دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۹:۲۰May 2024 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نامزدهای انتخاباتی»

فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۴    
با توجه به نزدیک بودن زمان ثبت نام نامزدهای انتخاباتی اسامی متعددی در فضای رسانه ای و مجازی مطرح شده است. چهره های سیاسی از جریانات مختلف عزم پاستور کرده اند اما این طور که گفته می شود، تعداد نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده 10 یا 12 نفر خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: پرهیز از غیبت و تهمت در فرایند انتخابات، درسی بود که آیت الله رییسی شهید به نامزدهای انتخاباتی آموخت و این موضوع باید در انتخابات پیش رو نیز جدی گرفته شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس سیاست مشرق - زمانی که شهید آیت الله رئیسی در انتخابات 1396 و 1400 در مقابل دیگر نامزدهای انتخاباتی قرار گرفت، عده کمی بودند که از روحیات شخصی او، آن میزان که امروز مصادیق رفتاری ایشان در ذهن ها نقش بسته از آن آگاه بودند و بیشتر بر کارآمدی این عزیز تاکید می کردند ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مقرر شد افراد واجد شرایط ثبت نام ابتدا مدارک خود را بر روی سامانه ای که وزارت کشور طراحی کرده بارگذاری کنند، تا فقط افرادی که واجد شرایط می باشند، برای ثبت نام به شکل حضوری به وزارت کشور مراجعه کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
طبق برنامه زمان بندی وزارت کشور، از دهم خرداد ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری شورع خواهد شد اما از حالا و بعد سوگ واری عمومی برای درگذشت ابراهیم رئیسی و همراهانش در هلی کوپتر رئیس جمهوری، گمانه زنی در مورد نامزدهای انتخاباتی شروع شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : علیرضا زاکانی شهردار تهران یکی از نامزدهای انتخاباتی دوره گذشته ریاست جمهوری بود او پس از کناره گیری از رقابت ها صندلی بهارستان را به قصد خدمت در بهشت ترک کرد آیا برگزاری انتخابات زودهنگام او را به نامزدی مجدد ترغیب می کند؟
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نتایج جدیدترین نظرسنجی ها درباره انتخابات ریاست جمهور ی آمریکا نشان می دهد که هیچ یک از نامزدها وضعیت پایداری برای پیروزی در انتخابات ندارند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۵    
به گزارش روز شنبه ایران اکونومیست از این رسانه آمریکایی، کمیته روابط عمومی آمریکا و اسرائیل (آیپک)، به عنوان برجسته ترین گروه حامی (رژیم) اسرائیل در سیاست آمریکا متعهد شده تا ده ها میلیون دلار برای انتخابات کنگره در سال جاری (1403) سرمایه گذاری کند ...
خبر تالشی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری خبر تالشی؛ پس از اعلام دور اول تایید صلاحیت ها و بازگشت چهره هایی چون اسلامدوست، فتح الهی و در ادامه رادمهر توزیع آرا در سبد نامزدهای انتخاباتی دچار تغییرات عمده ای شد. ...
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۷    
عصر دنا: سامی نامزدهایی که در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تهران به مجلس راه یافتند و آنها که به دور دوم انتخابات رفتند، مشخص شد. نامزدهای انتخاباتی دوره دوم مجلس تنها با رای 3 درصد تهرانی ها وارد پارلمان شدند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۰:۲۷    
اسامی نامزدهایی که در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تهران به مجلس راه یافتند و آنها که به دور دوم انتخابات رفتند، مشخص شد. نامزدهای انتخاباتی دوره دوم مجلس تنها با رای 3 درصد تهرانی ها وارد پارلمان شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه گفت: اگر گزارشات مستندی از نامزدها به شورای نگهبان ارسال شود، این اختیار را داریم که صلاحیت فرد مجددا بررسی و رأی خود را صادر کنیم.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، متن اطلاعیه ستاد انتخابات کشور به این شرح است: به اطلاع اعضای محترم شعب اخذ رأی می رساند، هیچگونه نماد، اوراق و آثار تبلیغاتی متعلق به احزاب، گروه های سیاسی و نامزدهای انتخاباتی نباید در محل شعبه و اطراف درب ورودی و خروجی آن وجود داشته باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – با پایان یافتن مهلت زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی دومین مرحله دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرج ، اشتهارد و فردیس، البرزنشینان مصمم شدند تا گام آخر را برای حضور پرشور و دشمن شکن در روز 21 اردیبهشت ماه در پای صندوق های رای بردارند.
