دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۵۵Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهره وری»

استاندار کردستان در نشست با روسای کانون های بازنشستگی این استان گفت: بازنشستگان می توانند به مدیران دستگاه های اجرایی در جهت بهبود شرایط و افزایش کارایی و بهره وری مناسب تر مشاوره دهند. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جهاد دانشگاهی با همکاری سازمان ملی بهره وری ایران، در راستای ارتقای بهره وری سازمان ها و دستگاه های اجرائی کشور، دوره تربیت مربی ارتقای بهره وری ویژه اعضای جهاد دانشگاهی را برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
استاندار همدان گفت:استفاده از فناوری در کشاورزی و دانش بنیان کردن تولیدات باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه تولید خواهد شد.
رسا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آستان قدس رضوی با 11 مجموعه شامل 9 موسسه و دو موسسه از بنیاد بهره وری موقوفات این آستان در نمایشگاه پژوهش و فناوری خراسان رضوی حضور فعال دارد.
پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات اجتماعی جهاددانشگاهی با همکاری سازمان ملی بهره وری ایران در راستای ارتقای بهره وری سازمان ها و دستگاه های اجرائی کشور اقدام به برگزاری دوره تربیت مربی ارتقای بهره وری ویژه اعضای جهاددانشگاهی می کند.
آنا   ۷ ساعت پیش    
کشور ها باید بهره وری انرژی خود را بهبود بخشند و وابستگی خود را به سوخت های فسیلی کاهش دهند و در این راستا به یک تغییر سریع و اساسی در دستگاه های تولید و مصرف خود نیاز دارند و نباید از آینده انرژی جهان عقب بمانند.
صمت   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا جیحانی- کارشناس اقتصاد بین الملل
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس در جلسه بررسی راهکارهای تأمین مالی طرح بهینه سازی صنعت آجر کشور بر ضرورت نوسازی و به روزرسانی صنعت آجر با تأکید بر بهره وری انرژی تاکید کرد.
آنا / ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور از پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان معادل 6 برابر مجموع هزینه های حقوق و دستمزد شرکت بر اساس لیست بیمه مهرماه 1401 خبر داد.
فرصت امروز   ۱۰ ساعت پیش    
آزمایش هفته های کاری چهار-روزه در 33 شرکت نشان می دهد که این کار نه تنها باعث کاهش بهره وری نیروها نمی شود، بلکه به افزایش درآمدها کمک می کند. گروهی از شرکت ها که چند وقتی است تعداد روزهای کاری هفته های خود را به چهار رسانده اند، از افزایش درآمد، کاهش درخواست مرخصی و استعفای نیروها خبر داده اند ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت اقتصاد مبتنی بر دانش و مهارت به نوآوری منجر شده که این پدیده، نیز سبب افزایش بهره وری و درآمد و کاهش تورم و بیکاری می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشیار گروه تحقیقات سیاستگذاری و برنامه ریزی غذا و تغذیه گفت: با توجه به تحریم های کشور در حوزه تولید، فناوری می تواند به افزایش بهره وری کشاورزی، محصولات غذایی و کارخانجات کمک کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، کاظم اکرمی افزود: با هدف تحقق شعار سال و در راستای برنامه های وزارت نفت جهت بالا بردن سرانه تولید و تأمین بخشی از کسری گاز کشور به خصوص در فصول سرد سال و همچنین تسریع در اجرای تعهدات تولید تکلیفی شرکت زاگرس جنوبی و افزایش بهره وری از ظرفیت های موجود منابع گازی کشور ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۲:۲۸    
رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه کشور گفت: امنای موقوفات باید به کل قوانین وقف آشنا باشند و برای افزایش بهره وری وقف با اجرای پروژه های عمرانی برنامه ریزی کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
نشست افتتاحیه رویداد نوآوری بهره ور در حوزه کشاورزی صبح امروز به میزبانی سازمان ملی بهره وری ایران برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اهمیت نقش پایانه ها در نگهداشت سرمایه های مترو گفت: سرمایه گذاری عظیمی در شهر زیرزمینی پایتخت انجام شده است و باید برای بهره وری مناسب از این سازه ارزشمند، توسعه پایانه ها مورد توجه قرار گیرد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: بهره وری در آموزش و پرورش، کارایی و اثربخشی را شامل می شود و باید به آن توجه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۵    
دو عامل مهم در افزایش مصرف مطرح است که موضوع اول بدمصرفی است و مسئله دیگر به عدم بهره وری تجهیزات گرمایشی و اتلاف ساختمان مربوط می شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ایستگاه تقلیل فشار گاز پردیسان با ظرفیت 100 هزار مترمکعب بر ساعت، نباید صرف بهره وری مسکونی شود، بلکه باید با حفظ بهره وری اقتصادی و بهینه سازی، از این ظرفیت ایجاد شده، به نحو احسن استفاده شود.
