چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۹:۴۱Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه»

این پیمانه تیتر هایی همچون شاخص بورس دوباره منفی شد، ارزش سهام عدالت به چند میلیون تومان رسید؟، عوامل موثر بر بازار سرمایه 1400، فقط 30 هزار واحد مسکن مهر باقی مانده است، دلار حمایت 92 واحدی را از دست داد، ارز 4200 تومانی بعنوان مبنای محاسبه عوارض گمرکی ابلاغ شد و بیتکوین روی قله جدید را در بر دارد.
پول نیوز   ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران تقسیم مبلغ 2927 ریال سود خالص هر سهم و 2000 ریال سود نقدی برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.
برترین ها   ۱۱ دقیقه پیش    
از میانه دهه 30 به این سو، که ظهور و شکوفایی برند های ایرانی شروع شد، حضور محصولات و تولیدات این برند ها نویدبخش ایرانی مدرن بود که از نسلی به نسلی دیگر، سرویس ها و خدمات خود را توسعه می دادند و با زندگی مردم عجین می شدند؛ برند هایی که هنوز هم برخی ...
استانداری تهران   ۱۳ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قرچک به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور معاون برنامه ریز یو هماهنگی امورعمرانی، بخشدار مرکزی، نمایندگان بنیاد برکت و دیگر مسئولان عضو کارگروه برگزار شد ...
تجارت نیوز   ۱۴ دقیقه پیش    
آگهی افزایش سرمایه شرکت های سرمایه گذاری توسعه صنایع سیمان، گروه مدیریت ارزش صندوق سرمایه بازنشستگی کشور، توسعه نرم افزاری نگین و نفت تهران در سامانه کُدال منتشر شد.
روز نو   ۱۴ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
اما در مورد کاندیدای اجاره ای هم شرایط خوب نیست.حسن روحانی سال 1392 شخصیتی سفید بود که امکان سرمایه گذاری داشت ولی در میان کاندیداهایی که امکان ائتلاف دارند هیچ کدام مانند رئیس جمهور فعلی نیستند.
در اجرای طرح آزادسازی سهام عدالت انتخابات اعضای هیات مدیره شرکتهای سرمایه گذاری سهام عدالت بزودی در آذربایجان غربی برگزار میشود.
ایبنا   ۱۶ دقیقه پیش    
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه اعتماد مبحث مهمی برای سرمایه گذاری مردم در بازار سرمایه است، افزایش سهم این بازار در تامین مالی تا 50 درصد را قابل دستیابی دانست.
اطلاعات بهنگام، دقیق و درست یک کالای بسیار باارزش در دنیای امروز است که شرکت ها و کشورها برای تولید و تجارت آن سرمایه گذاری هنگفتی انجام می دهند.
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۷ دقیقه پیش    
مجموعه فولاد مکران که در مراحل نخست و دوم احداث آن، یک واحد تولید آهن اسفنجی، دو واحد گندله سازی، یک واحد فولاد سازی و یک واحد نورد سازی پیش بینی شده است، با سرمایه گذاری توسعه ای سه شرکت فولاد ساز بزرگ همچون فولاد مبارکه ، چادرملو و گل گهر به بهره برداری خواهد رسید.
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مصطفی رجبی مشهدی، گفت: علاوه بر گشایش هایی که در مصوبه جدید برای صنعت استخراج رمزارزها لحاظ شده است، وزارت نیرو به دنبال این است که مناطق اولویت دار با ظرفیت های خالی را نیز مشخص کند که در آن ها به دلیل سرمایه گذاری های انجام شده محدودیت های تأمین برق بسیار ...
شمال نیوز   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران بر شرکت سهام داران عدالت در انتخابات هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تاکید کرد.
تجارت نیوز   ۲۰ دقیقه پیش    
افزایش سرمایه گذاری، رشد قیمت سنگ آهن، بالارفتن نرخ نهاده ها و نهایتا افزایش قیمت صادراتی فولاد از تاثیرات رشد نرخ ارز در صنعت فولاد است و با افزایش نرخ دلار در صنعت فولاد منفعتی عاید کسی نمی شود اما نهایتا ضررش متوجه مردم خواهد شد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۲۱ دقیقه پیش    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اینکه افزایش تولید با توسعه اقتصاد دریا محور و بنادر کوچک محقق می شود، گفت: سرمایه گذاری در پسکرانه بنادر؛ نیازمند مشارکت فعال بخش خصوصی است.
ایلنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و تنظیم مقررات سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق گفت: تاکنون متقاضیان رمزارز قانونمند نبوده اند و با توجه به شرایط جدید پیش آمده تقاضا بیشتر می شود، برآوردی که به صورت آماری از تقاضاها به ما ابلاغ شده ...
