یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۲:۰۸Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار سابق»

نبض بازار   ۳ ساعت پیش    
حناچی، شهردار سابق تهران نسبت به سخنان زاکانی، شهردار تهران واکنش نشان داد.
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
علیرضا زاکانی به اظهارات پیروز حناچی، شهردار سابق تهران که عنوان کرده بود من شهردار در سایه ام ، گفت: یک زمانی شهردار بوده به جز دوچرخه سواری کاری نکرده است، حالا می خواهد شهردار در سایه شود. برو در سایه بنشین پادوچرخه بزن!
آفتاب نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران امروز خطاب به پیروزحناچی شهردار سابق تهران که در مصاحبه ای خود را شهردار در سایه نامیده بود گفت کسی که در دوره شهرداری اش ویرانی به بار آورده و جز دوچرخه سواری کاری نکرده، حالا می خواهد شهردارِ در سایه باشد. پیروز حناچی هم به وی پاسخ داده ادب از که آموختی از بی ادبان!
شهردار تهران خطاب به حناچی؛ شهردار سابق تهران گفت: برخی شهردار که بودند عملکردی جز دوچرخه سواری نداشتند حالا ادعای در سایه بودن دارند.
حناچی شهردار سابق تهران در واکنش تلویحی به حمله امروز زاکانی شهردار تهران نوشت: لقمان را گفتند: ادب از که آموختی؟ گفت: از بی ادبان!
انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاکانی خطاب به حناچی که گفته بود من شهردار در سایه ام گفت: برو در سایه بنشین پادوچرخه بزن
نبض بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاکانی نسبت به صحبتهای حناچی که گفته بود من شهردار در سایه ام واکنش نشان داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گلستان از برگزاری نخستین جلسه دادرسی دادگاه مربوط به پرونده اتهامی یک عضو شورا و 5 کارمند شهرداری گرگان در دادگاه کیفری 2 مرکز استان خبر داد و گفت: شهردار سابق گرگان هفته بعد به دادگاه می رود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
زاکانی خطاب به حناچی: کسی که شهردار بوده و جز دوچرخه سواری کاری نکرده الان می خواهد شهردار در سایه باشد، برو در سایه بنشین و پا دوچرخه بزن!
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ویدیو عجیب از توهین زاکانی به حناچی شهردار سابق تهران را ببینید. منبع: دانشجو
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۲    
احمد محمدی شهردار سابق زرند که در جرگه ی یکی از محبوب ترین شهردار تاریخ زرند است،از شهرداری کوهبنان استعفا داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: شهردار سابق منطقه 22 تهران می گوید: نمی خواهم از قراردادهای سنوات گذشته حمایت کنم ولی حداقل آنها باعث شدند عمران و آبادانی در شهر شکل بگیرد. در انعقاد قراردادها اشکالات بوده ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران طی مراسمی، شهردار سابق پردیس را به عنوان شهردار باقرشهر انتخاب کرد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۵۹    
کاشف اسرار – شهردار سابق خشکبیجار و سرپرست سازمان پسماند شهرداری های گیلان از انتخاب خودش به عنوان شهردار ” رانکوه ” شهرستان ” املش در شرق استان خبر داد . ...
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از فارس از بهارستان، اعضای شورای شهر نسیم شهر در جلسه عصر امروز شورا، علیرضا قربانی را به عنوان شهردار نسیم شهر انتخاب کردند. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
در 7 خرداد سال 98 خبری منتشر شد که فضای رسانه ای کشور را ملتهب کرد. میترا استاد، همسر دوم محمد علی نجفی، شهردار سابق تهران در خانه خود به ضرب گلوله کشته شد.