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فردا صبح، تبلیغات نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان می رسد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از معاونت صدا، مهدی شاملو مدیر شبکه ایران صدا در معرفی صفحات تبلیغاتی نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس گفت: تاکنون محتواهای تبلیغی استان هایی که انتخابات آنها به دور دوم کشیده است بر روی نرم افزار ایران صدا قابل مشاهده است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۴    
اسلامشهر- ایرنا- نامزدهای انتخاباتی حوزه تهران ری اسلامشهر شمیرانات و پردیس با مردم اسلامشهر درباره برنامه های خود سخن گفتند .
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۵۸ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 2 مرحله دوم دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که ساعت 8 صبح پنجشنبه ( فردا)، زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی پایان می یابد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: ساعت 8 صبح پنجشنبه( فردا)، زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی پایان می یابد.
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۷۸ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: به آگاهی ملت شریف ایران اسلامی می رساند، با عنایت به ماده (70) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 2 مرحله دوم دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد ساعت 8 صبح پنجشنبه( فردا)، زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی پایان می یابد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن این اطلاعیه به شرح زیر است: ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 2 مرحله دوم دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام کرد ساعت 8 صبح پنجشنبه( فردا)، زمان تبلیغات نامزدهای انتخاباتی پایان می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا استان خوزستان گفت: هرگونه نشر آگهی یا انتشار مطالب منفی درباره نامزدهای انتخاباتی و گروه های سیاسی در رسانه های همگانی و شبکه های اجتماعی ممنوع است و در صورت مشاهده، افراد متخلف تحت تعقیب قرار می گیرند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، هادی طحان نظیف، عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگو با بخش خبری 14 سیما در خصوص مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که روز جمعه 21 اردیبهشت 1403 برگزار خواهد شد و ثبت نام نمایندگان نامزدهای انتخاباتی در سامانه داوطلب نکاتی بیان کرد. ...
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: ساعت 14 فردا آخرین مهلت معرفی این نمایندگان است که نامزد ها می توانند از طریق مراجعه به این سامانه آن ها را معرفی کنند و این مهلت قابل تمدید نخواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: فردا آخرین زمان ثبت نام نمایندگان نامزدها در سامانه داوطلب است و این مهلت تمدید نخواهد شد
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: مهلت نامزدهای انتخاباتی برای معرفی نمایندگان خود در سامانه داوطلب تمدید نخواهد شد.
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
2 نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مشهد و کلات در نشست پرسش و پاسخ و مناظره در دانشگاه پیام نور مشهد به پرسش های دانشجویان در موضوعات مختلف پاسخ گفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
2 نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه مشهد و کلات در نشست پرسش و پاسخ و مناظره در دانشگاه پیام نور مشهد شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شبکه الجزیره با ارایه گزارشی به چشم انداز انتخابات 2024 ریاست جمهوری آمریکا پرداخت و آینده سیاسی جو بایدن و دونالد ترامپ نامزدهای انتخاباتی و احزاب سیاسی حامی آنها را در این رقابت، متاثر از بحران ها و چالش های بسیار توصیف کرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : غلامحسین رضوانی یکی از نامزدهایی که در تهران به دور دوم رفتند در گفتگو با مهر گفت: نامزدها نباید همدیگر را تخریب کنند؛ وحدت باید بین نامزدهای انتخاباتی محتوایی و عقیدتی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
غلامحسین رضوانی یکی از نامزدهایی که در تهران به دور دوم رفتند در گفتگو با مهر گفت: نامزدها نباید همدیگر را تخریب کنند؛ وحدت باید بین نامزدهای انتخاباتی محتوایی و عقیدتی باشد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری دومین دوره انتخابات نامزدهای انتخاباتی شهرستان مشهد و کلات در استودیو انتخابات استانداری خراسان با حضور فرماندار مشهد واصحاب رسانه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۰    
رئیس پلیس فتا خوزستان هرگونه نشر آگهی یا انتشار مطالب منفی درباره نامزدهای انتخاباتی و گروه های سیاسی در رسانه های همگانی و شبکه های اجتماعی را ممنوع اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان خوزستان گفت: هر گونه نشر آگهی یا انتشار مطالب منفی درباره نامزدهای انتخاباتی و گروه های سیاسی در رسانه های همگانی و شبکه های اجتماعی ممنوع است.
