یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۱۳Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهره وری»

نصیر نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الله شهبازی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: طرح فراز (داربستی کردن) تاکستان های انگور از سال 98 در 85 هکتار از باغ های سطح استان همدان آغاز شد که در افزایش تولید بهره وری تاثیر بسزایی داشته است. وی اضافه کرد: افزایش 20درصدی از نظر کمیت، افزایش 50درصدی از نظر کیفیت و نیز کاهش [...]
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش    
خدابخشی، نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: عزم و اراده دولت بر این است که بودجه 1401 منجر به رشد سرمایه گذاری 4.5 درصدی و رشد اقتصادی 8 درصدی و ارتقای بهره وری شود.
خبرگزاری دانشجو   ۸ ساعت پیش    
شهردار تهران گفت: قریب به 98 هزار معلول در شهر تهران داریم و حدود 60 هزار جانباز در پایتخت زندگی می کنند و برنامه ای مدون و هوشمند و با بهره وری از آن موضوع مناسب سازی محیط پیرامون آن ها را دنبال و محقق می کنیم.
رکنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیر مخابرات منطقه اصفهان گفت: تمرکز معاونت ها و شهرستان ها بر افزایش بهره وری منابع موجود و استفاده بهینه از تجهیزات در حال حاضر ابزارهای مهمی هستند که در پیشبرد اهداف شرکت باید نهایت استفاده را از آنها برد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - رییس جمعیت هلال احمر در نشست با مدیران شرکت های تابعه جمعیت هلال احمر، خواستار ادامه روند اصلاح ساختار این شرکت ها شد و بر افزایش بهره وری در شرکت های این جمعیت تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری برق ایران گفت: طی فراخوانی که برای احداث ظرفیت 10 هزار مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر منتشر شد، تاکنون برای احداث 80 هزار مگاوات تقاضا به ثبت رسیده است.
100 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رییس جمهور کشور ضمن تشکر از عزم و همت دولت در واردات واکسن کرونا، خدمات جمعیت هلال احمر و روحیه جهادی رئیس جمعیت هلال احمر را یادآور شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۳    
زیروکلاینت یونیوو مدل A200z محصولی از شرکت بهین تکنولوژی نیز با طراحی بسیار بی نظیر به صورت آل این وان طراحی شده است که می توان به جای کامپیوتر از آن در مجموعه های کامپیوتری استفاده کرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم با انتقاد از بلاتکلیفی ریل راه آهن حدفاصل مصلی تا مسجد مقدس جمکران گفت: این خط راه آهن بر روی منظر بلوار پیامبر اعظم(ص) تأثیر منفی گذاشته و ازلحاظ بهره وری و اقتصاد مهندسی توجیه مطلوبی ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۰    
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه 10 هزار نفر کمبود نیرو در فوریت های پزشکی داریم گفت:کمبود نیروی انسانی باعث شده است تا اجرای قانون ارتقای بهره وری اجرا نشود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷    
تهران- ایرنا- محسن رضایی، دبیر ستاد اقتصادی دولت، امروز شنبه در بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه گفت: اصلاح بازارهای ایران موجب شکل گیری قیمت های واقعی شده و منابع را به صورت بهینه به سمت فعالیت های تولیدی، سوق می دهد که موجب افزایش بهره وری و در نتیجه رشد اقتصادی خواهد شد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۵    
برچسب ها امنیت غذایی بهره وری آب تصورغلط توسعه کشاورزی کشاورزی دیم کشت دیم برچسب ها
شانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مهندسی ساختار و دبیر کمیسیون بهره وری شرکت ملی گاز ایران از پایان فرآیند ارزیابی عملکرد شرکت های تابع سال 1399 مطابق با برنامه زمان بندی اعلام شده و از طریق سامانه یکپارچه مدیریت ارزیابی عملکرد در سطح شرکت ملی گاز ایران خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۳    
رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان بوشهرگفت : اجرای چرخه بهره وری در بخش صنعت می تواند باعث افزایش تولید و رشد اقتصادی گردد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اقتصادی رییس جمهوری و دبیر ستاد اقتصادی دولت سیزدهم گفت: اصلاح بازارهای ایران موجب شکل گیری قیمت های واقعی شده و منابع را به صورت بهینه به سمت فعالیت های تولیدی، سوق می دهد که موجب افزایش بهره وری و در نتیجه رشد اقتصادی خواهد شد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پرویز عزیزی مدیرعامل شرکت توسعه کشت و دام نواندیش البرز با اشاره به بومی سازی فناوری اصلاح نژاد دام گفت: این فناوری، با انتخاب دام ها و طیور برتر از لحاظ ژنتیکی و با کمک روش های آمیزشی مناسب، دام و طیور اصلاح شده در گوشت و شیر را ایجاد می کند ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با هدف افزایش بهره وری آب و تولید برق، مطالعات نیروگاه های برقابی کوچک مقیاس در استان آغاز شده است و بیش از 100 نقطه در استان استعداد این امر را دارد و در سطح 5 هزار هکتار از اراضی مخازن سد های استان نیز نیروگاه های خورشیدی شناور قابل اجراست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور