چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۵:۳۴Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ونزوئلا»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری منتخب اکوادور خواستار فشار بیشتر بین المللی علیه دولت ونزوئلا به منظور تضمین دموکراسی حقیقی در این کشور شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری در توضیح ضرورت تقدیم لایحه الحاق یک تبصره به ماده 5 قانون اجرای سیاست های کلی اصل چهل وچهارم قانون اساسی گفت: نظر به اینکه بانک مشترک ایران و ونزوئلا غیردولتی و از موسسات مالی توسعه های بین المللی بوده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد این کشور از ماه اوت یک واکسن کرونای ساخت کوبا را به میزان دو میلیون دوز در ماه تولید می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۰۱    
شفقنا- رییس جمهور ونزوئلا به مردم این کشور اطمینان داد منابع مالی برای خرید واکسن کرونا را فراهم کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، یک روز پس از اینکه ونزئلا در ناباروری مردم این کشور، نیمی از منابع مالی برای خرید واکسن کرونا از سبد کوواکس را پرداخت ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گفته معاون رییس جمهور ونزوئلا، این کشور برای خرید واکسن کرونا اقدام به پرداخت نیمی از مبلغ آن یعنی 64 میلیون دلار از راه برنامه کوواکس کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام ارشد کاخ سفید تاکید کرد، جو بایدن در قبال کوبا سیاست یکسانی با باراک اوباما نداشته و در دولت او گفتگویی با نیکولاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا وجود نخواهد داشت.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
یکی از موسسه های توسعه ای بین المللی بانک مشترک ایران و ونزوئلا است. این مجموعه از سال 1387 به عنوان یکی از بانک های غیردولتی نظام بانکی ایران، با هدف پیشبرد توسعه اقتصادی کشور ونزوئلا و ایران، انجام فعالیت های بانکی براساس اصول شریعت اسلامی و ... فعالیت خود را آغاز کرد. ...
598   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
آمریکایی ها بسیار تلاش کردند با فشار حداکثری صادرات نفت ایران را به صفر برسانند، هرگز نتوانستند و نمی توانند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر سابق نفت در برنامه دستخط در مورد صادرات بنزین به ونزوئلا به گفتگو پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مادرید- ایرنا- دلسی رودریگز معاون رئیس جمهوری ونزوئلا اعلام کرد این کشور یکی از واکسن های ساخت کوبا علیه بیماری کرونا را تولید خواهد کرد .
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مهندس رستم قاسمی وزیر سابق نفت با حضور در برنامه دستخط شبکه پنجم سیما به گفتگو پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ونزوئلا تاکید کرد کشورش بر تحریم های آمریکا که هدف آن سرنگونی نیکلاس مادورو است پیروز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ونزوئلا گفت، با وجود تحریم های مجرمانه، این کشور در تلاش است تا پایان سال جاری میلادی تمام واکسن کرونای مورد نیازش را تأمین کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۵    
تهران - ایرنا - روند تحولات تاریخی قانون اساسی و پیشرفت ها در حوزه شیوه های اخذ رای در انتخابات ریاست جمهوری ونزوئلا تا جایی پیش رفته است که امروزه می توان فرآیند انتخاباتی در این کشور آمریکای لاتین را به عنوان یکی از امن ترین و آزادترین صحنه های این رقابت سیاسی محسوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه ونزوئلا در گفت گو با خبرگزاری فرانسه ، تحریم های آمریکا علیه کشورش را مانعی برای دسترسی مردم ونزوئلا به واکسن کرونا دانست.
شانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
افزایش صادرات نفت خام ونزوئلا به چین در ماه مارس به کاراکاس کمک کرد از افت شدید صادرات جلوگیری کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۰    
اخیرا وزیر نفت کشور ونزوئلا، نامه ای با مضمون دعوت از شرکت های ایرانی برای سرمایه گذاری در بخش ساخت پالایشگاه در این کشور خطاب به وزیر نفت ایران نوشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر نفت کشور ونزوئلا با ارسال نامه ای به وزیر نفت ایران، برای ساخت پالایشگاه های این کشور درخواست همکاری کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۴    
وزیر دفاع ونزوئلا از ایجاد یک واحد ویژه نظامی در مرز مشترک این کشور با کلمبیا خبر داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۰    
عملیات ارتش ونزوئلا علیه افراد مسلح در مرز های کلمبیا به کشته شدن هشت نیروی ارتش و ده تن از افراد مسلح منجر شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۵    
وزارت دفاع ونزوئلا از کشته شدن هشت نظامی این کشور در درگیری های مرزی با شبه نظامیان کلمبیا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع ونزوئلا روز دوشنبه گفت این کشور برای منطقه ای در مرز خود با کلمبیا، که از ماه گذشته مرکز درگیری بین سربازان و گروه های مسلحانه غیرقانونی بوده، یک واحد نظامی ویژه ایجاد کرده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۲۰    
واقعیت این است که ما شرایط بی نظیری در فرصت های سرزمینی و منابع انسانی کشور داشتیم که موجب شد اقتصاد ایران مثل کشورهایی همچون ونزوئلا فرونپاشد و فرصت های بی نظیری بود که علی رغم تحریم های شدیدی که بر کشور ما اعمال شد، در ایران وجود داشت، ولی ضعف سیاست ها و مدیریت اجرایی در حوزه های مختلف مشهود بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مادرید- ایرنا- نیکلاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا روز دوشنبه اعلام کرد که دولت کاراکاس برای خنثی سازی مین های ضد نفری که توسط گروه های مسلح کلمبیایی در منطقه مرزی ایالت آپوره در غرب کشور به کار گذاشته شده ، از سازمان ملل درخواست کمک کرده است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مادرید- ایرنا -روز دوشنبه همزمان با تشدید تدابیر کنترلی ونزوئلا در گذرگاه های مرزی با کلمبیا و برزیل پس از وخیم تر شدن شیوع کرونا در این دو کشور نیکلاس مادورو رییس جمهوری ونزوئلا از همسایه (کلمبیا) ای گفت که یتیم است و نه خدمات سلامت دارد، نه دولت .
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۴    
شفقنا- ونزوئلا از سازمان ملل برای پاکسازی مین های مرزی درخواست کمک کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، نیکلاس مادورو رییس جمهور ونزوئلا از سازمان ملل خواست در یافتن و خنثی نمودن مین ها در مرز این کشور با کلمبیا کمک کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا برای مین روبی از مرز این کشور و کلمبیا خواستار کمک سازمان ملل متحد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ونزوئلا از سازمان ملل خواسته است تا برای پاکسازی مین های زمینی در نزدیکی مرز این کشور با کلمبیا کمک کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد، کاراکاس برای پاکسازی مین هایی که توسط گروه های مسلح "چریکی" در نزدیکی مرز با کلمبیا کار گذاشته شده اند، از سازمان ملل درخواست کمک خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۱    
تظاهرات بحرینی ها در حمایت از زندانیان سیاسی، زیر ساخت های از هم پاشیده آمریکا، آماده باش ارتش ونزوئلا در مرز کلمبیا و بازداشت پنج زن تکفیری در فرانسه، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور پیشین آمریکا به اشتباه، در عوض یک شرکت نفت در ونزوئلا، تحریم هایی را علیه یک رستوران ایتالیایی وضع کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۵    
فرماندهی عملیاتی استراتژیک نیرو های مسلح بولیواری ونزوئلا از آماده باش کامل این نیرو ها در مرز میان این کشور با کلمبیا خبر داد. این منطقه در چند روز گذشته صحنه درگیری های مسلحانه بوده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
