یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۴۲Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ونزوئلا»

ایرنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا که شدیدترین تحریم ها در زمان ریاست جمهوری دونالد ترامپ علیه دولت وی اعمال شد، گفت :مایل به ایجاد مسیر جدیدی در روابط با دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا است.
یک نماینده پارلمان اروپا با اشاره به تصمیم دولت بایدن برای ادامه تحریم ها علیه ونزوئلا تاکید کرد که دولت بایدن از همان جایی آغاز کرد که ترامپ رها کرده است.
همزمان با مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی عرضه کتاب عمویم سلیمانی و مجله کودکانه گام اول در ونزوئلا انجام شد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
دو نمونه دیگر از شکست های او سیاست در قبال کره شمالی و ونزوئلا با اعلام آشکار سیاست براندازی نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری این کشور، بدون هیچ برنامه مشخصی بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دادگاهی در آمریکا یک تاجر کلمبیایی را به پولشویی برای دولت ونزوئلا متهم کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۴    
شفقنا- یک تاجر نزدیک به مادورو که کلمبیایی است چندماه پیش توسط مقامات آمریکایی دستگیر شد. حالا وی در دادگاه متهم پولشویی برای رژیم نیکولاس مادورو و واسطه گری برای ارسال دارو و بنزین از ایران به ونزوئلا شده است. ...
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - داستان ایران و دولت تازه آمریکا اما بسیار بااهمیت است و شاید تنها کشور ونزوئلا از این نظر با ایران برابری کند. واقعیت این است که دولت بایدن دست کم برای یک سال آینده می تواند زندگی و معیشت ایرانیان را سخت تر از چیزی که هست کند یا اینکه از گستردگی و ژرفای سختی های زندگی ایرانیان بکاهد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از بلومبرگ، به نظر می رسد اینکه چینی ها در حال انتقال میلیون ها بشکه نفت تحریم شده ونزوئلا هستند بزرگترین راز این کشور است. چینی ها در بازی موش و گربه با استفاده از شرکت های پوششی ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس، به نقل از S&P گلوبال، عبدالمجید عطار وزیر انرژی الجزایر می گوید: رسیدن فصل تعطیلات در بسیاری از کشورها و درگیری بسیاری از پروازهای بین المللی باعث می شود که قیمت نفت در آینده نزدیک در بازه حمایتی 55 تا 60 دلار در هر بشکه قرار گیرد اما اوپک در عین حال ...
پرسش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش بلومبرگ، جنت یلن در نشست بررسی صلاحیت خود در کمیته امور مالی سنا گفت، بازبینی تحریم ها، از جمله بر ایران، کره شمالی، چین، ونزوئلا و روسیه – که اغلب به طور یکجانبه اعمال شده اند انجام خواهد شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
هند امیدوار است با روی کار آمدن دولت جدید در آمریکا که ممکن است تسهیل تحریم ها علیه صادرات نفت ایران و ونزوئلا را به دنبال داشته باشد، منابع واردات نفت را متنوع کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
هند امیدوار است با تغییر سیاست های آمریکا در قبال ایران و ونزوئلا در دوره ریاست جمهوری بایدن، بتواند واردات نفت از این دو کشور را از سر بگیرد.
وزیر انرژی الجزایر که ریاست امسال اوپک را برعهده دارد اظهار کرد: اوپک به دقت سیگنالهای واضحتر از سوی جو بایدن، رییس جمهور جدید آمریکا درباره احتمال تسهیل تحریم های ایران و ونزوئلا را زیرنظر دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۰    
در حالی که انتخابات پارلمانی ونزوئلا با پیروزی حزب نیکولاس مادورو همراه بود، خوان گوایدو، رهبر حزب مخالف، همچنان برای ماندن بر قدرت دست به دامن غرب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
پارلمان اروپا قطعنامه ای را به رأی خواهد گذاشت که خواستار به رسمیت شناختن خوان گوایدو به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۵    
وزیر نفت هند اعلا کرد: امیدوارم در دوره ریاست جمهوری جو بایدن بتوانیم نفت بیشتری از ایران و ونزوئلا خریداری کنیم، هند نیاز به متنوع کردن منابع نفتی خود برای واردات است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از بلومبرگ، کشور هند امیدوار است که در دوره ریاست جمهوری جو بایدن ایران و ونزوئلا نفت بیشتری را صادر کنند. هند می گوید انتظار دارد که آمریکا در دوره ریاست جمهوری جدید طوری رفتار کند که هند که سومین کشور وارد کننده نفت درجهان است بتواند منابع نفتی خود را برای واردات متنوع تر ...
