یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۱۷Oct 2020 25

جدیدترین‌های «دانشگاه شهید چمران اهواز»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۷    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: ثبت نام، انتخاب واحد و شروع به تحصیل دانشجویان پذیرفته شده بر اساس سوابق تحصیلی در این دانشگاه همزمان با پذیرفته شدگان نوورود رشته های با آزمون است. ‬
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در شش ماهه نخست امسال، در این دانشگاه از 249 پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری به شکل مجازی دفاع شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آزمایشگاه های دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دو دستگاه تولید نیتروژن مایع و تولید آب خالص ساز در آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه نصب و راه اندازی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه گیاه پزشکی دانشکده کشاورزی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مجموعه حشرات و کنه های اهواز در این دانشگاه با وجود هزاران نمونه بومی و غیر بومی بزرگ ترین کلکسیون در نوع خود پس از موزه های تهران است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از افتتاح صد و نود و یکمین مرکز نیکوکاری خوزستان در دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۷    
مدیر شرکت صنعت آفرین اسپرلوس مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: این شرکت موفق به تولید محصولات صنعتی با استفاده از فرآوری ضایعات درخت نخل شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شرکت دانش بنیان وندا فرا هوش مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: دستگاه کنترل کننده هوشمند همه کاره در این شرکت ساخته شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به برگزاری آزمون المپیاد علمی دانشجویی منطقه 10 کشور به میزبانی این دانشگاه، گفت: بیست و پنجمین دوره این المپیاد 25 مهرماه به صورت همزمان در مناطق ده گانه آموزشی کشور در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۷:۱۸    
انجمن علمی دانشجویی حقوق مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز نشستی با عنوان جرائم یقه سفیدها و موضع حقوق کیفری ایران را به صورت مجازی برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور آزمایشگاه های دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه به دستگاه کروماتوگرافی مایع با کارایی پیشرفته (HPLC) مجهز شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه شهید چمران اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد که انجام طرح پایش سلامت روان در سال تحصیلی 1400-1399 برای تمامی دانشجویان این دانشگاه الزامی است.
287 بسته حمایتی به همت واحد خواهران قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز تهیه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه دامپزشکان نقش مهمی در تامین و تضمین سلامت غذایی بشر دارند، گفت: حرفه دامپزشکی یکی از مشاغل سخت به حساب می آید، زیرا تعامل با حیوانات مخاطراتی از نظر وارد شدن آسیب های فیزیکی و انتقال بیماری های مشترک در پی دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: ایجاد و گسترش تحصیل مجازی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جزو برنامه های اصلی این دانشگاه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۴۵    
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: سایت های آموزش مجازی این دانشگاه در سامانه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ثبت رسیدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه آزمون دکتری تخصصی سال 99 دانشگاه شهید چمران اهواز به صورت مجازی برگزار می شود و زمان برگزاری این مصاحبه برای جاماندگان مشخص شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: افرادی که در این تصویر می بینید دانشجویان نخبه دانشگاه شهید چمران اهواز هستند که غیزانیه را فراموش نکرده اند. ما هم غیزانیه را فراموش نکنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز برای حل مشکل اب شرب منطقه محروم غیزانیه 4 پروژه جهادی در منطقه انجام می دهد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: با توجه به اینکه کلاس های آموزشی دانشجویان نوورود به صورت حضوری و مجازی برگزار می شود، برای اسکان یک هزار نفر دانشجوی نوورود در خوابگاه به مدت سه هفته برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مسئول جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: جهادگران بسیج دانشجویی این دانشگاه در قالب اردوی جهادی به بخش غیزانیه اعزام شدند و به مردم این منطقه خدمت رسانی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۵۰    
گروه استان ها-کرونا آموزش دانشجویان خارجی دانشگاه ها را نیز تحت الشعاع قرار داده است. تسنیم برای بررسی این مساله به سراغ دانشجویان عراقی شاغل به تحصیل در دانشگاه شهید چمران اهواز رفته است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، مرحله نهایی بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور روز جمعه 25 مهرماه 99 در دانشگاه های مناطق 10 گانه شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا همدان، دانشگاه رازی کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۱۲    
