چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۳۴Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تورم نقطه به نقطه»

اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۳    
در بهمن ماه 1399 عدد شاخص کل برای خانوارهای روستایی کشور (100=1395) به 311.2 رسیده که نسبت به ماه قبل 3.3 درصد افزایش داشته و درصد تغییر شاخص کل خانوارهای روستایی نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) 53.6 درصد است.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۳۸    
در بهمن ماه 1399 عدد شاخص کل برای خانوارهای شهری (100=1395) به 289.5 رسید که نسبت به ماه قبل 2.4 درصد افزایش نشان می دهد.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران، ایسنا نوشت: قیمت کالاهای از اساسی و غیراساسی در روزهای منتهی به سال جدید یکی از صحبت های گرم محافل مردم است اما امسال به سبب شرایط ویژه اقتصادی کشور و تورم نقطه به نقطه بالای 50 درصد در ماه اسفند موجب شده تا قیمت کالاها و اجناس اعم از برنج و قند و چایی تا لبنیات و خوراکی و شوینده ...
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۵    
سخنگوی فراکسیون شوراها و مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی گفت: تورم نقطه به نقطه در کشور حدود 60 درصد است و اگر دستمزد کارگر را 40 درصد هم افزایش دهیم باز هم مشکلی را حل نمی کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵    
مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر تورم نقطه به نقطه حدودا 60درصد بوده و اگر بخواهیم سرجمع تورم را حساب کنیم به 40 درصد می رسد لذا اگر بخواهیم براساس این تورم جلو برویم و کف افزایش حقوق را 40 درصد قلمداد کنیم باز هم مشکل کارگر را حل نکرده ایم.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : تورم نقطه به نقطه بخش خوراکی ها در 11 استان بالاتر از 70 درصد ثبت شده است. مقایسه قیمت ها در قاب ماهانه و سالانه در این ماه نشان میدهد که تمرکز گرانی دراستانها در بخش خوراکی ها بوده است.
زریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرویس کردستان_همزمان با افزایش 0.9 تورم ماهانه در کردستان، این استان در تورم نقطه به نقطه نیز رتبه اول کشوری را کسب کرد.
در تعیین میزان افزایش حقوق دستمزد کارگران طبق ماده 41 قانون کار باید به دو عامل تورم و سبد هزینه معیشت خانوار توجه شود. طبق آخرین اعلام مرکز آمار ایران (چهار روز پیش) میزان تورم در 12 ماهه منتهی به بهمن ماه امسال 34.2 درصد بوده است. همچنین تورم نقطه به نقطه هم در بهمن ماه 48.2 درصد بوده است.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، بر اساس این گزارش اصلی ترین عوامل موثر بر تورم ماهانه بهمن، گروه های گوشت قرمز و گوشت ماکیان، سبزیجات (سبزی ها و حبوبات) و میوه و خشکبار بوده اند ...
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۹    
به گزارش هه وال موکریان ، مطابق گزارش مرکز آمار ایران، تورم نقطه به نقطه در بهمن ماه امسال برای خانوارهای کشور، 48٫2 درصد بوده اما کردستان از این نرخ هم 10 درصد بالاتر بوده و با 58٫3 درصد بیشترین نرخ تورم را در بهمن ماه داشته این در حالی است که استانی مانند قم که چه بسا به لحاظ درآمدی بسیار از ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
باتوجه به گزارش مرکز آمار، تورم نقطه به نقطه خانوارهای کشور به 48.2درصد رسیده است که بیشترین تورم مربوط به کردستان و کمترین آن نیز مربوط به قم است. همچنین طی یکسال گذشته هزینه خانوار روستایی نسبت به خانوار شهری بیش تر افزایش یافته است.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۱۷    
بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان 58,3 درصد و کمترین آن مربوط به استان قم 43.4 درصد است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نقدینه - به دنبال روند صعودی تورم، هزینه بین دهک های مختلف نیز افزایش یافته و بین 49 تا 52 درصد نسبت به پارسال رشد داشته است. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، تغییرات شاخص قیمت مصرف کننده برای بهمن ماه نشان داد که تورم نقطه به نقطه (تغییر شاخص نسبت به ماه مشابه سال قبل) به 48 ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: معاون اقتصادی مرکز آمار ایران گفت: عمده افزایش قیمت ها در دی گذشته مربوط به میوه و تره بار، دخانیات، حمل و نقل و مسافرت ها بوده است.ایوب فرامرزی افزود: عمده تورم ماهانه در گروه خوراکی ها بوده است و در ماه گذشته شاهد 5.2 درصد تورم در بخش خوراکی ها بودیم ...