سینا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان فارس گفت: اقتصاد دانش بنیان موجب کاهش هزینه های تولید، ارتقاء بهره وری و افزایش کیفی محصولات رقابت پذیراست. به گزارش سینا پرس فارس، حمید رضا ایزدی در جمع خبرنگاران ...
در پژوهش مشترک اتاق بازرگانی تهران و اندیشکده کسب وکار شریف در مورد تبعات قیمتگذاری دستوری در صنعت آرد و نان اشاره شده است که مداخله قیمتی دولت باعث هدررفت منابع، کاهش بهره وری و بی انگیزگی مصرف کننده و تولیدکننده شده که ایران را در جایگاه دوم سرانه مصرف نان در جهان قرار داده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۰۵    
راه اندازی و گشایش: شش سال از تاریخ گشایش پردیس تئاتر تهران می گذرد. شروع ساخت این مرکز از سال 1386 بود و گشایش رسمی مرکز هنرهای نمایشی پردیس تئاتر تهران با حضور شهردار وقت تهران و جمعی از هنرمندان تئاتری، 19 بهمن 1395 در منطقه 15 تهران است ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۸    
در راستای بیانات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست مشترک معاونین آموزشی و معاونین توسعه دانشگاه های علوم پزشکی مبنی بر تقویت اقدامات تیمی در حل مشکلات جامعه از تمامی دانشگاه های مستقر در کلان منطقه 3 آمایشی تقدیر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۴    
ایسنا/زنجان مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان زنجان گفت: مراکز آموزش جوار کارگاهی، مراکزی هستند که به منظور گسترش آموزش های فنی وحرفه ای و تأمین نیروی کار ماهر مورد نیاز صنایع و واحدهای تولیدی تأسیس و راه اندازی می شوند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ساری - مدیرکل امنا موقوفات سازمان اوقاف و امور خیریه از فعالیت هزار و 200 امین موقوفات در کشور خبر داد و گفت: حاصل فعالیت امنای موقوفات افزایش بهره وری بوده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام خاموشی با بیان اینکه حفظ، صیانت و احیای موقوفات و تلاش برای بهره وری اقتصادی و سرمایه گذاری در حوزه موقوفات از جمله وظایف امنای موقوفات است، گفت:امنا موقوفات در اندیشه افزایش بهره وری موقوفات متصرفی باشند.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: نقش آموزش در بخش کشاورزی نقش بسیار حیاتی است و بهره وری در ایران به صورت مستقیم با آموزش ارتباط دارد.
جلسه توانمندسازی اعضای هیات علمی و کارگروه های همگرایی علوم و فناوری در برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی روز شنبه 12 آذر 1401 با حضور حدود 200 عضو هیات علمی از 37 دانشگاه علوم پزشکی کشور و 10 کارگروه همگرایی علوم و فناوری برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۶    
یکی از اساسی ترین عوامل موفقیت بانک ایران زمین در تحقق برنامه های خود، توجه ویژه به نیروی انسانی و تلاش برای ارتقای بهره وری کارکنان این بانک است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق وابسته به دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم گفت: در حوزه رقابت با دنیا در حوزه فناوری های سخت در جایگاه خوبی هستیم، در حوزه فناوری های نرم نیز باید وارد رقابت با دنیا شویم. همچنین نخبگان زیادی داریم که باید از ظرفیت آن ها استفاده کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۴۶    
میزان شاخص شدت انرژی در ایران بیانگر مصرف بسیار بالای انرژی به ازای هر واحد تولید ناخالص داخلی در مقایسه با اقتصادهای بزرگ دنیاست
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مهندس سبکتکین افزایش بهره وری و ایمنی پرونده ها در مقابل حوادث و امنیت بسیار بالا در عدم افشای اسناد با تعیین دسترسی های مجاز را از مهمترین اهداف آرشیو کردن پرونده های الکترونیکی دانست.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بهره وری واقعی از ذهن در امور زمانی پدید می آید که شما تمام قدرت ذهن خود را بر آن فعالیت بگذارید.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خودکفایی کشاورزی یا صیانت از منابع آبی؛ دولت و مجلس کدام راهبرد را برای ارتقای بهره وری مصرف آب کشاورزی انتخاب می کنند؟ تازه ترین آمارهای رسمی از وضع مصرف آب در بخش کشاورزی ایران نشان می دهد الگوی کشت سنتی در تولید محصولات کشاورزی باعث تشدید تنش آبی در ایران شده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