دانشگاه شهید چمران اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد که واحد دندانپزشکی این دانشگاه آماده ارائه خدمات به دانشجویان و دانشگاهیان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به آغاز سال تحصیلی دانشجویان جدید از هفته دوم آبان، گفت: ظرفیت پذیرش دانشگاه حدود 4 هزار و 700 دانشجو است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۶    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: برنامه ریزی شده تا کلاس های آموزشی دانشجویان نوورود این دانشگاه در نیمسال اول تحصیلی 1400- 1399 به صورت حضوری و مجازی برگزار شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مهرنامه نصرالله امامی، استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و پژوهشگر حوزه ادبیات فارسی منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبان های دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، همگام با سیاست های آموزشی دانشگاه، دوره های فارسی آموزی به دانشجویان خارجی را به صورت مجازی برگزار می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۶    
مدیر مرکز مطالعات و تحقیقات کاربردی پدافند غیر عامل دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به همه گیری بیماری کرونا، گفت: مسیله ی بیماری کووید 19 و همه گیری کرونا ویروس، مخاطره ای زیستی است و به نوعی این ویروس در نقش یک سلاح بیولوژیکی عمل می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری اردوی جهادی روانشناسی توسط اساتید و دانشجویان ارشد و دکتری، در اندیکا خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: جبران کسری بودجه تنها هدف دولت از فروش سهام خود در شرکت های دولتی بزرگ در بازار سرمایه بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دومین کنفرانس ملی پژوهش های دانش بنیان در علوم زمین، 28 آبان 99 در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: معمولاً مهارت های ذهنی و رفتاری، افراد را در برابر افسردگی محافظت می کند و اگر افراد بتوانند این مهارت ها را در خود افزایش دهند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۷    
ایسنا/خوزستان در دوران جنگ تحمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز (جندی شاپور سابق) یکی از پایگاه های اصلی رزمندگان اسلام برای برنامه ریزی عملیات بود و نقش پررنگی در پیروزی ایفا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با تشریح فعالیت های این معاونت در نیم سال جاری، گفت: در حال تهیه تور مجازی برای دانشجویان تازه ورود هستیم تا با بخش های مختلف دانشگاه آشنا شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه آمار دانشگاه شهید چمران اهواز به سمت ریاست انجمن آمار ایران منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز از انعقاد قرارداد پروژه مطالعاتی میدان گازی تنگ بیجار و سپردن مطالعات این میدان گازی به متخصصان دانشگاه شهید چمران اهواز خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۲    
زمان برگزاری مصاحبه مجازی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دکتری تخصصی سال 99 گروه های آموزشی دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز تغییر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل شرکت سیال کنترل هوشمند عصر مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در این شرکت موفق به ساخت دستگاه ضدعفونی کننده دست (غیر تماسی) شدیم که آماده عرضه به بازار نیز است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جهادگران خواهر و برادر مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای رشته روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز به منظور برگزاری اردوی جهادی تخصصی روانشناسی و مشاوره 10 مهرماه به شهرستان اندیکا اعزام می شوند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
قرارگاه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز قرار است در بخش غیزانیه اردوی جهادی برگزار کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۵    
آزمون عملی ورود به رشته علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز برای پسران در روز های 27 و 28 شهریورماه برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه شهید چمران اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد: دانشجویان مهمانی که برای نیمسال اول تحصیلی 1400-1399 انتخاب واحد کردند، تا 26 شهریورماه شهریه دروس را پرداخت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری اردوی جهادی دانشجویی در بخش غیزانیه اهواز خبر داد و گفت: در این اردو علاوه بر انجام پروژه های عمرانی، اردوی دامپزشکی و فرهنگی نیز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان هیات ورزش های همگانی خوزستان با هدف توسعه علمی و ترویج سلامت و نشاط اجتماعی، تفاهم نامه ای با دانشگاه شهید چمران اهواز امضا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۱    
دانشگاه شهید چمران اهواز در اطلاعیه ای از در دسترس بودن سامانه جدید LMS دانشگاه برای آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۵    
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه وضعیت آموزشی دانشجویان خارجی دانشگاه مانند دانشجویان داخلی است، گفت: حضور دانشجویان خارجی در دانشگاه منتفی است و تنها به صورت مجازی در کلاس ها شرکت خواهند کرد.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۶    
به گزارش روابط عمومی جهانشاه ارزانی بیرگانی مدیرکل امور مالیاتی خوزستان در جلسه ی کارگروه مدیریت بهره وری این اداره کل که با حضور دکتر فرازمند نماینده دانشگاه شهید چمران اهواز و مجری طرح بهره وری و جمعی از معاونین اداره کل تشکیل گردید ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نخستین کنفرانس سراسری پژوهش های کاربردی در مهندسی برق به صورت مجازی در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مجوز فعالیت سه رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد برای دانشگاه شهید چمران اهواز صادر شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نامه نگاری شهرداری اهواز با بنیاد مستضعفان برای تعیین تکلیف زمین های روستای ابوالفضل به سال 84 بر می گردد و تخریب ساختمان های نیمه کاره در چند روز گذشته برای اولین بار اتفاق نیفتاده است.