز تجمع کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا –جمعی از دانشگاهیان استان خوزستان در محکومیت تعرض به دانشجویان و اساتید حامی فلسطین در آمریکا روز شنبه مقابل درب اصلی دانشگاه شهید چمران اهواز تجمع کردند.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۲    
دانشجویان واساتید دانشگاه های اهواز تجمعی را در حمایت از خیزش سراسری دانشگاه های آمریکا علیه جنایات رژیم صهیونیستی درب اصلی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزارکردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۶    
انجمن های علمی دانشجویی مدیریت، روانشناسی و استارتاپ دانشگاه شهید چمران اهواز در نظر دارد هر هفته در دانشکده اقتصاد این دانشگاه سلسله کارگاه راه اندازی کسب و کار را برگزار کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از انعقاد قرارداد ساخت دو پل عابر پیاده برای شهر دانشگاهی در محدوده درب غربی دانشگاه شهید چمران اهواز و در محدوده درب استادیوم تختی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز نسبت به یک موضوع مهم معترض شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اهواز- معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در کنکور سراسری امسال بیش از 71 هزار داوطلب در استان خوزستان با یکدیگر رقابت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۳:۳۱    
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید چمران اهواز دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی سیاسی و اجتماعی (حامیم) را برگزار کرده است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۸    
عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: پس از زلزله سال 1339 متحول گرایانه در لار فکر شده؛ استان فارس رتبه دهم هوش مصنوعی کشور است و باید گام...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۳۹    
ایسنا/خوزستان ششمین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط زیست در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز به داوطلبان شرکت در نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 که در این حوزه آزمون می دهد، توصیه هایی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۹    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز بر لزوم ایجاد بسترهای لازم برای انجام فعالیت های دانشجویی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در آیینی با حضور عبدالرسول پورعباس، معاون وزیر و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور و علی محمد آخوندعلی، رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز از مهدی اعصامی، مسئول حفاظت آزمون استان خوزستان و مدیر حراست دانشگاه شهید چمران اهواز تجلیل شد.
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
پرفسور عبدالکریم بهنیا شهره به پدر علم قنات ایران درگذشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دکتر عبدالکریم بهنیا پیشکسوت علم قنات ایران و استاد بازنشسته دانشکده مهندسی آب و محیط زیست رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز درگذشت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۲۰    
ایسنا/خوزستان مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از آغاز ثبت نام وام دانشجویی نیم سال دوم از ابتدای اردیبهشت ماه خبر داد.