تحلیل بازار   ۲۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
صیامی تحلیل گر بازار سرمایه می گوید: تمامی شرایط برای رشد شاخص فراهم است اما مسائل سیاسی قبل از انتخابات اجازه رشد به شاخص نمی دهد.
معدن24   ۳۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صمت استان گفت: براساس مصوبه شورای عالی معادن ثبت محدوده های اکتشافی گروه های یک و دو امکان پذیر شده است. سجادرستمی افزود: این گروه های معدنی شامل محدوده های اکتشافی شن ...
بورس نیوز   ۳۲ دقیقه پیش    
عدم وجود عزم جدی برای جذب گسترده سرمایه گذاری خارجی، باعث شد در زمان حیات برجام فرصت سوزی شود.
بورس نیوز   ۳۲ دقیقه پیش    
درآمد های مربوط به سود فروش سرمایه گذاری ها با 55درصد کاهش به 321میلیارد ریال رسیده و درآمد سود تضمین شده و سود سهام دریافتی نیز به ترتیب معادل 71 و 21.6 میلیارد ریال بوده است.
استانداری گلستان   ۳۵ دقیقه پیش    
فرماندار کلاله در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گفت: اعتبارات امسال شهرستان کلاله همانند سال گذشته،تاکنون30 میلیارد تومان تعیین شده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری;محمد ابراهیمی تودرورای فرماندار شهرستان کلاله گفت: اعتبارات سال جاری ...
وزارت ورزش و جوانان   ۳۶ دقیقه پیش    
ورود بخش خصوصی مهمترین راهبرد برای اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی به منظور موفقیت روزافزون ورزشکاران این استان در میادین ملی و بین المللی است.
خبرگزاری فارس   ۳۷ دقیقه پیش    
نگاه روس ها به توافق تهران-پکن، نورسلطان میزبان رایزنی های رئیس سازمان امنیت و همکاری اروپا و خیز تاجیکستان برای جذب سرمایه های آمریکایی ؛ تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
پول نیوز   ۳۸ دقیقه پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
کارشناسان درباره بازار سرمایه 25 فروردین ماه 1400 نظرات متفاوتی ارائه کردند.
اقتصادگردان   ۳۸ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سال گذشته حجم سرمایه گذاری خارجی مصوب در بخش صنعت، معدن و تجارت نسبت به مدت مشابه سال قبلش 189 درصد افزایش داشته و چین، آلمان و امارات بیشترین حجم سرمایه گذاری را در کشور انجام داده اند.
پیام خاوران   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
استان خراسان جنوبی منطقه ای پهناور با قابلیت های زیاددرزمینه استفاده از پتانسیل انرژی خورشیدی است می تواند اشتغال و درآمد زایی در حوزه انرژی های فتوولتائیک ایجادکند و سال گذشته سرمایه گذاران این بخش 16 میلیارد تومانی داشتند.
نبض بازار   ۴۰ دقیقه پیش    
طبق نظرسنجی که بانک آمریکا انجام داده است ، 74 درصد از مدیران سرمایه گذار معتقدند که قیمت بیت کوین بسیار بالا بوده و در یک حباب قیمتی قرار دارد.
ایسنا   ۴۱ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات مدیره انجمن انبوه سازان خراسان رضوی گفت: پیش بینی درباره آینده بازار مسکن بستگی به وضعیت سیاسی کشور و چگونگی اوضاع برجام دارد، اما تجربه سال های طولانی این موضوع را تثبیت می کند که امن ترین و بهترین منبع سرمایه گذاری در کشور مسکن است.
تحلیل بازار   ۵۰ دقیقه پیش    
اردبیل- وطن دوست، مدیرکل دفتر امور هماهنگی اقتصادی استانداری اردبیل گفت: 35 کاندیدا برای رقابت در انتخابات هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استان ثبت نام کردند.
الف   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازار سهام در روزهای اخیر شاهد ارائه یک طرح جدید است که به موجب آن شرکت های سرمایه گذاری می توانند با انتشار اوراق و عرضه آن به فعالان بازار سرمایه، اقدام به سرمایه گذاری در بازار سهام کنند.
پول نیوز   ۵۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهر آور به انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه اشاره کرد و گفت: مشخص نیست که سیاست دولت و نگرش سکاندار اقتصادی آن نسبت به بازار سرمایه چه باشد؟ به همین دلیل برای سهامدار چراغ روشنی از آینده بازار با توجه به تغییر دولت ها نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵۳ دقیقه پیش    
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی البرز گفت: متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت استانی تا 28 فروردین می توانند نام نویسی کنند.