برنامه گفتگوی سیاسی رادیو گفت وگو با موضوع تأثیر دیپلماسی نگاه به شرق در افول هژمونی آمریکا با دکتر حبیب کرم وند پژوهشگر مسائل راهبردی به صورت تلفنی گفت و گو کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : در این بیانیه آمده است: هنگامی این گزارش به کشورهایی چون سوریه، ایران، روسیه، کوبا، چین، ونزوئلا و بلاروس می پردازد که نسبت به سیاست های ایالات متحده رضایت ندارند ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اگر قرارداد های ایران و چین مثل قرارداد هایی باشد که چین با پاکستان و ونزوئلا و کشور های آفریقایی بسته است، مشکل ایجاد می شود. مثلا چین به این کشور ها وام داده و آن ها نتوانسته اند اقساط وامشان را بپردازند و چین هم در ازایش فلان پروژه را 99 ساله برای خودش برداشته است. این روش خوبی نیست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اوپک و متحدانش که به اوپک پلاس معروف هستند؛ پنجشنبه گذشته، پانزدهمین نشست خود را زیر سایه بیماری کرونا، احتمال کاهش 400 هزار بشکه ای تقاضا در ماه های آتی، کاهش جزئی قیمت نفت با بازگشایی مجدد کانال سوئز و افزایش تولید نفت لیبی، ایران و ونزوئلا از طریق ویدیو کنفرانس برگزار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع ونزوئلا اعلام کرد کلمبیا و آمریکا در حملات شبه نظامیان در مرز های ونزوئلا دخیل هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
شانا : رئیس جمهوری ونزوئلا پیشنهاد دریافت واکسن کرونا در ازای عرضه نفت خام را مطرح کرد. به گزارش خبرگزاری رویترز، نیکلاس مادورو پیشنهاد داد هزینه خرید واکسن کرونا را با عرضه محموله های نفت خام پرداخت کند، در حالی که به جزئیات چگونگی اجرای این طرح اشاره ای نکرده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا پیش از ترک کاخ سفید به اشتباه نام صاحب رستورانی را در ورونای ایتالیا در فهرست تحریم ها قرار داده بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۰    
انفجار یک مین در مرز کلمبیا به کشته شدن دو سرباز ونزوئلایی منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا در دوران ترامپ یک رستوران دار ایتالیایی را در ارتباط با تحریم های نفتی ونزوئلا در فهرست تحریمی خود قرار داد.
یک پزشک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در آب های آمریکای جنوبی، ماهی عجیبی به نام ماهی برگی یا Leaf Fish زندگی می کند. این ماهی از هنر استتار و نیز صبر هم برای شکار و هم برای در امان ماندن از شکارچی های بزرگ تر از خودش زندگی میکند. این ماهی، ماهی بومی آب های بولیوی، برزیل، کلمبیا، پرو و ونزوئلا است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۰    
ایران پرس: ونزوئلا و روسیه با افتتاح کمیسیون بین دولتی مسکو- کاراکاس در سطح سران و استقرار پنج کمیسیون مشترک فنی، گام جدیدی در راستای تقویت مناسبات دوجانبه خود برداشتند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا اظهار داشت که حسادت باعث شده کشورهای غربی به خاطر ساخت واکسن کرونا به روسیه حمله کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
همزمان که سرویس اطلاعات روسیه می گوید، اروپا تلاش می کند واکسن روسی را بی اعتبار کند و رئیس جمهور ونزوئلا در حمایت از روسیه گفت، غرب از سر حسادت، به این واکسن روسی حمله می کند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا شامگاه چهارشنبه بخشی از تحریم هایی را که دولت ترامپ یک روز قبل از روی کار آمدن دولت بایدن علیه ونزوئلا اعمال کرده بود، لغو کرد. دولت ترامپ در 19 ژانویه (30 دی) یک روز قبل از روی کار آمدن دولت جو بایدن این تحریم ها را علیه شرکت های ایتالیایی و نهادهای ونزوئلا اعمال کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: به گزارش سایت وزارت خزانه داری آمریکا، دولت بایدن تحریم های اعمال شده دولت ترامپ علیه 4 شرکت ایتالیایی را که به علت انجام تبادلات نفتی با ونزوئلا مورد تحریم قرار گرفته بودند، لغو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا می گوید غربی ها به واسطه حسادت و نه از روی عقل و منطق، واکسن های کرونای ساخت روسیه را زیر سوال می برند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
چینی ها اگر می خواستند می توانستند در بحران سال 2008 کمر اقتصاد آمریکا را بشکنند؛ اما اینکار را نکردند زیرا برنامه آنها با شوروی و روسیه تفاوت بسیار دارد.