روزنامه تعادل   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در ماه های ابتدایی سال جاری، وعده داد که با یک برنامه ریزی جدی، نرخ تورم را در مدت یک سال، بین 22 تا 24 درصد قرار خواهد داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تورم بالای بخش خوراکی ها در بهمن ماه امسال سبب شد تا فشار گرانی بر ثروتمندان به مراتب کمتر از طبقات کم درآمد جامعه باشد. این افزایش قیمت، تورم نقطه به نقطه ماه بهمن را نیز به اوج خود در سال جاری کشاند.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،خانوارهای ایرانی در بهمن ماه امسال به طور میانگین بیش از 48 درصد نسبت به پارسال بابت تامین کالا و خدمات هزینه کرده اند. به گزارش ایسنا، بررسی تازه ترین گزارش مرکز آمار ایران از وضعیت تورم نشان داد که هر سه شاخص تورم در بهمن ماه با افزایش همراه بوده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۴۷ سایت دیگر  
تورم نقطه به نقطه ماه بهمن با ثبت 48.2 درصد به بالاترین حد خود در یک سال اخیر رسیده و یک کورد را ثبت کرد. این اتفاق بیشتر از همه متاثر از بالارفتن شاخص قیمت خوراکی ها در این ماه بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : پس از ثبت گرانی در تابستان، در پاییز این متغیر با کاهشی 10 واحددرصدی به 21.7 درصد رسید که دومسن رکورد تورم فصلی از ابتدای دهه 90 تا کنون به حساب می آید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شاخص قیمت تولید کننده بخش معدن در تابستان امسال به 38.7 درصد رسید که بالاترین تورم فصلی در کل دهه 90 بوده و تورم نقطه به نقطه این بخش نیز در فصل پاییز به 97 درصد رسید که در مدت مشابه بی سابقه بوده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بررسی پنج سناریو برای پیش بینی تورم آتی چنان نشان می دهد که امکان دست یابی به تورم هدف 22 درصدی حداقل تا نیمه اول سال امکان پذیر نیست. به گزارش اقتصادنیوز؛ بانک مرکزی تورم هدف را برای سال آینده 22 درصد تعیین کرده است (منظور تورم نقطه به نقطه است) ...
مرکز آمار ایران از نزدیک شدن نرخ تورم بخش معدن به سطح 59 درصد در پایان پاییز خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شوراهای اسلامی کار با بیان اینکه در جلسه آینده کمیته مزد احتمالا سبد معیشت خانوار کارگری نهایی می شود، گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه در دی ماه امسال نسبت به زمان مشابه سال قبل 52 درصد بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
قم ایرنا معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه در دی ماه 99 در استان 41.5 درصد با 4 درصد فاصله با متوسط کشوری و نرخ تورم ماهانه 0.8 درصد بوده است.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مرکز آمار اعلام کرد: میانگین قیمت دریافتی توسط تولیدکنندگان محصولات صنعتی به ازای تولید کالاهای خود در داخل کشور، در فصل پاییز 1399 نسبت به فصل پاییز 1398، 77.3 درصد افزایش یافت.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
درصد تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش صنعت نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) در فصل پاییز 1399 به 77,3 درصد رسید. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایلنا ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۰    
بررسی معاملات مسکن شهر تهران در دی ماه به روش هدانیک، از رشد 8.2درصدی قیمت حکایت دارد؛ مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود از تحولات بازار مسکن شهر تهران، تورم نقطه به نقطه این بازار در دی ماه امسال نسبت به ماه مشابه سال قبل را 90.4درصد اعلام کرده است. ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: از سال 1396 تا کنون بالاترین حد تورم نقطه به نقطه حدود 114 درصد در آبان ماه امسال بوده که به 83 درصد در آذر کاهش پیدا می کند ولی از دی ماه دوباره روند صعودی پیدا کرده است.