اقتصاد آنلاین / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت هند ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور جدید آمریکا با تلطیف سیاست های افراطی ترامپ، شرایط برای افزایش واردات نفت از ایران و ونزوئلا به هند را فراهم آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت هند ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور جدید آمریکا با تلطیف سیاست های افراطی ترامپ، شرایط برای افزایش واردات نفت از ایران و ونزوئلا به هند را فراهم آورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دفتر سازمان ملل برای هماهنگی امور بشردوستانه اعلام کرد برنامه هایی در ونزوئلا را که از طریق سازمان های محلی غیرانتفاعی به فقرا پول انتقال می دهند، متوقف کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر ونزوئلا در تهران گفت: درب سفارت ونزوئلا همیشه بر روی مردم کشور دوست و برادر ما به ویژه برای صاحبان شرکت هایی که دوست دارند در کشور ما سرمایه گذاری کنند باز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا خروج رئیس جمهور پیشین آمریکا از کاخ سفید را پیروزی برای کشورش دانست و از دولت جدید مستقر در کاخ سفید خواست سیاست های خود در قبال کاراکاس را تغییر دهد.
برترین ها / اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک: نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا با انتشار پیامی به پایان دوره دونالد ترامپ رییس جمهور پیشین و منفور آمریکا واکنش نشان داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا تاکید کرد که کاراکاس رئیس جمهور سابق آمریکا را شکست داد و خروج وی از کاخ سفید پیروزی برای این کشور آمریکای لاتین محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین / هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۳:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
لغو فرمان اجرایی ترامپ برای ایجاد ممنوعیت صدور ویزا برای سفر شهروندان تعدادی از کشورها از جمله ایران، یکی از اقداماتی بود که پیش از مراسم تحلیف رییس جمهور جدید آمریکا اعلام شد که قرار است با دستور "جو بایدن" در اولین روز حضورش در کاخ سفید انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزارت امور خارجه ونزوئلا در بیانیه ای فهرست جدید منتشره از سوی خزانه داری دولت دونالد ترامپ را که در آخرین ساعات و دقایق عمر این دولت علیه مردم ونزوئلا اعلام شده است، محکوم کرد.
