دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۴:۱۰Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه شهید چمران اهواز»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کانون مطالعات زنان دانشگاه شهید چمران اهواز در موضوع زنان و مطالعات خانواده در گروه الف برگزیده کانون های فرهنگ و اندیشه نهمین جشنواره ملی رویش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان (آزفا) دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: وزارت علوم تصمیم گرفت که جهت تمرکززدایی کرسی های زبان فارسی در دانشگاه های خارجی ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۰    
حمزه پور استاد دانشکده مدیریت دانشگاه امام صادق(ع)، اندایش استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و دانایی فرد استاد دانشگاه تربیت مدرس با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی وضعیت حکمرانی در نظام اداری کشور پرداختند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - توسعه یکی از پُربسامدترین واژه هایی است که به کرات از سوی افراد مختلف مخصوصاً در حوزه اقتصاد به گوش می رسد اما این توسعه ساحت های مختلفی دارد که ورود به هر کدام نیازمند بررسی الزامات و اصلاحات آن حوزه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - کرسی های آموزشی زبان فارسی و ایران شناسی در کشورهای هندوستان و اتریش به دانشگاه شهید چمران اهواز واگذار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۷    
مجله تحقیقات در زبان شناسی کاربردی دانشگاه شهید چمران اهواز بر اساس آخرین رتبه بندی سایمگو (Scimag) که در نمایه اسکوپوس منتشر می شود، رتبه Q 2 را دریافت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان پنج دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور موفق به کسب رتبه های برتر شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نشریه Journal of Applied and Computational Mechanics دانشگاه شهید چمران اهواز در رتبه بندی سایمگو، در محور مکانیک محاسباتی موفق به کسب رتبه Q 1 شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - دانشیار گروه روانشناسی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به نقش فعالیت های داوطلبانه در شکل گیری شخصیت و زندگی افراد بیان کرد: فعالیت های داوطلبانه به دلیل افزایش سطح دانش و ارتقای مهارت فردی می تواند منجر به رشد ارزش اجتماعی افراد شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۶    
واحد فناور مستقر در مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه شهید چمران اهواز موفق به دریافت مجوز صنایع خلاق از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- یک استاد دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اینکه دولت آینده باید ضد فساد و بدون تعارف به جنگ ناکارآمدی برود گفت: اساتید دانشگاه برای چابک سازی دولت آینده آماده ارائه طرح و برنامه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه جامعه شناسی دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان اینکه جوک ساختن را باید به مثابه واکنش طبیعی کنش گر اجتماعی در جامعه بحران زده قلمداد کرد، گفت: جایی که افراد، راهکار و تدبیری پیش روی خود نمی بینند، چنین واکنشی را با بیان طنزآلود در ارتباط با انواع خشونت های اجتماعی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت:به همان اندازه که شورای شهر می تواند در توسعه و ایجاد زیرساخت های مناسب خدمات شهری موثر باشد، قطعا سوء استفاده ها از این جایگاه نیز می تواند باعث گلایه مردم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۱    
به مناسبت فرارسیدن سالروز قیام خونین 15 خرداد ، مسابقه ای با موضوع عکس نوشته و طراحی پوستر، ویژه کارکنان و دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای با استانداری، گفت: دانشگاه شهید چمران اهواز ناظر علمی طرح "دفع آب های سطحی شهرهای خوزستان" انتخاب شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۵    
انجمن علمی دانشجویی ژنتیک بیوتکنولوژی دانشگاه شهید چمران اهواز شماره جدید فصلنامه ژنوفیل را منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۰    
استاد دانشکده دامپزشکی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: نسبت امگا 3 به امگا 6 در ماهی تیلاپیا با دیگر آبزیان تفاوت اندکی دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
جایزه فرانکوفونی از سوی سفیر فرانسه به دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز اهدا شد.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۴۶    
فیاضی کارشناس اقتصادی، اندایش استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و دین محمدی استاد دانشگاه زنجان با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی مطالبات تولید کنندگان از دولت آینده پرداختند.