لبنان در روزهای گذشته با ناآرامی های جدیدی روبه رو شده و شاهد تظاهرات زیاد مردمی در شهرهای مختلف کشور بوده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شهروند| هزینه های اداره شهر 60درصد افزایش پیدا کرده است. خزانه دار شورای شهر با گفتن از این افزایش می گوید دولت سهم شهرداری تهران را پرداخت نمی کند. به گفته سیدحسن رسولی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بنابر گزارشات مرکز آمار، نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به دی ماه 1399 برای خانوارهای کشور به عدد 32.2 درصد رسید. همچنین بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان (55,8 درصد) و کمترین آن مربوط به استان قم (41.5 درصد) است. ویدئو را تماشا نمائید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق آمارها تورم ماهانه و تورم نقطه به نقطه از سوی مراجع رسمی آماری مشخص است ولی در دوماه آخر سال به طور عجیبی کاهش می یابد و این تورم تغییر یافته مبنای تعیین دستمزد سال آینده کارگران قرار می گیرد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۴   + ۵۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان (55.8 درصد) و کمترین آن مربوط به استان قم (41.5 درصد) است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۰    
یزد- علوی راد، عضو انجمن اقتصاددانان ایران با بیان اینکه درصد تورم نقطه به نقطه در یزد به ویژه در گروه خوراکی ها، از میزان متوسط کشوری بیشتر است، گفت: طبق آخرین آمار مرکز آمار ایران که در دی ماه منتشر شد، این استان بالاترین نرخ تورم روستایی کشور را دارد.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۲:۲۲    
کردستان برای بار دوم در سال 99، در صدر شاخص تورم نقطه به نقطه قرار گرفت و رتبه اول را از آن خود کرد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۴۸ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار در دی ماه امسال بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان و کمترین آن مربوط به استان قم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار در دی ماه امسال بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان و کمترین آن مربوط به استان قم است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : آمارهای مرکز آمار نشان می دهد که شکاف تورم نقطه به نقطه میان اولین و آخرین دهک هزینه ای به رقم 1/ 7 درصد رسیده است. بنابراین در سال جاری کمترین میزان شکاف دهکی تورم نقطه به نقطه در دی ماه رقم خورده است، چنان که شکاف دهکی در مهرماه به رقم 20 درصد نیز رسیده بود ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
نقدینه - مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به دی ماه 1399 برای خانوارهای کشور به عدد 32.2 درصد رسید. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان (55,8 درصد) و کمترین آن مربوط به استان قم (41.5 درصد) است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۵    
بیشترین نرخ تورم نقطه به نقطه مربوط به استان کردستان (55,8 درصد) و کمترین آن مربوط به استان قم (41.5 درصد) است. نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به دی ماه 1399 برای خانوارهای کشور به عدد 32.2 درصد رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گزارشی تحلیلی از روند شاخص قیمت مصرف کننده در دی ماه سال جاری ارائه کرده است. براساس این گزارش اصلی ترین عوامل موثر بر تورم ماهانه دی، اجاره بهای مسکن، شیر، پنیر و تخم مرغ و بهداشت و درمان بوده است ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم نهاده های ساختمانی در 4 فصل منتهی به پاییز امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته، 18.8 واحد درصد افزایش یافته است. ...
در دی ماه 1399 نسبت به ماه مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه)، گروه های روغن ها و چربی ها با 90.0 درصد، میوه و خشکبار با 78.7 درصد و شیر، پنیر و تخم مرغ با 73.4 درصد بالاترین نرخ تورم نقطه به نقطه را داشته اند که در مقایسه با آذر 99 گروه شیر، پنیر و تخم مرغ جایگزین گروه حمل ونقل شده است ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: نرخ تورم نقطه به نقطه این استان در دی ماه سال جاری 48.4 درصد بوده که این رقم در مقایسه با ماه قبل از آن 1.8 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی معتقد است، کاهش انتظارات تورمی و ریسک های سیاسی، تاثیرات خود را بر روی قیمت دلار و به تبع آن قیمت کالا ها و خدمات خواهد گذاشت؛ اما به دلیل موضوع چسبندگی قیمت ها، این تاثیرات روی قیمت کالا ها و خدمات به تدریج خواهد بود.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۵۴ سایت دیگر  
خانوار های ایرانی در ماه گذشته بیش از 46 درصد نسبت به پارسال افزایش هزینه داشتند. به گزارش ایسنا، گزارشی که اخیرا مرکز آمار در رابطه با وضعیت تورم در دی ماه منتشر کرد از افزایش قیمت ها حکایت داشت. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۲    
مرکز آمار ایران از افزایش شاخص نرخ تورم نقطه به نقطه و سالانه در دی ماه امسال خبر داده است. حالا مهم ترین پرسش این است که با وجود کاهش محسوس انتظارات تورمی ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عدد شاخص تورم به 285.7 رسید تورم دوازده ماهه در پایان دی ماه 32 درصد اعلام شد نسبت به آذرماه ماه قبل 1,4 درصد و تورم نقطه به نقطه نیز 46 درصد بوده است. تورم و رشد 46 درصدی هزینه خانوار و مصرف کنندگان در یکسال منتهی به دی 99 را به همراه داشته است
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۵   + ۸۸ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه دی ماه 1399 برای خانوارهای کشور به 32,2 درصد رسیده که نسبت به ماه قبل، 1,7 واحد درصد افزایش نشان می دهد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، رشد بازار سهام در این بازه زمانی 4.4 برابر رشد بازار مسکن، 11.2 برابر رشد بازار ارز، 6.5 برابر رشد بازار سکه و 17.8 برابر رشد تورم نقطه به نقطه رشد کرده است. ...