توسعه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۶    
شماره جدید هفته نامه غرب ، امروزیکشنبه در 12 صفحه منتشر شد که تیتر اصلی خود را به اعلام تخلفات سعید طلوعی شهردار سابق کرمانشاه اختصاص داده است که اخیرا طی نامه ای از دادسرای دیوان محاسبات کشور به شهرداری کرمانشاه ارسال شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گفته منابع قضایی، شهردار سابق ایگوالا (جنوب مکزیک)، که قبلاً در تحقیقات مربوط به ناپدید شدن 43 دانش آموز در سال 2014 نقش داشته است، روز چهارشنبه به دلیل ربودن شش نفر در سال 2013 به 92 سال زندان محکوم شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۱    
شهردار سابق تهران اخیرا در حالی با طعنه به زاکانی گفته که نمی خواسته زندگی را برای مردم سخت تر کند که شهرداری او به جرم گرانفروشی به مردم از سوی سازمان تعزیرات محکوم شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان گلستان گفت: در یک پرونده برای شهردار سابق گرگان، دو عضو شورای شهر، 2 تَن از مدیران شهری شهرداری، 4 کارمند شهرداری، 3 پیمانکار ِ شهرداری، یک کارچاق کن و 16 فرد ِ خارج از شهرداری که با این پرونده مرتبط هستند، کیفرخواست صادر شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۲:۳۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش ستاره صبح آنلاین دیدار عیدانه سید محمد خاتمی روز گذشته سه شنبه 5 اردیبهشت در دفتر ایشان در محله دارآباد برگزار شد. در این دیدار جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه ، فعالان سیاسی، مدیران مسئول روزنامه، نمایندگان ادوار مجلس و مدیران دولت ها ازجمله شهردار سابق تهران حضور داشتند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رای قطعی پرونده شهردار و رئیس اسبق شورای شهر اشتهارد به همراه تعدادی از کارکنان شهرداری و پیمانکاران در شعبه اول دادگاه تجدیدنظر استان البرز صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مدیران شهرداری گرگان که در دوره مدیریتی شهردار سابق در تیم بسکتبال شهرداری گرگان مسوولیت داشته است با دستور مقام قضایی بازداشت شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سدی فخاری استاندار تهران، محسن قضاتلو شهردار سابق باقرشهر به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان پردیس منصوب شد.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل پیشین محمدعلی نجفی، خبر آزادی موکل سابق خود را تایید کرد. به گزارش روند بازار به نقل از ایسنا ، محمد علی نجفی، شهردار و وزیر سابق پس از طی بخشی از دوران محکومیتش از زندان آزاد شد. ...
سلام نو / جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران، هفتم خرداد98 همسر دوم خود به نام میترا استاد را با شلیک گلوله در خانه شان در محله سعادت آباد تهران به قتل رساند، از زندان آزاد شد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۲:۱۰   + ۶۱ سایت دیگر  
محمدعلی نجفی برای همیشه از زندان آزاد شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کسانی که چند دهه قبل پونز بر سر افراد بد حجاب می کردند، حالا از ماست هم برای فضاسازی علیه الزام حجاب دریغ نمی کنند؛ چرا که دست شان از هر نوع کنشگری سالم و سازنده سیاسی خالی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رفتار شخصی در مشهد که برای ارشاد دو خانم بی حجاب، با روشی غلط به نهی از منکر پرداخت محکوم است اما قطار کلمات شهردار سابق تهران در توئیتر و در واکنش به این عمل از ریل انصاف خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
پس از احداث ورزشگاه جدید اینتر و میلان، ورزشگاه تاریخی سن سیرو تخریب خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تولید گرد و غبار عمدی، تفکیک جنسیتی پارک ها و پل ها، رزرو یک رستوران توسط شهردار سابق و جازدن تصویر فرمانده مدافع حرم به جای قاتل یک روحانی از مهمترین شایعات اولین ماه سال 1401 بود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۴    
پبروز حناچی، شهردار سابق تهران در گفت وگو با روزنامه سازندگی در پاسخ به سوال یکسال و نیم از دوره جدید مدیریت شهری و شهرداری آقای زاکانی می گذرد، یک برداشت کلی از شرایط اداره شهر به ما بدهید؟ گفت: ...