احتساب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
احتساب - کیاست – هادی صداقت - در سال 2018، ایران با شاخص آزادی اقتصادی 4/8، از میان 162 کشور در رتبه 158 واقع شده است؛ یعنی بر اساس رتبه بندی کشورها از آخر، ایران در سال 2018 از 162 کشور در رتبه 5 از نظر بدی شاخص آزادی اقتصادی واقع شده است و تنها چهار کشور آنگولا، لیبی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه ونزوئلا تحریم های دولت آمریکا در آستانه مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید این کشور را تجاوزگری ناامیدانه دولت دونالد ترامپ توصیف و آن را محکوم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آنتونی بلینکن نامزد موردنظر جو بایدن به عنوان وزیر خارجه دولت جدید آمریکا گفت: دولت بایدن خوان گوایدو رهبر مخالفان ونزوئلا را به عنوان رئیس جمهوری موقت ونزوئلا به رسمیت شناخته و به دنبال اعمال تحریم های موثرتری علیه ونزوئلا برخواهد آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دولت رئیس جمهور منتخب آمریکا در حالی قصد دارد چهره اصلی مخالفان دولت قانونی و مشروع ونزوئلا را به عنوان رئیس جمهور خودخوانده این کشور به رسمیت بشناسد، که دولت کنونی آمریکا نیز با همین سیاست، سعی در تغییر حکومت ونزوئلا داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ونزوئلا انتشار فهرست های جدید تحریم پیش از مراسم تحلیف بایدن از سوی وزارت خزانه داری ایالات متحده را محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا OFAC اعلام کرد که مقامات این کشور اقدامات محدود کننده یک جانبه ای را علیه سه فرد، 14 سازمان و 6 شرکت به اتهام دور زدن تحریم های ایالات متحده علیه بخش نفتی ونزوئلا اعمال کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا چندین نام دیگر را به دلیل تجارت نفت ونزوئلا به لیست سیاه خود اضافه کرد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا در آخرین روز ریاستش دستور داد تا اخراج اتباع ونزوئلایی از خاک این کشور به مدت 18 ماه متوقف شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شبکه توئیتر از مسدود شدن حساب کاربری مجلس شورای ملی جدید ونزوئلا به دلیل آنچه نقض قوانین این شبکه خوانده، خبر داد.
گفتگوی بین الملل برنامه سعادت آباد امروز چهارشنبه با حضور "کارلوس آنتونیو آلکالا کوردونس" سفیر ونزوئلا در ایران در استودیو پخش زنده رادیو تهران بر روی آنتن می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایالات متحده سه شنبه یک شبکه فعال در زمینه خرید و فروش نفت را به دلیل کمک به شرکت نفت دولتی ونزوئلا در فهرست سیاه قرار داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نامزد جو بایدن برای وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد، رئیس جمهور جدید آمریکا سیاست به رسمیت شناختن رهبر اپوزیسیون ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور این کشور آمریکای جنوبی را ادامه خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه ونزوئلا تحریم های اخیر آمریکا علیه این کشور را تجاوزی جدید و مایوسانه علیه مردم ونزوئلا توسط دولت رو به پایان دونالد ترامپ نامید.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۵    
برخی تصورشان این است هر چقدر درمقابل آمریکا سازش کارانه برخورد شود آمریکایی ها پاداش بیشتری خواهند داد
برترین ها / تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: به نقل از وبگاه وزارت خزانه داری آمریکا، دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) امروز سه شنبه بخش های فعال در حوزه نفت ونزوئلا را تحریم کرد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان -دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا امروز (سه شنبه) اعلام کرد که 3 فرد، 14 شرکت و 6 کِشتی فعال در حوزه نفت ونزوئلا را به بهانه ارتباط با تلاش برای دُور زدن تحریمهای نفتی این کشور علیه ونزوئلا مورد تحریم خود قرار داده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۳    
دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC) امروز، سه شنبه، بخش فعال در حوزه نفت ونزوئلا را تحریم کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۵    
دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا امروز 3 فرد، 14 شرکت و 6 کِشتی فعال در حوزه نفت ونزوئلا را تحریم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۵    
دفتر کنترل دارایی های وزارت خزانه داری آمریکا امروز 3 فرد، 14 شرکت و 6 کِشتی فعال در حوزه نفت ونزوئلا را تحریم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دادستان کل ونزوئلا با اعلام حکم بازداشت دو مدیر غیرقانونی شرکت نفتی سیتگو ونزوئلا مستقر در آمریکا، گفت: این متهمان با پولشویی و توطئه علیه کشور مسئول میلیون ها دلار خسارت به کاراکاس هستند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت های نفتی وارد کننده نفت ونزوئلا بایدن را تحت فشار قرار می دهند تا ممنوعیت فروش سوخت به این کشور عضو اوپک را که زندگی مردم را با مشکل مواجه کرده، بردارد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
شرکت های نفتی قصد دارند بایدن را زیر فشار قرار دهند تا مجوز سوآپ سوخت ونزوئلا را صادر کند.