رهیاب   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاههای استان با حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز در سالن همایش دانشگاه شهید چمران اهواز در نشستی آزاد با موضوع انتخابات 1400 ، دیدار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاد و عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مدیریت بار و نظارت بر استخراج رمزارزها برای عبور از قطعی برق ضروری است ضمن آنکه مردم نیز باید با صرفه جویی ، مصرف برق خود را در این شرایط بسیار سخت خشکسالی مدیریت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از آغاز ثبت نام در ترم تابستانه این دانشگاه خبر داد و گفت: ثبت نام از روز گذشته (هشتم خرداد) آغاز شده است و تا ششم تیر ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۳    
انجمن علمی دانشجویی حقوق دانشگاه شهید چمران اهواز کارگاه آموزشی بررسی فرآیندهای قانونی انتخابات ریاست جمهوری را برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۶    
دو دانشجوی دانشگاه شهید چمران اهواز در سی و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان موفق به کسب رتبه سوم در رشته های حفظ 20 جزء و تلاوت تحقیق شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی و اسناد دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تقویت بخش الکترونیک کتابخانه ظرف یک یا دو سال آینده، گفت: اخیراً و در فاز اول حدود 15 هزار عنوان کتاب الکترونیک جدید به عناوین موجود اضافه شده است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۶    
اولاد کارشناس اقتصادی ، اندایش استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و شهنازی استاد دانشگاه شیراز با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی مطالبات تولیدکنندگان از دولت آینده پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: امسال برای مصاحبه دکتری یک سامانه مجازی طراحی کردیم که داوطلبان معرفی شده به دانشگاه در زمان مقرر وارد سامانه می شوند و اطلاعات آموزشی، پژوهشی و هر گونه اطلاعات دیگر را وارد سامانه می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مهلت ثبت درخواست برای وام دانشجویی مجددا تا 25 خرداد تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۰    
رئیس کتابخانه، مرکز اطلاع رسانی و اسناد دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: کتابخانه دیجیتال حنان با افزودن بیش از 13 هزار عنوان کتاب لاتین در دسترس کاربران دانشگاه قرار گرفته است.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بخشی استاد دانشگاه علامه طباطبایی، اندایش استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و علوی راد استاد دانشگاه یزد با حضور در برنامه چشم انداز شبکه ایران کالا به بررسی مطالبات تولیدکنندگان از دولت آینده پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: اگر در حین امتحان مجازی برق قطع شود استاد مربوطه مکلف است ساعت مشخصی را مجدداً برای برگزاری امتحان مشخص کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مترجم و استادیار آموزش زبان انگلیسی دانشگاه شهید چمران اهواز معتقد است: زندگی میلیون ها دانشجو و فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی در گرو دو عامل حذف موانع گردشگری و حذف واحدهای بی ربط عمومی، آموزش زبان انگلیسی و فرانسه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ وزیر دادگستری گفت: استان خوزستان و شهرستان اهواز با داشتن تنوع اقوام و گستردگی مسائل، پتانسیل خوبی برای رشد علمی به خصوص در مسائل حقوقی دارد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دادگستری گفت: فعالیت های پژوهشی دانشکده های حقوق در ارتباط با نقد و تحلیل آرای قضایی که از خلاهای موجود است باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۷    
اهواز - ایرنا- دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شهید چمران اهواز روز شنبه با حضور وزیر دادگستری گشایش یافت و پس از آن نیز سید علیرضا آوایی در نشست اعضای هیات رئیسه این دانشگاه حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به ارتقای گروه تحصیلی حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه به یک دانشکده مستقل، گفت: با توجه به مجوزهایی که از هیات امنای دانشگاه اخذ شده، دانشکده حقوق و علوم سیاسی، به عنوان یکی از دانشکده های دانشگاه، امروز رسما فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شهید چمران اهواز امروز (شنبه 1 خرداد) با حضور آوایی وزیر دادگستری افتتاح شد.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۹    
به مناسبت پاسداشت روز ارتباطات و روابط عمومی، پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) نشست آموزشی آیین نگارش و درست نویسی توسط دکتر علی یاری، مدیر روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با تهیه مستند نیشکر های تشنه به بیان مسئله تشنگی و بی آبی مزارع نیشکر شرکت هفت تپه پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۴    
دانشگاه شهید چمران اهواز با همکاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علم اطلاعات و دانش شناسی ایران(ادکا)، کارگاه آموزشی نرم افزارWord (نکات کاربردی) را برگزار می کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرورزشی – جمعی از اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز با نوشتن یک بیانیه از بازیکن سابق استقلال که در این تیم مصدوم شد حمایت کردند. در این بیانیه به تجلیل از عملکرد خوب پادوانی در زمان حضور در تیم های ایرانی پرداخته شده است. متن فارسی این بیانیه به شرح زیر است: “لئوی عزیز ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان جمعی از اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز با قراردادن یک بیانیه در اختیار ایسنا، خطاب به لئوناردو پادوانی فوتبالیست سابق تیم های فولاد و استقلال تهران به دلجویی از این ورزشکار آسیب دیده پرداخته اند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مرتضی افقه عضو هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز و کارشناس مسائل اقتصادی درمورد خودتحریمی در تولید ملی با برنامه گفتگوی اقتصادی مصاحبه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاد پیشکسوت زبان و ادبیات فارسی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: خوشبختانه توانسته ایم کرسی های زبان فارسی را در دانشگاه های مختلف جهان حفظ کنیم و همواره نیز مدرسانی از ایران برای تدریس زبان و ادبیات فارسی به دانشگاه های کشورهای دیگر اعزام شده اند که این مدرسان سفیران و پرچمداران زبان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۵    
ایسنا/خوزستان در ابلاغی از سوی رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز، علیرضا کیاست عضو هیئت علمی دانشکده علوم به مدت دو سال به سمت معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه، منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۹    
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه مهندسی برق دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تولید نرم افزار پردازش تصویر برای ارزیابی ایزولاسیون خطوط توزیع برق، گفت: این پروژه که در سال 99 به عنوان پروژه برتر شرکت های توزیع نیروی برق کشور انتخاب شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: احزاب سیاسی با معرفی لیست مورد نظر خود و ارائه برنامه های شفاف مبتنی بر مطالبات و خواسته های عمومی، به داغ شدن بازار انتخابات کمک می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر امور آزمایشگاه های دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به بهره برداری از یک دستگاه هایتک در آزمایشگاه مرکزی این دانشگاه، از ارائه خدمات درون و برون سازمانی در آزمایشگاه دانشگاه چمران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۸:۰۹    
انجمن علمی دانشجویی حقوق مدیریت حمایت و پشتیبانی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز کارگاه آموزش ابعاد حقوقی ارزهای دیجیتال را برگزار می کند.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رییس دانشکده علوم آب دانشگاه شهید چمران اهواز نسبت به شرایط بحرانی نخلستان های جنوب خوزستان در تابستان امسال هشدار داد و گفت: وضعیت رودخانه کارون با کاهش آبدهی، بحرانی و نفوذ آب دریا به این رودخانه قطعی است که این مسئله آب شرب اهواز، خرمشهر ، آبادان و نخلستان ها را تهدید می کند.