گرچه مدیریت و بهره وری آب در شرایط کم آبی کنونی یک ضرورت به شمار می رود، اما برای ایجاد گلخانه در سطح یک هکتار حداقل 20 میلیارد تومان سرمایه گذاری نیاز است که این حجم سرمایه گذاری از عهده کشاورز خارج است ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات کشور گفت: برای تحقق برنامه تحولی وزیر جهاد کشاورزی که تولید آبزیان را از 1.2 میلیون تن به 2.6 میلیون تن برسانیم باید از سمت آب های داخلی با حفظ و افزایش بهره وری به سمت دریا به عنوان پایه زیستی، کرانه، فراپس کرانه، آبزیان متنوع و متعدد برویم ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: نخستین همایش بهره وری و معرفی بهره وران برتر شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری باهدف ترویج فرهنگ بهره وری و ارج نهادن به دستاوردهای شرکت در این حوزه با حضور مدیرعامل، مدیران و جمعی از کارکنان این شرکت برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه معاونان بهره وری موقوفات و مستغلات و امور علمی و فرهنگی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: با راه اندازی بازار آب در استان ضمن مدیریت منابع آب زیرزمینی، زمینه احیای دشت قزوین، بهبود بهره وری در بخش کشاورزی و بهتر شدن شرایط اقتصادی کشاورزان مهیا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج- رئیس سازمان شیلات کشور گفت: می توانیم با بهره وری میزان 557 هزار تن آبزی پروری موجود در کشور را تا 30 درصد افزایش دهیم که عدد قابل توجهی است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۰    
اولین نشست مشترک بهزیستی استان تهران با سازمان بیمه سلامت ایران با هدف ارتقاع سطح کیفی و بهره وری صد در صدی خدمات بیمه ای سلامت ایران، واکاوی مشکلات و چالش های موجود، و اتخاذ راهکارهای راهبردی و تسهیل امور مربوط به خدمات پاراکلینکی بیمه ای گروه های هدف بهزیستی استان تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۹    
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) طی احکامی جداگانه سرپرست جدید معاونت امور علمی و فرهنگی و معاون بهره وری موقوفات و مستغلات را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل دفتر تعاونی های تولیدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: شرکت های تعاونی سالم ترین و اصولی ترین ساختار حقوقی را برای بهره مندی از توان جوانان جهت ارتقا تولید و افزایش بهره وری دارند.
با هدف ارتقاء بهره وری از طریق اسیب شناسی وبهبود عملکردسازمانی جلسه ی کارگروه توسعه مدیریت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: ما دنبال کاهش بار بیماری ها، اصلاح رفتارهای آموزشی و پژوهشی و بهره وری آموزشی و پژوهشی هستیم که در تمام این ها می توان از شبیه سازی استفاده کرد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 22 طرح توزیع رایگان دستگاه هواده در استان اردبیل در راستای حمایت از تولید و افزایش بهره وری هم زمان با هفته بسیج و با حضور فرماندار اردبیل، مدیرکل شیلات استان و فرمانده بسیج سازندگی استان اردبیل برگزار شد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۴۲    
بازدید علی زندوکیلی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت دانش بنیان رساصدر (اولین تولید کننده پاور بانک و شارژر در ایران) و شتابدهنده اسفریس
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۳۷    
کارگاه آموزشی زیست بوم کارآفرینی و اشتغال با حضور دکتر زندوکیلی مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای ادارات و کارشناسان اشتغال تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستانهای تابعه استان اردبیل برگزار شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر تحقیقات و فناوری شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: برای ارتقا بهره وری و سودآوری بیشتر تاکنون با 50 شرکت دانش بنیان و دانشگاه معتبر کشور قرارداد همکاری های علمی و تخصصی منعقد شده است.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۶:۲۹    
علیرضا یزدان دوست؛ مدیرعامل بیمه ملت، با رأی اعضای شورای عمومی سندیکای بیمه گران، عضو کمیته انضباطی این سندیکا شد. جلسه شورای عمومی سندیکای بیمه گران ایران، با حضور مجید مشعلچی؛ قائم مقام بیمه مرکزی، علی استاد هاشمی؛ معاون نظارت بیمه مرکزی، سید محمد کریمی؛ دبیرکل سندیکای بیمه گران ...