معتقد است که توسعه کشت دیم با هدف تامین امنیت غذایی و افزایش بهره وری آب در بخش کشاورزی ضروری است، اما باورهای نادرستی چون دیمی بودن این شیوه زراعت در افکار عمومی وجود دارد که باید از طریق فعالیت های فرهنگی و اجتماعی اصلاح شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۶:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-استاندار هرمزگان با اشاره به بازدید از پروژه های مختلف زیرساختی و اقتصادی شهرستان رودان گفت: افزایش بهره وری آب از اولویت های اصلی در استان است و در این راستا اعتبارات ویژه ای برای توسعه کشت های نوین کشاورزی درنظر گرفته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در راستای حذف بوروکراسی اداری، الکترونیکی شدن بارنامه های مدیریت کنترل مواد در فولاد مبارکه محقق شد. رئیس واردات و انبارهای فولاد مبارکه با اشاره به الکترونیکی شدن بارنامه های مدیریت کنترل مواد در این شرکت اظهار کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
در سالهای گذشته خصوصی سازی در راه آهن به صورت ناقص اجرا شد و نتوانست آن گونه که شایسته است، منجر به افزایش بهره وری در شبکه ریلی شود، اما امروز اصلاح ساختار حکمرانی راه آهن با اعطای مجوز بهره برداری از خطوط به بخش غیردولتی، یک ضرورت است.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران گفت: بازار سرمایه نقش زیادی را در توسعه بخش خصوصی ایفا می کند، این بازار به عنوان فضایی تلقی می شود که می تواند جذب کننده سرمایه های خرد مردمی برای اتمام پروژه های نیمه تمام باشد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا : اسماعیل قادری فر در پاسخ به این سوال که سامانه هوشمند توزیع اقلام اساسی چگونه فعالیت می کند، گفت: وزارت جهاد کشاورزی در دولت سیزدهم با شعار محوری و رویکرد امنیت غذایی پایدار و با سیاست ارزان سازی، دسترسی و فراگیری همه مردم به غذای سالم آغاز به کار کرد ...
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا: مشاور بازرگانی اتحادیه دامداران استان البرز خاطر نشان کرد: خشکسالی در سال جاری باعث شد نتوانیم یونجه مورد نیاز کشور را تامین کنیم از این رو 18 هزارتن یونجه از روسیه ثبت سفارش کردیم. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه جوانان نخبه، دارای انگیزه تحول در نظام مهندسی صنعت هستند گفت: مکتب مهندسی معکوس در صنایع دفاعی متعلق به ماست و با توسل به این مکتب باید بهره وری را در صنعت بالا ببریم.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بهرام هاشمی*؛ بازار : تصمیم سازی درست یعنی انتخاب درست و انتخاب درست یعنی مدیریت با دانش، چابک و ریسک پذیر؛ چراکه افزایش بهره وری برای کشور و نتیجه آن برای مردم یعنی افزایش رونق تولید، اشتغال پایدار، ثروت آفرینی و تولید ثروت؛ اما برای این مسیر چه قدم هایی لازم است برداشته شود؟ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و افزایش بهره وری موجب افزایش درآمد سرانه می شود، گفت: افزایش درآمد سرانه سفره مردم را رونق می دهد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۳:۲۷    
بعضی از منتقدین، مدیران دولتی در ایران و نظام مدیریت دولتی کشور را با عبارت" یک لا قشنگ " توصیف می کنند. افرادی اهمال کار، سلیقه محور با بهره وری پائین که عموما ظاهر داستان را خوب حفظ می کنند ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۸:۵۷    
اصفهان_ فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: حق اشتراک و حق آبه مردم را پیگیری و مطالبه گری می کنیم و سخنان نجیمی را اصلاح می کنم که پایان کار کشاورزان در بستر خشک زاینده رود آتش زدن چادر آنها نبود بلکه توافقنامه کشاورزان در استانداری بود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، ناصر فخاری روز پنجشنبه درنشست مشترک جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگر و مدیرعامل و مدیران سازمان اقتصادی کوثر با بیان اینکه تحقق اهداف این سازمان در خدمت رسانی به جامعه ایثارگری از مسیر علم و فناوری می گذرد، افزود: نوآوری و ورود به حوزه دانش ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق ایران (ساتبا) گفت: 250 مگاوات نیروگاه جدید انرژی های تجدیدپذیر با استفاده از مدل تازه تامین مالی ساخته می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت:یروی انسانی را به عنوان مزیت اصلی یک مجموعه تولید کننده دانست و گفت: هر کجا که بهره وری پایین باشد در آن مجموعه بحران به وجود خواهد آمد از این رو تولید کنندگان باید به آموزش و توانمند سازی و ارتقا تخصصی نیروی انسانی توجه کنند، نیروی انسانی متخصص ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از مهیا بودن زیر ساخت لازم برای میزبانی از تور مشترک گردشگری با سایر استان ها در این استان خبر داد و گفت که این راهبرد، بهره وری اقتصادی بخش گردشگری گلستان را افزایش می دهد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، علی صولت روز پنجشنبه اظهار کرد: این طرح در مساحت های کمتر از 300 مترمربع در داخل محدوده شهر و روستا برای افزایش تولید در محیط های کنترل شده گلخانه ای و افزایش بهره وری از زمین های خرد و کوچک کشاورزی و تسریع و تسهیل در فرآیند صدرو مجوزها، در روستاهای [...]