افکار نیوز   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
برای رهن کامل واحد 95 متری در منطقه استخر به سرمایه 450 میلیون تومانی نیاز است.
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به لزوم اهمیت به نیروهای دانشگاهی و اندیشمندان کشور اشاره کرد.
عضو ناظر مجلس بر بورس با بیان اینکه به نوعی بازار قفل شده است که این وضعیت نیاز به یک شوک دارد، گفت: اولین شوک بازار می تواند این باشد که دولت منابع هنگفتی را که توسط شرکت های خود از بازار سرمایه خارج کرده است را بازگرداند و جان مرده بازار را روحی دوباره بخشد.
اقتصاد ایران: مدیر نظارت بر نهاد های مالی سازمان بورس و اوراق بهادار از انتشار اوراق بدهی 10 هلدینگ بزرگ در بازار سرمایه از شنبه خبر داد.
برترین ها / تیک   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان: کمتر کسی است که نداند اصلاح طلبان چگونه سرمایه های سیاسی کشور را به بازی می گیرند؛ روزی از آنان بت می سازند و برایشان کت ریاست جمهوری می دوزند و روزی دیگر هویت او را به زباله دان تاریخ می سپارند و قبای سرخ و سیاه برایش تدارک می بینند ...
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد، سیدعلی اکبر کلانتر در پیامی، 25 فروردین ماه، روز ملی منابع انسانی را گرامیداشت. در پیام رئیس خانه صنعت ...
پول نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
بازار سرمایه همچنان روند کاهشی خود را طی میکند، اما روز گذشته خبر تزریق 24 هزار میلیارد تومان به بازار سرمایه، سهامداران را تا حدی امیدوار کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
جیرفت - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری عنبرآباد با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید 15 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی تا پایان اردیبهشت 1400 به این شهرستان اختصاص یافته است گفت: اشتغالزایی هزار و 500 نفر در سال 99 در عنبرآباد از دیگر برنامه های حوزه اشتغال و سرمایه گذاری است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: آدم های بزرگی در حوزه شعر و ادبیات داریم که باید قدر آنها را بدانیم و در نشست ها و جلسات ادبی از آنها دعوت کنیم و نباید آنها به فراموشی سپرده شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها-نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت جهاد کشاورزی با ایجاد گاوداری 50 هزار راسی دام سبک با حضور سرمایه گذار ایرانی و چینی در منطقه سلماس موافقت کرد.
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس، گفت: بازسازی و تکمیل و توسعه دستاورد های علمی کشور متوقف نخواهد شد و این سرمایه های علمی را با هیچ قدرتی در دنیا معامله نمی کنیم.
جام جم   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خوشبختانه در چند ماهه اخیر با همت رسانه ها، بانک مرکزی و همراهی مردم، اطلاع رسانی خوبی درباره جریان شرط بندی و قمار که عمدتا از سوی چهره های سابق هنری شرور در ترکیه و سایر کشورهای اروپایی اداره می شد، صورت گرفته است و انتظار می رود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان شمالی گفت: دارندگان سهام عدالت باید اطلاعات هویتی و بانکی خود را برای دریافت سود سهام در سامانه سهام عدالت تکمیل و تصحیح کنند.
تمدید قرارداد، صدور احکام و اعمال افزایش دستمزد سال 1400همکاران تحت پوشش موسسه هادیان شهر به پایان رسید و از امروز احکام صادره در میز کار همکاران قابل مشاهده است. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گفت که سال 99 بیش از 56 میلیون دلار مجوز سرمایه گذاری در استان صادر و تمامی آنها وارد فاز عملیاتی شد و بعضی ها هم به بهره برداری رسید.
کارشناس بازار سرمایه در خصوص تاثیر افزایش نرخ کارمزد شرکت های تولید کننده قند و شکر بر بازار سرمایه توضیحاتی را ارائه داد.
درحالی آمارها حاکی از فوت حدود سه میلیون مشمول سهام عدالت است که قرار است مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت حدود یک ماه دیگر برگزار شود و هر یک رای سهام داران می تواند نقش مهمی در انتخاب اعضای هیات مدیره داشته باشد.
استاندار گیلان با تأکید بر اینکه باید وظایف و سهم دستگاه ها برای تحقق هدف گذاری 720 میلیون دلاری صادرات غیرنفتی استان در سال جاری مشخص شود، کاهش زمان تخلیه و بارگیری کالاها در سال گذشته نسبت به سال ماقبل را مطلوب ارزیابی و بر ضرورت به حداقل رساندن توقف کشتی ها در بنادر تأکید کرد.
چراغ بورس در پایان معاملات سه شنبه پس از 11روز افت متوالی بالاخره سبز شد.