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۴۳    
شهردار سابق تهران در گفتوگو با روزنامه سازندگی گفت: اتاق شهردار دو پنجره دارد که یک پنجره به سمت شمال و یک پنجره به سمت جنوب است و اگر از پنجره شمال به سمت چپ نگاه کنید ساختمان پاستور معلوم است، معتقدم شهرداران تهران خیلی نباید به سمت پاستور نگاه کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شهردار سابق تهران در گفتوگو با روزنامه سازندگی گفت: اتاق شهردار دو پنجره دارد که یک پنجره به سمت شمال و یک پنجره به سمت جنوب است و اگر از پنجره شمال به سمت چپ نگاه کنید ساختمان پاستور معلوم است، معتقدم شهرداران تهران خیلی نباید به سمت پاستور نگاه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
با استعفای عباس مطلوبی شهردار سابق لواسان در جلسه شورای اسلامی شهر، نوربخش آلاکه به عنوان سرپرست شهرداری لواسان معرفی شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۰    
رکنا: رئیس شورای شهر خرم آباد، گفت: نارضایتی برخی از اعضای شورا موجب استیضاح و برکناری شهردار سابق شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۶    
رکنا: رئیس شورای شهر خرم آباد به تجارب و اقدامات شهردار سابق در حوزه عمرانی پرداخت و گفت: فتوحی چیزی نزدیک به 30 پروژه مهم در شهر خرم آباد تعریف کرد که می توانم به عنوان مثال به پروژه مهار آب های سطحی چند نقطه در شهر خرم آباد، پروژه پاگر، پروژه بام خاطره ها، پروژه پارک شهر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
روز نو نوشت: کردمیهن در آن برهه سال 96 همانند سال 92 در ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف فعالیت می کرد و در کرج برای شهردار سابق تهران کمپین انتخاباتی به راه انداخته بود. پست معنادار کانال تلگرامی روحانی، همزمان با توافق ایران و عربستان ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
پیش از این نیز شهردار سابق گرگان نیز به اتهام رشوه توسط دستگاه قضایی و نظارتی دستگیر شده بود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۰۲    
جمعی از فعالین فرهنگی_ اجتماعی جنوب شهر خرم آباد به همراه برخی از مدیران جراید و رسانه های برخط و خانواده تکاور شهید عزیزالله بهاروند به دیدار سعید فتوحی رفتند و از شهردار سابق خرم آباد که چندین روز می شود ناجوانمردانه استیضاح و برکنار شد ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
میلیاردر یهودی - آمریکایی اعلام کرد، اسرائیل در سایه طرح اصلاح قضایی که دولت بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حال اجرای آن است و از اختیارات دستگاه قضا به نفع دستگاه اجرایی می کاهد، در مسیر فاجعه قرار گرفته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس : مایکل بلومبرگ شهردار پیشین نیویورک و تاجر یهودی، تأکید کرد که کابینه نتانیاهو نخست وزیر رژیم موقت صهیونیستی، ضررهای زیادی به ائتلافهای این رژیم وارد کرده است.
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گیل خبر/ پس از ماه ها بلاتکلیفی، اعضای شورای شهر رشت قرار است پنجاه و پنجمین شهردار کلانشهر رشت را انتخاب کنند. رحیم شوقی معاون سابق منطقه آزاد انزلی، سیدمجتبی خدمت بین دانا سرپرست سابق شهرداری رشت، حسین مرادی شهردار سابق منطقه 22 تهران و رضا طاهری شهردار پیشین سگزآباد ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در نهایت اعضای شورا از بین، علی مرادی شهردار سابق منطقه 22 تهران، رحیم شوقی معاون سابق منطقه آزاد انزلی، سیدمجتبی خدمت بین دانا سرپرست سابق شهرداری رشت و رضا طاهری یک نفر را به عنوان شهردار آینده رشت انتخاب خواهند کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۱    
از شب گذشته شنیده ها حاکی از این است که برخلاف روزهای گذشته، شانس انتخاب علی امانی شهردار سابق نوشهر و رودسر به عنوان شهردار جدید رشت افزایش یافته است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سید شهاب الدین طباطبایی در مطلبی نوشت: بالاخره مدرسه خیریه افشار اردکان از فهرست مولدسازی حذف شد. ممنون از همه حمایت های رسانه ای . این کامنت برادر دلسوز و فرهیخته ام، مصطفی پوردهقان، فرماندار اسبق و شهردار سابق اردکان بود که دیروز روی فهرست اصلاح شده اموال آموزش و پرورش استان یزد استوری کرد ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
پیروز حناچی، شهردار سابق تهران: زمین لرزه از آنچه فکر می کنیم به ما نزدیک تر است
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۸    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بازگشت ارجائی به شهرداری مشهد حتی در صورت تبرئه به کلی منتفی شده و فهرست جدید 29 نفره گزینه های شهرداری مشخص شده است.