فوت وفن   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ردیابی خودرو چیست مزیت های استفاده از سیستم حمل ونقل جاده ای ایمنی به حداقل رساندن هزینه های سوخت هزینه های عملیاتی پایین تر افزایش بهره وری بازیابی سرقت تفاوت بین ردیابی غیرفعال و فعال چیست سایر مزایای استفاده از سیستم ردیابی خودرو تعمیر و نگهداری خودرو: پیگیری کارکنان: ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگران سوئدی موفق شده اند گام جدیدی را به سوی توسعه رایانه های مشابه مغز انسان بردارند. به گزارش ایسنا و به نقل از ساینس دیلی، پژوهشگران مدت هاست که تلاش می کنند تا رایانه هایی را توسعه دهند که به اندازه مغز ما، بهره وری انرژی را داشته باشند ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق گفت: 250 مگاوات از نیروگاه های تجدیدپذیر از طریق بخش خصوصی در حال احداث است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری روزجهانی معلولین با حضور دکتر کریمی بیرانوند معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر رحیم سرهنگی مدیرکل توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه عملکرد این واحد صنعتی توسط شرکت ملی گاز ایران با وضعیت عالی ارزیابی شده است،گفت: این ارزیابی توسط مهندسی ساختار و بهره وری شرکت ملی گاز ایران و در دو بخش شاخص های اختصاصی و عمومی انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵    
هنگامی که معلم به مستندسازی و تجربه نگاری می پردازد، امکان خودارزیابی، بازنگری و بازخورد و تعامل میان معلم و دانش آموزان، والدین و سایر همکاران، مهیا می شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی ایران گفت: وضعیت احداث نیروگاه های خورشیدی و تجدید پذیر در مقیاس های بزرگ به دلیل کمبود منابع مالی با مشکل مواجه است.
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کار از تدوین 11 سناریو برای ساماندهی صندوق ها و ارتقای بهره وری صندوق ها خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرماندار سقز گفت: تغییرات اقلیمی آب و هوایی و تنش آبی و ضرورت توجه به بهره وری بیشتر، حرکت کشاورزان به سمت کشاورزی علمی و کشت محصولات استراتژیک ضروی است و شرایط برای احداث شهرک گلخانه ای در این شهرستان فراهم است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
منادی سفیدان در رابطه با روز مجلس و لزوم همسویی قوای سه گانه به برنامه "رویداد" گفت: امروز با حضور رئیس جمهور صحبت از بودجه و تامین مسیری برای معیشت مردم شد. وی افزود: یکی از مصادیق تاثیر قوه مقننه در هماهنگی با سایر قوا، رفع معضلات اقتصادی است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۲   + ۶۹ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : برنامه مولد سازی با هدف افزایش بهره وری دارایی های دولت و تامین بخشی از بودجه مورد نیاز کشور در دستور کار قرار گرفت و روسا و مقامات سه قوه دیدگاه ها و نظرات خود را برای اجرای هرچه بهتر و سریع تر این برنامه مطرح کردند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه کشت گلخانه ای به عنوان یکی از شیوه های نوین کشاورزی می تواند بهره وری آب و خاک را افزایش دهد گفت: کشت گلخانه ای در ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای جوانان و کار آموختگان کشاورزی موثر است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شرکت فولاد خوزستان اولین شرکت تولید کننده فولاد به روش احیا مستقیم و از نظر میزان تولید فولاد خام در جایگاه دوم در کشور قرار دارد. طرح این شرکت در سال 1354 در شهر اهواز مطرح گردید ولی بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی و جنگ تحمیلی، در سال 1367 به بهره برداری کامل رسید ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اولویت دادن به رفاه کارکنان در محیط کار و استفاده بهینه از فضای دفتر، بهره وری کارکنان و کسب و کار ها را افزایش می دهد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
پروژه رفع موانع و گلوگاه های تولید پتروشیمی غدیر بدون توقف و کاهش تولید با حضور گروه های متخصص عملیاتی و حداکثر بهره وری و بدون حادثه انجام شد.