فرمانداری لنجان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
آگهی اسامی نامزدهای مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان لنجان در اجرای ماده 42 آیین نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره های ذیل آن بدین وسیله اسامی و مشخصات نامزدهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه را به شرح زیر اعلام می دارد ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
برنامه های تبلیغاتی نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی و مناظره های انتخاباتی از شبکه تهران پخش می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۱:۰۹    
اسامی ومشخصات نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابیه شهرستان کرمانشاه. ( به ترتیب حروف الفبا ) اعلام شد
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: تقویت وحدت عمومی برای تحقق توسعه این استان، توسط نامزدهای انتخاباتی ضروری است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان از آمادگی کامل حوزه های انتخابیه زنجان-طارم و خدابنده برای برگزاری دور دوم انتخابات خبر داد و گفت: کدهای انتخاباتی نامزدهای انتخاباتی 11 اردیبهشت اعلام می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: محسن اسلامی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور درخصوص آخرین فرآیند های اجرایی دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مرحله دوم انتخابات جمعه 21 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ سخنگوی کمیسیون انتخابات عراق اعلام کرد کمیسیون و کمیته سلامت اداری و وزارت داخله در خصوص نامزدهای انتخاباتی تحقیق و تفحص می کنند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵    
مهاجرت همچنان یکی از موضوعات کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست و اتخاذ مواضع تندتر در دستور کار نامزدهای انتخاباتی قرار دارد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمدصالح مفتاح با اشاره به برنامه های سازمان صداوسیما برای دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از راهبردهای اساسی سازمان این است که بتواند امکان بهره مندی نامزدهای انتخاباتی را به صورت مساوی فراهم کند تا مردم بتوانند انتخاب دقیق تری داشته باشند. ...
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ پس از اعلام اسامی زیادی از کاندیداهای احزاب سیاسی مشخص شد که برخی از این کاندیداها رابطه خویشاوندی نزدیکی با هم دارند و یک وکیل نیز معتقد است که این امر باعث بر هم زدن نظم اجتماعی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
کیهان : وقتی برخی چهره های سیاسی یا نامزدهای انتخاباتی به جای گفت وگوی روشنگرانه و آگاهی بخش پیش چشم مردم، قدم در مسیر توهین یا تخریب و جدل لفظی می گذارند چطور ممکن است که این رفتار در جامعه بازتاب نداشته باشد؟
کرد پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- اتحادیۀ میهنی کردستان در واپسین ساعات از مهلت قانونی ارائە لیست، لیست نامزدهای انتخاباتی خود را برای شرکت در ششمین دورۀ انتخابات پارلمان کردستان بە کمیسیون مستقل انتخابات عراق ارائە کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سردار رستمعلی رفیعی آتانی در مراسم همدلی و وحدت و ضیافت افطاری نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان بوئین زهرا و آوج گفت: امید و اعتماد ملت ایران به صحنه انتخابات است و مردم می خواهند با رای خود نمایندگان سیاسی کار امد را برای اداره کشور خود انتخاب کنند .
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، امیر صدیقی، رئیس فعلی فدراسیون ووشوی ایران، امروز(یک شنبه - 5 فروردین 1403) برای حضور در انتخابات ریاست این فدراسیون برای چهار سال آینده، به عنوان نخستین نامزد انتخاباتی ثبت نام کرد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، یحیی رمضانی در جلسه ستاد اظهار شهرستان کرج ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری انتخابات اظهار کرد ...